ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити          комітети Верховної Ради України за період

одинадцятої сесії ІХ скликання

 

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України,        постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Про стан виконання Закону України від 4 лютого 2021 року № 1206-IX "Про ветеринарну медицину" (стан будівництва та введення в експлуатацію прикордонних інспекційних постів).

квітень

 Про стан виконання Закону України від 13 квітня 2020 року № 554-IX "Про національну інфраструктуру геопросторових даних" (стан  функціонування національної інфраструктури геопросторових даних).

травень

Про стан виконання Закону України від 28 квітня 2021 року № 1423-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин" (стан реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками, у тому числі перспективи відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1438, яка зупинена  постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 року № 563).

червень

Комітет з питань антикорупційної політики

Про заслуховування Звіту Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, про стан справ у цій сфері, основні проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання (відповідно до частини другої статті 2, частини четвертої статті 12 Закону України від 10 листопада 2015 року
№ 772-VIII "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів").

лютий – березень

Про заслуховування Звіту про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців (відповідно до пункту 8 частини першої статті 16, частини першої та другої статті 26 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1698-VII "Про Національне антикорупційне бюро України", статті 14 Закону України від 4 квітня 1995 року № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України").

березень – квітень  

Про заслуховування Звіту Державної аудиторської служби України щодо проблемних питань у сфері державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів.

квітень


 

Про заслуховування керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо виконання повноважень агентства.

липень – серпень   


Комітет з питань бюджету

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс) затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15 Кодексу);

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;


перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

збільшення за бюджетною програмою видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

обсягів та напрямів використання коштів за рахунок місцевих запозичень, залучених для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності (згідно з частиною другою статті 103-1 Кодексу);

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108               Кодексу) –  після припинення або скасування воєнного стану.

лютий – липень  

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік"  (далі – Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України:

зміни обсягів надходжень кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів та витрат за відповідними бюджетними програмами, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету між такими бюджетними програмами (згідно з частиною другою статті 4 Закону) – після припинення або скасування воєнного стану;               

виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії (згідно з частиною другою статті 29 Закону);

спрямування коштів, що надійшли в рамках програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ, та коштів кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій, для відновлення України та ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації проти України (згідно з частиною першою статті 30 Закону) – після припинення або скасування воєнного стану.

лютий – липень  

Про погодження згідно зі статтею 4 Закону України від 30 червня 1995 року
№ 255/95-ВР "Про поводження з радіоактивними відходами" спрямування коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами за відповідними бюджетними програмами (у разі надходження відповідного подання).

лютий – липень  

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік" у поточному році.

лютий – липень  

Про розгляд висновків і пропозицій Рахункової палати з окремих питань (за матеріалами проведених контрольних заходів).

лютий – липень  

Про проведення заходів конкурсу на зайняття посад членів Рахункової палати, строк повноважень яких закінчується у березні 2024 року.

лютий – березень   

Про розгляд звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" (відповідно до пункту 22 розділу VI Бюджетного кодексу України в умовах воєнного стану або для здійснення згідно із законом заходів загальної мобілізації не застосовується частина перша статті 61 Кодексу у частині дотримання терміну подання річного звіту про виконання закону про Державний бюджет України).

квітень – травень


Про розгляд щорічного звіту про діяльність Рахункової палати за 2023 рік.                             

травень 


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Про стан виконання Закону України від 8 грудня 2015 року № 856-VIII "Про систему іномовлення України".

лютий – березень

Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2023 рік.

березень – квітень  

Про стан виконання Закону України від 9 серпня 2023 року № 3300-IX "Про внесення змін до Закону України "Про музеї та музейну справу" щодо подальшого використання музейних зібрань у разі реорганізації музеїв та надання державних гарантій".

березень – квітень  

Про стан виконання Рекомендацій за результатами слухань у Комітеті від 15 червня 2022 року  на тему "Про затвердження рекомендацій слухань про захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС".

щоквартально    

Про стан виконання положень законів України від 13 січня 1998 року № 9/98-ВР "Про кінематографію" та від 23 березня 2017 року № 1977-VIII "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

щоквартально    

Про стан виконання Рішення Комітету від 15 червня 2022 року за результатами слухань у Комітеті на тему: "Про загрози національній безпеці України, пов'язані з діяльністю релігійних організацій, що мають керівні центри на території держави-агресора".

щоквартально    


 


Про стан виконання Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

щоквартально    

Про стан виконання Рекомендацій за результатами слухань у Комітеті 10 грудня 2021 року на тему: "Збереження археологічної спадщини та інших культурних цінностей: аналіз, проблеми та пропозиції щодо їх врегулювання".

щоквартально 

Про стан виконання Закону України від 13 грудня 2022 року № 2849-IX "Про медіа".

щоквартально

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

щопівроку    


Про стан виконання Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації" (стан виконання законодавства у сфері доступу до публічної інформації в адміністраціях новостворених об'єднаних територіальних громад).

щопівроку    

Про стан виконання Рекомендацій за результатами слухань у Комітеті 2 квітня 2021 року на тему: "Забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окуповані та прикордонні території України".

щопівроку 


Про стан виконання Закону України від 3 травня 2023 року № 3097-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей формування Державного реєстру нерухомих пам’яток України".

щопівроку

Про стан виконання Законів України від 19 червня 2022 року № 2309-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України" та від 19 червня 2022 року № 2313-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження".

щопівроку

Про стан виконання Закону України від 30 березня 2021 року № 1359-IX "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

щопівроку 


Про стан виконання Закону України від 16 грудня 2020 року № 1095-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа".

щопівроку 

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 21 грудня 2023 року              № 3536-IX "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2024-2025 роках".

щопівроку 

Про стан виконання Закону України від 10 червня 2023 року № 3151-IX "Про оголошення природних територій міста Моршина, природних територій Моршинського родовища мінеральних лікувальних розсолів та природних територій Нинівського родовища мінеральних лікувальних вод (розсолів) Львівської області курортом державного значення".

щопівроку 

Про стан виконання Закону України від 10 червня 2023 року № 3152-IX "Про внесення змін до Закону України "Про культуру" щодо передачі майна та створення, впровадження і ведення електронних реєстрів у сфері культури".

щопівроку 


Про контроль за реалізацією положень Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2010 року № 483-IX "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, спрямовані на захист прав дитини в Україні" та за станом виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, направлені на захист прав дитини в Україні" (Рішення Комітету від 23 грудня 2019 року).

щорічно    

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Про заслуховування інформації керівників робочих груп щодо стану підготовки законодавчих ініціатив.

лютий – серпень    

Про заслуховування інформації керівників центральних органів виконавчої влади з питань предметів відання Комітету.

лютий – серпень   

Про інформацію керівника Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України з питань предметів відання Комітету.

лютий – серпень   

Про інформацію керівника Державної екологічної інспекції України з питань предметів відання Комітету.

лютий – серпень   

Про інформацію керівника Державного агентства лісових ресурсів України з питань предметів відання Комітету.

лютий – серпень   

Про інформацію керівника Державного агентства України з управління зоною відчуження з питань предметів відання Комітету.

лютий – серпень   

Комітет з питань економічного розвитку

Про аналіз практики застосування Закону України від 7 вересня 2021 року № 1710-IX "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки" та деяких інших законодавчих актів України щодо залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом стимулювання створення індустріальних парків".

лютий – липень

Про аналіз практики застосування Закону України від 17 грудня 2020 року № 1116-IX "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні".

лютий – липень

Про аналіз практики застосування Закону України від 16 грудня 2021 № 1977-IX "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості".

лютий – липень

Про аналіз практики застосування Закону України від 9 серпня 2023 року № 3310-IX "Про державні резерви".

лютий – липень

Про аналіз практики застосування Закону України від 23 лютого 2023 року № 2923-IX "Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України".

лютий – липень

Про щорічний звіт Антимонопольного комітету України.

червень – липень

Про щорічний звіт Фонду державного майна України.

червень – липень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Про аналіз практики застосування Закону України від 21 жовтня 2021 року № 1818-IX "Про енергетичну ефективність".

квітень

Про заслуховування інформації робочої групи з моніторингу за виконанням Закону України від 9 квітня 2015 року № 329-VIII "Про ринок природного газу" та державним регулюванням ринку природного газу.

червень

Про заслуховування інформації постійно діючої робочої групи з питання забезпечення парламентського контролю за подоланням негативних явищ в енергетиці.

липень

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та  медичного страхування

Питання, що відносяться до предмету відання Комітету будуть розглянуті у разі внесення пропозицій народних депутатів України – членів Комітету або профільних центральних органів виконавчої влади.

протягом одинадцятої сесії
Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Про аналіз практики застосування Закону України від 21 січня 1994 року № 3857-XII "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

протягом одинадцятої сесії

Про аналіз практики застосування Закону України від 29 червня 2004 року № 1906-IV "Про міжнародні договори України".

протягом одинадцятої сесії

Про аналіз практики застосування Закону України від 7 червня 2018 року № 2449-VIII "Про дипломатичну службу".

протягом одинадцятої сесії

Про аналіз практики застосування Закону України від 24 червня 2004 року № 1861-IV "Про транскордонне співробітництво".

протягом одинадцятої сесії

Про стан розслідування злочинів, передбачених ст. 438 Кримінального кодексу України, а саме порушення законів та звичаїв війни, які передбачені ратифікованими Україною міжнародними договорами, та документування порушень прав людини у зоні збройного конфлікту (інформація Генеральної прокуратури України).

протягом одинадцятої сесії

Про стан підготовки Урядом періодичних звітів з виконання Україною міжнародних договорів у сфері захисту прав людини (інформація Кабінету Міністрів України).

у відповідності до звітних періодів  

Про стан підготовки Урядом періодичного звіту з виконання Україною Пекінської декларації та Платформи дій (інформація Міністерства соціальної політики України).

у відповідності до звітних періодів  

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Про актуальний порядок денний відносин України з ЄС та НАТО.

дата та місце уточнюються    

Про подальші кроки на шляху набуття Україною членства в Європейському Союзі, зокрема в контексті ухваленого рішення Європейської Ради від 14-15 грудня 2023 року щодо початку переговорного процесу між Україною та Європейським Союзом.

дата та місце уточнюються   

Про розробку та впровадження національного плану з адаптації законодавства до acquis ЄС.

дата та місце уточнюються   


Про заходи, що вжиті на виконання Рішень Комітету, які прийняті на виїзних засіданнях.

дата та місце уточнюються   Комітет з питань молоді і спорту

Про виконання Кабінетом Міністрів України Прикінцевих положень Закону України від 27 квітня 2021 року № 1414-IX "Про основні засади молодіжної політики".

лютий


Про стан виконання Закону України від 4 грудня 1993 року № 3808-XII "Про фізичну культуру і спорт" в частині забезпечення участі та підготовки національних збірних команд з видів спорту до XXXІIІ Олімпійських ігор.

березень

Про стан виконання Закону України від 4 грудня 1993 року № 3808-XII "Про фізичну культуру і спорт" в частині забезпечення участі та підготовки національних збірних команд з видів спорту до XVIІ Паралімпійських ігор.

квітень

Про план дій Міністерства молоді і спорту України стосовно відновлення пошкодженої або знищеної молодіжної та спортивної інфраструктури, спортивних локацій.

травень


 

Про план дій Міністерства молоді і спорту України стосовно розроблення та впровадження цифрових технологій у сфері фізичної культури і спорту.

травень

Про виконання Кабінетом Міністрів України статті 16 Закону України від 27 квітня 2021 року № 1414-IX "Про основні засади молодіжної політики".

червень

Про виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: "Реалізація Державної молодіжної житлової програми забезпечення молоді житлом – інвестиція у розвиток молоді в Україні та відновлення України".

липень

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Про заслуховування інформації щодо планового та фактичного бюджетного забезпечення відповідних програм за рахунок загального і спеціального фондів Державного бюджету України, а також про залишок невикористаних коштів, передбачених для органів сектору безпеки і оборони, що входять до предметів відання Комітету.

щоквартально   

Про стан фінансування сектору безпеки і оборони у 2023 – 2024 роках.

у міру необхідності    

Про заслуховування інформації з інших актуальних питань діяльності сектору безпеки і оборони.

у міру необхідності   


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Про стан виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 7 червня 2001 року № 2493-III "Про службу в органах місцевого самоврядування".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні".

протягом одинадцятої сесії


Про стан виконання Закону України від 16 квітня 2009 року № 1275-VI "Про асоціації органів місцевого самоврядування".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 157-VIII "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 28 липня 2023 року № 3285-IX "Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України".

протягом одинадцятої сесії


Про стан виконання Закону України  від 17 листопада 2020 року № 1009-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань

 організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 17 червня 2014 року № 1508-VII "Про співробітництво територіальних громад".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 15 лютого 1995 року № 56/95-ВР "Про статус гірських населених пунктів в Україні".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 21 березня 2023 року № 3005-IX "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 23 серпня 2023 року № 3334-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 17 липня 2020 року № 807-IX "Про утворення та ліквідацію районів".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 156-VIII "Про засади державної регіональної політики".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 17 лютого 2022 року № 2073-IX "Про адміністративну процедуру".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Виборчого кодексу України.

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 30 червня 2004 року № 1932-IV "Про Центральну виборчу комісію".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 22 лютого 2007 року № 698-V "Про державний реєстр виборців".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 26 січня 2021 року № 1135-IX " Про всеукраїнський референдум ".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 27 лютого 2014 року № 794-VII "Про Кабінет Міністрів України".

протягом одинадцятої сесії


Про стан виконання Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI "Про центральні органи виконавчої влади".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 9 квітня 1999 року № 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 11 липня 2001 року № 2625-III "Про органи самоорганізації населення".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 11 липня 2002 року № 93-IV "Про статус депутатів місцевих рад".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 2 березня 2000 року № 1524-III "Про Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 6 березня 2003 року № 602-IV "Про Державний Гімн України".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 19 лютого 1992 року № 2137-XII "Про Державний герб України".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 28 січня 1992 року № 2067-XII "Про Державний прапор України".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 16 листопада 1992 року № 2780-XII "Про основи містобудування".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 20 травня 1999 року № 687-XIV "Про архітектурну діяльність".

протягом одинадцятої сесії


Про стан виконання Закону України від 6 вересня 2005 року № 2807-IV "Про благоустрій населених пунктів".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 4 вересня 2008 року № 500-VI "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

протягом одинадцятої сесії


Про стан виконання Закону України від 19 червня 1992 року № 2482-XII "Про приватизацію державного житлового фонду".

протягом одинадцятої сесії
Про стан виконання Закону України від 12 січня 2006 року № 3334-IV "Про житловий фонд соціального призначення".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 29 листопада 2001 року № 2866-III  "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 14 травня 2015 року № 417-VIII "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 22 червня 2017 року № 2118-VIII "Про енергетичну ефективність будівель".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 5 листопада 2009 року № 1704-VI "Про будівельні норми".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Закону України від 2 вересня 2020 року № 850-IX "Про надання будівельної продукції на ринку".

протягом одинадцятої сесії

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

протягом одинадцятої сесії

Про моніторинг стану виконання центральними органами виконавчої влади завдань, визначених законами, постановами Верховної Ради України.

протягом одинадцятої сесії

Про моніторинг стану виконання місцевими органами виконавчої влади рішень Комітету, застосування роз'яснень.

протягом одинадцятої сесії

Про звіт Комітету за період роботи одинадцятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

липень   

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Про доповідь Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в Україні, її відповідність завданням сталого інноваційного розвитку суспільства у 2023 році.

лютий


Про стан виконання Рішення Комітету від 06 вересня 2023 року "Про стан забезпечення підручниками та навчальними посібниками системи загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році".

лютий

Про використання субвенцій у 2023 році.

березень

Про стан виконання Закону України від 20 листопада 2012 року
№ 5499-VI "Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів" (Рішення Комітету від 07 вересня 2023 року).

травень
Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Про стан виконання Державною міграційною службою України положень Закону України від 20 листопада 2012 року № 5492-VI "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

лютий

Про стан виконання Закону від 15 квітня 2014 року № 1207-VII України від "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

березень

Про стан виконання Закону України від 5 листопада 2021 року № 1871-IX "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні".

травень

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

по мірі надходження до Комітету    

Про роботу правоохоронних органів в умовах дії режиму воєнного стану.

протягом одинадцятої сесії   

Про заслуховування письмових звітів про діяльність Державного бюро розслідувань за 2021 та 2022 роки.

протягом одинадцятої сесії   

Про заслуховування звіту Генерального прокурора про діяльність прокуратури за 2021 та 2022 роки.

протягом одинадцятої сесії   

Про аналіз практики застосування законів, прийнятих з початку дії режиму воєнного стану та віднесених до предмету відання Комітету.

протягом одинадцятої сесії   

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Про практику застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";

реєстрації законопроектів, проектів інших актів.

протягом одинадцятої сесії   


Про практику застосування Закону України від 17 листопада 1992 року № 2790-XII "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень;


реалізації положень статей 23, 32, 33, 35 Закону України від 17 листопада 1992 року  № 2790-XII "Про статус народного депутата України";

реалізації положень ст. 33 Закону України від 17 листопада 1992 року № 2790-XII "Про статус народного депутата України", ст. 26 Регламенту Верховної Ради України (про відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень).

протягом одинадцятої сесії   

Про практику застосування Закону України від 4 квітня 1995 року № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

протягом одинадцятої сесії   


Про питання дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами України.

протягом одинадцятої сесії   


Про питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіти Управління справами Апарату Верховної Ради України:

про виконання кошторису Верховної Ради України на 2023 рік;

лютий – березень    

про виконання кошторису Верховної Ради України  на 2024 рік (за три місяці).

червень – липень    

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, народних депутатів України та громадян України за період роботи десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

червень – липень     

Про затвердження звіту про роботу Комітету за період одинадцятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

червень – липень   


Про затвердження плану роботи Комітету на період дванадцятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

червень – липень   

Комітет з питань свободи слова

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" (Постанова Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 104-ІХ).

протягом одинадцятої сесії   

Про стан виконання Закону України від 8 липня 2022 року № 2382-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання додаткових гарантій захисту працівникам засобів масової інформації, які працюють у районах ведення воєнних (бойових) дій та/або на тимчасово окупованих територіях України".

протягом одинадцятої сесії   

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 14 квітня 2022 року № 2190-ІХ "Про Заяву Верховної Ради України про цінність свободи слова, гарантії діяльності журналістів і засобів масової інформації під час дії воєнного стану".

протягом одинадцятої сесії   

Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Про заслуховування звіту Рахункової палати України про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

лютий

Про інформацію Міністерства економіки України про стан реформування Державної служби зайнятості.

лютий – квітеньПро стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: "Щодо аналізу практики застосування Закону України від 4 лютого 2021 року № 1213-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу", затверджених рішенням Комітету від 26 квітня 2023 року.

березень

Про стан виконання рекомендацій учасників слухань у Комітеті на тему "Інструменти суспільної підтримки ветеранів – учасників бойових дій у післявоєнний період", затверджених рішенням Комітету від 5 квітня 2023 року.

березень

Про стан виконання пункту 4 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення"  Закону України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі".

березень

Про аналіз практики застосування Закону України від 19 липня 2022 року № 2434-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність".

квітень

Про стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: "Щодо аналізу практики застосування Закону України від 1 квітня 2022 року № 2179-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій", затверджених рішенням Комітету від 20 липня 2023 року.

квітень

Про звіт Рахункової палати про результати фінансового аудиту проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

травень


 

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Про стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1762-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" та Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі".

лютий – липень


Про стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

лютий – липень

Про стан виконання "Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України         від 21 грудня 2020 року № 1287 (на виконання Закону України від 17 листопада 2016 року              № 1763-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі").

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 29 червня 2023 року № 3184-ІХ "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо діяльності авіації Міністерства внутрішніх справ України".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 3 грудня 2020 року № 1054-IX "Про внутрішній водний транспорт".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 20 грудня 2016 року № 1787-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташоване на території проведення антитерористичної операції".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 18 жовтня 2018 року № 2604-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проведення антитерористичної операції".

лютий – липень


Про стан виконання Закону України від 13 липня 2020 року № 759-ІХ "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 03 листопада 2022 року № 2722-ІХ"Про поштовий зв’язок".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 3 червня 2021 року № 1534-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

лютий – липень


 


Про стан виконання Закону України від 17 листопада 2021 року № 1887-IX  "Про мультимодальні перевезення".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 27 січня 2022 року № 2026-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 21 березня 2023 року № 3007-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку авіації загального призначення, адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері цивільної авіації, встановлення додаткових механізмів здійснення ефективного контролю  за забезпеченням безпеки авіації та дерегуляції господарської діяльності у галузі цивільної авіації".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України від 21 вересня 2022 року № 2626-IX "Про внесення зміни до статті 12 Повітряного кодексу України щодо забезпечення стабільного функціонування Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях".

лютий – липень

Комітет з питань цифрової трансформації

Про стан виконання Закону України від 23 серпня 2023 року № 1907-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення державного управління і регулювання при наданні хмарних послуг".

лютий

Про стан виконання Закону України від 3 травня 2022 року № 2240-IX "Про внесення змін до Закону України "Про електронні комунікації" щодо підвищення ефективності організації роботи постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг в умовах воєнного стану".

лютий

Про стан виконання Закону України від 15 липня 2021 року № 1689-IX "Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг".

лютий

Про стан виконання Закону України від 6 серпня 2022 року
№ 2530-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов для відновлення та розвитку електронних комунікаційних мереж".

березень

Про стан підготовки нормативно-правових актів, необхідних для реалізації Закону України від 1 грудня 2022 року № 2807-IX " Про Національну програму інформатизації".

квітень

Про стан виконання Закону України від 16 грудня 2020 року № 1089-IX "Про електронні комунікації".

квітень

Про стан виконання Закону України від 16 грудня 2021 року № 1971-IX "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку".

квітень

Про стан виконання Закону України від 1 грудня 2022 року № 2801-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації".

травень

Про звіт щодо стану інформатизації та виконання галузевих, регіональних програм, проектів, робіт з інформатизації органів місцевого самоврядування, завдань, проектів, робіт з інформатизації Національної програми інформатизації за 2023 рік.

червень

Про стан виконання Закону України від 28 липня 2023 року
№ 3284-IX "Про використання доменних імен у спеціальному публічному домені .gov.ua".

липень

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Виїзне засідання до Національної суспільної телерадіокомпанії України.

7 лютого 

Серія виїзних засідань в регіони, де об'єкти культурної спадщини найбільше постраждали від атак окупаційних військ рф, з метою ознайомлення із заходами, що були здійсненні для охорони цих об'єктів, та заходами, спрямованими на приведення пошкоджених об'єктів до належного стану.

визначатиметься окремо   

Про реалізацію гуманітарно-культурних політик в умовах війни і поствоєнного часу: регіональні моделі, їх множинність і трансформації.

визначатиметься окремо, м. Луцьк

Про функціонування державної мережі наземного ефірного цифрового телевізійного мовлення в Україні МХ-7 (концерн РРТ).

визначатиметься окремо  

Комітет з питань економічного розвитку

Виїзні засідання Робочої групи з питань розвитку індустріальних парків.

лютий, м. Полтава; березень, м. Хмельницький; квітень, м. Тернопіль

Про стан, проблематику та перспективи машинобудівної та нафтопереробної галузей України.

квітень – травень, м. Кременчук

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Про перспективи розвитку гідроенергетики в Україні. Про доцільність відбудови Каховської ГЕС.

протягом одинадцятої сесії, м. Новодністровськ

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та  медичного страхування

Виїзні засідання відбудуться за пропозиціями народних депутатів України – членів Комітету або профільних центральних органів виконавчої влади.

протягом одинадцятої сесії


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Про аналіз збору доказової бази про вчинення рф воєнних злочинів, злочинів проти людяності, злочину геноциду, взаємодії з міжнародними судовими інституціями; оцінка руйнувань та планів відновлення області з метою відповідної комунікації з міжнародними партнерами; моніторинг імплементації Стамбульської конвенції на місцевому рівні.

протягом одинадцятої сесії, м. Харків

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Про стан реалізації Стратегії інтегрованого управління кордонами, зокрема оцінка потреб пунктів перетину кордону України з ЄС щодо збільшення пропускної спроможності, посилення безпеки, покращення інфраструктури тощо.

квітень – травень, м. Чернівці

Комітет з питань молоді і спорту

Про формування системи навчання від здобуття базової середньої освіти до магістра з фізичної культури і спорту у поєднанні з підготовкою та участю спортсменів у престижних міжнародних змаганнях (Національний університет фізичного виховання і спорту України).

березень – квітень

Про розвиток молодіжних центрів та молодіжної інфраструктури на прикладі Вінницької області.

березень – червень, м. Вінниця

Про розвиток спортивної інфраструктури на прикладі Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа".

березень – липень

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Про стан правопорядку, виконання правоохоронними органами вимог Конституції України та законів України в умовах дії режиму воєнного часу (за окремим планом).

протягом одинадцятої сесії   


Комітет з питань свободи слова

Про факти утисків журналістів регіональних засобів масової інформації під час війни.

лютий – серпень  
Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Про розширення інформаційно-роз’яснювальної роботи та послуг соціального захисту прав ветеранів шляхом активної взаємодії держави з громадськими організаціями, волонтерами.

березень, м. Тернопіль

Про спроможність громад та органів влади запроваджувати ефективну систему соціального захисту прав ветеранів, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей.

квітень, Волинська область

Про інформаційну кампанію щодо виплат, пенсій та соціальних гарантій членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

травень, м. Одеса

Про створення умов для надання необхідних інструментів для інтеграції в суспільство, громаду, родину Захисників і Захисниць України.

червень, Київська область


 


Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Про стан та перспективи розвитку річкової, морської інфраструктури в Одеській, Миколаївській, Херсонській та інших приморських областях.

травень – липень


Комітет з питань цифрової трансформації

Про законодавче забезпечення питань цифрової трансформації.

травень, м. Львів

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на слуханнях у комітетах

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Про молочну галузь України: стан, проблеми і шляхи їх вирішення (слухання у комітеті).

лютий, м. Яготин, Київська область

Про державну підтримку аграрного сектору 2024. Про державні та недержавні фонди і механізми (слухання у комітеті).

березень  

Комітет з питань антикорупційної політики

Про доповідь Національного агентства з питань запобігання корупції щодо ефективності реалізації державної антикорупційної політики (відповідно до частини другої статті 4, частини другої статті 20 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII "Про запобігання корупції", статті 14 Закону України від 4 квітня 1995 року № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України") (слухання у комітеті).

квітень – червень

Про звіт щодо діяльності Національного антикорупційного бюро України (відповідно до п.8 частини першої статті 16, частини першої та другої статті 26 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1698-VII "Про Національне антикорупційне бюро України", статті 14 Закону України від 4 квітня 1995 року № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України") (слухання у комітеті).

серпень

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Про діяльність державних архівів України в умовах війни та їхній повоєнний розвиток (слухання у комітеті).

визначатиметься окремо  

Про Українську культурну спадщину під час війни: охорона, втрати, відновлення (слухання у комітеті).

визначатиметься окремо  

Про питання державної підтримки, зокрема психологічної допомоги дітям, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації проти України (спільно з комітетами з питань освіти і науки, з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів) (слухання у комітеті).

визначатиметься окремо  

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Про проблемні питання у сфері поводження з тваринами в Україні та шляхи їх вирішення (слухання у комітеті).

травень   

Про те, як Україні досягнути міжнародних стандартів у охороні біорізноманіття (слухання у комітеті).

липень   

Комітет з питань економічного розвитку

Про постзаконодавчий контроль у сфері дотримання вимог наявності місцевої складової (локалізації) в публічних закупівлях (слухання у комітеті).

лютий – березень

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та  медичного страхування

Слухання у Комітеті відбудуться у разі надходження пропозицій народних депутатів України – членів Комітету після прийняття відповідного рішення Комітету.

протягом одинадцятої сесії

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва


Про законодавче забезпечення зовнішньополітичної діяльності України (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії

Про стан двосторонніх відносин України з країнами-сусідами (без рф) (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії

Україна в контексті глобальних загроз і викликів (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії

Про співпрацю Верховної Ради України з Міністерством закордонних справ України в контексті розвитку парламентської дипломатії (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії

Про міжнародні аспекти енергетичної безпеки України та регіональної енергетичної безпеки (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії

Про стан підготовки до Вашингтонського саміту НАТО у 2024 році у контексті відстоювання національних інтересів України (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії


Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Про заходи, спрямовані на виконання рішень ЄС стосовно початку переговорного процесу щодо набуття Україною членства в ЄС (слухання у комітеті).

дата та місце уточнюється   

Про виконання заходів, необхідних для набуття Україною членства в НАТО, в контексті забезпечення європейської політики безпеки та повноцінної участі України в ній (слухання у комітеті).

дата та місце уточнюється   


 

Комітет з питань молоді і спорту

Про антидопінгову діяльність в Україні: виклики та шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення (слухання у комітеті).

березень

Про шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення молодіжної політики в Україні на підставі підсумків моніторингу практики застосування та ефективності його положень (слухання у комітеті).

квітень

Про шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів (слухання у комітеті).

червень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Концепція Містобудівного кодексу України (слухання у комітеті).

липеньКомітет з питань правоохоронної діяльності

Про діяльність Державного бюро розслідувань, виконання завдань, покладених на ДБР, додержання законодавства, прав і свобод людини і громадянина (слухання у комітеті).

протягом одинадцятої сесії   


Комітет з питань свободи слова

Про права і способи захисту полонених журналістів (слухання у комітеті).

травень    


Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів


Про пріоритет держави – ветеранську політику як частину оборонної стратегії держави (слухання у комітеті).

лютий

Про формування нової формули державної політики щодо гарантій соціального захисту ветеранів війни (слухання у комітеті).

березень

Про поствоєнну адаптацію демобілізованих військовослужбовців до цивільного життя, та їх супровід в отриманні послуг в закладах соціального захисту, охорони здоров'я, освіти та центрах надання адміністративних послуг
 (слухання у комітеті).

червень


Комітет з питань цифрової трансформації

Про Національну стратегію розвитку розумних міст та зміну законодавства (слухання у комітеті).

травень

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та   інші заходи, які будуть проводити комітети або                                в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Круглий стіл: "Адаптація агробізнесу до працевлаштування ветеранів. Нові механізми та підходи".

лютий

Круглий стіл : "Стан відповідності земельного законодавства праву ЄС на шляху вступу до Євросоюзу".

квітень

Комітет з питань антикорупційної політики

Участь у роботі конференцій, семінарів, засіданнях "круглих столів", тощо.

протягом одинадцятої сесії 


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Розширене засідання: "Реалізація положень Закону України "Про медіа".

березень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення діяльності Парламентського телеканалу "Рада".

квітень

Круглий стіл: "Запровадження спеціалізації суддів для розгляду цивільних справ, пов’язаних із правами дитини".

травень – червень

Розширене засідання Комітету на тему: "Стан реалізації Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" у частині створення та діяльності кол-центру з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей, а також Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

визначатиметься окремо  

Розширене засідання: "Система державного іномовлення України: проблеми, результати, реформи" (ефективність роботи іномовлення та використання державних коштів).

визначатиметься окремо  

Розширене засідання: "Інформаційна безпека держави в контексті діяльності релігійних організацій в Україні".

визначатиметься окремо  

Круглий стіл: "Стан виконання Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної", проблеми фінансування (спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Уповноваженим із захисту державної мови, Національною комісією зі стандартів державної мови).

визначатиметься окремо  

Круглий стіл: "Інформаційна політика держави під час воєнного стану".

визначатиметься окремо  

Круглий стіл: "Проблематика функціонування друкованих  засобів масової інформації в умовах воєнного стану".

визначатиметься окремо  

Розширене засідання: "Визначення функцій та повноважень органів прокуратури у сфері захисту дітей".

визначатиметься окремо  


Круглий стіл: "Підсумки роботи Українського культурного фонду та проблеми законодавчого регулювання його діяльності" (спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України і Українським культурним фондом).

визначатиметься окремо  

Круглий стіл: "Законодавча діяльність щодо адаптації українського законодавства у сфері гуманітарної та інформаційної політики до законодавства Європейського Союзу".

визначатиметься окремо  

Круглий стіл: "Про стан соціально-демографічної ситуації в Україні у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України".

визначатиметься окремо  

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Участь в роботі Асамблеї вкладників Рахунку ядерної безпеки та Асамблеї вкладників Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.

лютий – серпень   

Співпраця з Європейським Парламентом та парламентами країн Європейського Союзу.

лютий – серпень  

Спільне засідання Комітету та Комітету з захисту довкілля Сейму Литовської Республіки.

лютий – серпень  

Участь у засіданнях колегій центральних органів виконавчої влади.

лютий – серпень  

Комітет з питань економічного розвитку

Засідання робочої групи з питань законодавчого врегулювання проблемних питань у сфері захисту прав споживачів.

лютий – липень  

Засідання робочої групи з доопрацювання законопроекту про саморегулювання господарської та професійної діяльності (р.№4221).

лютий – липень  

Засідання робочої групи з вирішення актуальних проблемних питань у взаємовідносинах виробників (переробників) та продуктового ритейлу.

лютий – липень  

Участь у засіданнях колегій міністерств і відомств, які відносяться до відання Комітету.

протягом одинадцятої сесії  


 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Круглий стіл: "Приєднання споживачів електричної енергії до мереж у період дії воєнного стану. Презентація концепції розвитку мереж".

лютий

Презентація Секретаріатом Енергетичного Співтовариства Річного Звіту Енергетичного Співтовариства 2023.

лютий – березень

Круглий стіл: "Стимулювання використання альтернативних видів палива в Україні".

лютий – березень 

Круглий стіл: практика застосування Закону України від 24 лютого 2023 року                            № 2956-IX № 2956-IX "Про деякі питання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, та внесення змін до деяких законів України щодо подолання паливної залежності і розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів" щодо розвитку електрозарядної інфраструктури та подальші шляхи вдосконалення регулювання галузі.

лютий – березень

Семінар ТАІЕХ щодо законодавчого забезпечення енергозбереження та енергоефективності "TAIEX Workshop on Legislative framework for energy saving energy efficiency".

лютий – березень

Міжнародний форум з біометану (із залученням представників держпідприємств, міністерств і відомств, голів дипломатичних представництв в Україні, представників Єврокомісії та Енергетичного Співтовариства, міжнародних фінансових установ та організацій недержавного сектору).

березень

Про попередній розгляд Звіту Регулятора про свою діяльність і виконання завдань державного регулювання у сферах енергетики та комунальній послуг за 2023 рік (відповідно до ст.6 Закону України про НКРЕКП).

червень

Робоча група "Водневі технології та воднева інфраструктура, як невід’ємна складова розвитку декарбонізованого енергетичного потенціалу України".

протягом одинадцятої сесії

Робоча група щодо розвитку прозорого конкурентного ринку нафтопродуктів.

протягом одинадцятої сесії

Робоча група щодо спрощення приєднань до електричних мереж.

протягом одинадцятої сесії

Робоча група щодо аналізу виникнення багатомільярдних боргів теплопостачальних, газорозподільних та газопостачальних компаній перед групою компаній "Нафтогаз України" та напрацювання шляхів вирішення цієї проблеми.

протягом одинадцятої сесії

Робоча група по напрацюванню рішень щодо справедливої трансформації вугледобувних регіонів.

протягом одинадцятої сесії


 

Робоча група з моніторингу за виконанням Закону України "Про ринок природного газу" та державним регулюванням ринку природного газу.

протягом одинадцятої сесії

Робоча група щодо контролю за станом виконання Закону України "Про енергетичну ефективність".

протягом одинадцятої сесії

Постійно діюча робоча група з питання забезпечення парламентського контролю за подоланням негативних явищ в енергетиці.

протягом одинадцятої сесії

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та  медичного страхування

Засідання "круглих столів" (у разі надходження пропозицій народних депутатів України – членів Комітету після прийняття відповідного рішення Комітету).

січень – липень

Участь у засіданнях колегій Міністерства охорони здоров'я, заходи інших органів виконавчої влади (у разі запрошення).

січень – липень

Участь народних депутатів України – членів Комітету та працівників секретаріату Комітету в конференціях, семінарах, "круглих столах" та інших заходах.

січень – липень

Робочі поїздки для ознайомлення зі станом справ у галузі охорони здоров'я у регіонах України (у разі надходження пропозицій народних депутатів України – членів Комітету).

січень – липень


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Візити членів Комітету до парламентів Федеративної Республіки Німеччини, Французької Республіки, Сполучених Штатів Америки та Європейського парламенту.

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Налагодження економічних та дипломатичних відносин з державами азійського, південно-американського, африканського регіонів та країн Перської затоки".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Забезпечення гендерної рівності: моніторинг виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Пекінської декларації і Платформи дій".

протягом одинадцятої сесії


Круглий стіл: "Балто-Чорноморська вісь: актуальність і проблеми".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Захист прав корінних народів рф: виклики сьогодення".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Перспективи впровадження в Україні Рекомендацій щодо просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат, розроблених Консультативною радою з питань гендерної рівності при G7".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Перспективи ратифікації Україною Конвенції МОП №190".

протягом одинадцятої сесії


Чергові заходи МПС.

протягом одинадцятої сесії

Чергові заходи ПА ОБСЄ.

протягом одинадцятої сесії

Чергові заходи ПАРЄ.

протягом одинадцятої сесії


Круглий стіл: "Відносини України з державами Азії в умовах російської агресивної війни".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Відносини України з державами Африки в умовах російської агресивної війни".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Відносини України з державами Латинської Америки в умовах російської агресивної війни".

протягом одинадцятої сесії

Круглий стіл: "Стратегія діяльності України в міжнародних організаціях та асамблеях міжнародних організацій в умовах російської агресивної війни".

протягом одинадцятої сесіїКомітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу


Конференція з питань гендерної рівності під час інтеграції України до Європейського Союзу.

травень – червень

Засідання Голів комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

дата та місце уточнюються

Пленарне засідання Конференції комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

дата та місце уточнюються

Засідання пленарної сесії ПА ЄВРОНЕСТ.

дата та місце уточнюються


Засідання Комітетів та Робочих груп ПА ЄВРОНЕСТ.

дата та місце уточнюються   

Зустрічі з Платформою громадянського суспільства для обговорення завдань та узгодження дій в реалізації євроінтеграційного порядку денного.

дата та місце уточнюються

Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС.

дата та місце уточнюються

Засідання пленарної частини Парламентського Комітету Асоціації між Україною                        та ЄС.

дата та місце уточнюються


 


Спільні засідання Комітетів Верховної Ради України.

дата та місце уточнюються

Візит членів Комітету до однієї з держав-членів ЄС.

дата та місце уточнюються


Комітет з питань молоді і спорту


Участь народних депутатів України – членів Комітету у засіданнях колегії Міністерства молоді і спорту України.

лютий – липень       

Участь членів Комітету у врученні Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

лютий – липень       

Участь членів у молодіжних заходах та заходах з національно-патріотичного виховання, громадянської освіти.

лютий – липень    

Участь членів Комітету у засіданнях оргкомітетів, нарад щодо проведення всеукраїнських заходів національно-патріотичного виховання, військово-патріотичного виховання, громадянської освіти.

лютий – липень    

Участь членів Комітету у засіданнях Конкурсної Комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

лютий – липень     

Участь членів Комітету у засіданнях Конкурсної Комісії з розгляду проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

лютий – липень     

Участь членів Комітету у Благодійному тенісному турнірі серед народних депутатів України на підтримку Збройних Сил України.

березень – квітень 

Участь членів Комітету в заходах з нагоди Дня Європи

травень

Участь членів Комітету в Олімпійському уроці.

червень


Участь членів Комітету у засіданнях робочої групи щодо протидії агресії рф у сфері спорту.

липень 


Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Засідання утворених при Комітеті робочих груп.

протягом одинадцятої сесії

Тематичні онлайн-семінари для народних депутатів України.

протягом одинадцятої сесії


 


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Презентація підготовленого до другого читання проекту Закону України "Про міжнародне територіальне співробітництво України" (проект з реєстр. №9450).

6 лютого

Презентація: Дослідження "Громадське обговорення як інструмент розвитку інституту старост" (регіональний вимір).

16 лютого

Круглий стіл: "Участь органів місцевого самоврядування у міжнародному територіальному співробітництві в рамках процесу вступу до Європейського Союзу".

27 лютого – Чернівецька область; березень – Волинська область;

березень - квітень – Полтавська область; квітень  – Закарпатська область;

 травень –  Одеська область

Круглий стіл: "Громадське обговорення кандидатури старости як ефективний інструмент локальної демократії. Досвід регіонів та перспективи вдосконалення законодавства".

28 лютого – Чернівецька область; березень – Волинська область;

березень - квітень – Полтавська область; квітень – Закарпатська область;

 травень – Одеська область

Обговорення: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад" в умовах воєнного стану. Стан, виклики та шляхи удосконалення".

лютий

Презентація: "Біла Книга політики у сфері адміністративних послуг" (на майданчику підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур).

лютий

Ознайомчий візит до Французької Республіки (орієнтовні теми візиту: місцеве самоврядування, повноваження префектів, регіональна політика, транскордонне та транснаціональне співробітництво, діяльність програми Interreg Europe).

лютий – березень

Презентація Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування» (проект з реєстр. №6401).

лютий – березень,

Інформаційне агентство "Укрінформ"

Презентація та обговорення проекту Концепції Містобудівного кодексу.

лютий – липень

Консультації: "Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану: проблемні питання та шляхи їх вирішення".

березень

Круглий стіл: "Пріоритетні напрямки реформування виборчого законодавства в контексті виконання Україною актуальних міжнародних рекомендацій".

березень

Круглий стіл: "Державна політика розвитку громад. Стан, проблеми, пропозиції з удосконалення планувальних документів з відновлення і розвитку територій та містобудівної документації на державному, регіональному і місцевому рівнях".

березень

Презентація підготовленого до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо народовладдя на рівні місцевого самоврядування (проект з реєстр. № 7283).

березень

Круглий стіл: "Роль органів місцевого самоврядування в процесах європейської інтеграції: презентація аналітичних матеріалів".

березень

Спільне засідання підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування і підкомітету з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії: "Відновлення місцевого самоврядування на деокупованих територіях, правове регулювання діяльності військово-цивільних адміністрацій та організації виборчого процесу у післявоєнний період".

березень, Миколаївська область; квітень, Харківська область

Круглий стіл: "Інструменти та методи аналізу територій, які постраждали від війни".

березень – квітень 

Презентація: Дослідження "Міжнародний досвід місцевих та регіональних органів влади в управлінні фондами відновлення та Європейського Союзу: отримані уроки й рекомендації для України з метою підготовки до відновлення та членства в ЄС".

березень – квітень 

Обговорення: "Вектор реформи системи оплати праці державних службовців: виклики та перспективи".

 квітень 

Обговорення: "Забезпечення комплексного підходу в обслуговуванні ветеранів, членів їх родин, внутрішньо переміщених осіб при наданні адміністративних послуг".

 квітень 

Круглий стіл: "Прозорість місцевого самоврядування як складова процесу децентралізації. Практика сьогодення. Шляхи розвитку".

 квітень 

Конференція: "Виклики та проблеми органів місцевого самоврядування в питаннях, що стосуються зростання фінансової спроможності, відновлення інфраструктури".

 квітень 

Діалог високого рівня: "Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період" (теми: стан виконання та вдосконалення повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у період дії воєнного стану; шляхи забезпечення реалізації виборчих прав в умовах перехідного правосуддя, критерії та механізми персоналізованої оцінки щодо обмеження політичних прав).

 квітень 

Круглий стіл: "Визначення правового статусу міських агломерацій як одного з елементів місцевого самоврядування України".

 квітень 

Круглий стіл: "Забезпечення залучення жінок до політичних процесів в Україні".

 квітень 

Обговорення: "Відповідь органів місцевого самоврядування на кризові ситуації та виклики, спричинені війною: кращі практики та подальші кроки".

 квітень 


 

Круглий стіл: "Про стан виконання нормативних актів та перспективне законодавче забезпечення системи регіонального розвитку".

 квітень 

Обговорення: "Основні засади відновлення та необхідні законодавчі зміни".

 квітень – липень  

Навчальний візит до Канади (орієнтовні теми візиту: організація діяльності комітетів Палати громад Парламенту Канади).

 квітень – липень  

Круглий стіл: "Обговорення проекту Концепції Містобудівного кодексу з професійними та галузевими громадськими організаціями".

 квітень – липень  

Презентація положень Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (після прийняття в цілому як Закону проекту з реєстр. №4298 та підписання ПУ).

 квітень – липень, Інформаційне агентство "Укрінформ"    

Тур Презентація положень Закону України "Про місцеві державні адміністрації» (після прийняття в цілому як Закону проекту з реєстр. №4298 та підписання ПУ).

 квітень – липень

Полтавська область; Житомирська область; Закарпатська область; Львівська область; Волинська область; Рівненська область; Одеська область

Круглий стіл: "Роль та форми участі громадськості в прийнятті рішень щодо розвитку, відновлення та відбудови".

 квітень – липень

Круглий стіл: "Парламентська державна служба як складова підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України".

травень

Форум: "Надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану. Регіональний вимір".

травень, м. Луцьк, м. Шацьк

Круглий стіл: "Забезпечення інклюзивності та доступності виборчого процесу в контексті повоєнних викликів. Стан виборчої інфраструктури після війни та пошук рішень".

травень

Обговорення із канадськими колегами на тему: "Взаємодія Комітету з громадськими організаціями у законопроектному процесі".

травень

Круглий стіл: "Політика згуртованості ЄС та регіональний розвиток України".

травень – липень

Круглий стіл: "Загальні підходи і пропозиції щодо комплексного відновлення та розвитку територій, перенесення об’єктів виробничої сфери, відновлення населених пунктів (територій), що постраждали внаслідок бойових дій, відбудова житла, заходи з реалізації програм комплексного відновлення територій областей і територіальних громад (їх частин) (на прикладі перших розроблених проектів програм комплексного відновлення областей, територій територіальних громад)".

травень – липень

Круглий стіл: "Реалізація Закону України "Про адміністративну процедуру".

червень

Презентація підготовленого до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" щодо удосконалення порядку організації, діяльності та припинення органу самоорганізації населення (реєстр. № 6319).

червень

Інформаційне агентство "Укрінформ" 

Круглий стіл: "Агітація в мережі Інтернет та у закордонному виборчому окрузі з урахуванням правового регулювання країн, які прийняли найбільшу кількість українських мігрантів, а також потенційних новацій ЄС".

червень

Круглий стіл: "Міжнародне територіальне співробітництво. Можливості та перспективи для громад України".

червень

Форум громад Волині. Реформи. Децентралізація. Євроінтеграція (теми:  місцеве самоврядування в умовах дії режиму воєнного стану та його роль в процесі євроінтеграції;  запровадження нагляду за дотриманням законодавства органами місцевого самоврядування. Особливості правового регулювання діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;  співробітництво територіальних громад в умовах воєнного стану;  правове регулювання участі місцевого самоврядування у міжтериторіальному та транскордонному співробітництві;  політика згуртованості та регіональний розвиток України; регіональна політика в рамках процесу вступу до Європейського Союзу;  вдосконалення законодавства щодо участі громадян у місцевому самоврядуванні).

липень

Тур в частині ознайомлення з презентаціями пілотних проектів програм комплексного відновлення областей, територій територіальних громад, розробленими відповідними ОДА, виконавчими органами відповідних місцевих рад (на виконання положень ЗУ № 2254-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності").

протягом одинадцятої сесії   


Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Круглий стіл: "Комплекс змін до Закону України від 16 січня 2020 року № 463-IX "Про повну загальну середню освіту" в умовах воєнного стану".

березеньКомітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Моніторингові візити в місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

протягом одинадцятої сесіїКомітет з питань правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Вдосконалення положень Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", питання які виникають на практиці в процесі застосування вказаного Закону.

протягом одинадцятої сесії   


 

Організація та участь народних депутатів України – членів Комітету та працівників секретаріату Комітету у конференціях, "круглих столах" та інших заходах, що стосуються предмету відання Комітету.

протягом одинадцятої сесії   Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Висвітлення діяльності Комітету:

інформаційне наповнення та супроводження веб-сайту Комітету;

систематичне поновлення веб-сайту Комітету;

повідомлення Апарату Верховної Ради України (Інформаційне управління) про поточну діяльність Комітету для розміщення на веб-сайті Верховної Ради України.

протягом одинадцятої сесії   

Особистий прийом громадян у Верховній Раді України відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 17 квітня 2015 року № 573.

згідно графіку особистого прийому громадян   


Комітет з питань свободи слова

Круглий стіл: "Журналістські стандарти та професійна етика в умовах війни".

лютий

Засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова про напрацювання законодавчих пропозицій щодо захисту прав журналістів.

лютий – вересень  


Круглий стіл: "Порядок акредитації журналістів, які працюють на лінії зіткнення".

березень 


Круглий стіл: "Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки".

березень – квітень   


Круглий стіл: "Особи, зниклі безвісти, та право на отримання відомостей про них у контексті міжнародного гуманітарного права".

квітень


Круглий стіл: "Доступ до інформації в умовах війни, як інструмент журналістського розслідування".

квітень 

Семінар: "Свобода слова в Україні: поточний стан і виклики".

травень


Круглий стіл: "Напрацювання законодавчих ініціатив щодо захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту інших медіа учасників та посилення відповідальності за вчинення злочинів проти журналістів".

червень


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Круглий стіл: "Реабілітація військовослужбовців та ветеранів в Україні. Сучасний стан, проблеми та виклики".

лютий

Круглий стіл: "Демографічна ситуація в Україні: перспективи розвитку нації. Створення Демографічного агентства України".

лютий


Круглий стіл: "Адаптація трудового законодавства України до положень права Європейського Союзу: стан та перспективи".

березень

Круглий стіл: "Зайнятість ветеранів України: поточний стан, проблемні питання та шляхи їх вирішення".

березень

Круглий стіл: "Стан реформування системи медико-соціальної експертизи та військово-лікарських комісій: концептуальні зміни".

квітень

Спільне засідання Комітету з Комітетом з питань зайнятості та соціальних питань Європейського парламенту.

квітень

Круглий стіл: "Стан цифровізації соціальної сфери".

квітень

Круглий стіл: "Соціальні виклики громад під час війни та у поствоєнний період".

травень

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Участь у здійсненні парламентського контролю Верховної Ради України за розробкою Кабінетом Міністрів України плану заходів із реалізації Стратегії морської безпеки України та реалізацією Стратегії морської безпеки України у межах, визначених Конституцією України та законом.

лютийУчасть у співробітництві Верховної Ради України з Конгресом Сполучених Штатів Америки та іншими дотичними державними органами США з питань чорноморської безпеки та стратегії розвитку Чорноморського регіону.

лютий

Підготовка та обговорення законопроекту про викладення Закону України "Про виключну (морську) економічну зону України" у новій редакції.

лютий – березень

Підготовка та обговорення законопроекту про внутрішні води та територіальне море України із визначенням координат серединної лінії.

лютий – березень

Круглий стіл: "Щодо реалізації Стратегії морської безпеки України в контексті питань, що належать до повноважень Комітету".

лютий – червень

Обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів, щодо відповідності його положень Директиві 2008/68/ЄС.

лютий – липень


 

Обговорення проекту Закону про залізничний транспорт України, в тому числі щодо врахування в ньому положень директив і регламентів ЄС відповідно до зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію.

лютий – липень

Підготовка та обговорення проекту Договору між Україною та Румунією про співробітництво у сфері морської безпеки та інфраструктури (робоча назва).

березень

Підготовка та обговорення проекту Договору між Україною та Турецькою Республікою про співробітництво у сфері морської безпеки та інфраструктури (робоча назва).

березень

Підготовка та обговорення проекту Договору між Україною та Сполученими Штатами Америки про співробітництво у сфері морської безпеки та інфраструктури (робоча назва). 

квітень

Підготовка та обговорення проекту Договору між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії про співробітництво у сфері морської безпеки та інфраструктури (робоча назва).

квітень


Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Заслуховування звіту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

березень

Заслуховування звіту Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

квітень

Заслуховування звіту Національного банку України.

травень

Заслуховування Бюро економічної безпеки України, Державної податкової служби України, Національної поліції України та інших державних органів про стан дотримання законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів, та забезпечення організації роботи щодо боротьби з тіньовим ринком підакцизної продукції, а саме з нелегальним ввезенням, виробництвом та торгівлею тютюновими виробами, алкогольними напоями та пальним.

червень

Спільне засідання з підкомітетом Європейського Парламенту з питань оподаткування (FISC) щодо стану розгляду Верховною Радою України законопроектів у сфері оподаткування, спрямованих на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС).

липень

Комітет з питань цифрової трансформації

Круглий стіл: "Політика стимулювання розвитку інновацій для відновлення та розбудови України".

квітень

Круглий стіл: "Реформа політичних партій і цифрові інновації".

червень