ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити  комітети Верховної Ради України за період сьомої сесії (лютий – липень 2022 року)

 

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України,        постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань антикорупційної політики

Заслуховування керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо виконання повноважень при здійсненні співпраці з особами – викривачами та вжиття заходів щодо їхнього правового та іншого захисту.

березень – квітень


Комітет з питань бюджету

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс) затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15 Кодексу);

лютий – липень

основних умов правочинів з державним боргом (за настання умов, визначених у абзаці другому частини сьомої статті 16 Кодексу);

лютий – липень

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку (згідно з частиною п'ятою статті 24-1 Кодексу);

лютий – липень

обсягів та напрямів використання коштів за рахунок місцевих запозичень, залучених для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності (згідно з частиною другою статті 103-1 Кодексу);

лютий – липень

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108 Кодексу).

лютий – липень

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік"  (далі – Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України:

зміни обсягів надходжень кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів та витрат за відповідними бюджетними програмами, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету між такими бюджетними програмами (згідно з частиною другою статті 4 Закону);               

лютий – липень

розподілу між головними розпорядниками бюджетних коштів  державних капітальних вкладень на розроблення та реалізацію державних інвестиційних проектів на 2022 рік  за бюджетною програмою Міністерства економіки України (загальнодержавні видатки та кредитування) "Державні капітальні вкладення на розроблення та реалізацію державних інвестиційних проектів" (згідно із статтею 24 Закону).

лютий – липень

Про представництво членів Комітету в комісіях, що створюються міністерствами для розподілу коштів державного бюджету за напрямами (об'єктами, заходами) за окремими бюджетними програмами (згідно із статтями 25, 26, 27, 33, 34, 35 Закону).

лютий – липень


Про погодження згідно  із статтею 4 Закону України "Про поводження з радіоактивними відходами"  спрямування коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами  за відповідними бюджетними програмами.

лютий

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" у поточному році.

лютий – липень


Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати (оголошеного у січні 2020 року).                             

лютий – липень


Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати (оголошеного у вересні 2020 року).                             

лютий – липень

Про розгляд звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік".

квітень – травень


Про розгляд щорічного звіту про діяльність Рахункової палати за 2021 рік.

травень


Про розгляд Бюджетної декларації на 2023 – 2025 роки.

червень – липень

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Контроль за реалізацією положень Постанови Верховної Ради України від 30 листопада 2021 року № 1913-IX "Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення центрального органу виконавчої влади в сфері захисту прав дітей – Державної служби України у справах дітей".

лютий – липень

Стан виконання Рішення Комітету від 18 листопада 2020 року за результатами розширеного засідання на тему: "Забезпечення культурними послугами, фінансування культурних інституцій в умовах децентралізації".

лютий – липень

Стан виконання Рішення Комітету від 10 лютого 2021 року  за результатами слухань щодо державної підтримки творчих спілок в Україні (21 січня 2021 року).

лютий – липень

Про виконання положень законів України від 13 січня 1998 року № 9/98-ВР "Про кінематографію" та від 23 березня 2017 року № 1977-VIII "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

лютий – липень

Стан виконання Рішення Комітету від 14 квітня 2021 року за результатами виїзного засідання Комітету "Захист прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи та реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Київській області" (10.03.2021р.).

лютий – липень


Про реалізацію положень Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

лютий – липень

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 04.11.2020 № 973-IX "Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди".

лютий – липень

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2021 року № 1982-IX "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022 – 2023 роках".

лютий – липень

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

лютий – липень

Стан виконання законодавства у сфері доступу до публічної інформації в адміністраціях новостворених об'єднаних територіальних громад (Закон України від 13 січня 2011 року № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації").

лютий – липень


 

Контроль за реалізацією положень Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2010 року № 483-IX "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, спрямовані на захист прав дитини в Україні", та станом виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, направлені на захист прав дитини в Україні" (Рішення Комітету від 23 грудня 2019 року).

лютий – липень

Стан виконання Рекомендацій за результатами слухань у Комітеті 2 квітня 2021 року на тему: "Забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окуповані та прикордонні території України".

лютий

Стан виконання Закону України від 30 березня 2021 року № 1359-IX "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

лютий

Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2021 рік.

березень

Стан виконання Рішення Комітету від 30 червня 2021 року "Про захист культурної спадщини та культурних цінностей України на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя".

березень

Реформа Парламентського телеканалу "Рада" в контексті інформаційного законодавства, міжнародних зобов’язань України щодо роздержавлення медіа.

березень

Стан виконання Закону України від 16 грудня 2020 року № 1095-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа".

квітень

Стан виконання Закону України від 8 грудня 2015 року № 856-VIII "Про систему іномовлення України".

квітень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Інформація керівника Державної інспекції ядерного регулювання України з питань предметів відання Комітету.

лютий – липень

Комітет з питань економічного розвитку

Аналіз практики застосування Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII "Про публічні закупівлі".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Кодексу України з питань банкрутства від 18 жовтня 2018 року № 2597-VIII.

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 3 грудня 2019 року № 318-IX "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 16 червня 2020 року № 703-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 21 липня 2020 року № 815-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 21 липня 2020 року № 816-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства".

лютий – липень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Контроль за виконанням положень Меморандуму з МФВ щодо загроз короткостроковій ліквідності та середньостроковій життєздатності Оператора ГТС України, а також сприяння збільшенню його спроможності інвестувати у відповідь на структурні зрушення у газотранспортній мережі.

березень

Про стан виконання положень Закону України від 22 вересня 2016 року № 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

червень

Розгляд звіту НКРЕКП про свою діяльність і виконання завдань державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за 2021 рік.

червень

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги                       та медичного страхування

Про результати проведеного Рахунковою палатою аналізу використання у 2021 році коштів, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

лютий – липень

Про результати проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2020 році Міністерству охорони здоров’я України для здійснення державних закупівель за бюджетними програмами "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" та "Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями".

лютий – липень


 


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 21 січня 1994 року № 3857-XII "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 29 червня 2004 року № 1906-IV "Про міжнародні договори України".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 7 червня 2018 року № 2449-VIII "Про дипломатичну службу".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 24 червня 2004 року № 1861-IV "Про транскордонне співробітництво".

лютий – липень

Про стан підготовки Урядом періодичних звітів з виконання Україною міжнародних договорів у сфері захисту прав людини (інформація Кабінету Міністрів України).

лютий – липень

Про стан підготовки Урядом періодичного звіту з виконання Україною Пекінської декларації та Платформи дій (інформація Міністерства соціальної політики України).

лютий – липень

Про стан розслідування злочинів, передбачених ст. 438 Кримінального кодексу України, а саме порушення законів та звичаїв війни, які передбачені ратифікованими Україною міжнародними договорами, та документування порушень прав людини у зоні збройного конфлікту (інформація Генеральної прокуратури України).

лютий – липень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

лютий – липень

Щодо заходів, вжитих на виконання Рішення Комітету, прийнятого на виїзному засіданні 16 вересня 2021 року у м. Ужгород.

лютий – липень

Про актуальний порядок денний відносин України з ЄС та НАТО.

лютий

Щодо заходів, вжитих на виконання Рекомендацій, ухвалених за результатами комітетських слухань на тему: "Європейський зелений курс (European Green Deal)".

червень


 


Комітет з питань молоді і спорту

Про підсумки виступу національних збірних команд з видів спорту на XXІV Зимових Олімпійських іграх.

березень


Про стан виконання статті 16 "Особливості реалізації права молоді на забезпечення житлом" Закону України від 27 квітня 2021 року № 1414-IX "Про основні засади молодіжної політики".

березень

Про виконання Прикінцевих положень Закону України від 27 квітня 2021 року
№ 1414-IX "Про основні засади молодіжної політики".

квітень

Про стан розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл в умовах децентралізації влади в Україні.

квітень

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Стан фінансування сектора безпеки і оборони у 2021 – 2022 роках.

лютий – липень

Заслуховування інформації про планове та фактичне бюджетне забезпечення відповідних програм за рахунок загального і спеціального фондів Державного бюджету України, а також про залишок невикористаних коштів, передбачених для органів сектора безпеки і оборони, що входять до предметів відання Комітету.

лютий – липень

Заслуховування інформації про хід реформування Державного концерну "Укроборонпром".

щомісячно


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Про виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 7 червня 2001 року № 2493-III "Про службу в органах місцевого самоврядування".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 16 квітня 2009 року
№ 1275-VI "Про асоціації органів місцевого самоврядування".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 157-VIII "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

лютий – липень

Про виконання Закону України  від 17 листопада 2020 року № 1009-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 17 червня 2014 року № 1508-VII "Про співробітництво територіальних громад".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 156-VIII "Про засади державної регіональної політики".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 8 вересня 2005 року № 2850-IV "Про стимулювання розвитку регіонів".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги".

лютий – липень

Про виконання Виборчого кодексу України від 19 грудня 2019 року № 396-ІХ.

лютий – липень

Про виконання Закону України від 30 червня 2004 року № 1932-IV "Про Центральну виборчу комісію".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 22 лютого 2007 року № 698-V "Про державний реєстр виборців".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 26 січня 2021 року № 1135-IX " Про всеукраїнський референдум ".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 27 лютого 2014 року № 794-VII "Про Кабінет Міністрів України".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI "Про центральні органи виконавчої влади".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 9 квітня 1999 року № 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 11 липня 2001 року № 2625-III "Про органи самоорганізації населення".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 11 липня 2002 року № 93-IV "Про статус депутатів місцевих рад".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 16 листопада 1992 року № 2780-XII "Про основи містобудування".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 20 травня 1999 року № 687-XIV "Про архітектурну діяльність".

лютий – липень


Про виконання Закону України від 6 вересня 2005 року № 2807-IV "Про благоустрій населених пунктів".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 4 вересня 2008 року № 500-VI "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

лютий – липень


Про виконання Закону України від 19 червня 1992 року № 2482-XII "Про приватизацію державного житлового фонду".

лютий – липень
Про виконання Закону України від 12 січня 2006 року № 3334-IV "Про житловий фонд соціального призначення".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 29 листопада 2001 року № 2866-III  "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 14 травня 2015 року № 417-VIII "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

лютий – липень

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

лютий – липень

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Про вжиті заходи за результатами аудиту Рахунковою палатою ефективності використання Національною академією аграрних наук України коштів державного бюджету та управління об’єктами державної власності, що мають фінансові наслідки для державного бюджету, та розгляд проекту Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, установах та організаціях, що перебувають у віданні Національної академії аграрних наук України (реєстр. № 5196 від 03.03.2021, н.д. А.Гунько).

лютий


Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Виконання положень Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок в умовах поширення COVID-19.

березень

Про стан виконання Закону України від 5 листопада 2021 року
№ 1871-IX "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні".

травень

Комітет з питань правової політики

Щодо фінансового забезпечення органів судової влади у 2022 році.

щомісячно

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

лютий – липень

Про аналіз практики застосування прийнятих у 2018 – 2021 роках законів України, віднесених до предмету відання Комітету з питань правоохоронної діяльності.

лютий – липень

Стан реформування органів прокуратури.

лютий – липень

Ефективність законодавства щодо інституту кримінального проступку.

лютий – липень

Бюро економічної безпеки України: актуальні проблеми досудового  розслідування економічних злочинів та кримінальних правопорушень у сфері публічних фінансів.

лютий – липень

Практика застосування законодавчих актів України у сфері безпеки дорожнього руху.

лютий – липень

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Практика застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";

реєстрації законопроектів, проектів інших актів;

порядку проведення парламентських слухань.

лютий – липень


 

Практика застосування Закону України "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень;


реалізації положень ст. 23, 32, 33, 35 Закону України "Про статус народного депутата України";

реалізації положень ст. 33 Закону України "Про статус народного депутата України", ст. 26 Регламенту Верховної Ради України (про відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень).

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

лютий – липень


Питання дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами України.

лютий – липень


Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіти Управління справами Апарату Верховної Ради України:

про виконання кошторису Верховної Ради України на 2021 рік;

лютий – березень

про виконання кошторису Верховної Ради України на 2022 рік (за три місяці 2022 року).

червень – липень

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, народних депутатів України та громадян України за період роботи сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

червень – липень

Комітет з питань свободи слова

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" (Постанова Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 104-ІХ).

лютий – липень


Моніторинг ефективної роботи правоохоронних органів у сфері безпеки діяльності журналістів.

лютий – липень


 Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранівПро стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків" (Постанова Верховної Ради України від 4 лютого 2020 року
№ 499-IX).

лютий

Про стан виконання Рекомендації слухань у Комітеті на тему: "Проблеми реформування системи пенсійного забезпечення", затверджених рішенням від 23 грудня 2020 року.

квітень

Про результати виконання Рекомендації слухань у Комітеті на тему: "Стан виконання Стратегії подолання бідності", затверджених рішенням від 15 грудня 2021 року та виконання плану заходів із реалізації Стратегії людського розвитку.

квітень – травень

Про стан виконання Закону України від 17 січня 2019 року № 2671-VIII "Про соціальні послуги".

травень

Про стан виконання Закону України від 5 листопада 2020 року № 978-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України".

травень

Про стан виконання Закону України від 14 грудня 2021 року № 1954-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни та запровадження електронного посвідчення ветерана" (аналіз впровадження електронного реєстру ветеранів).

червень

Про стан виконання Закону України від 2 червня 2020 року № 646-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб".

липень

Про стан виконання Закону України від 29 червня 2021 року № 1584-IX "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб ".

липень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Щодо роботи міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України від 22 жовтня 1993 року
№ 3551-XII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та Міністерства у справах ветеранів України з приводу надання статусу учасника бойових дій".

липень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Стан виконання рішень міжнародних судів, Конституційного Суду України та інших судів України щодо соціальних виплат громадянам України".

липень


Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Стан виконання Закону України від 12 листопада 2019 року № 282-IX "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1762-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" та Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

лютий – липень

Стан виконання "Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року", затвердженої Постановою КМУ від 21 грудня 2020 року          № 1287 (на виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі").

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 11 вересня 2019 року № 54-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 жовтня 2019 року № 200-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо управління безпекою автомобільних доріг".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 3 грудня 2020 року № 1054-IX "Про внутрішній водний транспорт".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 20 грудня 2016 року № 1787-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташоване на території проведення антитерористичної операції".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 18 жовтня 2018 року № 2604-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проведення антитерористичної операції".

лютий – липень


Стан виконання Закону України від 13 липня 2020 року № 759-ІХ " Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України ".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 21 березня 2017 року № 1965-VIII "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 3 червня 2021 року № 1534-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 1 червня 2021 року № 1506-IX "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо узгодження його положень із змінами, внесеними до законодавства України".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2021 року № 1887-IX  "Про мультимодальні перевезення".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 7 листопада 2021 року № 1889-IX "Про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок" щодо врегулювання питань фельд'єгерського зв'язку".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 7 вересня 2021 року № 1712-IX "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо організації пасажирських перевезень".

лютий – липень


Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Інформація Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо стану реалізації Закону України від 19 червня 2020 року № 738-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів".

квітень

Інформація Національного банку України щодо результатів роботи у 2021 році.

квітень

Комітет з питань цифрової трансформації

Інформація Голови Держспецзв'язку про виконання покладених на службу завдань, додержання законодавства, прав і свобод людини і громадянина, інших питань.

березень

Доповідь відповідальних органів виконавчої влади щодо практики застосування та виконання норм Закону України від 5 жовтня 2017 року № 2163-VIII "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України".

квітень

Стан приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність до Закону України від 6 грудня 2020 року
№ 1089-IX "Про електронні комунікації".

квітень

Стан виконання Закону Україні від  лютого 1998 року № 74/98-ВР "Про Національну програму інформатизації".

червень

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Аграрні інновації як фактор росту української економіки.

червень, Тернопільська область

Комітет з питань антикорупційної політики

Повторне засідання Комітету щодо стану виконання органами державної влади та правоохоронними органами Харківської області рішення Комітету, прийнятого за результатами проведення засідання 27 листопада 2019 року.

лютий – липень, м. Харків

Повторне засідання Комітету щодо стану виконання органами державної влади та правоохоронними органами Одеської області рішення Комітету, прийнятого за результатами проведення засідання 11 червня 2021 року.

лютий – липень, м. Одеса

Дотримання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування.          

лютий – липень, м. Сєвєродонецьк

Дотримання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування.

лютий – липень, м. Кам'янець-Подільський

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Стан і проблеми охорони культурної спадщини, у тому числі збереження нерухомих пам’яток культурної спадщини у рамках проекту "Велика реставрація", а також нематеріальної культурної спадщини, розвитку народних художніх промислів".

лютий – липень, м. Яворів, м. Глиняни, смт. Олесько, с. Підгірці

Стан дотримання законодавства та проблеми у сферах кінематографії, туризму та захисту дітей.

лютий – липень, м. Одеса

Актуальні питання розвитку архівної справи та діловодства (Державна архівна служба).

лютий – липень


Щодо стану захисту прав дітей.

лютий – липень, Донецька, Луганська області

Про дотримання законодавства про охорону культурної спадщини на території Національного заповідника "Києво-Печерська лавра".

квітень


 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Екологічні проблеми Полтавської області.

лютий – липень

Проблеми реалізації державної екологічної політики України на Харківщині та шляхи їх вирішення.

лютий – липень, м. Харків

Актуальні питання поводження з відходами. Збереження та раціональне використання лісових та водних ресурсів України. Ефективна взаємодія контролюючих органів з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

лютий – липень, Черкаська обл.

Проблеми обміління Шацького поозер’я.

лютий – липень, Волинська обл.

Проблеми забруднення відходами сірчаного виробництва в зоні діяльності Яворівського ДГХП "Сірка", шляхів її подолання та відновлення екологічної рівноваги в регіоні.

лютий – липень, м. Яворів

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги                       та медичного страхування

Ознайомлення з роботою КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня".

лютий, Чернігівська обл.

Ознайомлення з роботою КНП "Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни".

березень, Хмельницька обл.

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Розробка державної політики стосовно тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

лютий – липень, м. Херсон

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Досягнення Україною цілей Спільної зовнішньої та безпекової політики Європейського Союзу.

квітень – травень, м. Харків

Комітет з питань молоді і спорту

Формування системи навчання від здобуття базової середньої освіти – магістра з фізичної культури і спорту у поєднанні з підготовкою та участю спортсменів у престижних міжнародних змаганнях (Національний університет фізичного виховання і спорту України).

лютий


Розвиток спортивної інфраструктури на прикладі Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа".

квітень

Розвиток молодіжних центрів та молодіжної інфраструктури на прикладі Вінницької області.

травень, м. Вінниця

Розбудова спортивної інфраструктури в регіонах та законодавче забезпечення підтримки спорту вищих досягнень.

червень, м. Житомир, м. Чернівці, м. Херсон

Специфіка розвитку і владної підтримки спортивно-оздоровчої діяльності в умовах децентралізації.

червень, м. Чернівці


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Впровадження реформи децентралізації на Волині.

дата і місце буде визначено в робочому порядку

Впровадження реформи децентралізації на прикладі Харківської області.

дата і місце буде визначено в робочому порядку


Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Про дотримання законодавства України.

лютий – липень, Донецька, Луганська області

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Стан правопорядку на території Львівської області, виконання правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівської області вимог Конституції та законів України, проблеми та шляхи їх усунення.

лютий – липень, м. Львів

Стан протидії контрабанді, проблеми та шляхи усунення.

лютий – липень, м. Ужгород

Діяльність територіальних підрозділів Державного бюро розслідувань.

лютий – липень, м. Запоріжжя, м. Мелітополь

Комітет з питань свободи слова

Про факти утисків журналістів регіональних засобів масової інформації.

лютий – червень


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Стан соціального захисту мирних громадян, які проживають у зоні збройного конфлікту.

червень, Донецька, Луганська області


Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Створення ефективно працюючого транспортного хабу в Київській області (на прикладі м. Біла Церква) та перевірка стану реалізації проекту встановлення автоматичних вагових пунктів системи зважування в русі: поточна ситуація, проблеми та перспективи.

лютий, м. Біла Церква

Стан та перспективи розвитку Одеського регіону.

травень, м. Одеса, м. Южне

Комітет з питань цифрової трансформації

Законодавче забезпечення з питань цифрової трансформації.

червень, м. Одеса

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Парламентських слуханнях та на слуханнях у комітетах

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Про результати фінансово-господарської роботи Державної продовольчо-зернової корпорації України за 2021 рік (слухання у комітеті).

лютий

Меліоративний форум (спільно з програмою USAID-Агро) (слухання у комітеті).

31 березня – 1 квітня, Херсонська  обл., м. Нова Каховка

Ведення агробізнесу в Поліській зоні (слухання у комітеті).

травень, Рівненська область

Аграрна наука. Шляхи реформування: виклики та завдання (слухання у комітеті).

травень

Комітет з питань антикорупційної політики

Звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців (відповідно до п.8 частини першої статті 16, частини другої статті 26 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", статей 13, 14 Закону України "Про комітети Верховної Ради України") (слухання у комітеті).

лютий – березень

Щорічний звіт Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: стан справ у цій сфері, основні проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання (відповідно до частини другої статті 2, частини четвертої статті 12 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів") (слухання у комітеті).

квітень

Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні" (відповідно до частини другої статті 18 Закону України "Про запобігання корупції", статей 13, 14 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та предмету відання Комітету) (парламентські слухання).

травень

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Розвиток туризму у Карпатському регіоні (слухання у комітеті).

лютий – липень

Стан соціально-демографічної ситуації в Україні (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Чисте довкілля – шлях до здорової нації (слухання у комітеті).

лютий – липень

Законодавче та нормативне врегулювання сфери поводження з тваринами та їх захисту від жорстокого поводження (слухання у комітеті).

лютий – липень

Проблеми установ природо-заповідного фонду та законодавчі ініціативи задля збереження біологічного, ландшафтного різноманіття територій та об'єктів ПЗФ і розширення їх меж (слухання у комітеті).

лютий – липень


Комітет з питань економічного розвитку

Про засади державної політики сталого розвитку та прискореного економічного зростання України (парламентські слухання).

квітень

Вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава  (слухання у комітеті).

травень

Негативна ситуація в авіаційній галузі України у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції  "COVID – 19" та відсутність заходів підтримки галузі з боку Кабінету Міністрів України (слухання у комітеті).

червень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Імплементація REMIT в Україні як фактор протидії олігархічному впливу на енергетичні ринки і підвищення їхньої прозорості та конкурентності (слухання у комітеті).

березень

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги                       та медичного страхування

Безпека пацієнтів в Україні: політичні та практичні шляхи вирішення проблеми (парламентські слухання).  

травень

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Міжнародна технічна допомога Україні. Шляхи суттєвого підвищення ефективного використання (слухання у комітеті).

лютий – липень


Законодавче забезпечення зовнішньополітичної діяльності України (слухання у комітеті).

лютий – липень

Стан двосторонніх відносин України з країнами-сусідами (без РФ) (слухання у комітеті).

лютий – липень

Україна в контексті глобальних загроз і викликів (слухання у комітеті).

лютий – липень


Стратегія подальших відносин з РФ у тому числі на парламентському рівні (слухання у комітеті).

лютий – липень

Міжнародні аспекти енергетичної безпеки України та регіональної енергетичної безпеки (слухання у комітеті).

лютий – липень

Денонсація Керченського договору: ризики та можливості (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Результати переговорного процесу щодо оновлення Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (слухання у комітеті).

лютий – липень

Європейський зелений курс: виклики і можливості (слухання у комітеті).

лютий – липень

Безпекова складова Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони в контексті загальносвітової системи безпеки (слухання у комітеті).

березень

Комітет з питань молоді і спорту

Шляхи вирішення фінансового забезпечення Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2023 роки (слухання у комітеті).

лютий

Доступність спортивних споруд та ігрових майданчиків комунальної форми власності для широких верств населення, а також для осіб з інклюзією (слухання у комітеті).

квітень

Перспективи збереження та розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів в Україні (слухання у комітеті).

квітень

Шляхи удосконалення молодіжної політики в Україні (за участю ЮНІСЄФ) (слухання у комітеті).

квітень – травень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Аналіз практики застосування Закону України "Про адміністративні послуги" органами виконавчої влади та іншими державними органами (слухання у комітеті).

березень – квітень


 


Комітет з питань правоохоронної діяльності

Сучасний стан дотримання законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (слухання у комітеті).

лютий – липень

Право на цивільну вогнепальну зброю (парламентські слухання).

лютий – липень

Комітет з питань свободи слова

Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки (парламентські слухання).

березень – червень


Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів


Підтримка волонтерської діяльності (слухання у комітеті).

лютий

Соціальний захист, надання окремих статусів захисникам/захисницям України та членам їх сімей (слухання у комітеті).

березень

Діяльність фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  (слухання у комітеті).

квітень

Про статус і соціальний захист мирних (цивільних) громадян та дітей, які постраждали внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (слухання у комітеті).

травень


Комітет з питань цифрової трансформації

Питання  створення та функціювання кібервійськ. Сьогодення та перспективи (слухання у комітеті).

лютий

Проблеми доступу до інфраструктури при розбудові електронних комунікацій (слухання у комітеті).

березень

Як поширити базові інструменти е-демократії на всі територіальні громади (слухання у комітеті).

березень

"Хмари" – реалії та майбутнє (слухання у комітеті).

березень

Майбутнє смартінфраструктури. Розвиток ІОТ (слухання у комітеті).

травень

Кібербезпека в епоху цифрової економіки. Стан справ та перспективи (парламентські слухання).

червень

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та   інші заходи, які будуть проводити комітети або                                в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Круглий стіл: "Конкурентоспроможність аграрної галузі України в умовах зростання цін на газ".

лютий

Круглий стіл: "Ціноутворення та оподаткування молочної продукції ".

лютий

Круглий стіл: "Удосконалення нормативно-правового забезпечення внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки лісогосподарського призначення".

березень, НУБІП

Круглий стіл: "Функціонування Державного аграрного реєстру у 2021 році (ефективність, прозорість, проблемність)".

березень

Круглий стіл: "Проблеми, які виникають при реалізації військово-цивільними адміністраціями повноважень у сфері земельних відносин".

квітень

Круглий стіл: "Формування та внесення до Державного земельного кадастру відомостей про території та режим об'єктів природно-заповідного фонду: поточний стан, проблеми, перспективи удосконалення".

травень

Круглий стіл: "Сучасний стан та перспективи розвитку харчової промисловості України".

червень

Комітет з питань антикорупційної політики

Проведення зустрічей (у форматі круглого столу) із представниками Міжнародної антикорупційної консультаційної ради, програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) (відповідно до Меморандуму про наміри між Комітетом та Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні).

лютий – липень

Інформаційні заходи для громадськості і громадських організацій на тему: "Впровадження правових антикорупційних новел в національне законодавство" (у співпраці з програмою РАДА (USAID)).

лютий – липень


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Круглий стіл: "Стан виконання Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної", проблеми фінансування (спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Уповноваженим із захисту державної мови, Національною комісією зі стандартів державної мови).

лютий – липень

Круглий стіл: "Питання інформаційної безпеки".

лютий – липень

Круглий стіл: "Проблематика функціонування друкованих  засобів масової інформації".

лютий – липень

Круглий стіл: "Меценатство у сфері культури".

лютий – липень

Круглий стіл: "Культура в часи пандемії" (спільно з Міністерством фінансів України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Українським інститутом книги).

лютий – липень

Круглий стіл: "Проблеми збереження і подальшого розвитку періодичних видань культурницького та літературно-мистецького спрямування".

березень

Круглий стіл: "Підсумки роботи Українського культурного фонду та проблеми законодавчого регулювання його діяльності" (спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України і Українським культурним фондом).

березень – квітень

Круглий стіл: "Стан реформування (роздержавлення) друкованих державних і комунальних засобів масової інформації".

квітень – травень

Круглий стіл: "Подальший розвиток законодавства у сфері забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації в Україні та виклики сьогодення" (спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та  Офісом Ради Європи в  Україні).

травень

Науково-практичний семінар на тему: "Актуальні питання функціонування Єдиного веб-порталу використання публічних коштів та подальші кроки з удосконалення законодавства у цій сфері" (спільно з Міністерством фінансів України).

травень – червень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Круглий стіл: "Обмеження виробництва та обігу пластикової продукції одноразового використання на території України".

лютий – липень

Участь в роботі Асамблеї вкладників Рахунку ядерної безпеки та Асамблеї вкладників Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.

лютий – липень

Комітет з питань економічного розвитку

Щорічний звіт Антимонопольного Комітету України.

квітень – травень

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

квітень – травень

Щорічний звіт Фонду державного майна України.

квітень – травень

Круглий стіл: "Напрацювання окремих положень проекту Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" щодо надання можливості приватизації житлового фонду, що перебуває в комунальній власності".

червень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Робоча група щодо контролю за забезпеченням стовідсоткового обліку природного газу (відповідно до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (упродовж 2 років).

лютий – липень

Робоча група "Водневі технології та воднева інфраструктура, як невід’ємна складова розвитку декарбонізованого енергетичного потенціалу України".

лютий – липень

Робоча група щодо розвитку прозорого конкурентного ринку нафтопродуктів.

лютий – липень

Робоча група щодо спрощення приєднань до електричних мереж.

лютий – липень

Робоча група щодо аналізу виникнення багатомільярдних боргів теплопостачальних, газорозподільних та газопостачальних компаній перед групою компаній "Нафтогаз України" та напрацювання шляхів вирішення цієї проблеми.

лютий – липень

Робоча група по напрацюванню рішень щодо справедливої трансформації вугледобувних регіонів.

лютий – липень

Круглий стіл: "Щодо законопроектів у сфері теплопостачання (№3912, №4215)".

лютий

Круглий стіл: "Досвід і перспективи встановлення ІТП в багатоквартирних будинках".

лютий

Круглий стіл: "LNG термінал – в українській акваторії Чорного моря – фактор забезпечення енергетичної незалежності України".

березень

Круглий стіл: "Державна підтримка запровадження новітніх технологій на об’єктах енергетики, для зменшення споживання викопного палива та скорочення викидів парникових газів".

березень

Аналіз практики застосування і ефективності законодавчих механізмів реалізації "Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в 2 опалювальному періоді 2021/2022 років", укладеного між Кабінетом Міністрів, Офісом Президента України, НАК "Нафтогаз України" та органами місцевого самоврядування, напрацювання рекомендацій та необхідних законодавчих змін.

березень

Круглий стіл: "Майбутнє української ГТС: перспективи та виклики".

квітень


 

Круглий стіл: "Тіньовий обіг пального в Україні. Шляхи підвищення прозорості ринку".

квітень

Круглий стіл: "Стимулювання розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту".

червень


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Круглий стіл: "Перегляд обсягу дерогації на предмет пропорційності викликам, які стоять перед Україною".

лютий – липень

Круглий стіл: "Налагодження економічних та дипломатичних відносин з державами азійського, південно-американського, африканського регіонів та країн Перської затоки".

лютий – липень

Круглий стіл: "Забезпечення гендерної рівності: моніторинг виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Пекінської декларації і Платформи дій".

лютий – липень

Круглий стіл: "Зовнішньоекономічні питання" (за участі представників МЗС та МЕРТ).

лютий – липень


Круглий стіл: "Безпечний план реінтеграції тимчасово окупованих територій".

лютий – липень

Круглий стіл: "Балто-Чорноморська вісь: актуальність і проблеми".

лютий – липень

Круглий стіл: "Захист прав корінних народів РФ: виклики сьогодення".

лютий – липень

Круглий стіл: "Перспективи впровадження в Україні Рекомендацій щодо просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат, розроблених Консультативною радою з питань гендерної рівності при G7".

лютий – липень

Круглий стіл: "Перспективи ратифікації Україною Конвенції МОП №190".

лютий – липень


Чергові заходи МПС.

лютий – липень

Чергові заходи ПА ОБСЄ.

лютий – липень

Чергові заходи ПАРЄ.

лютий – липень

Чергові заходи ПА НАТО.

лютий – липень


 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються

Засідання Комітетів ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються

Засідання ad hoc Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Угоди про Асоціацію.

дата і місце уточнюються

Засідання Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Регламенту.

дата і місце уточнюються

Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації.

дата і місце уточнюються

Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Парламенту Федеративної Республіки Німеччина.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Парламенту Литовської Республіки.

дата і місце уточнюються


Комітет з питань молоді і спорту

Участь членів Комітету у проведенні національного конкурсу "Молодіжна столиця України".

січень – липень

Участь членів Комітету у проведенні конкурсу "Кращі практики молодіжної роботи".

січень – липень

Участь членів Комітету у засіданнях оргкомітетів, нарад щодо проведення всеукраїнських заходів національно-патріотичного виховання у 2022 році.

січень – липень

Участь членів Комітету у заходах для молоді, у тому числі спрямованих на розвиток молодіжної політики в регіонах України.

січень – липень


Участь членів Комітету у врученні Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

березень

Участь членів Комітету у заходах з нагоди Дня Європи.

травень

Розвиток молодіжних центрів та молодіжної інфраструктури на прикладі Вінницької області.

травень, м. Вінниця

Участь членів Комітету у заходах з нагоди Дня молоді.

червень

Круглий стіл: "Стан реалізації законів України "Про антидопінгову діяльність і спорті" та "Про внесення змін до статті 52 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю" за участю представників Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) та Ради Європи".

червень

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Тематичні засідання Комітету, присвячені питанню прикордонної безпеки на україно-російському державному кордоні.

лютий – липень

Тематичні онлайн-семінари для народних депутатів України.

лютий – липень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення організації та проведення місцевого референдуму в Україні".

18 лютого

Круглий стіл: "Комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду: проблеми та перспективи".

22 лютого

Круглий стіл: "Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування".

28 лютого


Круглий стіл: "Вдосконалення житлової політики. Новий Житловий кодекс України".

лютий

Круглий стіл: "Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення".

21 березня

Круглий стіл: "Запровадження будівельного інформаційного моделювання (ВІМ-технологій) на всіх етапах життєвого циклу об'єктів".

22 березня

Круглий стіл: "Реалізація виборчих прав громадян та права на місцеве самоврядування у громадах на підконтрольних Уряду територіях через якісне регулювання процедури визначення стану безпеки".

березень

Круглий стіл: "Виборчий кодекс України в дії: практика застосування та напрямки вдосконалення".

квітень

Круглий стіл: "Запровадження комплексної термомодернізації будівель".

26 травня

Круглий стіл: "Потенціал та нові ролі органів самоорганізації населення в умовах політики децентралізації влади".

травень

  Круглий стіл: "Презентація змін до законодавства про асоціації органів місцевого самоврядування".

травень

Круглий стіл: "Поточний стан і проблемні питання імплементації українського законодавства у сфері статусу депутатів місцевих рад".

травень

Круглий стіл: "Визначення правового статусу міських агломерацій як одного з елементів місцевого самоврядування України".

травень

Круглий стіл: "Досвід функціонування інституту старост на оновленій законодавчій основі: кращі практики".

червень

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Участь в роботі ХІІІ Всеукраїнського дитячого форуму "Формула успіху правової держави очима дітей".

лютий, м. Тернопіль

Участь в роботі наукової сесії Загальних зборів НАН України з проблем формування і реалізації моделі розвитку низьковуглецевої економіки України.

лютий

Участь у нагородженні переможців ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

березень

Участь в тринадцятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти".

березень

Участь в роботі ІІІ Україно-британського форуму "Досконалість у викладанні і навчанні у вищій освіті".

березень

Участь в урочистому засіданні Національній академії педагогічних наук України на тему: "30 років Національній академії педагогічних наук України: здобутки та перспективи".

21 березня

Участь у засіданні Президії НАПН України на тему: "Про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту обдарованої дитини НАПН України за 2018 – 2022 рр. та перспективи його розвитку".

21 березня

Участь у загальних звітно-виборних зборах НАПН України "Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України в 2021 р. та в період 2017 – 2021 рр.".

22-23 березня

Участь в роботі річної сесії Загальних зборів НАН України.

квітень

Участь в тридцять дев’ятій міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та            кар’єра – 2022".

квітень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення Національної системи кваліфікацій".

квітень

Участь в роботі Всеукраїнської онлайн конференції "Освітній процес в закладах дошкільної освіти: інноваційні практики".

травень

Участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми сучасного підручника" (у рамках Всеукраїнського фестивалю науки).

травень

Участь в роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару "Раннє втручання: розвиток дитини з особливими освітніми потребами та підтримка сім’ї".

травень

Круглий стіл: "Нематеріальна культурна спадщина та процеси культуротворення в контексті сучасних глобалізаційних викликів та вітчизняної гуманітарної політики".

травень

Участь у спільному засіданні Президії НАПН України та вчених рад Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди "Духовними світами Г. Сковороди", присвячене 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди.

3 червня, м. Переяслав

Участь у засіданні Президії НАПН України на тему: "Про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за 2018 – 2022 рр. та перспективи його розвитку".

16 червняКомітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Круглий стіл: "Економіка областей, постраждалих від збройного конфлікту – статус території пріоритетного розвитку як інструмент реінтеграції тимчасово окупованих територій".

лютий

Моніторингові візити до місць компактного проживання національних меншин.

лютий – березень

Круглий стіл: "Національна стратегія у сфері прав людини. Стан виконання".

березень

Круглий стіл: "Антидискримінаційне законодавство України: проблеми і шляхи вдосконалення" у партнерстві зі Структурою ООН Жінки в Україні.

березень

Круглий стіл: "Шляхи вдосконалення законодавства у сфері діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини".

березень

Круглий стіл: "Житло для внутрішньо переміщених осіб: стан законодавчої бази та реалізація урядових програм".

квітень


 

Круглий стіл: "Підвищення рівня захисту персональних даних в Україні відповідно до європейських практик".

квітень

Круглий стіл: "Про хід виконання рекомендацій комітетських слухань "Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин".

травень

Круглий стіл: "Реінтеграція населення через призму перехідного правосуддя".

травень

Круглий стіл: "Удосконалення законодавства в сфері захисту прав людини в діяльності реабілітаційних центрів в Україні".

червень


Комітет з питань правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Зміни до Кримінального процесуального кодексу України".

лютий – липень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення охоронної та детективної діяльності в Україні".

лютий – липень

Круглий стіл: "Зміни до Кримінального кодексу України".

лютий – липень

Круглий стіл: "Суд присяжних на сучасному етапі розвитку судочинства в Україні".

лютий – липень

Круглий стіл: "Концепція нового Кодексу України про адміністративні проступки".

лютий – липеньКомітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Висвітлення діяльності Комітету:

інформаційне наповнення та супроводження веб-сайту Комітету;

систематичне поновлення веб-сайту Комітету;

повідомлення Апарату Верховної Ради України (Інформаційне управління) про поточну діяльність Комітету для розміщення на веб-сайті Верховної Ради України.

лютий – липень

Особистий прийом громадян у Верховній Раді України відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України № 573 від 17.04.2015 р.

лютий – липень


Комітет з питань свободи слова

Засідання Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова щодо напрацювання законодавчих пропозицій щодо захисту прав журналістів.

лютий – липень


 

Семінар: "Загрози, які виникають під час здійснення законної професійної діяльності журналістів ".

лютий – липень

Круглий стіл: "Робота журналістів під час проведення публічних заходів".

лютий – липень


Круглий стіл: "Напрацювання законодавчих ініціатив щодо захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту інших медіа учасників та посилення відповідальності за вчинення злочинів проти журналістів".

лютий – липень

Семінар: "Вдосконалення чинного законодавства, яке регулює журналістську діяльність в Україні".

лютий – липень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення свободи слова в Україні".

лютий – липень

Круглий стіл: "Стійкість місцевих ЗМІ як запорука свободи слова в Україні" (спільно з Національною спілкою журналістів України).

березень

Семінар: "Правове регулювання журналістської діяльності в Україні".

 

березень


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Робоча зустріч з керівниками профільних міністерств та членами КМУ для узгодження напрацьованих пропозицій до законопроектів "Про статус і соціальний захист мирних (цивільних) громадян, які постраждали внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№1115) та "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів" (р.№2084) .

лютий


Круглий стіл: "Соціальний захист та законодавча підтримка осіб, зниклих безвісти, та їх родин".

лютий

Круглий стіл: "Діяльність реабілітаційних установ".

лютий

Круглий стіл: "Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації".

лютий

Круглий стіл: "Соціальні послуги: проблеми і перспективи".

березень

Круглий стіл: "Проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю".

березень, м. Біла Церква

Круглий стіл: "Законодавче врегулювання легалізації та організації добровольчих формувань".

березень

Круглий стіл: "Засади внутрішньої і зовнішньої політики у сфері соціального захисту ветеранів".

квітень

Круглий стіл: "Впровадження багаторівневої системи психологічної допомоги ветеранам та членам їх родин".

квітень

Круглий стіл: "Розвиток ветеранського бізнесу".

травень

Круглий стіл: "Роль Державної служби України з питань праці у зниженні рівня незадекларованої праці".

червень, м. Одеса

Круглий стіл: "Пенсійне забезпечення державних службовців та осіб, звільнених з військової служби".

червень

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Обговорення питань законодавчого забезпечення діяльності з дипломування моряків, імплементації положень Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (Конвенція ПДНВ).

лютий – липень


Обговорення питань цифровізації транспортних сервісів (електронний кабінет моряка).

лютий – липень

Обговорення законодавчих ініціатив щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державного управління у сфері дорожнього руху та його безпеки.

лютий – липень

Обговорення проекту Закону Про залізничний транспорт України, в тому числі щодо врахування в ньому положень директив і регламентів ЄС відповідно до зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію.

лютий – липень

Обговорення проекту Закону Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та інформаційно-диспетчерських служб.

лютий

Круглий стіл: "Фінансування приміських пасажирських перевезень місцевими бюджетами: поточний стан та перспективи".

березень

Обговорення проекту Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

березень

Обговорення проекту Закону Про внесення змін до статті 51 Кодексу торговельного мореплавства України щодо вимог до кваліфікації членів екіпажу.

травень


Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Круглий стіл: "Стан, перспективи та напрямки законодавчого врегулювання на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

березень

Комітет з питань цифрової трансформації

Круглий стіл: "Цифровізація іспиту на рівень володіння державною мовою. Проблемні питання та шляхи їх вирішення".

лютий

Круглий стіл: "Забезпечення належного рівня захисту персональних даних в Україні".

березень

Круглий стіл: "Захист сфери електронних комунікацій та недопущення дестабілізації на ринку кабельно-провідникової продукції".

квітень

 

Апарат Верховної Ради України