ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити          комітети Верховної Ради України за період п'ятої сесії (лютий – липень 2021 року)

 

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України,        постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань антикорупційної політики

Відбір представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) (відповідно до статті 5 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів").

лютий – березень

Заслуховування керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо виконання повноважень при здійснені співпраці із особами – викривачами та вжиття заходів щодо їхнього правового та іншого захисту.

квітень

Проведення кваліфікаційного відбору представника від Верховної Ради України до складу комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) (відповідно до статті 12 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів").

травень


Комітет з питань бюджету

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс) затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15 Кодексу);

лютий – липень

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23 Кодексу);

лютий – липень

розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку (згідно з частиною п'ятою статті 24-1 Кодексу);

лютий – липень

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108 Кодексу);

лютий – липень

основних умов правочинів з державним боргом (за настання умов, визначених у абзаці другому частини сьомої статті 16 Кодексу);

лютий – липень

обсягів та напрямів використання коштів за рахунок місцевих запозичень, залучених для виконання ремонтно- будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності (згідно з частиною другою статті 103-1 Кодексу).

лютий – липень

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік"  (далі - Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України:

зміни обсягів надходжень кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів та витрат за відповідними бюджетними програмами, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету між такими бюджетними програмами (згідно з частиною другою статті 4 Закону);               

лютий – липень

спрямування коштів, визначених пунктом 9 статті 11 та пунктом 9 статті 12 Закону, на здійснення заходів, пов'язаних з вакцинацією населення і запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та боротьбою з її наслідками, збільшення заробітної плати працівникам медичних закладів (згідно з пунктом 24 статті 14 Закону);

лютий – липень


розподілу коштів за напрямами (об'єктами, заходами) за окремими бюджетними програмами (згідно з частиною першою статті 28 Закону).

лютий – липень

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" у поточному році.

лютий – липень


Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати (оголошеного у січні 2020 року).                             

лютий – липень


Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад члена Рахункової палати (оголошеного у вересні 2020 року).                             

лютий – липень

Про розгляд звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

квітень – травень

Про розгляд щорічного звіту про діяльність Рахункової палати за 2019 та 2020 роки.

травень

Про розгляд Бюджетної декларації на 2022-2024 роки.

червень – липень

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Про звіт Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за 2020 рік.

березень

Про виконання положень законів України від 13 січня 1998 року № 9/98-ВР "Про кінематографію" та від 23 березня 2017 року № 1977-VIII "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

лютий – липень

Стан виконання Рішення Комітету від 18 листопада 2020 року за результатами розширеного засідання на тему: "Забезпечення культурними послугами, фінансування культурних інституцій в умовах децентралізації".

лютий – липень

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 року
№ 2286-VIII "Про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки" та рішення Комітету від 4 грудня 2019 року "Про підготовку до відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 квітня 2014 року № 1227-VII "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України" у розрізі регіонального розвитку, шляхи і перспективи.

лютий – липень


Про реалізацію положень Закону України від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

лютий – липень

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 18 червня 2020 року № 732-IX  "Про відзначення 150-річчя з дня народження Василя Стефаника".

лютий – липень

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

лютий – липень

Стан та подальші кроки щодо удосконалення законодавства у сфері доступу до публічної інформації (Закон України від 13 січня 2011 року № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації").

лютий – липень

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 04.11.2020 № 973-IX "Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди".

лютий – липень

Контроль за реалізацією положень Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2010 року № 483-IX "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, спрямовані на захист прав дитини в Україні" та станом виконання Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Про стан соціального захисту дітей та невідкладні заходи, направлені на захист прав дитини в Україні" (Рішення Комітету від 23 грудня 2019 року).

лютий – липень

Про відбір кандидатур на заміщення вакантних посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

лютий – липень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Інформація керівників робочих груп щодо стану підготовки законодавчих ініціатив.

лютий – липень

Інформація керівників центральних органів виконавчої влади, а саме керівників Держводагентства, Держрибагентства, Держекоінспекції, ДСНС, ДІЯР з питань предметів відання Комітету.

лютий – липень

Інформація керівника Державного агентства водних ресурсів України з питань предметів відання Комітету.

лютий

Інформація керівника Державного агентства України з управління зоною відчуження стосовно виконання Указу Президента України від 9 грудня 2020 року № 556/2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи".

лютий

Комітет з питань економічного розвитку

Аналіз практики застосування Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року № 922- VIII.

лютий – липень

Аналіз практики застосування Кодексу України з питань банкрутства від 18 жовтня 2018 року № 2597-VIII.

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 3 грудня 2019 року № 318-IX.

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності" від 16 червня 2020 року № 703-IX.

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями" від 21 липня 2020 року № 815-IX.

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства" від 21 липня 2020 року № 816-IX.

лютий – липень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Про стан виконання положень Закону України від 22 вересня 2016 року № 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

березень

Про стан виконання положень Закону України від 9 квітня 2015 року № 329-VIII "Про ринок природного газу".

квітень

Звіт Держенергоефективності про результати реалізації Національних планів дій у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики.

квітень


Про стан виконання положень Закону України від 22 червня 2017 року № 2119-VIII "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".

травень

Про стан виконання положень Закону України від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги".

червень

Про стан виконання положень Закону України від 20 лютого 2003 року № 555-IV "Про альтернативні джерела енергії".

червень

Про стан виконання положень Закону України від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII "Про ринок електричної енергії".

липень

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги                       та медичного страхування

Про результати проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

квітень

Про результати проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2020 році Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель за бюджетними програмами "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" та "Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями".

після надходження звіту

Про результати формування Міністерством охорони здоров'я України Наглядової ради ДП "Медичні закупівлі України".

лютий – липень

Про заходи, вжиті Міністерством охорони здоров'я України для попередження та заборони ввезення, реєстрації та/або застосування вакцини проти COVID-19 виробництва Російської Федерації в Україні.

лютий – липень


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Про стан виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 21 січня 1994 року № 3857-XII "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 29 червня 2004 року № 1906-IV "Про міжнародні договори України".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 7 червня 2018 року № 2449-VIII "Про дипломатичну службу".

лютий – липень

Аналіз практики застосування Закону України від 24 червня 2004 року № 1861-IV "Про транскордонне співробітництво".

лютий – липень

Про стан підготовки Урядом періодичних звітів з виконання Україною міжнародних договорів у сфері захисту прав людини (інформація Кабінету Міністрів України).

у відповідності до звітних періодів

Про стан підготовки Урядом періодичного звіту з виконання Україною Пекінської декларації та Платформи дій (інформація Міністерства соціальної політики України).

у відповідності до звітних періодів

Про стан розслідування злочинів, передбачених ст. 438 Кримінального кодексу України, а саме порушення законів та звичаїв війни, які передбачені ратифікованими Україною міжнародними договорами, та документування порушень прав людини у зоні збройного конфлікту (інформація Генеральної прокуратури України).

квітень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

лютий – липень

Комітет з питань молоді і спорту

Про стан розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл в умовах децентралізації влади в Україні.

березень


 

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 1 листопада 2011 року
№ 3985-VI "Про проголошення Дня шахів в Україні".

квітень

Про стан підготовки національних збірних команд з видів спорту до XXXІI Олімпійських ігор.

квітень

Про стан підготовки національних збірних команд з видів спорту до XVI Паралімпійських ігор.

квітень

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Стан фінансування сектору безпеки і оборони у 2020-2021 роках.

лютий – липень

Заслуховування інформації про планове та фактичне бюджетне забезпечення відповідних програм за рахунок загального і спеціального фондів Державного бюджету України, а також про залишок невикористаних коштів, передбачених для органів сектору безпеки і оборони, що входять до предметів відання Комітету.

квітень – липень

Заслуховування інформації про хід реформування Державного концерну "Укроборонпром".

щомісячно


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Про виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 7 червня 2001 року № 2493-III "Про службу в органах місцевого самоврядування".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 157-VIII "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 17 червня 2014 року № 1508-VII "Про співробітництво територіальних громад".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 5 лютого 2015 року № 156-VIII "Про засади державної регіональної політики".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 8 вересня 2005 року № 2850-IV "Про стимулювання розвитку регіонів".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 9 квітня 1999 року № 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI "Про адміністративні послуги".

лютий – липень

Про виконання Виборчого кодексу України від 19 грудня 2019 року № 396-ІХ.

лютий – липень

Про виконання Закону України від 30 червня 2004 року № 1932-IV "Про Центральну виборчу комісію".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 22 лютого 2007 року № 698-V "Про державний реєстр виборців".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 27 лютого 2014 року № 794-VII "Про Кабінет Міністрів України".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI "Про центральні органи виконавчої влади".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 11 липня 2001 року № 2625-III "Про органи самоорганізації населення".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 11 липня 2002 року № 93-IV "Про статус депутатів місцевих рад".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 16 листопада 1992 року № 2780-XII "Про основи містобудування".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 20 травня 1999 року № 687-XIV "Про архітектурну діяльність".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 4 вересня 2008 року № 500-VI "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

лютий – липень


Про виконання Закону України від 19 червня 1992 року № 2482-XII "Про приватизацію державного житлового фонду".

лютий – липень


 


Про виконання Закону України від 12 січня 2006 року № 3334-IV "Про житловий фонд соціального призначення".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 29 листопада 2001 року № 2866-III  "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

лютий – липень

Про виконання Закону України від 14 травня 2015 року № 417-VIII "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

лютий – липень

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX "Про утворення та ліквідацію районів".

лютий – липень

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

лютий – липень

Про виконання Закону України  від 17 листопада 2020 року № 1009-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій".

лютий – липень

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 25 серпня 2020 року № 824-IX "Про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України".

лютий – липень

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Про хід виконання Рекомендацій слухань у Комітеті щодо реформування спеціальних закладів освіти України та стан впровадження інклюзивної освіти: проблеми і шляхи їх вирішення.

3 лютого

Про стан та проблеми роботи медичних працівників в закладах освіти.

3 лютого

Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році: формат проведення.

березень

Про вжиті заходи за результатами аудиту Рахунковою палатою ефективності використання Національною академією аграрних наук України коштів державного бюджету та управління об’єктами державної власності, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.

березень

Про виконання стипендіатами наукових (науково-технічних) робіт, їх звітування та рекомендації Комітету щодо вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України - молодих учених - докторів наук за 2020 рік.

березень – квітень

Про підтримку наукових об’єктів, що становлять національне надбання.

квітень


Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні".

квітень

Про стан виконання Національної стратегії у сфері прав людини (за участі Української Гельсінської спілки з прав людини та інших Громадських організацій, ПРООН).

травень


Комітет з питань правової політики

Щодо фінансового забезпечення органів судової влади у 2021 році.

щомісячно

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

лютий – липень

Про аналіз практики застосування прийнятих у 2017 – 2020 роках законів України, віднесених до предмету відання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

лютий – липень

Стан реформування органів прокуратури відповідно до Закону України від 19 вересня 2019 року № 113-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів з реформування органів прокуратури".

лютий – липень

Ефективність законодавства щодо інституту кримінального проступку.

лютий – липень

Практика застосування Закону України від 4 червня 2020 року № 671-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою".

лютий – липень

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Практика застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";

скасування рішень Верховної Ради України у порядку, передбаченому статтею 48 Регламенту Верховної Ради України;

реєстрації законопроектів, проектів інших актів;

порядку проведення парламентських слухань.

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень;


реалізації положень ст. 23, 32, 33, 35 Закону України "Про статус народного депутата України".

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

лютий – липень


Питання дотримання народними депутатами України норм Конституції України, законів України, дисципліни та норм етики.

лютий – липень


Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіти Управління справами Апарату Верховної Ради України;

про виконання кошторису Верховної Ради України на 2020 рік;

лютий – березень

про виконання кошторису Верховної Ради України на 2021 рік (за три місяці 2021 року).

червень – липень

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, народних депутатів України та громадян України за період роботи четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

червень – липень

Комітет з питань свободи слова

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" (Постанова Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 104-ІХ).

лютий – липень

Про стан безпеки професійної діяльності журналістів в Україні.

лютий – липень


 

Моніторинг ефективної роботи правоохоронних органів у сфері безпеки діяльності журналістів.

лютий – липень


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Про стан виконання Закону України від 5 грудня 2019 № 341-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції".

лютий

Про стан виконання Закону України від 17 січня 2019 року № 2671-VIII "Про соціальні послуги".

березень

Про стан запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності.

квітень

Про стан виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні" (Постанова Верховної Ради України від 19 травня 2020 року № 620-IX).

червень

Про стан виконання Закону України від 05 листопада 2020 № 978-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України".

липень


Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Стан виконання Закону України від 12 листопада 2019 року № 282-IX "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1762-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" та Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

лютий – липень

Стан виконання "Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року", затвердженої Постановою КМУ від 21 грудня 2020 року          № 1287 (на виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі").

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 11 вересня 2019 року № 54-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 жовтня 2019 року№ 200-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо управління безпекою автомобільних доріг".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 3 грудня 2020 року № 1054-IX "Про внутрішній водний транспорт".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 20 грудня 2016 року № 1787-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташоване на території проведення антитерористичної операції".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 18 жовтня 2018 року № 2604-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проведення антитерористичної операції".

лютий – липень


Стан виконання Закону України від 13 липня 2020 року № 759-ІХ " Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України ".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 21 березня 2017 року № 1965 -VIII "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації".

лютий – липень

Комітет з питань цифрової трансформації

Стан виконання Закону України від 5 жовтня 2017 року № 2163-VIII "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України" .

березень

Звіт про діяльність Національної комісії у сфері зв'язку та інформатизації у 2020 році (на виконання статті 17 Закону України від 18 листопада 2003 року "Про телекомунікації".

квітень

Інформація Голови Держспецзв'язку про виконання покладених на службу завдань (на виконання статті 23 Закону України від 23 лютого 2006 року № 3475-IV "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України").

травень

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Про якість та безпечність харчових продуктів в Україні.

квітень, м. Хмільник, Вінницька область

Ведення агробізнесу в Поліській зоні.

травень, Рівненська область

Аграрні інновації як фактор росту української економіки.

червень, Тернопільська область

Комітет з питань антикорупційної політики

Дотримання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування.

лютий – липень, м. Сєвєродонецьк

Дотримання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування.

лютий – липень, м. Рівне

Дотримання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування.

лютий – липень, м. Чернігів

Повторне засідання Комітету щодо стану виконання органами державної влади та правоохоронними органами Харківської області рішення Комітету, прийнятого за результати проведення засідання 27 листопада 2019 року.          

квітень, м. Харків

Щодо стану розслідування корупційних правопорушень у сфері водного та земельного господарств Одещини.

травень, м. Одеса

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Стан дотримання законодавства та проблеми у сферах кінематографії, туризму та захисту дітей.

лютий – липень, м. Одеса

Актуальні питання розвитку архівної справи та діловодства в умовах адміністративно-територіальної реформи (Державна архівна служба).

лютий – липень, м. Київ


Інформаційна безпека на прикордонних територіях.

лютий – липень

Стан і проблеми збереження пам'яток культурної спадщини.

лютий – липень Тернопільська, Львівська області

Низка виїзних засідань щодо стану дотримання законодавства у сфері захисту дітей.

лютий – липень, Донецька, Луганська, Київська області

Діяльність закладів культури в умовах територіальної реформи (децентралізації).

лютий – липень, Київська область

Комітет з питань економічного розвитку

Напрямки подальшого реформування авіабудівної галузі  в Україні (ДП "Антонов").

березень, м. Київ

Індустріальні парки в Україні: проблеми становлення та розвитку.

травень,  м. Біла Церква

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Розробка державної політики стосовно тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

лютий – липень, м. Херсон

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Шляхи співробітництва в рамках виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію та оновлення додатків до Угоди.

дата уточнюється, м. Одеса

Поточні проблеми та виклики в контексті виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію.

дата уточнюється, м. Харків

Щодо проектів транскордонного співробітництва.

дата уточнюється, м. Ужгород

Комітет з питань молоді і спорту

Формування системи навчання від здобуття базової середньої освіти – магістра з фізичної культури і спорту у поєднанні з підготовкою та участю спортсменів у престижних міжнародних змаганнях (Національний університет фізичного виховання і спорту України).

травень, м. Київ


Розвиток молодіжних центрів та молодіжної інфраструктури на прикладі Вінницької області.

травень – червень, м. Вінниця

Розвиток спортивної інфраструктури на прикладі Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа".

червень – липень, м. Київ


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Впровадження реформи децентралізації в Київській області.

дата і місце уточнюються

Впровадження реформи децентралізації на Волині.

дата і місце уточнюються

Впровадження реформи децентралізації на прикладі Харківської області.

дата і місце уточнюються

Впровадження реформи децентралізації на Закарпатті.

дата і місце уточнюються

Комітет з питань свободи слова

Про факти утисків журналістів регіональних засобів масової інформації.

лютий – липень


Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Пріоритети розвитку транспорту та інфраструктури: аеропорти, громадський транспорт, дороги і мости.

квітень, м. Івано-Франківськ, м. Львів

Перевірка стану реалізації проекту встановлення автоматичних вагових пунктів системи зважування в русі: поточна ситуація та проблеми.

квітень, м. Київ, Київська область

Стратегія розвитку інфраструктури та транспортного сполучення у Черкаській області.

квітень – травень, м. Черкаси


Функціонування контрольних пунктів в'їзду-виїзду у Донецькій та Луганській областях. Стан автомобільних доріг загального користування та відомчих (технологічних) автомобільних доріг (лісові дороги).

травень, м. Краматорськ

Щодо діяльності  ПАТ "Українське Дунайське пароплавство".

травень – червень, м. Ізмаїл

Функціонування контрольних пунктів в'їзду-виїзду у Закарпатській області. Стан автомобільних доріг загального користування та відомчих (технологічних) автомобільних доріг (лісові дороги).

червень, м. Ужгород

Комітет з питань цифрової трансформації

Законодавче забезпечення з питань цифрової трансформації.

травень – червень, м. Одеса

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Парламентських слуханнях та на слуханнях у комітетах

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Аграрна наука. Шляхи реформування: виклики та завдання (слухання у комітеті).

квітень

Комітет з питань антикорупційної політики

Звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців (відповідно до п.8 частини першої статті 16, частини другої статті 26 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", статей 13, 14 Закону України "Про комітети Верховної Ради України") (слухання у комітеті).

лютий

Щорічний звіт Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: стан справ у цій сфері, основні проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання (відповідно до частини другої статті 2, частини четвертої статті 12 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів") (слухання у комітеті).

квітень

Удосконалення антикорупційного законодавства щодо запобігання та покарання за реальний та потенційний конфлікт інтересів (за підтримки проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи) (слухання у комітеті).

квітень

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Розвиток туризму у Карпатському регіоні (слухання у комітеті).

лютий – липень

Мандруй Україною: стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні (парламентські слухання).

лютий – липень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Інформаційно-аналітична підтримка прийняття рішень з питань попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (слухання у комітеті).

березень

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи: проблеми та перспективи розвитку зони відчуження (слухання у комітеті).

квітень


 

Комітет з питань економічного розвитку

Негативна ситуація в авіаційній галузі України у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції  "COVID -19" та відсутність заходів підтримки галузі з боку Кабінету Міністрів України (слухання у комітеті).

лютий

Ефективність та реалізація Урядом  Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" за участі представників Вестмінстерської фундації за демократію  (слухання у комітеті).

лютий

Про засади державної політики сталого розвитку та прискореного економічного зростання України (парламентські слухання).

квітень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Про підсумки проходження опалювального сезону 2020-2021 років, проблемні питання та необхідні заходи підготовки до наступного опалювального сезону (слухання у комітеті).

травень

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги                       та медичного страхування

Протидія туберкульозу в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 (у режимі відеоконференції) (слухання у комітеті).

17 березня

Питання, присвячені впливу екології на стан здоров'я в Україні, та заходи із розробки та впровадження державної політики, спрямованої на попередження негативного впливу екологічних факторів на здоров'я населення України (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Міжнародна технічна допомога Україні. Шляхи суттєвого підвищення ефективного використання (слухання у комітеті).

лютий – липень


Законодавче забезпечення зовнішньополітичної діяльності України (слухання у комітеті).

лютий – липень

Стан двосторонніх відносин України з країнами-сусідами (без РФ) (слухання у комітеті).

лютий – липень

Україна в контексті глобальних загроз і викликів (слухання у комітеті).

лютий – липень


 

Стратегія подальших відносин з РФ у тому числі на парламентському рівні (слухання у комітеті).

лютий – липень

Міжнародні аспекти енергетичної безпеки України та регіональної енергетичної безпеки (слухання у комітеті).

лютий – липень

Денонсація Керченського договору: ризики та можливості (слухання у комітеті).

лютий – липень

Державна морська політика: формування, напрямки, розвиток (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Парламентський контроль як інструмент посилення демократії, підзвітності та ефективності державних інституцій в Україні (парламентські слухання).

дата уточнюється

Європейський зелений курс: виклики і можливості (парламентські слухання).

дата уточнюється

Комітет з питань молоді і спорту

Шляхи вирішення фінансового забезпечення Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2023 роки (слухання у комітеті).

квітень

Доступність спортивних споруд та ігрових майданчиків комунальної форми власності для широких верств населення, а також для осіб з інклюзією (слухання у комітеті).

травень

Перспективи збереження та розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів в Україні (слухання у комітеті).

липень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів (відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04.02.2020р. № 497-ІХ) (парламентські слухання).

дата уточнюється


Комітет з питань правоохоронної діяльності

Доповідь Генерального прокурора, Голови Служби безпеки України, Голови Національної поліції про стан боротьби з організованою злочинністю (слухання у комітеті).

лютий – липень

Інформація Генерального прокурора України про діяльність органів прокуратури у 2020 році (слухання у комітеті).

лютий – липень

Діяльність Державного бюро розслідувань у 2020 році, виконання покладених на нього завдань, додержання ним законодавства, прав і свобод людини і громадянина, а також напрями та шляхи підвищення ефективності діяльності Державного бюро розслідувань  (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань свободи слова

Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки (парламентські слухання).

квітень – липень


Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів


Про стан виконання Стратегії подолання бідності (слухання у комітеті).

березень

Про стан виконання рішень міжнародних судів та судів України з питань соціальних виплат громадянам України (слухання у комітеті).

березень

Про статус і соціальний захист мирних (цивільних) громадян та дітей, які постраждали внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (слухання у комітеті).

червень


Комітет з питань цифрової трансформації

Електронна демократія в Україні – дорожня мапа та цілі – Україна в топ - 20 (слухання у комітеті).

лютий

Кібербезпека, критична інфраструктура, електронні комунікації в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення  (парламентські слухання).

травень

Віртуальні активи: стан нормативної бази, оподаткування, проблеми та перспективи розвитку (парламентські слухання).

червень

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та   інші заходи, які будуть проводити комітети або                                в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної та земельної політики

Круглий стіл: "Дотації, субсидії аграріям: нагальна необхідність чи ні".

лютий

Круглий стіл: "Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку страхування в агропромисловому комплексі".

березень

Круглий стіл: "Державна підтримка різних форм господарювання. Пріоритети та вектори економічного зростання".

квітень

Круглий стіл: "Сучасний стан та перспективи розвитку харчової промисловості України".

червень

Комітет з питань антикорупційної політики

Інформаційні заходи для громадськості і громадських організацій: "Впровадження правових антикорупційних новел в національне законодавство" (спільно з програмою РАДА (USAID).

лютий – липень

Проведення зустрічей (у форматі круглого столу) із представниками Міжнародної антикорупційної консультаційної ради, програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) (відповідно до Меморандуму про наміри між Комітетом та Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні).

лютий – липень

Круглий стіл: "Удосконалення антикорупційного законодавства в частині запобігання та покарання за реальний та потенційний конфлікт інтересів" (за підтримки проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи та з представниками судової влади України, Національним агентством  з питань запобігання корупції, громадськими організаціями в сфері антикорупції).

лютий – липень


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Розширене засідання на тему: "Збереження археологічної спадщини та інших культурних цінностей: аналіз, проблеми та пропозиції щодо їх врегулювання".

лютий

Круглий стіл: "Робота служб та органів опіки і піклування в умовах територіальної реформи (децентралізації)".

лютий – липень

Круглий стіл: "Меценатство у сфері культури ".

лютий – липень

Круглий стіл: "Стан забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації в Україні та поточні законодавчі ініціативи" (спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та  Офісом Ради Європи в  Україні).

травень

Розширене засідання з представниками Міністерства соціальної політики України, Уповноваженим Президента України з прав дитини, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини з опрацювання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння формуванню відповідального батьківства (реєстр. № 3667).

червень

Науково-практичний семінар на тему: "Актуальні питання функціонування Єдиного веб-порталу використання публічних коштів та подальші кроки з удосконалення законодавства у цій сфері" (спільно з Міністерством фінансів України).

червень

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Засідання колегій центральних органів виконавчої влади.

лютий – липень

Асамблея вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки.

квітень – липень

Комітет з питань економічного розвитку

Про стан підготовки проекту Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки (на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 року № 15-р).

лютий – березень

Щорічний звіт Антимонопольного Комітету України.

березень

Робоча нарада щодо діяльності Антимонопольного комітету України із забезпечення розвитку та захисту конкуренції на загальнодержавному ринку реалізації тютюнових виробів.

березень

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

березень

Щорічний звіт Фонду  державного майна України.

квітень

Робоча нарада щодо діяльності Державного агентства резерву України.

квітень

Круглий стіл: "Напрацювання окремих положень проекту Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" щодо надання можливості приватизації житлового фонду, що перебуває в комунальній власності".

квітень

Робоча нарада щодо діяльності Державного космічного агентства України.

травень

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Круглий стіл: "Справедлива трансформація вугільних регіонів".

лютий – липень

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги                       та медичного страхування

Участь у засіданнях колегій Міністерства охорони здоров'я України та заходах інших органів виконавчої влади.

лютий – липень


Комітет з питань зовнішньої політики та          міжпарламентського співробітництва

Круглий стіл: "Перегляд обсягу дерогації на предмет пропорційності викликам, які стоять перед Україною".

лютий – липень

Круглий стіл: "Вироблення стратегії у питаннях утримання та посилення економічних санкцій проти РФ та міжнародної антипутінської коаліції у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України".

лютий – липень

Круглий стіл: "Налагодження економічних та дипломатичних відносин з державами азійського, південно-американського, африканського регіонів та країн Перської затоки".

лютий – липень

Круглий стіл: "Забезпечення гендерної рівності: моніторинг виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Пекінської декларації і Платформи дій".

лютий – липень

Круглий стіл: "Зовнішньоекономічні питання" (за участі представників МЗС та МЕРТ).

лютий – липень

Круглий стіл: "Безпечний план реінтеграції тимчасово окупованих територій".

лютий – липень

Круглий стіл: "Балто-Чорноморська вісь: актуальність і проблеми".

лютий – липень

Круглий стіл: "Захист прав корінних народів РФ: виклики сьогодення".

лютий – липень

 

Круглий стіл: "Перспективи впровадження в Україні Рекомендацій щодо просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат, розроблених Консультативною радою з питань гендерної рівності при G7".

лютий – липень

Круглий стіл: "Перспективи ратифікації Україною Конвенції МОП №190".

лютий – липень


 

Чергові заходи МПС.

лютий – липень

Чергові заходи ПА ОБСЄ.

лютий – липень

Чергові заходи ПАРЄ.

лютий – липень

Чергові заходи НАТО.

лютий – липень

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

Засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються

Засідання Комітетів ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються

Засідання робочої групи з питань Білорусі.

дата і місце уточнюються

Засідання ad hoc Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Угоди про Асоціацію.

дата і місце уточнюються

Засідання Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Регламенту.

дата і місце уточнюються

Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації.

дата і місце уточнюються

Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС.

дата і місце уточнюються

Засідання, Конференції комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

дата і місце уточнюються


Комітет з питань молоді і спорту

Участь членів Комітету у зустрічі з представниками Європейського Союзу та Ради Європи щодо впровадження положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергетики і їхніми державами-членами, з іншої сторони та імплементація вимог Антидопінгової конвенції .

лютий – липень

Участь членів Комітету у засіданнях виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України.

лютий – липень

Участь членів Комітету у засіданнях Конкурсної Комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році.

лютий – липень

Участь членів Комітету у засіданнях оргкомітетів, нарадах щодо проведення всеукраїнських заходів національно-патріотичного виховання у 2021 році.

лютий – липень

Участь членів Комітету у заходах з нагоди Дня Європи.

травень


Участь членів Комітету у фінальних змаганнях XXVIII Спартакіади "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю, присвяченої 30-й річниці Незалежності України.

червень

Участь членів Комітету у заходах з нагоди Дня молоді.

червень

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Тематичні засідання Комітету, присвячені питанню прикордонної безпеки на україно-російському державному кордоні.

лютий – липень

Тематичні онлайн-семінари для народних депутатів України.

лютий – липень


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування

Круглий стіл: "Староста в громаді: статус, мета та завдання".

лютий

Круглий стіл: "Впровадження ескроу-рахунків та проектного фінансування житлового будівництва".

лютий

Круглий стіл: "Нова редакція Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" через призму Європейської хартії місцевого самоврядування".

лютий


Круглий стіл: "Реформування системи архітектурно-будівельного контролю в Україні".

березень

Круглий стіл: "Утворення Київської агломерації як перспектива розвитку столичного регіону".

березень, м. Буча Київська область

Круглий стіл: "Проблемні питання просторового планування та містобудівної документації, проектування та будівництва об'єктів соціальної сфери та інженерного забезпечення, методів ефективного законодавчого регулювання нового будівництва в зонах охорони пам’яток, буферних зонах об’єктів всесвітньої спадщини, історичних ареалах населених місць".

березень

Круглий стіл: "Шляхи законодавчого забезпечення утворення міських агломерацій".

квітень, м. Львів

Круглий стіл: "Виборчі фінанси та проблемні питання щодо підзвітності політичних ресурсів у виборчому процесі".

квітень

Круглий стіл: "Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах, законодавче регулювання благоустрою в об'єднаних територіальних громадах".

квітень


Публічне обговорення: "Інформаційне забезпечення виборів, просвіта та ефективне регулювання агітації, у тому числі в соціальних мережах".

квітень – травень

Круглий стіл: "Комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду: проблеми та перспективи".

травень

Круглий стіл: "Аналіз законодавчого  регулювання реставрації нерухомих об’єктів культурної спадщини".

травень

Круглий стіл: "Окремі аспекти запровадження та функціонування інституту префекта в Україні ".

червень

Круглий стіл: "Доступні адміністративні послуги як індикатор реформи децентралізації".

червень

Моніторинг спроможності територіальних громад в контексті реформи місцевого самоврядування.

липень

Круглий стіл: "Виборчий кодекс України: практика застосування та напрями реформування".

липень

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Засідання об’єднаної Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.

лютий – липень

Участь у засіданнях Національної ради України з питань розвитку науки і технологій та Ради з розвитку інновацій.

лютий – липень

Участь у роботі методологічного семінару на тему: "Заснування і розвиток закладів позашкільної освіти у територіальній громаді" (організатор заходу Міжнародна Асоціація позашкільної освіти).

лютий

Участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта дорослих: світові тенденції, українські реалії та перспективи".

лютий, м. Харків

Участь у ІІ Україно-британському форумі "Досконалість викладання і навчання у вищій освіті".

березень, м. Київ

Участь у дванадцятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2021".

березень, м. Київ

Участь у вебінарі "Дуальна форма здобуття професійно-технічної освіти в Україні: виклики та рішення".

березень

Участь у засіданні Президії НАПН України "Про результати досліджень в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України формування компетентностей учасників освітнього процесу на основі хмаро орієнтованих інформаційно-освітніх систем".

18 березня

Звітні річні збори Національної академії наук України та національних галузевих академій наук України.

березень – квітень

Участь у засідання колегії МОН "Про хід імплементації Закону України “Про фахову передвищу освіту".

квітень

Участь у 37 Міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар’єра – 2021".

квітень, м. Київ

Участь у методологічному семінарі на тему: "Актуальні проблеми психологічної протидії негативним інформаційним впливам на особистість в умовах сучасних викликів".

8 квітня

Участь у загальних зборах НАПН України "Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 році та завдання на 2021 рік".

9 квітня

Прийняття та опрацювання подань на конкурс з присудження Премії Верховної Ради України для молодих учених за 2020 рік.

квітень – липень

Круглий стіл: "Обговорення законопроекту "Про освіту дорослих".

травень

Круглий стіл: "Презентація Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2021 – 2031 роки".

червень

Участь у засіданні колегії МОН "Про підсумки всеукраїнського експерименту за темою "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти".

червень

Участь у засіданні Президії НАПН України "Про результати дослідження "Методичні основи розроблення SMART-комплексів для підготовки кваліфікованих робітників аграрної, будівельної і машинобудівної галузей", виконаного в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України".

17 червня

Прийняття подань на конкурс з присудження іменних стипендій Верховної Ради України для молодих вчених – докторів наук за 2022 рік.

червень – липень


 


Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Круглий стіл: "Кримська платформа: шлях до деокупації" (за підтримки Меджлісу

кримськотатарського народу).

лютий

Круглий стіл: "Моделі врегулювання збройних конфліктів та захист прав людини під час деокупації та реінтеграції: міжнародний та зарубіжний досвід" (експертне обговорення).

лютий

Круглий стіл: "Свобода пересування вздовж лінії розмежування: проблема застосування штрафних санкцій за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї" (спільно з БО БФ "Право на Захист" та Офісом ООН з координації гуманітарної діяльності).

березень

Круглий стіл: "Вдосконалення законодавства про надання захисту іноземцям та особам без громадянства: основні завдання та критерії майбутнього закону".

березень


 Круглий стіл: "Забезпечення гендерної рівності в умовах пандемії COVID-19".

березень

Круглий стіл: "Шляхи удосконалення законодавства про забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб".

березень

Круглий стіл: "Стан дотримання прав та свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях та лінії зіткнення" (за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини, МГО "Людина в біді").

квітень

Круглий стіл: "Ратифікація Римського статуту у світлі початку розслідування "українського кейсу" Міжнародним кримінальним судом", який планується провести за участі ГО "Центр громадянських свобод".

квітень

Круглий стіл: "Запровадження засад перехідного правосуддя як передумови деокупації територій та реінтеграції населення".

квітень

Круглий стіл: "Захист персональних даних в українському суспільстві".

травень

Круглий стіл: "Створення уповноваженого органу захисту персональних даних та доступу до публічної інформації".

травень

Моніторинговий візит до Луганської області з питань забезпечення прав та безпеки громадян України, які проживають в зоні розмежування.

травень – червень


 

Круглий стіл: "Забезпечення доступу громадян до правосуддя" за участі Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

червень

Круглий стіл: "Парламентський контроль за виконанням закону "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти" (заслуховування інформації від органів влади, експертне обговорення проблем і механізмів їх вирішення).

червень

Круглий стіл: "Про хід виконання рекомендацій комітетських слухань "Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин".

червень

Моніторингові візити до місць компактного проживання національних меншин.

червень – липень, Закарпатська, Одеська, Львівська/Донецька області

Моніторингові візити до місць позбавлення волі.

червень – липень

Комітет з питань правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Удосконалення інституту затримання особи в кримінальному процесі".

лютий – липень

Тренінг: Цивільний демократичний контроль над правоохоронними органами для членів Комітету, організований Женевським центром управління сектором безпеки (DACF).

лютий – липень, м. Київ

Круглий стіл: "Удосконалення законодавства у сфері регулювання обігу цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї".

лютий – липень

Круглий стіл: "Концепція нового Кодексу України про адміністративні проступки".

лютий – липень

Круглий стіл: "Реформування інституту захисту учасників кримінального провадження".

лютий – липень

Підсумки обговорення щодо цивільного демократичного контролю над правоохоронними органами та кращими міжнародними практиками його реалізації (за участі представників Комітету та Женевського центру управління сектором безпеки (DACF).

лютий – липень, м. Женева

Круглий стіл: "Про застосування спеціальних засобів поліцейськими (вдосконалення правових підстав застосування поліцейськими електрошокових пристроїв контактної та контактно-дистанційної дії)".

березень


 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та           організації роботи Верховної Ради України

Висвітлення діяльності Комітету:

інформаційне наповнення та супроводження веб-сайту Комітету;

систематичне поновлення веб-сайту Комітету;

повідомлення Апарату Верховної Ради України (Інформаційне управління) про поточну діяльність Комітету для розміщення на веб-сайті Верховної Ради України.

лютий – липень

Особистий прийом громадян у Верховній Раді України відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України № 573 від 17.04.2015 р.

лютий – липень


Комітет з питань свободи слова

Засідання Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова щодо напрацювання законодавчих пропозицій щодо захисту прав журналістів.

лютий – липень

Семінар: "Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності".

березень

Круглий стіл: "Робота журналістів під час проведення публічних заходів".

квітень


Круглий стіл: "Напрацювання законодавчих ініціатив щодо захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту законної професійної діяльності журналістів, гарантії захисту інших медіа учасників та посилення відповідальності за вчинення злочинів проти журналістів".

травень

Семінар: "Правове регулювання журналістської діяльності в Україні".

травень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення свободи слова та підвищення якості журналістської діяльності в Україні".

червень


Комітет з питань  соціальної політики та захисту прав  ветеранів

Круглий стіл: "Посилення системного підходу до забезпечення державної підтримки членів сімей загиблих (померлих) ветеранів та забезпечення узгодженості дій органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері соціального та правового захисту Захисників України та членів їх сімей, створення в Україні ефективного механізму реалізації і забезпечення належних державних гарантій".

лютий

Робоча поїздка Комітету до Чорнобильської АЕС.

березень, Київська область


Круглий стіл: "Питання верифікації та моніторингу державних виплат".

березень

Круглий стіл: "Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків".

квітень

Круглий стіл: "Реалізація заходів щодо сприяння зайнятості населення, визначених Законом України "Про зайнятість населення".

квітень, м. Житомир, м. Новоград-Волинський

Круглий стіл: "Участь громадськості у процесах соціального діалогу".

квітень, м. Житомир, м. Новоград-Волинський

Круглий стіл: "Утвердження й зміцнення єдності суспільства, розбудова його інститутів відповідно до конституційних принципів і засад, уникнення соціальної напруги та протиріч, виховання майбутніх поколінь в середовищі поваги до ветеранів, їх внеску в існування та розвиток сучасної демократичної соціальної та правової держави".

травень

Круглий стіл: "Невиплата заборгованості по пенсіях внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, що мешкають на непідконтрольних територіях: порушення прав чи сьогоденна реальність?".

травень


Круглий стіл: "Соціальний захист і реабілітація осіб з інвалідністю та регулювання діяльності їх підприємств і громадських об’єднань".

травень

Круглий стіл: "Виконання та реалізація регіональних програм соціального захисту ветеранів війни та осіб, на яких поширюється Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

липень

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Обговорення проекту Закону України про поштовий зв'язок та альтернативних до нього за участі зацікавлених  сторін.

лютий

Обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу.

лютий – березень

Обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

лютий – квітень

Обговорення проекту Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту.

лютий – квітень

Обговорення проекту Закону про мультимодальні перевезення.

лютий – квітень

Обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів автомобільним та міським електричним транспортом.

лютий – квітень

Обговорення проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи державного управління у сфері дорожнього руху та його безпеки".

лютий – липень


Обговорення проекту Закону щодо виконання вимог Угоди про міжнародні перевезення швидкопсувних харчових продуктів та про спеціальні транспортні засоби, які призначені для цих перевезень.

лютий – липень

Обговорення проекту Закону про залізничний транспорт України та врахування в ньому положень європейських директив та регламентів.

лютий – липень

Круглий стіл: "Практичне застосовування принципів та умов контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIС) у дорожньому господарстві".

березень

Круглий стіл: "Стан реформування якості та інноваційність будівельних матеріалів, що використовуються у дорожньому господарстві".

березень

Обговорення питань законодавчого забезпечення діяльності з дипломування моряків, імплементації положень Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти   1978 року, з поправками (Конвенція ПДНВ).

березень – квітень

Обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення.

березень – травень

Круглий стіл:" Стан реалізації проектів Міжнародних фінансових організацій в дорожньому господарстві".

квітень

Круглий стіл: "Фінансування приміських пасажирських перевезень місцевими бюджетами: поточний стан та перспективи".

квітень

Круглий стіл: "Стан реформування АТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України".

квітень

Круглий стіл: "Стан функціонування та наповнення територіальних дорожніх фондів ".

травень

Участь у Всеукраїнському тижні безпеки дорожнього руху.

травень

Ознайомлення з діяльністю АТ "Укрпошта".

травень

Круглий стіл: "Стан та перспективи будівництва Великої обхідної автомобільної дороги навколо міста Києва".

червень

Обговорення питань цифровізації транспортних сервісів (електронний кабінет моряка).

червень – липень


 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Круглий стіл: "Розбудова інфраструктури для безготівкових розрахунків у сільській місцевості".

березень

Комітет з питань цифрової трансформації

Круглий стіл: "Функціонування електронної комерції в Україні".

березень

 

Апарат Верховної Ради України