ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити          комітети Верховної Ради України за період

восьмої сесії ІХ скликання

(вересень 2022 – січень 2023 року)

 

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України,        постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань антикорупційної політики

Заслуховування керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо виконання повноважень при здійсненні співпраці з особами – викривачами та вжиття заходів щодо їхнього правового та іншого захисту.

жовтень – листопад


Комітет з питань бюджету


Про погодження згідно  зі статтею 4 Закону України від 30 червня 1995 року
№ 255/95-ВР "Про поводження з радіоактивними відходами" спрямування коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами  за відповідними бюджетними програмами (у разі надходження відповідного подання).

вересень – грудень

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" у поточному році.

вересень – грудень

Про розгляд висновків і пропозицій Рахункової палати України з окремих питань (за матеріалами проведених контрольних заходів).

вересень – грудень

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс) затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15 Кодексу);

вересень – січень

основних умов правочинів з державним боргом (за настання умов, визначених у абзаці другому частини сьомої статті 16 Кодексу);

вересень – січень

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

вересень – січень


 

перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

вересень – січень

збільшення за бюджетною програмою видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

вересень – січень

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23 Кодексу) – після припинення або скасування воєнного стану;

вересень – січень

розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку (згідно з частиною п'ятою статті 24-1 Кодексу);

вересень – січень

обсягів та напрямів використання коштів за рахунок місцевих запозичень, залучених для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності (згідно з частиною другою статті 103-1 Кодексу);

вересень – січень

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108               Кодексу) –  після припинення або скасування воєнного стану.

вересень – січень

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік"  (далі – Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України:

зміни обсягів надходжень кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів та витрат за відповідними бюджетними програмами, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету між такими бюджетними програмами (згідно з частиною другою статті 4 Закону) – після припинення або скасування воєнного стану;               

вересень – грудень

розподілу між головними розпорядниками бюджетних коштів  державних капітальних вкладень на розроблення та реалізацію державних інвестиційних проектів на 2022 рік  за бюджетною програмою Міністерства економіки України (загальнодержавні видатки та кредитування) "Державні капітальні вкладення на розроблення та реалізацію державних інвестиційних проектів" (згідно зі статтею 24 Закону) – після припинення або скасування воєнного стану.

вересень – грудень


Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати України (оголошеного у січні 2020 року).                             

вересень – січень


 


Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати України (оголошеного у вересні 2020 року).                             

вересень – січень


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Про стан виконання Закону України від 8 грудня 2015 року № 856-VIII "Про систему іномовлення України".

вересень

Про стан виконання Рішення Комітету від 18 листопада 2020 року за результатами розширеного засідання на тему: "Забезпечення культурними послугами, фінансування культурних інституцій в умовах децентралізації".

вересень – січень

Про стан виконання Рішення Комітету від 10 лютого 2021 року  за результатами слухань щодо державної підтримки творчих спілок в Україні.

вересень – січень

Про виконання положень законів України від 13 січня 1998 року № 9/98-ВР "Про кінематографію" та від 23 березня 2017 року № 1977-VIII "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

вересень – січень

Про стан виконання Рішення Комітету від 15 червня 2022 року за результатами слухань у Комітеті на тему: "Про загрози національній безпеці України, пов'язані з діяльністю релігійних організацій, що мають керівні центри на території держави-агресора".

вересень – січень


Про реалізацію положень Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

вересень – січень

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 4 листопада 2020 № 973-IX "Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди".

вересень – січень

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2021 року                № 1982-IX "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022 – 2023 роках".

вересень – січень

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

вересень – січень

Про стан виконання законодавства у сфері доступу до публічної інформації в адміністраціях новостворених об'єднаних територіальних громад (Закон України від 13 січня 2011 року № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації").

вересень – січень


Контроль за реалізацією положень Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2010 року № 483-IX "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, спрямовані на захист прав дитини в Україні" та станом виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, направлені на захист прав дитини в Україні" (Рішення Комітету від 23 грудня 2019 року).

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 30 березня 2021 року № 1359-IX "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

жовтень


Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2021 рік.

жовтень

Про стан виконання Рішення Комітету від 30 червня 2021 року "Про захист культурної спадщини та культурних цінностей України на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя".

жовтень

Реформа Парламентського телеканалу "Рада" в контексті інформаційного законодавства, міжнародних зобов’язань України щодо роздержавлення медіа.

жовтень

Про стан виконання Рекомендацій за результатами слухань у Комітеті 2 квітня 2021 року на тему: "Забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окуповані та прикордонні території України".

листопад

Про стан виконання Закону України від 16 грудня 2020 року № 1095-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа".

листопад

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Заслуховування інформації керівників робочих груп щодо стану підготовки законодавчих ініціатив.

вересень – січень

Заслуховування інформація керівників центральних органів виконавчої влади з питань предметів відання Комітету.

вересень – січень

Комітет з питань економічного розвитку

Аналіз практики застосування Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII "Про публічні закупівлі".

жовтень

Аналіз практики застосування Кодексу України з процедур банкрутства.

листопад

Аналіз практики застосування Закону України від 16 грудня 2021 року № 1977-IX "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості".

грудень

Аналіз практики застосування Закону України від 7 вересня 2021 року № 1710-IX "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки" та деяких інших законодавчих актів України щодо залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом стимулювання створення індустріальних парків".

січень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Заслуховування інформації постійно діючої (на період 2 роки) робочої групи щодо контролю за забезпеченням стовідсоткового обліку природного газу (відповідно до Закону України від 16 червня 2011 року № 3533-VI "Про забезпечення комерційного обліку природного газу".

листопад

Заслуховування інформації постійно діючої робочої групи з питання забезпечення парламентського контролю за подоланням негативних явищ в енергетиці.

листопад
Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

вересень – січень

Аналіз практики застосування Закону України від 21 січня 1994 року № 3857-XII "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

вересень – січень

Аналіз практики застосування Закону України від 29 червня 2004 року № 1906-IV "Про міжнародні договори України".

вересень – січень

Аналіз практики застосування Закону України від 7 червня 2018 року № 2449-VIII "Про дипломатичну службу".

вересень – січень

Аналіз практики застосування Закону України від 24 червня 2004 року № 1861-IV "Про транскордонне співробітництво".

вересень – січень

Про стан підготовки Урядом періодичних звітів з виконання Україною міжнародних договорів у сфері захисту прав людини (інформація Кабінету Міністрів України).

вересень – січень

Про стан підготовки Урядом періодичного звіту з виконання Україною Пекінської декларації та Платформи дій (інформація Міністерства соціальної політики України).

вересень – січень

Про стан розслідування злочинів, передбачених ст. 438 Кримінального кодексу України, а саме порушення законів та звичаїв війни, які передбачені ратифікованими Україною міжнародними договорами, та документування порушень прав людини у зоні збройного конфлікту (інформація Генеральної прокуратури України).

вересень – січень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Про актуальний порядок денний відносин України з ЄС та НАТО.

вересень – січень

Щодо подальших кроків на шляху набуття Україною членства в ЄС, зокрема стосовно заходів, спрямованих на виконання умов Європейської Комісії щодо надання Україні статусу країни-кандидата.

листопад

Про стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

груденьКомітет з питань молоді і спорту

Про заходи Міністерства молоді та спорту України щодо залучення молоді до волонтерської діяльності.

жовтень


Про стан роботи електронного реєстру спортивних споруд та шляхи його удосконалення і модернізації.

жовтень

Про виконання Закону України від 27 квітня 2021 року № 1414-IX "Про основні засади молодіжної політики".

листопад

Про заходи Міністерства молоді та спорту України щодо відновлення, реконструкції/будівництва спортивної інфраструктури після закінчення війни.

листопад

Про заходи Міністерства молоді та спорту України для адаптації молоді в умовах воєнного стану.

грудень

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Про стан фінансування сектора безпеки і оборони у 2022 – 2023 роках.

вересень – січень

Заслуховування інформації про планове та фактичне бюджетне забезпечення відповідних програм за рахунок загального і спеціального фондів Державного бюджету України, а також про залишок невикористаних коштів, передбачених для органів сектора безпеки і оборони, що входять до предметів відання Комітету.

вересень – січень

Заслуховування інформації про хід реформування Державного концерну "Укроборонпром".

вересень – січень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Про виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 7 червня 2001 року № 2493-III "Про службу в органах місцевого самоврядування".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 16 квітня 2009 року № 1275-VI "Про асоціації органів місцевого самоврядування".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 157-VIII "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

вересень – січень


Про виконання Закону України  від 17 листопада 2020 року № 1009-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 17 червня 2014 року № 1508-VII "Про співробітництво територіальних громад".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 156-VIII "Про засади державної регіональної політики".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 17 лютого 2022 року № 2073-IX "Про адміністративну процедуру".

вересень – січень

Про виконання Виборчого кодексу України.

вересень – січень

Про виконання Закону України від 30 червня 2004 року № 1932-IV "Про Центральну виборчу комісію".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 22 лютого 2007 року № 698-V "Про державний реєстр виборців".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 26 січня 2021 року № 1135-IX " Про всеукраїнський референдум ".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 27 лютого 2014 року № 794-VII "Про Кабінет Міністрів України".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI "Про центральні органи виконавчої влади".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 9 квітня 1999 року № 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 11 липня 2001 року № 2625-III "Про органи самоорганізації населення".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 11 липня 2002 року № 93-IV "Про статус депутатів місцевих рад".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 16 листопада 1992 року № 2780-XII "Про основи містобудування".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 20 травня 1999 року № 687-XIV "Про архітектурну діяльність".

вересень – січень


Про виконання Закону України від 6 вересня 2005 року № 2807-IV "Про благоустрій населених пунктів".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 4 вересня 2008 року № 500-VI "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

вересень – січень


Про виконання Закону України від 19 червня 1992 року № 2482-XII "Про приватизацію державного житлового фонду".

вересень – січень
Про виконання Закону України від 12 січня 2006 року № 3334-IV "Про житловий фонд соціального призначення".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 29 листопада 2001 року № 2866-III  "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 14 травня 2015 року № 417-VIII "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 22 червня 2017 року № 2118-VIII "Про енергетичну ефективність будівель".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 5 листопада 2009 року № 1704-VI "Про будівельні норми".

вересень – січень

Про виконання Закону України від 2 вересня 2020 року № 850-IX "Про надання будівельної продукції на ринку".

вересень – січень

Про виконання Житлового кодексу України від 30 червня 1983 року № 5464-X (зі змінами, внесеними Законом України від 21 квітня 2022 року № 2215-IX "Про дерадянізацію законодавства України").

вересень – січень

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

вересень – січень

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Про стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: "Про стан забезпечення підручниками та навчальними посібниками закладів загальної середньої освіти України до нового 2022/2023 навчального року", затверджених рішенням Комітету                   від 15 червня 2022 року, протокол № 101.

вересень

Про стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: "Про стан і проблеми підготовки до 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану та шляхи їх розв'язання", затверджених рішенням Комітету від 17 серпня 2022 року, протокол № 104.

вересень

Про стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: "Про стан забезпечення нормативно-правової бази функціонування корпоративних закладів загальної середньої освіти", затверджених рішенням Комітету від 18 липня 2022 року, протокол № 103.

листопад


Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Про стан виконання Закону України від 5 листопада 2021 року № 1871-IX "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні".

листопад

Про стан виконання Закону України від 20 жовтня 2014 року № 1706-VII "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

грудень

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

вересень – січень

Робота правоохоронних органів в умовах дії режиму воєнного стану.

вересень – січень

Аналіз практики застосування законів, прийнятих з початку дії режиму воєнного стану, віднесених до предмету відання Комітету.

вересень – січень

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Практика застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";

реєстрації законопроектів, проектів інших актів;

порядку проведення парламентських слухань.

вересень – січень


Практика застосування Закону України від 17 листопада 1992 року № 2790-XII "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень;


реалізації положень статей 23, 32, 33, 35 Закону України від 17 листопада 1992 року  № 2790-XII "Про статус народного депутата України";

реалізації положень ст. 33 Закону України від 17 листопада 1992 року № 2790-XII "Про статус народного депутата України", ст. 26 Регламенту Верховної Ради України (про відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень).

вересень – січень

Практика застосування Закону України від 4 квітня 1995 року № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

вересень – січень


Питання дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами України.

вересень – січень


Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіти Управління справами Апарату Верховної Ради України:

про виконання кошторису Верховної Ради України (за шість місяців) на 2022 рік;

вересень – жовтень

про виконання кошторису Верховної Ради України (за дев'ять місяців) на 2022 рік.

листопад – грудень

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, народних депутатів України та громадян України за період роботи восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

січень

Про затвердження звіту про роботу Комітету за період восьмої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

січень

Про затвердження плану роботи Комітету на період дев'ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

січень

Комітет з питань свободи слова

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" (Постанова Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 104-ІХ).

вересень – січень


Моніторинг ефективності роботи правоохоронних органів у сфері безпеки діяльності журналістів.

вересень – січень

Про виконання норм Закону України від 8 липня 2022 року № 2382-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання додаткових гарантій захисту працівникам засобів масової інформації, які працюють у районах ведення воєнних (бойових) дій та/або на тимчасово окупованих територіях України".

вересень – січень

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 14 квітня 2022 року № 2190-ІХ "Про Заяву Верховної Ради України про цінність свободи слова, гарантії діяльності журналістів і засобів масової інформації під час дії воєнного стану".

вересень – січень
Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Про стан готовності системи виплати громадянам житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в зимовий період.

вересень – січень

Про стан виконання рекомендацій Комітету з розгляду питання: Про стан виконання Закону України від 2 червня 2020 року № 646-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб", затверджених рішення Комітету від 15 грудня 2021 року.

вересеньПро стан виконання підпункту 2 пункту 9 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України  від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

вересень

Про стан врахування видатків на 2023 рік на соціальний захист для Міністерства соціальної політики України.

вересень

Про стан врахування видатків у бюджеті на 2023 рік на соціальний захист ветеранів для Міністерства у справах ветеранів України.

вересень

Про стан врахування видатків на 2023 рік на соціальний захист для Пенсійного фонду України, у тому числі на погашення підвищення розміру мінімальної пенсії за віком та забезпечення індексації пенсій. 

жовтень


 

Про стан врахування видатків на 2023 рік на соціальний захист для Фонду соціального страхування України, у тому числі на погашення заборгованості із соціальних виплат. 

жовтень

Про стан врахування видатків на 2023 рік для Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, у тому числі на погашення заборгованості із соціальних виплат та створення нових робочих місць. 

листопад


Про стан виконання Закону України від 29 червня 2021 року № 1584-IX "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб ".

листопад

Про стан врахування видатків у бюджеті на 2023 рік на соціальний захист осіб з інвалідністю для Фонду соціального захисту інвалідів України.

листопад

Про стан виконання положень Закону України від 15 лютого 2022 року № 2040-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства".

грудень

Аналіз практики застосування Закону України від 4 лютого 2021 року № 1213-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу". 

грудень

Звіт Рахункової палати України про результати фінансового аудиту проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

січень


Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Про стан виконання Закону України від 12 листопада 2019 року № 282-IX "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1762-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" та Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

вересень – січень

Про стан виконання "Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України         від 21 грудня 2020 року № 1287 (на виконання Закону України від 17 листопада 2016 року              № 1763-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі").

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 11 вересня 2019 року № 54-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 17 жовтня 2019 року № 200-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо управління безпекою автомобільних доріг".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 3 грудня 2020 року № 1054-IX "Про внутрішній водний транспорт".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 20 грудня 2016 року № 1787-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташоване на території проведення антитерористичної операції".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 18 жовтня 2018 року № 2604-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проведення антитерористичної операції".

вересень – січень


Про стан виконання Закону України від 13 липня 2020 року № 759-ІХ " Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України ".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 21 березня 2017 року № 1965-VIII "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 3 червня 2021 року № 1534-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 1 червня 2021 року № 1506-IX "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо узгодження його положень із змінами, внесеними до законодавства України".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 17 листопада 2021 року № 1887-IX  "Про мультимодальні перевезення".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 7 листопада 2021 року № 1889-IX "Про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок" щодо врегулювання питань фельд'єгерського зв'язку".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України від 7 вересня 2021 року № 1712-IX "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо організації пасажирських перевезень".

вересень – січень


Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Заслуховування інформації Голови Бюро економічної безпеки України щодо проміжних результатів роботи у 2022 році.

вересень

Заслуховування інформації Національного банку України щодо проміжних результатів роботи у 2022 році.

листопад

Комітет з питань цифрової трансформації

Заслуховування доповіді про стан інформатизації в Україні; завдання Національної програми інформатизації на виконання ст. 9 Закону України від 4 лютого 1998 року                             № 74/98-ВР "Про Національну програму інформатизації".

вересень

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Серія виїзних засідань в регіони, де об'єкти культурної спадщини найбільше постраждали від атак окупаційних військ рф, з метою ознайомлення із заходами, що були здійсненні для охорони цих об'єктів, та заходами, спрямованими на приведення пошкоджених об'єктів до належного стану.

вересень – січень

Актуальні питання розвитку архівної справи та діловодства (Державна архівна служба України).

вересень – січень

Про дотримання законодавства про охорону культурної спадщини на території Національного заповідника "Києво-Печерська лавра".

вересень – січень

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Аналіз збору доказової бази про вчинення рф воєнних злочинів, злочинів проти людяності, злочину геноциду, взаємодії з міжнародними судовими інституціями; оцінка руйнувань та планів відновлення області з метою відповідної комунікації з міжнародними партнерами; моніторинг імплементації Стамбульської конвенції на місцевому рівні.

вересень – січень, м. Харків

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Досягнення Україною цілей Спільної зовнішньої та безпекової політики Європейського Союзу.

дата і місце уточнюються

Комітет з питань молоді і спорту


Розвиток спортивної інфраструктури на прикладі Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа".

вересень – жовтень

Розвиток молодіжних центрів та молодіжної інфраструктури на прикладі Вінницької області.

вересень – листопад

Формування системи навчання від здобуття базової середньої освіти до магістра з фізичної культури і спорту у поєднанні з підготовкою та участю спортсменів у престижних міжнародних змаганнях (Національний університет фізичного виховання і спорту України).

жовтень

Перспективи проведення в Україні зимових Олімпійських ігор.

грудень – січень, Буковель, Івано-Франківська область 


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Досвід функціонування інституту старост. Регіональний вимір.

вересень, м. Рівне

Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на адміністрування виборчого процесу.

10 – 16  жовтня, м. Ладижин, Вінницька область

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Про стан правопорядку, виконання правоохоронними органами вимог Конституції та законів України в умовах дії режиму воєнного часу (за окремим планом).

вересень – січень

Комітет з питань свободи слова

Про проблеми функціонування засобів масової інформації в умовах широкомасштабної війни та економічної кризи.

вересень – грудень


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Про стан проживання пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які одержують мінімальний розмір пенсії.

грудень, м. Дніпро

Про стан влаштування на роботу громадян України.

січень, м. Одеса

Комітет з питань цифрової трансформації

Законодавче забезпечення питань цифрової трансформації.

листопад, м. Львів

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Парламентських слуханнях та на слуханнях у комітетах

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Про стан та перспективи розвитку аграрного сектору в Поліській зоні в умовах воєнного стану (на базі Поліського національного університету) (слухання у комітеті).

21-22 вересня, смт. Брусилів, м. Радомишль, м. Житомир, Житомирська область

Створення Фонду розвитку рибного господарства - як необхідна умова запровадження реформування рибопромислової галузі України (на базі ДП "Іркліївський розплідник рослиноїдних риб") (слухання у комітеті).

жовтень, с. Іркліїв, Черкаська область

Актуальні питання розвитку молочної галузі та шляхи їх вирішення (на базі санаторію "Радон") (слухання у комітеті).

листопад, м. Хмільник, Вінницька область

Комітет з питань антикорупційної політики

Звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців (відповідно до п.8 частини першої статті 16, частини другої статті 26 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1698-VII "Про Національне антикорупційне бюро України", статей 13, 14 Закону України від 4 квітня 1995 року № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України") (слухання у комітеті).

вересень – жовтень

Щорічний звіт Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: стан справ у цій сфері, основні проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання (відповідно до частини другої статті 2, частини четвертої статті 12 Закону України від 10 листопада 2015 року № 772-VIII "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів", статей 13, 14 Закону України від 4 квітня 1995 року                  № 116/95-ВР "Про комітети Верховної Ради України") (слухання у комітеті).

листопад

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Українські медіа в умовах широкомасштабної війни та економічної кризи (спільно з Комітетом з питань свободи слова) (слухання у комітеті).

вересень

Розвиток туризму у Карпатському регіоні (слухання у комітеті).

вересень – січень

Українська культурна спадщина під час війни: охорона, втрати, відновлення (слухання у комітеті).

вересень – січень

Питання державної підтримки, зокрема психологічної допомоги дітям, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації проти України (спільно з комітетами з питань освіти і науки, з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів) (слухання у комітеті).

вересень – січень


Комітет з питань економічного розвитку

Проблемні питання та шляхи їх вирішення у взаємовідносинах виробників/ переробників/ постачальників та суб'єктів реалізації сільськогосподарської продукції  (слухання у комітеті).

листопад – грудень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Імплементація REMIT в Україні як фактор протидії олігархічному впливу на енергетичні ринки і підвищення їхньої прозорості та конкурентності (слухання у комітеті).

листопад

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Міжнародна технічна допомога Україні. Шляхи суттєвого підвищення ефективного використання (слухання у комітеті).

вересень – січень


Законодавче забезпечення зовнішньополітичної діяльності України (слухання у комітеті).

вересень – січень

Стан двосторонніх відносин України з країнами-сусідами (без рф) (слухання у комітеті).

вересень – січень

Україна в контексті глобальних загроз і викликів (слухання у комітеті).

вересень – січень


Співпраця Верховної Ради України з Міністерством закордонних справ України в контексті розвитку парламентської дипломатії (слухання у комітеті).

вересень – січень

Міжнародні аспекти енергетичної безпеки України та регіональної енергетичної безпеки (слухання у комітеті).

вересень – січень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Щодо подальших кроків на шляху набуття Україною членства в ЄС, зокрема щодо заходів, спрямованих на виконання умов Європейської Комісії щодо надання Україні статусу країни-кандидата (слухання у комітеті).

листопад – грудень, місце уточнюється

Результати переговорного процесу щодо оновлення Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Безпекова складова Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони в контексті загальносвітової системи безпеки (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Комітет з питань молоді і спорту

Шляхи вирішення фінансового забезпечення Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2023 роки (слухання у комітеті).

жовтень

Шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів (слухання у комітеті).

листопад


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Аналіз практики застосування Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги" органами виконавчої влади та іншими державними органами (слухання у комітеті).

листопад – грудень


Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України (слухання у комітеті).

22 вересняКомітет з питань правоохоронної діяльності

Сучасний стан дотримання законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (слухання у комітеті).

вересень – січень

Право на цивільну вогнепальну зброю (парламентські слухання).

вересень – січень

Комітет з питань свободи слова

Українські медіа в умовах широкомасштабної війни та економічної кризи (слухання у комітеті).

вересень

Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки (парламентські слухання).

вересень – січень 


Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів


Про розміри прожиткових мінімумів та мінімальної пенсії за віком, які передбачені у проекті державного бюджету на 2023 рік (слухання у комітеті).

жовтень


 

Вплив розмірів прожиткових мінімумів на стан соціального захисту громадян України, особливо пенсіонерів, осіб з інвалідністю в Україні та дітей до 18 років (слухання у комітеті).

жовтень

Соціальний захист, надання окремих статусів захисникам/захисницям України та членам їх сімей (слухання у комітеті).

жовтень


Діяльність фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  (слухання у комітеті).

листопад


Комітет з питань цифрової трансформації

Як поширити базові інструменти е-демократії на всі територіальні громади (слухання у комітеті).

жовтень

"Хмари" – реалії та майбутнє (слухання у комітеті).

листопад

Майбутнє смартінфраструктури. Розвиток ІОТ (слухання у комітеті).

листопад

Питання  створення та функціонування кібервійськ. Сьогодення та перспективи (слухання у комітеті).

грудень

Кібербезпека в епоху цифрової економіки. Стан справ та перспективи (парламентські слухання).

січень

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та   інші заходи, які будуть проводити комітети або                                в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Меліоративний форум "Комплексна реформа в секторі гідротехнічної меліорації України"  (спільно з програмою USAID-Агро).

вересень

Форум виноградарів України.

вересень – жовтень, Закарпатська область

Круглий стіл: "Підтримка малих форм господарювання в умовах воєнного стану".

жовтень, м. Луцьк

Круглий стіл: "Робота рибопромислових підприємств в умовах воєнного стану" (на базі рибної компанії "Healthy & Wealthy").

жовтень, смт. Іванків, Київська область

Круглий стіл: "Актуальні проблеми земельних відносин" (українсько-німецький агрополітичний діалог).

листопад

Комітет з питань антикорупційної політики

Проведення зустрічей (у форматі круглого столу) із представниками Міжнародної антикорупційної консультаційної ради, програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) (відповідно до Меморандуму про наміри між Комітетом та Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні).

вересень – січень


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Круглий стіл: "Стан виконання Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної", проблеми фінансування (спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Уповноваженим із захисту державної мови, Національною комісією зі стандартів державної мови).

вересень – січень

Круглий стіл: "Питання інформаційної безпеки".

вересень – січень

Круглий стіл: "Проблематика функціонування друкованих  засобів масової інформації".

вересень – січень

Круглий стіл: "Меценатство у сфері культури".

вересень – січень

Розширене засідання: "Визначення функцій та повноважень органів прокуратури у сфері захисту дітей".

вересень – січень


 

Круглий стіл: "Проблеми збереження і подальшого розвитку періодичних видань культурницького та літературно-мистецького спрямування".

вересень – січень

Круглий стіл: "Підсумки роботи Українського культурного фонду та проблеми законодавчого регулювання його діяльності" (спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України і Українським культурним фондом).

вересень – січень

Круглий стіл: "Законодавча діяльність щодо адаптації українського законодавства у сфері гуманітарної та інформаційної політики до законодавства Європейського Союзу".

жовтень

Круглий стіл: "Стан реформування (роздержавлення) друкованих державних і комунальних засобів масової інформації".

жовтень – листопад

Круглий стіл: "Про стан соціально-демографічної ситуації в Україні у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України".

січень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Участь у Конференції ООН зі зміни клімату, яка включатиме проведення 27-ї сесії Конференції Сторін РКЗК ООН, 17-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, 4-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди, 57-ї сесії Допоміжного органу для консультацій з наукових питань та технологічних аспектів та 57-ї сесії Допоміжного органу з впровадження.

 06 - 18 листопада,  м. Шарм-аль-Шейх (Арабська Республіка Єгипет)

Участь в роботі Асамблеї вкладників Рахунку ядерної безпеки та Асамблеї вкладників Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.

листопад

Комітет з питань економічного розвитку

Щорічний звіт Фонду державного майна України.

вересень

Круглий стіл: "Локалізація в публічних закупівлях".

жовтень

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

жовтень – листопад

Щорічний звіт Антимонопольного Комітету України.

жовтень – листопад

Круглий стіл: "Питання європейської інтеграції".

листопад

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Робоча група щодо контролю за забезпеченням стовідсоткового обліку природного газу (відповідно до Закону України від 16 червня 2011 року № 3533-VI "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (упродовж 2 років).

вересень – січень

Робоча група "Водневі технології та воднева інфраструктура, як невід’ємна складова розвитку декарбонізованого енергетичного потенціалу України".

вересень – січень

Робоча група щодо розвитку прозорого конкурентного ринку нафтопродуктів.

вересень – січень

Робоча група щодо спрощення приєднань до електричних мереж.

вересень – січень

Робоча група щодо аналізу виникнення багатомільярдних боргів теплопостачальних, газорозподільних та газопостачальних компаній перед групою компаній "Нафтогаз України" та напрацювання шляхів вирішення цієї проблеми.

вересень – січень

Робоча група по напрацюванню рішень щодо справедливої трансформації вугледобувних регіонів.

вересень – січень

Постійно діюча робоча група з питання забезпечення парламентського контролю за подоланням негативних явищ в енергетиці.

вересень – січень

Спільна з Службою безпеки України робоча група щодо оцінки стану захищеності об'єктів критичної енергетичної інфраструктури від потенційних загроз ураження БпЛА та опрацювання відповідних змін і доповнень до законодавства України.

вересень – січень

Робоча група з моніторингу за підготовкою та проходженням осінньо-зимового періоду 2022-2023.

вересень – січень

Круглий стіл: "Адаптація енергетичного законодавства України до положень права Європейського Союзу: стан та перспективи" за участі представників секретаріату Енергетичного  Співтовариства.

жовтень

Круглий стіл: "Досвід і перспективи встановлення ІТП в багатоквартирних будинках".

листопад


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Круглий стіл: "Перегляд обсягу дерогації на предмет пропорційності викликам, які стоять перед Україною".

вересень – січень

Круглий стіл: "Налагодження економічних та дипломатичних відносин з державами азійського, південно-американського, африканського регіонів та країн Перської затоки".

вересень – січень

Круглий стіл: "Забезпечення гендерної рівності: моніторинг виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Пекінської декларації і Платформи дій".

вересень – січень


 

Круглий стіл: "Зовнішньоекономічні питання" (за участі представників Міністерства закордонних справ України та Міністерства економіки України).

вересень – січень

Круглий стіл: "Балто-Чорноморська вісь: актуальність і проблеми".

вересень – січень

Круглий стіл: "Захист прав корінних народів рф: виклики сьогодення".

вересень – січень

Круглий стіл: "Перспективи впровадження в Україні Рекомендацій щодо просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат, розроблених Консультативною радою з питань гендерної рівності при G7".

вересень – січень

Круглий стіл: "Перспективи ратифікації Україною Конвенції МОП №190".

вересень – січень


Чергові заходи МПС.

вересень – січень

Чергові заходи ПА ОБСЄ.

вересень – січень

Чергові заходи ПАРЄ.

вересень – січень

Чергові заходи ПА НАТО.

вересень – січень

Круглий стіл: "Відносини України з державами Азії в умовах російської агресивної війни".

вересень – січень

Круглий стіл: "Відносини України з державами Африки в умовах російської агресивної війни".

вересень – січень

Круглий стіл: "Відносини України з державами Латинської Америки в умовах російської агресивної війни".

вересень – січень

Круглий стіл: "Відносини України з державами Австралії та Океанії в умовах російської агресивної війни".

вересень – січень

Круглий стіл: "Стратегія діяльності України в міжнародних організаціях та асамблеях міжнародних організацій в умовах російської агресивної війни".

вересень – січеньКомітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Пленарне засідання Конференції комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

13-15 листопада, Прага, Чеська Республіка

Засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються


 

Засідання Комітетів ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються


Засідання ad hoc Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Угоди про Асоціацію.

дата і місце уточнюються

Засідання Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Регламенту.

дата і місце уточнюються

Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації.

дата і місце уточнюються

Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Парламенту Республіки Хорватія.

дата і місце уточнюються


Комітет з питань молоді і спорту

Участь членів Комітету в заходах, присвячених святкуванню Дня фізичної культури і спорту.

вересень

Участь членів Комітету у Міжпарламентському  футбольному турнірі.

вересень, Румунія

Участь членів Комітету в Олімпійському уроці.

вересень

Участь членів у молодіжних заходах та заходах з національно-патріотичного виховання.

вересень – грудень 

Участь членів Комітету у засіданнях оргкомітетів, нарад щодо проведення всеукраїнських заходів національно-патріотичного виховання у 2023 році.

вересень – грудень

Участь членів Комітету у засіданнях Конкурсної Комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2023 році.

вересень – грудень 

Участь членів Комітету у засіданнях Конкурсної Комісії з розгляду проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2023 році.

вересень – грудень 


Участь членів Комітету у засіданнях виконавчого комітету Національного олімпійського комітету  України.

вересень – січень

Участь членів Комітету у Благодійному тенісному турнірі серед народних депутатів України на підтримку Збройних Сил України.

жовтень


Участь членів Комітету у врученні Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

грудень


 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Засідання утворених при Комітеті робочих груп.

вересень – січень

Тематичні онлайн-семінари для народних депутатів України.

вересень – січень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період.

26 – 30 вересня, м. Страсбург, Франція

Круглий стіл: "Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення".

жовтень

Круглий стіл: "Комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду: проблеми та перспективи".

листопад

Круглий стіл: "Визначення правового статусу міських агломерацій як одного з елементів місцевого самоврядування України".

листопад

Круглий стіл: "Виборчий кодекс України в дії: практика застосування та напрямки вдосконалення".

січень

Круглий стіл: "Поточний стан і проблемні питання імплементації українського законодавства у сфері статусу депутатів місцевих рад".

січень

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Круглий стіл: "Функціонування професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану".

листопадКомітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Моніторингові візити в місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

вересень – січень


Комітет з питань правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення охоронної та детективної діяльності в Україні".

вересень – січень


 

Круглий стіл: "Зміни до Кримінального кодексу України".

вересень – січень

Круглий стіл: "Суд присяжних на сучасному етапі розвитку судочинства в Україні".

вересень – січень

Круглий стіл: "Концепція нового Кодексу України про адміністративні проступки".

вересень – січеньКомітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Висвітлення діяльності Комітету:

інформаційне наповнення та супроводження веб-сайту Комітету;

систематичне поновлення веб-сайту Комітету;

повідомлення Апарату Верховної Ради України (Інформаційне управління) про поточну діяльність Комітету для розміщення на веб-сайті Верховної Ради України.

вересень – січень

Особистий прийом громадян у Верховній Раді України відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 17 квітня 2015 року № 573.

вересень – січень


Комітет з питань свободи слова

Круглий стіл: "Діяльність засобів масової інформації в умовах війни".

вересень


Семінар: "Загрози, які виникають під час здійснення законної професійної діяльності журналістів, які працюють у районах ведення воєнних (бойових) дій та/або на тимчасово окупованих територіях України".

вересень – грудень 

Семінар: "Покращення податкового клімату та пільг для засобів масової інформації".

вересень – грудень

Засідання Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова стосовно напрацювання законодавчих пропозицій щодо захисту прав журналістів.

вересень – січень


Круглий стіл: "Напрацювання законодавчих ініціатив щодо захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту інших медіа учасників та посилення відповідальності за вчинення злочинів проти журналістів".

жовтень

Семінар: "Вдосконалення чинного законодавства, яке регулює журналістську діяльність в Україні".

листопад


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів


Круглий стіл: "Соціальний захист та законодавча підтримка осіб, зниклих безвісти, та їх родин".

вересень

Круглий стіл: "Соціальний захист, надання окремих статусів Захисникам/Захисницям України та членам їх сімей, членам сімей загиблих/померлих Захисників/Захисниць України".

жовтень

Круглий стіл: "Аналіз впровадження електронного реєстру ветеранів".

жовтень

Круглий стіл: "Рівень соціального захисту громадян України, який передбачено у проекті державного бюджету на 2023 рік".

жовтень

Круглий стіл: "Особливості призначення житлових субсидій внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, які знаходяться на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження".

жовтень

Круглий стіл: "Соціальні послуги: проблеми і перспективи".

листопад

Круглий стіл: "Діяльність реабілітаційних установ".

грудень

Круглий стіл: "Рівень пенсійного забезпечення пенсіонерів та осіб з інвалідністю в Україні у порівнянні з країнами Європи (не менше п’яти країн)".

січень

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Обговорення питань законодавчого забезпечення діяльності з дипломування моряків, імплементації положень Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (Конвенція ПДНВ).

вересень – січень


Обговорення питань цифровізації транспортних сервісів (електронний кабінет моряка).

вересень – січень

Обговорення проекту Закону України Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів, щодо відповідності його положень Директиві 2008/68/ЄС.

вересень – січень

Обговорення проекту Закону Про залізничний транспорт України, в тому числі щодо врахування в ньому положень директив і регламентів ЄС відповідно до зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію.

вересень – січень

Обговорення проекту Закону України Про поштовий зв’язок, у тому числі, щодо врахування в ньому положень директив ЄС відповідно до зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію.

вересень – січень

Обговорення проекту Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу.

вересень – січень

Обговорення проекту Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

вересень – січень

Обговорення проекту Закону Про внесення змін до статті 51 Кодексу торговельного мореплавства України щодо вимог до кваліфікації членів екіпажу.

вересень – січень


Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Круглий стіл: "Стан, перспективи та напрямки законодавчого врегулювання на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

жовтень

Комітет з питань цифрової трансформації

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення питань цифрової трансформації".

листопад

 

Апарат Верховної Ради України