Назва: Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України ''Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення''
Автор: Народний депутат України М.В.Кравченко
Головний комітет: Народні депутати України - члени Комітету з питань промислової політики і підприємництва

N
Редакція, прийнята в попередньому читанні*
Зауваження та пропозиції
Висновки, обгр.
Редакція, запропонована головним комітетом
0.
ЗАКОН УКРАЇНИ


ЗАКОН УКРАЇНИ
1.
Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення"


Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення"
2.
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:


Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
3.
1. Внести зміну до Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13), доповнивши пункт 7 статті 8 частиною такого змісту:
-1- Н.д.Чекалін В.М. (Реєстр.картка №244)
Пропоную текст запропонованих змін викласти в такій редакції:
"1. Доповнити абзац третій пункту 7 статті 8 Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13) реченнями такого змісту: "Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, здійснюють зазначені відрахування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до спеціальних фондів місцевих бюджетів. Ці кошти використовуються за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".

Враховано
1. Доповнити абзац третій пункту 7 статті 8 Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13) реченнями такого змісту:
4.
"Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, спрямовують зазначені відрахування у порядку, установленому Міністерством фінансів України та Міністерством економіки України, на окремі рахунки місцевих бюджетів і використовують їх за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".
-2- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Частина 1. Текст "та міністерством економіки України, на окремі рахунки місцевих бюджетів і використовують їх" замінити текстом "до спеціальних фондів місцевих бюджетів, кошти ці використовуються"

Враховано
"Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, здійснюють зазначені відрахування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до спеціальних фондів місцевих бюджетів. Ці кошти використовуються за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".


-3- Н.д.Шаров І.Ф. (Реєстр.картка №399)
В доповненій частині п. 7 ст. 8 після слів "рахунки для" записати "цільового", після слів "питної води" - "зокрема з відкриттям бюветів з артезіанською водою" і далі за текстом.

Відхилено

5.
2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
-4- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Частину 2 викласти у редакції:
"2. Цей закон набирає чинності з 1-го січня 2002 року"

Враховано
2. Цей Закон набирає чинності з 1-го січня 2002 року.


* - Назви колонок таблиці подані в загальному значенні