ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 03 – 06 квітня 2018 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

3 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству (р.№8121, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (р.№6055, н.д. О.Медуниця та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо вжиття невідкладних заходів із прискорення паювання земель державної власності (р.№6433, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про приватизацію та порядок виділення громадянам України в натурі (на місцевості) земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності  (р.№6407, н.д. Н.Шуфрич).  

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб (р.№2406а, н.д. В.Давиденко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів (р.№3871,  н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році відповідно до предмету відання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         (вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

 

4 квітня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України щодо забезпечення гарантованого фінансування масштабної енергомодернізації (р.№7234, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку (р.№7447, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо удосконалення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії (р.№8027, н.д. С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії (р.№8028, н.д. С.Мельник).

 

Інші питання:

Про інформацію Міністерства фінансів України щодо можливостей відновлення фінансування державних житлових програм та виконання фінансових зобов’язань держави перед підприємствами тепло-водопостачання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

4 квітня

 

Інші питання:

Про бюджетне забезпечення основних напрямів діяльності місцевих органів влади Житомирської області та розвитку регіону в умовах реформування міжбюджетних відносин (продовження обговорення питань, порушених у м. Житомир, та ухвалення рішення щодо них).

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 16 законопроектів, у тому числі: (р.№№8011, 8021, 8022, 8023, 8002, 7529-1, 8005, 8014, 7534, 7549, 8003, 8029, 8030, 8031,8032, 8027).

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державні нагороди України" (р.№8053, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо узгодження окремих норм, які стосуються складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради (р.№5291, доопрацьований н.д. Ю.Бублик).   

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо звітування сільського, селищного, міського голови перед відповідною територіальною громадою (р.№5340, н.д. Ю.Бублик, А.Река).

Інші питання:

Про результати соціологічних досліджень “Децентралізація та реформа місцевого самоврядування” (3-тя хвиля Всеукраїнського дослідження та 2-а хвиля дослідження серед жителів ОТГ), проведених у жовтні-грудні 2017 року Київським міжнародним інститутом соціології та Центром “Соціальні індикатори” на замовлення та у співпраці з Радою Європи і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Про результати соціологічного дослідження з вивчення громадської та експертної думок щодо діяльності органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з громадськістю, проведеного в жовтні-листопаді 2017 року, в рамках проекту “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, що  реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад спільно з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(ДСП "Чорнобильська АЕС", актовий зал адміністративно-побутового комплексу ДСП "ЧАЕС", 3 поверх, о 15.00)

 

4 квітня (засідання перенесено )

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування, використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, доопрацьований, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та інших законодавчих актів України із питань охорони природно-заповідного фонду України (р.№7510, н.д. П.Дзюблик).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо розширення переліку суб'єктів, які мають право утворювати професійні спілки) (р.№7357, н.д. В.Мисик).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо уточнення суб'єктів боротьби з тероризмом (р.№8054, КМУ).

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (р.№7523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей розподілу екологічного податку (р.№8067, н.д. О. Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення встановленого режиму зон санітарної охорони водних об'єктів) (р.№8048, н.д. І.Куліченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо скасування мораторію на проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища (р.№8072, н.д. В. Купрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо врегулювання державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища) (р.№8066, н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству (р.№8121,  н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні (р.№8124, КМУ).

Проект Закону про концесії (р.№8125, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 284 Податкового кодексу України щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю на земельні ділянки. які надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин (р.№8169, н.д. Ю.Дерев'янко).

Інші питання:

Про введення в експлуатацію нового безпечного конфайменту та інших об’єктів зони відчуження.

Про затвердження рішення з обговореного питання про лист народного депутата України Недави О.А. щодо скарги мешканців Дніпровського району міста Херсона.

Про затвердження рішення з обговореного питання про звернення народних депутатів України Войціцької В.М., Єднака О.В. та ініціативної групи мешканців міста Дніпра про вплив виробничої діяльності Придніпровської теплоелектростанції (м. Дніпро) на навколишнє природне середовище.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції (р.№6723, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (р.№6746, друге читання).

 

4 квітня, о 15.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції (р.№6723, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

( вул. Садова, 3-а, кімн.620, о 14.15)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Nord Stream 2" та монополії Російської Федерації на газових ринках світу (р.№8111, н.д. М.Бурбак).

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів (р.№0180, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо співробітництва з Міжнародним кримінальним судом (р.№7179, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (р.№6173, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівником) (р.№6662, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні (р.№5669,  н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про Національне бюро фінансової безпеки України (р.№8157, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про Національне бюро фінансової безпеки України (р.№8157-1, н.д. А.Журжій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо захисту прав вкладників та інших кредиторів неплатоспроможних банків та відновлення справедливості і довіри до банківської системи) (р.№2530а,  н.д. К.Матейченко).

 

Інші питання:

Щодо Звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році (в частині питань Міністерства екології та природних ресурсів України; Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Міністерства закордонних справ України; Міністерства інформаційної політики України; Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України)

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону ро внесення змін до статті 3 Кримінального кодексу України (р.№8195,  н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Кримінального процесуального кодексу України (р. №8194, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.8196, н.д. А. Кожем’якін та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку розгляду кримінальних проваджень колегіально судом та судом присяжних (р.№7022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України, Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення функціонування суду присяжних в Україні (р.№7022-1, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо запровадження європейського досвіду про здійснення державного природоохоронного контролю) (р.№8026, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів (р.№7373, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму використання прибережних захисних смуг (р.№5721, н.д. Шухевич Ю.Р.).

Проект Закону про внесення змін до статті 149 Кримінального кодексу України (щодо приведення у відповідність до міжнародних стандартів) (р.№6243, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв'язку з підготовкою та проведенням футбольних матчів" щодо виконання Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів (р.№8197,  Президент України).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо уточнення окремих положень (р.№5395, н.д. М.Паламарчук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

4 квітня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення здійснення фінансового контролю окремих категорій суб’єктів декларування) (р.№8129, н.д. І.Артюшенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів  (р.№№0176, 4456, 6222, 6284, 6320, 6370, 6373, 6383, 6494, 6495, 6503, 6542, 6542-д. р.№№6543, 6601, 6602, 6665, 6707, 6749, 6767, 6774, 7010, 7010-1, 7030, 7035, 7046, 7059, 7061, 7075, 7076, 7078, 7079, 7106, 7108, 7122, 7124, 7142, 7145, 7146, 7147, 7147-1, 7109, 7149, 7155, 7168, 7181, 7186, 7192, 7197, 7204, 7207, 7211, 7215, 7229, 7230, 7231, 7237, 7267, 7297-1, 7298, 7306, 7312, 7316, 7320, 7332, 7353, 7359, 7362-1, 7362-3, 7372, 7374, 7375, 7390, 7400, 7402, 7403, 7403-1,7403-2, 7405, 7419, 7424, 7430, 7444, 7445, 7447, 7449, 7451, 7457, 7468, 7471, 7475, 7475-1, 7476, 7476-1, 7484, 7485, 7487, 7507, 7512, 7513, 7515, 7518, 7519, 7521, 7524, 7527, 7527-1, 7530, 7531, 7532, 7533, 7536, 7537, 7537-1, 7540, 7541, 7548, 7549, 7506, 7543, 7544, 8005, 8017, 8036, 8037, 8046, 8062).

 Проекти постанов: (р.№№7535, 7542, 7545, 7551, 7552, 8009, 8010, 8025, 8034, 8056).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо безнадійної заборгованості суб'єктів господарювання, які втратили можливість здійснення господарської діяльності на тимчасово неконтрольованих територіях (р.№6030, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо Аграрного фонду) (р.№6055, н.д. Б.Козир та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вирішення проблемних питань проведення антитерористичної операції та посилення боротьби з тероризмом) (р.№6079, н.д. Ю.Македон, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва в Донецькій і Луганській областях шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки (р.№6336, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо особливостей закупівель у сфері охорони здоров’я (р.№6347-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів) (р.№6367, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо удосконалення порядку формування та діяльності Громадської ради доброчесності) (р.№6593, доопрацьований,    н.д. Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України (р.№6606, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання законних вимог Вищої ради правосуддя, її органу або члена) (р.№6661, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про меценатство у фізичній культурі і спорті (р.№6770,  н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про меценатство у сфері фізичної культури та спорту (р.№6770-1, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6771, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6772, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про фінансове оздоровлення Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" (р.№6779, н.д. Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання здійснення меценатства у сфері фізичної культури та спорту) (р.№7015, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасників війни деяким категоріям осіб, мобілізованих на особливий період (р.№7072,  н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів про трудові та соціальні права громадян) (р.№7287, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей початку досудового розслідування по окремим категоріям правопорушень) (р.№7315, н.д. Я.Безбах,  К.Жеваго).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю (р.№7362, н.д. А.Герасимов,         М.Бурбак).

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№7389, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

 

Інші питання:

Про звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про інформування Комітету щодо стану проходження розробленої Національним агентством з питань запобігання корупції Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки.

Про проект положення про кваліфікаційний відбір представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про оголошення проведення кваліфікаційного відбору представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про проект положення щодо організації та проведення кваліфікаційного відбору представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Про оголошення проведення кваліфікаційного представника кандидата від Верховної Ради України  у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України. 

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Чумака В.В. щодо заслуховування у Комітеті керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо питань роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виконання вимог статті 52-1 Закону України "Про запобігання корупції", результатів перевірок щорічних декларацій, Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 року № 1375.

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Берези Б.Ю. щодо звіту директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника.

Про розгляд звернення народного депутата України – секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м.Луцьк підприємстві – ДКП "Луцьктепло".

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

4 квітня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів (р.№0180, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA) (р.№0179, КМУ).

 

Інші питання:

Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

Про інвентаризацію двосторонньої договірно-правової бази з Російською Федерацією.

Про належне забезпечення юридичного супроводу судових міжнародних позовів України проти РФ з метою захисту національних інтересів України.

Про стан виконання рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" в частині підготовки та внесення на розгляд ВРУ нового проекту ЗУ «Про засади зовнішньої політики України».

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.10) 

 

3 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про публічні консультації (р.№7453, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення гласності та відкритості місцевих рад (р.№7071, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на видавничу продукцію, яка має виняткове походження з території держави-агресора та/або тимчасово окупованої території та переміщується (пересилається) з території держави-агресора та/або з тимчасово окупованої території України (р.№7292,  н.д. Б.Береза та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо порядку переміщення та оподаткування видавничої продукції, яка має виняткове походження з території держави-агресора та/або тимчасово окупованої території України та переміщується (пересилається) з території держави-агресора та/або з тимчасово окупованої території України (р.№7293,  н.д. Б.Береза та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209,  о 15.00)

 

4 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про проведення Всеукраїнської Естафети Єднання з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки (р.№8088, н.д. В.Литвин та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму реалізації права на соціальний захист фізичними особами-підприємцями та особами, що забезпечують себе роботою самостійно (р.№6165, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 282 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку (р.№7219, н.д. О.Юринець та ін.).

 

Інші питання:

Про лист народного депутата України М. Бурбака з пропозицією проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого Буковинському вічу.

Про ситуацію, що склалася з меморіалізацією Бабиного Яру.

Про подальше функціонування Державного підприємства "Національне газетно-журнальне видавництво" Міністерства культури України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав (р.№7466, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України “Про вищу освіту” (щодо стимулювання академічної успішності та наукової діяльності студентів) (р. № 5147, н.д.Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення обов’язковим харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти) (р.№7314, н.д.О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо харчування дітей, які навчаються (р.№7314-1, н.д.Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти та підвищення рівня соціального захисту інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів) (р.№7314-2, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи стосовно забезпечення прав корінних народів, національних меншин України на навчання рідною мовою (р.№7259, н.д.В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо врахування висновків Венеційської комісії стосовно положень Закону України “Про освіту” що регулюють використання державної мови та мови національних меншин в освіті (р.№7402, н.д.О.Вілкул).

 

Інші питання:

Про внесення змін до складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав (р.№7466, КМУ) до другого читання.

Про затвердження внесення до порівняльної таблиці проекту Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав (р.№7466, КМУ) додаткових пропозицій народних депутатів України.

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки комплексного проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”.

Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань науки і освіти на період  восьмої сесії восьмого скликання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

4 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про національну безпеку України (р.№8068, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" перед державою-агресором та/або державою окупантом та забезпечення їх стабільного розвитку (р.№6697, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо неврахування часу проїзду у межах України до місця проведення відпустки та назад) (р.№5512, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби) (р.№6052, друге читання).

Про повернення суб'єкту права законодавчої ініціативи проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про санкції" (р.№8042),  на підставі частини першої, пункту 2 частини другої статті 94 Регламенту Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

3 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про врегулювання питань в окремих галузях охорони здоров’я (р.№7480, н.д. А.Яценко).

Проект Постанови про парламентські слухання на тему: "Шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні" (жовтень 2018 року) (р.№8141, н.д. С.Кіраль, О.Кириченко).

Проект Постанови про визнання роботи першого заступника Міністра охорони здоров’я України, тимчасово виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я України Супрун Уляни Надії незадовільною та звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення її з займаної посади (р.№5642, н.д. О.Вілкул, І.Шурма).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення бюджетної програми на 2018 рік Міністерства охорони здоров'я України за КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" (р.№8016, н.д. А.Яценко).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй щодо врахування окремих пропозицій при прийнятті Політичної декларації з питань туберкульозу для Наради високого рівня з туберкульозу Генеральної Асамблеї ООН (р.№8170, н.д. С.Кіраль).

 

 Інші питання:

Про Звіт Уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про стан розгляду МОЗ України звернення президента Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Г.Друзенка щодо необхідності внесення змін до Наказу МОЗ України від 19.10.2016 року № 1254 "Про організацію направлення медичних працівників, що добровільно виявили бажання надати медичну допомогу в районах проведення АТО" в частині врегулювання діяльності медичних працівників, які на добровільних засадах надають медичну допомогу в районах проведення АТО,  у зв’язку з прийняттям  Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях".

 

5 квітня

(вул. М. Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 09.00)

 

Інші питання:

Проведення Дня профілактики меланоми у Верховній Раді України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту (р.№7348, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях (р.6229, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання) (р.№8095, н.д. Д.Білоцерковець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом (р.7390, н.д. А.Яценко,

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" (щодо посилення прозорості фінансово-господарської діяльності у зазначених сферах з метою протидії можливим зловживанням) (р.6547, н.д.  В.Константіновський)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо створення єдиної бази абонентів - споживачів природного газу) (р.6391-1, повторне перше читання).

Проект Закону про енергетичного омбудсмена, р.7059, н.д. О.Рябчин та ін.).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему "ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера. Роль парламенту в законодавчому забезпеченні процесу".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Митний тариф України (р.№7306, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур (р.№7403-д).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7285, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції”(р.№7152, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо дерегуляції певних видів господарської діяльності, контроль за провадженням яких здійснюється органами доходів і зборів (р.№7241, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо дерегуляції певних видів господарської діяльності, контроль за провадженням яких здійснюється органами доходів і зборів (р. №7241-1, н. д. О.Довгий)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на видавничу продукцію, яка має виняткове походження з території держави-агресора та/або тимчасово окупованої території та переміщується (пересилається) з території держави-агресора та/або з тимчасово окупованої території України (р.№7292, н.д. Б.Береза та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо порядку переміщення та оподаткування видавничої продукції, яка має виняткове походження з території держави-агресора та/або тимчасово окупованої території України та переміщується (пересилається) з території держави-агресора та/або з тимчасово окупованої території України (р.№7293, н.д. Б.Береза та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 14.00)

 

2 квітня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Роль медіа в утвердженні культури гендерної рівності та недискримінації".

 

3 квітня

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо надання притулку бездомним особам) (р.№3833, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення реєстрації актів цивільного стану для громадян України, що вимушено залишились на тимчасово окупованій території України або території України, де органи влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (р.№7463, н.д. Н.Веселова).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до пункту з розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень (р.№8046, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень (р.№8046-2,  н.д. О.Вілкул).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

4 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо особливостей функціонування Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів протягом перехідного періоду) (р.№4281, н.д. Наєм М.-М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення осіб, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№4513, н.д. В.Кривенко, А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів (р.№5548, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності виведення банків з ринку, продажу активів банків, а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Ради ЄС, Європейського Парламенту, Європейської Комісії та Кабінету Міністрів України з метою скасування ввізного мита, зборів та інших платежів на продукцію походженням з України, тарифні квоти на яку були вичерпані з початку цього року українськими експортерами продовольчих товарів різних груп згідно Угоди про Повну та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (р.№6597, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прийняття рішення про збільшення статутного капіталу акціонерного товариства (р.№6665, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права лікаря на відмову від аборту через міркування совісті (р.№6747, н.д. П. Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління (р.№7014, н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління, (р.№7014-1, н.д. О.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав і свобод дітей (р.№7020, н.д. Д. Добродомов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку розгляду кримінальних проваджень колегіально судом та судом присяжних (р.№7022, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України, Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення функціонування суду присяжних в Україні (р.№7022-1, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029, н.д. М.Іонова та ін.).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029-1, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо встановлення строків позовної давності до вимог кредиторів (кредитодавців) (р.№7045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою захисту майнових прав осіб, які придбали квартири та нежитлові приміщення в об'єктах незавершеного будівництва (р.№7128, н.д. О. Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких нормативних актів України (щодо процедури відкликання депутатів місцевих рад) (р.№7168, н.д. Ю. Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей (р.№7217, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" (щодо усунення протиріч при визначенні суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель) (р.№7226, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо суборенди земельних ділянок) (р.№7290, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо визначення поняття "альтернативні заходи надання туристичного продукту" та конкретизації переліку істотних умов та форми договору на туристичне обслуговування (р.№7300, н.д. В.Мисик, А.Палатний).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо пом'якшення процесу відбування покарань, (р.№7335, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону "На захист українських експортерів!" (про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність") (р.№7365, н.д, О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва) (р.№7379, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо унормування порядку дій органів доходів і зборів та відповідальності юридичних і фізичних осіб під час вирішення питань, що стосується класифікації товарів для митних цілей (р.№7391, н.д. О.Довгий).

Проект Закону про франчайзинг (р.№7430, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки України та покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (р.№7439, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку (р.№7447, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення реєстрації актів цивільного стану для громадян України, що вимушено залишились на тимчасово окупованій території України або території України, де органи влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (р.№7463, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з окремих питань діяльності Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції (р.№7470, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування податком на нерухоме майно об'єктів, які належать багатодітним, прийомним, малозабезпеченим родинам) (р.№7477, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом (р.№7479, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розмірів стипендії та щорічної допомоги (р.№7508, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (р.№7523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо державної реєстрації припинення юридичної особи (р.№7533, н.д. М.Довбенко, Н.Южаніна).

Інші питання:

Про інформацію щодо результатів аудиту ефективності використання  коштів, виділених на здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України.

Про затвердження персонального складу робочої групи з підготовки до розгляду в другому читанні проекту Виборчого кодексу України (реєстр. № 3112-1).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 14.15 )

 

 5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про захисні заходи  (р.№8102, КМУ).

Проект Закону про захист від субсидованого імпорту (р.№8103, КМУ).

Проект Закону про захист від демпінгового імпорту (р.№8104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері торговельного захисту  (р.№8105, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

4 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про публічні консультації (р.№7453, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо тимчасового виконання обов'язків міністра  (р.№8080, н.д. В.Литвин, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності народних депутатів України, державних службовців за набуття та використання громадянства іноземних держав)  (р.№8091, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про Національне бюро фінансової безпеки України (р.№8157, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про Національне бюро фінансової безпеки України  (р.№8157-1, н.д. А.Журжій та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ",12-й поверх, о 14.30)

 

4 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, постраждалих внаслідок воєнних дій, місце проживання яких є територія Донецької та Луганської областей де органи державної влади України здійснюють свої повноваження) (р.№8114, н.д.  В.Курило та ін.).

Щодо процедурного рішення стосовно проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення реклами лікарських засобів, медичних виробів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації (р.№8136,  н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України щодо доступу до правосуддя (в інформаційних справах) (р.№8139, н.д. В.Сюмар  та ін.).

Проект Закону про особливості забезпечення права на інформацію громадянам України, які перебувають на тимчасово окупованій території (р.№7534, н.д. Н.Веселова).

 

Інші питання:

Про звернення головних редакторів газети "Сільські вісті" та "Україна молода" Сподаренка В.І. і Дорошенка М.І. у зв’язку з відмовою регіонального відділення Фонду державного майна України у місті Києві продовжити дію договору оренди приміщень у державному видавництві "Преса України" (проспект Перемоги, 50), які редакція газети "Сільські вісті" займала ще з часу введення у дію цього комплексу у 1960 року, а газета "Україна молода" з часу заснування видання – з 1991 року.

Про звернення В.М. Мурашової з пропозиціями щодо удосконалення окремих положень чинних законів України в сфері реклами (в контексті унеможливлення/запобігання шахрайству/обману або зловживанню довірою осіб з використанням реклами).

                              

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

3 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до частини першої статті 164 Сімейного кодексу України (щодо розширення підстав позбавлення батьківських прав) (р.№6463, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розмірів стипендії та щорічної допомоги (р.№7508, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо забезпечення конституційного права українських сімей на достатній життєвий рівень) (р.№6576, н.д. А.Шинькович та ін.).

Інші питання:

Про погодження нової редакції проекту Закону України "Про запобігання допінгу у спорті".

Про погодження проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання жорстокому поводженню з дітьми, виникненню безпосередньої загрози їхньому життю або здоров’ю та подолання цих явищ".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц – зал, о 10.00 )

 

4 квітня

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Проблеми пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

 

о 12.00

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання мобінгу) (р.№7005, н.д. Д.Лінько, А.Лозовой).

Проект Постанови про виконання Кабінетом Міністрів України зобов'язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб (р.№7552, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо підвищення розміру пенсій особам, які працювали в колгоспах, сільськогосподарських кооперативах, фермерських господарствах та сільськогосподарських підприємствах (організаціях) (р.№8004, н.д. Ю.Тимошенко  та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перерахунку пенсій науковим працівникам, журналістам, працівникам органів місцевого самоврядування та іншим) (р.№7406, н.д. С.Міщенко).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо забезпечення діяльності професійних спілок) (р.№7512, н.д. В.Івченко).

 

Інші питання:

Про стан виконання рекомендацій "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту проекту "Модернізація соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами МБРР".

Про результати робочої поїздки першого заступника Голови Комітету – народного депутата України Капліна С. до м. Кривий Ріг 27 березня 2018 року.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

4 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з інвалідністю) (р.№7209, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з інвалідністю  (р.№7209-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" (р.№7208, н.д. В.Єленський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо забезпечення автомобілями деяких категорій осіб з інвалідністю (р.№7289, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання членам сімей загиблих пільгового проїзду (р.№7548, н.д. С.Міщенко).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Інститутська, 9 Національний банк України, конференц-зал, о 14.30)

 

4 квітня (засідання перенесено)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про валюту (р.№8152, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

4 квітня

 

Інші питання:

Затвердження рішення спільного виїзного засідання Комітету  з питань транспорту, Комітету з питань бюджету, Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності та Комітету з питань економічної політики на тему: “Розвиток транспортної інфраструктури Карпатського регіону України як ключова умова його соціально-економічного зростання” (30.03.18р., м. Івано-Франківськ).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

3 квітня

 

Інші питання:

Щодо майнового стану та перспектив подальшої діяльності ПАТ "Одеська ТЕЦ".

Про стан підготовки до приватизації ПАТ  "Сумихімпром".

Виконання покупцем ПАТ "ДТЕК Західенерго" інвестиційних зобов’язань.

Затвердження плану роботи Комісії  на період роботи восьмої сесії.

Про прийняття рішень з раніше розглянутих питань:

-щодо захисту майнових інтересів держави, протидії корупції та доцільності приватизації ДСК "Чорноморське морське пароплавство".

одо набуття права власності  Івано-Франківською міською    радою    на  придбаний пакет акцій  розміром 99,5 % статутного капіталу Приватного акціонерного товариства "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод". 

-про захист майнових інтересів держави при приватизації ДАК "Укррудпром" та стан виконання рішення Комісії з цього питання від 22 квітня 2015 року.

-щодо приватизації  публічних акціонерних товариств "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

                       

                                                                                            Головне організаційне управління

30 березня 2018 року