| N | Редакція, прийнята в попередньому читанні* | Зауваження та пропозиції | Висновки, обгр. | Редакція, запропонована головним комітетом | 
0.
  | 
  | 
  | 
  | Проект
  | 
1.
  | 
  | 
  | 
  | 
  | 
2.
  | ЗАКОН УКРАЇНИ
  | 
  | 
  | ЗАКОН УКРАЇНИ
  | 
3.
  | Про Всеукраїнський перепис населення
 
  | 
  | 
  | Про Всеукраїнський перепис населення
  | 
4.
  | Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні основи  підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис населення), оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів і регулює відносини суб'єктів Перепису населення, визначає їх права, обов'язки та відповідальність, встановлює гарантії держави щодо захисту конфіденційної інформації,  отриманої у процесі Перепису населення.
  | 
  | 
  | Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні основи  підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис населення), оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів і регулює відносини суб'єктів Перепису населення, визначає їх права, обов'язки та відповідальність, встановлює гарантії держави щодо захисту конфіденційної інформації,  отриманої у процесі Перепису населення.
  | 
5.
  | РОЗДІЛ І.
  | 
  | 
  | РОЗДІЛ І.
  | 
6.
  | ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  | 
  | 
  | ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  | 
7.
  | Стаття 1. Визначення термінів
  | 
  | 
  | Стаття 1. Визначення термінів
  | 
8.
  | У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
  | 
  | 
  | У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
  | 
9.
  | домогосподарство - сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство, повністю або частково об'єднують та витрачають кошти. Ці особи можуть перебувати у родинних стосунках або стосунках свояцтва, не перебувати у будь-яких з цих стосунків, або бути і в тих, і в інших стосунках. Домогосподарство може складатися з однієї особи;
  | 
  | 
  | домогосподарство - сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство, повністю або частково об'єднують та витрачають кошти. Ці особи можуть перебувати у родинних стосунках або стосунках свояцтва, не перебувати у будь-яких з цих стосунків, або бути і в тих, і в інших стосунках. Домогосподарство може складатися з однієї особи;
  | 
10.
  | календарний план підготовки і проведення Перепису населення -  перелік основних організаційних заходів для кожного етапу робіт з Перепису населення з встановленням термінів їх виконання та визначенням відповідальних виконавців;
 
  | 
  | 
  | календарний план підготовки і проведення Перепису населення -  перелік основних організаційних заходів для кожного етапу робіт з Перепису населення з встановленням термінів їх виконання та визначенням відповідальних виконавців;
  | 
11.
  | Концепція технології оброблення даних Перепису населення -  сукупність принципів та методів оброблення даних Перепису населення, які забезпечують достовірність та конфіденційність інформації, надійність та точність виконання робіт у встановлені терміни; 
 
  | 
  | 
  | Концепція технології оброблення даних Перепису населення -  сукупність принципів та методів оброблення даних Перепису населення, які забезпечують достовірність та конфіденційність інформації, надійність та точність виконання робіт у встановлені терміни; 
  | 
14.
  | користувач -  юридична або фізична особа, яка використовує дані Перепису населення;
 
  | 
  | 
  | користувач -  юридична або фізична особа, яка використовує дані Перепису населення;
  | 
15.
  | метод Перепису населення - спосіб отримання даних про населення;
 
  | 
  | 
  | метод Перепису населення - спосіб отримання даних про населення;
  | 
16.
  | Перепис населення - періодичне суцільне державне статистичне спостереження, що включає в себе збирання демографічних і соціально-економічних даних, які на встановлену дату характеризують чисельність та склад населення країни, а також оброблення, узагальнення, поширення та використання  його результатів; 
  | 
  | 
  | Перепис населення - періодичне суцільне державне статистичне спостереження, що включає в себе збирання демографічних і соціально-економічних даних, які на встановлену дату характеризують чисельність та склад населення країни, а також оброблення, узагальнення, поширення та використання  його результатів;
  | 
17.
  | переписний лист -  бланк для запису відповідей на зазначені в ньому запитання програми Перепису населення;
  | 
  | 
  | переписний лист -  бланк для запису відповідей на зазначені в ньому запитання програми Перепису населення;
  | 
18.
  | переписна документація - сукупність бланків, які заповнюються тимчасовим переписним персоналом у процесі підготовки, проведення Перепису населення та оброблення його результатів. До переписної документації належать переписні листи, списки проживаючих у приміщенні, довідки про проходження Перепису населення тощо;
  | 
  | 
  | переписна документація - сукупність бланків, які заповнюються тимчасовим переписним персоналом у процесі підготовки, проведення Перепису населення та оброблення його результатів. До переписної документації належать переписні листи, списки проживаючих у приміщенні, довідки про проходження Перепису населення тощо;
  | 
19.
  | переписний інструментарій - переписна документація та інструктивні матеріали, які використовуються у процесі підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів; 
 
  | 
  | 
  | переписний інструментарій - переписна документація та інструктивні матеріали, які використовуються у процесі підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів; 
  | 
21.
  | програма Перепису населення - перелік запитань щодо характеристики  фізичних осіб,  домогосподарств, а також житлових приміщень, в яких вони проживають, за ознаками, встановленими спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики;
  | 
  | 
  | програма Перепису населення - перелік запитань щодо характеристики  фізичних осіб,  домогосподарств, а також житлових приміщень, в яких вони проживають, за ознаками, встановленими спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики;
  | 
  | програма розроблення матеріалів Перепису населення - система угруповань  та комбінацій ознак,  за допомогою яких первинні (персональні) дані Перепису населення перетворюються у сукупність зведених знеособлених і узагальнених величин, що характеризують чисельність та склад населення; 
  | 
  | 
  | програма розроблення матеріалів Перепису населення - система угруповань  та комбінацій ознак,  за допомогою яких первинні (персональні) дані Перепису населення перетворюються у сукупність зведених знеособлених і узагальнених величин, що характеризують чисельність та склад населення; 
  | 
22.
  | респондент -  фізична особа, яка підлягає опитуванню у процесі Перепису населення;
  | 
  | 
  | респондент -  фізична особа, яка підлягає опитуванню у процесі Перепису населення;
  | 
23.
  | тимчасовий переписний персонал - спеціально підготовлені особи, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення його результатів на терміни, встановлені Кабінетом Міністрів України.
 
  | 
  | 
  | тимчасовий переписний персонал - спеціально підготовлені особи, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення його результатів на терміни, встановлені Кабінетом Міністрів України.
 
  | 
24.
  | Стаття 2. Правова основа Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 2. Правова основа Перепису населення
  | 
25.
  | Правовою основою Перепису населення є Конституція України, Закон України "Про державну статистику", цей Закон, законодавство про інформацію та інформатизацію, інші нормативно-правові акти України, а також чинні міжнародні договори,  згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
 
  | 
  | 
  | Правовою основою Перепису населення є Конституція України, Закон України "Про державну статистику", цей Закон, законодавство про інформацію та інформатизацію, інші нормативно-правові акти України, а також чинні міжнародні договори,  згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
 
  | 
26.
  | Стаття 3. Мета та підстави для проведення Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 3. Мета та підстави для проведення Перепису населення
  | 
27.
  | Метою проведення Перепису населення є отримання достовірних, об'єктивних та цілісних даних щодо різноманітних характеристик населення країни в цілому та по кожній адміністративно-територіальній одиниці для інформаційного забезпечення управління та прогнозування соціально-економічного розвитку, а також розроблення та реалізації виваженої державної політики з питань народонаселення.
  | 
  | 
  | Метою проведення Перепису населення є отримання достовірних, об'єктивних та цілісних даних щодо різноманітних характеристик населення країни в цілому та по кожній адміністративно-територіальній одиниці для інформаційного забезпечення управління та прогнозування соціально-економічного розвитку, а також розроблення та реалізації виваженої державної політики з питань народонаселення.
  | 
28.
  | Підставою для проведення Перепису населення є рішення Кабінету Міністрів України, яке приймається не пізніше ніж за 3 роки до його початку.
 
  | 
  | 
  | Підставою для проведення Перепису населення є рішення Кабінету Міністрів України, яке приймається не пізніше ніж за 3 роки до його початку.
 
  | 
29.
  | Стаття 4. Суб'єкти Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 4. Суб'єкти Перепису населення
  | 
30.
  | До суб'єктів Перепису населення належать:
  | 
  | 
  | До суб'єктів Перепису населення належать:
  | 
31.
  | респонденти - громадяни України, в тому числі ті, що на встановлену дату Перепису населення перебувають за її межами, а також іноземці  та особи без громадянства, які на встановлену дату Перепису населення перебувають на території України;
  | 
  | 
  | респонденти - громадяни України, в тому числі ті, що на встановлену дату Перепису населення перебувають за її межами, а також іноземці  та особи без громадянства, які на встановлену дату Перепису населення перебувають на території України;
  | 
32.
  | тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів;
  | 
  | 
  | тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів;
  | 
33.
  | спеціально уповноважені центральні і місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також інші юридичні особи, їх філії, відділення, представництва тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення Перепису населення;
  | 
  | 
  | спеціально уповноважені центральні і місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також інші юридичні особи, їх філії, відділення, представництва тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення Перепису населення;
  | 
34.
  | користувачі даних Перепису населення.
  | 
  | 
  | користувачі даних Перепису населення.
  | 
35.
  | РОЗДІЛ ІІ
  | 
  | 
  | РОЗДІЛ ІІ
  | 
36.
  | ПРОГРАМА І МЕТОД ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ, ОСНОВНІ МЕТОДОЛОГІЧНО-ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПРИНЦИПИ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ
  | 
  | 
  | ПРОГРАМА І МЕТОД ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ, ОСНОВНІ МЕТОДОЛОГІЧНО-ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПРИНЦИПИ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ
  | 
37.
  | Стаття 5. Програма Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 5. Програма Перепису населення
  | 
38.
  | Програму Перепису населення складають основні первинні (персональні) дані, збирання яких здійснюється у процесі проведення Перепису населення.
  | 
  | 
  | Програму Перепису населення складають основні первинні (персональні) дані, збирання яких здійснюється у процесі проведення Перепису населення.
  | 
39.
  | Такими даними є:
  | 
  | 
  | Такими даними є:
  | 
40.
  | склад та родинні стосунки членів домогосподарства;
  | 
  | 
  | склад та родинні стосунки членів домогосподарства;
  | 
41.
  | стать;
  | 
  | 
  | стать;
  | 
42.
  | вік;
  | 
  | 
  | вік;
  | 
43.
  | дата і місце народження;
  | 
  | 
  | дата і місце народження;
  | 
44.
  | сімейний стан;
  | 
  | 
  | сімейний стан;
  | 
45.
  | етнічне походження;
  | 
  | 
  | етнічне походження;
  | 
46.
  | мовні ознаки;
  | 
  | 
  | мовні ознаки;
  | 
47.
  | громадянство;
  | 
  | 
  | громадянство;
  | 
48.
  | освіта;
  | 
  | 
  | освіта;
  | 
49.
  | джерела засобів існування;
  | 
  | 
  | джерела засобів існування;
  | 
50.
  | зайнятість;
  | 
  | 
  | зайнятість;
  | 
51.
  | міграційна активність;
  | 
  | 
  | міграційна активність;
  | 
52.
  | житлові умови.
  | 
  | 
  | житлові умови.
  | 
53.
  | Наведений перелік основних (персональних) даних Перепису населення може бути скорочений або розширений у порядку, встановленому законом. Програма Перепису населення, а також форма та зміст переписного листа затверджується Постановою Верховної Ради України.
  | Редакція частини третьої статті 5, запропонована н.д.України Вітренко Н.М. до третього читання, погоджена з н.д.України Алексєєвим В.Г. та відредагована із спеціалістами Державного комітету статистики України). Наведений перелік основних (персональних) даних Перепису населення може бути скорочений або  розширений за рішенням Верховної Ради України. 
  | Враховано
 
  | Наведений перелік основних (персональних) даних Перепису населення може бути скорочений або розширений за рішенням Верховної Ради України.
  | 
54.
  | Не підлягають включенню до програми Перепису населення запитання, відповіді на які містять в собі інформацію, що належить до державної або комерційної таємниці, не призначається для статистичних цілей або обмежує чи порушує права і свободи людини і громадянина.
 
  | 
  | 
  | Не підлягають включенню до програми Перепису населення запитання, відповіді на які містять в собі інформацію, що належить до державної або комерційної таємниці, не призначається для статистичних цілей або обмежує чи порушує права і свободи людини і громадянина.
 
  | 
55.
  | Стаття 6. Метод Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 6. Метод Перепису населення
  | 
56.
  | Перепис населення здійснюється такими методами:
  | 
  | 
  | Перепис населення здійснюється такими методами:
  | 
57.
  | обходом (безпосереднім відвідуванням) житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях тимчасовим переписним персоналом і заповненням ним переписної документації;
  | 
  | 
  | обходом (безпосереднім відвідуванням) житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях тимчасовим переписним персоналом і заповненням ним переписної документації;
  | 
58.
  | отриманням письмових (усних) відповідей респондентів на запитання згідно з програмою Перепису населення.
  | 
  | 
  | отриманням письмових (усних) відповідей респондентів на запитання згідно з програмою Перепису населення.
  | 
59.
  | У порядку, встановленому законом, можуть бути застосовані також інші методи Перепису населення.
  | 
  | 
  | У порядку, встановленому законом, можуть бути застосовані також інші методи Перепису населення.
  | 
60.
  | Заповнення переписної документації здійснюється на підставі повідомлень, отриманих від респондентів без їх документального підтвердження.
 
  | 
  | 
  | Заповнення переписної документації здійснюється на підставі повідомлень, отриманих від респондентів без їх документального підтвердження.
 
  | 
61.
  | Стаття 7. Основні методологічно-організаційні принципи проведення Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 7. Основні методологічно-організаційні принципи проведення Перепису населення
  | 
62.
  | Основними методологічно-організаційними принципами проведення Перепису населення є:
  | 
  | 
  | Основними методологічно-організаційними принципами проведення Перепису населення є:
  | 
63.
  | регулярність і періодичність  Перепису населення, що забезпечує послідовність і зіставленість отримуваних результатів;
  | 
  | 
  | регулярність і періодичність  Перепису населення, що забезпечує послідовність і зіставленість отримуваних результатів;
  | 
64.
  | загальність і одномоментність Перепису населення, що передбачає охоплення опитуванням всіх без винятку респондентів, на яких поширюється дія цього Закону, і отримання від них даних станом на єдиний встановлений момент часу;
  | 
  | 
  | загальність і одномоментність Перепису населення, що передбачає охоплення опитуванням всіх без винятку респондентів, на яких поширюється дія цього Закону, і отримання від них даних станом на єдиний встановлений момент часу;
  | 
65.
  | єдність програми Перепису населення, а також методів його проведення і оброблення результатів;
  | 
  | 
  | єдність програми Перепису населення, а також методів його проведення і оброблення результатів;
  | 
66.
  | персоніфікованість первинних даних  Перепису населення, що означає отримання  інформації безпосередньо від конкретної фізичної особи, а також самовизначення респондентів щодо відповідей на запитання програми Перепису населення;
  | 
  | 
  | персоніфікованість первинних даних  Перепису населення, що означає отримання  інформації безпосередньо від конкретної фізичної особи, а також самовизначення респондентів щодо відповідей на запитання програми Перепису населення;
  | 
67.
  | конфіденційність первинних (персональних) даних Перепису населення, що передбачає забезпечення їх захисту у порядку, встановленому законом;
  | 
  | 
  | конфіденційність первинних (персональних) даних Перепису населення, що передбачає забезпечення їх захисту у порядку, встановленому законом;
  | 
68.
  | централізоване керівництво і координація всіх робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, а також обробленням, узагальненням, поширенням та використанням його результатів.
  | 
  | 
  | централізоване керівництво і координація всіх робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, а також обробленням, узагальненням, поширенням та використанням його результатів.
  | 
69.
  | Виходячи з основних методологічних організаційних принципів проведення Перепису населення, проект програми Перепису населення та переписний інструментарій розробляються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики з урахуванням узагальнених пропозицій, які надходять від спеціально уповноважених центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інших юридичних осіб у межах їх компетенції, а також відповідно до вимог міжнародних зобов'язань України.
  | 
  | 
  | Виходячи з основних методологічних організаційних принципів проведення Перепису населення, проект програми Перепису населення та переписний інструментарій розробляються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики з урахуванням узагальнених пропозицій, які надходять від спеціально уповноважених центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інших юридичних осіб у межах їх компетенції, а також відповідно до вимог міжнародних зобов'язань України.
  | 
70.
  | Проект програми Перепису населення, переписний інструментарій, метод Перепису населення, основні організаційні заходи щодо його здійснення, а також Концепція технології оброблення даних Перепису населення  опрацьовуються у процесі проведення пробних переписів населення в одній або декількох адміністративно-територіальних одиницях у терміни, встановлені Кабінетом Міністрів України. Після обговорення результатів пробних переписів населення і досягнення узгодженості із спеціально уповноваженими центральними і місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідними науковими установами, організаціями програма Перепису населення і переписний інструментарій затверджуються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики, яким також розробляється і затверджується календарний план підготовки і проведення Перепису населення, метод Перепису населення, Концепція технології оброблення даних Перепису населення та програма розроблення матеріалів Перепису населення.
 
  | 
  | 
  | Проект програми Перепису населення, переписний інструментарій, метод Перепису населення, основні організаційні заходи щодо його здійснення, а також Концепція технології оброблення даних Перепису населення  опрацьовуються у процесі проведення пробних переписів населення в одній або декількох адміністративно-територіальних одиницях у терміни, встановлені Кабінетом Міністрів України. Після обговорення результатів пробних переписів населення і досягнення узгодженості із спеціально уповноваженими центральними і місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідними науковими установами, організаціями програма Перепису населення і переписний інструментарій затверджуються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики, яким також розробляється і затверджується календарний план підготовки і проведення Перепису населення, метод Перепису населення, Концепція технології оброблення даних Перепису населення та програма розроблення матеріалів Перепису населення.
 
  | 
71.
  | РОЗДІЛ ІІІ
  | 
  | 
  | РОЗДІЛ ІІІ
  | 
72.
  | ОРГАНІЗАЦІЙНЕ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ТА ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДГОТОВКИ І ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ, ОБРОБЛЕННЯ, УЗАГАЛЬНЕННЯ, ПОШИРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО РЕЗУЛЬТАТІВ
  | 
  | 
  | ОРГАНІЗАЦІЙНЕ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ТА ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДГОТОВКИ І ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ, ОБРОБЛЕННЯ, УЗАГАЛЬНЕННЯ, ПОШИРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО РЕЗУЛЬТАТІВ
  | 
73.
  | Стаття 8. Повноваження органів, що залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів
  | 
  | 
  | Стаття 8. Повноваження органів, що залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів
  | 
74.
  | 1. Спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики здійснює керівництво всіма роботами, пов'язаними з підготовкою Перепису населення, забезпечує проведення Перепису населення, крім окремих його категорій,  а також оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів.
  | 
  | 
  | 1. Спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики здійснює керівництво всіма роботами, пов'язаними з підготовкою Перепису населення, забезпечує проведення Перепису населення, крім окремих його категорій,  а також оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів.
  | 
75.
  | 2. У встановленому порядку та у визначені терміни спеціально уповноважені центральні органи виконавчої влади в межах їх компетенції здійснюють:
  | 
  | 
  | 2. У встановленому порядку та у визначені терміни спеціально уповноважені центральні органи виконавчої влади в межах їх компетенції здійснюють:
  | 
76.
  | підготовку та проведення перепису військовослужбовців, осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, осіб, які знаходяться на закритих територіях тощо;
  | 
  | 
  | підготовку та проведення перепису військовослужбовців, осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, осіб, які знаходяться на закритих територіях тощо;
  | 
77.
  | перепис громадян України, які у період проведення Перепису населення перебувають за її межами, у тому числі працюють у дипломатичних представництвах та консульських установах України, членів їх домогосподарств;
  | 
  | 
  | перепис громадян України, які у період проведення Перепису населення перебувають за її межами, у тому числі працюють у дипломатичних представництвах та консульських установах України, членів їх домогосподарств;
  | 
78.
  | перепис осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров'я та закладах соціального призначення.
  | 
  | 
  | перепис осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров'я та закладах соціального призначення.
  | 
79.
  | 3. Спеціально уповноважені центральні органи виконавчої влади в межах їх компетенції забезпечують:
  | 
  | 
  | 3. Спеціально уповноважені центральні органи виконавчої влади в межах їх компетенції забезпечують:
  | 
80.
  | виділення необхідних матеріально-технічних ресурсів, передбачають цільове виділення коштів у видатках проекту Державного бюджету України і забезпечують фінансування робіт, пов'язаних з проведенням Перепису населення протягом всього терміну їх виконання;
  | 
  | 
  | виділення необхідних матеріально-технічних ресурсів, передбачають цільове виділення коштів у видатках проекту Державного бюджету України і забезпечують фінансування робіт, пов'язаних з проведенням Перепису населення протягом всього терміну їх виконання;
  | 
81.
  | у встановленому порядку та у визначені терміни   необхідною кількістю картографічних матеріалів;
  | 
  | 
  | у встановленому порядку та у визначені терміни   необхідною кількістю картографічних матеріалів;
  | 
82.
  | створення безпечних умов роботи  тимчасового переписного персоналу та збереження переписної документації;
  | 
  | 
  | створення безпечних умов роботи  тимчасового переписного персоналу та збереження переписної документації;
  | 
83.
  | сприяння комплектуванню тимчасового переписного персоналу особами з числа непрацюючого населення, які зареєстровані в органах служби зайнятості як такі, що шукають роботу;
  | 
  | 
  | сприяння комплектуванню тимчасового переписного персоналу особами з числа непрацюючого населення, які зареєстровані в органах служби зайнятості як такі, що шукають роботу;
  | 
84.
  | безперебійне прийняття та термінову доставку вантажів, призначених для здійснення підготовки і проведення Перепису населення, оброблення його результатів;
  | 
  | 
  | безперебійне прийняття та термінову доставку вантажів, призначених для здійснення підготовки і проведення Перепису населення, оброблення його результатів;
  | 
85.
  | гарантоване забезпечення проїзними квитками осіб, що здійснюють підготовку і проведення Перепису населення;
  | 
  | 
  | гарантоване забезпечення проїзними квитками осіб, що здійснюють підготовку і проведення Перепису населення;
  | 
86.
  | у встановленому порядку та у визначені терміни створення належних умов для перепису пасажирів у поїздах та міжміських автобусах далекого слідування, міжнародних туристських автобусах незалежно від їх відомчої підпорядкованості, на суднах, на залізничних, річкових і морських вокзалах, пристанях, автобусних станціях та в аеропортах;
  | 
  | 
  | у встановленому порядку та у визначені терміни створення належних умов для перепису пасажирів у поїздах та міжміських автобусах далекого слідування, міжнародних туристських автобусах незалежно від їх відомчої підпорядкованості, на суднах, на залізничних, річкових і морських вокзалах, пристанях, автобусних станціях та в аеропортах;
  | 
87.
  | безперебійну роботу телефонного зв'язку та позачергове  прийняття  і доставку  поштово-телеграфної кореспонденції, посилок, бандеролей та електронної пошти, необхідних для здійснення підготовки і проведення Перепису населення, оброблення його результатів. Усі перелічені відправлення обробляються у порядку, встановленому для урядових поштово-телеграфних відправлень;
  | 
  | 
  | безперебійну роботу телефонного зв'язку та позачергове  прийняття  і доставку  поштово-телеграфної кореспонденції, посилок, бандеролей та електронної пошти, необхідних для здійснення підготовки і проведення Перепису населення, оброблення його результатів. Усі перелічені відправлення обробляються у порядку, встановленому для урядових поштово-телеграфних відправлень;
  | 
88.
  | спеціальне тематичне інформування з метою привернення уваги громадськості до Перепису населення.
  | 
  | 
  | спеціальне тематичне інформування з метою привернення уваги громадськості до Перепису населення.
  | 
89.
  | 4. Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування  забезпечують:
  | 
  | 
  | 4. Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування  забезпечують:
  | 
90.
  | визначення і уточнення переліку та меж міських населених пунктів та упорядкування в них назв вулиць, провулків тощо, нумерації кварталів, будинків та квартир;
  | 
  | 
  | визначення і уточнення переліку та меж міських населених пунктів та упорядкування в них назв вулиць, провулків тощо, нумерації кварталів, будинків та квартир;
  | 
91.
  | проведення перевірки правильності і повноти обліку населення;
  | 
  | 
  | проведення перевірки правильності і повноти обліку населення;
  | 
92.
  | роботу тимчасового переписного персоналу та інших працівників, залучених до підготовки і проведення Перепису населення та оброблення його результатів, приміщеннями, обладнаними необхідними меблями та інвентарем, а також засобами зв'язку, транспорту тощо;
  | 
  | 
  | роботу тимчасового переписного персоналу та інших працівників, залучених до підготовки і проведення Перепису населення та оброблення його результатів, приміщеннями, обладнаними необхідними меблями та інвентарем, а також засобами зв'язку, транспорту тощо;
  | 
93.
  | сприяння у доборі та навчанні тимчасового переписного персоналу. 
  | 
  | 
  | сприяння у доборі та навчанні тимчасового переписного персоналу. 
  | 
94.
  | 5. З метою координації дій спеціально уповноважених центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також інших юридичних осіб, їх філій, відділень, представництв тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки   і   проведення  Перепису   населення, Кабінет Міністрів України утворює Міжвідомчу комісію сприяння Перепису населення під головуванням Віце-прем'єр-міністра України.
  | 
  | 
  | 5. З метою координації дій спеціально уповноважених центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також інших юридичних осіб, їх філій, відділень, представництв тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки   і   проведення  Перепису   населення, Кабінет Міністрів України утворює Міжвідомчу комісію сприяння Перепису населення під головуванням Віце-прем'єр-міністра України.
  | 
95.
  | 6. Відповідні комісії утворюються на всіх рівнях адміністративно-територіального устрою країни. Очолюють ці комісії заступник голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, заступники керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
 
  | 
  | 
  | 6. Відповідні комісії утворюються на всіх рівнях адміністративно-територіального устрою країни. Очолюють ці комісії заступник голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, заступники керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
 
  | 
96.
  | Стаття 9. Тимчасовий переписний персонал
  | 
  | 
  | Стаття 9. Тимчасовий переписний персонал
  | 
97.
  | Для підготовки і проведення Перепису населення та оброблення  його результатів залучається тимчасовий переписний персонал - громадяни України, що досягли 18 років, із числа працюючого та непрацюючого населення.
  | 
  | 
  | Для підготовки і проведення Перепису населення та оброблення  його результатів залучається тимчасовий переписний персонал - громадяни України, що досягли 18 років, із числа працюючого та непрацюючого населення.
  | 
98.
  | За особами, які залучаються за їхньою згодою до виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення та обробленням його результатів, зберігається середній заробіток за місцем основної роботи або стипендія за місцем навчання на терміни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України для виконання таких робіт.
  | 
  | 
  | За особами, які залучаються за їхньою згодою до виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення та обробленням його результатів, зберігається середній заробіток за місцем основної роботи або стипендія за місцем навчання на терміни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України для виконання таких робіт.
  | 
99.
  | Виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення та обробленням його результатів, особами з числа непрацюючого населення, які зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, вважається як виконання оплачуваних громадських робіт. За такими особами зберігається на період підготовки і проведення Перепису населення  та оброблення його результатів статус безробітного та виплата допомоги по безробіттю.
  | 
  | 
  | Виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення та обробленням його результатів, особами з числа непрацюючого населення, які зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, вважається як виконання оплачуваних громадських робіт. За такими особами зберігається на період підготовки і проведення Перепису населення  та оброблення його результатів статус безробітного та виплата допомоги по безробіттю.
  | 
100.
  | Порядок оплати праці тимчасового переписного персоналу визначається Кабінетом Міністрів України.
  | 
  | 
  | Порядок оплати праці тимчасового переписного персоналу визначається Кабінетом Міністрів України.
  | 
101.
  | Особам, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, видаються відповідні посвідчення.
 
  | 
  | 
  | Особам, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, видаються відповідні посвідчення.
 
  | 
102.
  | Стаття 10. Фінансування робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, обробленням, узагальненням, поширенням та використанням його результатів
  | 
  | 
  | Стаття 10. Фінансування робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, обробленням, узагальненням, поширенням та використанням його результатів
  | 
103.
  | Фінансування робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, обробленням, узагальненням, поширенням та використанням  його результатів  згідно із статтями 8 (крім абзаців другого і третього частини четвертої) та 9 цього Закону, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, а  згідно із абзацами другим і третім частини четвертої статті 8 цього Закону - за рахунок коштів місцевих бюджетів.
  | 
  | 
  | Фінансування робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, обробленням, узагальненням, поширенням та використанням  його результатів  згідно із статтями 8 (крім абзаців другого і третього частини четвертої) та 9 цього Закону, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, а  згідно із абзацами другим і третім частини четвертої статті 8 цього Закону - за рахунок коштів місцевих бюджетів.
  | 
104.
  | Кабінет Міністрів України затверджує заходи щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення,  поширення та використання його результатів. 
  | 
  | 
  | Кабінет Міністрів України затверджує заходи щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення,  поширення та використання його результатів. 
  | 
105.
  | Для виконання комплексу робіт, пов'язаних з проведенням Перепису населення, може використовуватися технічна та матеріальна допомога, а також кошти міжнародних організацій, іноземних держав, об'єднань громадян, інших юридичних та фізичних осіб у порядку, встановленому законодавством.
 
  | 
  | 
  | Для виконання комплексу робіт, пов'язаних з проведенням Перепису населення, може використовуватися технічна та матеріальна допомога, а також кошти міжнародних організацій, іноземних держав, об'єднань громадян, інших юридичних та фізичних осіб у порядку, встановленому законодавством.
 
  | 
106.
  | РОЗДІЛ ІV
  | 
  | 
  | РОЗДІЛ ІV
  | 
107.
  | ОСНОВНІ ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СУБ'ЄКТІВ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ
  | 
  | 
  | ОСНОВНІ ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СУБ'ЄКТІВ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ
  | 
108.
  | Стаття 11. Основні права та обов'язки респондентів
  | 
  | 
  | Стаття 11. Основні права та обов'язки респондентів
  | 
109.
  | Респонденти мають право:
  | 
  | 
  | Респонденти мають право:
  | 
110.
  | знати, які  первинні (персональні) дані про   них  збираються у процесі Перепису  населення, з якою  метою вони збираються, як, ким і з якою метою  використовуються;
  | 
  | 
  | знати, які  первинні (персональні) дані про   них  збираються у процесі Перепису  населення, з якою  метою вони збираються, як, ким і з якою метою  використовуються;
  | 
111.
  | ознайомитися із  записами у переписних листах та іншій переписній  документації, які  містять  інформацію про дану особу;
  | 
  | 
  | ознайомитися із  записами у переписних листах та іншій переписній  документації, які  містять  інформацію про дану особу;
  | 
112.
  | вимагати від   тимчасового переписного персоналу пред`явлення відповідного посвідчення, а у разі  відмови -  не  зобов`язані надавати відповіді на запитання, передбачені програмою Перепису населення.
  | 
  | 
  | вимагати від   тимчасового переписного персоналу пред`явлення відповідного посвідчення, а у разі  відмови -  не  зобов`язані надавати відповіді на запитання, передбачені програмою Перепису населення.
  | 
113.
  | Респонденти зобов`язані безоплатно у   повному обсязі  за  встановленою формою і у  визначені терміни подати достовірні первинні  (персональні) дані,  передбачені програмою Перепису населення.
 
  | 
  | 
  | Респонденти зобов`язані безоплатно у   повному обсязі  за  встановленою формою і у  визначені терміни подати достовірні первинні  (персональні) дані,  передбачені програмою Перепису населення.
 
  | 
114.
  | Стаття 12. Основні права та обов'язки тимчасового переписного персоналу, інших працівників, залучених до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів
  | 
  | 
  | Стаття 12. Основні права та обов'язки тимчасового переписного персоналу, інших працівників, залучених до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів
  | 
115.
  | Тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів, мають право:
  | 
  | 
  | Тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів, мають право:
  | 
116.
  | у процесі проведення Перепису населення протягом терміну, встановленого спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики, відвідувати житлові будинки та житлові приміщення в інших будівлях  з метою виконання покладених на них обов'язків;
  | 
  | 
  | у процесі проведення Перепису населення протягом терміну, встановленого спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі статистики, відвідувати житлові будинки та житлові приміщення в інших будівлях  з метою виконання покладених на них обов'язків;
  | 
117.
  | на оплату праці за виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, обробленням, узагальненням, поширенням та використанням його результатів.
  | 
  | 
  | на оплату праці за виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення, обробленням, узагальненням, поширенням та використанням його результатів.
  | 
118.
  | Тимчасовий переписний персонал та інші   працівники, які  залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів, зобов'язані:
  | 
  | 
  | Тимчасовий переписний персонал та інші   працівники, які  залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів, зобов'язані:
  | 
119.
  | перед початком опитування пред'явити респонденту відповідне посвідчення;
  | 
  | 
  | перед початком опитування пред'явити респонденту відповідне посвідчення;
  | 
120.
  | якісно і у встановлені терміни виконувати роботи відповідно до своїх повноважень;
  | 
  | 
  | якісно і у встановлені терміни виконувати роботи відповідно до своїх повноважень;
  | 
121.
  | у процесі опитування безумовно дотримуватися переліку запитань, встановлених програмою Перепису населення, і точно передавати їх зміст;
  | 
  | 
  | у процесі опитування безумовно дотримуватися переліку запитань, встановлених програмою Перепису населення, і точно передавати їх зміст;
  | 
122.
  | чітко і достовірно записувати дані, які повідомляє респондент, не допускати перекручення їх змісту; 
  | 
  | 
  | чітко і достовірно записувати дані, які повідомляє респондент, не допускати перекручення їх змісту; 
  | 
123.
  | неухильно дотримуватися вимог щодо заборони повідомляти будь-кому, крім респондента, зміст заповненої щодо нього переписної документації. 
 
  | 
  | 
  | неухильно дотримуватися вимог щодо заборони повідомляти будь-кому, крім респондента, зміст заповненої щодо нього переписної документації. 
 
  | 
124.
  | Стаття 13. Основні права та обов'язки спеціально уповноважених центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також інших юридичних осіб, їх філій, відділень, представництв тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 13. Основні права та обов'язки спеціально уповноважених центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також інших юридичних осіб, їх філій, відділень, представництв тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення Перепису населення
  | 
125.
  | Спеціально уповноважені центральні і місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також інші юридичні особи, їх філії, відділення, представництва тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення Перепису населення:
  | 
  | 
  | Спеціально уповноважені центральні і місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також інші юридичні особи, їх філії, відділення, представництва тощо, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення Перепису населення:
  | 
126.
  | мають право брати участь в обговоренні та вирішенні питань,  пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення;
  | 
  | 
  | мають право брати участь в обговоренні та вирішенні питань,  пов'язаних з підготовкою і проведенням Перепису населення;
  | 
127.
  | зобов'язані у встановлені терміни і в повному обсязі виконувати роботи, передбачені нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та календарним планом підготовки і  проведення Перепису населення.
 
  | 
  | 
  | зобов'язані у встановлені терміни і в повному обсязі виконувати роботи, передбачені нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та календарним планом підготовки і проведення Перепису населення.
  | 
128.
  | Стаття 14. Основні права та обов'язки користувачів даних Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 14. Основні права та обов'язки користувачів даних Перепису населення
  | 
129.
  | Користувачі мають право на отримання зведених знеособлених даних Перепису населення.
  | 
  | 
  | Користувачі мають право на отримання зведених знеособлених даних Перепису населення.
  | 
130.
  | Користувачі - респонденти мають право на вільний і безкоштовний доступ до даних Перепису населення, які стосуються їх особисто.
  | 
  | 
  | Користувачі - респонденти мають право на вільний і безкоштовний доступ до даних Перепису населення, які стосуються їх особисто.
  | 
131.
  | При використанні даних Перепису населення користувачі зобов'язані посилатися на їх джерело.
 
  | 
  | 
  | При використанні даних Перепису населення користувачі зобов'язані посилатися на їх джерело.
 
  | 
132.
  | Стаття 15. Відповідальність суб`єктів Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 15. Відповідальність суб`єктів Перепису населення
  | 
133.
  | Особи, винні у порушенні вимог цього  Закону, несуть відповідальність, передбачену законами України.
  | 
  | 
  | Особи, винні у порушенні вимог цього  Закону, несуть відповідальність, передбачену законами України.
  | 
134.
  | Посадові особи центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого  самоврядування,  працівники інших  юридичних осіб, їх філій, відділень,  представництв тощо, які   залучаються до підготовки і   проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів, несуть  відповідальність згідно із законами України.
 
  | 
  | 
  | Посадові особи центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого  самоврядування,  працівники інших  юридичних осіб, їх філій, відділень,  представництв тощо, які   залучаються до підготовки і   проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів, несуть  відповідальність згідно із законами України.
 
  | 
135.
  | РОЗДІЛ V
  | 
  | 
  | РОЗДІЛ V
  | 
136.
  | ВИКОРИСТАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ
  | 
  | 
  | ВИКОРИСТАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ
  | 
137.
  | Стаття 16. Захист первинних (персональних) та інших даних, отриманих у процесі проведення Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 16. Захист первинних (персональних) та інших даних, отриманих у процесі проведення Перепису населення
  | 
138.
  | Первинні (персональні) та інші дані, отримані у процесі проведення Перепису населення, є конфіденційною інформацією, яка охороняється  законом. Записи у переписній документації, що стосуються респондента, не підлягають поширенню без його згоди і використовуються лише для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.
  | 
  | 
  | Первинні (персональні) та інші дані, отримані у процесі проведення Перепису населення, є конфіденційною інформацією, яка охороняється  законом. Записи у переписній документації, що стосуються респондента, не підлягають поширенню без його згоди і використовуються лише для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.
  | 
139.
  | Первинні (персональні) дані Перепису населення не можуть вимагатися судом, органами прокуратури,  іншими органами для вивчення та використання у вигляді доказів під час  розгляду цивільних та кримінальних справ.
  | 
  | 
  | Первинні (персональні) дані Перепису населення не можуть вимагатися судом, органами прокуратури,  іншими органами для вивчення та використання у вигляді доказів під час  розгляду цивільних та кримінальних справ.
  | 
140.
  | Заповнені переписні листи, інша переписна документація, яка містить в собі первинні (персональні) дані, підлягають архівному зберіганню у недоступних для неуповноважених осіб приміщеннях не менше ніж два роки, а первинні (персональні) дані у вигляді електронного документа - не менше ніж  десять років. По закінченні зазначених термінів вказана переписна документація підлягає знищенню у встановленому порядку.
 
  | 
  | 
  | Заповнені переписні листи, інша переписна документація, яка містить в собі первинні (персональні) дані, підлягають архівному зберіганню у недоступних для неуповноважених осіб приміщеннях не менше ніж два роки, а первинні (персональні) дані у вигляді електронного документа - не менше ніж  десять років. По закінченні зазначених термінів вказана переписна документація підлягає знищенню у встановленому порядку.
 
  | 
141.
  | Стаття 17. Поширення результатів Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 17. Поширення результатів Перепису населення
  | 
142.
  | Спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики, його територіальні органи забезпечують поширення основних результатів Перепису населення на паперових, магнітних та інших носіях інформації або в електронному вигляді відповідно до програми розроблення матеріалів Перепису населення.
 
  | 
  | 
  | Спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики, його територіальні органи забезпечують поширення основних результатів Перепису населення на паперових, магнітних та інших носіях інформації або в електронному вигляді відповідно до програми розроблення матеріалів Перепису населення.
 
  | 
143.
  | Стаття 18. Забезпечення користувачів даними Перепису населення
  | 
  | 
  | Стаття 18. Забезпечення користувачів даними Перепису населення
  | 
144.
  | Порядок та умови доступу користувачів до даних Перепису населення визначається Законом України "Про державну статистику".
  | 
  | 
  | Порядок та умови доступу користувачів до даних Перепису населення визначається Законом України "Про державну статистику".
  | 
145.
  | Кабінет Міністрів України визначає перелік користувачів, яких спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики, його територіальні органи забезпечують зведеними знеособленими даними Перепису населення, безоплатно відповідно до плану державних статистичних спостережень та у межах коштів, виділених  на зазначені цілі з Державного бюджету України.               
  | 
  | 
  | Кабінет Міністрів України визначає перелік користувачів, яких спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики, його територіальні органи забезпечують зведеними знеособленими даними Перепису населення, безоплатно відповідно до плану державних статистичних спостережень та у межах коштів, виділених  на зазначені цілі з Державного бюджету України.               
  | 
146.
  | Надання користувачам за їх запитами зведених знеособлених даних Перепису населення, на платній основі здійснюється у порядку, встановленому  законодавством.
 
  | 
  | 
  | Надання користувачам за їх запитами зведених знеособлених даних Перепису населення, на платній основі здійснюється у порядку, встановленому  законодавством.
 
  | 
147.
  | РОЗДІЛ VІ
  | 
  | 
  | РОЗДІЛ VІ
  | 
148.
  | ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
  | 
  | 
  | ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
  | 
149.
  | 1. Цей Закон набирає чинності з дня його  опублікування.
  | 
  | 
  | 1. Цей Закон набирає чинності з дня його  опублікування.
  | 
150.
  | 2. Кабінету Міністрів України:
  | 
  | 
  | 2. Кабінету Міністрів України:
  | 
151.
  | подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін і доповнень до законів України, що випливають з цього Закону;
  | 
  | 
  | подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін і доповнень до законів України, що випливають з цього Закону;
  | 
152.
  | забезпечити прийняття нормативно-правових актів, спрямованих на виконання цього Закону;
  | 
  | 
  | забезпечити прийняття нормативно-правових актів, спрямованих на виконання цього Закону;
  | 
153.
  | привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;
  | 
  | 
  | привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;
  | 
154.
  | забезпечити перегляд та скасування міністерствами та іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади прийнятих нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.
 
  | 
  | 
  | забезпечити перегляд та скасування міністерствами та іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади прийнятих нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.
 
  |