Назва: Про Державний бюджет України на 2001 рік
Автор: Кабінет Міністрів України
Головний комітет: Народні депутати України - члени Комітету з питань бюджету

N
Редакція, прийнята в попередньому читанні*
Зауваження та пропозиції
Висновки, обгр.
Редакція, запропонована головним комітетом
0.
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.
Стаття 1. Державний бюджет України на 2001 рік складається із загального та спеціального фондів.
Стаття 1 прийнята у другому читанні

Стаття 1. Державний бюджет України на 2001 рік складається із загального та спеціального фондів.
2.
Загальний фонд Державного бюджету України включає:


Загальний фонд Державного бюджету України включає:
3.
надходження до Державного бюджету України, визначені для забезпечення фінансовими ресурсами загальних виплат і не призначені на конкретну мету;


надходження до Державного бюджету України, визначені для забезпечення фінансовими ресурсами загальних виплат і не призначені на конкретну мету;
4.
виплати з Державного бюджету України, здійснення яких передбачається за рахунок надходжень до загального фонду Державного бюджету України.


виплати з Державного бюджету України, здійснення яких передбачається за рахунок надходжень до загального фонду Державного бюджету України.
5.
Спеціальний фонд Державного бюджету України включає надходження до Державного бюджету України на конкретну мету та виплати з Державного бюджету України, які провадяться за рахунок цих надходжень.


Спеціальний фонд Державного бюджету України включає надходження до Державного бюджету України на конкретну мету та виплати з Державного бюджету України, які провадяться за рахунок цих надходжень.
6.
Стаття 2. Установити доходи Державного бюджету України на 2001 рік у сумі 41.633.838,4 тис. гривень, у тому числі доходи загального фонду Державного бюджету України - у сумі 33.325.291,1 тис. гривень та доходи спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 8.308.547,3 тис. гривень, згідно з додатком № 1 до цього Закону.
Затвердити видатки Державного бюджету України на 2001 рік у сумі 41.633.838,4 тис. гривень, у тому числі видатки загального фонду Державного бюджету України - у сумі 32.650.595,7 тис. гривень та видатки спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 8.983.242,7 тис. гривень.
Установити, що Державний бюджет України на 2001 рік є бездефіцитним, враховуючи профіцит загального фонду Державного бюджету України у сумі 674.695,4 тис. гривень та дефіцит спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 674.695,4 тис. гривень, згідно з додатком № 2 до цього Закону.
Стаття 2 прийнята у другому читанні з зауваженнями щодо можливості внесення збалансованих змін

-1- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю 2 викласти в такій редакції:
"Стаття 2. Установити доходи Державного бюджету України на 2001 рік у сумі 41.970.788,5 тис. гривень, у тому числі доходи загального фонду Державного бюджету України - у сумі 33.282.241,2 тис. гривень та доходи спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 8.688.547,3 тис. гривень, згідно з додатком № 1 до цього Закону.
Затвердити видатки Державного бюджету України на 2001 рік у сумі 41.970.788,5 тис. гривень, у тому числі видатки загального фонду Державного бюджету України - у сумі 32.607.545,8_ тис. гривень та видатки спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 9.363.242,7 тис. гривень.
Установити, що Державний бюджет України на 2001 рік є бездефіцитним, враховуючи профіцит загального фонду Державного бюджету України у сумі 674.695,4 тис. гривень та дефіцит спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 674.695,4 тис. гривень, згідно з додатком № 2 до цього Закону.

Стаття 2. Установити доходи Державного бюджету України на 2001 рік у сумі 41.970.788,5 тис. гривень, у тому числі доходи загального фонду Державного бюджету України - у сумі 33.284.241,2 тис. гривень та доходи спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 8.688.547,3 тис. гривень, згідно з додатком № 1 до цього Закону.
Затвердити видатки Державного бюджету України на 2001 рік у сумі 41.970.788,5 тис. гривень, у тому числі видатки загального фонду Державного бюджету України - у сумі 32.607.545,8_ тис. гривень та видатки спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 9.363.242,7 тис. гривень.
Установити, що Державний бюджет України на 2001 рік є бездефіцитним, враховуючи профіцит загального фонду Державного бюджету України у сумі 674.695,4 тис. гривень та дефіцит спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 674.695,4 тис. гривень, згідно з додатком № 2 до цього Закону.


-2- Депутатська фракція "Трудова Україна"
Внести наступні зміни у додаток № 1.
Встановити надходження податку з прибутку підприємств у сумі 6650000 тис. грн.
Встановити надходження від збору за спеціальне користування водних ресурсів загальнодержавного значення у сумі 255840 тис. грн.
Встановити надходження від податку з доданої вартості у розмірі 12068700 тис. грн.
Встановити надходження рентної плати за газ, що видобувається в Україні у розмірі 520000 тис. грн.
Встановити надходження від перевищення валових прибутків над витратами НБУ у розмірі 800000 тис. грн.
Встановити надходження від рентної плати за нафту у розмірі 108000 тис. грн.
Встановити відрахування від збору за використання радіочастотного ресурсу у розмірі 10000 тис. грн.

Враховано частково



7.
ІІ. ДОХОДИ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ


ІІ. ДОХОДИ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ
8.
Стаття 3. Установити, що до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2001 рік належать:
1) у повному обсязі:
збір за спеціальне використання лісових ресурсів державного значення;
Стаття 3 прийнята у другому читанні


Стаття 3. Установити, що до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2001 рік належать:
1) у повному обсязі:
збір за спеціальне використання лісових ресурсів державного значення;
9.
збір за спеціальне використання водних ресурсів загальнодержавного значення;


збір за спеціальне використання водних ресурсів загальнодержавного значення;
10.
збір за користування надрами загальнодержавного значення;


збір за користування надрами загальнодержавного значення;
11.
податок на додану вартість;


податок на додану вартість;
12.
акцизний збір із ввезених на територію України товарів;


акцизний збір із ввезених на територію України товарів;
13.
плата за ліцензії на певні види господарської та професійної діяльності, крім тих, що видаються виконавчими органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями;


плата за ліцензії на певні види господарської та професійної діяльності, крім тих, що видаються виконавчими органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями;
14.
грошовий (ліцензійний) збір за видачу ліцензій на кабельне мовлення, ретрансляцію, проводове (кабельне) мовлення і час мовлення;


грошовий (ліцензійний) збір за видачу ліцензій на кабельне мовлення, ретрансляцію, проводове (кабельне) мовлення і час мовлення;
15.
ввізне мито;


ввізне мито;
16.
кошти, отримані за вчинення консульських дій на території України;


кошти, отримані за вчинення консульських дій на території України;
17.
суми в рахунок відшкодування обов'язкових платежів, які стягуються при митному оформленні з коштів, отриманих від реалізації відповідно до законодавства вантажів, вантажобагажів, багажів, інших товарів та предметів, які перебувають під митним контролем та знаходяться у морських портах, аеропортах, на залізничних та автомобільних станціях, складах підприємств і митниць, за якими не звернувся власник у терміни, встановлені законодавством;


суми в рахунок відшкодування обов'язкових платежів, які стягуються при митному оформленні з коштів, отриманих від реалізації відповідно до законодавства вантажів, вантажобагажів, багажів, інших товарів та предметів, які перебувають під митним контролем та знаходяться у морських портах, аеропортах, на залізничних та автомобільних станціях, складах підприємств і митниць, за якими не звернувся власник у терміни, встановлені законодавством;
18.
надходження коштів від продажу квот на здійснення зовнішньоекономічних операцій;


надходження коштів від продажу квот на здійснення зовнішньоекономічних операцій;
19.
єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України;


єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України;
20.
надходження сум відсотків, що сплачуються уповноваженими банками за користування тимчасово вільними коштами державного бюджету;


надходження сум відсотків, що сплачуються уповноваженими банками за користування тимчасово вільними коштами державного бюджету;
21.
дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, які є у державній власності;


дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, які є у державній власності;
22.
рентна плата за нафту власного видобутку;


рентна плата за нафту власного видобутку;
23.
надходження від розміщення в установах банків тимчасово вільних залишків бюджетних коштів, які обліковуються на рахунках Державного казначейства України;


надходження від розміщення в установах банків тимчасово вільних залишків бюджетних коштів, які обліковуються на рахунках Державного казначейства України;
24.
плата за оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств;


плата за оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств;
25.
державне мито, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами;


державне мито, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами;
26.
митні збори;


митні збори;
27.
адміністративні штрафи, що стягуються Антимонопольним комітетом України та Державною автомобільною інспекцією України;


адміністративні штрафи, що стягуються Антимонопольним комітетом України та Державною автомобільною інспекцією України;
28.
кошти від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду, скарбів, майна, одержаного державою в порядку спадкоємства чи дарування, безхазяйного майна, валютних цінностей, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях із порушенням норм актів Всесвітнього поштового союзу, невручених міжнародних та внутрішніх поштових відправлень, майна з обмеженим терміном зберігання, майна, вилученого для забезпечення сплати штрафів або з метою відшкодування належних державному бюджету платежів, із наступним відшкодуванням із державного бюджету витрат, пов'язаних зі зберіганням, транспортуванням, експертною оцінкою, сертифікацією, розпорядженням зазначеним майном за рахунок надходження зазначених коштів;


кошти від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду, скарбів, майна, одержаного державою в порядку спадкоємства чи дарування, безхазяйного майна, валютних цінностей, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях із порушенням норм актів Всесвітнього поштового союзу, невручених міжнародних та внутрішніх поштових відправлень, майна з обмеженим терміном зберігання, майна, вилученого для забезпечення сплати штрафів або з метою відшкодування належних державному бюджету платежів, із наступним відшкодуванням із державного бюджету витрат, пов'язаних зі зберіганням, транспортуванням, експертною оцінкою, сертифікацією, розпорядженням зазначеним майном за рахунок надходження зазначених коштів;
29.
відрахування від плати за транзит аміаку через територію України;


відрахування від плати за транзит аміаку через територію України;
30.
збір за використання радіочастотного ресурсу;


збір за використання радіочастотного ресурсу;
31.
кошти, що надійдуть у рахунок сплати реструктуризованої податкової заборгованості станом на 31 березня 1997 року і заборгованості за минулі роки (крім реструктуризованої) станом на 1 січня 2001 року із збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення;


кошти, що надійдуть у рахунок сплати реструктуризованої податкової заборгованості станом на 31 березня 1997 року і заборгованості за минулі роки (крім реструктуризованої) станом на 1 січня 2001 року із збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення;
32.
кошти, що надійдуть у рахунок сплати збору до Державного інноваційного фонду, нарахованого на реалізацію продукції (робіт, послуг) за грудень 2000 року, та сплати податкової заборгованості за минулі роки станом на 1 січня 2001 року із збору до Державного інноваційного фонду;


кошти, що надійдуть у рахунок сплати збору до Державного інноваційного фонду, нарахованого на реалізацію продукції (робіт, послуг) за грудень 2000 року, та сплати податкової заборгованості за минулі роки станом на 1 січня 2001 року із збору до Державного інноваційного фонду;
33.
кошти, що передаються з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету;


кошти, що передаються з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету;
34.
надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності;


надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності;
35.
2) податок на прибуток підприємств (крім податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками за місцезнаходженням в Автономній Республіці Крим та місті Києві) після проведення відрахувань відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";


2) податок на прибуток підприємств (крім податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками за місцезнаходженням в Автономній Республіці Крим та місті Києві) після проведення відрахувань відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";
36.
3) акцизний збір з вироблених в Україні товарів, крім акцизного збору з вироблених в Україні товарів (за винятком акцизного збору з нафтопродуктів), що сплачується підприємствами, розташованими на території Автономної Республіки Крим;


3) акцизний збір з вироблених в Україні товарів, крім акцизного збору з вироблених в Україні товарів (за винятком акцизного збору з нафтопродуктів), що сплачується підприємствами, розташованими на території Автономної Республіки Крим;
37.
4) 90 відсотків коштів, отриманих за вчинення консульських дій за межами України, в установленому Кабінетом Міністрів України порядку;


4) 90 відсотків коштів, отриманих за вчинення консульських дій за межами України, в установленому Кабінетом Міністрів України порядку;
38.
5) 97 відсотків коштів, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, фінансування яких здійснювалось виключно за рахунок централізованих капітальних вкладень;


5) 97 відсотків коштів, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, фінансування яких здійснювалось виключно за рахунок централізованих капітальних вкладень;
39.
6) 97 відсотків коштів, одержаних від приватизації державного майна (крім об'єктів, для яких передбачено окремий розподіл коштів відповідно до Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки) та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств;


6) 97 відсотків коштів, одержаних від приватизації державного майна (крім об'єктів, для яких передбачено окремий розподіл коштів відповідно до Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки) та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств;
40.
7) 97 відсотків коштів, одержаних від продажу об'єктів приватизації, в тому числі групи Ж, відповідно до пункту 5 Державної програми приватизації на 2000-2001 роки (крім об'єктів незавершеного будівництва), що виділяються з балансів підприємств;


7) 97 відсотків коштів, одержаних від продажу об'єктів приватизації, в тому числі групи Ж, відповідно до пункту 5 Державної програми приватизації на 2000-2001 роки (крім об'єктів незавершеного будівництва), що виділяються з балансів підприємств;
41.
8) 80 відсотків коштів, отриманих бюджетними установами і організаціями за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння та 50 відсотків коштів - за здане у вигляді брухту та відходів срібло;


8) 80 відсотків коштів, отриманих бюджетними установами і організаціями за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння та 50 відсотків коштів - за здане у вигляді брухту та відходів срібло;
42.
9) 20 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;


9) 20 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;
43.
10) 10 відсотків портового (адміністративного) збору;


10) 10 відсотків портового (адміністративного) збору;
44.
11) 30 відсотків суми перевищення розрахункової величини фонду оплати праці на підприємствах-монополістах, включаючи підприємства, яким надано пільги в оподаткуванні, а також підприємства, звільнені від сплати податку на прибуток відповідно до законодавства;


11) 30 відсотків суми перевищення розрахункової величини фонду оплати праці на підприємствах-монополістах, включаючи підприємства, яким надано пільги в оподаткуванні, а також підприємства, звільнені від сплати податку на прибуток відповідно до законодавства;
45.
12) надходження від реалізації розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву;


12) надходження від реалізації розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву;
46.
13) 20 відсотків відрахувань від надходжень за транспортування нафти магістральними нафтопроводами;


13) 20 відсотків відрахувань від надходжень за транспортування нафти магістральними нафтопроводами;
47.
14) інші доходи, що зараховуються до Державного бюджету України у розмірах, установлених законодавством, крім доходів, визначених статтею 31 цього Закону


14) інші доходи, що зараховуються до Державного бюджету України у розмірах, установлених законодавством, крім доходів, визначених статтею 31 цього Закону.
48.
Стаття 4. Установити, що нафтогазодобувні підприємства (крім державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз") вносять до Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, рентну плату за природний газ у розмірі 28,9 гривні за 1000 куб. метрів та за нафту - у розмірі 17,34 гривні за 1 тонну.
Стаття 4 прийнята у другому читанні


Стаття 4. Установити, що нафтогазодобувні підприємства (крім державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз") вносять до Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, рентну плату за природний газ у розмірі 28,9 гривні за 1000 куб. метрів та за нафту - у розмірі 17,34 гривні за 1 тонну.
49.
Стаття 5. Установити, що суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють транспортування трубопровідним транспортом через територію України природного газу, нафти та аміаку, вносять до Державного бюджету України:
Стаття 5 прийнята у другому читанні


Стаття 5. Установити, що суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють транспортування трубопровідним транспортом через територію України природного газу, нафти та аміаку, вносять до Державного бюджету України:
50.
відрахування від плати за транзит природного газу в розмірі, еквівалентному 0,29 долара США за 1000 куб.м газу на кожні 100 км відстані;


відрахування від плати за транзит природного газу в розмірі, еквівалентному 0,29 долара США за 1000 куб.м газу на кожні 100 км відстані;
51.
відрахування від надходжень за транспортування нафти магістральними нафтопроводами в розмірі, еквівалентному 0,685 долара США за 1 тонну нафти, що транспортується;


відрахування від надходжень за транспортування нафти магістральними нафтопроводами в розмірі, еквівалентному 0,685 долара США за 1 тонну нафти, що транспортується;
52.
відрахування від плати за транзит аміаку в розмірі, еквівалентному 0,23 долара США за 1 тонну на кожні 100 кілометрів відстані.


відрахування від плати за транзит аміаку в розмірі, еквівалентному 0,23 долара США за 1 тонну на кожні 100 кілометрів відстані.
53.
Сплата зазначених платежів здійснюється щодекадно, виходячи із обсягів природного газу, нафти та аміаку, що транспортуються територією України, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у національній валюті України за офіційним курсом гривні до долара США, встановленим Національним банком України на день, що передує дню сплати платежу.


Сплата зазначених платежів здійснюється щодекадно, виходячи із обсягів природного газу, нафти та аміаку, що транспортуються територією України, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у національній валюті України за офіційним курсом гривні до долара США, встановленим Національним банком України на день, що передує дню сплати платежу.
54.
Стаття 6. Заборонити здійснення розрахунків з бюджетом у негрошовій формі, в тому числі шляхом взаємозаліку, застосування векселів, бартеру та зарахування зустрічних платіжних вимог у фінансових установах, за виключенням операцій, пов'язаних з державним боргом України.
Стаття 6 прийнята у другому читанні


Стаття 6. Заборонити здійснення розрахунків з бюджетом у негрошовій формі, в тому числі шляхом взаємозаліку, застосування векселів, бартеру та зарахування зустрічних платіжних вимог у фінансових установах, за виключенням операцій, пов'язаних з державним боргом України.
55.
Стаття 7. Доходи Державного бюджету України, отримані від приватизації державного майна понад суму 5.902.462 тис. гривень, спрямовуються на дострокове погашення державного боргу України та державне інвестування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 7 прийнята у другому читанні


Стаття 7. Доходи Державного бюджету України, отримані від приватизації державного майна понад суму 5.902.462 тис. гривень, спрямовуються на дострокове погашення державного боргу України та державне інвестування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
56.
Стаття 8. Установити, що Національний банк України у 2001 році вносить перевищення кошторисних доходів над кошторисними видатками Національного банку України до Державного бюджету України в обсязі не менш як 500.000 тис. гривень.
Порядок перерахування зазначених платежів визначається спільним рішенням Міністерства фінансів України і Національного банку України.
Голосування по статті 8 перенесене на третє читання.
-3- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти статтю 8 у такій редакції:
"Стаття 8. Установити, що Національний банк України у 2001 році вносить перевищення кошторисних доходів над кошторисними видатками Національного банку України до Державного бюджету України в обсязі не менш як 500.000 тис. гривень.
Порядок перерахування зазначених платежів визначається спільним рішенням Міністерства фінансів України і Національного банку України.





Враховано
Стаття 8. Установити, що Національний банк України у 2001 році вносить перевищення кошторисних доходів над кошторисними видатками Національного банку України до Державного бюджету України в обсязі не менш як 500.000 тис. гривень.
Порядок перерахування зазначених платежів визначається спільним рішенням Міністерства фінансів України і Національного банку України.


-4- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 8:
частину першу викласти у такій редакції:
"Установити, що Національний банк України у 2001 році вносить авансові платежі в рахунок запланованого річного перевищення кошторисних доходів над кошторисними видатками Національного банку України до Державного бюджету України в обсязі 600 тисяч гривень, з остаточним перерахунком суми зазначеного перевищення за наслідками такого року".
Відхилено

57.
Стаття 9. Заборонити в 2001 році провадити реструктуризацію або списання заборгованості (недоїмки) суб'єктів господарювання за податками, зборами (обов'язковими платежами), бюджетними позичками, за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, до бюджету, що виникла з 1 січня 2000 року, а також заборонити надавати відстрочку щодо термінів їх сплати.
Стаття 9 прийнята у другому читанні


Стаття 9. Заборонити в 2001 році провадити реструктуризацію або списання заборгованості (недоїмки) суб'єктів господарювання за податками, зборами (обов'язковими платежами), бюджетними позичками, за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, до бюджету, що виникла з 1 січня 2000 року, а також заборонити надавати відстрочку щодо термінів їх сплати.
58.
Державній податковій адміністрації України розробити та затвердити графік реалізації майна, вилученого у суб'єктів оподаткування в рахунок погашення податкової заборгованості.


Державній податковій адміністрації України розробити та затвердити графік реалізації майна, вилученого у суб'єктів оподаткування в рахунок погашення податкової заборгованості.
59.
Кабінету Міністрів України розробити та запровадити Порядок реалізації матеріальних цінностей, що перебувають у податковій заставі, по яких прийняті рішення суду щодо їх відчуження відповідно до законодавства. Надходження від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, спрямовується до відповідних бюджетів та державних цільових фондів для погашення заборгованості по податках, зборах, інших обов'язкових платежах, а також для розрахунків з іншими суб'єктами господарювання.


Кабінету Міністрів України розробити та запровадити Порядок реалізації матеріальних цінностей, що перебувають у податковій заставі, по яких прийняті рішення суду щодо їх відчуження відповідно до законодавства. Надходження від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, спрямовується до відповідних бюджетів та державних цільових фондів для погашення заборгованості по податках, зборах, інших обов'язкових платежах, а також для розрахунків з іншими суб'єктами господарювання.
60.
Стаття 10. Надати право органам державної податкової служби України зараховувати належні до відшкодування суми податку на додану вартість платникам, яким відповідно до Законів України реструктуризовано заборгованість по цьому податку та/або надано відстрочку (розстрочку) по його сплаті, в рахунок зменшення реструктуризованих та/або відстрочених (розстрочених) сум по податку на додану вартість незалежно від визначеного Законом України терміну реструктуризації та/або відстрочки (розстрочки).
Стаття 10 прийнята у другому читанні


Стаття 10. Надати право органам державної податкової служби України зараховувати належні до відшкодування суми податку на додану вартість платникам, яким відповідно до Законів України реструктуризовано заборгованість по цьому податку та/або надано відстрочку (розстрочку) по його сплаті, в рахунок зменшення реструктуризованих та/або відстрочених (розстрочених) сум по податку на додану вартість незалежно від визначеного Законом України терміну реструктуризації та/або відстрочки (розстрочки).
61.
Стаття 11. Встановити, що до 1 січня 2002 року:
Стаття 11 прийнята у другому читанні

Стаття 11. Встановити, що до 1 січня 2002 року:
62.
в разі вивезення (експорту) товарів (робіт, послуг) за межі митної території України шляхом бартерних (товарообмінних) операцій сума податку на додану вартість, сплачена (нарахована) у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), не відноситься на збільшення податкового кредиту, а включається до складу валових витрат виробництва (обігу) платника податку;


в разі вивезення (експорту) товарів (робіт, послуг) за межі митної території України шляхом бартерних (товарообмінних) операцій сума податку на додану вартість, сплачена (нарахована) у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), не відноситься на збільшення податкового кредиту, а включається до складу валових витрат виробництва (обігу) платника податку;
63.
для підприємств гірничо-металургійного комплексу, які беруть участь в економічному експерименті, що проводиться з 1 липня 1999 року до 1 січня 2002 року відповідно до Закону України "Про проведення економічного експерименту на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України" від 14 липня 1999 року № 934, тимчасово встановлюється ставка оподаткування прибутку підприємств у розмірі 15 відсотків;


для підприємств гірничо-металургійного комплексу, які беруть участь в економічному експерименті, що проводиться з 1 липня 1999 року до 1 січня 2002 року відповідно до Закону України "Про проведення економічного експерименту на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України" від 14 липня 1999 року № 934, тимчасово встановлюється ставка оподаткування прибутку підприємств у розмірі 15 відсотків;
64.
зберігається існуючий порядок сплати податку на додану вартість (продовжується дія пункту 11.15 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" від 3 квітня 1997 року № 168 до 1 січня 2002 року) за операціями з надання послуг, пов'язаних із перевезенням (переміщенням) пасажирів та вантажів транзитом через територію і порти України.


зберігається існуючий порядок сплати податку на додану вартість (продовжується дія пункту 11.15 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" від 3 квітня 1997 року № 168 до 1 січня 2002 року) за операціями з надання послуг, пов'язаних із перевезенням (переміщенням) пасажирів та вантажів транзитом через територію і порти України.
65.
III. ФІНАНСУВАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ


III. ФІНАНСУВАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ
66.
Стаття 12. Установити граничний розмір державного внутрішнього боргу України на 1 січня 2002 року в сумі 14.050.807,7 тис. гривень та в сумі 1.317.121,1 тис. доларів США.
Стаття 12 прийнята у другому читанні


Стаття 12. Установити граничний розмір державного внутрішнього боргу України на 1 січня 2002 року в сумі 14.050.807,7 тис. гривень та в сумі 1.317.121,1 тис. доларів США.
67.
Стаття 13. Установити граничний розмір державного зовнішнього боргу України на 1 січня 2002 року в сумі, еквівалентній 10.845.577,9 тис. доларів США.
Стаття 13 прийнята у другому читанні


Стаття 13. Установити граничний розмір державного зовнішнього боргу України на 1 січня 2002 року в сумі, еквівалентній 10.845.577,9 тис. доларів США.
68.
Стаття 14. Установити, що державні внутрішні й зовнішні запозичення здійснюються в межах загального обсягу встановлених граничних розмірів державного внутрішнього боргу України та державного зовнішнього боргу України. У разі надходження коштів із внутрішніх або зовнішніх джерел державного запозичення у неповному обсязі допускається зменшення (збільшення) граничного розміру державного внутрішнього боргу України за рахунок відповідного збільшення (зменшення) граничного розміру державного зовнішнього боргу України.
Стаття 14 прийнята у другому читанні


Стаття 14. Установити, що державні внутрішні й зовнішні запозичення здійснюються в межах загального обсягу встановлених граничних розмірів державного внутрішнього боргу України та державного зовнішнього боргу України. У разі надходження коштів із внутрішніх або зовнішніх джерел державного запозичення у неповному обсязі допускається зменшення (збільшення) граничного розміру державного внутрішнього боргу України за рахунок відповідного збільшення (зменшення) граничного розміру державного зовнішнього боргу України.
69.
Стаття 15. Заборонити надавати державні гарантії при одержанні кредитів суб'єктами підприємницької діяльності, крім кредитів, які надаються міжнародними фінансовими організаціями.
Стаття 15 прийнята у другому читанні


Стаття 15. Заборонити надавати державні гарантії при одержанні кредитів суб'єктами підприємницької діяльності, крім кредитів, які надаються міжнародними фінансовими організаціями.
70.
Суб'єкти підприємницької діяльності - позичальники іноземних кредитів, щодо яких прийняте рішення про надання державних гарантій, при отриманні таких гарантій зобов'язані подати зустрічні, безвідзивні та безумовні гарантії банків, фінансові показники яких відповідають вимогам, визначеним Національним банком України, або заставу майна, та сплачують до Державного бюджету України плату за їх отримання, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.


Суб'єкти підприємницької діяльності - позичальники іноземних кредитів, щодо яких прийняте рішення про надання державних гарантій, при отриманні таких гарантій зобов'язані подати зустрічні, безвідзивні та безумовні гарантії банків, фінансові показники яких відповідають вимогам, визначеним Національним банком України, або заставу майна, та сплачують до Державного бюджету України плату за їх отримання, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.
71.
Стаття 16. З метою ефективного управління державним боргом надати Міністерству фінансів України право здійснювати достроковий викуп боргових зобов'язань держави в межах коштів, передбачених в державному бюджеті на погашення та обслуговування державного боргу.
Стаття 16 прийнята у другому читанні


Стаття 16. З метою ефективного управління державним боргом надати Міністерству фінансів України право здійснювати достроковий викуп боргових зобов'язань держави в межах коштів, передбачених в державному бюджеті на погашення та обслуговування державного боргу.
72.
Стаття 17. Кредитні угоди та інші документи, згідно з якими Україна здійснює запозичення відповідно до статті 13 цього Закону, набирають чинності з моменту підписання.
Кабінет Міністрів України має право брати зобов'язання, які витікають із вказаних документів, у тому числі щодо відмови від суверенного імунітету в можливих судових справах, пов'язаних із поверненням позик та звільненням платежів згідно з угодами від будь-яких комісій, податків та інших обов'язкових платежів, протягом дії кредитної угоди.
Стаття 17 прийнята у другому читанні


Стаття 17. Кредитні угоди та інші документи, згідно з якими Україна здійснює запозичення відповідно до статті 13 цього Закону, набирають чинності з моменту підписання.
Кабінет Міністрів України має право брати зобов'язання, які витікають із вказаних документів, у тому числі щодо відмови від суверенного імунітету в можливих судових справах, пов'язаних із поверненням позик та звільненням платежів згідно з угодами від будь-яких комісій, податків та інших обов'язкових платежів, протягом дії кредитної угоди.
73.
ІV. ВИДАТКИ ТА КРЕДИТУВАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ


ІV. ВИДАТКИ ТА КРЕДИТУВАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ
74.
Стаття 18. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Державного бюджету України на 2001 рік згідно з додатком № 3 до цього Закону.
Установити, що розпорядники коштів державного бюджету мають право брати зобов'язання на здійснення видатків або платежів Державного бюджету України тільки в межах відповідних бюджетних асигнувань, встановлених їм на 2001 рік у порядку, визначеному Міністерством фінансів України. Облік бюджетних асигнувань і зобов'язань та контроль за їх дотриманням здійснюється Державним казначейством України та Рахунковою палатою відповідно до законодавства.
Стаття 18 прийнята у другому читанні за виключенням абзацу першого, голосування по якому перенесене на третє читання.

-5- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Текстову частину абзацу першого викласти в наступній редакції:
"Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Державного бюджету України на 2001 рік згідно з додатком № 3 до цього Закону".
-6- Комітет з питань промислової політики і підприємництва
У рядку 050400 додати "... у тому числі на дослідно-конструкторські роботи по темі 103Б - 8, 4 млн. грн.





Враховано





Відхилено, бюджет не передбачає такої деталізації видатків
Стаття 18. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Державного бюджету України на 2001 рік згідно з додатком № 3 до цього Закону.
Установити, що розпорядники коштів державного бюджету мають право брати зобов'язання на здійснення видатків або платежів Державного бюджету України тільки в межах відповідних бюджетних асигнувань, встановлених їм на 2001 рік у порядку, визначеному Міністерством фінансів України. Облік бюджетних асигнувань і зобов'язань та контроль за їх дотриманням здійснюється Державним казначейством України та Рахунковою палатою відповідно до законодавства.


-7- Фракція Комуністичної партії України
Збільшити витрати на молодіжну політику: на пільговий проїзд для учнів та студентів - 70 млн. грн., на кредитування здобуття вищої освіти - 30 млн. грн., внести до Бюджету на 2001 рік рядок "молодіжні програми УНКМО" з видатками в обсязі 23,9 млн. грн.
Враховано
в межах балансу



-8- Депутатська група "Солідарність"
Коди 070000, 110000 - збільшити видатки на фінансування галузей освіти, культури і мистецтва, з урахуванням хоча б прогнозного рівня інфляції на 2001 р.
Коди 140104- 140106. Передбачити збільшення видатків на фінансування вугільної галузі
Код 140203. Передбачити у видатках державного бюджету окремим рядком видатки в розмірі не менше 55,0 млн. грн. на повернення державного боргу і добудову ракетного крейсера "Україна" ДП "Завод ім. 61 комунара"
Код 240000. Доповнити видатками в сумі 400 млн. грн.: 350 млн. грн. на фінансування виплат допомоги по догляду за дитиною до трирічного віку та 50 млн. грн. на погашення заборгованості з виплат допомоги по соціальному страхуванню перед с/г працівниками, що утворилася внаслідок введення в дію Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок".
Код 290402. Суми коштів, виділених на погашення заборгованості з заробітної плати за рахунок державного бюджету, грошового забезпечення, стипендій, інших соціальних виплат недостатньо, оскільки наявна заборгованість з даних виплат на початок листопада складає майже 655 млн. грн.
Враховано частково




-9- Депутатська фракція "Трудова Україна"
Включити до додатку № 3 видатки у сумі 80 млн. грн. на переоснащення шахт високо-продуктивним енергозберігаючим компресорним обладнанням.




-10- Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Розглянути питання про можливість державного забезпечення фінансування програми трансплантації кісткового мозку та передбачити ці витрати в Держбюджеті на 2001 рік у сумі 8 млн. грн




-11- Депутатська група "Солідарність"
У додатку № 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2001 рік:
- у видатках 654 Національної академії наук викласти назву КФК 040207 "Інші заходи у сфері наукової та науково-технічної діяльності" у такій редакції: "Діяльність технопарків, інші заходи у сфері наукової та науково-технічної діяльності". Збільшити видатки 654 Національній академії наук за КФК 040207 "Діяльність технопарків, інші заходи у сфері наукової та науково-технічної діяльності" на 90 000, 0 тис.грн.;
- у видатках 230 Мінохорони здоров'я викласти назву КФК 081002 "Інші заходи по охороні здоров'я" у такій редакції: "Закупівля діагностичного обладнання (томографів), інші заходи по охороні здоров'я". Збільшити видатки 230 Мінохорони здоров'я за КФК 081002 "Закупівля діагностичного обладнання (томографів), інші заходи по охороні здоров'я" на 12000, 0 тис. грн.;
- збільшити видатки 654 Національної академії наук за КФК 040201 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки з пріоритетних напрямів" у розмірі 35000, 0 тис. грн. на реалізацію технопарком "Інститут монокристалів" проектів створення дослідно-промислових виробництв медичної техніки та лікарських засобів на основі високих технологій.
У додатку № 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2001 рік у видатках 516 Державна митна служба України передбачити видатки у розмірі 12000, 0 тис. грн. за КФК 040201 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки з пріоритетних напрямів".
Враховано частково



-12- Комітет у закордонних справах
Закласти суму у розмірі 600 тис. грн., на завершення будівництва середньої школи в с. Піддністряни Жидачівського району до проекту Держбюджету на 2001 рік.
Враховано



-13- Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Передбачити кошти на утримання органів прокуратури не менше, ніж 198,6 млн. грн.
Враховано частково



-14- Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Збільшити видатки на утримання МВС у 2001 році у сумі 358 млн. грн.
Враховано частково



-15- Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Передбачити видатки Міністерства палива та енергетики України на заходи, пов'язані із виведенням з експлуатації ЧАЕС по КФК 140112 у загальній сумі 415700,0 тис. грн. у тому числі:
господарське утримання енергоблоків №№ 1-3 ЧАЕС - 237151,0 тис. грн.
будівництво об'єктів по переробці РАВ - 41875,0 тис. грн.
вирішення соціальний питань, пов'язаних з достроковим закриттям ЧАЕС - 50323,0 тис. грн.
Враховано частково



-16- Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Визначити джерела надходжень коштів до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків ЧАЕС та соцзахисту населення в обсягах не нижчих рівня 2000 року, що становить 2071191,0 тис. грн.
передбачити погашення 50% боргів по виплатам компенсацій і наданню пільг;
Враховано частково в межах балансу



-17- Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
передбачити обсяги фінансування Чорнобильських програм по:
КФК 190101" Виплата компенсацій та надання пільг" - 818308,0 тис. грн.
КФК 190102" Соціальне страхування" - 210500 тис. грн.
КФК 190103" Надання пільг по пенсійному забезпеченню та допомоги" - 583203,0 тис. грн.
КФК 190201" Капітальні вкладення " - 127000,0 тис. грн.
Передбачити додаткове виділення Держкомлісгоспу України на 2001 рік 10000 тис. грн. на закупівлю природозберігаючих технологій для гірських лісів та 5000 тис. грн. для заліснення малопродуктивних та непридатних до використання у с/г виробництві земель, які передаються Держкомлісгоспу України.
Враховано частково в межах балансу



-18- Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Виокремити з суми коштів передбачених у проекті
Держбюджету на 2001 рік Державному управлінню справами на періодичні видання (код 120201) суму 700 тис. грн. і ввести її окремим рядком "на фінансування національних додатків до газети "Голос України"
Враховано
з іншою деталізацією



-19- Комітет з питань національної безпеки та оброни
Передбачити окремим рядком понад асигнування, визначені у додатку № 3 для Міноборони України, видатки на виконання заходів Державної програми реформування та розвитку Збройних Сил України.
Враховано
в межах балансу бюджету



-19-1- Н.д.Журавський В.С. (Округ №68)
Скоротити обсяг фінансування на 30 відсотків: Державної податкової адміністрації (код 614) з 771546,7 гривень до 540082,69 грн.
Збільшити за рахунок цих коштів фінансування Міністерства освіти і науки (код 220) з 2394450,9 грн. До 2510182,9 грн.
Міністерства охорони здоров'я (код 230) з 1150127,8 грн до 1265859,8 грн.
Враховано частково



-20- Комітет з питань національної безпеки та оброни
Передбачити додатково до визначених у додатку № 3 по КФК 050302 "Будівництво житла для військовослужбовців" видатки у сумі 20,0 млн. грн.
Враховано частково



-21- Комітет з питань соціальної політики та праці
1. Передбачити в повному обсязі до потреби (323, 7 млн. грн.) кошти на виконання Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гаранті їх соціального захисту", передбачити кошти на виготовлення ветеранських посвідчень;
2. Збільшити видатки на надання адресної соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям на 323 млн. грн.
3. Передбачити 250 млн. грн. для відновлення індексації доходів громадян.
4. Передбачити додатково 500 млн. грн. на впорядкування посадових окладів працівникам бюджетних установ.
Враховано частково



-22- Н.д.Мичко М.І. (Округ №60)
1. Виділити кошти на вугільну промисловість у загальній сумі 4 млрд. 043 млн. грн.
Враховано частково



-23- Н.д.Малєвський О.Т. (Реєстр.картка №295)
Зменшити на 10 млн. грн. статтю під кодом 010401 (додаток № 3).
Враховано частково



-24- Н.д.Борзих О.I. (Округ №103)
Передбачити кошти на проведення комплексних робіт по захисту території м. Луганська від паводку - 3 млн. грн. (Міністерство екології)
Збільшити видатки по МінАПК по коду 150108 на фінансування Програми "Власний дім" на 50 млн. грн. за рахунок відповідного зменшення по коду 160310.
Враховано частково



-25- Н.д.Черненко В.Г. (Округ №48)
Зменшити видатки на утримання Державної податкової адміністрації України на 100 млн. грн. і направити зазначені кошти на фінансування охорони здоров'я, зокрема на забезпечення закупівлі медичних препаратів, необхідних для лікування онкологічних хворих.
Враховано частково



-26- Н.д.Алексєєв В.Г. (Округ №172)
1. Передбачити 65 млн. грн. на добудову Харківського метрополітену.
2. Вилучити слова "Кримська світлиця".
3. Передбачити кошти на відшкодування вкладень громадян.
Враховано частково



-27- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Додаток № 3. Виключити рядки з кодом 120201 "Періодичні видання" на сторінках додатку 3 (Мінекономіки), 6 (Мінкультури), 22 (Мінфін), 25 (Держкомзв'язку) на загальну суму 1783000 грн. Спрямувати ці кошти на одну з 3-х цілей.
- 25041 погашення заборгованості по знецінених грошових заощадженнях громадян;
- 250325 субвенції, до передаються з Держбюджету на фінансування пільг та субвенцій населенню;
- 250402 видатки на покриття заборгованостей, що виникли у попередні роки по заробітній платі працівників бюджетних установ....
Додаток № 3, сторінки 16, 20. Рядки з кодами 01010, 091104, 091107 текст "державних органів" замінити текстом "органів державної влади".
Відхилено



-28- Н.д.Богословська І.Г. (Округ №169)
Додаток №3
1.Код 240617 - збільшити доходи до 4567, 7 тис.грн., в тому числі збільшивши доходи до спеціального фонду до 45410, 8 тис.грн.
2. Код 210703 - залишити у редакції Кабінету Міністрів України.
3. Код 150201 - передбачити додатково 2296 тис.грн. для фінансування збереження історичної забудови м.Глухова згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1958 від 11.12.98 р.
Враховано частково



4. Код 020004 - збільшити суму фінансування районних судів до 180 млн.грн. за рахунок зменшення видатків на Міністерство оборони України. Передбачити 500 тис.грн. видатків на терміновий ремонт Московського районного суду м.Харкова.
5. Код 020200 - збільшити видатки на судову реформу до 50 млн.грн.
6. Код 180408 - збільшити видатки до 20 млн.грн. на фінансування ліквідації наслідків аварії очисних споруд в м.Харкові.
7. Код 050400 - передбачити видатки на "вдосконалення танка Т-84" у сумі 15 млн.грн.
8. Код 050400 - передбачити видатки на "розробку танку нового покоління" у сумі 30 млн.грн.
9. Код 140202 - збільшити кошти на розвиток вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу до 60 млн.грн. у видатках Держкомпромполітики (код 280).




10. Код 160310 - викласти підпункт "кошти на часткову компенсацію ставок за кредитами комерційних банків, що надаються сільгоспвиробникам для проведення польових робіт" у такій редакції "часткова компенсація ставки за кредитами комерційних банків, що надаються сільгоспвиробникам для проведення польових робіт та підприємствам-виробникам для виготовлення сільгосптехніки" у видатках Держкомпромполітики (код 2800.
11. Код 160403 - викласти підпункт "кошти на заходи, пов'язані із закупівлею сільськогосподарської техніки на умовах лізингу" у такій редакції: "заходи, пов"язані із закупівлею із закупівлею вітчизняної сільськогосподарської техніки на умовах лізингу" у видатках Держкомпромполітики (код 280).




12. Код 150101 - виділити окремим рядком у видатках Мінфіну (код 351) статтю: "в тому числі капітальні вкладення на розвиток вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу (створення нових видів техніки, переоснащення виробництва, формування ринку, організація фірмових центрів)" у сумі 140 млн.грн.
13. Код 614 - зменшити бюджетні призначення ДПАУ на 45 млн.грн.
14. Код 868 - збільшити суму видатків на фінансування Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва до 10 млн.грн. за рахунок зменшення видатків Міністерства оборони України.
15. Код 110 - доповнити словами: "Передбачити видатки по Зміївській ТЕС у сумі 5980 тис.грн. для покращення екологічної ситуації та закінчення будівництва водогону в с.Лиман Зміївського району Харківської області".




-29- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У додатку №3:
У (340) "Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України":
Ввести код 130201 такого змісту:
Всього Поточні капітальні
"130201
Підготовка та участь України
у Другій Всесвітній авіаційній
олімпіаді 2.000 1200 800
з них для Федерації
планерного спорту України" 300 200
Враховано частково



-30- Н.д.Юхновський І.Р. (Реєстр.картка №319)
Додатково виділити кошти на підвищення посадових окладів вчителів і науковців відповідно до наданих Комітетом розрахунків.
Враховано частково



1. Додаткові кошти на освіту мають бути спрямовані виключно на підвищення ставок і посадових окладів педагогічних та науково-педагогічних працівників.
2. Погодитись з пропозицією Уряду щодо змін окремих показників проекту Держбюджету для забезпечення підвищення заробітної плати освітян у обсягах 310 млн. грн.
3. Збільшити видатки на освіту за КФК 070000 за рахунок наступних перерозподілів коштів:
-зменшити видатки на обслуговування державного боргу додатково до пропозицій уряду (КФК 230000) на 450 млн. грн.
-зменшити видатки на правоохоронну діяльність (КФК 060000) на 100 млн. грн.
-зменшити видатки на будівництво (КФК 150000) на 250 млн. грн.
-зменшити запропоноване Урядом збільшення видатків за КФК 090000 "Соціальний захист" у обсягах 212, 5 млн. грн. на 100, 0 млн. грн., спрямувавши їх на освіту за рахунок збільшення доходів позабюджетних фондів (відрахування із заробітної плати освітян на соціальний захист) на 120, 3 млн. грн.
4. Врахувати збільшення доходної частини бюджету на 2001 рік за рахунок додаткових надходжень з податку на прибуток громадян через збільшення відрахувань з заробітної плати освітян на 161, 7 млн. грн., спрямувавши ці додаткові надходження виключно на освіту.
5. Додатково зменшити видатки, що передаються до Пенсійного фонду України з Держбюджету за рахунок надходжень додаткових зборів на виплату пенсій (КФК 241400) на 300, 0 млн. грн. через збільшення на 478, 4 млн. грн. відрахувань з заробітної плати освітян до Пенсійного фонду.
Розрахунок збільшення доходів бюджету і позабюджетних фондів через запропоноване підвищення заробітної плати вчителів
-Додаткові надходження до Пенсійного фонду через збільшення обсягів: а) нарахувань на заробітну плату (32%) - 377, 6 млн. грн. та б) утримань із зарплати (1, 0%) - 110, 8 млн. грн.; всього - 478, 4 млн. грн.
-Додаткові надходження по соціальному страхуванню через збільшення обсягів: а) нарахувань на заробітну плату (5, 5% = 4% + 1, 5%) - 64, 9 млн. грн. та б) утримань із зарплати (0, 5%) - 55, 4 млн. грн., всього - 120, 3 млн. грн.
-Додаткові надходження прибуткового податку з громадян за середньої ставкою нарахування податку в 2001 році 13, 7% - 161, 7 млн. грн.




-31- Н.д.Богатирьова Р.В. (Округ №41)
Необхідно передбачити збільшення заробітної плати по охороні здоров'я.
Враховано



-32- Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
в додатку №3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2001 рік" в розділі "Державний комітет молодіжної політики. спорту і туризму" (код 340):
- Код 091108 найменувати "Програми і заходи Українського національного комітету молодіжних організацій, молодіжного громадського аерокосмічного об"єднання "Сузір"я", інших дитячих та молодіжних громадських організацій".
- Код 110502 найменувати "рекламно-інформаційні заходи в галузі туризму".
- Код 130102 "Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань" - 35, 9 млн.грн. (збільшення на 7, 8 млн.грн.)
- Визначити в спеціальному фонді Держбюджету 15 млн.грн. надходжень на спеціальні рахунки "Україна олімпійська" та "Україна параолімпійська" (відповідно до закону України "Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні"), з яких здійснити збільшення витрат на 7, 8 млн.грн. по коду 130102 "Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань".
Враховано частково

75.
Якщо після прийняття цього Закону повноваження щодо виконання функцій або надання послуг, на які затверджене бюджетне призначення, передаються відповідно до законодавства України від одного головного розпорядника коштів державного бюджету іншому, то дія бюджетного призначення не припиняється і може застосовуватися в межах, визначених цим Законом для виконання тих же функцій чи надання тих же послуг головним розпорядником коштів державного бюджету, якому це повноваження передано.


Якщо після прийняття цього Закону повноваження щодо виконання функцій або надання послуг, на які затверджене бюджетне призначення, передаються відповідно до законодавства України від одного головного розпорядника коштів державного бюджету іншому, то дія бюджетного призначення не припиняється і може застосовуватися в межах, визначених цим Законом для виконання тих же функцій чи надання тих же послуг головним розпорядником коштів державного бюджету, якому це повноваження передано.
76.
Дозволити Міністерству фінансів України в процесі виконання Державного бюджету України у виключних випадках за обгрунтованим поданням головного розпорядника коштів Державного бюджету України здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному фонду державного бюджету, за винятком тих призначень, які не розподілені по головних розпорядниках коштів Державного бюджету України. При цьому, перерозподіл, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень головному розпоряднику коштів Державного бюджету України по загальному фонду за функціональною класифікацією в межах їх загального обсягу, здійснюється лише за погодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Забороняється збільшення бюджетних призначень на:
державне управління за рахунок зменшення бюджетних призначень по інших розділах функціональної класифікації видатків бюджету;
оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;
капітальні видатки за рахунок зменшення бюджетних призначень на поточні видатки.
-33- Комітет з питань національної безпеки і оборони
1. Передбачити окремим рядком, понад асигнування, визначені у додатку № 3 для Міністерства оборони України, видатки на виконання заходів Державної програми реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2004 року в сумі 385, 0 млн. грн. за рахунок відповідного зменшення видатків згідно з додатком до рішення.
2. Статтю 66 вилучити, передбачивши окремим рядком за КФК 250402 видатки для Міністерства оборони на погашення заборгованості з виплати грошового забезпечення та заробітної плати за минулі роки в сумі 178, 8 млн. грн.
3. Врахувати окремим рядком за доходами до спеціального фонду та видатками спеціального фонду на оборону (без збільшення їх загального обсягу) кошти в сумі 368, 5 млн. грн., на яку НАК "Нафтогаз України" повинна здійснювати розрахунки з Міністерством оборони України.
4. Передбачити статтю щодо погашення фактичної заборгованості Збройних Сил України за спожиті електричну та теплову енергію, природний газ, послуги, водопостачання та водовідведення, отримане військове майно, виконані роботи та надані послуги, яка склалася на 1 січня 2001 року по видатках Держбюджету України, понад обсяги, визначені статтею 18 цього Закону, в рахунок заборгованості (недоїмки) станом на 1 січня 2001 року (за даними ДПАУ) суб'єктів господарювання по сплаті податків і зборів (обов'язкових платежів) до Держбюджету, а також фінансових санкцій, нарахованих за порушення податкового законодавства.
Враховано частково

Дозволити Міністерству фінансів України в процесі виконання Державного бюджету України у виключних випадках за обгрунтованим поданням головного розпорядника коштів Державного бюджету України здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному фонду державного бюджету, за винятком тих призначень, які не розподілені по головних розпорядниках коштів Державного бюджету України. При цьому, перерозподіл, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень головному розпоряднику коштів Державного бюджету України по загальному фонду за функціональною класифікацією в межах їх загального обсягу, здійснюється лише за погодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Забороняється збільшення бюджетних призначень на:
державне управління за рахунок зменшення бюджетних призначень по інших розділах функціональної класифікації видатків бюджету;
оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;
капітальні видатки за рахунок зменшення бюджетних призначень на поточні видатки.


-34- Н.д.Горбачов В.С. (Округ №127)
та інші
Передбачити окремим рядком обсяги бюджетних призначень на видатки на розрахунки за енергоносії.
Враховано



-35- Н.д.Костинюк Б.І. (Реєстр.картка №338)
Н.д.Григорович Л.С. (Реєстр.картка №320)
та інші.
Просимо вирішити питання фінансування організації та проведення заходів Першого всесвітнього фестивалю етнічних груп українського народу в сумі 20 млн. грн., який відбудеться в жовтні 2001 р. в м. Івано-Франківську.
Відхилено



-36- Н.д.Косів М.В. (Округ №116)
та інші
В додатку № 2 по коду 260 "Державний комітет промислової політики України" внести такі зміни:
На стор. 10 після рядка 30 "Інші заходи у сфері наукової та науково-технічної діяльності" внести рядок "Погашення заборгованості з виплат регресних позовів та одноразової допомоги по втраті професійної працездатності гірника Стебницього ДГХП "Полімінерал" (код 090410)" в якому в колонках 3, 4 та 11 передбачити по "400" тис. грн. в кожній колонці.
На стор. 11 в рядку 7 "Фінансування невідкладних заходів по розв'язанню соціально-економічних та екологічних наслідків діяльності Яворівського ДГХП "Сірка", Стебницького ДГХП "Полімінерал" та Роздільського ДГХП "Сірка" (код 210103) та Подорожненського державного підприємства на закриття рудника в колонках 3, 4 та 11 суму "9000" замінити на суму "53200" тис. грн. в кожній колонці.
В додатку № 2 на стор. 27 по коду 783 "Львівська обласна державна адміністрація" після рядка "Місцеві державні адміністрації" (код 010115) ввести додаткові рядки:
Код 050100 - "Видатки на ліквідацію аварійного стану історичних забудови . Львова", де в колонках 3 "Всього" і 6 ""Капітальні" загального фонду передбачити по "30000" тис. грн.
Код 0501001 - "Видатки на будівництво шляхопроводу, який з'єднує житловий масив Сихів з центром міста Львова", де в колонках 3 "Всього" і 6 "Капітальні" загального фонду передбачити по "10000" тис. грн.
Код 050101 - "Видатки на реконструкцію і реставрацію театру ім. М. Заньковецької в м. Львові", де в колонках 3 "Всього" і 6 "Капітальні" загального фонду передбачити по "5000" тис. грн.
Код 050101 - "Фінансування робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва метрополітену в м. Львові", де в колонках 3 "Всього" і 6 "Капітальні" загального фонду передбачити по "500" тис. грн.
Передбачити окремою строчкою для Львівської області "Додаткові виплати населенню на покриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг" 72000 тис. грн.
Враховано частково



-37- Н.д.Красняков Є.В. (Реєстр.картка №301)
та інші.
Передбачити додаткові видатки на освіту:
заробітна плата - 1361,3 млн. грн.
нарахування на заробітну плату - 510,0 млн. грн.
підручники для загальноосвітніх навчальних закладів - 15,5 млн. грн.
методично-інформаційне забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів - 2,5 млн.грн.
кредити на навчання - 5,0 млн. грн.
комп'ютеризація загальноосвітніх навчальних закладів - 30,0 млн. грн.
придбання та встановлення лічильників теплової енергії, газу та води - 10,0 млн. грн.
Пропозиції про джерела фінансування:
1. Пропозиції Комітету з питань бюджету, які узгоджені з Міністерством фінансів України - 672,0 млн. грн.
2. Шкільний податок - 400,0 млн. грн.
3. Зменшення видатків державного бюджету за рахунок зменшення погашення заборгованості НБУ - 300,0 млн. грн.
4. Зменшення видатків держбюджету на вугільну галузь - 300 млн. грн.
5. Зменшення видатків держбюджету на виведення з експлуатації ЧАЕС - 50 млн. грн.
6. Зменшення видатків на грошове забезпечення правоохоронних органів - 100 млн. грн.
7. Спрямування спецкоштів на впровадження податкового та бюджетного кодексів - 58,0 млн. грн.
8. Спрямування спецкоштів бюджетних установ освіти на підвищення заробітної плати - 50 млн. грн.
9. Зменшення видатків на окремі державні програми - 61,6 млн. грн.
Разом - 1991,6 млн. грн.
Враховано
в межах балансу



-38- Н.д.Круценко В.Я. (Реєстр.картка №276)
Стаття 18 п. 1 додаток № 3.
Видатки по коду 280 Міністерство аграрної політики строчка 160903 Інші заходи та заклади в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства зменшити на 17 млн. грн. за рахунок цього збільшити видатки:
-по строчці 130203 утримання та навчально-тренувальну роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл на 5 млн. грн.;
- 160303 заходи по боротьбі з шкідниками та хворобами с/г рослин збільшити на 3 млн. грн.;
- 160802 записати: "Розробка та впровадження нових технологій, наукових розробок, освоєння нових видів складної с/г техніки і випробування її в господарства АПК" збільшити на 9 млн. грн.
Строчку 160310 доповнити словами:
" в тому числі с/г для закупівлі тракторів, виготовлених на ВАТ "ХТЗ"
Всього Поточні Разом
15000 15000 15000"
Строчку 161013 Інші бюджетні установи агропромислового комплексу записати: "На утримання соціальної сфери села та інші бюджетні установи агропромислового комплексу".



Відхилено



-39- Н.д.Новик А.М. (Реєстр.картка №353)
Передбачити видатки на цільове фінансування Одеського з-ду бактерійних і вірусних препаратів (заводу "Біопром-Одеса") у розмірі 11 млн. грн.
Враховано частково



-40- Н.д.Чубаров Р.А. (Округ №8)
Зберегти видатки "Заходи, пов'язані з поверненням кримськотатарського народу та осіб інших національностей, які були незаконно депортовані з України" у сумі 45 млн. грн.
Враховано частково



-41- Н.д.Шіллер Р.І. (Округ №167)
КФК 200802 - збільшити видатки на покриття планових збитків, формування фондів заохочення і розвитку виробництва по Українському державному об'єднанню "Радон" на 5000,0 тис. грн.
КФК 320 (МінЧАЕС) - збільшити видатки та авіаційні роботи з пошуку та рятування на 1000,0 тис. грн. (КФК 210104)
КФК 320 (МінЧАЕС) - збільшити видатки на утримання державної аварійно-рятувальної служби на 580,0 тис. грн. (КФК 210106)
КФК 320 (МінЧАЕС) - збільшити видатки на утримання органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на 1148,0 тис. грн. (КФК 210107).
КФК 320 (МінЧАЕС) - збільшити видатки на утримання військ Цивільної оборони України на 28200,0 тис. грн. (КФК 210201).
КФК 320 - збільшити видатки на утримання служб Цивільної оборони України на 12973,9 тис. грн. (КФК 210202)
КФК 320 - передбачити видатки на інформування громадськості з питань ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, попередження надзвичайних ситуацій в сумі 2000,0 тис. грн.
КФК 240 (Міністерство екології та природних ресурсів України) - збільшити видатки фонду охорони навколишнього середовища на закінчення очистки і поглиблення Скородинського водосховища (Тернопільська область) на 100 тис. грн. (КФК 240600)
КФК 180 (Міністерство культури і мистецтв України) - збільшити видатки на закінчення будівництва Тернопільської обласної бібліотеки на 4000 тис .грн. (КФК 110201)
КФК 150101 (Капітальні вкладення)
збільшити видатки на газифікацію Чортківського, Заліщицького, Борцівського районів Тернопільської області на 15000 тис .грн.;
збільшити видатки на будівництво каналізаційних очисних споруд у м. Чортків Тернопільської області у сумі 800 тис. грн.
КФК 180 (Міністерство культури та мистецтв України) - збільшити витрати на капітальний ремонт та реконструкцію Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського на 52 000 тис. грн. (КФК 070602).
Враховано частково



-42- Н.д.Філіпчук Г.Г. (Округ №203)
Виділити Національному космічному агентству України (КВК 638) додатково із коштів Державного бюджету 75,0 млн. грн., в т.ч.:
КФК 180101 - фінансування Загальнодержавної (Національної) космічної програми - 50,0 млн. грн.;
підготовка виробництва та освоєння нових видів високотехнологічної продукції для потреб внутрішнього ринку держави - 25,0 млн. грн.
Додаткові видатки на фінансування Служби безпеки України (КФК 6552) і коштів Держбюджету КФК :060601 (СБУ), КФК 050200 (Міноборони України)
передбачити видатки на фінансування державного оборонного замовлення для СБУ в сумі 27,4 млн. грн.
КФК 060601, 050302 (Міноборони України)
виділити на військове житло та житлове будівництво для СБУ 17,5 млн. грн. (за рахунок державних капіталовкладень)
КФК 060601, 060602 . поточне утримання
видатки для погашення фактичної заборгованості СБУ перед особовим складом по соцвиплатах та постачальниками продукції (робіт, послуг) в сумі реальної заборгованості станом на 1.01.2001 року.
КФК 060603 Матеріально-технічне забезпечення.
Дозволити СБУ в 2001 році використовувати 50% виручки від реалізації конфіскованих товарів та інших предметів, в т.ч. іноземної валюти, на розвиток матеріально-технічної бази оперативних підрозділів.
Враховано частково в межах балансу



-43- Н.д.Юхновський І.Р. (Реєстр.картка №319)
Додатково виділити кошти на підвищення посадових окладів вчителів і науковців відповідно до наданих Комітетом розрахунків.
Враховано частково




-44- Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
1. Передбачити фінансування витрат на утримання Мінагрополітики України, як одного з головних органів управління життєзабезпечуючих галузей, в повному обсязі відповідно до Закону України "Про державну службу України" на нормативних актів Кабінету Міністрів України, що дасть можливість суттєво підвищити рівень заробітної плати фахівцям міністерства.
2. Для забезпечення ефективного виконання покладених на міністерство завдань і функцій загальну граничну чисельність апарату Мінагрополітики встановити на рівні не менше 466 одиниць і залишати її стабільною протягом найближчих 3-х років.
3. Для забезпечення заходів щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки передбачити додаткові асигнування на матеріально-технічне забезпечення апарату Мінагрополітики.
Враховано частково



-45- Н.д.Павловський М.А. (Округ №188)
Виділити в бюджеті 2001 року окремим рядком фінансування Національного технічного університету "КПІ" в сумі 54145 тис.грн.
Враховано в іншій редакції



-46- Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством. власності та інвестицій
Відновити додаток 3 в частині фінансування органів Антимонопольного комітету в редакції першого читання, доповнивши видатками у розмірі 200 тис.грн. на капітальні вкладення, погодженому з Міністерством фінансів.
Враховано в іншій редакції

77.
Стаття 19. Фінансування виплат, пов'язаних з утриманням працівників дипломатичних представництв та консульських установ України за кордоном, незалежно від їх відомчої підпорядкованості, провадиться виключно через Міністерство закордонних справ України.
Стаття 19 прийнята у другому читанні


Стаття 19. Фінансування виплат, пов'язаних з утриманням працівників дипломатичних представництв та консульських установ України за кордоном, незалежно від їх відомчої підпорядкованості, провадиться виключно через Міністерство закордонних справ України.
78.
Стаття 20. Установити, що у 2001 році виплата щорічної разової допомоги відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" здійснюється у таких розмірах: інвалідам війни І групи - 150 гривень, інвалідам війни ІІ групи - 120 гривень, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 55 гривень, інвалідам війни ІІІ групи, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, - 40 гривень.
Стаття 20 прийнята у другому читанні


Стаття 20. Установити, що у 2001 році виплата щорічної разової допомоги відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" здійснюється у таких розмірах: інвалідам війни І групи - 150 гривень, інвалідам війни ІІ групи - 120 гривень, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 55 гривень, інвалідам війни ІІІ групи, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, - 40 гривень.
79.
Стаття 21. Фінансування виплат у 2001 році з Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в обсязі, визначеному статтею 18 цього Закону.
Голосування по статі 21 перенесене на третє читання
-47- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю викласти в наступній редакції:
"Стаття 21. Фінансування виплат у 2001 році з Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в обсязі, визначеному статтею 18 цього Закону".




Враховано
Стаття 21. Фінансування виплат у 2001 році з Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в обсязі, визначеному статтею 18 цього Закону.
80.
Стаття 22. Встановити, що видатки Державного бюджету України, передбачені Державному комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України на 2001 рік на підтримку періодичних видань, спрямовуються виключно на підтримку дитячих періодичних видань та газети "Кримська світлиця".
Стаття 22 не прийнята у другому читанні
-48- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю викласти в наступній редакції:
"Стаття 22. Встановити, що видатки Державного бюджету України, передбачені Державному комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України на 2001 рік на підтримку періодичних видань, спрямовуються виключно на підтримку дитячих періодичних видань та газети "Кримська світлиця".




Враховано
Стаття 22. Встановити, що видатки Державного бюджету України, передбачені Державному комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України на 2001 рік на підтримку періодичних видань, спрямовуються виключно на підтримку дитячих періодичних видань та газети "Кримська світлиця".


-49- Н.д.Алексєєв В.Г. (Округ №172)
До статті 22 - передбачити, що дитячі видання підтримуються в тому випадку, коли проти них не порушені судові позови.
Враховано в іншій редакції



-50- Н.д.Баулін П.Б. (Округ №76)
Н.д.Морозов А.П. (Реєстр.картка №278)
Статтю 22 викласти у такій редакції:
"Встановити, що видатки Державного бюджету України, передбачені Державному комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України на 2001 рік на підтримку періодичних видань, спрямовуються виключено на підтримку дитячих періодичних видань".
Враховано частково

81.
Стаття 23. Установити, що в 2001 році для відшкодування виплат Державного бюджету України, які виникли внаслідок невиконання юридичними особами своїх зобов'язань щодо погашення та обслуговування наданих на умовах повернення кредитів, залучених державою або під державні гарантії, інших гарантованих державою зобов'язань, та стягнення заборгованості перед Державним бюджетом України з наданих підприємствам і організаціям позичок із державного бюджету, позичок, наданих за рахунок коштів, залучених державою або під державні гарантії, плати за користування цими позичками, органи державної податкової служби України застосовують механізм стягнення цієї заборгованості у порядку, передбаченому Законом для стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів, включаючи погашення такої заборгованості за рахунок майна боржників.
Стаття 23 прийнята у другому читанні


Стаття 23. Установити, що в 2001 році для відшкодування виплат Державного бюджету України, які виникли внаслідок невиконання юридичними особами своїх зобов'язань щодо погашення та обслуговування наданих на умовах повернення кредитів, залучених державою або під державні гарантії, інших гарантованих державою зобов'язань, та стягнення заборгованості перед Державним бюджетом України з наданих підприємствам і організаціям позичок із державного бюджету, позичок, наданих за рахунок коштів, залучених державою або під державні гарантії, плати за користування цими позичками, органи державної податкової служби України застосовують механізм стягнення цієї заборгованості у порядку, передбаченому Законом для стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів, включаючи погашення такої заборгованості за рахунок майна боржників.
82.
Стаття 24. Запровадити на 2001 рік мораторій на вступ до міжнародних організацій і приєднання до міжнародних угод, умови членства в яких передбачають сплату внесків або здійснення будь-яких інших виплат за рахунок коштів державного бюджету понад обсяги, визначені на цю мету у додатку № 3 до цього Закону.
Стаття 24 прийнята у другому читанні


Стаття 24. Запровадити на 2001 рік мораторій на вступ до міжнародних організацій і приєднання до міжнародних угод, умови членства в яких передбачають сплату внесків або здійснення будь-яких інших виплат за рахунок коштів державного бюджету понад обсяги, визначені на цю мету у додатку № 3 до цього Закону.
83.
Стаття 25. Встановити, що відшкодування відповідно до законів України шкоди, завданої юридичним та фізичним особам незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури, суду, податковими і митними органами, здійснюється із Державного бюджету України Державним казначейством України за рахунок коштів на утримання судів, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України, а також інших центральних органів виконавчої влади, незаконними діями працівників яких була завдана шкода юридичним і фізичним особам, а суму відшкодування кваліфікувати як збитки, нанесені Державному бюджету України.
Стаття 25 прийнята у другому читанні


Стаття 25. Встановити, що відшкодування відповідно до законів України шкоди, завданої юридичним та фізичним особам незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури, суду, податковими і митними органами, здійснюється із Державного бюджету України Державним казначейством України за рахунок коштів на утримання судів, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України, а також інших центральних органів виконавчої влади, незаконними діями працівників яких була завдана шкода юридичним і фізичним особам, а суму відшкодування кваліфікувати як збитки, нанесені Державному бюджету України.
84.
Стаття 26. Надати Державному казначейству України право безспірного списання коштів, рішення про яке було прийняте державним органом, що відповідно до законодавства має право на його застосування, з рахунків, на яких обліковуються кошти Державного бюджету України.
У разі списання коштів з реєстраційних рахунків бюджетних установ і організацій, з вини яких виникли відповідні зобов'язання, протягом місяця з часу проведення такої операції розпорядники коштів державного бюджету повинні впорядкувати свої зобов'язання з урахуванням результатів безспірного списання коштів і привести їх у відповідність до бюджетних призначень на 2001 рік.
При цьому, звернення безспірного списання коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти Державного бюджету України, на погашення зобов'язань таких бюджетних установ і організацій не допускається.
Стаття 26 прийнята у другому читанні


Стаття 26. Надати Державному казначейству України право безспірного списання коштів, рішення про яке було прийняте державним органом, що відповідно до законодавства має право на його застосування, з рахунків, на яких обліковуються кошти Державного бюджету України.
У разі списання коштів з реєстраційних рахунків бюджетних установ і організацій, з вини яких виникли відповідні зобов'язання, протягом місяця з часу проведення такої операції розпорядники коштів державного бюджету повинні впорядкувати свої зобов'язання з урахуванням результатів безспірного списання коштів і привести їх у відповідність до бюджетних призначень на 2001 рік.
При цьому, звернення безспірного списання коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти Державного бюджету України, на погашення зобов'язань таких бюджетних установ і організацій не допускається.
85.
Стаття 27. При формуванні державного замовлення з виготовлення речового майна та постільних речей у 2001 році для установ та організацій Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України, органів і установ виконання покарань у першу чергу враховуються можливості виробничих потужностей щодо виконання цих замовлень на підприємствах пенітенціарної системи України та підприємствах громадських організацій інвалідів.
Стаття 27 прийнята у другому читанні


Стаття 27. При формуванні державного замовлення з виготовлення речового майна та постільних речей у 2001 році для установ та організацій Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України, органів і установ виконання покарань у першу чергу враховуються можливості виробничих потужностей щодо виконання цих замовлень на підприємствах пенітенціарної системи України та підприємствах громадських організацій інвалідів.
86.
Стаття 28. Заборонити надання позичок суб'єктам господарювання за рахунок коштів Державного бюджету України, крім тих, що встановлені цим Законом.
Стаття 28 прийнята у другому читанні


Стаття 28. Заборонити надання позичок суб'єктам господарювання за рахунок коштів Державного бюджету України, крім тих, що встановлені цим Законом.
87.
Стаття 29. Затвердити напрями розподілу державних централізованих капітальних вкладень на 2001 рік згідно з додатком № 4 до цього Закону.
Заборонити у 2001 році розпочинати будівництво нових об'єктів за рахунок державних централізованих капітальних вкладень, крім визначених в додатку № 4 до цього Закону.
Голосування по статті 29 перенесене на третє читання.
-51- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 29. Затвердити основні напрямки спрямування державних централізованих капітальних вкладень на 2001 рік в обсязі 360920,1 тис.гривень, відповідно до додатку № 4 до цього Закону.
Кабінету Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету до 1 березня 2001 року затвердити остаточний перелік об'єктів та обсяги їх фінансування за рахунок державних централізованих капітальних вкладень.".




Враховано
Стаття 29. Затвердити основні напрямки спрямування державних централізованих капітальних вкладень на 2001 рік в обсязі 360920,1 тис.гривень, відповідно до додатку № 4 до цього Закону.
Кабінету Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету до 1 березня 2001 року затвердити остаточний перелік об'єктів та обсяги їх фінансування за рахунок державних централізованих капітальних вкладень.


-52- Депутатська група "Солідарність"
У додатку № 4 "Напрями розподілу державних централізованих капітальних вкладень на 2001 рік":
- у напрямі "Охорона здоров'я" передбачити витрати на придбання вітчизняного діагностичного обладнання (томографів) у сумі 20000, 0 тис. грн.
- у напрямі "Наука та наукове обслуговування" передбачити витрати на діяльність технопарків у сумі 30000, 0 тис. грн.

Враховано частково



-53- Н.д.Малєвський О.Т. (Реєстр.картка №295)
Виділити Херсонському суднобудівному заводу 37, 2 млн. грн., записавши в бюджеті окремим рядком. В додаток № 4 в розділ "Суднобудівництво" записати: "Херсонський суднобудівний завод - 37, 2 млн.грн.




-54- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Додаток № 4. Над правою колонкою таблиці текст "млн. грн." замінити текстом "тис. грн."




-55- Н.д.Горбачов В.С. (Округ №127)
та інші
Для завершення будівництва найбільш важливих життєво-необхідних об'єктів соціально-культурного призначення в Миколаївській області зі ступеню готовності більше 80 відсотків необхідно - 7,1 млн. грн.
Виділити Миколаївській області 6,6 млн. грн. на будівництво об'єктів водопровідно-каналізаційних споруд
Для забезпечення нормальної експлуатації мостів необхідно передбачити в бюджеті області 2,7 млн. грн.
Враховано частково



-56- Н.д.Ківалов С.В. (Округ №135)
Надати допомогу у виділенні коштів на реставрацію пам'ятника архітектури на території Одеської національної юридичної академії.
Відхилено



-57- Н.д.Костицький В.В. (Округ №84)
Додатково передбачити для Академії правових наук України 200 тис. грн. капіталовкладень на розвиток Інституту приватного права і підприємництва.








-58- Н.д.Круценко В.Я. (Реєстр.картка №276)
Стаття 29 п. 1 додаток № 4 в графі Машинобудування - 39000 записати:
Машинобудування всього - 39000
в т.ч. сільгоспмашинобудування - 20000




-59- Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
Додаток № 4.
По галузі транспорт і зв'язок доповнити: автобусобудування - 100000 тис. грн.
Електротранспорт - 200000 тис. грн.
Вагони метро та пасажирські залізничні вагони - 100000 тис. грн.




-60- Н.д.Череп В.І. (Округ №158)
Передбачити надання державного кредиту індивідуальним сільським забудовникам по програмі "Власний дім" в сумі 50 млн.грн.
Враховано частково


88.
Стаття 30. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду Державного бюджету України на 2000 рік за економічною структурою видатків:
Стаття 30 прийнята у другому читанні


Стаття 30. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду Державного бюджету України на 2000 рік за економічною структурою видатків:
89.
оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);


оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
90.
нарахування на заробітну плату (код 1120);


нарахування на заробітну плату (код 1120);
91.
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);


придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);
92.
забезпечення продуктами харчування (код 1133);


забезпечення продуктами харчування (код 1133);
93.
виплата процентів за державним боргом (код 1200);


виплата процентів за державним боргом (код 1200);
94.
трансферти населенню, пов'язані з соціальним захистом та соціальним забезпеченням (в тому числі пенсії, повернення заощаджень громадян) (код 1340);


трансферти населенню, пов'язані з соціальним захистом та соціальним забезпеченням (в тому числі пенсії, повернення заощаджень громадян) (код 1340);
95.
трансферти місцевим бюджетам (код 1320).


трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
96.
Установити, що фінансування витрат Державного бюджету України по захищених статтях та по соціальному захисту інвалідів та дітей-сиріт провадиться в першочерговому порядку та пропорційно по розпорядниках коштів Державного бюджету України.


Установити, що фінансування витрат Державного бюджету України по захищених статтях та по соціальному захисту інвалідів та дітей-сиріт провадиться в першочерговому порядку та пропорційно по розпорядниках коштів Державного бюджету України.
97.
V. ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ


V. ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ
98.
Стаття 31. Установити, що до надходжень спеціального фонду Державного бюджету України на 2001 рік належать:
Стаття 31 прийнята у другому читанні



Стаття 31. Установити, що до надходжень спеціального фонду Державного бюджету України на 2001 рік належать:
99.
1) збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету;
-61- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України:
доповнити статтю 31 пунктом 33) наступного змісту :

1) збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету;
100.
2) 10 відсотків коштів, отриманих за вчинення консульських дій за межами України, в установленому Кабінетом Міністрів України порядку;
" 33) кошти, що надійшли понад встановлені додатком № 1 річні прогнозні показники надходжень акцизного збору з вироблених в Україні нафтопродуктів, акцизного збору з ввезених на територію України нафтопродуктів та транспортних засобів, ввізного мита на нафтопродукти та транспортні засоби".

Враховано
2) 10 відсотків коштів, отриманих за вчинення консульських дій за межами України, в установленому Кабінетом Міністрів України порядку;
101.
3) надходження коштів від збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;


3) надходження коштів від збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;
102.
4) відсотки за користування державним пільговим кредитом індивідуальними сільськими забудовниками;


4) відсотки за користування державним пільговим кредитом індивідуальними сільськими забудовниками;
103.
5) відсотки за користування пільговим довгостроковим державним кредитом молодими сім'ями та одинокими молодими громадянами на будівництво (реконструкцію) житла;


5) відсотки за користування пільговим довгостроковим державним кредитом молодими сім'ями та одинокими молодими громадянами на будівництво (реконструкцію) житла;
104.
6) надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів;


6) надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів;
105.
7) рентна плата за природний газ власного видобутку;


7) рентна плата за природний газ власного видобутку;
106.
8) відрахування від плати за транзит природного газу через територію України;


8) відрахування від плати за транзит природного газу через територію України;
107.
9) надходження до страхового фонду безпеки авіації;


9) надходження до страхового фонду безпеки авіації;
108.
10) 80 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;


10) 80 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;
109.
11) 90 відсотків портового (адміністративного) збору;


11) 90 відсотків портового (адміністративного) збору;
110.
12) 3 відсотка коштів, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, фінансування яких здійснювалось виключно за рахунок централізованих капітальних вкладень;


12) 3 відсотка коштів, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, фінансування яких здійснювалось виключно за рахунок централізованих капітальних вкладень;
111.
13) кошти, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, що споруджувались відповідно до Чорнобильської будівельної програми;


13) кошти, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, що споруджувались відповідно до Чорнобильської будівельної програми;
112.
14) кошти, що надійдуть внаслідок продажу акцій відкритих акціонерних товариств за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України, для ліквідації наслідків аварії на очисних спорудах міста Харкова;


14) кошти, що надійдуть внаслідок продажу акцій відкритих акціонерних товариств за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України, для ліквідації наслідків аварії на очисних спорудах міста Харкова;
113.
15) 3 відсотка коштів від приватизації державного майна (крім об'єктів, для яких передбачено окремий розподіл коштів відповідно до Державної програми приватизації на 2000-2002 роки) та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств;


15) 3 відсотка коштів від приватизації державного майна (крім об'єктів, для яких передбачено окремий розподіл коштів відповідно до Державної програми приватизації на 2000-2002 роки) та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств;
114.
16) 3 відсотка коштів, одержаних від продажу об'єктів приватизації, в тому числі групи Ж, відповідно до пункту 5 Державної програми приватизації на 2000-2001 роки (крім об'єктів незавершеного будівництва), що виділяються з балансів підприємств;


16) 3 відсотка коштів, одержаних від продажу об'єктів приватизації, в тому числі групи Ж, відповідно до пункту 5 Державної програми приватизації на 2000-2001 роки (крім об'єктів незавершеного будівництва), що виділяються з балансів підприємств;
115.
17) кошти, які надійдуть від приватизації підприємств, що належать до сфери управління Міністерства оборони України;


17) кошти, які надійдуть від приватизації підприємств, що належать до сфери управління Міністерства оборони України;
116.
18) власні надходження установ і організацій, які утримуються за рахунок коштів Державного бюджету України;


18) власні надходження установ і організацій, які утримуються за рахунок коштів Державного бюджету України;
117.
19) додаткові збори на виплату пенсій, що надходять від купівлі-продажу валют, торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння та при відчуженні легкових автомобілів, з виробництва та імпорту тютюнових виробів, з операцій купівлі-продажу нерухомого майна, послуг стільникового рухомого зв'язку, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України;


19) додаткові збори на виплату пенсій, що надходять від купівлі-продажу валют, торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння та при відчуженні легкових автомобілів, з виробництва та імпорту тютюнових виробів, з операцій купівлі-продажу нерухомого майна, послуг стільникового рухомого зв'язку, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України;
118.
20) надходження від реалізації матеріальних цінностей державного резерву;


20) надходження від реалізації матеріальних цінностей державного резерву;
119.
21) надходження від секретаріату ООН за український контингент;


21) надходження від секретаріату ООН за український контингент;
120.
22) надходження до Фонду України соціального захисту інвалідів;


22) надходження до Фонду України соціального захисту інвалідів;
121.
23) надходження збору за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища в частині, що належить Державному бюджету України;


23) надходження збору за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища в частині, що належить Державному бюджету України;
122.
24) позики, що залучаються державою від міжнародних та іноземних організацій з метою їх подальшого рекредитування або надання трансфертів для впровадження проектів розвитку;


24) позики, що залучаються державою від міжнародних та іноземних організацій з метою їх подальшого рекредитування або надання трансфертів для впровадження проектів розвитку;
123.
25) надходження, що виникають у разі вступу в дію державних гарантій в результаті взяття державою гарантійних зобов'язань;


25) надходження, що виникають у разі вступу в дію державних гарантій в результаті взяття державою гарантійних зобов'язань;
124.
26) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України індивідуальним сільським забудовникам;


26) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України індивідуальним сільським забудовникам;
125.
27) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла;


27) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла;
126.
28) повернення бюджетної позички, наданої на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994-1997 рр.;


28) повернення бюджетної позички, наданої на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994-1997 рр.;
127.
29) повернення коштів, наданих на придбання сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу;


29) повернення коштів, наданих на придбання сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу;
128.
30) кошти, що надійдуть від погашення заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, і наданими для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, переданої сільгосптоваровиробникам та іншим суб'єктам господарювання, та за розрахунками за сільськогосподарську техніку, поставлену виробничим об'єднанням "Південний машинобудівний завод" на суму 103.907 тис. гривень і акціонерним товариством "Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе" на суму 34.907 тис. гривень;


30) кошти, що надійдуть від погашення заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, і наданими для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, переданої сільгосптоваровиробникам та іншим суб'єктам господарювання, та за розрахунками за сільськогосподарську техніку, поставлену виробничим об'єднанням "Південний машинобудівний завод" на суму 103.907 тис. гривень і акціонерним товариством "Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе" на суму 34.907 тис. гривень;
129.
31) платежі, пов'язані з перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, відповідно до укладених міжурядових угод;


31) платежі, пов'язані з перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, відповідно до укладених міжурядових угод;
130.
32) 80 відсотків відрахувань від надходжень за транспортування нафти магістральними нафтопроводами.


32) 80 відсотків відрахувань від надходжень за транспортування нафти магістральними нафтопроводами;




33) кошти, що надійшли понад встановлені додатком № 1 річні прогнозні показники надходжень акцизного збору з вироблених в Україні нафтопродуктів, акцизного збору з ввезених на територію України нафтопродуктів та транспортних засобів, ввізного мита на нафтопродукти та транспортні засоби.
131.
Стаття 32. Продовжити дію Законів України "Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" від 22.10.98 № 208-ХІV та від 15.07.99 № 967-ХІV до 1 січня 2002 року.
Стаття 32 прийнята у другому читанні


Стаття 32. Продовжити дію Законів України "Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" від 22.10.98 № 208-ХІV та від 15.07.99 № 967-ХІV до 1 січня 2002 року.
132.
Стаття 33. Установити, що у 2001 році кошти, отримані згідно з окремими пунктами статті 31 цього Закону, спрямовуються відповідно на:
Стаття 33 прийнята у другому читанні


Стаття 33. Установити, що у 2001 році кошти, отримані згідно з окремими пунктами статті 31 цього Закону, спрямовуються відповідно на:
133.
проведення геологорозвідувальних робіт, що фінансуються за рахунок відрахувань видобувних підприємств (за рахунок надходжень, визначених пунктом 1) статті 31 цього Закону);
-62- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України:
доповнити статтю 33 останнім абзацом наступного змісту :
"видатки з фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування"..





Враховано
проведення геологорозвідувальних робіт, що фінансуються за рахунок відрахувань видобувних підприємств (за рахунок надходжень, визначених пунктом 1) статті 31 цього Закону);
134.
виплати, пов'язані з функціонуванням Консульської служби України в установленому Кабінетом Міністрів України порядку (за рахунок надходжень, визначених пунктом 2) статті 31 цього Закону);


виплати, пов'язані з функціонуванням Консульської служби України в установленому Кабінетом Міністрів України порядку (за рахунок надходжень, визначених пунктом 2) статті 31 цього Закону);
135.
фінансування витрат на закладення і догляд за молодими садами, виноградниками і ягідниками та хмелем (за рахунок надходжень, визначених пунктом 3) статті 31 цього Закону);


фінансування витрат на закладення і догляд за молодими садами, виноградниками і ягідниками та хмелем (за рахунок надходжень, визначених пунктом 3) статті 31 цього Закону);
136.
потреби Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів відповідно до кошторисів, затверджених у встановленому порядку (за рахунок надходжень, визначених пунктом 6) статті 31 цього Закону та 98 відсотків надходжень, визначених пунктом 17) статті 31 цього Закону);


потреби Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів відповідно до кошторисів, затверджених у встановленому порядку (за рахунок надходжень, визначених пунктом 6) статті 31 цього Закону та 98 відсотків надходжень, визначених пунктом 17) статті 31 цього Закону);
137.
субвенцію місцевим бюджетам на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг (за рахунок надходжень, визначених пунктами 7) і 8) статті 31 цього Закону);


субвенцію місцевим бюджетам на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг (за рахунок надходжень, визначених пунктами 7) і 8) статті 31 цього Закону);
138.
заходи з підтримання належного рівня безпеки польотів, авіаційної безпеки та забезпечення пошукових та авіаційно-рятувальних робіт (за рахунок надходжень, визначених пунктом 9) статті 31 цього Закону);


заходи з підтримання належного рівня безпеки польотів, авіаційної безпеки та забезпечення пошукових та авіаційно-рятувальних робіт (за рахунок надходжень, визначених пунктом 9) статті 31 цього Закону);
139.
авіаційну діяльність і участь України у міжнародних авіаційних організаціях та утримання Департаменту авіаційного транспорту Міністерства транспорту України (за рахунок надходжень, визначених пунктом 10) статті 31 цього Закону);


авіаційну діяльність і участь України у міжнародних авіаційних організаціях та утримання Департаменту авіаційного транспорту Міністерства транспорту України (за рахунок надходжень, визначених пунктом 10) статті 31 цього Закону);
140.
морську і річкову транспортну діяльність та участь України у міжнародних організаціях морського і річкового транспорту та утримання Департаменту морського і річкового транспорту Міністерства транспорту України (за рахунок надходжень, визначених пунктом 11) статті 31 цього Закону, крім частини цих надходжень, що надходить від риболовних портів);


морську і річкову транспортну діяльність та участь України у міжнародних організаціях морського і річкового транспорту та утримання Департаменту морського і річкового транспорту Міністерства транспорту України (за рахунок надходжень, визначених пунктом 11) статті 31 цього Закону, крім частини цих надходжень, що надходить від риболовних портів);
141.
участь у міжнародних морських риболовних організаціях, що забезпечується Департаментом рибного господарства Міністерства агропромислової політики України (за рахунок надходжень, визначених пунктом 11) статті 31 цього Закону в частині, що надходить від риболовних портів);


участь у міжнародних морських риболовних організаціях, що забезпечується Департаментом рибного господарства Міністерства агропромислової політики України (за рахунок надходжень, визначених пунктом 11) статті 31 цього Закону в частині, що надходить від риболовних портів);
142.
заходи, пов'язані з проведенням приватизації державного майна відповідно до Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки (за рахунок надходжень, визначених пунктами 12) та 16) статті 31 цього Закону; 10 відсотків надходжень, визначених пунктом 13) статті 31 цього Закону; 25 відсотків надходжень, визначених пунктом 14) статті 31 цього Закону; надходжень, визначених пунктом 15) статті 31 цього Закону; 2 відсотка надходжень, визначених пунктом 17) статті 31 цього Закону);


заходи, пов'язані з проведенням приватизації державного майна відповідно до Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки (за рахунок надходжень, визначених пунктами 12) та 16) статті 31 цього Закону; 10 відсотків надходжень, визначених пунктом 13) статті 31 цього Закону; 25 відсотків надходжень, визначених пунктом 14) статті 31 цього Закону; надходжень, визначених пунктом 15) статті 31 цього Закону; 2 відсотка надходжень, визначених пунктом 17) статті 31 цього Закону);
143.
фінансування в установленому порядку державних капітальних вкладень на пускових об'єктах Чорнобильської будівельної програми відповідно до переліків, затверджених Кабінетом Міністрів України (за рахунок 90 відсотків надходжень, визначених пунктом 13) статті 31 цього Закону);


фінансування в установленому порядку державних капітальних вкладень на пускових об'єктах Чорнобильської будівельної програми відповідно до переліків, затверджених Кабінетом Міністрів України (за рахунок 90 відсотків надходжень, визначених пунктом 13) статті 31 цього Закону);
144.
фінансування видатків на ліквідацію наслідків аварії на очисних спорудах міста Харкова (за рахунок 75 відсотків надходжень, визначених пунктом 14) статті 31 цього Закону);


фінансування видатків на ліквідацію наслідків аварії на очисних спорудах міста Харкова (за рахунок 75 відсотків надходжень, визначених пунктом 14) статті 31 цього Закону);
145.
видатки, пов'язані з організацією надання послуг, реалізації продукції та виконання робіт бюджетними установами і організаціями, та інші видатки з утримання цих установ і організацій згідно із законодавством (за рахунок надходжень, визначених пунктом 18) статті 31 цього Закону);


видатки, пов'язані з організацією надання послуг, реалізації продукції та виконання робіт бюджетними установами і організаціями, та інші видатки з утримання цих установ і організацій згідно із законодавством (за рахунок надходжень, визначених пунктом 18) статті 31 цього Закону);
146.
фінансування пенсій, призначених за різними пенсійними програмами (за рахунок надходжень, визначених пунктом 19) статті 31 цього Закону);


фінансування пенсій, призначених за різними пенсійними програмами (за рахунок надходжень, визначених пунктом 19) статті 31 цього Закону);
147.
накопичення (приріст) матеріальних цінностей державного матеріального резерву та за іншими напрямками згідно з чинним законодавством (за рахунок надходжень, визначених пунктом 20) статті 31 цього Закону);


накопичення (приріст) матеріальних цінностей державного матеріального резерву та за іншими напрямками згідно з чинним законодавством (за рахунок надходжень, визначених пунктом 20) статті 31 цього Закону);
148.
участь у міжнародних заходах по підтримці миру (за рахунок надходжень, визначених пунктом 21) статті 31 цього Закону);


участь у міжнародних заходах по підтримці миру (за рахунок надходжень, визначених пунктом 21) статті 31 цього Закону);
149.
програми і заходи із соціального захисту інвалідів (за рахунок надходжень, визначених пунктом 22) статті 31 цього Закону);


програми і заходи із соціального захисту інвалідів (за рахунок надходжень, визначених пунктом 22) статті 31 цього Закону);
150.
заходи, пов'язані з охороною навколишнього природного середовища (за рахунок надходжень, визначених пунктом 23) статті 31 цього Закону);


заходи, пов'язані з охороною навколишнього природного середовища (за рахунок надходжень, визначених пунктом 23) статті 31 цього Закону);
151.
рекредитування або надання трансфертів для впровадження проектів розвитку (за рахунок надходжень, визначених пунктом 24) статті 31 цього Закону);


рекредитування або надання трансфертів для впровадження проектів розвитку (за рахунок надходжень, визначених пунктом 24) статті 31 цього Закону);
152.
надання бюджетних позичок внаслідок погашення державою гарантійних зобов'язань у разі невиконання юридичними особами своїх зобов'язань щодо погашення та обслуговування кредитів, залучених під державні гарантії (за рахунок надходжень, визначених пунктом 25) статті 31 цього Закону);


надання бюджетних позичок внаслідок погашення державою гарантійних зобов'язань у разі невиконання юридичними особами своїх зобов'язань щодо погашення та обслуговування кредитів, залучених під державні гарантії (за рахунок надходжень, визначених пунктом 25) статті 31 цього Закону);
153.
надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам (за рахунок надходжень, визначених пунктами 4) і 26) статті 31 цього Закону);


надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам (за рахунок надходжень, визначених пунктами 4) і 26) статті 31 цього Закону);
154.
надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла (за рахунок надходжень, визначених пунктами 5) і 27) статті 31 цього Закону);


надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла (за рахунок надходжень, визначених пунктами 5) і 27) статті 31 цього Закону);
155.
заходи, пов'язані з погашенням заборгованостей по закупівлі сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994-1997 рр. (за рахунок надходжень, визначених пунктом 28) статті 31 цього Закону);


заходи, пов'язані з погашенням заборгованостей по закупівлі сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994-1997 рр. (за рахунок надходжень, визначених пунктом 28) статті 31 цього Закону);
156.
заходи, пов'язані з закупівлею сільськогосподарської техніки на умовах лізингу (за рахунок надходжень, визначених пунктами 29) та 30) статті 31 цього Закону);


заходи, пов'язані з закупівлею сільськогосподарської техніки на умовах лізингу (за рахунок надходжень, визначених пунктами 29) та 30) статті 31 цього Закону);
157.
погашення державного боргу України перед Російською Федерацією та субвенцію бюджету міста Севастополя відповідно до укладених міжурядових угод (за рахунок надходжень, визначених пунктом 31) статті 31 цього Закону);


погашення державного боргу України перед Російською Федерацією та субвенцію бюджету міста Севастополя відповідно до укладених міжурядових угод (за рахунок надходжень, визначених пунктом 31) статті 31 цього Закону);
158.
на добудову української частини Євроазіатського нафтотранспортного коридору (за рахунок надходжень, визначених пунктом 32) статті 31 цього Закону).


на добудову української частини Євроазіатського нафтотранспортного коридору (за рахунок надходжень, визначених пунктом 32) статті 31 цього Закону);




видатки з фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування (за рахунок надходжень, визначених пунктом 33) статті 31 цього Закону).
159.
Стаття 34. Кошти, одержані органами державної влади від надання послуг, дозволених Законами та нормативно-правовими актами, зараховуються до Державного бюджету України і спрямовуються на організацію надання цих послуг у порядку і розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України за поданням Міністерства фінансів України.
Стаття 34 прийнята у другому читанні


Стаття 34. Кошти, одержані органами державної влади від надання послуг, дозволених Законами та нормативно-правовими актами, зараховуються до Державного бюджету України і спрямовуються на організацію надання цих послуг у порядку і розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України за поданням Міністерства фінансів України.
160.
Стаття 35. Установити, що виплати із спеціального фонду Державного бюджету України на 2001 рік здійснюються виключно через спеціальні реєстраційні рахунки бюджетних установ і організацій в органах Державного казначейства України та рахунки закордонних дипломатичних установ України.
Стаття 35 прийнята у другому читанні


Стаття 35. Установити, що виплати із спеціального фонду Державного бюджету України на 2001 рік здійснюються виключно через спеціальні реєстраційні рахунки бюджетних установ і організацій в органах Державного казначейства України та рахунки закордонних дипломатичних установ України.
161.
Виплати із спеціального фонду мають постійне бюджетне призначення, яке дає право провадити їх незалежно від обсягів, визначених згідно з додатком № 3 до цього Закону, але виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду згідно із законодавством, якщо цим Законом не встановлено інших обмежень, та використовувати залишки коштів спеціального фонду на кінець бюджетного року за цільовим призначенням у наступному бюджетному році.


Виплати із спеціального фонду мають постійне бюджетне призначення, яке дає право провадити їх незалежно від обсягів, визначених згідно з додатком № 3 до цього Закону, але виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду згідно із законодавством, якщо цим Законом не встановлено інших обмежень, та використовувати залишки коштів спеціального фонду на кінець бюджетного року за цільовим призначенням у наступному бюджетному році.
162.
Якщо відповідні надходження перевищують відповідні виплати, встановлені додатком № 3 до цього Закону, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум в першу чергу на погашення заборгованості із заробітної плати, комунальних послуг та енергоносіїв. У разі, якщо відсутня така заборгованість - на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, та заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені (або частково забезпечені) видатками загального фонду бюджету.


Якщо відповідні надходження перевищують відповідні виплати, встановлені додатком № 3 до цього Закону, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум в першу чергу на погашення заборгованості із заробітної плати, комунальних послуг та енергоносіїв. У разі, якщо відсутня така заборгованість - на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, та заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені (або частково забезпечені) видатками загального фонду бюджету.
163.
VІ. ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ТА МІЖБЮДЖЕТНІ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ


VІ. ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ТА МІЖБЮДЖЕТНІ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ
164.
Стаття 36. Установити, що положення статті 1, 6 та частини другої статті 35 цього Закону застосовуються при складанні, затвердженні і виконанні бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів.
Стаття 36 прийнята у другому читанні


Стаття 36. Установити, що положення статті 1, 6 та частини другої статті 35 цього Закону застосовуються при складанні, затвердженні і виконанні бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів.
165.
Стаття 37. Установити, що до доходів загального фонду бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя у 2001 році належать:
прибутковий податок з громадян;
податок на прибуток підприємств, що сплачується платниками за місцезнаходженням в Автономній Республіці Крим та місті Києві;
платежі за спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення;
плата за землю;
акцизний збір з вироблених в Україні товарів (за винятком акцизного збору з нафтопродуктів), що сплачується підприємствами, розташованими на території Автономної Республіки Крим;
податок на промисел;
плата за ліцензії та сертифікати, що видаються виконавчими органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями;
плата за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності;
плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності;
місцеві податки і збори;
штрафи, фінансові санкції та пені за порушення податкового законодавства за податками, зборами та обов'язковими платежами, що зараховуються до цих бюджетів;
фіксований сільськогосподарський податок у частині, що належить бюджету;
єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва в частині, що належить бюджету;
надходження від місцевих грошово-речових лотерей;
надходження сум відсотків за користування тимчасово вільними коштами відповідних бюджетів;
надходження дивідендів від участі відповідної ради у статутних фондах суб'єктів підприємницької діяльності;
кошти від приватизації майна, яке належить Автономній Республіці Крим, та майна, що знаходиться у комунальній власності;
плата за оренду цілісних майнових комплексів, що знаходяться у власності відповідної ради;
державне мито (крім мита, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами);
надходження від адміністративних штрафів за місцем вчинення правопорушення (крім адміністративних штрафів, що стягуються Антимонопольним комітетом України та Державною автомобільною інспекцією України);
плата за гарантії, надані органом місцевого самоврядування;
надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності;
інші доходи, що зараховуються до місцевих бюджетів у розмірах, встановлених законодавством, крім доходів, визначених статтями 3, 31 і 39 цього Закону.
Голосування по статті 37 перенесене на третє читання
-63-Н.д.Асадчев В.М. (Реєстр.картка №337)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
Статтю 37 викласти в наступній редакції:
"Стаття 37. До доходів, що закріплюються за бюджетом Автономної Республіки Крим і місцевими бюджетами (закріплені доходи) та враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, належать:
1) прибутковий податок з громадян;
2) плата за землю;
3) державне мито (крім мита, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами);
4) плата за видачу ліцензій та сертифікатів, що видаються виконавчими органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями;
5) плата за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності;
6) плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
7) плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності;
8) надходження від адміністративних штрафів за місцем вчинення правопорушення, крім штрафів Державної автомобільної інспекцією України, що зараховуються в повному обсязі до Державного бюджету України;
9) штрафи, фінансові санкції та пені за порушення податкового законодавства за податками, зборами та обов'язковими платежами, що зараховуються до цих бюджетів;
10) єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва в частині, що належить цим бюджетам.
11) податок на прибуток підприємств, що сплачуються платниками за місцем знаходження в Автономній Республіці Крим та місті Києві;
12) акцизний збір з вироблених в Україні товарів( за винятком акцизного збору з нафтопродуктів), що сплачуються підприємствами, розташованими на території Автономної Республіки Крим;
13) інші доходи, що зараховуються до місцевих бюджетів у розмірах встановлених законодавством, крім доходів, визначених статтями 3 , 31, 39 цього Закону."
-64- Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
Вилучити абзац 6 частини 1 статті 37 щодо зарахування акцизного збору до бюджету Автономної Республіки Крим
-65- Н.д.Раханський А.В. (Округ №4)
Викласти статтю 37 в наступній редакції:
Установити, що до доходів загального фонду бюджету Автономної Республіки Крим згідно з чинним законодавством України, Конституцією Автономної Республіки Крим зараховуються в повному обсязі всі загальнодержавні податки і збори, які збираються на території Автономної Республіки Крим.
Установити, що до доходів загального фонду бюджетів областей, міст Києва і Севастопля у 2001 році належать.
Прибутковий податок з громадян;
Податок на прибуток підприємств, що сплачується платниками за місцезнаходженням в м.Києві;
Платежі за спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення;
Плата за землю;
Податок на промисел;
Плата за ліцензії та сертифікати, що видаються виконавчими органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями;
Плата за державну реєстрацію суб"єктів підприємницької діяльності;



Враховано
в іншій редакції



































Відхилено




Відхилено

Стаття 37. Установити, що до доходів загального фонду бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя у 2001 році належать:
прибутковий податок з громадян;
податок на прибуток підприємств, що сплачується платниками за місцезнаходженням в Автономній Республіці Крим та місті Києві;
платежі за спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення;
плата за землю;
акцизний збір з вироблених в Україні товарів (за винятком акцизного збору з нафтопродуктів та з транспортних засобів), що сплачується підприємствами, розташованими на території Автономної Республіки Крим;
податок на промисел;
плата за ліцензії та сертифікати, що видаються виконавчими органами місцевого самоврядування, місцевими державними адміністраціями, Радою Міністрів та міністерствами Автономної Республіки Крим;
плата за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності;
плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності (за винятком торгових патентів, придбаних пунктами продажу нафтопродуктів);
місцеві податки і збори;
штрафи, фінансові санкції та пені за порушення податкового законодавства за податками, зборами та обов'язковими платежами, що зараховуються до цих бюджетів;
фіксований сільськогосподарський податок у частині, що належить бюджету;
єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва в частині, що належить бюджету;
надходження від місцевих грошово-речових лотерей;
надходження сум відсотків за користування тимчасово вільними коштами відповідних бюджетів;
надходження дивідендів від участі відповідної ради у статутних фондах суб'єктів підприємницької діяльності;
кошти від приватизації майна, яке належить Автономній Республіці Крим, та майна, що знаходиться у комунальній власності;
плата за оренду цілісних майнових комплексів, що знаходяться у власності відповідної ради;
державне мито (крім мита, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами);
надходження від адміністративних штрафів за місцем вчинення правопорушення (крім адміністративних штрафів, що стягуються Антимонопольним комітетом України та Державною автомобільною інспекцією України);
плата за гарантії, надані органом місцевого самоврядування;
надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності;
інші доходи, що зараховуються до місцевих бюджетів у розмірах, встановлених законодавством, крім доходів, визначених статтями 3, 31 і 39 цього Закону.


Плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності;
Місцеві податки і збори;
Штрафи, фінансові санкції та пені за порушення податкового законодавства за податками, зборами та обов'язковими платежами, що зараховуються до цих бюджетів;
Фіксований сільськогосподарський податок у частині, що належить бюджету;
Єдиний податок для суб"єктів малого підприємництва в частині, що належить бюджету;
Надходження від місцевих грошово-речових лотерей;
Надходження сум відсотків за користування тимчасово вільними коштами відповідно бюджетів;
Надходження дивідендів від участі відповідної ради у статутних фондах суб"єктів підприємницької діяльності;
Кошти від приватизації майна, що знаходиться у комунальній власності;
Плата за оренду цілісних майнових сертифікатів, що знаходяться у власності відповідної ради;
Державне мито (крім мита, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами);
Надходження від адміністративних штрафів за місцем вчинення правопорушення (крім адміністративних штрафів, що стягуються Антимонопольним комітетом України та Державною автомобільною інспекцією України);
Плата за гарантії, надані органам місцевого самоврядування;
90 відсотків надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної і комунальної власності;
інші доходи, що зараховуються до місцевих бюджетів у розмірах, встановлених законодавством, крім доходів, визначених статтями 3,31 і 39 цього Закону.




-66- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 37:
а) у абзаці шостому після слів "акцизного збору з нафтопродуктів" додати слова "та з транспортних засобів";
б) у абзаці п'ятнадцятому після слів "грошово-речових лотерей" додати слова "що отримали ліцензію Міністерства фінансів України відповідно до закону";
в) у абзаці двадцятому після слів: "крім мита, що справляється за дії вчинені арбітражними судами" додати слова: "а також мита, що справляється за відчуження транспортних засобів".

Враховано частково





-67- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Стаття 37, частина 1. Пункт 7 після тексту "що видаються" доповнити текстом "Радою Міністрів та міністерствами Автономної Республіки Крим".
Стаття 37 частина 1, пункт 3) перенести у статтю 37 (надходження до загального фонду).
Враховано




-68- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 37 абзац "плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності" викласти у такій редакції "плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності (за винятком торгових патентів, придбаних пунктами продажу нафтопродуктів)";

Враховано




-69- Н.д.Вітренко Н.М. (Округ №160)
До ст. 37.
- У всіх випадках, коли законодавство встановлює зарахування доходів до місцевих бюджетів, слід розуміти бюджети рад базового рівня за територіальністю: сільські, селищні. міські
Кабінету Міністрів до 15 січня 2001 року розробити формульний механізм перерахування коштів місцевим бюджетам базового рівня (сільським, селищним, міським) та комунально-обслуговуючим і транспортним підприємствам на фінансування пільг, дотацій, субсидій та матеріальної допомоги, що встановлені законами України.
Усі пільги, субсидії, дотації та матеріальна допомога, що встановлені законами України, фінансуються за рахунок трансфертів місцевим бюджетам із державного бюджету.
Фінансування делегованих повноважень місцевих рад здійснюється виключно за рахунок трансфертів із держбюджету. Такі трансферти перераховуються: сільським, селищним та міським (міст районного підпорядкування) бюджетам - із районних бюджетів, міським 9міст обласного підпорядкування) - із обласних бюджетів.
Обсяг обласного бюджету у зведеному бюджеті області та обсяг районного бюджету у зведеному бюджеті району не повинні перевищувати 30%.
Враховано частково




-70- Комітет з питань бюджету
Доповнити проект Закону статтею наступного змісту:
"Стаття 37-1. Установити, що закріплені доходи бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів, визначені статтею 37 цього Закону, зараховуються до відповідних бюджетів у таких розмірах (у відсотках від кожного з доходів, встановлених статтею 37):
до доходів бюджетів міст Києва і Севастополя - 100 відсотків;
до доходів бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) і обласного значення - 75 відсотків;
до доходів обласних бюджетів і бюджету Автономної Республіки Крим - 25 відсотків,
до доходів районних бюджетів - згідно з рішенням районної ради, але не більше 50 відсотків, крім плати за землю, яка до районного бюджету не зараховується;
до доходів бюджетів міст районного значення, селищ та сіл - згідно з рішенням районної ради, але не менше 25 відсотків, крім плати за землю, яка зараховується до цих бюджетів в розмірі 75 відсотків
до доходів районних у містах бюджетів (у випадку їх створення) - у розмірах, визначених рішенням міських рад."
Враховано частково
в нові редакції статті 50



-71- Н.д.Вітренко Н.М. (Округ №160)
Ст. 37-1. Установити, що до загального фонду місцевих бюджетів належить:
40% прибуткового податку з громадян
60% плати за землю
5% податку на додану вартість
5% акцизного збору
10% податку на прибуток, крім податку на прибуток підприємств з часткою комунальної власності
податок на прибуток підприємств комунальної власності
державне мито
плата за видачу ліцензій та сертифікатів, що видаються місцевими радами та їх виконавчими органами
плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами
20% плати за ліцензії на виробництво алкогольних та тютюнових виробів
плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності
надходження від адміністративних штрафів за місцем вчинення правопорушення, крім штрафів ДАЇ
місцеві податки і збори
збір за спеціальне використання водних ресурсів місцевого значення
реструктуризована податкова заборгованість у частині. Що належала місцевим бюджетам на дату реструктуризації.

Враховано частково
в статті 37 та новій редакції статт 50



-72- Н.д.Вітренко Н.М. (Округ №160)
Ст.37-1. Установити. що до спеціального фонду місцевих бюджетів належать:
Штрафи ДАЇ
Збір з власників транспортних засобів
Дорожній збір
Кошти спеціального фонду витрачаються виключно на ремонт доріг місцевого значення

Враховано частково
в статті 39



-73- Комітет з питань бюджету
Доповнити проект Закону статтею наступного змісту:
"Стаття 37-2. Установити, що при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів не враховуються надходження від таких доходів:
1) місцеві податки і збори;
2) надходження сум відсотків за користування тимчасово вільними бюджетними коштами відповідних бюджетів;
3) податок на промисел;
4) надходження дивідендів від участі відповідної ради у статутних фондах суб'єктів підприємницької діяльності;
Враховано частково
в статті 37



5) 20 відсотків надходжень збору за забруднення навколишнього природного середовища і грошові стягнення за порушення норм і правил охорони навколишнього природного середовища та шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності;
6) кошти від відчуження майна, яке знаходиться у власності територіальної громади, в тому числі від продажу майнових і немайнових прав та земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності;




7) фіксований сільськогосподарський податок у частині, що зараховується до місцевих бюджетів;
8) плата за оренду майнових комплексів, що знаходяться у власності відповідної ради;
9) надходження від місцевих грошово-речових лотерей;
10) плата за гарантії, надані органом місцевого самоврядування;
11) благодійні внески, гранти та дарунки у вартісному обрахунку;
12) платежі за спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення;




13) інші надходження на виконання власних повноважень.
Встановити, що надходження з джерел, визначених пп.1,3,5,6,7, 9,12 цієї статті зараховуються виключно до бюджетів сіл, селищ та міст, а з джерел, визначених пп.2,4,8,10,11,13 цієї статті - до відповідних місцевих бюджетів чи бюджету Автономної Республіки Крим.




-74- Н.д.Коломойцев В.Е. (Округ №106)
До пункту 37-2 внести такі зміни:
"до доходів бюджетів міст республіканського і обласного значення - 75 відсотків, крім прибуткового податку з громадян, який залишається в розмірі 100 відсотків у містах обласного значення;
до доходів обласних бюджетів і бюджету АР Крим - 25 відсотків, крім прибуткового податку з громадян, який залишається в містах обласного значення в розмірі 100 відсоктів".
Враховано частково
в новій редакції статті 50



Н.д.Асадчев В.М. (Реєстр.картка №337)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
та інші
Доповнити проект Закону статтею 37-3 наступного змісту:
"Стаття 37-3. Для вирівнювання доходів бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення у розрахунку на душу населення утворити у складі Державного бюджету України фонд вирівнювання.
Встановити, що до фонду вирівнювання залучаються кошти з бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення згідно з наступною процедурою:
Відхилено




1. На підставі офіційних звітних даних про виконання відповідних бюджетів за 1998-1999 рр. (контингент доходів), а також планових показників 2000 р. Міністерство фінансів України визначає за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету офіційний середній показник доходів на душу населення на 2001 рік для бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення за джерелами, що закріплені за цими бюджетами статтею 37 цього Закону, враховуючи відсотки відрахувань, встановлені статтею 37-1 цього Закону.




2. Якщо при плануванні Міністерством фінансів України дотацій вирівнювання бюджетам міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення на 2001 рік доходи цих бюджетів за джерелами, що закріплені за цими бюджетами статтею 37 цього Закону, враховуючи відсотки відрахувань встановлені статтею 37-1 цього Закону, складуть не більше 120% від офіційного середнього показника доходу на душу населення, то вилучення з таких бюджетів в фонд вирівнювання не здійснюється.




3. Якщо при плануванні Міністерством фінансів України дотацій вирівнювання бюджетам міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення на 2001 рік доходи цих бюджетів по джерелам, що закріплені за цими бюджетами статтею 37 цього Закону, враховуючи відсотки відрахувань встановлені статтею 37-1 цього Закону, складуть від 120% до 150% від середнього показника доходу на душу населення, то з таких бюджетів вилучаються в фонд вирівнювання 50% добутку суми, що складає різницю між 120% та 150% від середнього показника доходу на душу населення, та кількості наявного населення відповідного міста станом на 1.01.2000 року.




4. Якщо при плануванні Міністерством фінансів України дотацій вирівнювання бюджетам міст обласного та республіканського (в Автономній Республіці Крим) значення на 2001 рік доходи цих бюджетів по джерелам, що закріплені за цими бюджетами статтею 37 цього Закону, враховуючи відсотки відрахувань встановлені статтею 37-1 цього Закону, складуть більше 150% від середнього показника доходу на душу населення, то з таких бюджетів вилучаються в фонд вирівнювання 70% добутку суми, що перевищує 150% від середнього показника доходу на душу населення, та кількості наявного населення відповідного міста станом на 1.01.2000 року




5. Кошти, що вилучені в фонд вирівнювання спрямовуються як дотація до бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення, які мають менше 80% від середнього показника доходу на душу населення. Розподіл коштів фонду вирівнювання здійснюється згідно з формулою: N
Si= F*(Rсер - Ri)/(Rсер*N - У(Ri)),
1
де
Si - додаткова сума доходів на душу населення, яку отримує бюджет міста і після застосування формули вирівнювання;
N - кількість міст, бюджети яких потребують вирівнювання
F - наявний фонд вирівнювання у розрахунку на душу населення;
Rсер - середній показник доходів на душу населення для бюджетів міст обласного та республіканського (в Автономній Республіці Крим) значення;
Ri - доходи на душу населення в бюджеті міста і до вирівнювання;




6. Забороняється використовувати кошти фонду вирівнювання на іншу мету, ніж передбачено цією статтею Закону, а також забороняються інші вилучення з бюджетів міст республіканського ( в Автономній Республіці Крим) та обласного значення, аніж до фонду вирівнювання у складі Державного бюджету України.




7. Органи державного Казначейства залучають кошти до фонду вирівнювання в безакцептному порядку, рівними долями з умовою, що повна сума має бути вилучена з відповідного бюджету не пізніше 01.10.2001 року.




8. Бюджети, які отримають дотацію з фонду вирівнювання, отримують її рівними долями з умовою, що залишок суми дотації має бути перерахований не пізніше 15.12.2001 року.




9. Банки, що здійснюють касове виконання бюджетів міст республіканського ( в Автономній Республіці Крим) і обласного значення, з яких вилучаються кошти до фонду вирівнювання, зобов'язані проводити такі перерахування за дорученнями органів Державного казначейства України. При затримці у перерахуванні коштів до фонду вирівнювання банк, що здійснює касове виконання відповідних бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) і обласного значення сплачує штраф у розмірі 1% від суми перерахування за кожний день затримки, за рахунок власних коштів, який зараховується до фонду вирівнювання.




10. Кабінету Міністрів України встановити порядок надання дотацій бюджетам міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення з фонду вирівнювання у відповідності до вимог цієї статті Закону".


166.
Стаття 38. Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності в повному обсязі зараховуються до бюджетів сіл, селищ та міст. Кошти місцевих бюджетів від зазначених платежів спрямовуються в першу чергу на фінансування капітальних видатків бюджету та на часткове відшкодування малозабезпеченим сім'ям вартості актів права власності на землю.
Голосування по статті 38 перенесене на третє читання
-75- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 38. Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення крім державної власності в повному обсязі зараховуються до відповідних бюджетів сіл, селищ та міст. Кошти місцевих бюджетів від зазначених платежів спрямовуються в першу чергу на фінансування капітальних видатків бюджету та на часткове відшкодування малозабезпеченим сім'ям вартості актів права власності на землю".


Враховано


Стаття 38. Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення крім державної власності в повному обсязі зараховуються до відповідних бюджетів сіл, селищ та міст. Кошти місцевих бюджетів від зазначених платежів спрямовуються в першу чергу на фінансування капітальних видатків бюджету та на часткове відшкодування малозабезпеченим сім'ям вартості актів права власності на землю.
167.
Стаття 39. Установити, що до доходів спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя на 2001 рік належать:
Голосування по статті 39 перенесене на третє читання
-76- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в наступній редакції:
Стаття 39. Установити, що до доходів спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя на 2001 рік належать:






Враховано
Стаття 39. Установити, що до доходів спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя на 2001 рік належать:
168.
1) частина податку на прибуток підприємств, визначена відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (зараховується до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та міських міст Києва і Севастополя бюджетів);
1) частина податку на прибуток підприємств, визначена відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (зараховується до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та міських міст Києва і Севастополя бюджетів);

1) частина податку на прибуток підприємств, визначена відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (зараховується до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та міських міст Києва і Севастополя бюджетів);
169.
2) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (в тому числі податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зареєстрованих в місті Києві, - до доходів спеціального фонду Київського міського бюджету);
2) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (в тому числі податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зареєстрованих в місті Києві, - до доходів спеціального фонду Київського міського бюджету);

2) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (в тому числі податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зареєстрованих в місті Києві, - до доходів спеціального фонду Київського міського бюджету);
170.
3) власні надходження бюджетних установ і організацій, які утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів;
3) власні надходження бюджетних установ і організацій. Які утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів;

3) власні надходження бюджетних установ і організацій, які утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів;
171.
4) надходження збору за забруднення навколишнього природного середовища і грошові стягнення за порушення норм і правил охорони навколишнього природного середовища та шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності, згідно з чинним законодавством в частині, що належить республіканському Автономної Республіки Крим та місцевим фондам охорони навколишнього природного середовища;
4) надходження збору за забруднення навколишнього природного середовища і грошові стягнення за порушення норм і правил охорони навколишнього природного середовища та шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності, згідно з чинним законодавством в частині, що належить місцевим фондам охорони навколишнього природного середовища;

4) надходження збору за забруднення навколишнього природного середовища і грошові стягнення за порушення норм і правил охорони навколишнього природного середовища та шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності, згідно з чинним законодавством в частині, що належить республіканському Автономної Республіки Крим та місцевим фондам охорони навколишнього природного середовища;
172.
5) надходження до цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим та місцевими радами;
5) надходження до цільових фондів, утворених місцевими радами;

5) надходження до цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим та місцевими радами;
173.
6) субвенції з Державного бюджету України на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг.
6) субвенції з Державного бюджету України на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг;

6) субвенції з Державного бюджету України на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг.
174.
Доходи спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів витрачаються на заходи, передбачені законодавством.
Доходи спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів витрачаються на заходи, передбачені законодавством

Доходи спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів витрачаються на заходи, передбачені законодавством.


-77- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 39:
а) пункт 2 викласти у такій редакції:
"2) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, що зараховується до доходів спеціальних дорожніх фондів (у тому числі податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зареєстрованих у місті Києві, що зараховується до спеціального дорожнього фонду Київського міського бюджету);
Враховано в редакції Комітету з питань бюджету та КМУ



-78- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
ввести пункт 2-1 такого змісту:
2-1) такі надходження, що зараховуються до спеціального дорожнього фонду Київського міського бюджету або Автономної республіки Крим:
ввізне мито та акцизний збір з нафтопродуктів, ввезених на митну територію України, та акцизний збір з нафтопродуктів, виготовлених на митній території України, якщо відповідно до законодавства вони підлягають справлянню на території міста Києва або Автономної Республіки Крим;
ввізне мито та акцизний збір з транспортних засобів, ввезених на митну територію України, а також акцизний збір з транспортних засобів, виготовлених на митній території України, якщо відповідно до законодавства вони підлягають справлянню на території міста Києва або Автономної Республіки Крим;
державне мито, що справляється у зв"язку з відчуженням транспортних засобів на території міста Києва або Автономної Республіки Крим";
Враховано в редакції Комітету з питань бюджету та КМУ



-79- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
доповнити пунктом 7 такого змісту:
"7) надходжень від надання у концесію доріг місцевого значення, що зараховуються до доходів спеціальних дорожніх фондів (у тому числі до спеціального дорожнього фонду Київського міського бюджету)".

Враховано в редакції Комітету з питань бюджету та КМУ



-80- Н.д.Раханський А.В. (Округ №4)
Викласти статтю 39 в наступній редакції:
Установити, що доходів спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим згідно з чинним законодавством України, Конституцією Автономної Республіки Крим зараховуються в повному обсязі всі загальнодержавні податки і збори, які збираються на території Автономної Республіки Крим.
Установити, що до доходів загального фонду бюджетів областей, міст Києва і Севастополя у 2001 році належать:
Враховано в редакції Комітету з питань бюджету та КМУ



-81- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Стаття 39, частину 2 після тексту "Республіки Крим та" доповнити словом "інших", а наприкінці слово "законодавством" замінити словом "законом".
Відхилено



-82- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
Статтю 39 доповнити абзацом такого змісту "плата за торгові патенти на деякі види підприємницької діяльності, придбаних пунктами продажу нафтопродуктів";

Відхилено

175.
Стаття 40. Установити, що у 2001 році застосовуються наступні види міжбюджетних трансфертів:
Голосування по статі 40 перенесене на третє читання
-83- Комітет з питань бюджету
Викласти в наступній редакції:
"Стаття 40. Установити що 2001 рік наступні види міжбюджетних трансфертів:

Враховано в редакції Комітету з питань бюджету та КМУ
Стаття 40. Установити, що у 2001 році застосовуються наступні види міжбюджетних трансфертів:
176.
1) дотації вирівнювання місцевим бюджетам;
2) додаткові дотації бюджету Автономної Республіки Крим та місцевим бюджетам, визначені статтею 45 цього Закону;
3) субвенція на здійснення містом Києвом функцій столиці України;
4) субвенції на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій;
1) дотації вирівнювання обласним бюджетам на фінансування повноважень, делегованих місцевим органам державної влади та місцевого самоврядування, і подальшого перерозподілу цих коштів між районними бюджетами, а також дотація вирівнювання бюджету міста Севастополь;

1) дотації вирівнювання місцевим бюджетам;
2) додаткові дотації бюджету Автономної Республіки Крим та місцевим бюджетам, визначені статтею 45 цього Закону;
3) субвенція на здійснення містом Києвом функцій столиці України;
4) субвенції на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій;
177.
5) субвенції на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг;
2) дотації вирівнювання бюджетам з Державного бюджету України бюджетам міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення;

5) субвенції на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг;
178.
6) субвенції на виконання спільних соціально-економічних програм;
3) дотації вирівнювання з обласних бюджетів районним бюджетам;

6) субвенції на виконання спільних соціально-економічних програм;
179.
7) інші субвенції;
4) дотації вирівнювання з районних бюджетів бюджетам сіл, селищ та міст районного значення;

7) інші субвенції;
180.
8) кошти, що передаються до Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів з бюджетів нижчого рівня.
5) кошти, що передаються до:
- Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, бюджету міста Києва, бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення,
- бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів з інших бюджетів;

8) кошти, що передаються до Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів з бюджетів нижчого рівня.


6) додаткові дотації бюджету Автономної Республіки Крим та місцевим бюджетам, визначені статтею 41 цього Закону.




7) Субвенція на здійснення Києвом функцій столиці України;




8) Субвенція на ліквідацію наслідків стихійного лиха;




9) субвенція на соціальний захист населення (відшкодування пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг)."




-84- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Стаття 40. П. 5) після тексту "на оплату" доповнити текстом "транспорту, встановлення і користування телефоном", а після тексту "скрапленого газу" слово "та" замінити текстом "інших видів палива, а також".
Стаття 40. Виключити п. 7).
Стаття 40. Пункт 8) після тексту "Республіки Крим та" доповнити словом "інших".
Відхилено




-85- Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
Стаття 40.
п.6... субвенції Державного бюджету України до місцевих бюджетів на компенсацію витрат на пільгове перевезення пасажирів комунальним транспортом на міських та приміських маршрутах.
Відхилено


181.
Стаття 41. Затвердити на 2001 рік обсяги міжбюджетних трансфертів згідно з додатком № 5 до цього Закону:
дотації вирівнювання обласним бюджетам та Севастопольському міському бюджету - у сумі 3.439.439 тис. гривень;
Голосування по статті 41 перенесене на третє читання






Стаття 41. Затвердити на 2001 рік обсяги міжбюджетних трансфертів згідно з додатком № 5 до цього Закону:
дотації вирівнювання обласним бюджетам та Севастопольському міському бюджету - у сумі 3.817.697,8 тис. гривень;


Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
викласти статтю в наступній редакції:
Стаття 41. Затвердити на 2001 рік обсяги міжбюджетних трансфертів згідно з додатком № 5 до цього Закону:
дотації вирівнювання обласним бюджетам та Севастопольському міському бюджету - у сумі 3.817.697,8 тис. гривень;
Враховано




кошти, що передаються до Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету - у сумі 2.329.985,2 тис. гривень;
субвенції на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій Закарпатській області - у сумі 30.000 тис. гривень, Івано-Франківській області - у сумі 10.000 тис. гривень та Миколаївській області - у сумі 11.700 тис. гривень, Донецькій області - у сумі 5.000 тис.гривень, Волинській області - у сумі 1.000 тис.гривень;
субвенцію на здійснення містом Києвом функцій столиці України - у сумі 150.000 тис. гривень;




субвенцію на здійснення додаткових витрат з бюджету міста Славутича Київської області у зв'язку із закриттям ЧАЕС, - у сумі 5.000 тис. гривень;
субвенції на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг - у сумі 2.896.416 тис .гривень;
субвенцію на комплексну реконструкцію та реставрацію Одеського державного академічного театру опери та балету - у сумі 10.000 тис. гривень;
субвенцію на збереження історичної забудови у центральній частині міста Львова - у сумі 10.000 тис. гривень.




Н.д.Асадчев В.М. (Реєстр.картка №337)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
та інші
Статтю 41 вилучити.
Відхилено




-86- Депутатська група "Трудова Україна"
Миколаївській області передбачити виділення субвенції в розмірі 16 тис. 700 грн.




-87- Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
Стаття 41. Доповнити "Субвенції на фінансування пільг і компенсацій на перевезення пасажирів міським і міжміським пасажирським транспортом - у сумі 800000 тис. грн., із яких 400 000 тис. грн. направити на придбання автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метро та пасажирських залізничних вагонів вітчизняного виробництва.
Встановити, що рухомий склад передається у власність територіальної громади при умові, що така ж кількість одиниць рухомого складу закуповується за рахунок міського бюджету".
Відхилено


182.
кошти, що передаються до Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету - у сумі 2.413.000,1 тис. гривень;
субвенції на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій Закарпатській області - у сумі 25.000 тис. гривень, Івано-Франківській області - у сумі 10.000 тис. гривень та Миколаївській області - у сумі 10.000 тис. гривень;
субвенцію на здійснення містом Києвом функцій столиці України - у сумі 150.000 тис. гривень;
-88- Н.д.Тягнибок О.Я. (Округ №119)
та інші
До додатку №5:
Уточнити обсяги доходів загального фонду державного та місцевих бюджетів і відповідно врахувати при визначенні нормативів щоденних відрахувань дотацій Вінницькій та Черкаській областям, а також встановити норматив щоденних відрахувань для Львівської області у розмірі 26,1 відсотка.
Враховано частково


кошти, що передаються до Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету - у сумі 2.329.985,2 тис. гривень;
субвенції на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій Закарпатській області - у сумі 30.000 тис. гривень, Івано-Франківській області - у сумі 10.000 тис. гривень та Миколаївській області - у сумі 11.700 тис. гривень, Донецькій області - у сумі 5.000 тис.гривень, Волинській області - у сумі 1.000 тис.гривень;
субвенцію на здійснення містом Києвом функцій столиці України - у сумі 150.000 тис. гривень;
183.
субвенцію на здійснення додаткових витрат з бюджету міста Славутича Київської області у зв'язку із закриттям ЧАЕС, - у сумі 5.000 тис. гривень;
субвенції на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг - у сумі 2.896.416 тис .гривень;
субвенцію на комплексну реконструкцію та реставрацію Одеського державного академічного театру опери та балету - у сумі 10.000 тис. гривень;
субвенцію на збереження історичної забудови у центральній частині міста Львова - у сумі 10.000 тис. гривень.
-89- Н.д.Горбачов В.С. (Округ №127)
. та інші
Збільшити кошти на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій в обсязі 11,7 млн. грн. (а заходи по ліквідації причин і наслідків масового захворювання населення на токсикодермію в Первомайському районі Миколаївської області).
-90- Н.д.Медведчук В.В. (Округ №73)
Н.д.Шуфрич Н.І. (Округ №70)
Надати Закарпатській області субвенції в межах проголосованої при першому читанні проекту бюджету на 2001 р.
Враховано частково





Враховано частково
субвенцію на здійснення додаткових витрат з бюджету міста Славутича Київської області у зв'язку із закриттям ЧАЕС, - у сумі 5.000 тис. гривень;
субвенції на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг - у сумі 2.896.416 тис .гривень;
субвенцію на комплексну реконструкцію та реставрацію Одеського державного академічного театру опери та балету - у сумі 10.000 тис. гривень;
субвенцію на збереження історичної забудови у центральній частині міста Львова - у сумі 10.000 тис. гривень.


-91- Н.д.Косів М.В. (Округ №116)
та інші
Внести зміни в рядок 13 "Львівська область" додатку № 3
в колонці 6 "Нормативи щоденного перерахування дотації ..." норматив "52,5" замінити на норматив "58,5";
в колонці 14 "Обсяг надходжень до загального фонду держбюджету за рахунок яких здійснюється перерахування дотації ..." суму "946669,8" тис. грн. замінити на суму "846854,0"
Відхилено



-92- Н.д.Супрун Л.П. (Округ №100)
Визначити обсяг коштів для ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося в деяких регіонах України і спрямувати їх як спеціальні субвенції цим регіонам.
Враховано



-93- Н.д.Петров О.В. (Округ №211)
1. Забезпечити збалансування бюджету міста м.Севастополя без вилучення коштів до Державного бюджету. Для статті 41 (додаток №5) вилучити кошти у сумі 6910,1 тис. грн., які передаються м.Севастополем до Державного бюджету.
2. для вирівнювання бюджету міста і збереження загального фонду бюджету на рівні 2000 року, з метою збереження позитивних тенденцій, які намітилися у соціально-економічній ситуації, у статті 41 (додаток №5) встановити для м.Севастополь дотацію у сумі 44697,9 тис.грн.
Враховано частково




-94- Н.д.Морозов А.П. (Реєстр.картка №278)
Н.д.Єрмак А.В. (Округ №83)
Н.д.Сухий Я.М. (Округ №78)
Н.д.Арабаджи В.В. (Округ №79)
Просити додатково передбачити у бюджеті 2001 року запорізькій області кошти, еквівалентні 2218 тис.доларів США, або 14,9 млн.грн. капітальних вкладень (за курсом 6,7)
Враховано частково



-95- Н.д.Балашов Г.В. (Округ №27)
1.При формування проекту Державного бюджету на 2001 рік врахувати обсяг доходів бюджету області по загальному фонду у розмірі 915,0 млн.грн. та обсяг видатків у сумі 1210,5 млн.грн.
2.Передбачити на 2001 рік бюджету Дніпропетровській області субвенцію з Державного бюджету на фінансування витрат по субсидіях та пільгах населенню в сумі 325,0 тис.грн.
1. На виконання розпорядження Президента України від 11 червня 1997 року №235 "Про еколого-економічний експеримент у містах Кривий Ріг, Дніпродзержинськ і Маріуполь" та постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 1999 року №715 "Про проведення еколого-економічного експерименту у містах Кривий Ріг, Дніпродзержинськ і Маріуполь і Запоріжжя" передбачити кошти в розмірі 32,7 млн.грн. з метою здійснення першочергових природоохоронних заходів.
2. На виконання указів Президента України від 26 червня 1999 року №719/99 "Про заходи щодо стабілізації соціально-економічного становища у Дніпропетровській області", від 27 січня 2000 року №100/2000 "про заходи щодо розвитку базових галузей економіки в Дніпропетровській та Донецькій областях" передбачити фінансові ресурси для реалізації облдержадміністрацією заходів з проведенян експерименту у сфері управління господарським комплексом.
3. Внести пропозиції до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік" у частині заборони проведення змін діючого законодавства, яке зменшує доходну частину або збільшує видатки місцевих бюджетів без одночасного прийняття рішення щодо змін обсягів місцевих бюджетів та їх взаємовідносин з Державним бюджетом.
Враховуючи обмеженість фінансових ресурсів з метою забезпечення механізму виконання статей 119,143 Конституції України, зберегти в 2001 році діючу систему міжбюджетних взаємовідносин між Державним бюджетом і бюджетом області в цілому.
Враховано частково



-96- Н.д.Юхновський О.І. (Округ №13)
Встановити суму дотації для Вінницької області в розмірі 312,1 млн.грн. та норматив щоденних відрахувань 79,7%.
Відхилено



-97- Н.д.Калінчук В.А. (Округ №143)
Н.д.Крук Ю.Б. (Округ №139)
Н.д.Друзюк С.О. (Округ №137)
Внести деякі зауваження та пропозиції щодо розмежування доходів.
Не встановлювати розподіл від закріплених доходів у відсотках до кожного рівня місцевих бюджетів, тим самим надавши можливість радам вищих рівнів встановлювати, згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні", нормативи відрахувань прибуткового податку з громадян та плати за землю, які забезпечать збалансування відповідних місцевих бюджетів, як це передбачено діючим законом України "Про бюджетну систему України", або надати дотацію з Державного бюджету Одеській області в сумі 254,5 млн.грн. з встановленням нормативу щоденних відрахувань в розмірі 33,9 відсотків
Враховано частково




-98- Н.д.Кармазін Ю.А. (Округ №134)
Передбачити субвенцію Одеській області для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в сумі 300 млн. грн.
Враховано частково




-99- Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
- встановити Одеській області обсяг надходжень до загального фонду Державного бюджету в сумі 1004, 7 млн. грн.;
- залишити у розпорядженні обласного бюджету Одеській області у 2001 році 24, 59 млн. грн., які згідно з додатком 5 передбачались до передачі у державний бюджет (як міжбюджетні трансферти);
- передбачити субвенцію приморським областям України на 2001 рік на ліквідацію наслідків стихійного лиха.
Враховано частково




-100- Комітет з питань національної безпеки і оборони
Передбачити у проекті Закону трансферти для передачі житлового фонду Міністерства оборони України місцевим органам влади.
Враховано частково


184.
Стаття 42. Установити такий порядок перерахування дотацій вирівнювання обласним бюджетам та Севастопольському міському бюджету.
Голосування по статті 42 перенесене на третє читання
-101- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 42. Установити такий порядок перерахування дотацій вирівнювання обласним бюджетам та Севастопольському міському бюджету.


Враховано

Стаття 42. Установити такий порядок перерахування дотацій вирівнювання обласним бюджетам та Севастопольському міському бюджету.
185.
Суми цих дотацій перераховуються управліннями Державного казначейства України в областях та місті Севастополі шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду державного бюджету, що надійшли на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету на відповідні території згідно з додатком № 5 до цього Закону.
Суми цих дотацій перераховуються управліннями Державного казначейства України в областях та місті Севастополі шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду державного бюджету, що надійшли на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету на відповідні території згідно з додатком № 5 до цього Закону.

Суми цих дотацій перераховуються управліннями Державного казначейства України в областях та місті Севастополі шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду державного бюджету, що надійшли на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету на відповідні території згідно з додатком № 5 до цього Закону.
186.
До доходів загального фонду державного бюджету, за рахунок яких здійснюється перерахування дотацій вирівнювання, включаються:
До доходів загального фонду державного бюджету, за рахунок яких здійснюється перерахування дотацій вирівнювання, включаються:

До доходів загального фонду державного бюджету, за рахунок яких здійснюється перерахування дотацій вирівнювання, включаються:
187.
податок на прибуток підприємств, крім частини податку на прибуток підприємств, визначеної відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";
податок на прибуток підприємств, крім частини податку на прибуток підприємств, визначеної відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";

податок на прибуток підприємств, крім частини податку на прибуток підприємств, визначеної відповідно до пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";
188.
збір за спеціальне використання лісових ресурсів загальнодержавного значення;
збір за спеціальне використання водних ресурсів загальнодержавного значення;
збір за користування надрами загальнодержавного значення;
плата за використання інших природних ресурсів загальнодержавного значення;
податок на додану вартість після його відшкодування (за фактом його виникнення);
акцизний збір з вироблених в Україні товарів (крім акцизного збору з нафтопродуктів);
акцизний збір із ввезених на територію України товарів (крім акцизного збору з нафтопродуктів та транспортних засобів);
плата за ліцензії на певні види господарської та професійної діяльності;
ввізне мито;
вивізне мито;
плата за надання послуг з оформлення документів на право виїзду за кордон;
штрафи та фінансові санкції, сплачені за порушення податкового законодавства;
збір за спеціальне використання лісових ресурсів загальнодержавного значення;
збір за спеціальне використання водних ресурсів загальнодержавного значення;
збір за користування надрами загальнодержавного значення;
плата за використання інших природних ресурсів загальнодержавного значення;
податок на додану вартість після його відшкодування (за фактом його виникнення);
акцизний збір з вироблених в Україні товарів (крім акцизного збору з нафтопродуктів);
акцизний збір із ввезених на територію України товарів (крім акцизного збору з нафтопродуктів та транспортних засобів);
плата за ліцензії на певні види господарської та професійної діяльності;
ввізне мито;
вивізне мито;
плата за надання послуг з оформлення документів на право виїзду за кордон;
штрафи та фінансові санкції, сплачені за порушення податкового законодавства;

збір за спеціальне використання лісових ресурсів загальнодержавного значення;
збір за спеціальне використання водних ресурсів загальнодержавного значення;
збір за користування надрами загальнодержавного значення;
плата за використання інших природних ресурсів загальнодержавного значення;
податок на додану вартість після його відшкодування (за фактом його виникнення);
акцизний збір з вироблених в Україні товарів (крім акцизного збору з нафтопродуктів);
акцизний збір із ввезених на територію України товарів (крім акцизного збору з нафтопродуктів та транспортних засобів);
плата за ліцензії на певні види господарської та професійної діяльності;
ввізне мито;
вивізне мито;
плата за надання послуг з оформлення документів на право виїзду за кордон;
штрафи та фінансові санкції, сплачені за порушення податкового законодавства;
189.
збори, що стягуються Державною автомобільною інспекцією України;
плата за надання послуг службою дозвільної системи органів внутрішніх справ;
плата за оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств;
державне мито, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами;
митні збори;
єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України;
кошти від реалізації конфіскованого митними органами майна;
кошти від реалізації товарів та інших предметів, конфіскованих правоохоронними та іншими уповноваженими органами і конфіскована валюта.
збори, що стягуються Державною автомобільною інспекцією України;
плата за надання послуг службою дозвільної системи органів внутрішніх справ;
плата за оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств;
державне мито, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами;
митні збори;
єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України;
кошти від реалізації конфіскованого митними органами майна;
кошти від реалізації товарів та інших предметів, конфіскованих правоохоронними та іншими уповноваженими органами і конфіскована валюта.

збори, що стягуються Державною автомобільною інспекцією України;
плата за надання послуг службою дозвільної системи органів внутрішніх справ;
плата за оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств;
державне мито, що справляється за дії, вчинені арбітражними судами;
митні збори;
єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України;
кошти від реалізації конфіскованого митними органами майна;
кошти від реалізації товарів та інших предметів, конфіскованих правоохоронними та іншими уповноваженими органами і конфіскована валюта.
190.
У разі, якщо суми, перераховані відповідним управлінням Державного казначейства України в областях та місті Севастополі не забезпечать річної суми дотації вирівнювання, визначеної у додатку № 5 до цього Закону, Державне казначейство України зобов'язане перерахувати на рахунок відповідного обласного та Севастопольського бюджету недоотриману суму дотації вирівнювання не пізніше 15 грудня поточного року за рахунок надходжень до загального фонду Державного бюджету України.
У разі, якщо суми, перераховані відповідним управлінням Державного казначейства України в областях та місті Севастополі не забезпечать річної суми дотації вирівнювання, визначеної у додатку № 5 до цього Закону, Державне казначейство України зобов'язане перерахувати на рахунок відповідного обласного та Севастопольського бюджету недоотриману суму дотації вирівнювання не пізніше 15 грудня поточного року за рахунок надходжень до загального фонду Державного бюджету України.

У разі, якщо суми, перераховані відповідним управлінням Державного казначейства України в областях та місті Севастополі не забезпечать річної суми дотації вирівнювання, визначеної у додатку № 5 до цього Закону, Державне казначейство України зобов'язане перерахувати на рахунок відповідного обласного та Севастопольського бюджету недоотриману суму дотації вирівнювання не пізніше 15 грудня поточного року за рахунок надходжень до загального фонду Державного бюджету України.


-102- - Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 42 абзац "ввізне мито" викласти у редакції "ввізне мито (за винятком ввізного мита на нафтопродукти, транспортні засоби).

Враховано
в редакції Комітету з питань бюджету та КМУ



Частину дев'яту статті 42 викласти у такій редакції:
"податок на додану вартість у сумі, що дорівнює сумі загальних щоденних надходжень, зменшеної на суму бюджетних та експортних відшкодувань (у разі їх наявності), пред"явлених протягом банківського дня".


191.
Стаття 43. Встановити, що перерахування коштів до Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету здійснюється згідно з помісячною сумою таких платежів, визначених розписом Державного бюджету України на 2001 рік.
Голосування по статті 43 перенесене на третє читання
-103- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 43. Встановити, що перерахування коштів до Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету здійснюється згідно з помісячною сумою таких платежів, визначених розписом Державного бюджету України на 2001 рік".


Враховано

Стаття 43. Встановити, що перерахування коштів до Державного бюджету України з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та Київського міського бюджету здійснюється згідно з помісячною сумою таких платежів, визначених розписом Державного бюджету України на 2001 рік.
192.
Стаття 44. Установити, що порядок перерахування міжбюджетних трансфертів бюджетам усіх рівнів, встановлених статтею 40 цього Закону, визначається Міністерством фінансів України.
Голосування по статті 44 перенесене на третє читання
-104- Комітет з питань бюджету
Статтю викласти в наступній редакції:
"Стаття 44. Установити, що порядок перерахування міжбюджетних трансфертів бюджетам усіх рівнів, встановлених статтею 40 цього Закону, визначається Міністерством фінансів України".
Враховано

Стаття 44. Установити, що порядок перерахування міжбюджетних трансфертів бюджетам усіх рівнів, встановлених статтею 40 цього Закону, визначається Міністерством фінансів України.
193.
Стаття 45. Установити, що надходження доходів у грошовій формі на технічні рахунки обліку доходів Державного бюджету України в територіальних управліннях Державного казначейства України понад річні розрахункові обсяги, визначені у додатку № 5 до цього Закону, розподіляються між Державним бюджетом України та відповідними бюджетами адміністративно-територіальної одиниць у таких пропорціях:
Голосування по статті 45 перенесене на третє читання
-105- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 45. Установити, що надходження доходів у грошовій формі на технічні рахунки обліку доходів Державного бюджету України в територіальних управліннях Державного казначейства України понад річні розрахункові обсяги, визначені у додатку № 5 до цього Закону, розподіляються між Державним бюджетом України та відповідними бюджетами адміністративно-територіальної одиниць у таких пропорціях:


Враховано

Стаття 45. Установити, що надходження доходів у грошовій формі на технічні рахунки обліку доходів Державного бюджету України в територіальних управліннях Державного казначейства України понад річні розрахункові обсяги, визначені у додатку № 5 до цього Закону, розподіляються між Державним бюджетом України та відповідними бюджетами адміністративно-територіальної одиниць у таких пропорціях:
194.
до Державного бюджету України - 50 відсотків (крім надходжень на території Автономної Республіки Крим) ;
до Державного бюджету України - 50 відсотків (крім надходжень на території Автономної Республіки Крим) ;

до Державного бюджету України - 50 відсотків (крім надходжень на території Автономної Республіки Крим) ;
195.
до обласного бюджету - 12,5 відсотка;
до обласного бюджету - 12,5 відсотка;

до обласного бюджету - 12,5 відсотка;
196.
до бюджетів міст обласного (республіканського) значення та районів - 37,5 відсотка (в тому числі міст районного значення - 15 відсотків);
до бюджетів міст обласного (республіканського) значення та районів - 37,5 відсотка (в тому числі міст районного значення - 15 відсотків);

до бюджетів міст обласного (республіканського) значення та районів - 37,5 відсотка (в тому числі міст районного значення - 15 відсотків);
197.
до бюджету Автономної Республіки Крим - 62,5 відсотка.
до бюджету Автономної Республіки Крим - 62,5 відсотка.

до бюджету Автономної Республіки Крим - 62,5 відсотка.
198.
Порядок перерахування цих коштів бюджету Автономної Республіки Крим та місцевим бюджетам встановлюється Міністерством фінансів України.
Порядок перерахування цих коштів бюджету Автономної Республіки Крим та місцевим бюджетам встановлюється Міністерством фінансів України.

Порядок перерахування цих коштів бюджету Автономної Республіки Крим та місцевим бюджетам встановлюється Міністерством фінансів України.
199.
Зазначені надходження відображаються у звітності як додаткова дотація, отримана з Державного бюджету України понад обсяг дотації, визначений у додатку № 5 до цього Закону, та спрямовуються за рішенням відповідних рад на фінансування соціальних видатків.
Зазначені надходження відображаються у звітності як додаткова дотація, отримана з Державного бюджету України понад обсяг дотації, визначений у додатку № 5 до цього Закону, та спрямовуються за рішенням відповідних рад на фінансування соціальних видатків.

Зазначені надходження відображаються у звітності як додаткова дотація, отримана з Державного бюджету України понад обсяг дотації, визначений у додатку № 5 до цього Закону, та спрямовуються за рішенням відповідних рад на фінансування соціальних видатків.
200.
Стаття 46. Надати право Державному казначейству України у разі несвоєчасного погашення заборгованості за взаємними міжбюджетними розрахунками застосовувати безспірне її стягнення у порядку, визначеному нормативними актами України.
Голосування статті 46 перенесене на третє читання
-106- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 46. Надати право Державному казначейству України у разі несвоєчасного погашення заборгованості за взаємними міжбюджетними розрахунками застосовувати безспірне її стягнення у порядку, визначеному нормативними актами України".



Враховано

Стаття 46. Надати право Державному казначейству України у разі несвоєчасного погашення заборгованості за взаємними міжбюджетними розрахунками застосовувати безспірне її стягнення у порядку, визначеному нормативними актами України.
201.
Стаття 47. Установити, що починаючи з 2001 року надходження від Російської Федерації по міжурядових угодах від 16 березня 2000 року "Про участь Російської Федерації у розвитку соціально-економічної сфери м. Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України" і "Про порядок розрахунків у зв'язку з реалізацією військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації на території України і членами їх сімей - громадянами Російської Федерації рівних з громадянами України прав на навчання в учбових закладах загальної освіти, початкової, середньої та вищої професійної освіти, на прийом у дитячі дошкільні заклади, а також на охорону здоров'я та інші види соціального обслуговування" зараховуються до доходів спеціального фонду Державного бюджету України та спрямовуються як субвенція бюджету міста Севастополя на заходи, передбачені у вищезазначених угодах.
Голосування по статті 47 перенесене на третє читання
-107- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 47. Установити, що починаючи з 2001 року надходження від Російської Федерації по міжурядових угодах від 16 березня 2000 року "Про участь Російської Федерації у розвитку соціально-економічної сфери м. Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України" і "Про порядок розрахунків у зв'язку з реалізацією військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації на території України і членами їх сімей - громадянами Російської Федерації рівних з громадянами України прав на навчання в учбових закладах загальної освіти, початкової, середньої та вищої професійної освіти, на прийом у дитячі дошкільні заклади, а також на охорону здоров'я та інші види соціального обслуговування" зараховуються до доходів спеціального фонду Державного бюджету України та спрямовуються як субвенція бюджету міста Севастополя на заходи, передбачені у вищезазначених угодах"




Враховано

Стаття 47. Установити, що починаючи з 2001 року надходження від Російської Федерації по міжурядових угодах від 16 березня 2000 року "Про участь Російської Федерації у розвитку соціально-економічної сфери м. Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України" і "Про порядок розрахунків у зв'язку з реалізацією військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації на території України і членами їх сімей - громадянами Російської Федерації рівних з громадянами України прав на навчання в учбових закладах загальної освіти, початкової, середньої та вищої професійної освіти, на прийом у дитячі дошкільні заклади, а також на охорону здоров'я та інші види соціального обслуговування" зараховуються до доходів спеціального фонду Державного бюджету України та спрямовуються як субвенція бюджету міста Севастополя на заходи, передбачені у вищезазначених угодах.


-108- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Стаття 47. Після тексту "Установити, що" виключити текст "починати з 2001 року".
враховано

202.
Стаття 48. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, міським, районним, селищним, сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію та природний газ, які споживаються бюджетними установами і організаціями, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених послуг. Встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях відповідних місцевих рад про бюджет на 2001 рік.
Голосування по статті 48 перенесене на третє читання
-109- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 48. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, міським, районним, селищним, сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію та природний газ, які споживаються бюджетними установами і організаціями, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених послуг. Встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, організації, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях відповідних місцевих рад про бюджет на 2001 рік"



Враховано

Стаття 48. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, міським, районним, селищним, сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію та природний газ, які споживаються бюджетними установами і організаціями, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених послуг. Встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, організації, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях відповідних місцевих рад про бюджет на 2001 рік.


-110- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
Стаття 48. Друге речення після тексту "кожній бюджетній установі" доповнити текстом "організації".

Враховано

203.
Стаття 49. Установити, що у 2001 році фінансування видатків з пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг здійснюється з місцевих бюджетів за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету, джерелом яких є надходження до Державного бюджету України рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, та відрахувань від плати за транзит природного газу через територію України.
Голосування по статті 49 перенесене на третє читання
-111- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 49. Установити, що у 2001 році фінансування видатків з пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг здійснюється з місцевих бюджетів за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету, джерелом яких є надходження до Державного бюджету України рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, та відрахувань від плати за транзит природного газу через територію України".



Враховано

Стаття 49. Установити, що у 2001 році фінансування видатків з пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу та житлово-комунальних послуг здійснюється з місцевих бюджетів за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету, джерелом яких є надходження до Державного бюджету України рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, та відрахувань від плати за транзит природного газу через територію України.
204.
Стаття 50. Установити, що розрахунок міжбюджетних трансфертів для бюджетів міст обласного (республіканського) значення та районів на 2001 рік для їх затвердження відповідними радами здійснюється за методикою, яка затверджується Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними державними адміністраціями згідно з порядком, встановленим Міністерством фінансів України.
Голосування по статті 50 перенесене на третє читання
-112- Н.д.Богословська І.Г. (Округ №169)
Ст. 50 викласти в такій редакції:
"Стаття 50. Установити, що розрахунок міжбюджетних трансфертів для бюджетів міст обласного республіканського (в Автономній Республіці Крим) значення та районів на 2001 рік для їх затвердження Верховною Радою Автономної Республіки Крим та обласними радами здійснюється Радою Міністрів Автономної Республіки Крим та обласними державними адміністраціями за методикою, встановленою Кабінетом Міністрів України.
Зазначена методика повинна містити:
- формульний розрахунок доходів на основі даних про виконання бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів міст республіканського (в Автономній республіці Крим) та обласного значення, зведених бюджетів районів за 1998-1999 роки та за 10 місяців 2000 року;
- визначення розрахункового обсягу видатків бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим), зведених бюджетів районів на основі єдиних нормативів видатків у розрахунку на душу населення (у галузі державного управління, охорони здоров'я, культури і мистецтва, засобів масової інформації, фізичної культури та спорту, соціальних програм у галузі сім'ї, жінок, молоді та дітей), на учня (у галузі освіти), отримувача соціальних послуг (у галузі соціального захисту та соціального забезпечення), на площу житлового фонду та вулиць і площ з капітальним та полегшеним типом дорожнього одягу (у житлово-комунальному господарстві) тощо;
- обсяг фонду нерозподілених за формульним розрахунком видатків для бюджетів Автономної Республіки Крим та кожної області, який перерозподіляється між бюджетами міст республіканського та обласного значення та районів, згідно з рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим та обласних рад, становить не більше 10% розрахункового обсягу видатків зведеного бюджету Автономної Республіки Крим та області."
- нормативи відрахувань від прибуткового податку з громадян до бюджетів міст республіканського значення (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення у розмірах (відсотках до загальної суми), що забезпечують збалансованість цих бюджетів.
Заборонити Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним радам, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим та обласним державним адміністраціям під час формування та затвердження показників місцевих бюджетів на 2001 рік збільшувати загальний обсяг закріплених і власних податків і зборів, визначених у розрахунках у додатку №5 до цього Закону.".



Враховано

Стаття 50. Установити, що розрахунок міжбюджетних трансфертів для бюджетів міст обласного республіканського (в Автономній Республіці Крим) значення та районів на 2001 рік для їх затвердження Верховною Радою Автономної Республіки Крим та обласними радами здійснюється Радою Міністрів Автономної Республіки Крим та обласними державними адміністраціями за методикою, встановленою Кабінетом Міністрів України.
Зазначена методика повинна містити:
- формульний розрахунок доходів на основі даних про виконання бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів міст республіканського (в Автономній республіці Крим) та обласного значення, зведених бюджетів районів за 1998-1999 роки та за 10 місяців 2000 року;
- визначення розрахункового обсягу видатків бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів міст республіканського (в Автономній Республіці Крим), зведених бюджетів районів на основі єдиних нормативів видатків у розрахунку на душу населення (у галузі державного управління, охорони здоров'я, культури і мистецтва, засобів масової інформації, фізичної культури та спорту, соціальних програм у галузі сім'ї, жінок, молоді та дітей), на учня (у галузі освіти), отримувача соціальних послуг (у галузі соціального захисту та соціального забезпечення), на площу житлового фонду та вулиць і площ з капітальним та полегшеним типом дорожнього одягу (у житлово-комунальному господарстві) тощо;
- обсяг фонду нерозподілених за формульним розрахунком видатків для бюджетів Автономної Республіки Крим та кожної області, який перерозподіляється між бюджетами міст республіканського та обласного значення та районів, згідно з рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим та обласних рад, становить не більше 10% розрахункового обсягу видатків зведеного бюджету Автономної Республіки Крим та області."
- нормативи відрахувань від прибуткового податку з громадян до бюджетів міст республіканського значення (в Автономній Республіці Крим) та обласного значення у розмірах (відсотках до загальної суми), що забезпечують збалансованість цих бюджетів.
Заборонити Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним радам, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим та обласним державним адміністраціям під час формування та затвердження показників місцевих бюджетів на 2001 рік збільшувати загальний обсяг закріплених і власних податків і зборів, визначених у розрахунках у додатку №5 до цього Закону.


-113- Комітет з питань національної безпеки і оборони
Розділ УІ "Формування бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів та міжбюджетні взаємовідносини" доповнити окремою статтею такого змісту:
"Стаття ___. Обласним державним адміністраціям і органам місцевого самоврядування при формуванні місцевих бюджетів передбачити видатки на виконання статті 43 Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу".
Відхилено


205.
Стаття 51. Затвердити розмежування видатків бюджету між державним та місцевими бюджетами згідно з додатком № 6 до цього Закону.
Голосування по статті 51 перенесене на третє читання
-114- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти в такій редакції:
"Стаття 51. Затвердити розмежування видатків бюджету між державним та місцевими бюджетами згідно з додатком № 6 до цього Закону.


Враховано

Стаття 51. Затвердити розмежування видатків бюджету між державним та місцевими бюджетами згідно з додатком № 6 до цього Закону.
206.
Кабінету Міністрів України внести зміни до відповідних нормативно-правових актів та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до законів України з метою приведення їх у відповідність до розмежування видатків між державним та місцевими бюджетами, затвердженого згідно з додатком № 6 до цього Закону.
Кабінету Міністрів України внести зміни до відповідних нормативно-правових актів та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до законів України з метою приведення їх у відповідність до розмежування видатків між державним та місцевими бюджетами, затвердженого згідно з додатком № 6 до цього Закону".

Кабінету Міністрів України внести зміни до відповідних нормативно-правових актів та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до законів України з метою приведення їх у відповідність до розмежування видатків між державним та місцевими бюджетами, затвердженого згідно з додатком № 6 до цього Закону.


-115- Комітет з питань бюджету
Доповнити проект Закону статтею наступного змісту:
"Стаття 51-1. Державній податковій адміністрації України відновити облік заборгованості Рівненської атомної електростанції НАЕК "Енергоатом" по податку на прибуток та по сплаті пені по податку на прибуток, нарахованої станом на 1.10.1999 року, що була списана згідно рішення Рівненської обласної ради від 28 грудня 1999 року.
Кабінету Міністрів України при визначенні обсягу дотації бюджету Рівненської області врахувати суму заборгованості, визначеної частиною першою цієї статті.".
Враховано

Стаття 51-1. Державній податковій адміністрації України відновити облік заборгованості Рівненської атомної електростанції НАЕК "Енергоатом" по податку на прибуток та по сплаті пені по податку на прибуток, нарахованої станом на 1.10.1999 року, що була списана згідно рішення Рівненської обласної ради від 28 грудня 1999 року.
Кабінету Міністрів України при визначенні обсягу дотації бюджету Рівненської області врахувати суму заборгованості, визначеної частиною першою цієї статті.


-116- Кабінет Міністрів України
Доповнити статтею такого змісту: "Установити, що у 2001 році фінансування утримання державних професійно-технічних навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти, що розташовані на території Львівської області, згідно з переліком, що затверджуються Кабінетом міністрів України, здійснюється, у порядку експерименту, за рахунок видатків обласного бюджету на освіту".
У зв'язку з цим додаток № 6 у підпункті "б" п. 3 розділу ІІ після слів "Автономної Республіки Крим" доповнити словами "заклади, що розташовані на території Львівської області, згідно з переліком, що затверджується Кабінетом Міністрів України".
Відхилено



-117- Н.д.Ніколаєнко С.М. (Округ №185)
Необхідність дотримання положень Закону "Про загальну середню освіту" щодо передачі фінансування на державний бюджет зарплати вчителів особливо сільської школи.
Враховано
в іншій редакції

207.
VIІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ


VIІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
208.
Стаття 52. Установити, що:
при виконанні бюджетів усіх рівнів застосовується касовий метод обліку, що передбачає реєстрацію операцій за доходами, видатками та фінансуванням різниці між доходами і видатками в бухгалтерському обліку в момент проведення відповідних платежів та відображення всіх операцій з виконання бюджету на час їх реєстрації в обліку;
виконання бюджетів усіх рівнів у 2001 році завершується закриттям рахунків відповідних бюджетів на підставі витягу з рахунку в банківській установі за 31 грудня 2001 року.
Стаття 52 прийнята у другому читанні

Стаття 52. Установити, що:
при виконанні бюджетів усіх рівнів застосовується касовий метод обліку, що передбачає реєстрацію операцій за доходами, видатками та фінансуванням різниці між доходами і видатками в бухгалтерському обліку в момент проведення відповідних платежів та відображення всіх операцій з виконання бюджету на час їх реєстрації в обліку;
виконання бюджетів усіх рівнів у 2001 році завершується закриттям рахунків відповідних бюджетів на підставі витягу з рахунку в банківській установі за 31 грудня 2001 року.
209.
Стаття 53. Установити, що в 2001 році по населених пунктах, грошова оцінка земель яких не проведена, застосовуються ставки земельного податку, встановлені частиною другою статті 7 Закону України "Про плату за землю", збільшені в 2,62 раза.
Стаття 53 прийнята у другому читанні

Стаття 53. Установити, що в 2001 році по населених пунктах, грошова оцінка земель яких не проведена, застосовуються ставки земельного податку, встановлені частиною другою статті 7 Закону України "Про плату за землю", збільшені в 2,62 раза.
210.
По сільськогосподарських угіддях та землях населених пунктів, грошова оцінка яких проведена і уточнена станом на 1 січня 2001 року, застосовуються ставки земельного податку, встановлені статтею 6 та частиною першою статті 7 Закону України "Про плату за землю".


По сільськогосподарських угіддях та землях населених пунктів, грошова оцінка яких проведена і уточнена станом на 1 січня 2001 року, застосовуються ставки земельного податку, встановлені статтею 6 та частиною першою статті 7 Закону України "Про плату за землю".
211.
Земельний податок та орендна плата за земельні ділянки сплачуються платниками (крім громадян та виробників сільськогосподарської і рибної продукції) щомісячно до 15 числа наступного місяця за звітним.


Земельний податок та орендна плата за земельні ділянки сплачуються платниками (крім громадян та виробників сільськогосподарської і рибної продукції) щомісячно до 15 числа наступного місяця за звітним.
212.
Звільнити, як виняток у 2001 році, від сплати земельного податку військові частини, військові навчальні заклади, науково-дослідні установи, дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади, які утримуються за рахунок бюджету та належать до сфери управління Міністерства оборони України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також підприємства Міністерства оборони України та органів і установ виконання покарань, Київський державний авіаційний завод "Авіант", Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К.Антонова, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство та ВАТ "Мотор Січ", м.Запоріжжя. Перелік зазначених підприємств затверджується Кабінетом Міністрів України з визначенням розмірів земельних ділянок. При цьому земельні ділянки, які використовуються не за цільовим призначенням, враховуючи земельні ділянки, надані в оренду, або земельні ділянки під будівлями (спорудами), наданими в оренду третім особам, обкладаються земельним податком у встановленому порядку.


Звільнити, як виняток у 2001 році, від сплати земельного податку військові частини, військові навчальні заклади, науково-дослідні установи, дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади, які утримуються за рахунок бюджету та належать до сфери управління Міністерства оборони України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також підприємства Міністерства оборони України та органів і установ виконання покарань, Київський державний авіаційний завод "Авіант", Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О.К.Антонова, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство та ВАТ "Мотор Січ", м.Запоріжжя. Перелік зазначених підприємств затверджується Кабінетом Міністрів України з визначенням розмірів земельних ділянок. При цьому земельні ділянки, які використовуються не за цільовим призначенням, враховуючи земельні ділянки, надані в оренду, або земельні ділянки під будівлями (спорудами), наданими в оренду третім особам, обкладаються земельним податком у встановленому порядку.
213.
Стаття 54. На часткову зміну статей 84, 87, 118, 125, 127 Державної програми приватизації на 2000-2002 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації", установити, що кошти, одержані від приватизації державного майна, та інші надходження, пов'язані з приватизацією та кредитуванням підприємств, зараховуються до Державного бюджету України у повному обсязі.
Стаття 54 прийнята у другому читанні

Стаття 54. На часткову зміну статей 84, 87, 118, 125, 127 Державної програми приватизації на 2000-2002 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації", установити, що кошти, одержані від приватизації державного майна, та інші надходження, пов'язані з приватизацією та кредитуванням підприємств, зараховуються до Державного бюджету України у повному обсязі.
214.
Стаття 55. Встановити на 2001 рік розмір забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" від 01.06.2000 р. № 1768-14 у сумі 50 гривень в розрахунку на одну особу.
Стаття 55 прийнята у другому читанні


Стаття 55. Встановити на 2001 рік розмір забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" від 01.06.2000 р. № 1768-14 у сумі 50 гривень в розрахунку на одну особу.
215.
Стаття 56. Заборонити здійснення видатків на утримання бюджетних установ і організацій з різних бюджетів, крім окремих підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.
Стаття 56 не прийнята у другому читанні

-118- Комітет з питань бюджету
Статтю 56 викласти в наступній редакції:
"Стаття 56. Заборонити здійснення видатків на утримання бюджетних установ і організацій з різних бюджетів. Здійснення таких видатків кваліфікувати як нецільове використання бюджетних коштів".



Враховано

Стаття 56. Заборонити здійснення видатків на утримання бюджетних установ і організацій з різних бюджетів. Здійснення таких видатків кваліфікувати як нецільове використання бюджетних коштів.


-119- Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
Статтю 56 законопроекту доповнити словами: "... крім фінансування програм цих установ і організацій, затверджених відповідною радою".
Враховано частково



-120- Комітет з питань національної безпеки і оборони
Статтю 56 законопроекту після слів ".... крім окремих підрозділів Міністерства внутрішніх справ" доповнити словами "та Міністерства оборони України".
Відхилено


216.
Стаття 57. Установити, що керівники бюджетних установ і організацій (військових формувань) утримують чисельність працівників (військовослужбовців) та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату (грошове утримання), включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати (грошового утримання), затверджених для бюджетних установ і організацій (військових формувань) у кошторисах доходів і видатків.
Стаття 57 прийнята у другому читанні


Стаття 57. Установити, що керівники бюджетних установ і організацій (військових формувань) утримують чисельність працівників (військовослужбовців) та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату (грошове утримання), включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати (грошового утримання), затверджених для бюджетних установ і організацій (військових формувань) у кошторисах доходів і видатків.
217.
Стаття 58. Установити, що у 2001 році пільги, гарантії і компенсації, надаються по:
безплатному або пільговому встановленню телефону - інвалідам І та ІІ групи, учасникам бойових дій, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героям Соціалістичної праці, інвалідам війни ІІІ групи, дружинам (чоловікам) померлих ветеранів війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членам сімей загиблих учасників бойових дій, громадянам, віднесеним до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та сім'ям, що мають дитину-інваліда, якій встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою);
Стаття 58 не прийнята у другому читанні
-121- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю 58 викласти в наступній редакції :
"Стаття 58. Зупинити на 2001 рік дію положень законодавчих актів України у частині надання пільг, компенсацій і гарантій, які фінансуються із бюджетів усіх рівнів:
1) безкоштовний капітальний ремонт жилих приміщень громадян (крім тих приміщень, які визнані органами місцевого самоврядування як аварійні);
2) надання бюджетних кредитів та позик (за винятком тих, що враховані у цьому Законі);



Враховано

Стаття 58. Зупинити на 2001 рік дію положень законодавчих актів України у частині надання пільг, компенсацій і гарантій, які фінансуються із бюджетів усіх рівнів:
1) безкоштовний капітальний ремонт жилих приміщень громадян (крім тих приміщень, які визнані органами місцевого самоврядування як аварійні);
2) надання бюджетних кредитів та позик (за винятком тих, що враховані у цьому Законі);
218.
безплатному або пільговому користуванню телефоном - інвалідам І та ІІ групи, учасникам бойових дій, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу", Героям Соціалістичної Праці, учасникам Великої Вітчизняної війни, дружинам (чоловікам) померлих ветеранів війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членам сімей загиблих учасників бойових дій, громадянам, віднесеним до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та сім'ям, що мають дитину-інваліда, якій встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, а також сім'ям, в яких два або більше інвалідів, щодо оплати послуг з квартирних телефонів при похвилинному обліку їх тривалості;
3) безплатне або пільгове встановлення телефону (крім інвалідів І та ІІ групи, учасників бойових дій, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів війни III групи, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членів сімей загиблих учасників бойових дій, громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та сімей, що мають дитину-інваліда, якій встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою);

3) безплатне або пільгове встановлення телефону (крім інвалідів І та ІІ групи, учасників бойових дій, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів війни III групи, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членів сімей загиблих учасників бойових дій, громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та сімей, що мають дитину-інваліда, якій встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою);
219.
безплатному або пільговому санаторно-курортному лікуванню - інвалідам, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу", Героям Соціалістичної Праці, громадянам, віднесеним до категорії 1 та 2 осіб (з числа учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження з моменту аварії до 31 грудня 1986 року), які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям, а також особам, що потребують санаторно-курортного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України після перенесення тяжкої хвороби;
4) безплатне або пільгове користування телефоном (крім інвалідів війни І та II групи, учасників бойових дій, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", Героїв Соціалістичної Праці, учасників Великої Вітчизняної війни, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членів сімей загиблих учасників бойових дій, громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та сімей, що мають дитину-інваліда, якій встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, а також інвалідів І та II групи та сімей, в яких два або більше інвалідів, щодо оплати послуг електрозв'язку за місцеві телефонні розмови з квартирних телефонів при похвилинному обліку їх тривалості) та сигналізацією;

4) безплатне або пільгове користування телефоном (крім інвалідів війни І та II групи, учасників бойових дій, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", Героїв Соціалістичної Праці, учасників Великої Вітчизняної війни, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членів сімей загиблих учасників бойових дій, громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та сімей, що мають дитину-інваліда, якій встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, а також інвалідів І та II групи та сімей, в яких два або більше інвалідів, щодо оплати послуг електрозв'язку за місцеві телефонні розмови з квартирних телефонів при похвилинному обліку їх тривалості) та сигналізацією;
220.
виплаті компенсацій за невикористане право на пільгове санаторно-курортне лікування - інвалідам І та ІІ групи, громадянам, віднесеним до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок ліквідації Чорнобильської катастрофи, та дітям;
5) безплатне або пільгове санаторно-курортне лікування (крім інвалідів, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", Героїв Соціалістичної Праці, громадян, віднесених до категорії 1 та 2 осіб (з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження з моменту аварії до 31 грудня 1986 року), які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітей.

5) безплатне або пільгове санаторно-курортне лікування (крім інвалідів, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", Героїв Соціалістичної Праці, громадян, віднесених до категорії 1 та 2 осіб (з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження з моменту аварії до 31 грудня 1986 року), які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітей.
221.
безплатному або пільговому забезпеченню автомобілями - інвалідам І та ІІ групи з ураженням опорно-рухового апарату (придбання автомобілів здійснюється для зазначених інвалідів у порядку черги і в межах видатків, передбачених на цю мету у державному бюджеті);
6) виплату компенсації за невикористане право на пільгове санаторно-курортне лікування (крім інвалідів війни І та II групи, громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітей);

6) виплату компенсації за невикористане право на пільгове санаторно-курортне лікування (крім інвалідів війни І та II групи, громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітей);
222.
звільненню або зменшенню плати за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо - ветеранам війни, репресованим, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героям Соціалістичної Праці, батькам та дітям загиблих учасників бойових дій, які стали інвалідами до досягнення повноліття, дружинам (чоловікам) загиблих та померлих ветеранів війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, а також громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Установити, що у 2001 році при наданні пільг до членів сім'ї ветеранів війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким надаються пільги по оплаті за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо, відносяться дружина (чоловік), його неповнолітні діти (до 18 років) та його діти-інваліди з дитинства. Зазначені пільги зберігаються за одним із подружжя, що пережило, і батьками померлих Героїв Радянського Союзу повних кавалерів ордена Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці;
7) безплатне або пільгове забезпечення автомобілями (крім виключних випадків за поданням Міністерства праці та соціальної політики України для інвалідів І та II групи з ураженням опорно-рухового апарату);
8) звільнення або зменшення оплати за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо особам, яким надані зазначені пільги (крім ветеранів війни, реабілітованих, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці, дітей загиблих учасників бойових дій, які стали інвалідами до досягнення повноліття, батьків загиблих учасників бойових дій, дітей до 18 років загиблих учасників бойових дій, які не мають (і не мали) своїх сімей, одного з подружжя загиблого учасника бойових дій, який не одружився вдруге, дружин (чоловіків) загиблих та померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, а також громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дружин (чоловіків) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою).

7) безплатне або пільгове забезпечення автомобілями (крім виключних випадків за поданням Міністерства праці та соціальної політики України для інвалідів І та II групи з ураженням опорно-рухового апарату);
8) звільнення або зменшення оплати за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо особам, яким надані зазначені пільги (крім ветеранів війни, реабілітованих, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці, дітей загиблих учасників бойових дій, які стали інвалідами до досягнення повноліття, батьків загиблих учасників бойових дій, дітей до 18 років загиблих учасників бойових дій, які не мають (і не мали) своїх сімей, одного з подружжя загиблого учасника бойових дій, який не одружився вдруге, дружин (чоловіків) загиблих та померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, а також громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дружин (чоловіків) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою).
223.
безкоштовному проїзду всіма видами пасажирського міського та приміського транспорту - ветеранам війни, інвалідам, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героям Соціалістичної Праці, пенсіонерам, дружинам (чоловікам) загиблих та померлих ветеранів війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членам сімей загиблих учасників бойових дій та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 і 2, дітям-сиротам і дітям, які залишилися без піклування батьків, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах, а також всіма видами міжміського транспорту - учасникам бойових дій, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу", Героям Соціалістичної Праці, членам сімей загиблих учасників бойових дій, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, особам, які супроводжують інвалідів І групи, особам, на яких поширюється дія Міжнародної угоди від 12 березня 1993 року (997301) про взаємне визнання прав на пільговий проїзд для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, особам, прирівняним до них, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеним до категорії 1 і 2, учасникам Великої Вітчизняної війни, інвалідам ІІІ групи, а також народним депутатам України на час виконання ними депутатських повноважень.
Установити, що у 2001 році при наданні пільг до членів сім`ї ветеранів війни, реабілітованих, громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким надаються пільги по оплаті за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо, відносяться дружина (чоловік) і неповнолітні діти (до 18 років), діти, які є інвалідами з дитинства, та неповнолітні діти - сироти, які залишилися без піклування обох батьків, і знаходяться на утриманні осіб, що мають право на пільги;
9) безкоштовний проїзд всіма видами пасажирського міського(комунального) та приміського транспорту (крім учасників бойових дій, учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці, пенсіонерів, реабілітованих, дружин (чоловіків) загиблих та померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членів сімей загиблих учасників бойових дій та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 і 2, дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах), а також всіма видами міжміського транспорту (крім учасників бойових дій, інвалідів І та ІІ групи, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу'', Героїв Соціалістичної Праці, членів сімей загиблих учасників бойових дій, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, осіб, які супроводжують інвалідів І групи, осіб, на яких поширюється дія Міждержавної угоди від 12 березня 1993 року про взаємне визнання прав на пільговий проїзд для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, осіб, прирівняних до них, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 і 2, учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів ІІІ групи, а також народних депутатів України на час виконання ними депутатських повноважень, студентів вищих навчальних закладів).

Установити, що у 2001 році при наданні пільг до членів сім`ї ветеранів війни, реабілітованих, громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким надаються пільги по оплаті за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо, відносяться дружина (чоловік) і неповнолітні діти (до 18 років), діти, які є інвалідами з дитинства, та неповнолітні діти - сироти, які залишилися без піклування обох батьків, і знаходяться на утриманні осіб, що мають право на пільги;
9) безкоштовний проїзд всіма видами пасажирського міського (комунального) та приміського транспорту (крім учасників бойових дій, учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Героїв Соціалістичної Праці, пенсіонерів, реабілітованих, дружин (чоловіків) загиблих та померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, членів сімей загиблих учасників бойових дій та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 і 2, дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах), а також всіма видами міжміського транспорту (крім учасників бойових дій, інвалідів І та ІІ групи, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави та ордена трудової Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу'', Героїв Соціалістичної Праці, членів сімей загиблих учасників бойових дій, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, осіб, які супроводжують інвалідів І групи, осіб, на яких поширюється дія Міждержавної угоди від 12 березня 1993 року про взаємне визнання прав на пільговий проїзд для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, осіб, прирівняних до них, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 і 2, учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів ІІІ групи, а також народних депутатів України на час виконання ними депутатських повноважень, студентів вищих навчальних закладів).
224.
Установити, що Верховна Рада Автономної Республіки Крим та місцеві ради можуть приймати рішення щодо здійснення грошових виплат замість надання пільг населенню, які повинні надаватися у 2001 році згідно із законодавством, в межах призначень, які затверджені у відповідних бюджетах на зазначену мету.
Кабінету Міністрів України розробити порядок фінансування санаторно-курортних закладів із Державного бюджету України у 2001 році виходячи із положень цієї статті.
Установити, що Верховна Рада Автономної Республіки Крим та місцеві ради можуть приймати рішення щодо здійснення грошових виплат замість надання пільг населенню, які повинні надаватися у 2001 році згідно із законодавством, в межах призначень, які затверджені у відповідних бюджетах на зазначену мету.
Кабінету Міністрів України розробити порядок фінансування санаторно-курортних закладів із Державного бюджету України у 2001 році виходячи із положень цієї статті".

Установити, що Верховна Рада Автономної Республіки Крим та місцеві ради можуть приймати рішення щодо здійснення грошових виплат замість надання пільг населенню, які повинні надаватися у 2001 році згідно із законодавством, в межах призначень, які затверджені у відповідних бюджетах на зазначену мету.
Кабінету Міністрів України розробити порядок фінансування санаторно-курортних закладів із Державного бюджету України у 2001 році виходячи із положень цієї статті.


-122 - Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 58 абзаци другий, третій, восьмий доповнити словами: "репресованих особами".
Враховано частково



-123- Фракція Народного Руху України
В абз 7 статті 58 внести категорію "репресовані" (стосовно безкоштовного проїзду всіма видами пасажирського міського та приміського транспорту)
Враховано



-124- Фракція Народного Руху України
В абз. 1-3, 6, 7 статі 58 перед словами Героям Радянського Союзу вставити слова "Героям України".
Враховано



-125- Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
1. Виключити зі проекту Закону ст. 58
Відхилено



-126- Комітет з питань соціальної політики та праці
1. Надати право безкоштовного проїзду міжміським транспортом дітям-інвалідам (стаття 58).
2. Замінити категорію "репресовані" у статті 58 проекту на "реабілітовані" згідно Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні";
Враховано частково



-127- Н.д.Беспалий Б.Я. (Реєстр.картка №404)
1. Стаття 58. Перший абзац після тексту "що у 2001 році" доповнити текстом "передбачені законом".
2. Стаття 58. П. 1 і 2 після тексту "учасниками бойових дій" доповнити текстом "репресованим",
3. Стаття 58. П. 3 після тексту "інвалідам" доповнити текстом "репресованим".
4. Стаття 58. П. 7 після тексту "ветеранам війни, інвалідам", доповнити текстом "репресованим".
Враховано частково



-128- Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
п. 6 статті 58, де передбачено звільнення або зменшення плати за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ паливо доповнити словами - а саме військовослужбовців, які стали інвалідами при проходженні військової служби
Відхилено



-129- Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Виключити з проекту Держбюджету статті 58.
Відхилено



-130- Комітет з питань національної безпеки та оброни
Виключити статтю 58.
Відхилено



-131- Н.д.Марамзін Ф.А. (Округ №104)
В статті 58 дітям інвалідам, інвалідам з дитинства і дітям сиротам встановить пільги по:
- безкоштовному або пільговому встановленню телефону
- безкоштовному або пільговому користування телефоном;
- звільнення від оплати за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо;
- безкоштовному проїзду всіма видами пасажирського міського і приміського транспорту.
Враховано частково



-132- Н.д.Ніколаєнко С.М. (Округ №185)
Виключити із проекту Держбюджету ст. 58 щодо позбавлення пільг інвалідам війни та праці.
враховано



-105- Н.д.Філіпчук Г.Г. (Округ №203)
Вилучити із ст. 58 про обмеження соціально-правових гарантій на безплатне або пільгове санаторно-курортне лікування, звільнення або зменшення оплати на житлово-комунальні послуги, безкоштовний проїзд всіма видами пасажирського міського, приміського та міжміського транспорту
враховано частково



Розрахункова додаткова потреба на 2000 рік по всіх видатках на СБУ складає 602,2 млн. грн.




-133- Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
Стаття 58. Передостанній абзац винести в окрему статтю 59, а далі змінити нумерацію.

Відхилено


225.
Стаття 59. Установити, що у 2001 році порядок та розміри індексації грошових доходів громадян визначається Кабінетом Міністрів України з урахуванням заходів щодо їх підвищення.
Стаття 59 прийнята у другому читанні



Стаття 59. Установити, що у 2001 році порядок та розміри індексації грошових доходів громадян визначається Кабінетом Міністрів України з урахуванням заходів щодо їх підвищення.
226.
Стаття 60. Зупинити на 2001 рік дію:
Голосування по статті 60 перенесене на третє читання

-134- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю 60 викласти в наступній редакції :
"Стаття 60. Зупинити на 2001 рік дію:




Враховано

Стаття 60. Зупинити на 2001 рік дію:
227.
статті 3 Закону України "Про плату за землю" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 45, ст.238); частини другої статті 4; частини десятої статті 7 в частині розміру податку на земельні ділянки, надані для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, в разі їх цільового використання; частини другої статті 8 щодо справляння податку за земельні ділянки, надані для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України; частини першої статті 17 щодо строків сплати земельного податку платниками (крім громадян та виробників сільськогосподарської і рибної продукції); статті 19 в частині визначення строків внесення орендної плати виключно у договорі оренди; статей 20, 21 і 22 цього Закону;
статті 3 Закону України "Про плату за землю" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 45, ст.238); частини другої статті 4; частини десятої статті 7 в частині розміру податку на земельні ділянки, надані для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, в разі їх цільового використання; частини другої статті 8 щодо справляння податку за земельні ділянки, надані для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України; частини першої статті 17 щодо строків сплати земельного податку платниками (крім громадян та виробників сільськогосподарської і рибної продукції); статті 19 в частині визначення строків внесення орендної плати виключно у договорі оренди; статей 20, 21 і 22 цього Закону;

статті 3 Закону України "Про плату за землю" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 45, ст.238); частини другої статті 4; частини десятої статті 7 в частині розміру податку на земельні ділянки, надані для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, в разі їх цільового використання; частини другої статті 8 щодо справляння податку за земельні ділянки, надані для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України; частини першої статті 17 щодо строків сплати земельного податку платниками (крім громадян та виробників сільськогосподарської і рибної продукції); статті 19 в частині визначення строків внесення орендної плати виключно у договорі оренди; статей 20, 21 і 22 цього Закону;
228.
частини першої та третьої статті 91 Лісового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 17, ст.99);
частини першої та третьої статті 91 Лісового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 17, ст.99);

частини першої та третьої статті 91 Лісового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 17, ст.99);
229.
частини першої, другої та шостої статті 32 Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 24, ст.189) в частині зарахування: 20 відсотків зборів за використання води з водних об'єктів загальнодержавного значення до бюджетів областей; 50 відсотків - до бюджету Автономної Республіки Крим.;
частини першої, другої та шостої статті 32 Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 24, ст.189) в частині зарахування: 20 відсотків зборів за використання води з водних об'єктів загальнодержавного значення до бюджетів областей; 50 відсотків - до бюджету Автономної Республіки Крим.;

частини першої, другої та шостої статті 32 Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 24, ст.189) в частині зарахування: 20 відсотків зборів за використання води з водних об'єктів загальнодержавного значення до бюджетів областей; 50 відсотків - до бюджету Автономної Республіки Крим.;
230.
пункту 1 статті 31 Кодексу України "Про надра" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 36, ст. 340) в частині зарахування 60 відсотків платежів за видобування корисних копалин загальнодержавного значення до бюджету Автономної Республіки Крим‚ бюджетів областей‚ міст Києва і Севастополя;
пункту 1 статті 31 Кодексу України "Про надра" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 36, ст. 340) в частині зарахування 60 відсотків платежів за видобування корисних копалин загальнодержавного значення до бюджету Автономної Республіки Крим‚ бюджетів областей‚ міст Києва і Севастополя;

пункту 1 статті 31 Кодексу України "Про надра" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 36, ст. 340) в частині зарахування 60 відсотків платежів за видобування корисних копалин загальнодержавного значення до бюджету Автономної Республіки Крим‚ бюджетів областей‚ міст Києва і Севастополя;
231.
частини п'ятої статті 19 Закону України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 46-47, ст.280) в частині централізації орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, на спеціальних бюджетних рахунках, а також щодо її розподілення та використання;
частини п'ятої статті 19 Закону України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 46-47, ст.280) в частині централізації орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, на спеціальних бюджетних рахунках, а також щодо її розподілення та використання;

частини п'ятої статті 19 Закону України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 46-47, ст.280) в частині централізації орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, на спеціальних бюджетних рахунках, а також щодо її розподілення та використання;
232.
статті 17 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 27, ст.181);
статті 17 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 27, ст.181);

статті 17 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 27, ст.181);
233.
частини другої статті 2 та частини третьої статті 3 Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 14, ст.60; 1999 р., № 40, ст.361) у частині формування дорожніх фондів;
частини другої статті 2 та частини третьої статті 3 Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 14, ст.60; 1999 р., № 40, ст.361) у частині формування дорожніх фондів;

частини другої статті 2 та частини третьої статті 3 Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 14, ст.60; 1999 р., № 40, ст.361) у частині формування дорожніх фондів;


-135- Комітет з питань національної безпеки і оборони
Статтю 60 законопроекту доповнити абзацом такого змісту:
"статті 2 Закону України від 16 липня 1999 року № 986-ХІІ "Про внесення змін до Закону України щодо фінансування дорожнього господарства", яким внесені зміни до статті 4 Закону України від 11 грудня 1991 року "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів".

Відхилено


234.
статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 8-93 "Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 13, ст.114; 1994 р., № 20, ст.120; 1996 р., № 16, ст.71) у частині надання відстрочки і розстрочки податків і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів;
-136- Комітет з питань бюджету
статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 8-93 "Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 13, ст.114; 1994 р., № 20, ст.120; 1996 р., № 16, ст.71) у частині надання відстрочки і розстрочки податків і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів;

статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 8-93 "Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 13, ст.114; 1994 р., № 20, ст.120; 1996 р., № 16, ст.71) у частині надання відстрочки і розстрочки податків і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів;
235.
частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 29, ст.238);



236.
абзацу другого статті 34 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основи державної політики у сфері науки та науково-технічної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 12, ст.165; 1993 р., № 10, ст.76; № 11, ст.93, № 17, ст.184; 1994 р., № 41, ст.376, 1995 р., № 13, ст.85, 1996 р., № 3 , ст.11, 1997 р., № 8, ст.62, 1999р., № 2-3, ст.20);



237.
абзаців восьмого та десятого пункту 1, абзацу першого пункту 4 статті 57, Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР "Про освіту" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 34, ст.451, Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 10 , ст.76, № 26, ст.277, 1994р., № 29, ст.258, № 45, ст.404; 1996 р., № 21, ст. 84);



238.
пункту 1 статті 12, абзаців другого-восьмого (в частині встановлення педагогічного навантаження вчителя та розмірів співвідношення до тарифної ставки) пункту 1 статті 25, пункту 2 статті 43 Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 28 , ст.230);
пункту 1 статті 12 Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 28 , ст.230);

пункту 1 статті 12 Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 28 , ст.230);
239.
пункту 2 статті 18, пункту 1 (в частині встановлення інших видів педагогічної діяльності) статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту" (Урядовий кур'єр 2000 р. № 137; офіційний вісник України, 2000 р., № 29, ст.1190);



240.
абзацу дев'ятого статті 13 Закону України "Про донорство крові та її компоненти" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 23 , ст.183 );
абзацу дев'ятого статті 13 Закону України "Про донорство крові та її компоненти" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 23 , ст.183 );

абзацу дев'ятого статті 13 Закону України "Про донорство крові та її компоненти" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 23 , ст.183 );
241.
частини четвертої та абзаців першого-п'ятого частини п'ятої статті 6 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1991р., № 22, ст.262);



242.
абзацу п'ятого статті 30 Розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 7, ст.45, 2000р., № 23, ст.177);
абзацу п'ятого статті 30 Розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 7, ст.45, 2000р., № 23, ст.177);

абзацу п'ятого статті 30 Розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 7, ст.45, 2000р., № 23, ст.177);
243.
абзацу дев'ятого статті 28 Розділу V Закону України "Про музеї і музейну справу" (Відомості Верховної Ради України, 1995р., № 25 , ст.191);
абзацу дев'ятого статті 28 Розділу V Закону України "Про музеї і музейну справу" (Відомості Верховної Ради України, 1995р., № 25 , ст.191);

абзацу дев'ятого статті 28 Розділу V Закону України "Про музеї і музейну справу" (Відомості Верховної Ради України, 1995р., № 25 , ст.191);
244.
абзацу другого статті 23 та абзацу другого статті 29 Основ законодавства України про культуру (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 21, ст.294 );
абзацу другого статті 23 та абзацу другого статті 29 Основ законодавства України про культуру (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 21, ст.294 );

абзацу другого статті 23 та абзацу другого статті 29 Основ законодавства України про культуру (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 21, ст.294 );
245.
абзацу п'ятого статті 6 (в частині санаторно-курортних закладів в сільській місцевості), статей 11 та 12 Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., № 45, ст.602, Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 20, ст.158);
абзацу п'ятого статті 6 (в частині санаторно-курортних закладів в сільській місцевості), статей 11 та 12 Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., № 45, ст.602, Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 20, ст.158);

абзацу п'ятого статті 6 (в частині санаторно-курортних закладів в сільській місцевості), статей 11 та 12 Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., № 45, ст.602, Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 20, ст.158);
246.
абзацу шостого статті 8 Закону України "Про ветеринарну медицину" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст.531);
абзацу шостого статті 8 Закону України "Про ветеринарну медицину" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст.531);

абзацу шостого статті 8 Закону України "Про ветеринарну медицину" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст.531);
247.
Вилучити слова "правонаступником" в частинах п'ятої та шостої статті 48 Закону України "Гірничий Закон України" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 50, ст.433);
Вилучити слова "правонаступником" в частинах п'ятої та шостої статті 48 Закону України "Гірничий Закон України" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 50, ст.433);

Вилучити слова "правонаступником" в частинах п'ятої та шостої статті 48 Закону України "Гірничий Закон України" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 50, ст.433);
248.
статті 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 45, ст.397) в частині проведення бюджетними установами та організаціями відрахувань профспілковим організаціям на культурно-масову і фізкультурну роботу;
статті 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 45, ст.397) в частині проведення бюджетними установами та організаціями відрахувань профспілковим організаціям на культурно-масову і фізкультурну роботу;

статті 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 45, ст.397) в частині проведення бюджетними установами та організаціями відрахувань профспілковим організаціям на культурно-масову і фізкультурну роботу;
249.
окремих положень Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", визначених статтею 24 Закону України "Про Державний бюджет України на 1999 рік" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 8, ст.59);
окремих положень Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", визначених статтею 24 Закону України "Про Державний бюджет України на 1999 рік" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 8, ст.59);

окремих положень Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", визначених статтею 24 Закону України "Про Державний бюджет України на 1999 рік" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 8, ст.59);
250.
частини четвертої статті 28 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 50, ст.472, 2000 р., № 41, ст.343);
частини четвертої статті 28 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 50, ст.472, 2000 р., № 41, ст.343);

частини четвертої статті 28 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 50, ст.472, 2000 р., № 41, ст.343);
251.
частини третьої статті 15 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (Офіційний вісник України, 2000 р., № 27, ст.1109);
частини третьої статті 15 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (Офіційний вісник України, 2000 р., № 27, ст.1109);

частини третьої статті 15 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (Офіційний вісник України, 2000 р., № 27, ст.1109);
252.
частини другої статті 23-2 Закону України "Про обмеження монополізму та недобросовісної конкуренції у підприємницькій діяльності"(Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 21, ст. 296);
частини другої статті 23-2 Закону України "Про обмеження монополізму та недобросовісної конкуренції у підприємницькій діяльності"(Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 21, ст. 296);

частини другої статті 23-2 Закону України "Про обмеження монополізму та недобросовісної конкуренції у підприємницькій діяльності"(Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 21, ст. 296);
253.
пункту 7 статті 24 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 36, ст. 298);
пункту 7 статті 24 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 36, ст. 298);

пункту 7 статті 24 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 36, ст. 298);
254.
пункти 84, 85, абзаци другий - четвертий пункту 125, пункт 127 Закону України "Про Державну програму приватизації"(Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 33-34, ст.272);
пункти 84, 85, абзаци другий - четвертий пункту 125, пункт 127 Закону України "Про Державну програму приватизації"(Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 33-34, ст.272);

пункти 84, 85, абзаци другий - четвертий пункту 125, пункт 127 Закону України "Про Державну програму приватизації"(Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 33-34, ст.272);
255.
Закон України "Про майнову відповідальність за порушення умов договору підряду (контракту) про виконання робіт на будівництві об'єктів" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 27, ст. 212);
Закон України "Про майнову відповідальність за порушення умов договору підряду (контракту) про виконання робіт на будівництві об'єктів" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 27, ст. 212);

Закон України "Про майнову відповідальність за порушення умов договору підряду (контракту) про виконання робіт на будівництві об'єктів" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 27, ст. 212);
256.
пунктів 2, 3, 5, 7 статті 3 та пункт 2 статі 5 Закону України "Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень" (Урядовий кур'єр 2000 р. № 191; Офіційний вісник України, 2000 р., № 41 , ст.1734);
пунктів 2, 3, 5, 7 статті 3 та пункт 2 статі 5 Закону України "Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень" (Урядовий кур'єр 2000 р. № 191; Офіційний вісник України, 2000 р., № 41 , ст.1734);

пунктів 2, 3, 5, 7 статті 3 та пункт 2 статі 5 Закону України "Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень" (Урядовий кур'єр 2000 р. № 191; Офіційний вісник України, 2000 р., № 41 , ст.1734);
257.
статті 3 Закону України "Про реструктуризацію боргових зобов'язань Кабінету Міністрів України перед Національним банком України" (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 31, ст. 248).
статті 3 Закону України "Про реструктуризацію боргових зобов'язань Кабінету Міністрів України перед Національним банком України" (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 31, ст. 248).

статті 3 Закону України "Про реструктуризацію боргових зобов'язань Кабінету Міністрів України перед Національним банком України" (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 31, ст. 248).


Установити, що у 2001 році положення і норми, передбачені абзацами восьмим, дев'ятим, одинадцятим і дванадцятим частини 1 статті 57 Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР "Про освіту" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 34, ст. 451; Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 10, ст. 76, № 26, ст. 277; 1994 р., № 29, ст. 258, № 45, ст. 404; 1996 р., № 21, ст. 84) абзацами другим - восьмим пункту 1 статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 28, ст. 230), пунктом 2 статті 18 і пунктом 1 статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту" (Урядовий кур'єр 2000 р., № 137; Офіційний вісник України, 2000 р., № 29, ст. 1190) реалізуються в розмірах і порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України в межах видатків, врахованих в розрахунках до Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2001 рік".

Установити, що у 2001 році положення і норми, передбачені абзацами восьмим, дев'ятим, одинадцятим і дванадцятим частини 1 статті 57 Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР "Про освіту" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 34, ст. 451; Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 10, ст. 76, № 26, ст. 277; 1994 р., № 29, ст. 258, № 45, ст. 404; 1996 р., № 21, ст. 84) абзацами другим - восьмим пункту 1 статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 28, ст. 230), пунктом 2 статті 18 і пунктом 1 статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту" (Урядовий кур'єр 2000 р., № 137; Офіційний вісник України, 2000 р., № 29, ст. 1190) реалізуються в розмірах і порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України в межах видатків, врахованих в розрахунках до Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2001 рік.


-137- Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
в статті 60 вилучити абзац 31:
"пунктів 2, 3, 5, 7 статті та пункт 2 статті 5 Закону України "Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні" (Урядовий кур"єр 2000 р. №191; Офіційний вісник України. 2000 р., №141, ст. 1734)";
відхилено



-138- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 60:
частину восьму щодо зміни порядку формування дорожніх фондів вилучити;
враховано в іншій редакції



-139- - Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
доповнити статтю 60 частиною такого змісту:
"частину другу статті 1 закону України "Про систему оподаткування" у частині надання права Верховній Раді Автономної Республіки Крим, сільським, селищним та міським радам установлювати додаткові пільги з загальнодержавних податків, зборів (обов"язкових платежів), які надходять до їх бюджетів".
відхилено, не є нормою цього Закону



-140- Н.д.Круценко В.Я. (Реєстр.картка №276)
Стаття 60 п. 1 останнє речення "Статті 19 в частині визначення строків внесення орендної плати виключно у договорі оренди; статей 20, 21 і 22 цього Закону", вилучити.
Пункти 19 і 20
"абзацу п'ятого статті 6...", "абзацу шостого статті 8..." - вилучити
відхилено, не є нормою цього Закону




-141- Депутатська група "Солідарність"
Абзаци 12, 19 статті 60 - вилучити
відхилено



-142- Фракція Народного Руху України
Зі статті 60 вилучити абз 16 (стосовно частини 4 та абз 1-5 частини 5 статті 6 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні".
враховано



-143- Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Виключити з проекту Держбюджету статтю 60.
відхилено



-144- Н.д.Красняков Є.В. (Реєстр.картка №301)
та інші.
Вилучити із Додатку № 4 щодо призупинення у 2001 році дії положень законодавчих актів, а саме:
абз 8-10 п. 1, абз 1 п. 4 статті 57, Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону "Про освіту".
п. 1 статті 12; абз. 2-8 , п. 1 статті 25; п. 2 статі 43 Закону України "Про загальну середню освіту"
п. 2 статті 18; п. 1 статті 22 "Про позашкільну освіту"
враховано




-145- Н.д.Вітренко Н.М. (Округ №160)
Стаття 60. Призупинити дію декрету "Про прибутковий податок з громадян" у частині стягування прибуткового податку з сум матеріальної допомоги і натуральної оплати.

відхилено, не є нормою цього Закону

258.
Стаття 61. Встановити, що всі позабюджетні кошти установ і організацій, які утримуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, включаються до відповідного бюджету.
Стаття 61 прийнята у другому читанні


Стаття 61. Встановити, що всі позабюджетні кошти установ і організацій, які утримуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, включаються до відповідного бюджету.
259.
Державному казначейству України, місцевим фінансовим органам зупиняти фінансування установ та організацій, які не забезпечили виконання частини першої цієї статті.


Державному казначейству України, місцевим фінансовим органам зупиняти фінансування установ та організацій, які не забезпечили виконання частини першої цієї статті.
260.
Стаття 62. Кабінету Міністрів України забезпечити в повному обсязі фінансування видатків, на закупівлю інсулінів для хворих на цукровий діабет, видатки на забезпечення лікування онкологічних хворих та хворих на туберкульоз.
Стаття 62 прийнята у другому читанні


Стаття 62. Кабінету Міністрів України забезпечити в повному обсязі фінансування видатків, на закупівлю інсулінів для хворих на цукровий діабет, видатки на забезпечення лікування онкологічних хворих та хворих на туберкульоз.
261.
Стаття 63. Пенсійному фонду України, Фонду соціального страхування України, Фонду загальнодержавного соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань подавати Державному казначейству України у визначеному ним порядку і терміни звіти про виконання кошторисів відповідних фондів згідно з бюджетною класифікацією України.
Стаття 63 прийнята у другому читанні


Стаття 63. Пенсійному фонду України, Фонду соціального страхування України, Фонду загальнодержавного соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань подавати Державному казначейству України у визначеному ним порядку і терміни звіти про виконання кошторисів відповідних фондів згідно з бюджетною класифікацією України.
262.
Кошти державних цільових фондів, крім Пенсійного фонду України, обслуговуються органами Державного казначейства України.


Кошти державних цільових фондів, крім Пенсійного фонду України, обслуговуються органами Державного казначейства України.
263.
Стаття 64. Кабінету Міністрів України при розподілі видатків на геологорозвідувальні роботи, що фінансуються за рахунок відрахувань видобувних підприємств, врахувати виділення 30 млн. гривень на буріння артезіанських свердловин.
Стаття 64 прийнята у другому читанні


Стаття 64. Кабінету Міністрів України при розподілі видатків на геологорозвідувальні роботи, що фінансуються за рахунок відрахувань видобувних підприємств, врахувати виділення 30 млн. гривень на буріння артезіанських свердловин.
264.
Стаття 65. Капітальні видатки в сумі 24.658,2 тис. гривень, які передбачені Державному управлінню справами по функції "Інші видатки органів законодавчої та виконавчої влади", спрямовуються на фінансування капітальних вкладень для Кабінету Міністрів України - 10.000 тис. гривень та Державного управління справами - 14.658,2 тис. гривень.
Стаття 65 прийнята у другому читанні

Стаття 65. Капітальні видатки в сумі 24.658,2 тис. гривень, які передбачені Державному управлінню справами по функції "Інші видатки органів законодавчої та виконавчої влади", спрямовуються на фінансування капітальних вкладень для Кабінету Міністрів України - 10.000 тис. гривень та Державного управління справами - 14.658,2 тис. гривень.
265.
Капітальні видатки у сумі 11.332,0 тис. гривень передбачити Управлінню справами Верховної Ради України на фінансування капітальних вкладень для Верховної Ради України.


Капітальні видатки у сумі 11.332,0 тис. гривень передбачити Управлінню справами Верховної Ради України на фінансування капітальних вкладень для Верховної Ради України.
266.
Стаття 66. Встановити, що погашення заборгованостей по грошовому утриманню та заробітній платі, що виникли у попередні роки по Збройних Силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях і правоохоронних органах, здійснюється за рахунок видатків на грошове утримання і заробітну плату, визначених у Державному бюджеті України на 2001 рік відповідно Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Державному комітету у справах охорони державного кордону України.
Голосування по статті 66 перенесене на третє читання

-146- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти статтю в наступній редакції:
Стаття 66. Кабінету Міністрів України здійснити розподіл видатків у сумі 587.429,9 тис. гривень, передбачених у Державному бюджеті України на погашення заборгованостей, що виникли у попередні роки із заробітної плати працівників бюджетних установ, грошового забезпечення та інших соціальних виплат, із яких спрямувати Міністерству оборони України - 236.700 тис. гривень, Міністерству внутрішніх справ України - 50.000 тис. гривень, Службі безпеки України - 35.000 тис. гривень, Державному комітету у справах охорони Державного кордону України - 8.305 тис. гривень, Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на погашення заборгованості із соціальних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, - 75.880 тис. гривень, іншим головним розпорядникам коштів державного бюджету - 181.544,9 тис. гривень.
Врахувати, що кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівників бюджетних установ та інших соціальних виплат, що фінансуються з місцевих бюджетів, передбачені у розрахунках до бюджету Автономної Республіки Крим та бюджетів областей у сумі 137.000 тис. гривень.




Враховано
























Стаття 66. Кабінету Міністрів України здійснити розподіл видатків у сумі 577.429,9 тис. гривень, передбачених у Державному бюджеті України на погашення заборгованостей, що виникли у попередні роки із заробітної плати працівників бюджетних установ, грошового забезпечення та інших соціальних виплат, із яких спрямувати Міністерству оборони України - 236.700 тис. гривень, Міністерству внутрішніх справ України - 50.000 тис. гривень, Службі безпеки України - 35.000 тис. гривень, Державному комітету у справах охорони Державного кордону України - 8.305 тис. гривень, Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на погашення заборгованості із соціальних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, - 65.880 тис. гривень, іншим головним розпорядникам коштів державного бюджету - 181.544,9 тис. гривень.
Врахувати, що кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівників бюджетних установ та інших соціальних виплат, що фінансуються з місцевих бюджетів, передбачені у розрахунках до бюджету Автономної Республіки Крим та бюджетів областей у сумі 137.000 тис. гривень.



-147- Комітет з питань національної безпеки та оброни
Вважаємо неприйнятною редакцію статті 66.
враховано



-148- Комітет з питань національної безпеки і оборони
Включити до законопроекту статтю такого змісту:
"Стаття ____. Кабінету Міністрів України забезпечити погашення фактичної заборгованості Збройних Сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів за спожиті електричну та теплову енергію, природний газ, послуги водопостачання та водовідведення, отримане військове майно, виконані роботи та надані послуги, яка склалася на 1 січня 2001 року по видатках Державного бюджету України, понад обсяги, визначені статтею 18 цього Закону, в рахунок заборгованості (недоїмки) станом на 1 січня 2001 року (за даними ДПАУ) суб'єктів господарювання по сплаті податків і зборів (обов'язкових платежів) до Державного бюджету України, а також фінансових санкцій, нарахованих за порушення податкового законодавства".
Враховано
в іншій редакції

267.
Кабінету Міністрів України визначити порядок погашення зазначених заборгованостей за рахунок тимчасового обмеження розмірів одноразових винагород, премій та надбавок.



268.
Стаття 67. Затвердити видатки на 2001 рік для цільового фінансування у встановленому Кабінетом Міністрів порядку Державної програми реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2005 року в сумі 450.000 тис. гривень за рахунок видатків, визначених у Державному бюджеті України на 2001 рік для Міністерства оборони України на утримання Збройних Сил України (151.603 тис. гривень), закупівлю озброєння та військової техніки, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів (298.397 тис. гривень).
Голосування по статті 67 перенесене на третє читання

-149- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю 67 з проекту Закону вилучити з відповідним врахуванням в додатку №3 в межах передбачених бюджетних призначень.
-150- Комітет з питань національної безпеки та оброни
Вважаємо неприйнятною редакцію статті 67.



Враховано




враховано

269.
Стаття 68. У разі перевищення загального обсягу доходів загального фонду Державного бюджету України понад встановлений відповідний показник у статті 2 цього Закону, додатково отримані кошти спрямовуються у порядку, визначеному Міністерством фінансів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, Міністерству оборони України на технічне забезпечення та закупівлю озброєння, але не більше 385.000 тис. гривень, та Міністерству праці та соціальної політики України на заходи соціального захисту інвалідів, але не більше 50.000 тис гривень.
Голосування по статті 68 перенесене на третє читання

-151- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Статтю 68 викласти в наступній редакції :
"Стаття 68. У разі перевищення загального обсягу доходів загального фонду Державного бюджету України понад встановлений відповідний показник у статті 2 цього Закону, додатково отримані кошти спрямовуються у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету".




Враховано
Стаття 68. У разі перевищення загального обсягу доходів загального фонду Державного бюджету України понад встановлений відповідний показник у статті 2 цього Закону, додатково отримані кошти спрямовуються у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.


-152- Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
У статті 68:
Замість слів "Міністерству оборони України на технічне забезпечення та закупівлю озброєння. Але не більше 385000 тис.грн. та Міністерству праці та соціальної політики України на заходи соціального захисту інвалідів, але не більше 50.000 тис.гривень" замінити словами: "Міністерству соціально політики України на заходи із збільшення соціальних виплат відповідно до зміни розмірів державних соціальних стандартів, а також Міністерству фінансів України на позачергове погашення державного зовнішнього боргу України".

враховано в іншій редакції


Стаття 69. Кабінету Міністрів України визначити окремий порядок виконання кошторисів Академії педагогічних наук України, Академії медичних наук України, Академії мистецтв України, Академії правових наук України та Української академії аграрних наук безпосередньо органами Державного казначейства України.
Стаття 69 прийнята у другому читанні

Стаття 69. Кабінету Міністрів України визначити окремий порядок виконання кошторисів Академії педагогічних наук України, Академії медичних наук України, Академії мистецтв України, Академії правових наук України та Української академії аграрних наук безпосередньо органами Державного казначейства України.
270.
Стаття 69-1. З метою захисту вітчизняного товаровиробника заборонити підприємствам, установам та організаціям, які утримуються за рахунок бюджетів всіх рівнів, використовувати бюджетні кошти на придбання обладнання, техніки, промислових та продовольчих товарів імпортного виробництва, а також на використання послуг іноземних підприємств, установ і організацій, якщо такі ж товари виробляються або послуги надаються підприємствами України.
Голосування по статті 69-1 перенесене на третє читання

-153- Комітет з питань бюджету
Статтю 69-1 викласти в наступній редакції :
"Стаття 69-1. З метою захисту вітчизняного товаровиробника Кабінету Міністрів України забезпечити використання бюджетних коштів на придбання обладнання, техніки, промислових та продовольчих товарів відповідно до вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".




Враховано

Стаття 69-1. З метою захисту вітчизняного товаровиробника Кабінету Міністрів України забезпечити використання бюджетних коштів на придбання обладнання, техніки, промислових та продовольчих товарів відповідно до вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".
271.
Стаття 69-2. Кабінету Міністрів України передбачити газифікацію сільських населених пунктів з високим ступенем готовності (не менше 80 відсотків) через Українську асоціацію по газифікації сільських населених пунктів "Укрсільгаз".
-154- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
статтю 69-2 вилучити, видатки на газифікацію сільських населених пунктів через "Укрсільгаз" передбачити у Додатку №3.
Враховано


272.
Стаття 69-3. Кошти, зараховані до доходної частини бюджету України як дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, які є у державній власності та державних підприємств паливно-енергетичного комплексу, спрямовуються за видатками на розвиток (модернізацію, технічне переоснащення) підприємств паливно-енергетичного комплексу.
Голосування по статті 69-3 перенесене на третє читання
-155- Н.д.Павловський М.А. (Округ №188)
Н.д.Петренко Д.Д. (Округ №107)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
Н.д.Кирильчук Є.І. (Реєстр.картка №350)
Статтю 69-3 викласти в наступній редакції :
"Стаття 69-3. Кошти отримані як дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств паливно-енергетичного комплексу у повному обсязі спрямовуються на розвиток (модернізацію, технічне переоснащення) державних підприємств паливно-енергетичного комплексу та підприємств паливно-енергетичного комплексу з часткою державної власності в майні більше 50%.
Ці кошти зараховуються Державним казначейством на реєстраційний рахунок Міністерства палива та енергетики у Державному казначействі України та витрачаються у порядку визначеному Кабінем Міністрів України понад видатки передбачені у державному бюджеті."




Враховано
Стаття 69-3. Кошти отримані як дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств паливно-енергетичного комплексу у повному обсязі спрямовуються на розвиток (модернізацію, технічне переоснащення) державних підприємств паливно-енергетичного комплексу та підприємств паливно-енергетичного комплексу з часткою державної власності в майні більше 50%.
Ці кошти зараховуються Державним казначейством на реєстраційний рахунок Міністерства палива та енергетики у Державному казначействі України та витрачаються у порядку визначеному Кабінем Міністрів України понад видатки передбачені у державному бюджеті.


-156- Н.д.Павловський М.А. (Округ №188)
Н.д.Петренко Д.Д. (Округ №107)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
Н.д.Кирильчук Є.І. (Реєстр.картка №350)
Доповнити статтею 69-4 викласти в наступній редакції :
"Стаття 69-4. Списати пені та штрафи, нараховані за несвоєчасну сплату податків станом на 1 січня 2001 року вугледобувним підприємствам, збагачувальним фабрикам, генеруючим компаніям, газодобувним, нафтодобувним підприємствам, підприємствам з транспортування та постачання енергоресурсів, галузевим науково-дослідним та проектно-конструкторським закладам паливно-енергетичного комплексу, які задіяні в створені ядерно-паливного циклку.".

враховано

Стаття 69-4. Списати пені та штрафи, нараховані за несвоєчасну сплату податків станом на 1 січня 2001 року вугледобувним підприємствам, збагачувальним фабрикам, генеруючим компаніям, газодобувним, нафтодобувним підприємствам, підприємствам з транспортування та постачання енергоресурсів, галузевим науково-дослідним та проектно-конструкторським закладам паливно-енергетичного комплексу, які задіяні в створені ядерно-паливного циклку.


-137- Н.д.Павловський М.А. (Округ №188)
Н.д.Петренко Д.Д. (Округ №107)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
Н.д.Кирильчук Є.І. (Реєстр.картка №350)
Доповнити статтею 69-5 викласти в наступній редакції :
"Стаття 69-5. Дозволити підприємствам паливно-енергетичного комплексу сплачувати заборгованість по внескам до Державного Інноваційного фонду, що склалась станом на 1 грудня 2000 року, шляхом спрямування цих коштів на власну модернізацію, технічне переоснащення виробництва та капітальні вкладення.
Ці кошти зараховуються Державним казначейством на реєстраційні рахунки підприємств паливно-енергетичного комплексу у Державному казначействі України та витрачаються понад видаки передбачені в бюджеті у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України."
враховано

Стаття 69-5. Дозволити підприємствам паливно-енергетичного комплексу сплачувати заборгованість по внескам до Державного Інноваційного фонду, що склалась станом на 1 грудня 2000 року, шляхом спрямування цих коштів на власну модернізацію, технічне переоснащення виробництва та капітальні вкладення.
Ці кошти зараховуються Державним казначейством на реєстраційні рахунки підприємств паливно-енергетичного комплексу у Державному казначействі України та витрачаються понад видаки передбачені в бюджеті у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України.


-157- Н.д.Павловський М.А. (Округ №188)
Н.д.Петренко Д.Д. (Округ №107)
Н.д.Жовтяк Є.Д. (Округ №94)
Н.д.Кирильчук Є.І. (Реєстр.картка №350)
Доповнити статтею 69-6 викласти в наступній редакції :
"Стаття 69-6. Кабінету Міністрів України на суму повного обсягу заборгованості генеруючих компаній та теплових електростанцій перед Державним агенством з матеріальних резервів за використане вугілля, природний газ та мазут, яка склалась станом на 1 січня 2001 року провести розрахунок генеруючих компаній та теплових електростанцій з Державним агентством з матеріальних резервів та Державного агентства з матеріальних резервівз Державним бюджетом в рахунок зазначених фінансових ресурсів сформувати додатковий обсяг державної підтримки вугледобувним підприємствам понад обсягів видатків передбаченим державним бюджетом та спрямувати їх на погашення безнадійної заборгованісті за електричну енергію вугледобувних підприємств та їх кредиторів.
Кабінету Міністрів України визначити порядок проведення зазначених розрахунків у грошовій формі на бездисконтній основі".


враховано
Стаття 69-6. Кабінету Міністрів України на суму повного обсягу заборгованості генеруючих компаній та теплових електростанцій перед Державним агенством з матеріальних резервів за використане вугілля, природний газ та мазут, яка склалась станом на 1 січня 2001 року провести розрахунок генеруючих компаній та теплових електростанцій з Державним агентством з матеріальних резервів та Державного агентства з матеріальних резервівз Державним бюджетом в рахунок зазначених фінансових ресурсів сформувати додатковий обсяг державної підтримки вугледобувним підприємствам понад обсягів видатків передбаченим державним бюджетом та спрямувати їх на погашення безнадійної заборгованісті за електричну енергію вугледобувних підприємств та їх кредиторів.
Кабінету Міністрів України визначити порядок проведення зазначених розрахунків у грошовій формі на бездисконтній основі.


-158- Н.д.Давидов В.В. (Округ №108)
Доповнити статтею наступного змісту:
"Стаття___. Спрямувати частину сум рентної плати за природний газ, рентної плати за нафту, що видобуваються в Україні, надходжень нафти магістральним нафтопроводами, інші надходження від підприємств паливно-енергетичного комплексу, що надійшли понад обсяги доходів, встановлених додатком №1 до цього Закону, на оплату пільг та субсидій громадянам за спожиті електричну та теплову енергію, природний газ, інші енергоносії, послуги водопостачання та водовідведення, а також на оплату енергоносіїв, спожитих бюджетними установами та організаціями".
Враховано
в іншій редакції

273.
Стаття 69-7. Кошти, отримані за вчинення консульських дій за межами України, понад обсяги, зазначені у Додатку № 1 до цього Закону, спрямовуються на розвиток матеріально-технічної бази Дипломатичної Академії при Міністерстві закордонних справ України.
Голосування по статті перенесене на третє читання




-159- Н.д.Чиж І.С. (Округ №190)
Доповнити статтею наступного змісту: "Списати заборгованість бюджетних установ і організацій станом на 01.01.2000 р. за пенями і штрафними санкціями по платежах до Пенсійного фонду України".

відхилено



-160- Н.д.Вітренко Н.М. (Округ №160)
Прикінцеві положення.
Стаття____ Якщо норми цього Закону вступають у конфлікт з нормами раніше прийнятих законів, норми цього закону не застосовуються.

відхилено



-161- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Доповнити статтею такого змісту :
" Стаття 69-8. З метою стимулювання виконання доходів Державного бюджету України та бюджетів усіх рівнів, врахованих під час прийняття цього Закону, Кабінету Міністрів України розглянути та затвердити на 2001 рік порядок виділення бюджетних асигнувань в межах бюджетних призначень на забезпечення діяльності органів державної податкової служби України та інших державних установ, що забезпечують надходження до бюджетів усіх рівнів в залежності від фактичних надходжень відповідних бюджетів (за винятком штрафів та пені), які адмініструються або забезпечуються відповідними установами".

враховано
Стаття 69-8. З метою стимулювання виконання доходів Державного бюджету України та бюджетів усіх рівнів, врахованих під час прийняття цього Закону, Кабінету Міністрів України розглянути та затвердити на 2001 рік порядок виділення бюджетних асигнувань в межах бюджетних призначень на забезпечення діяльності органів державної податкової служби України та інших державних установ, що забезпечують надходження до бюджетів усіх рівнів в залежності від фактичних надходжень відповідних бюджетів (за винятком штрафів та пені), які адмініструються або забезпечуються відповідними установами




-162- Н.д.Шаров І.Ф. (Реєстр.картка №399)
Н.д.Зінченко О.О. (Реєстр.картка №441)
Доповнити статтею такого змісту:
"З метою стимулювання виконання доходів зведеного бюджету України, врахованих під час прийняття цього Закону, Кабінету Міністрів України затвердити на 2001 рік порядок виділення бюджетних асигнувань у межах бюджетних призначень на забезпечення діяльності органів державної податкової служби України і підвідомчих їх установ як частки від фактичних надходжень на рахунки бюджетів усіх рівнів доходів (за винятком штрафів та пені), які контролюються органами державної податкової служби України. Ця частка визначається відношенням планового обсягу видатків на 2001 рік на забезпечення діяльності органів державної податкової служби України та підвідомчих їй установ до обсягу доходів зведеного бюджету України на 2001 рік, що враховані під час прийняття цього Закону і контролюються органами державної податкової служби України".
Враховано
в іншій редакції



-163- Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Педбачити окрему статтю такого змісту:
"Стаття 69-9. Кабінету Міністрів України спрямувати з резервного фонду кошти в межах 50.000 тис. гривень на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що мало місце к листопаді 2000 року на території окремих областей, після тримання відповідних документів, що підтверджують обсяги нанесених збитків".
Враховано

Стаття 69-9. Кабінету Міністрів України спрямувати з резервного фонду кошти в межах 50.000 тис. гривень на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що мало місце к листопаді 2000 року на території окремих областей, після тримання відповідних документів, що підтверджують обсяги нанесених збитків.


-164- Комітет з питань національної безпеки і оборони
Передбачити окрему статтю такого змісту.
"Стаття ___. Надати право Міністерству оборони України у 2001 році здійснювати розрахунки з постачальниками матеріально-технічних ресурсів, послуг та за виконані роботи і надані послуги шляхом передачі їм військового майна, яке пропонується до реалізації у 2001 році. Грошовий еквівалент переданого майна обліковувати як надходження та видатки спеціального фонду Держбюджету на 2001 рік у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".
Відхилено


274.
Стаття 70. Додатки № 1 - 6 до цього Закону є його невід'ємною частиною.
Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти статтттю в такій редакції:
"Стаття 70. Додатки № 1 - 6 до цього Закону є його невід'ємною частиною".

Стаття 70. Додатки № 1 - 6 до цього Закону є його невід'ємною частиною.
281.
Стаття 71 . Цей Закон вводиться в дію з 1 січня 2001 року.
Комітет з питань бюджету
Кабінет Міністрів України
Викласти статтттю в такій редакції:
"Стаття 71. Цей Закон вводиться в дію з 1 січня 2001 року".

Стаття 71. Цей Закон вводиться в дію з 1 січня 2001 року.

* - Назви колонок таблиці подані в загальному значенні