ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

на період сьомої сесії 2022 року

(01 - 09 червня 2022 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

__________________________________________________________

(м. Ізмаїл, велика зала (2 поверх) Ізмаїльської районної військової адміністрації  (проспект Незалежності, 62, о 14.15)

 

2 червня


Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Стан рибного господарства та шляхи його розвитку".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10:00)

8 червня

            І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Український культурний фонд" (р.№7417, н.д. Потураєв М.Р. та інші).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

______________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

8 червня

 І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про управління відходами (р.№2207-1-д, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Поправки та Другої поправки до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (р.№0154, Президент України)

Інші питання:

Про лист народного депутата України Криворучкіної О.В. щодо створення Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування та положення про неї.

Про лист народного депутата України Овчинникової Ю.Ю. щодо проведення Комітетських слухань (онлайн) на тему "Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та його відновлення до природного стану".

 

Комітет з питань економічного розвитку

___________________________________________

1 червня

Спільне засідання з Комітетом з економіки Сейму Литовської Республіки

 

Інші питання

Про можливості активізації торговельних відносин між Україною та Литовською Республікою.

Про відновлення ланцюгів поставок промислового виробництва України.

Щодо угод про відбудову українських міст/мікрорайонів.

Про розвиток логістичних ланцюгів між Україною та Литовською Республікою.

 

 

Комітет з питань зовнішньої політики та               міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

3 червня

Інші питання

Про Міжпарламентську співпрацю:

про візит народного депутата України Д.Разумкова до м. Люблін (Республіка Польща) у період з 5 по 8 червня 2022 року з метою участі у заході "Конгрес місцевого врядування трьох морів";

про візит народного депутата України Б.Торохтія до м. Лентваріс (Литовська Республіка) о період з 2 по 9 червня 2022 року з метою вивчення умов утримання, виховання та т.і. вихованців дитячого будинку "Перлинка";

про візит народної депутатки України А.Радіної до м. Гаага (Нідерланди) у період з 5 по 8 червня п.р. та м. Стокгольм (Швеція) у період з 9 по 10 червня 2022 року з метою обговорення питань, пов'язаних із заявкою України на вступ до Євросоюзу;

про візит народного депутата України М.Волинця до Сполучених Штатів Америки у період з 13 по 17 червня 2022 року з метою участі в Конгресі виробничих профспілок від Американської федерації праці;

про візит народних депутатів України Ф.Веніславського, І.Герасименка, І.Копитіна до м. Гельсінкі (Республіка Фінляндія) у період з 5 по 10 червня 2022 року з метою проведення переговорів щодо постачання в Україну озброєння та військової техніки, а також проведення зустрічей щодо підтримки набуття Україною членства ЄС;

про візит народного депутата України М.Лаби до м. Сігету-Мармацієй (Румунія) у період 6 червня 2022 року в рамках гуманітарної місії.

 

8 червня, о 14.00

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про науково-технічне співробітництво (р.№0149, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди № 1 у формі обміну листами між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії про внесення змін до Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії (р.№0155, Президент України).

 

Інші питання:

Про орієнтовний План підготовки та внесення в установленому порядку до Верховної Ради України законопроектів про припинення чи зупинення дії міжнародних договорів із Російською Федерацією, Республікою Білорусь та в рамках Співдружності Незалежних Держав.

Про   розгляд листа Голови  депутатської групи «Платформа за життя та мир» Ю.Бойка щодо представництва зазначеної вище депутатської групи у міжнародних парламентських організаціях, українських частинах у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 Про візит народної депутатки України Д.Володіної до Італійської Республіки в рамках діяльності депутатської групи ВРУ з Італійською Республікою  у період з 13 по 21 червня 2022 року з метою  проведення зустрічей із представниками Уряду Італії та представниками місцевої влади різних регіонів.

Про візит народного депутата України В.Ар’єва до м. Страсбург (Французька Республіка) у період з 18 по 22 червня 2022 року з метою участі в церемонії нагородження званням Почесного члену ПАРЄ.

Про візит делегації ВРУ до м. Лугано (Швейцарська Конфедерація) у період з 4 по 5 липня 2022 року з метою участі в Конференції з питань відновлення України.

Про візит народного депутата України О.Копиленка до м. Варшава (Республіка Польща) у період з 7 по 14 червня 2022 року з метою вирішення гуманітарних питань на запрошення Варшавського університету /лист Голови Комітету з питань прав людини Д.Лубінця від 06.06.2022 № 04-25/7-2022/91233/.

Про візит народного депутата України Є.Кравчука до м. Оттава (Канада) у період з 10 по 14 червня 2022 року з метою участі у заходах, що організовує Парламентський центр Канади.

Про візит делегації Верховної Ради України до м. Вашингтон (США) у період з 14 по 19 червня 2022 року з метою проведення зустрічей із членами Конгресу США щодо підсилення санкційного тиску на РФ та т.і. /лист керівника депгрупи ВРУ з міжпарл.зв’язків з США, н.д. Д.Арахамії від 06.06.2022 № 4д9/2-2022/91825/.

Про візит народного депутата України В.Безгіна до м. Братислава (Словацька Республіка) у період з 13 по 19 червня 2022 року з метою участі у експертній оцінці Ради Європи щодо зміцнення статусу міст і муніципалітетів у Братиславі.

 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

_____________________________________

( у режимі відеоконференції, о 09.30)

6 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про оплачувану діяльність членів сімей дипломатичного та іншого персоналу дипломатичних представництв та/або консульських установ (р.№0153, Президент України)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визнання в Україні результатів оцінки відповідності, проведеної в державах — членах Європейського Союзу (р.№7324, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України щодо посилення захисту прав осіб, визнаних судом недієздатними (р.№6466, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг (р.№6085, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності (р.№6464, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності (р.№6464-1, н.д Т.Тарасенко та інші)

Проект Закону про освіту дорослих (р.№7039, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про навчання та освіту дорослих (р.№7039-1, н.д. Ю.Гришина та інші)

Проект Закону про внесення змін до частини 1 статті 4 Закону України "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України" (р.№6100,  н.д. І.Борзова та інші)

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС (р.№№7416, 7406, 7384, 7388, 7379, 7375, 7383, 7373, 7385, 7355, 6187, 6184, 6181, 7003, 7018, 6561, 6561-1, 6561-2, 6561-3, 6561-4, всього 20 проектів).

 

Комітет з питань молоді і спорту

___________________________________

( у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

8 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виплати грошової винагороди ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань (р.№7295, н.д. Третьякова Г.М.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо врегулювання окремих питань соціального захисту членів сімей військовослужбовців, (р.№7408, н.д. Батенко Т.І. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16-3 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо окремих питань призначення і виплати одноразової грошової допомоги) (р.№7415, н.д. Ляшенко А.О.).

 

Інші питання:

Про результати виступу Національної дефлімпійської збірної команди України на XXIV Літніх Дефлімпійських іграх, що відбулися з 1 по 15 травня 2022 року в Бразилії.

Про хід підготовки національної збірної команди України до участі у Всесвітніх іграх, що відбудуться з 7 по 17 липня 2022 року в м. Бірмінгем (США).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ, ОБОРОНИ ТА РОЗВІДКИ

____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

9 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про схвалення пропозицій стосовно застосування персональних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти особи, яка створює реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України (р.№7085, н.д. С.Бобровська та інші)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

1 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження будівельного інформаційного моделювання (ВІМ-технології) на всіх етапах життєвого циклу об'єктів та науково-технічного супроводу об'єктів, удосконалення процедури обстеження об'єктів, прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку (р.№6383, КМУ)

 

Інші питання:

Кадрові питання (щодо призначення на посади головних консультантів
секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань організації державної
влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Поляка А.О. та Маленівської К.М., напрямки – адміністративно-
територіальний устрій, місцеве самоврядування та державні символи України)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ

___________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, у режимі відеоконференції, о 13.00)

1 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійну (професійно-технічну) освіту" щодо окремих аспектів підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану та відновлення економіки (р.№7293, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації дистанційного навчання (р.№7355, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (р.№7396, н.д. С.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підготовки в лікарській інтернатурі та лікарській резидентурі (р.№6495, н.д. І.Совсун).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо підготовки в інтернатурі та безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників (р.№6495-1, н.д. О.Дмитрієва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військово-патріотичного виховання учнів (здобувачів освіти) старшого шкільного віку (р.№7287, н.д. С.Кузьміних та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо удосконалення процедур оплати інституційної акредитації, акредитації освітніх програм закладів вищої освіти (р.№6532, н.д. С.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам (р.№7352, н.д. Р.Грищук та ін.).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки (р.№7298, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної системи моніторингу довкілля (р.№7327, Кабінет Міністрів України).

Інші питання

Про закінчення виконання стипендіатами Верховної Ради України молодими вченими – докторами наук наукових (науково-технічних) робіт за 2021 рік, успішне їх звітування та рекомендацію щодо вручення відповідних дипломів.

Про затвердження звернення Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій до провідних університетів демократичних країн світу щодо позбавлення можливостей громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь навчатися в цих університетах, а також вжиття інших заходів реагування у зв’язку із розв’язанням Російською Федерацією війни проти України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 17.00)

 9 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності приватних виконавців та примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану" (р.№7317).

 

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кім. 525, в режимі відеоконференції, об 11.00)

7 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Підготовка до другого читання

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність (р.№5371, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин (р.№7251, друге читання).

Інші питання

Про створення робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України ,,Про волонтерську діяльність” щодо підтримки волонтерської діяльності (р.№7363)

 

8 червня, об 11.00

Інші питання

Круглий стіл на тему: "Законодавче регулювання суспільних відносин щодо застосування праці іноземців в Україні".

 

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

________________________________________________

 (у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

9 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про споживче кредитування" щодо врегулювання простроченої заборгованості на період дії воєнного, надзвичайного стану (р.№7414, н.д. Василевська-Смаглюк О.М. та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо перегляду окремих пільг з оподаткування (р.№7418, Кабінет Міністрів України)

 

            Інші питання

Заслуховування керівників Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України, Державної митної служби України стосовно стану публічних фінансів в Україні на сьогодні.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

___________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 12.00)

8 червня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов провадження господарської діяльності в період воєнного (надзвичайного) стану в Україні (р.7331, Кабінет Міністрів України).

Проект Постанови  про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти юридичних осіб Російської Федерації (р.№7102).

Проект Закону  про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо застосування спрощеної системи оподаткування (р.№6348.).

Проект Закону про внесення щодо спрощення управління багатоквартирними будинками (р.№7029).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану (р.7315).

Проект Закону  про Захисників / Захисниць України та членів їх сімей (р.№4389).

Інші питання

Звіт Держспецзв’язку про основні результати службової діяльності служби за 2021 рік.

 

 

10 червня 2022 року

Головне організаційне управління