ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити комітети

Верховної Ради України у період роботи дев'ятої сесії

(вересень 2018 - січень 2019 року)

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України, постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Про стан виконання Мінагрополітики та Держпродспоживслужбою вимог законодавства щодо забезпечення проведення сертифікації насіння й контролю у цій сфері у відповідності до визначених повноважень, а також щодо ввезення, виробництва та використання в Україні засобів захисту рослин.

вересень

Про стан виконання рішень Комітету "Про проблеми та перспективи розвитку лісової галузі України" від 1 листопада 2016 року (протокол № 48) та "Про результати виїзного засідання з питання: "Проблематика реформування лісового господарства України" від 13 лютого 2018 року (протокол № 68).

жовтень

Про стан виконання Держпродспоживслужбою України вимог законодавства щодо забезпечення епізоотичного благополуччя на території країни.

листопад

Про стан виконання Кабінетом Міністрів України пункту 2 Розділу II Прикінцевих положень Закону України від 31 березня 2016 року № 1067-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про фермерське господарство" щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств".

грудень

Комітет з питань бюджету

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15);

вересень – грудень

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23);

вересень – грудень

перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23);

вересень – грудень

збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23);

вересень – грудень

перерозподілу видатків державного бюджету на централізовані заходи між адміністративно-територіальними одиницями (згідно з частиною дев'ятою статті 23);

вересень – грудень

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23);

вересень – грудень

розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку (згідно з частиною п'ятою статті 24-1);

вересень – грудень

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108);

вересень – грудень

переліку об'єктів для реалізації заходів у рамках експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг, що затверджується обласними та Київською міською державними адміністраціями (згідно з пунктом 33 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення").

вересень – грудень

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (далі - Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України:

розподілу коштів за напрямами (об'єктами, заходами) за бюджетними програмами, визначеними у частині першій статті 32 Закону;

вересень – грудень

порядку та обсягів спрямування коштів спеціального фонду державного бюджету  на реалізацію програм і заходів, визначених у статті 34 Закону.

вересень – грудень

Про виконання бюджетних програм   головними розпорядниками коштів державного бюджету за окремим переліком (з урахуванням матеріалів Рахункової палати).

вересень – грудень

Про відносини між державними та місцевими бюджетами (за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій).

вересень – грудень

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Про стан виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України "Про державну службу".

вересень – січень


Про стан виконання Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

вересень – січень


 

Про стан виконання Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України "Про співробітництво територіальних громад".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України "Про адміністративні послуги".

вересень – січень

Про стан виконання Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

вересень – січень

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

вересень – січень

Моніторинг стану виконання центральними органами виконавчої влади завдань, визначених законами, постановами Верховної Ради України.

вересень – січень

Моніторинг стану виконання місцевими органами влади рішень комітету, застосування роз’яснень.

вересень – січень

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Про хід виконання Державної цільової екологічної програми приведення в безпечний стан уранових об'єктів державного підприємства "Бар'єр".

жовтень

Про стан виконання Закону України від 09 квітня 2015 року № 325-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" щодо тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді.

листопад

Комітет з питань економічної політики

Щорічний звіт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо аналізу функціонування системи публічних закупівель за 2016 – 2017  роки та звіт Рахункової палати "Про результати стану аналізу публічних закупівель у 2016 та 2017 роках".

жовтень – листопад

Звіт Фонду державного майна України про виконання Державної програми приватизації.

листопад

Комітет з питань європейської інтеграції

Про стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

вересень – січень


 

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

по мірі надходження

Про аналіз практики застосування прийнятих у 2015-2018 роках законів України, віднесених до предмету відання Комітету.

вересень – січень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

На виконання вимог чинного законодавства оголосити і провести кваліфікаційний відбір представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

вересень – жовтень

Про стан виконання вимог статті 28 Закону України від 14 жовтня 2014 року                       № 1700-VII "Про запобігання корупції" щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів.

жовтень – листопад

Комітет у закордонних справах

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

вересень – січень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у комітеті від 15 квітня 2015 року на тему: "Формування стратегії захисту національних інтересів України в частині протидії актам агресії, анексії Автономної Республіки Крим, іншим злочинам Російської Федерації, спрямованим проти України".

вересень – січень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у комітеті від 20 травня 2015 року на тему: "Механізми контролю для забезпечення прозорості та ефективності використання міжнародної допомоги".

вересень – січень

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Про розроблення і затвердження Кабінетом Міністрів України та органами державної влади нормативно-правових актів (Правил та Методик), передбачених Законом України від     7 лютого 2017 року № 1834-VIII "Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж".

листопад


Про виконання пункту 161 статті 32 Закону України від 18 листопада 2003 року 
№ 1280-IV "Про телекомунікації" в частині щодо послуги перенесення абонентського номера.

грудень


 


Комітет з питань культури i духовності

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

щоквартально

Про виконання положень законів України від 13 січня 1998 року № 9/98-ВР "Про кінематографію" та від 23 березня 2017 року № 1977-VIII "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

щоквартально

Контроль за реалізацією положень Закону України від 23 березня 2017 року 
№ 1976-VIII "Про Український культурний фонд".

щоквартально

Контроль за реалізацією положень Закону України від 28 січня 2016 року № 954-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері" щодо організаційних аспектів створення та функціонування Інституту книги.

щоквартально


Комітет з питань науки і освіти

Про стан і проблеми підготовки навчальних закладів України до 2018/2019 навчального року.

вересень

Про стан імплементації Закону України від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII "Про освіту".

вересень


Про підсумки вступної кампанії 2018 року.

жовтень

Про реалізацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком.

грудень

Про проблеми ліцензування у сфері вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та шляхи їх вирішення.

грудень

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Стан фінансування сектору безпеки і оборони у 2018 – 2019 роках.

вересень – січень

Заслуховування інформації щодо демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави.

вересень – січень

Стан виконання Державного оборонного замовлення (розгляд питання у закритому режимі).

вересень – січень


Трирічне планування Державного оборонного замовлення на 2018 – 2020 роки (розгляд питання у закритому режимі).

вересень – січень


Стан виконання річних національних програм співробітництва під егідою Комісії Україна – НАТО.

вересень – січень


Комітет з питань охорони здоров'я

 

Про використання коштів Державного бюджету України, виділених у 2017-2018 роках Національній академії медичних наук України  на реалізацію бюджетної програми "Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України" (КПКВК 6561160) (Закон України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", Закон України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", постанова Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року № 425  "Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук").

жовтень

Про використання коштів Державного бюджету України, виділених у 2018 році за бюджетною програмою "Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів" (КПКВК 2301550) та заходи, що вживаються МОЗ України на виконання рекомендацій Рахункової палати України, наданих за результатами проведеного у 2018 році аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених МОЗ України для лікування громадян України за кордоном, в частині організації  надання медичної допомоги із застосуванням неродинної алогенної трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку)  в Україні.

листопад


Про стан розробки Національної стратегії розвитку служби крові і проектів законів "Про публічну службу крові" та про внесення змін до Закону України "Про донорство крові та її компонентів"  (на виконання Плану заходів  з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом щодо розробки законодавчих та нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію положень 4-х Директив ЄС (Директива ЄС 2002/98/ЄС від 27 січня 2003 р., якою встановлюються стандарти якості та безпеки збирання, тестування, оброблення, зберігання та розповсюдження людської крові та її складових; Директиви Комісії 2004/33/ЄС від 22 березня 2004 р. стосовно певних технічних вимог до крові та її складових; Директива 2005/62/ЄС від 30 вересня 2005 р., стосовно стандартів та специфікацій Співтовариства щодо системи якості для пунктів забору крові та Директива 2005/61/ЄС від 30 вересня 2005 р., стосовно вимог відстеження та повідомлення про серйозні побічні реакції та події).

листопад

Про стан виконання Закону України від 19 березня 2015 року № 269-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі".

грудень


Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Про стан виконання положень Закону України від 9 квітня 2015 року № 329-VIII "Про ринок природного газу".

жовтень

Про стан виконання положень Закону України від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII "Про ринок електричної енергії".

листопад

Про стан виконання положень Закону України від 22 вересня 2016 року
№ 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

грудень

Комітет з питань податкової та митної політики

Попередній аналіз регуляторного впливу та практика застосування Закону України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII " Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році ".

вересень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Про хід виконання Закону України від 1 червня 2010 року 
№ 2297-VI " Про захист персональних даних".

вересень

Про хід виконання Закону України від 20 жовтня 2014 року 
№ 1706-VII "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

жовтень

Комітет з питань промислової політики та підприємництва


Щодо аналізу практики застосування Закону України від 21 червня 2012 року                       № 5018-VI "Про індустріальні парки".

вересень

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 2 березня 2015 року                        № 222-VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності".

жовтень

Щодо аналізу практики застосування законів України від 3 листопада 2016 року: "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" № 1728-VIII, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)" № 1727-VIII та "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" № 1726-VIII.

листопад


Щодо аналізу практики застосування Закону України від 15 січня 2015 року                        № 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

грудень

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 1 липня 2010 року                         № 2404-VI "Про державно-приватне партнерство".

грудень


Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної
Ради України

Практика застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";


питання надання Верховною Радою України згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата України;

скасування рішень Верховної Ради України у порядку, передбаченому статтею 48 Регламенту Верховної Ради України;

реєстрації законопроектів, проектів інших актів;

порядку проведення парламентських слухань.

вересень – січень

Практика застосування Закону України "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень.

вересень – січень

Практика застосування Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

вересень – січень


Питання дотримання народними депутатами України норм Конституції України, законів України, дисципліни та норм етики.

вересень – січень


Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про виконання кошторису Верховної Ради України у першому півріччі 2018 року";

вересень

звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання кошторису Верховної Ради України (за 9 місяців 2018 року);

жовтень – листопад

питання діяльності окремих структурних підрозділів та підприємств, підпорядкованих Управлінню справами Апарату Верховної Ради України.

вересень – січень

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, народних депутатів України та громадян України за період роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

грудень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Впровадження ефірного наземного цифрового мовлення в Україні: досвід, виклики і проблеми інформаційної безпеки.

жовтень

Реформування Суспільного мовлення: структурні трансформації та контент.

жовтень

Про виконання Комітетом контрольних функцій у сфері доступу громадян до публічної інформації.

жовтень

Проблеми інформаційного мовлення на зарубіжні країни ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" (в порядку контролю виконання Закону України від 8 грудня 2015 року № 856-VIII "Про систему іномовлення України").

листопад

Реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації: стан дотримання законодавства.

листопад

Про стан дотримання законодавства щодо використання державної мови електронними засобами масової інформації та радіостанціями (за результатами постійного моніторингу інформаційного простору України).

грудень


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Про ефективність роботи директоратів Міністерства соціальної політики щодо формування державної політики у сферах захисту прав і свобод дітей, підтримки сімей з дітьми, оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання та протидії домашньому насильству.

жовтень

Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт і осіб з їх числа.

листопад

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку та інвестиційної привабливості України" (Постанова Верховної Ради України від 13 липня 2016 року № 1460-VIII).

листопад

Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року та заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року.

листопад – грудень


Про результати аудиту ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом в 2013 – 2017 роках.

грудень


 

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та
пенсійного
забезпечення

Про стан виконання Рекомендацій комітету від 20  червня 2018 року за результатами робочої поїздки в м. Слов'янськ Донецької області, 5 – 6 березня 2018 року.

вересень

Про практику застосування Закону України від 5 листопада 2015 року 
№ 761-VIII "Про зовнішню трудову міграцію".

вересень

Про стан виконання рекомендацій комітету від 4 липня 2018 року за результатами заслуховування звіту Міністерства охорони здоров'я про хід медичної реформи в Україні.

листопад

Про стан виконання Закону України від 08 лютого 2018 року № 2281-VIII "Про внесення зміни до статті 115 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних  під час участі у Революції Гідності".

січень

Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

Стан виконання у 2018 році бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та людей з інвалідністю, відповідальними виконавцями яких є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фонд соціального захисту інвалідів  та Міністерство соціальної політики України.

вересень – січень

Стан реалізації законів України, прийнятих за період роботи Комітету.

вересень – січень


Комітет з питань транспорту

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 04 червня 2015 року                       № 509-VIII "Про План законодавчого забезпечення реформ в Україні".

вересень – січень

Стан виконання Закону України від 17 травня 2012 року № 4709-VI "Про морські порти України".

вересень – січень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

вересень – січень

Стан виконання Закону України від 27 лютого 2018 року № 2304-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг".

вересень – січень


 

Стан виконання Закону України від 21 березня 2017 року № 1965-VІІІ "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації".

вересень – січень


Стан виконання рішень виїзних та тематичних засідань Комітету.

вересень – січень

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Інформація Фонду державного майна України щодо стану виконання бюджетного завдання та прогноз в частині надходження коштів від приватизації державного майна у 2018 році.

вересень

Щодо майнового стану ПАТ "Одеська ТЕЦ".

вересень

Про захист інтересів держави при створенні, подальшому розвитку та можливій приватизації   ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

вересень – жовтень

Про наслідки судових проваджень щодо повернення до державної власності ПАТ "Укртелеком".

жовтень

Про результати фінансового оздоровлення ПАТ "Запорізький   виробничий  алюмінієвий комбінат" як передумови успішної  його приватизації. 

жовтень

Щодо  приватизації ПАТ "Центренерго". 

жовтень

Про стан підготовки до приватизації ПАТ  "Сумихімпорм".

листопад

Щодо перспектив державно-приватного партнерства у  торфовидобувній галузі.

листопад

Щодо стану виконання Рекомендацій слухань у комітеті від 17 травня 2018 року на тему: "Приватизація об’єктів вуглевидобувної галузі: проблеми та перспективи".

листопад

Про поточний стан об’єктів державної власності морських портів України та перспективи реалізації державно-приватного партнерства для підвищення ефективності їх використання.

грудень

Інформація Фонду державного майна України про хід продажу об’єктів малої приватизації.

грудень – січень

 

 

 

 

 

 

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

Про діяльність ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", ПАТ "Аграрний фонд", ПАТ "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг".

 

листопад

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Захист навколишнього середовища на територіях, постраждалих від збройного конфлікту.

 

жовтень, м. Слов'янськ, м. Краматорськ

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

Європейська стратегія розвитку Дунайського регіону (напередодні Дунайської парламентської конференції).

 

дата уточнюється, м. Одеса

 

Щодо стану виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: поточні проблеми та виклики, шляхи співробітництва.

 

дата і місце уточнюються

 

Щодо питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

 

дата уточнюється, м. Львів

 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

 

Про співпрацю з програмою РАДА (USAID).

 

вересень – жовтень, м. Львів

 

Про співпрацю з програмою РАДА (USAID).

 

листопад, м. Запоріжжя

 

Комітет у закордонних справах

 

Спільне засідання Колегії Міністерства закордонних справ України та Комітету у закордонних справах з актуальних питань міжнародних відносин.

 

вересень – січень

 

Третє спільне засідання Комітету у закордонних справах та Комісії з питань зовнішньої політики та європейської інтеграції Парламенту Республіки Молдова з актуальних питань двостороннього співробітництва.

 

вересень – січень, м. Одеса

 

Актуальні питання транскордонного співробітництва з Угорською Республікою.

 

вересень – січень, м. Ужгород

 


Комітет з питань інформатизації та зв'язку

 

Стан та перспективи законодавчого забезпечення галузі інформаційно-комунікаційних технологій (в рамках проведення Telekom Ukraine – 2018).

 

вересень, м. Одеса

 

Комітет з питань науки i освіти

 

Про роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Житомирської області щодо дотримання законодавства України про освіту для забезпечення функціонування та якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

 

жовтень, м. Житомир

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

Стосовно питань територіальної оборони України.

 

вересень – січень, м. Херсон

 

Виїзне засідання Комітету до Служби зовнішньої розвідки України.

 

вересень – січень

 

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

 

Законодавче забезпечення розвитку промисловості Закарпаття (з відвідуванням виробничих підприємств ТОВ "Флекстронікс", ТОВ "Ядзакі Україна", ТОВ "Джейбіл секріт юкрейн лімітед").

 

вересень, м. Ужгород

 

Вивчення практичного досвіду промислової та інвестиційної політики країн-сусідів (виїзне стажування).

 

жовтень, Польща, Туреччина

 


Польська модель трансформації економіки та розвитку промисловості і розширення двосторонньої економічної співпраці.

 

листопад, Польща

 

Співпраця ЄС – Україна в інвестиційній та торговельній сферах щодо залучення інвестицій і технологій в реальний сектор економіки України та доступу до ринків ЄС.

 

грудень, м. Брюссель

 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

 

Перевірка виконання Рекомендацій комітету щодо зміцнення інформаційної безпеки.

 

вересень, м. Маріуполь, м. Покровськ  Донецька область

 

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

Розвиток національно-патріотичного виховання на прикладі Сумської області.

 

вересень, м. Суми

 

Виконання статті 301 Закону України "Про охорону дитинства".

 

вересень, Донецька область

 

Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування в частині розвитку туризму  на прикладі міста Кракова.

 

жовтень, м. Краків, Республіка Польща

 

Формування туристичної привабливості України на прикладі Тернопільської області.

 

жовтень, м. Тернопіль

 

Дотримання Закону України від 4 вересня 2008 року
№ 375-VI "Про оздоровлення та відпочинок дітей" на прикладі МДЦ "Артек" та ДП "Молода Гвардія"

 

листопад, м. Одеса, смт. Пуща-Водиця

 


Комітет з питань транспорту

Стан виконання Закону України від 17 травня 2012 року № 4709-VI "Про морські порти України" (питання діяльності державного підприємства "Адміністрація морських портів України").

 

вересень – жовтень, м. Одеса

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

 

Про виконання рішення Комісії від 10 червня 2015 року "Про стан збереження та ефективність використання цілісних майнових комплексів державної власності морських портів України", захист інтересів держави при використанні об'єктів портової інфраструктури та доцільність виключення ПАТ "Українське дунайське пароплавство" з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

 

вересень – жовтень, м. Одеса, м. Ізмаїл

 

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Парламентських слуханнях та на слуханнях у комітетах

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

Стан і перспективи розвитку вітчизняної аграрної науки  (слухання у комітеті).

 

листопад

 

Стан використання земель Національної академії аграрних наук України (слухання у комітеті).

 

листопад

 

Обговорення проекту Закону щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (слухання у комітеті).

 

грудень

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Екологічна ситуація на непідконтрольних українській владі територіях на сході України (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку (парламентські слухання).

 

 грудень

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

Єврорегіони в рамках транскордонної співпраці України з країнами ЄС (слухання у комітеті).

 

дата і місце уточнюються

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної
діяльності

 

Інформація Генерального прокурора України про діяльність органів прокуратури (парламентські слухання).

 

вересень – січень

 

Зміни до Кримінального процесуального кодексу України (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

 

Про діяльність Національного антикорупційного бюро України, виконання покладених на нього завдань та додержання ним вимог законодавства, прав і свобод осіб. Заслуховування письмового звіту Директора бюро про діяльність Національного антикорупційного бюро України за попередні шість місяців (слухання у комітеті).

 

вересень

 

Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні (парламентські слухання).

 

вересень – жовтень

 


 

Актуальні питання реалізації антикорупційного законодавства (слухання у комітеті).

 

листопад – грудень

 

Комітет у закордонних справах

 

Реалізація державної політики у сфері зовнішніх зносин: проблеми та перспективи дипломатичної служби України (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Щодо ефективності міжнародної технічної допомоги та цільового використання отриманих коштів (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

 

Електронні інструменти доступу громадян до законодавчого процесу  (за підтримки Програми РАДА USAID) (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Комітет з питань культури i духовності

 

Удосконалення законодавства про свободу совісті з метою гармонізації державно-церковних і церковно-суспільних відносин (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Комітет з питань науки i освіти

 

Освіта і наука для забезпечення збалансованого розвитку людського капіталу в Україні (парламентські слухання).

 

 грудень

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

Реформування системи військової освіти та підготовки військових кадрів у рамках оборонної реформи (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Питання стану бойової підготовки (розгляд питання у закритому режимі) (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Питання реформування Служби безпеки України відповідно до стандартів НАТО (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Законодавчі зміни у сфері інформаційної безпеки та кібербезпеки у контексті забезпечення національної безпеки держави (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 

Питання реформування розвідувальних органів (слухання у комітеті).

 

вересень – січень

 Комітет з питань охорони здоров'я

 

Шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні (парламентські слухання).

 

жовтень

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Сто днів роботи оновленої НКРЕКП. Чи стала Комісія більш професійна та незалежна (слухання у комітеті).

вересень

Державний сектор вугільної промисловості на шляху до… Стратегічне бачення і бюджетний процес (слухання у комітеті).

вересень – жовтень

Комплексний підхід у розвитку вугільних регіонів України (слухання у комітеті).

 

дата уточнюється

 

Газотранспортна система України. Перспективи функціонування після 2019 року (слухання у комітеті).

 

дата уточнюється

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

 

Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп (парламентські слухання).

 

10 жовтня

 

Формування державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до політично мотивованих незаконних переслідувань громадян України (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Удосконалення механізмів взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами державної влади та місцевого самоврядування щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (слухання у комітеті).

 

листопад

 

Проблемні аспекти застосування Закону України від 2 жовтня 1996 року 
№ 393/96-ВР "Про звернення громадян" щодо реалізації права на електронну петицію (слухання у комітеті).

 

грудень

 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

 

Безпека журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи вирішення (парламентські слухання).

 

вересень – січень

 


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

Здійснення і захист прав та інтересів дитини як учасника цивільного процесу (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Участь молоді в процесах реформування держави (парламентські слухання).

 

листопад

 


 

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та
пенсійного
забезпечення

Проблемні питання життєзабезпечення громадян, які проживають поблизу лінії зіткнення, а також пенсійного забезпечення населення з тимчасово неконтрольованих територій (парламентські слухання).

вересень – січень

Соціальний захист людей похилого віку (слухання у комітеті).

 

вересень

 

Ефективність системи надання субсидій населенню (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Санаторно-курортне лікування та його доступність для населення України (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

 Про стан дотримання в Україні прав профспілок та організацій роботодавців відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці № 87 "Про свободу асоціації та захист права на організацію" (слухання у комітеті).

 

листопад

 

Результати пенсійної реформи (слухання у комітеті).

 

листопад

 

Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати (слухання у комітеті).

 

грудень

 

Пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб (слухання у комітеті).

 

грудень

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

 

Щодо приведення переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, до законодавчо встановлених критеріїв їх віднесення до заборонених до приватизації (слухання у комітеті).

 

жовтень

 

Завершення приватизації в енергетиці  в аспекті збалансування  інтересів держави, бізнесу, суспільства (слухання у комітеті).

 

листопад

 

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та інші заходи, які будуть проводити комітети або в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Круглий стіл: "Про стан забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами".

вересень

Круглий стіл: "Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад: проблеми і пропозиції. Стан виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р".

грудень

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Круглий стіл: "Розвиток територій: актуальні проблеми містобудування".

вересень

Круглий стіл: "Загальнодержавна програма передачі гуртожитків у комунальну власність: проблеми та перспективи".

жовтень

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Семінар на тему: "Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади у південно-західній частині Одеської області: стан та практичні кроки".

вересень – листопад, Одеська область

Семінар з обміну досвідом на тему: "Лобіювання інтересів органами місцевого самоврядування".

вересень, місце уточнюється

Тренінг щодо локального нормотворення, поєднаний із одноденним кластерним тренінгом-презентацією контрольного списку верховенства права у публічному адмініструванні.

вересень, місце уточнюється


Круглий стіл: "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування" (заключний).

вересень – жовтень

Круглий стіл: "Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку".

25 – 26  жовтня, м. Святогірськ, Донецька область

Круглий стіл: "Практичні аспекти організації співробітництва територіальних громад".

жовтень, Одеська область

Тренінг на тему: "Адвокація та комунікація" для органів місцевого самоврядування.

жовтень, місце уточнюється

Круглий стіл: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку".

жовтень – листопад – грудень, Вінницька обл., Львівська обл., Одеська обл.

Круглий стіл: "Утворення міських агломерацій як перспектива розвитку міст України. Шляхи та можливості законодавчого забезпечення".

жовтень – листопад

Круглий стіл: "Фінансові інструменти для підвищення спроможності місцевого самоврядування у вирішенні актуальних питань місцевого розвитку".

листопад, Одеська область

Круглий стіл: "Державна політика розвитку гірських територій: досвід України та ЄС".

листопад – грудень

Круглий стіл: "Проведення публічних консультацій в процесі формування державної політики. Вітчизняний та міжнародний досвід".

листопад – грудень

Круглий стіл: "Проблемні питання реалізації Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення".

листопад – грудень, м. Мукачево

Круглий стіл: "Проблемні питання реалізації Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та шляхи їх вирішення".

листопад – грудень


Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Засідання міжвідомчої комісії із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

вересень – січень

Засідання колегій центральних органів виконавчої влади.

вересень – січень

Асамблея вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки.

грудень

Круглий стіл: "Запобігання наслідкам кліматичних змін в Україні".

січень

Комітет з питань економічної політики

Круглий стіл: "Нове законодавство у сфері концесії: новели та удосконалення (обговорення порівняльної таблиці до другого читання законопроекту реєстр. № 8125)".

вересень

Круглий стіл: "Оцінка поточного стану і напрямів (шляхів) вдосконалення законодавства з відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

жовтень


 

Семінар: "Шляхи вдосконалення законодавства у сфері закупівель за результатами аналізу звітів Рахункової Палати України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України за 2016 і 2017 роки в рамках програми Вестмінстерської фундації за демократію та Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України".

жовтень

Круглий стіл: "Шляхи вдосконалення законодавства з питань оренди державного та комунального майна".

листопад

Комітет з питань європейської інтеграції

Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС.

17 – 21 вересня, Україна, місце уточнюється

Засідання Конференції комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

18 – 20 листопада, м. Відень

Засідання Бюро ПА Євронест.

грудень, м. Страсбург

Засідання Комітетів ПА Євронест.

дата і місце уточнюються

Засідання Робочої групи ПА Євронест з питань Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

дата і місце уточнюються

Засідання Робочої групи ПА Євронест з питань регламенту.

дата і місце уточнюються


Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з європейських справ Парламенту Італійської Республіки.

дата і місце уточнюються

Візити членів Комітету до Комітету з європейських справ Парламенту Королівства Іспанії.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з європейських справ Національної Ради Словацької Республіки.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з питань європейської інтеграції Національної Асамблеї Республіки Сербія.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з питань європейських справ Державних Зборів Республіки Словенія.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з європейських справ Парламенту Австрійської Республіки.

дата і місце уточнюються

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Організація роботи та матеріально-технічне забезпечення Державного бюро розслідувань".

вересень – січень

Круглий стіл: "Стан реформування пенітенціарної системи".

вересень – січень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Участь у зустрічах з представниками Міжнародної антикорупційної консультаційної ради програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

вересень – січень

Інформаційні заходи для громадськості і громадських організацій у регіонах України на тему: "Впровадження правових антикорупційних новел в національне законодавство" (у співпраці з Програмою РАДА USAID).

вересень – листопад

Комітет у закордонних справах

Парламентське засідання МПС у рамках Щорічного громадського форуму з питань СОТ.

дата уточнюється, м. Женева


До 10 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

IV частина сесії ПАРЄ.

8 – 12 жовтня, м. Страсбург

139-а Асамблея МПС та супутні заходи.

13 – 17 жовтня, місце уточнюється

17-е Щорічне осіннє засідання ПА ОБСЄ

дата уточнюється, м. Бішкек, Киргизька Республіка

Семінар Роуза-Рота.

дата і місце уточнюються


До 4 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

Щорічна сесія ПА НАТО.

16 – 19 листопада, м. Галіфакс, Канада

Засідання Міжпарламентської ради Україна – НАТО.

дата уточнюється, м. Брюссель


До 10 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються


До 8 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

Засідання Бюро ПА ОБСЄ.

5 – 7 грудня, м. Мілан

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Круглий стіл: "Актуальні питання законодавчого регулювання публічних електронних реєстрів".

листопад

Круглий стіл: "Державна підтримка галузі програмного забезпечення".

грудень

Комітет з питань культури i духовності

Круглий стіл: "Стратегія розвитку Українського культурного фонду на 2019-2021 рр." (спільно з Українським культурним фондом).

жовтень

Круглий стіл: "Концепція реформування сфери охорони культурної спадщини та її законодавче забезпечення" (спільно з Міністерством культури України).

листопад

Міжнародна конференція: "Шляхи удосконалення механізму управління об’єктами всесвітньої спадщини ЮНЕСКО" (спільно з Міністерством культури України).

грудень

Комітет з питань науки i освіти

Участь у звітній конференції Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти.

вересень

Офіційний візит розширеної української делегації для вивчення організації науки.

жовтень, Німеччина

Участь у VII Міжнародній конференції "Європейська інтеграція вищої освіти України: навчання, викладання і дослідження задля підвищення якості вищої освіти"

7 листопада

Участь у ювілейній сесії Загальних зборів Національної академії наук України.

7 грудня

Комплекс заходів щодо опрацювання законопроекту про фахову передвищу освіту (круглі столи, засідання робочої групи, розширене засідання Комітету з питань науки і освіти).

вересень – січень

Комплекс заходів щодо опрацювання законопроекту про професійну освіту (круглі столи, засідання робочої групи, розширене засідання Комітету з питань науки і освіти).

вересень – січень


Комітет з питань національної безпеки і оборони

Круглий стіл: "Актуальні питання законодавчого забезпечення національної системи кібернетичної безпеки".

вересень – січень

Круглий стіл: "Відновлення військових судів у системі правосуддя України".

вересень – січень

Круглий стіл: "Інформаційно-психологічна агресія та її вплив на суспільство".

вересень – січень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення створення органу військової юстиції".

вересень – січень

Круглий стіл: "Перспективи законодавчого регулювання з питань розширення експортного потенціалу підприємств оборонно-промислового комплексу".

вересень – січень

Круглий стіл: "Проблема підслідності злочинів, скоєних на території військових частин або в місцях їх розташування".

вересень – січень

Круглий стіл: "Державна правоохоронна служба. Правоохоронні органи. Правоохоронна діяльність".

вересень – січень

Круглий стіл: "Місце та роль законодавчої гілки влади у формуванні та реалізації політики безпеки держави у кризовий період".

вересень – січень

Круглий стіл: "Роль Парламенту України у питаннях реформування державного управління та системи забезпечення обороноздатності країни у світлі Плану реформ".

вересень – січень

Круглий стіл: "Механізми впровадження парламентського контролю за діяльністю спецслужб в умовах їх реформування".

вересень – січень

Круглий стіл: "Особливості визначення критичної інфраструктури в Україні".

вересень – січень

Щомісячні круглі столи із залученням представників волонтерських організацій і органів виконавчої влади щодо проблемних питань учасників АТО.

вересень – січень

Комітет з питань охорони здоров'я


Круглий стіл: "Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України".

вересень

Круглий стіл: "Стан організації ДНК-ідентифікації загиблих під час проведення антитерористичної операції і операції Об’єднаних сил, розшуку зниклих безвісти громадян на тимчасово окупованій території та розслідування кримінальних проваджень".

вересень

Круглий стіл: "Забезпечення права на охорону здоров’я недієздатних осіб: актуальні проблеми та шляхи їх  вирішення".

вересень

Круглий стіл: "Доцільність передачі окремих медичних закладів від силових відомств, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України до Міністерства України у справах ветеранів".

вересень

Круглий стіл: "Державно-приватне партнерство у сфері охорони здоров’я: виклики та перспективи в умовах медичної реформи".

жовтень


 

Круглий стіл: "Створення державної системи оцінки медичних технологій як необхідного інструменту реформування медичної галузі".

жовтень

Круглий стіл: "Вплив медичної реформи на медичне забезпечення пільгових категорій населення (ветерани війни, інші)".

жовтень

Круглий стіл: "Дорожня карта" охорони репродуктивного здоров’я".

листопад

Круглий стіл: "Проблеми фінансування програм лікування вірусних гепатитів, онкологічних та гематологічних захворювань, зубопротезування серед учасників АТО/ООС".

листопад

Круглий стіл: "Доступні ліки: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення".

грудень

Круглий стіл: "Трансплантація анатомічних матеріалів в призмі нового закону та євроінтеграційних зобов’язань: зрушення та перспективи".

грудень

Круглий стіл: "Аналіз стану виконання бюджетних програм, спрямованих на медичне забезпечення учасників АТО/ООС".

січень

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Круглий стіл: "Стан підготовки законопроекту про мінімальні запаси нафти і нафтопродуктів відповідно до Директиви Європейського Союзу 2009/119/ЄС".

листопад

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення землевідводу та викупу земель для будівництва та розширення енергооб'єктів".

листопад

Комітет з питань податкової та митної політики

Круглий стіл: "Податок на виведений капітал".

жовтень

Круглий стіл: "Перспектива та очікувані наслідки запровадження нульового декларування в Україні".

листопад

Круглий стіл: "Розробка єдиних засад функціонування ринку азартних ігор в Україні".

грудень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Круглий стіл: "Перехідне правосуддя як міжнародна модель захисту прав людини в умовах збройного конфлікту".

вересень


 

Круглий стіл: "Закон України від 18 січня 2001 року № 2235-III "Про громадянство України": нові виклики та шляхи правового врегулювання".

листопад

Спільне засідання з Підкомітетом Європейського Парламенту з прав людини (DROI) під егідою Парламентського комітету Асоціації Україна – ЄС щодо ситуації, що склалася в Україні із захистом прав і свобод людини в умовах неоголошеної війни Росії проти України.

дата уточнюється

Круглий стіл: "Стан виконання Національної стратегії у сфері прав людини у 2018 році".

грудень

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Участь у засіданнях колегій міністерств і відомств, які відносяться до предметів відання Комітету.

вересень – січень

Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної
Ради України

Семінар: "Заходи з питань реформування державної служби в Апараті Верховної Ради України ".

вересень – січень

Семінар: "Парламентський контроль: контрольні повноваження комітетів Верховної Ради України за виконавчою гілкою влади у контексті останніх змін до законів України щодо статусу комітетів Верховної Ради України".

грудень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Участь у заходах VIII Міжнародного медіа-форуму KYIV МEDIA WEEK.

вересень

Участь у науково-практичній конференції на тему: "Актуальні виклики та першочергові завдання у сфері управління інформаційною безпекою держави".

вересень – жовтень

Круглий стіл: "Проблеми фінансування ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

жовтень

Участь у міжнародній конференції "Моніторинг свободи слова в Україні: виклики, реалії і завдання на майбутнє".

жовтень

Участь у щорічному Українському форумі з управління Інтернетом IGF-UA та актуальні питання законодавчого забезпечення свободи вираження поглядів в Інтернеті.

жовтень

Участь у проведенні щорічного ХІІ Міжнародного форуму "Цифрове мовлення в Україні".

листопад

Участь у науково-практичній конференції "Цифрове суспільство, кібербезпека та боротьба з дезінформацією".

листопад


Участь у Міжнародному науково-практичному семінарі "Реалізація права на доступ до публічної інформації в Україні: стан і перспективи".

листопад

Участь у проведенні VII Форуму захисників права на доступ до інформації.

грудень

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Проведення Всеукраїнської гри, спрямованої на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Теренова гра "СІЧ – сила і честь".

вересень

Участь членів Комітету у заходах, присвячених святкуванню Дня фізичної культури та спорту України.

вересень

Участь членів Комітету у проведенні Всесвітнього дня туризму.

вересень

Участь членів Комітету у засіданні Ради туристичних міст та регіонів.

вересень

Участь членів Комітету в оргкомітеті з проведення фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді України.

вересень – грудень


Участь членів Комітету в організаційному супроводі проведення всеукраїнських заходів молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту.

вересень – грудень

Участь членів Комітету в організації та проведенні масових фізкультурно - оздоровчих заходів ВЦФЗН "Спорт для всіх".

вересень – грудень

Участь членів Комітету у міжнародному форумі щодо розвитку гастрономічного туризму.

вересень – грудень

Участь членів Комітету в Міжнародному форумі щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації.

вересень – грудень

Круглий стіл: "Актуальні питання підготовки кадрів сфери туризму".

вересень – грудень

Проведення Всеукраїнської національно-патріотичної акції "Покрова Героїв", спрямованої на сприяння консолідації українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України.

жовтень

Участь членів Комітету в оргкомітеті з проведення XX Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади .

жовтень


Участь членів Комітету у туристичній виставці UITM - 2018.

жовтень


Проведення Всеукраїнського форуму "Студентство – авангард державотворення", спрямованого на координацію інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання.

листопад


Проведення Міжнародної акції "День Гідності. Вшануй", спрямованої на формування у молоді активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності.

листопад

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості
та пенсійного забезпечення

Круглий стіл: "Шляхи збалансування підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб ринку праці в України".

жовтень

Круглий стіл: "Сучасний стан та перспективи розвитку колективно-договірного регулювання трудових відносин".

листопад

Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

Участь у заходах, присвячених Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана (1 жовтня) (спільно з Міністерством соціальної політики України, Державною службою України  у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції).

вересень – жовтень

Участь у святкових заходах, присвячених відзначенню 75-ї річниці визволення міста Києва та 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників (спільно з Міністерством соціальної політики України, Державною службою України  у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Радою Організацій ветеранів України, Всеукраїнською організацією інвалідів війни та Збройних Сил).

жовтень – листопад

Участь у заходах, присвячених Міжнародному дню людей з інвалідністю  (3 грудня) (спільно з Міністерством соціальної політики України, Державною службою України  у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фондом соціального захисту інвалідів, громадськими організаціями людей з інвалідністю).

листопад – грудень

Участь у засіданнях Ради у справах осіб з інвалідністю при Кабінеті Міністрів України.

вересень – січень

Участь у засіданнях Колегії Міністерства соціальної політики України.

вересень – січень

Участь у засіданнях Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Міністерстві соціальної політики України.

вересень – січень  Участь у роботі Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

вересень – січень

Участь у засіданнях робочої групи при Міністерстві соціальної політики України з проведення огляду видатків бюджету у сфері соціальної політики в частині забезпечення соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю.

вересень – січень

Участь у роботі експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок.

вересень – січень

Участь у інших семінарах, конференціях, симпозіумах та заходах Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ветеранських об’єднань, громадських організацій людей з інвалідністю (у межах предметів відання Комітету).

вересень – січень

Комітет з питань транспорту

Круглий стіл: "Законодавчі зміни для вдосконалення умов доступу до надання послуг з перевезень автомобільним, залізничним, водним транспортом".

вересень   

Засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення недоторканості права власності та інших речових прав на нерухоме майно і землю власникам відокремлених морських терміналів
(реєстр. № 3675).

вересень – жовтень 

Засідання робочої групи з опрацювання проекту Закону "Про залізничний транспорт" (реєстр. № 4593).

вересень – грудень

Обговорення проекту Закону про внутрішній водний транспорт при підготовці до другого читання та врахування в ньому положень європейських директив та регламентів (після прийняття законопроекту реєстр. № 2475а – д у першому читанні).

вересень – січень

Круглий стіл: "Обговорення проекту Закону щодо виконання вимог Угоди про міжнародні перевезення швидкопсувних харчових продуктів та про спеціальні транспортні засоби, які призначені для цих перевезень".

жовтень – листопад

Участь у Всеукраїнському тижні безпеки дорожнього руху.

листопад

Круглий стіл: "Щодо проблемних питань підготовки, дипломування моряків – громадян України, захисту їх трудових та соціальних прав".

листопад – грудень

Круглий стіл: "Обговорення проекту Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року".

грудень – січень

Апарат Верховної Ради України