Уточнення до порівняльної таблиці до проекту Закону України

Про засади функціонування оптового ринку електричної енергії в Україні

 

Реєстраційний

№ 3058

 

 

 

(Друге читання)

 

 

Редакція, прийнята у першому читанні та запропонована н.д. України - членами Комітету на повторне друге читання

Редакція, запропонована н.д. України - членами робочої групи з доопрацювання Закону України Про засади функціонування оптового ринку електричного енергії в Україні

0.

Розділ V. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Розділ V. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1.

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

2.

До приведення законодавства України у відповідність із Законом України "Про засади функціонування оптового ринку електричної енергії України" акти законодавства України застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

До приведення у відповідність із цим Законом, який набирає чинності з дня його опублікування, закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить йому.

На період до 1 жовтня 2001 року формування оптової ціни та роздрібних цін (тарифів) на електричну енергію здійснюється в порядку, який діяв до набрання чинності цим Законом.

Кабінету Міністрів України у місячний термін:

підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України відповідні пропозиції про внесення змін до законодавчих актів України;

привести у відповідність з цим Законом свої нормативно правові акти;

забезпечити розробку, перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів на виконання цього Закону.