ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити комітети

Верховної Ради України за період восьмої сесії

(лютий - липень 2018 року)

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України, постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Про стан виконання Держпродспоживслужбою України вимог законодавства щодо забезпечення епізоотичного благополуччя на території країни.

березень

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Про стан готовності введення в дію Закону України від 9 листопада 2017 року 
№ 2189-VIII
"Про житлово-комунальні послуги".

червень

Комітет з питань бюджету

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15);

лютий липень

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23);

лютий липень

перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23);

лютий липень

збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23);

лютий липень

перерозподілу видатків державного бюджету на централізовані заходи між адміністративно-територіальними одиницями (згідно з частиною дев'ятою статті 23);

лютий липень

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23);

лютий липень

розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку (згідно з частиною п'ятою статті 24-1);

лютий липень

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108);

лютий липень

щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів в рамках експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг загального користування (розвитку дорожньої інфраструктури у м. Києві) (згідно з пунктом 33 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення");

лютий липень

переліку об'єктів для реалізації заходів у рамках експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних, що затверджується обласними та Київською міською державними адміністраціями (згідно з пунктом 33 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення").

лютий липень

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (далі - Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України:

розподілу коштів за напрямами (об'єктами, заходами) за бюджетними програмами, визначеними у частині першій статті 32 Закону;

лютий липень

порядку та обсягів спрямування коштів спеціального фонду державного бюджету  на реалізацію програм і заходів, визначених у статті 34 Закону.

лютий липень

Про погодження згідно  із статтею 11 Закону України від 22 вересня 2016 року 
№ 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" кошторису такої Комісії.                             

лютий липень

Про погодження згідно  із статтею 3 Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" переліків об'єктів, фінансове забезпечення яких здійснюються за рахунок  коштів державного дорожнього фонду.

лютий липень

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" у поточному році.

лютий липень

Про виконання бюджетних програм   головними розпорядниками коштів державного бюджету за окремим переліком (з урахуванням матеріалів Рахункової палати).

лютий липень

Про розгляд висновків і пропозицій  Рахункової палати з окремих питань (за матеріалами проведених контрольних заходів).

лютий липень

Про розгляд звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

квітень – травень

Про підготовку проекту постанови Верховної Ради України щодо Основних напрямів бюджетної політики на 2019 рік.

квітень – травень

Про щорічний звіт про діяльність Рахункової палати за 2017 рік.

травень – червень

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Про виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

лютий – липень

Про виконання Закону України "Про державну службу".

лютий – липень

Про виконання Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

лютий – липень

Про виконання Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

лютий – липень

Про виконання Закону України "Про співробітництво територіальних громад".

лютий – липень

Про виконання Закону України "Про адміністративні послуги".

лютий – липень

Про виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

лютий – липень

Про виконання Закону України від 9 листопада 2017 року № 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби".

лютий – липень

Моніторинг стану виконання центральними органами виконавчої влади завдань, визначених законами, постановами Верховної Ради України.

лютий – липень

Моніторинг стану виконання місцевими органами влади рішень комітету, застосування роз’яснень.

лютий – липень

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Про виконання Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, затвердженої Законом України від 24 травня 2012 року № 4836-VI.

травень

Комітет з питань економічної політики

Звіт про діяльність Антимонопольного комітету України (з урахуванням висновку Рахункової палати України).

травень

Звіт Фонду державного майна України про виконання Державної програми приватизації.

червень

Щорічний звіт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо аналізу функціонування системи публічних закупівель за 2016 – 2017  роки.

червень – липень

Комітет з питань європейської інтеграції

Про стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

лютий липень

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

по мірі надходження

Про аналіз практики застосування прийнятих у 2015-2017 роках законів України, віднесених до предмету відання Комітету.

лютий липень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Щодо стану виконання вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII "Про запобігання корупції" в частині роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

квітень

Комітет у закордонних справах

Про стан виконання рекомендацій слухань у комітеті від 18 жовтня 2017 року на тему: "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України" .

лютийлипень

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

лютийлипень

Про стан виконання рекомендацій слухань у комітеті від 15 квітня 2015 року на тему: "Формування стратегії захисту національних інтересів України в частині протидії актам агресії, анексії Автономної Республіки Крим, іншим злочинам Російської Федерації, спрямованим проти України".

лютийлипень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у комітеті від 20 травня 2015 року на тему: "Механізми контролю для забезпечення прозорості та ефективності використання міжнародної допомоги".

лютийлипень

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України" в частині впровадження е-урядування (пункт 2 Рекомендацій) (Постанова Верховної Ради України від 31 березня 2016 року № 1073-VIII).

березень

Комітет з питань культури i духовності

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

щоквартально

Про виконання положень Закону України "Про кінематографію".

щомісячно

 

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "75 – ті роковини трагедії Бабиного Яру: уроки історії та сучасність" (Постанова Верховної Ради України від 16 листопада 2016 року № 1744-VIII) .

щоквартально

Контроль за реалізацією положень Закону України від 28 січня 2016 року № 954-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері" щодо організаційних аспектів створення та функціонування Інституту книги.

щоквартально


Комітет з питань науки і освіти

Про стан впровадження Закону України від 1 липня 2014 року 
№ 1556-VII "Про вищу освіту".

28 лютого

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення" (Постанова Верховної Ради України від 13 січня                                          2015 року № 96-VIII).

березень


Про реалізацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком.

квітень

Про стан і проблеми нормативно-правового врегулювання харчування дітей та учнів у закладах освіти.

квітень

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Стан фінансування сектору безпеки і оборони у 2017 – 2018 роках.

лютийлипень

Заслуховування інформації щодо демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави.

лютийлипень

Стан виконання Державного оборонного замовлення (розгляд питання у закритому режимі).

лютийлипень

Трирічне планування Державного оборонного замовлення на 2018 – 2020 роки (розгляд питання в закритому режимі).

лютийлипень

Стан виконання річних національних програм співробітництва під егідою Комісії Україна – НАТО.

лютийлипень


Комітет з питань охорони здоров'я

 

Про стан виконання Закону України від 19 березня 2015 року № 269-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі".

лютий – липень

Про використання коштів Державного бюджету України, виділених у 2017 році Національній академії медичних наук України  на реалізацію бюджетної програми "Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України» (КПКВК 6561160) (Закон України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", постанова Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року № 425  "Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук").

квітень

Про стан виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я (розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 560-р) та заходів, що вживаються МОЗ України з метою розбудови системи громадського здоров’я в Україні.

травень


 Про заходи, що вживаються МОЗ України для організації  надання медичної допомоги із застосуванням неродинної алогенної трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку)  в Україні та стан реалізації пілотного проекту щодо зміни фінансування оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів.

червень

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Про стан виконання положень Закону України від 22 вересня 2016 року
№ 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

лютий-липень

Про стан виконання положень Закону України від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII "Про ринок електричної енергії".

лютий-липень

Про стан виконання положень Закону України від 9 квітня 2015 року № 329-VIII "Про ринок природного газу".

лютий-липень

Комітет з питань податкової та митної політики

Попередній аналіз регуляторного впливу та практика застосування Закону України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII " Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році ".

травень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Про хід виконання Закону України від 18 січня 2001 року N 2235-III "Про громадянство України".

травень

Про хід виконання Закону України від 20 жовтня 2014 року 
№ 1706-VII "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

червень

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

 

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 1 липня 2010 року                         № 2404-VI "Про державно-приватне партнерство".

березень


Щодо аналізу практики застосування Закону України від 21 червня 2012 року                       № 5018-VI "Про індустріальні парки".

березень

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 2 березня 2015 року                        № 222-VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності".

квітень

Щодо аналізу практики застосування законів України від 3 листопада 2016 року: "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" № 1728-VIII, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)" № 1727-VIII та "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" № 1726-VIII.

травень

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 15 січня 2015 року                        № 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

травень


Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної
Ради України

Практика застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";


питання надання Верховною Радою України згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата України;

скасування рішень Верховної Ради України у порядку, передбаченому статтею 48 Регламенту Верховної Ради України;

реєстрації законопроектів, проектів інших актів;

порядку проведення парламентських слухань.

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах із органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень.

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

лютий – липень


Питання дотримання народними депутатами України норм Конституції України, законів України, дисципліни та норм етики.

лютий – липень


Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік";

звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, затверджених Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (за 3 місяці 2018 року);

червень – липень

звіт щодо діяльності окремих структурних підрозділів та підприємств, підпорядкованих Управлінню справами Апарату Верховної Ради України.

лютий – липень

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, народних депутатів України та громадян України за період роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

червень – липень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Проблеми інформаційного мовлення на зарубіжні країни ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" ( в порядку контролю виконання Закону України від 8 грудня 2015 року № 856-VIII "Про систему іномовлення України").

лютий

Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік.

березень

Про виконання рекомендацій слухань у комітеті від 11 листопада 2015 року на тему: "Впровадження ефірного наземного цифрового мовлення в Україні: виклики і проблеми інформаційної безпеки".

червень

Забезпечення аналізу практики застосування Закону України від 17 квітня 2014 року № 1227-VII "Про суспільне телебачення і радіомовлення України".

червень

Реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації: стан дотримання законодавства.

червень

Забезпечення аналізу практики застосування Закону України від 3 вересня 2015 року № 674-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення" .

червень


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року та заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року.

березень

Про ефективність використання коштів державного бюджету на заходи із оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки (за матеріалами Рахункової палати України).

березень


Про ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України для проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів (за матеріалами Рахункової палати України).

березень

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях за матеріалами Рахункової палати України.

березень

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист" (Постанова Верховної Ради України від 22 лютого 2017 року № 1906-VIII).

квітень

Про виконання рекомендацій слухань у комітеті від 17 жовтня 2017 року на тему: "Діяльність служб у справах дітей, підрозділів Національної поліції України, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, навчальних закладів і закладів охорони здоров’я щодо запобігання випадкам смертності дітей від зовнішніх причин, катування дітей, сексуального насильства щодо дітей".

червень

Про результати аудиту ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013 -2017 роки.

червень

Щодо вдосконалення статистичних показників сфери туризму та курортів в Україні.

червень

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 1 листопада 2011 року                       № 3985-VI "Про проголошення Дня шахів в Україні".

липень

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та
пенсійного
забезпечення

Про стан виконання рекомендацій комітету від 6 грудня 2017 року за результатами робочої поїздки в м. Бахмут Донецької області, 9 – 10 жовтня 2017 року.

лютий

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту проекту "Модернізація соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

березень

Про стан виконання рекомендацій слухань у комітеті від 23 травня 2017 року щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій.

квітень

Про стан виконання пункту 9 Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

травень

Про стан виконання рекомендацій "круглого столу" від 8 листопада 2017 року на тему: "Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави".

травень

Про практику застосування Закону України від 5 листопада 2015 року 
№ 761-VIII "Про зовнішню трудову міграцію".

червень

Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

Стан виконання у 2018 році бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та людей з інвалідністю, відповідальними виконавцями яких є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фонд соціального захисту інвалідів  та Міністерство соціальної політики України.

лютий липень

Стан реалізації прикінцевих положень Закону України від 14 листопада 2017 року
№ 2203-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб".

лютий липень


Комітет з питань транспорту

Стан виконання Постанови Верховної Ради України від 04 червня 2015 року                       № 509-VIII "Про План законодавчого забезпечення реформ в Україні".

лютий липень

Стан виконання Закону України від 17 травня 2012 року № 4709-VI "Про морські порти України" (забезпечення функціонування морських портів, утримання та використання об'єктів портової інфраструктури державної форми власності, виконання інших покладених на Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" завдань).

лютий липень

Стан виконання законів України від 17 листопада 2016 року: "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" № 1762-VIII та "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі" № 1763-VIII.

лютий липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

лютий липень

Стан виконання Закону України від 17 січня 2017 року № 1812-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті".

лютий липень

Стан виконання Закону України від 21 березня 2017 року № 1965-VІІІ "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації".

лютий липень


Стан виконання рішень виїзних та тематичних засідань Комітету.

лютий липень

Стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан і перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху" (Постанова Верховної Ради України від 13 квітня 2016 року № 1091-VIII).

лютий липень

Стан виконання заходів щодо підписання Угоди між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір (пп. 6.1 п. 6 Розділу ХІІІ Угоди про Коаліцію депутатських фракцій "Європейська Україна").

лютий липень

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Про стан підготовки до приватизації судноплавної компанії "Чорноморське морське пароплавство" (ЧМП).

лютий

Інформація Фонду державного майна України і Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо приватизації ПАТ "Аграрний фонд".

лютий – березень

Про стан виконання рішення виїзного засідання Комісії від 6 квітня 2017 року щодо приватизації державного підприємства "Чорноморський", с. Пасічне, Саратського району, Одеської області.

березень

Про виконання рішення Комісії "Про купівлю Укрексімбанком та Ощадбанком облігацій, емітованих покупцем державного пакету акцій Укртелекому – ТОВ "ЕСУ", та ситуацію щодо непогашення заборгованості перед державними банками"

квітень

Про інформацію Фонду державного майна України щодо управління часткою держави у статутному капіталі ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" та ситуації на підприємстві.

квітень

Інформація Фонду державного майна України про ситуацію у сфері оренди державного майна (за результатами перевірки Рахункової палати України).

квітень

Щодо стану підготовки до приватизації ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

травень

Звіт про роботу Фонду державного майна України, хід та результати виконання Державної програми приватизації у 2017 році.

червень

Про стан збереження та ефективність використання цілісних майнових комплексів державної власності морських портів України.

липень

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

Проблематика реформування лісової галузі України.

 

лютий, м. Львів, Національний лісотехнічний університет України

 

Зміцнення системи державного контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів.

 

травень, м. Київ, ДП "Укрметртестстандарт"

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Про введення в експлуатацію об'єкта "Укриття" та інших об'єктів зони відчуження.

 

березень-квітень, м. Чорнобиль, Київська область

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

Європейська стратегія розвитку Дунайського регіону (напередодні Дунайської парламентської конференції).

 

дата уточнюється, м. Одеса

 

Щодо стану виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: поточні проблеми та виклики, шляхи співробітництва.

 

дата і місце уточнюються

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної
діяльності

 

Про стан правопорядку на території Львівської області, виконання правоохоронними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівської області вимог Конституції та законів України, проблеми та шляхи усунення (за окремим графіком).

 

лютий – липень, м. Львів

 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

 

Про співпрацю з програмою РАДА (USAID).

 

квітень, м. Запоріжжя

 

Про співпрацю з програмою РАДА (USAID).

 

червень, м. Львів

 

Комітет у закордонних справах

 

Спільне засідання Колегії Міністерства закордонних справ України та Комітету у закордонних справах з актуальних питань міжнародних відносин.

 

лютийлипень

 

Третє спільне засідання Комітету у закордонних справах та Комісії з питань зовнішньої політики та європейської інтеграції Парламенту Республіки Молдова з актуальних питань двостороннього співробітництва.

 

лютийлипень, м. Одеса

 

Актуальні питання транскордонного співробітництва з Угорською Республікою.

 

лютийлипень, м. Ужгород

 


Комітет з питань інформатизації та зв'язку

 

Законодавче забезпечення галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

 

червень, м. Одеса

 

Комітет з питань культури i духовності

 

 Про стан збереження пам'яток культурної спадщини (спільно з Міністерством культури України).

 

дата уточнюється, м. Харків

 

Комітет з питань науки i освіти

 

Про роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Сумської області щодо дотримання законодавства України про освіту для забезпечення функціонування та якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

 

квітень, м. Суми

 

Про законодавче забезпечення розвитку вищої технічної освіти в Україні на базі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

 

травень   

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

Стосовно питань територіальної оборони України.

 

лютийлипень, м. Херсон

 

Виїзне засідання Комітету до Служби зовнішньої розвідки України.

 

лютийлипень

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

 

Функціонування вугільної галузі: підсумки 2017 року, стан реформування галузі, критичні проблеми та шляхи вирішення ( ДП "Львіввугілля").

 

лютий – березень, м. Сокаль, Львівська область

 

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

 

Законодавче забезпечення розвитку промисловості Закарпаття (з відвідуванням виробничих підприємств ТОВ "Флекстронікс", ТОВ "Ядзакі Україна", ТОВ "Джейбіл секріт юкрейн лімітед").

 

березень, м. Ужгород

 

Вивчення практичного досвіду промислової та інвестиційної політики країн-сусідів (виїзне стажування).

 

квітень, Польща, Туреччина

 


Польська модель трансформації економіки та розвитку промисловості і розширення двосторонньої економічної співпраці.

 

травень, Польща

 

Співпраця ЄС – Україна в інвестиційній та торговельній сферах щодо залучення інвестицій і технологій в реальний сектор економіки України та доступу до ринків ЄС.

 

червень, м. Брюссель

 

Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної Ради України

 

Аналіз практики застосування Закону України від 17 листопада 1992 року № 2790-ХІІ "Про статус народного депутата України".

 

липень, м. Чернігів

 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

 

Інформаційна безпека: регіональний вимір.

 

березень, північні області України

 

Актуальні питання законодавчого забезпечення та регулювання мовлення територіальних громад.

 

травень, південні області України

 


Забезпечення доступу до публічної інформації та актуальні питання проведення громадських обговорень і громадських слухань.

 

липень, м. Київ

 

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо розвитку туризму  на прикладі м. Кракова.

 

травень, м. Краків, Республіка Польща

 

Стан розвитку спортивної та туристичної інфраструктури у Закарпатській області в умовах децентралізації влади.

 

червень, м. Ужгород

 


Комітет з питань транспорту

Розвиток транспортної інфраструктури Західного регіону.

 

березень, м. Львів, м. Івано-Франківськ

 

Про підсумки діяльності державного підприємства "Адміністрація морських портів України".

 

квітень – травень, м. Одеса

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

 

Про наслідки приватизації ПАТ "Західенерго" та повноту виконання покупцем інвестиційних зобов'язань.

 

лютий

 

Щодо ситуації, яка склалася навколо Дочірнього підприємства "Прикарпатзахідтранс" Південно-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів.

 

березеньквітень

 

Про виконання рішення Комісії від 10 червня 2015 року "Про стан збереження та ефективність використання цілісних майнових комплексів державної власності морських портів України", захист інтересів держави при використанні об'єктів портової інфраструктури та доцільність виключення ПАТ "Українське дунайське пароплавство" з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

 

травеньчервень, м. Одеса, м. Ізмаїл

 

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Парламентських слуханнях та на слуханнях у комітетах

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

Ефективність діяльності державних підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства України і перспективи їх приватизації (слухання у комітеті).

 

квітень

 

Комітет з питань економічної політики

Підвищення ефективності реалізації конкуренційної політики в Україні за участі та сприяння Антимонопольного комітету України (слухання у комітеті).

 

лютий

 

Конкуренційна політика в Україні та світі: останні тенденції та перспективи розвитку за участі та сприяння Антимонопольного комітету України (слухання у комітеті).

 

березень

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

Державна стратегія позиціонування України у світі (слухання у комітеті).

 

дата і місце уточнюються

 

Єврорегіони в рамках транскордонної співпраці України з країнами ЄС (слухання у комітеті).

 

дата і місце уточнюються

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної
діяльності

 

Інформація Генерального прокурора України про діяльність органів прокуратури (парламентські слухання).

 

лютийлипень

 

Зміни до Кримінального процесуального кодексу України (слухання у комітеті).

 

лютийлипень

 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

 

 Особливості здійснення заходів фінансового контролю стосовно окремих категорій осіб в порядку реалізації статті 52 – 1 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII "Про запобігання корупції" (слухання у комітеті).

 

лютий

 

 Діяльність Національного антикорупційного бюро України, виконання покладених на Національне антикорупційне бюро України завдань, додержання ним вимог законодавства, прав і свобод осіб (слухання у комітеті).

 

березень

 

 Щорічний звіт Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: стан справ у цій сфері, основні проблеми та пропозиції щодо їх розв'язання (слухання у комітеті).

 

квітень

 

Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні (парламентські слухання).

 

травень

 

Актуальні питання реалізації антикорупційного законодавства (слухання у комітеті).

 

червень

 

Комітет у закордонних справах

 

Реалізація державної політики у сфері зовнішніх зносин: проблеми та перспективи дипломатичної служби України (слухання у комітеті).

 

лютийлипень

 

Щодо ефективності міжнародної технічної допомоги та цільового використання отриманих коштів (слухання у комітеті).

 

лютийлипень

 

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

 

Запровадження цифровізації у Верховній Раді України  спільно з Програмою РАДА USAID (слухання у комітеті).

 

квітень

 

Комітет з питань культури i духовності

 

Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні (парламентські слухання).

 

18 квітня

 

Комітет з питань науки i освіти

 

Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку (парламентські слухання).

 

21 березня

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

Реформування системи військової освіти та підготовки військових кадрів у рамках оборонної реформи (слухання у комітеті).

 

лютий

 

Питання стану бойової підготовки (розгляд питання в закритому режимі) (слухання у комітеті).

 

лютий - липень

 

Питання реформування Служби безпеки України відповідно до стандартів НАТО (слухання у комітеті).

 

лютий - липень

 

Законодавчі зміни у сфері інформаційної безпеки та кібербезпеки у контексті забезпечення національної безпеки держави (слухання у комітеті).

 

квітень

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

 

Стан виконання Національної стратегії у сфері прав людини (слухання у комітеті).

 

лютий

 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

 

Стоп фейк: проблеми законодавчого регулювання відповідальності за дифамацію у медіа (слухання у комітеті).

 

лютий

 

Безпека журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи вирішення (парламентські слухання).

 

травень

 


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

Здійснення і захист прав та інтересів дитини як учасника цивільного процесу (слухання у комітеті).

 

червень

 

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та
пенсійного
забезпечення

Проблеми пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб (слухання у комітеті).

 

березень

 

Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні (парламентські слухання).

 

травень

 

Ефективність системи надання субсидій населенню (слухання у комітеті).

 

червень

 

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та інші заходи, які будуть проводити комітети або в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Круглий стіл: "Перспективи розвитку рибного господарства України".

лютий

Круглий стіл: "Сприяння створенню та розвитку фермерських господарств в Україні, шляхи забезпечення їх земельними та фінансовими ресурсами".

березень

Круглий стіл: "Стратегічні пріоритети розвитку аграрної галузі: сімейне фермерство чи агрохолдинги?".

березень

Круглий стіл: "Інвестиційна привабливість сільського господарства в Україні: пошук шляхів для зростання обсягів капітальних інвестицій у дрібне сільськогосподарське виробництво".

травень

Круглий стіл: "Державна підтримка розвитку фермерства в Україні: реальні досягнення та перспективи для дрібних фермерських господарств. Заходи, спрямовані на впровадження Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки (розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 664-р)".

червень

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Круглий стіл: "Розвиток територій: актуальні проблеми містобудування".

березень

Круглий стіл: "Загальнодержавна програма передачі гуртожитків у комунальну власність: проблеми та перспективи".

квітень

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Круглий стіл: "Законодавче регулювання у сферах локальної демократії та правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан та перспективи удосконалення".

12 лютого, м. Вінниця

Форум: "Регіональний економічний розвиток та децентралізація в Україні. Регіональний вимір".

22 лютого, м. Ужгород, м. Тячів

Круглий стіл: "Реформи Парламенту України, зокрема презентація порівняльного огляду Ради Європи щодо парламентської служби" (підготовлено Центром експертизи реформ місцевого самоврядування в рамках Програми "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні" у співпраці з Парламентською Асамблеєю Ради Європи та експертом Ради Європи, почесним Генеральним секретарем Сенату Франції Аланом Делькампом на запит Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування).

22 лютого

Круглий стіл: "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування".

23 лютого, Вінницька область

Круглий стіл: "Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання".

5 березня, м. Канів, Черкаська область

Круглий стіл: "Нормативно-правове врегулювання інституту посадової особи місцевого самоврядування в умовах здійснення реформи децентралізації влади. Запобігання проявам корупції".

19 – 20 березня, Київська область

Круглий стіл: "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування".

30 березня, м. Полтава

Круглий стіл: "Аналіз застосування Закону України "Про державну службу": досягнення, перспективи, проблеми та шляхи їх подолання".

16 травня

Форум: "Розвиток місцевого самоврядування".

1 червня, м. Святогірськ, Донецька область

Круглий стіл: "Державна політика у сфері розвитку системи надання адміністративних послуг" (в рамках Форуму "Новий формат взаємодії влади та громади" в форматі Open Space).

4 – 8 червня

Круглий стіл: "Законодавче врегулювання у сферах локальної демократії та правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан і перспективи удосконалення".

8 червня, м. Вилкове, Одеська область

Круглий стіл: "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Бессарабському регіоні України: стан та перспективи".

11 червня, м. Болград, Одеська область

Круглий стіл: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Закарпатської області. Співробітництво територіальних громад як механізм формування ефективного та спроможного місцевого самоврядування".

15 червня, м. Ужгород, м. Мукачево


Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Засідання міжвідомчої комісії із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

лютийлипень

Круглий стіл: "Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики України".

квітень

Асамблея вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки.

травень

Комітет з питань економічної політики

Круглий стіл: "Оцінка поточного стану і напрямів (шляхів) вдосконалення законодавства з відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

квітень

Круглий стіл: "Шляхи удосконалення законодавства з питань оренди державного та комунального майна".

травень

Комітет з питань європейської інтеграції

Засідання Комітетів ПА Євронест.

12 – 13 лютого, м. Тбілісі

Засідання Робочої групи ПА Євронест з питань Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

13 лютого, м. Тбілісі

Візит членів Комітету до Комітету з європейських справ Парламенту Республіки Хорватія.

6 – 9 березня, Хорватія

Круглий стіл на тему: "Правове регулювання психологічної допомоги в Україні: стратегія європейської та загальносвітової інтеграції".

березень, місце уточнюється

Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС.

14 – 18 квітня, м. Страсбург

Засідання Бюро ПА Євронест.

17 – 18 квітня, м. Страсбург

Засідання Конференції комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

17 – 19 червня, м. Софія

Сесія ПА Євронест.

23 – 28 червня, м. Брюссель

Засідання Робочої групи ПА Євронест з питань регламенту.

дата і місце уточнюються


Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з європейських справ Парламенту Італійської Республіки.

дата і місце уточнюються

Візити членів Комітету до Комітету з європейських справ Парламенту Королівства Іспанії.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з європейських справ Національної Ради Словацької Республіки.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з питань європейської інтеграції Національної Асамблеї Республіки Сербія.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з питань європейських справ Державних Зборів Республіки Словенія.

дата і місце уточнюються

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Запровадження інституту кримінального проступку (на основі проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень (р.№7279 від 10.11.2017)".

лютий - липень

Круглий стіл: "Організація роботи та матеріально-технічне забезпечення Державного бюро розслідувань".

лютий - липень

Круглий стіл: "Вдосконалення оперативно-розшукового законодавства (на основі проекту Закону про оперативно-розшукову діяльність, р.№6284 від 04.04.2017)".

лютий - липень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Участь у зустрічах із представниками Міжнародної антикорупційної консультаційної ради, програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

лютий - липень

Інформаційні заходи для громадськості і громадських організацій у регіонах України на тему: "Впровадження правових антикорупційних новел в національне законодавство" у співпраці з Програмою РАДА USAID.

лютий - липень

Комітет у закордонних справах


I частина сесії ПАРЄ. До 2 заходів ПАРЄ.

22 – 26 січня, м. Страсбург

17 – а Щорічна зимова сесія ПА ОБСЄ

22 – 23 лютого, м. Відень

Засідання Міжпарламентської ради Україна – НАТО.

дата уточнюється, м. Одеса

138 – а Асамблея МПС та супутні заходи.

24 – 28 березня, м. Женева

Парламентське засідання МПС з нагоди 62-ї сесії Комісії ООН з питань становища жінок.

дата уточнюється, м. Нью – Йорк

Семінар Роуза-Рота.

дата і місце уточнюються


До 10 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

Засідання Бюро ПА ОБСЄ.

15 – 16 квітня, м. Копенгаген

ІІ частина сесії ПАРЄ.

23 – 27 квітня, м. Страсбург

Парламентське засідання МПС з нагоди зустрічі Великої сімки.

дата і місце уточнюються, Канада

Семінар Роуза-Рота.

дата і місце уточнюються


До 4 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

Регіональний семінар МПС для парламентів Східної та Центральної Європи і Центральної Азії з питань Цілей Сталого Розвитку.

17 – 18 травня, м. Белград

Весняна сесія ПА НАТО.

25 – 28 травня, м. Варшава

Парламентське засідання МПС з нагоди Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я.

дата уточнюється, м. Женева


До 8 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

IІІ частина сесії ПАРЄ.

25 – 29 червня, м. Страсбург

Щорічна сесія Парламентської конференції МПС з питань СОТ.

дата уточнюється, м. Женева

До 6 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

27-а Щорічна літня сесія ОБСЄ.

7 – 11 липня, м. Берлін

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Конференція "Синергія ІТ-освіта та ІТ-бізнес".

квітень, м. Київ

ІТ-конференція "ІТ Spring 2018".

травень

Комітет з питань культури i духовності

Круглий стіл: "Дотримання квоти демонстрації національних фільмів суб'єктами кінематографії відповідно до положень Закону України "Про кінематографію"" (спільно з Державним агентством України з питань кіно).

лютий – березень

Комітет з питань науки i освіти

Участь у Всеукраїнській нараді щодо обговорення підсумків дослідно-експериментальної роботи у професійних (професійно-технічних) закладах освіти в рамках проектів експериментальних майданчиків всеукраїнського рівня (Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти).

лютий

Круглий стіл: "Формування національної системи кваліфікації: стан, проблеми та шляхи вирішення".

березень

Участь у Всеукраїнському семінарі за участю директорів обласних навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти на тему: "Оновлення змісту професійної освіти".

березень

Звітні річні збори Національної академії наук України.

квітень


Комітет з питань національної безпеки і оборони

Круглий стіл: "Актуальні питання законодавчого забезпечення національної системи кібернетичної безпеки".

лютий – липень

Круглий стіл: "Відновлення військових судів у системі правосуддя України".

лютий – липень

Круглий стіл: "Інформаційно-психологічна агресія та її вплив на суспільство".

лютий – липень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення створення органу військової юстиції".

лютий – липень

Круглий стіл: "Перспективи законодавчого регулювання з питань розширення експортного потенціалу підприємств оборонно-промислового комплексу".

лютий – липень

Круглий стіл: "Проблема підслідності злочинів, скоєних на території військових частин або в місцях їх розташування".

лютий – липень

Круглий стіл: "Державна правоохоронна служба. Правоохоронні органи. Правоохоронна діяльність".

лютий – липень

Круглий стіл: "Місце та роль законодавчої гілки влади у формуванні та реалізації політики безпеки держави у кризовий період".

лютий – липень

Круглий стіл: "Роль Парламенту України у питаннях реформування державного управління та системи забезпечення обороноздатності країни у світлі Плану реформ".

лютий – липень

Круглий стіл: "Механізми впровадження парламентського контролю за діяльністю спецслужб в умовах їх реформування".

лютий – липень

Круглий стіл: "Особливості визначення критичної інфраструктури в Україні".

лютий – липень

Щомісячні круглі столи із залученням представників волонтерських організацій і органів виконавчої влади щодо проблемних питань учасників АТО.

лютий – липень

Комітет з питань охорони здоров'я


Круглий стіл: "Суспільство проти раку: переможемо разом. Психологічна підтримка онкохворих та їх родин" (продовження).

9 лютого

Круглий стіл: "Раптова серцева смерть – фактори ризику та шляхи профілактики".

23 лютого

Круглий стіл: "Актуальні проблеми забезпечення учасників АТО медичною, фізичною та психологічною реабілітацією".

2 березня

День профілактики глаукоми у Верховній Раді України з нагоди Всесвітнього дня боротьби з глаукомою (відзначається 6 березня).

13 березня

Круглий стіл: "Застосування сучасних міжнародних протоколів в умовах надання медичної допомоги пораненим під час бойових дій".

16 березня

Круглий стіл: "Гарантії прав медичних працівників: заробітна плата, соціальні виплати".

березень

Круглий стіл: "Створення державної системи оцінки медичних технологій як необхідного інструменту реформування медичної галузі".

березень

День профілактики туберкульозу у Верховній Раді України з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (відзначається 24 березня).

22 березня

Круглий стіл: "Лікарське самоврядування та професійні асоціації як запорука професійного зростання медичних працівників".

23березня

День здоров’я у Верховній Раді України з нагоди Всесвітнього дня здоров’я (відзначається 7 квітня).

5 квітня

Круглий стіл: "Вплив медичної реформи на медичне забезпечення пільгових категорій населення (ветерани війни, інші)".

6 квітня

Круглий стіл: "Розвиток  медичного  туризму  та  інвестицій в систему охорони здоров’я ".

квітень

День профілактики меланоми у Верховній Раді України з нагоди Всеукраїнського дня діагностики меланоми (проводиться 24 квітня).

20 квітня

Круглий стіл: "Дорожня карта" охорони репродуктивного здоров'я".

травень

Круглий стіл: "Аналіз стану виконання бюджетних програм, спрямованих на медичне забезпечення учасників антитерористичної операції".

18 травня

День боротьби з тютюнокурінням у Верховній Раді України з нагоди Всесвітнього дня боротьби з курінням (відзначається 31 травня)

25 травня

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Круглий стіл: "Стан виконання міжнародних зобов'язань України зі створення нафтових резервів та обговорення проекту Закону про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів".

лютий

Круглий стіл: "Проблеми гарантування кібернетичної безпеки енергетичних об'єктів України".

березень

Спільне засідання з Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин з питання: "Законодавче забезпечення оформлення права на земельні ділянки для розміщення об'єктів енергетики".

травень

Комітет з питань податкової та митної політики

Круглий стіл: "Розробка єдиних засад функціонування ринку азартних ігор в Україні".

квітень

Круглий стіл: "Перспектива та очікувані наслідки запровадження нульового декларування в Україні".

червень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Круглий стіл: "Шляхи правового врегулювання статусу осіб, позбавлених волі з політичних мотивів за рішенням органів влади Російської Федерації, незаконно позбавлених волі незаконними збройними формуваннями та умови і порядок надання їм державної соціальної допомоги та пільг".

березень

Спільне засідання з Підкомітетом Європейського Парламенту з прав людини (DROI) під егідою Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС щодо ситуації, що склалася в Україні із захистом прав і свобод людини в умовах неоголошеної війни Росії проти України.

квітень

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Участь у засіданнях колегій міністерств і відомств, які відносяться до предметів відання Комітету.

лютий – липень

Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної
Ради України

Семінар: "Парламентська служба: реформування, засади функціонування, гарантії діяльності Апарату Верховної Ради України".

березень

Семінар: "Парламентський контроль: контрольні повноваження комітетів Верховної Ради України за виконавчою гілкою влади".

квітень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Круглий стіл: "Право знати" та шляхи подальшого вдосконалення механізму нагляду за дотриманням законодавства про доступ до публічної інформації".

лютий

Участь у міжнародній конференції "Нові медіа – нові можливості – 2018".

березень

Науково-практичний семінар "Актуальні питання забезпечення відкритості і прозорості у діяльності Верховної Ради України: інформування про реформи".

травень

Круглий стіл: "Становлення інформаційного суспільства в Україні: правові та законодавчі аспекти".

червень

Науково-практична конференція: "Сучасний стан інформаційного законодавства та виклики кібербезпеки".

червень – липень

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Участь членів Комітету в організації та проведенні урочистої церемонії проводів національної паралімпійської збірної команди України та національної олімпійської  збірної команди України на XІІ зимові Паралімпійські ігри 2018 року на ХХІІІ зимові Олімпійських ігри 2018 року ( м. Пхьончхан, Південна Корея).

січень


Участь членів Комітету в організації та проведенні урочистої церемонії зустрічі національної олімпійської збірної команди України з ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року та національної паралімпійської збірної команди України з XІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року ( м. Пхьончхан, Південна Корея).

лютий – березень

Участь у відкритті дитячих будинків сімейного типу та інших заходах з питань забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

лютий – липень

Участь членів Комітету у проведенні антидопінгової вікторини "Змагайся чесно".

лютий – липень

Участь членів Комітету в роботі оргкомітету з проведення фінальних змагань  ХХ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців обласних та Київської міської державних адміністрацій.

лютий – липень

Участь членів Комітету в діяльності Оргкомітету з проведення фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

лютий – липень

Участь членів Комітету в організації та проведенні Всеукраїнської конференції, спрямованої на формування єдиних стандартів  діяльності у сфері  національно-патріотичного виховання та інструментів їх впровадження.

березень

Участь членів Комітету у проведенні презентації про туристичні можливості України в рамках Міжнародної туристичної виставки "Україна - Подорожі та туризм -  UITT 2018".

березень

Участь членів Комітету в Міжнародному форумі щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації.

квітень

Участь членів Комітету у семінарі  щодо здійснення фахового туристичного супроводу.

квітень

Участь членів Комітету в діяльності Оргкомітету з проведення Дня фізичної культури та спорту.

квітень – липень

Проведення заходів з нагоди святкування Дня Європи в Україні у 2018 році.

травень

Участь членів Комітету у Міжнародному форумі щодо співробітництва в рамках Протоколу про сталий туризм до Карпатської конвенції.

травень

Участь членів Комітету у заходах, присвячених Дню молоді в Україні.

червень

Участь членів Комітету у заходах щодо встановлення категорій об'єктам туристичної інфраструктури.

червень

Проведення Міжнародної акції, спрямованої на вивчення сучасних виховних систем у сфері національно - патріотичного виховання, узагальнення та поширення найкращого досвіду у цій сфері, "Нащадки вільних".

липень

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості
та пенсійного забезпечення

Круглий стіл: "Сучасний стан та перспективи розвитку колективно-договірного регулювання трудових відносин.".

квітень

Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

Участь у засіданнях Ради у справах осіб з інвалідністю при Кабінеті Міністрів України.

лютий – липень

Участь у роботі Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

лютий – липень

Участь у роботі експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок.

лютий – липень

Участь у заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 15 лютого  (спільно з Мінсоцполітики, Держслужбою у справах ветеранів війни та учасників АТО, Українською спілкою ветеранів Афганістану, Всеукраїнською асоціацією ветеранів Афганістану та антитерористичної операції).

лютий

Участь у заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – 20 лютого.

лютий

Участь у заходах, присвячених Дню українського добровольця - 14 березня (спільно з Мінсоцполітики, Держслужбою у справах ветеранів війни та учасників АТО, громадськими організаціями учасників Революції Гідності та ветеранів АТО).

березень


  Участь у заходах, присвячених 73-й річниці Перемоги у Другій світовій війні (спільно з Мінсоцполітики, Держслужбою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Радою Організацій ветеранів України, Всеукраїнською організацією інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій та іншими громадськими організаціями ветеранів).

травень

Комітет з питань транспорту

Засідання робочої групи з опрацювання проекту Закону "Про залізничний транспорт" (р.№4593 від 05.05.2016).

лютий – березень

Круглий стіл: "Національна транспортна стратегія України на період до 2030 року".

лютий – березень

Круглий стіл: "Законодавчі зміни для вдосконалення умов доступу до надання послуг з перевезень автомобільним, залізничним, водним транспортом".

березень квітень  

Засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення недоторканості права власності та інших речових прав на нерухоме майно і землю власникам відокремлених морських терміналів
(р.№ 3675 від 18.12.2015).

березень – квітень 

Круглий стіл: "Обговорення проекту Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року".

квітень

Участь у Всеукраїнському тижні безпеки дорожнього руху.

травень

Круглий стіл: "Щодо проблемних питань підготовки, дипломування моряків – громадян України, захисту їх трудових та соціальних прав".

травень – червень

Круглий стіл: "Державне регулювання у сфері транспорту".

червень

Аналіз виконання "Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони". Транспортний сектор.

червень

Обговорення проекту Закону про внутрішній водний транспорт при підготовці до другого читання та врахування в ньому положень європейських директив та регламентів (після прийняття законопроекту 2475а або 2475а-3 у першому читанні).

березень – липень

 

Головне організаційне управління