ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

на період продовження сьомої сесії 2022 року

(1 – 31 травня)

 

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

__________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30 )

 

2 травня, об 11.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану (р.№7289, друге читання).

 

 

10 травня, об 11.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про повернення до розгляду проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану (р.№7289, друге читання)

Інші питання

Інформація ДПСС щодо обгрунтування цін (тарифів) на платні послуги, які надаються Держпродспоживслужбою. 

 

20 травня, об 11.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення положень стосовно вчинення нотаріальних та реєстраційних дій в процесі набуття прав на земельні ділянки (р.№6199, друге читання)

 

Інші питання

Про внесення зміни до рішення Комітету від 18 вересня 2019 року (протокол № 3) "Про обрання складу підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики":

1) відкликати О. Гайду з посади голови підкомітету з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу у зв’язку з обранням його Головою Комітету з питань аграрної та земельної політики;

2) обрати народного депутата України – члена Комітету Гузенка М.В. головою підкомітету з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу Комітету з питань аграрної та земельної політики.

 

26 травня, об 11.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про географічні зазначення спиртних напоїв (р.№6480, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону України про внесення змін до законів України "Про охорону прав на сорти рослин" та "Про насіння і садивний матеріал" (р.№3680-д, друге читання).

 

 

Комітет з питань антикорупційної політики

__________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330,  о 14.00)

6 травня

Інші питання

Про обговорення потенційних проблемних питань  у сфері застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю за період воєнного стану.

 

10 травня

(у режимі відеоконференції, о 13:00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" щодо управління активами під час дії воєнного стану (р.№7342, н.д. Г. Янченко та інші).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану (р.№7280, друге читання).

 

21 травня

(вул. Садова, 3а, кімн.330,  о 16.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону України про
внесення змін до Закону України «Про національне агентство України з питань
виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та
інших злочинів» щодо управління активами під час дії воєнного стану (р.№7342,
Г.Янченко та інші)

 

 

  Комітет з питань бюджету

-------------------------------------------------

 ( вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, у режимі відеоконференції, об 11.00)

12 травня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. (Всього розглянуто 69 законопроектів).

 

Інші питання

Про звіт Рахункової палати за 2021 рік.

 

30 травня, о 13-00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про підготовку до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів за державну реєстрацію у сфері містобудівної діяльності (р.№5656).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" (р.№7413, н.д. Ю.Арістов  та інші).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. (За списком).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________________

( у режимі відеоконференції, об 11.00)

3 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "З нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом та про неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом" (р.№7343, н.д. Р.Стефанчук та ін.).

 

11 травня

(у режимі відеоконференції, о 09.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до статті 30-1 Закону України "Про охорону дитинства" щодо представництва деяких дітей під час ведення в Україні воєнного стану (р.№7200, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей здійснення окремих повноважень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення в умовах воєнного стану (р.№7345, н.д. Є.Кравчук та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресора (р.№7273, н.д. С.Федина та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора (р.№7273-1, н.д. О.Санченко та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти представників Російської православної церкви (р.№7332, н.д. Ю.Клименко та ін.).

Інші питання

Про створення робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав дітей у зв’язку з утворенням Державної служби України у справах дітей (р.№7087, н.д. П.Сушко та ін.).

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Роль релігійних спільнот України у забезпеченні національної стійкості та єдності під час війни Російської Федерації проти України".

Про проведення комітетських слухань спільно з комітетами Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, з питань інтеграції України до Європейського Союзу, з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва 15 червня 2022 року на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав - членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи внаслідок збройної агресії Російської Федерації".

Про забезпечення мовлення українських телеканалів у воєнний час та залучення мовників у національний інформаційний телерадіомарафон.

 

16 травня

(у режимі відеоконференції, об 11:00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Пропозиції Президента України до Закону "Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну" (р.№7214).

22 травня

(у режимі відеоконференції, о 9.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до пункту 1 Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин" (р.№7395, н.д. О.Кондратюк, М.Потураєв).

 

 

26 травня

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) щодо позбавлення Російської Федерації статусу держави-члена ЮНЕСКО (р.№7394, н.д. Г.Васильченко та ін.).

Про доопрацьований законопроект на основі проектів Законів про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресора (р.№7273, н.д. С.Федина та ін.) та про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора (р.№7273-1, н.д. О.Санченко та ін.).

Інші питання

Про зміни у складі підкомітету з питань музичної індустрії.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

_________________________________________________

((вул. Шовковична, 4, в режимі відеоконференції, о 14.00)

5 травня

І.Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення повноважень суб’єктів забезпечення цивільного захисту та імплементації норм міжнародного гуманітарного права у сфері цивільного захисту (р.№7255, друге читання).

11 травня

(засідання перенесено)

І.Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної системи моніторингу довкілля (р.№7327, Кабінет Міністрів України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки (р.№7298, Кабінет Міністрів України).

Інші питання

Про лист Міндовкілля щодо періодичного звітування перед Комітетом.

 

18 травня

( у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

І.Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної системи моніторингу довкілля (р.№7327, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" щодо вдосконалення провадження гідрометеорологічної діяльності в Україні (р.№6513, Кабінет Міністрів України).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану спричиненими військовою агресією проти України пораненням або загибеллю під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійснення професійної журналістської діяльності (р.№7353, н.д. П.Фролов та ін.).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки (р.№7298, Кабінет Міністрів України).

Інші питання

Про лист народного депутата України Прощука Е.П. стосовно обговорення питання щодо стану і наявності питної та технічної води на територіях, на яких велись активні бойові дії з 24 лютого 2022 року.

Про лист Міндовкілля щодо періодичного звітування перед Комітетом.

Про лист народного депутата України Овчинникової Ю.Ю. стосовно звернення ГО "Українська природоохоронна група".

26 травня

( у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

І.Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів (р.№6477, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у сфері розвитку водного господарства (р.№7346, Кабінет Міністрів України).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про ратифікацію Договору гарантії (Проект "Україна-Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Договору гарантії (Проект "Україна-Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє в якості виконання від імені Фонду чистих технологій (р.№0150, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про волонтерську діяльність" щодо підтримки волонтерської діяльності (р.№7363, н.д. Г.Третьякова та ін.).

Інші питання

Про схвалення рекомендацій Комітету щодо питання: "Інформація Голови Державного агентства лісових ресурсів України про результати діяльності за 2021 рік та план роботи на 2022 рік".

 

Комітет з питань економічного розвитку

___________________________________________

 (у режимі відеоконференції, о 08.00 )

12 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб" (р.№7194).

Проект Закону про затвердження Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 травня 2022 року "Про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів" (р.№7371).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

__________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 09.00)

13 травня

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо врегулювання питань продажу електричної енергії виробниками електричної енергії за двосторонніми договорами (р.№7238, н.д. Ю.Камельчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії (щодо терміну набрання чинності) (р.№7305, н.д. А.Герус та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення (р.№6530, н.д. В.Гриб та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Податкового кодексу України (щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання вугілля)  (р.№6530-1, н.д. А.Герус та ін.).

Проект Закону про внесення змін до пункту 45 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо відновлення пільгового оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання вугілля та/або продуктів його збагачення (р.№6530-2, н.д. Н.Королевська та ін.).

Інші питання

Підведення підсумків проходження ОЗП 2021-2022 та підготовка до наступного ОЗП 2022-2023.

Щодо ситуації на ринку нафтопродуктів.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ, МЕДИЧНОЇ

ДОПОМОГИ ТА МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15:00)

 

11 травня  

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обмеження обігу лікарських засобів, виробництво яких розташовано на території Російської Федерації або Республіки Білорусь (р.№7313,  друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІЖПАРЛАМЕНТСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

--------------------------------------------------------------------------

(у режимі відеоконференції, о 14.30 )

2 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про "Звернення Верховної Ради України до Палати представників та Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо визнання Російської Федерації державою-спонсором тероризму" (р.№7341, н.д. Р.Стефанчук та ін.)

 

11 травня

(у режимі відеоконференції, об 11.00 )

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про вихід з Угоди про увічнення пам'яті про мужність і героїзм народів держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (р.№0145, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків (р.№0146, Кабінет Міністрів України)

 

Інші питання

Про звернення Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва до комітетів з питань міжнародних відносин парламентів держав-членів та спостерігачів Парламентської Асамблеї Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ПАЧЕС).

Про відповідь Генеральному Секретарю МПС М.Чунгонгу щодо  взаємодії Верховної Ради України з Робочою групою Міжпарламентського Союзу.

Про проведення 15 червня 2022 року спільних комітетських слухань  на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав — членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи внаслідок збройної агресії Російської Федерації" (лист Голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третякової від 05.05.2022 № 04-20\9-2022/73948/).

Про Міжпарламентську співпрацю

12 травня

(у режимі відеоконференції, о 15.30 )

 

Інші питання

Про Міжпарламентську співпрацю.

 

13 травня

(у режимі відеоконференції, о 15.00 )

 

Інші питання

Про Міжпарламентську співпрацю.

 

18 травня, об 11.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону України про вихід з Угоди про підтримку і розвиток малого підприємництва в державах - учасницях СНД (р.№0147, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону України про ратифікацію Договору гарантії (Проект "Україна-Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Договору гарантії (Проект "Україна-Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє в якості виконання від імені Фонду чистих технологій (р.№0150, Президент України).

Інші питання

Про перегляд квот пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у постійний делегаціях ВРУ у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

Про Міжпарламентську співпраця:

-           про візит в Україну (Житомирська область) Президента Рійгікогу Юрі Ратаса (Естонія) з метою ознайомлення із зруйнованою інфраструктурою області для подальшої її відбудови;

-           про візит народного депутата України С.Євтушка до м. Давоса (Швейцарія) у період з 23 по 26 травня 2022 року з метою участі в роботі Всесвітнього економічного форуму 2022;

-           про візит народного депутата України Л.Булах до м. Брессель (Королівство Бельгія) у період з 23 по 26 травня 2022 року з метою участі в роботі конференції  «Велике очищення тютюну – загроза контролю над тютюном в Європейському Союзі»;

-           про візит народного депутата України Р.Умєрова до Об’єднаних Арабських Еміратів у період з 16 по 17 травня 2022 року;

-           про візит народного депутата України А.Дубнова до Сполучених Штатів Америки у період з 24 травня 2022 року з метою проведення ділової зустрічі з питання надання підтримки України в питання медичної допомоги та спротиву російській агресії;

-           про візит народних депутатів України І.Геращенко, М.Іонової, І.Климпуш-Цинцадзе до м. Братислава (Словаччина) у період з 2 по 4 червня 2022 року з метою участі в роботі форуму GLOBSEC 2022;

-           про візит народного депутат України П.Порошенка до м. Сопот (Польща) у період з 6 по 8 червня 2022 року з метою участі в Європейському фінансовому конгресі.

 

22 травня

Інші питання

Про перегляд квот пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у постійний делегаціях ВРУ у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

Про Міжпарламентську співпрацю:

- про візит народних депутатів України С.Євтушка, В.Новинського, Р.Підласої, Ю.Овчинникової, Л.Василенко, К.Рудик до м. Давос (Швейцарія) у період з 22 по 26 травня 2022 року з метою участі в роботі Всесвітнього економічного форуму 2022;

- про візит народних депутатів України І.Геращенко, М.Іонової, до м. Давос (Швейцарія)  у період з 24 по 26 травня 2022 року з  метою участі в заходах Всесвітнього економічного форуму 2022;

- про візит народного депутата України Л.Булах до м.Брюссель (Королівство Бельгія) у період з 23 по 26 травня 2022 року з метою участі в роботі конференції «Велике очищення тютюну – загроза контролю над тютюном в Європейському Союзі»;

- про візит народного депутата України Р.Умєрова до Об’єднаних Арабських Еміратів у період з 16 по 17 травня 2022 року;

- про візит народного депутата України А.Дубнова до Сполучених Штатів Америки у період з 24 травня 2022 року з метою проведення ділової зустрічі з питання надання підтримки України щодо медичної допомоги та спротиву російській агресії;

- про візит народного депутата України С.Іонушаса до Сполучених Штатів Америки у період з 22 травня по 5 червня 2022 року з метою участі  у  переговорах щодо співробітництва та допомоги України за напрямом правоохоронної діяльності;

- про візит народного депутата України Д.Наталухи до м. Берліна (ФРН)  у період з 18 по 21 травня 2022 року з метою проведення зустрічей з провідними політиками ФРН;

- про візит народної депутатки України Ю.Овчинникової до м. Вільнюс (Литва)  у період з 22 по 27 травня в рамках діяльності депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Литовською Республікою;

- про візит Постійної делегації ВРУ в ПА НАТО до м. Вільнюс (Литва) у період з 26 по 31 травня 2022 року з метою участі у засіданні весняної сесії ПА НАТО /лист голови Постійної делегації Є.Чернєва від 18.05.2022 № 26д9/2-2022/80517 та лист н.д. України П.Порошенка від 19.05.2022 № 04-04/3-2022/80661/;

- про візит народних депутатів України І.Геращенко, М.Іонової, І.Климпуш-Цинцадзе до м. Братислава (Словаччина) у період з 2 по 4 червня 2022 року з метою участі в роботі форуму GLOBSEC 2022;

- про візит народного депутата України М.Волинця до Швейцарської Конфедерації у період з 3 по 10 червня 2022 року з метою участі у 110-й сесії Міжнародної конференції праці (Розпорядження КМУ від 3.05.2022 № 348-р);

- про візит народного депутата України П.Порошенка до м. Сопот (Польща) у період з 6 по 8 червня 2022 року з метою участі у Європейському фінансовому конгресі.

 

31 травня

(вул.Грушевського, 5, кулуари)

 

Інші питання

Про проведення заміни заступника члена Постійної делегації від фракції "ВО Батьківщина" у Постійній делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ПА ОБСЄ) народного депутата України Є.Євтушка  на народного депутата України Крулька І.І.

Про звернення Голови  депутатської групи "Платформа за життя та мир" Ю.Бойка щодо квот пропорційного представництва депутатської фракцій (груп) у складі Постійних делегацій Верховної Ради України.

Про Міжпарламентську співпрацю:

-          про візит народного депутата України Я.Железняка до м. Лондон (Великобританія) у період з 24 по 29 травня 2022 року з метою участі у роботі економічного форуму "Ukrainian Reconstruction Forum", організованого Лондонською школою економіки;

-          про візит народного депутата України О.Аліксійчука до м. Вільнюс (Литовська Республіка) у період з 25 по 30 травня 2022 року з метою проведення зустрічей з представниками Сейму Литовської Республіки;

-          про візит народної депутатки України І.Совсун до м. Варшава (Республіка Польща) у період з 26 по 27 травня 2022 року з метою зустрічі з делегацією парламенту Нової Зеландії;

-          про візит народної депутатки України Г.Михайлюк до м. Брюссель (Королівство Бельгія) та м. Париж (Французька Республіка) у період з 3 по 10 липня 2022 року з метою участі в Програмі візитів до Європейського Союзу;

-          про візит членів Постійної делегації ПА ОБСЄ до м. Бірмінгем (Великобританія) у період з 27 червня по 13 липня 2022 року з метою участі у роботі Щорічної сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ;

-          про візит народних депутатів України А.Осадчука, І.Совсун та інших н.д. до м.Дублін (Ірландія) у період з 31 травня по 8 червня 2022 року з метою участі у Конгресі партії "Альянс лібералів і демократів за Європу" (ALDE);

-          про візит народної депутатки України А.Скороход до м. Вашингтон (США) у період з 9 по 19 червня 2022 року з метою участі у Міжнародному GR Форумі;

-          про візит народного депутата України С.Демченка до Королівства Іспанія  у період з 1 по 9 червня 2022 року з метою участі у заходах на підтримку України набути статусу країни-кандидата в члени ЄС;

-          про візит народних депутатів України М.Мезенцевої, О. Хоменко, С.Бобровської, О.Мережка та інших народних депутатів до м. Братислава (Словацька Республіка) у період з 1 по 6 червня 2022 року з метою участі у саміті GLOBSEC 2022;

-          про візит народних депутатів України М.Мезенцевої, Л.Забуранної, О.Хоменко, А.Радіної до м. Вашингтон (США) у період з 11 по 19 червня 2022 року з метою проведення зустрічей з парламентарями та представниками Уряду США щодо підтримки України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

________________________________________

 (у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

12 травня

Інші питання

Щодо проведення 15 червня ц.р. спільних комітетських слухань на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи внаслідок збройної агресії Російської Федерації".

 

27 травня

 (у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

Проект Закону про водовідведення стічних вод населених пунктів (р.№6478, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про основні засади формування та реалізації пріоритетних напрямів наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності в Україні (р.№6418, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ Податкового кодексу України щодо сприяння виробництву транспортних засобів в Україні на період дії воєнного стану (р.№7359, н.д. С.Мінько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про валюту та валютні операції" та інших законів України (щодо обігу російського рубля на території України) (р.№7334, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо деяких питань ввезення на митну територію України та застосування пестицидів і агрохімікатів (р.№7218, н.д. А.Костюх).

Проект Закону про розвиток галузі бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл (р.№5274, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про розвиток бджільництва та захист бджіл (р.№5274-1, н.д. М.Нікітіна та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС.

 

о 12.00

Інші питання

Щодо підготовки до участі у Чотирнадцятому засіданні Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС:

-          щодо поточного стану відносин між Україною та ЄС. Перспектива отримання кандидатського статусу;

-          прогрес у виконанні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;

-          економічне та секторальне співробітництво між Україною та ЄС. Економічна та енергетична безпека;

-          безпекова ситуація в Україні та надання військової допомоги з боку ЄС.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІ І СПОРТУ

________________________________________

(у режимі відеоконференції,  о 14.00)

 18 травня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про освіту дорослих (р.№7039, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про навчання та освіту дорослих (р.№7039-1, н.д. Ю.Гришина та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державні нагороди України" щодо присвоєння звання Герой України особам, які не є громадянами України (р.№7296, н.д. О.Гончаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про волонтерську діяльність" (щодо окремих питань соціального захисту осіб, які займаються волонтерською діяльністю) (р.№7291, н.д. А.Ляшенко).

 

Інші питання

Щодо розширення напрямків використання коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в умовах воєнного стану та під час відновлення України після закінчення війни. 

Щодо розгляду звернення Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України про відновлення фінансування бюджетної програми "Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла у Державному бюджеті на 2022 рік".

 

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_______________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

2 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну "Укроборонпром" та забезпечення їх стабільного розвитку" (р.№7307, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи національного спротиву" щодо вдосконалення порядку зберігання зброї (р.№7326, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи національного спротиву" щодо надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій (р.№6521, н.д. Р.Костенко та ін.)

Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти представників Російської православної церкви (р.№7332, н.д. Ю.Клименко та ін.).

Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки.

 

9 травня, о 15.00

Інші питання

Кадрові питання.

 

13 травня, о 13.15

Розгляд питання у закритому режимі.

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до статті 52 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо вдосконалення порядку виплати пенсій (р.№7337, н.д. Ю.Клименко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 22-1 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України щодо забезпечення можливості припинення кримінальних правопорушень в умовах особливого періоду (р.№7351, н.д. М.Безугла та ін.).

 

19 травня, о 15.00

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" (р.№7389, перше читання)

Проект Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" (р.№7390, перше читання)

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України «Про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну «Укроборонпром» та забезпечення їх стабільного розвитку» (р.№7307, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Збройні Сили України" щодо уточнення структури Збройних Сил України  (реєстр. № 7379, перше читання)

Пропозиція Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів щодо визначення Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки головним з підготовки та попереднього розгляду проекту Закону (р.№7322)

 

Інші питання

Розгляд петиції громадянина Могильного П.О. про підтримання змін до Закону про виїзд за кордон під час воєнного стану українським морякам, на підставі наявності в них морських (діючих) документів: паспорт моряка та кваліфікаційного свідоцтва, згідно з положенням про "Про затвердження Порядку видачі кваліфікаційних документів особам командного складу суден та суднової команди морських суден" так як вони є спеціалістами критичної інфраструктури.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

2 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо функціонування місцевого самоврядування у період дії воєнного стану (р.№7269, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності (р.№7282, друге читання).

 

10 травня

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності (р.№7282) із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ

  _______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, у режимі відеоконференції, о 09.00)

17 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану (р.№7325, н.д. С.Бабак та ін.)

Проект Закону про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти" (р.№7361, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійну (професійно-технічну) освіту" щодо окремих аспектів підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану та відновлення економіки (р.№7293, н.д. О.Коваль та ін.)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування закладів професійної (професійної-технічної) освіти (р.№7294,  н.д. О.Коваль та ін.).

Проект Закону про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про науково-технічне співробітництво (р.№0149, Кабінет Міністрів України).

 

 

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

11 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо особливостей набуття та втрати громадянства України окремими категоріями осіб (р.№7339, н.д. Д.Лубінець та ін.)

Проект Закону України про визнання такими, що втратили чинність, деяких положень Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" (р.№7165, н.д. Ф.Веніславський та ін.). (Попередній розгляд щодо доцільності включення до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання)

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону України про відновлення житла, втраченого в результаті здійснення Російською Федерацією збройної агресії проти України (р.№7134, н.д. Л.Буймістер).

 

Інші питання

Щодо листа Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.

 

18 травня, о 13.00

Інші питання

Круглий стіл на тему: "Крим через призму збройної агресії Російської Федерації: нові виклики у сфері захисту прав жителів тимчасово окупованих територій".

 

25 травня

(в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до пункту 12 частини сьомої статті 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" щодо додаткового захисту персональних даних (р.№7314, н.д. С.Гривко).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про волонтерську діяльність" щодо підтримки волонтерської діяльності (р.№7363, н.д. Г.Третьякова та ін.).

Проект Закону України про виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану спричиненими військовою агресією проти України пораненням або загибеллю під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійснення професійної журналістської діяльності (р.№7353, н.д. П.Фролов та ін.).

Проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про державні нагороди України" щодо присвоєння звання Герой України особам, які не є громадянами України (р.№7296, н.д. О.Гончаренко).

Інші питання

Про стан виконання положень Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та забезпечення їх житлом.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 19.00)

1 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій, реєстр. № 7172-1 (доручення Верховної Ради України від 01.04.2022)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності з примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану, реєстр. № 7317 (Фріс І.П. та інші)

 

2 травня, о 21.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій, (р.№7172-1,доручення Верховної Ради України від 01.04.2022).

 

12 травня

ал нарад № 1, 3 поверх, Грушевського, 5, об 11.40)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності з примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану (р.№7317, н.д. І.Фріс та інші)

 

17 травня, о 17.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до статті 151 Кодексу адміністративного судочинства України щодо забезпечення позовів у виді зупинення наказу під час воєнного стану чи в бойовій обстановці (р.№7292, н.д. Веніславський Ф.В. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану (р.№7315, н.д. Бабій Р.В. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України, Цивільного процесуального кодексу України та Господарського процесуального кодексу України (щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану) (р.№7316, н.д. Бабій Р.В. та інші)

 

26 травня

(у режимі відеоконференції, о 17.00)

 

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України, Цивільного процесуального кодексу України та Господарського процесуального кодексу України (щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану) (р.№7316, н.д. Бабій Р.В. та інші)

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 13.00)

2 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо співробітництва з Міжнародним кримінальним судом (р.№7304, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо удосконалення відповідальності за колабораційну діяльність та порядку досудового розслідування злочинів проти основ національної безпеки України» (р.№7329, н.д. С.Іонушас та інші).

Проект Закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини в умовах воєнного або надзвичайного стану" (р.№7212, н.д. П.Фріс  та інші).

Проект Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні порушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу, зокрема в умовах воєнного або надзвичайного стану" (р.№7212-1, н.д. О.Бондаренко та інші).

11 травня

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення окремих положень досудового розслідування в умовах воєнного стану (р.№7370, н.д. С.Іонушас та інші).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення порядку встановлення та використання номерних знаків транспортних засобів (р.№7365, н.д. В.Медяник та інші).

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

________________________________________________________________

(вул. Банкова 6-8, в режимі відеоконференції, о 17.00)

 

11 травня

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання" (р.№7366, н.д. А.Мотовиловець) 

Інші питання

Про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" (відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу народних депутатів України – їх участі у засіданнях комітетів Верховної Ради України у березні 2022  року).

Про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" (відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу народних депутатів України – їх участі у засіданнях комітетів Верховної Ради України у квітні 2022  року).

Про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" (уточнені відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу окремих народних депутатів України  у грудні 2021 року та у лютому 2022 року).

 

Комітет з питань свободи слова

___________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари, о 15.00)

 

3 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Палати представників та Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо визнання Російської Федерації державою-спонсором тероризму (р.№7341, Р.Стефанчук  та інші).           

 

Інші питання

Про затвердження Заяви Комітету Верховної Ради України  з питань свободи слова про 21 задокументований випадок загибелі представників медіа з початку повномасштабної російсько-української війни.

Звернення Комітету щодо неприпустимості роботи за спеціальністю представників пропагандистських російських медіа в іноземних засобах масової інформації

Інформація Комітету з питань свободи слова про присудження українському журналісту Владиславу Єсипенку премії Американського PEN/Barbey Freedom to Write 2022.

Заява Комітету з питань свободи слова щодо чергової втрати серед представників медіа.

 

13 травня

 

Інші питання

Про розміщення на офіційному сайті Верховної Ради України привітання Комітету з питань свободи слова з нагоди Міжнародного дня свободи преси.

Інформація Голови Комітету Н.Шуфрича щодо втрати серед представників медіа.

 Про затвердження Заяви Комітету з питань свободи слова щодо загибелі українського журналіста Максима Мединського.

Про нагородження українських журналістів спеціальною відзнакою Ради Пулітцерівської премії.

Про звернення Комітету з питань свободи слова до Міністра закордонних справ України Д.Кулеби з приводу нападу на знімальну групу телеканалу «1+1» та журналістку Наталію Мосейчук.

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких  законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій захисту журналістам, які працюють в районах ведення воєнних (бойових) дій) (р.№7367, н.д. А.Ляшенко).

Інші питання

Про заяву Комітету з питань свободи слова щодо викрадення російськими окупантами працівника «Суспільне Херсон» Олексія Воронцова.

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

________________________________________________________________

 (у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

11 травня

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (р.№3663, друге читання)

 

Перегляд рішення Комітету та підготовка до першого читання:

Про частковий перегляд висновку Комітету щодо повернення на доопрацювання проeкту Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" щодо порядку преміювання посадових осіб органів місцевого самоврядування (р.№7247, н.д. О.Ковальчук  та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" щодо порядку преміювання посадових осіб органів місцевого самоврядування (р.№7247, н.д. О.Ковальчук  та інші)

 

Попередній розгляд:

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання учасниками бойових дій осіб, які брали безпосередню участь в здійсненні заходів необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та інших питань (р.№7322, н.д. Г.Третьякова  та інші)

Інші питання

Про внесення змін до плану роботи Комітету на період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання щодо проведення спільних із комітетами з питань інтеграції України до Європейського Союзу; з питань гуманітарної та інформаційної політики; з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин; з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва комітетських слухань на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав — членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи внаслідок збройної агресії Російської Федерації".

 

25 травня,  об 11.00

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність (р.№5371, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин (р.№7251, друге читання)

Попередній розгляд.

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії:

 проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження дозвільних процедур та контролю у сфері надання соціальних послуг (р.№6419, Кабінет Міністрів України)

проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей" щодо уточнення терміну "масові акції громадського протесту" (р.№6467, н.д. М.Мезенцева  та інші)

проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту національних інтересів у державному секторі (р.№6497, н.д. Г.Мазурашу  та інші)

проект Закону про виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану спричиненими військовою агресією проти України пораненням або загибеллю під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійснення професійної журналістської діяльності(р.№7353, н.д. П. Фролов та інші).

проект Закону про внесення змін до Закону України ,,Про волонтерську діяльність” щодо підтримки волонтерської діяльності (р.№7363, н.д. Г.Третьякова  та інші).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку волонтерської діяльності та діяльності неприбуткових установ та організацій в умовах збройної агресії Росії проти України (р.№7364, н.д. Г.Третьякова  та інші)

 

27 травня, о 09.00

(засідання перенесено)

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність (р.№5371, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, о 12.00)

19 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою розвитку авіації загального призначення, адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері цивільної авіації, встановлення додаткових механізмів здійснення ефективного контролю за забезпеченням безпеки авіації та дерегуляції господарської діяльності у галузі цивільної авіації (р.№6405, н.д. П.Павловський та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів, спрямованих на дерегуляцію господарської діяльності та адаптацію законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері цивільної авіації, а також встановлення додаткових механізмів з метою здійснення ефективного контролю за забезпеченням безпеки авіації) (р.№6405-1, н.д. В.Безгін та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо сприяння розвитку промисловості (р.№6554, н.д. Г.Янченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за керування транспортним засобом в стані сп’яніння, якщо воно спричинило смерть потерпілого (р.№5527, н.д. В.Гриб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів" щодо дії норм на період дії воєнного стану (р.№7235, н.д. І.Крулько та ін.).

25 травня

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, о 12.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу (р.№4560, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до абзацу третього частини першої статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо зменшення тиску на автотранспортний бізнес (р.№6225, н.д. С.Гривко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відповідальність перевізників під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень" щодо посилення відповідальності за перевезення нелегальних мігрантів (р.№6455, н.д. Ю.Здебський та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань на особливий період транспортними засобами (р.№7260, н.д. В.Неклюдов та ін.).

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

_________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 16.00)

10 травня

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" щодо забезпечення аудиторської діяльності на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки (р.№7347, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей визначення рентної плати за видобування газу природного на період дії воєнного, надзвичайного стану (р.№7249, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового контролю та адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (р.№7360, н.д. Д.Гетманцев та ін.).

 

18 травня

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

Інші питання

Заслуховування керівництва Державної митної служби України з питань організації роботи митних органів та здійснення митної справи в умовах воєнного стану в Україні.

 

26 травня, об 11.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання виробництва спирту етилового денатурованого (р.№7401, н.д. Гетманцев Д.О. та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни (р.№7378, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку волонтерської діяльності та діяльності неприбуткових установ та організацій в умовах збройної агресії Росії проти України (р.№7364, н.д. Третьякова Г.М. та ін.)

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

___________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 15.00)

10 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки (р.№7298, Кабінет Міністрів України)

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів (р.№6477, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про всеукраїнський референдум" щодо підписних електронних даних (р.№5802, н.д. А.Загоруйко та ін.).

Проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та інших законодавчих актів України щодо народовладдя на рівні місцевого самоврядування" (р.№7283, н.д. Л.Білозір та ін.).

Інші питання

Про створення Робочої групи про блокування інформаційних ресурсів.

 

Головне організаційне управління