ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 0306 жовтня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12,  о 14.00)

 

3 жовтня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України  на 2018 рік (р.№7000, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

4 жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії (р.№7083, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (р.№6578, н.д. І.Луценко та ін.) .

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення максимального розміру штрафних санкцій по заборгованості за житлово-комунальні послуги та кредитних договорах (р.№6140,  н.д. В.Кривохатько).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту інтересів осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності) (р.№6420, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

 

Інші питання:

Про обрання кандидата до складу Конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 16.00)

2 жовтня

Інші питання:

Про бюджетне забезпечення основних напрямів діяльності місцевих органів влади Київської області та розвитку регіону в умовах реформування міжбюджетних відносин /продовження обговорення питань, порушених у м. Біла Церква Київської області, та ухвалення рішення щодо них/.

 

  о 16.15

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

4 жовтня

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких комітет визначено головним:

 

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення фінансового забезпечення водогосподарського комплексу (р.№6389, н.д. І.П.Рибак та ін.).

 

Інші питання:

Про погодження Переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

- у Хмельницькій області (згідно з листом Хмельницької обласної державної адміністрації від 26.09.2017 р. №55/26-20-4848/2017);

- у Донецькій області (згідно з листом Донецької обласної державної адміністрації від 28.09.2017 р. №0.1/12/1754/0/2-17).

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів державного бюджету місцевим бюджетам:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2017 рік (розпорядження КМУ від 27.09.2017 №666-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2017 рік (розпорядження КМУ від 27.09.2017 №670-р).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

4 жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про призначення перших виборів до районних у місті Києві рад (р.№4227, н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про столицю України - місто-герой Київ” (щодо порядку призначення голови Київської міської державної адміністрації) (р.№4913, н.д. С.Алєксєєв, Д.Білоцерковець).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий та ін.).

 

Інші питання:

Про законодавче забезпечення упорядкування районного поділу внаслідок формування спроможних громад.

Про позаштатного консультанта Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

3 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо усунення дискримінаційного ставлення з пенсійного забезпечення, соціального захисту дітей громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї) (р.№6736, н д. М.Бурбак).

 

ІІ.Законопроекти з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (р.№6578, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про приватизацію державного майна (р.№7066, доопрацьований, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поєднання економічної, соціальної та екологічної складових у програмах розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць) (р.№7093, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо вдосконалення механізму планування та використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№7109, н.д. О.Недава).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони державного кордону України (р.№7106, н.д.С.Рудик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України
(р.№7116, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року  (р.№7122, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію" (р.№7123, КМУ).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на функціонування об’єктів природно-заповідного фонду, що входять до складу міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати".

Про лист Рахункової палати України щодо результатів розгляду матеріалів фінансового аудиту Держгеонадр.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції (р.№6723, н.д. А.Іванчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (р.№6746, н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про приватизацію державного майна (р.№7066, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо АТ "Магістральні газопроводи України") (р.№6778, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

4 жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно невиконання вимог законодавства щодо організації та забезпечення захисту інформації  (р.№6711, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (р.№6588, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо вдосконалення порядку кримінального провадження або його окремих матеріалів, втрачених на стадії досудового розслідування та судового розгляду) (р.№6580, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо термінів обрання запобіжного заходу (р.№6575,  н.д.Б.Береза).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу) (р.№4305, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо надання суду права не визначати розмір застави у кримінальних провадженнях про тяжкі та особливо тяжкі злочини, які вчинені окремими суб’єктами (р.№4596, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення запобіжних заходів) (р.№5118, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо окремих питань оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора під час досудового розслідування з метою усунення корупційних проявів) (р.№4760, н.д. І.Попов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку виклику свідків та потерпілих у кримінальному провадженні (р.№3682, н.д. А.Геращенко).

 

 

Інші питання:

Про заслуховування інформації Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., Голови Національної поліції України Князєва С.М. та Голови Державної прикордонної служби України Цигикала П.О. щодо подій, які відбулися 10 вересня 2017 року у пункті пропуску через державний кордон "Шегині" у Львівській області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

4 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та очищення влади) (р.№6051, доопрацьований,  н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів (р.№6441, КМУ).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення внутрішніх потреб населення України в природному газі) (р.№5459-1,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації прав на об'єкти меліоративних систем (р.№5500, н.д. С.Хлань).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації прав на об'єкти меліоративних систем (р.№5500,  С.Хлань).

Проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (р.№5516, н.д. С.Євтушок, І.Крулько).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (р.№5578,  н.д. Р.Сольвар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557,  н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563,  н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, н.д.О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України (р.№6005, н.д. М.Єфімов).

Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057,  н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.Дзюблик та ін.).Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації  (р.№6088, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221,  н.д.Ю.Бублик).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.Голубов).Початок формиКінець форми..

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо підвищення рівня конкуренції в процедурі добору кандидатів на посаду судді) (р.№6663, н.д. Л.Ємець).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо посадового окладу судді (р.№6750,н.д. Ю.Бублик).Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо посадового окладу судді (р.№6750-1, н.д.І.Мосійчук, Т.Юзькова).Початок форми

Кінець форми

 

 Інші питання:

 Розгляд і обговорення звернення народного депутата України – члена Комітету Буглака Ю.О. про включення до порядку денного засідання Комітету питання щодо оголошення і  проведення конкурсного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

 Про обговорення пропозицій народних депутатів України – членів Комітету з питань запобігання і протидії корупції  щодо порядку денного засідання Комітету 11 жовтня 2017 року об 11:00 год.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

4 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0160, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про заохочення та захист інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК (р.№0161, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо приєднання до Декларації про міжнародні інвестиції і багатонаціональні підприємства, відповідних Рекомендацій та процедурних Рішень Ради Організації економічного співробітництва та розвитку (р.№0158, КМУ).

Проект Постанови про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України (доопрацьований) (р.№5463, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Генерального Секретаря ООН, Президента Ради Безпеки ООН та Президента Генеральної Асамблеї ООН  (р.№1903, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

 

Інші питання:

Інформація МЗС України за підсумками участі делегації України у роботі 72-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Про підсумки Лондонської конференції з питань реформ в Україні, що відбулася у липні поточного року, а також підготовку наступної конференції із зазначеної тематики, яку планується провести у Королівстві Данія наступного року.

Про міжпарламентську співпрацю Верховної Ради України:

-      про налагодження співпраці на рівні парламентів між Україною та Центральноафриканською Республікою;

-      про відрядження делегації групи ВРУ з міжпарламентських зав’язків з Ліванською Республікою  до Лівану у період з 24 по 27 жовтня 2017 року;

-      про запрошення Голови Комітету у закордонних справах Парламенту Республіки Албанія відвідати Україну найближчим часом.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

 

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (р.№6762, н.д. М.Л.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно невиконання вимог законодавства щодо організації та забезпечення захисту інформації (р.№6711, КМУ).

Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини реєстр (р.№6634, н.д. І.В.Сисоєнко та ін.).

 

Інші питання:

Результати роботи ПАТ "Укрпошта" за 6 місяців 2017 року та інформація щодо стратегії розвитку підприємства.

Про затвердження Рекомендацій виїзних Комітетських слухань на тему: "Актуальні питання законодавчого забезпечення галузі ІКТ", що відбулися 10.09.2017 у м. Одеса.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

4 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 14.00)

4 жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України "Про вищу освіту" (щодо визначення частки студентів, які мають право на отримання академічної стипендії) (р.№6092, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону по внесення змін до статті 62 Закону України "Про вищу освіту" (щодо визначення частки студентів, які мають право на отримання академічної стипендії) (р.№6092-1, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо посилення державних гарантій соціально-економічного розвитку) (р.№6520, н.д. В.Івченко, І.Крулько).

Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини (р.№6634, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя від дня заснування Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського (р.№6488, н.д. В.Писаренко).

 

Інші питання:

Про стан і проблеми вступної кампанії 2017 року до вищих і професійно-технічних навчальних закладів України.

Про виконання рішень Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти:

- "Про освітні потреби різних категорій громадян у зв’язку з проведенням антитерористичної операції" від 8 квітня 2015 року; 

- "Про практику застосування законодавчих актів у Донецькій області щодо функціонування освітньої сфери в умовах проведення антитерористичної операції" від 23 грудня 2015 року;

- "Про роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Луганської області щодо дотримання законодавства України про освіту для забезпечення функціонування та якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти" від 19 жовтня 2016 року.

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку".

Про внесення змін до плану роботи Комітету.

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки комплексного проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту".

Про скасування Рішення Комітету від 09 грудня 2014 року "Про створення підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти восьмого скликання".

Про скасування рішення Комітету "Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти восьмого скликання" від 09 грудня 2014 року (зі змінами відповідно до Рішення Комітету від 24 грудня 2014 року).

Про створення підкомітетів у складі Комітету.

Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

4 жовтня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ) в частині фінансування сектору безпеки і оборони.

 

Інші питання:

Розгляд питання щодо надзвичайної події, яка сталася на складах боєприпасів Міністерства оборони України біля населеного пункту Калинівка (Вінницька обл.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.00)

5 жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості (р.№7117, Президент України).

Проект Закону про засади державної політики охорони здоров'я                     (р.№2409а, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про організацію медичного обслуговування населення в Україні (р.№7065, н.д. О.Богомолець та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів (р.№6367, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини (р.№6634, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України                 (р.№7116, КМУ).

Інші питання:

Про забезпечення лікарськими засобами, імунобіологічними препаратами та медичними виробами, які закуповуються із залученням спеціалізованих міжнародних організацій.

Про стан виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" в частині скасування вимоги обов’язкового відпрацювання протягом трьох років за направленням випускників вищих медичних навчальних закладів, які здобули освіту за кошти державного або місцевого бюджетів.

Про позаштатних радників, консультантів Міністерства охорони здоров’я України та його посадових осіб.

Про робочі групи і групи експертів Міністерства охорони здоров’я України та джерела фінансування їх діяльності.

 

6 жовтня  

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему:  "Роль приватної медицини в реформі охорони здоров’я України".

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.30)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про затвердження кандидатури на посаду члена Конкурсної комісії від Комітету з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до отриманих пропозицій від фракцій та груп у Верховній Раді Україні.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей управління об'єктами державної власності (р.№6716, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" щодо реалізації прав мешканців гуртожитків як побутових споживачів (р.№6069, н.д. В.В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№5631, н.д. О.В.Романовський та ін.).

Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу. Зазначений законопроект розроблено на виконання рішення Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки від 21 червня 2017 року (протокол № 48), як узагальнюючий на основі законопроектів р.№5722, №6277, №6277-1 та №6306.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (р.№6578, н.д. І.С.Луценко та ін.).

 

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 13.00)

 

6 жовтня

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Орієнтири для інвестора. План дій для ефективної роботи видобувної галузі".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

4 жовтня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 588 Митного кодексу України з питань пенсійного забезпечення (р.№6615, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до статті 588 Митного кодексу України щодо запровадження єдиних принципів нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№6615-1, н.д. Шухевич Ю-Б.Р. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України з питань пенсійного забезпечення (р.№6616, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення справедливого порядку оподаткування пенсій, запровадження єдиних принципів нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№6616-1, н.д. Шухевич Ю-Б.Р. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (р.№7115, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" щодо підтримки літакобудівної галузі" (р.№6538, н.д. В.Корчик)

Проект Закону про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій) (р.№6534, н.д. А.Євлахов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України щодо врегулювання питання включення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій (р.№6534-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходу (прибутку) недержавних пенсійних фондів (р.№6534-д).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо неприбуткового статусу релігійних організацій та включення їх до Реєстру неприбуткових установ та організацій (р.№6696, н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування організацій колективного управління (р.№7030, н.д. М.Іонова та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України" щодо установчих документів неприбуткової організації (р.№5622, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 133 Податкового кодексу України щодо статусу неприбутковості кредитних спілок (р.№3481,  н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо оподаткування кредитних спілок (р.№2032а, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій (р.№3101, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" щодо передачі активів неприбутковій організації у разі реорганізації та/або ліквідації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (р.№7092, н.д. М.Довбенко та ін.).

Інші питання:

Стан опрацювання законопроектів  у сфері Європейської інтеграції України, які потребують невідкладного розгляду Верховною Радою України, головним по опрацюванню яких  визначено Комітет з питань податкової та митної політики.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

4 жовтня    

         І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо реалізації прав та обов'язків військовослужбовців Держспецзв'язку щодо реєстрації свого місця проживання) (р.№7036, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перетворення електронних петицій у ефективний механізм комунікації влади і суспільства) (р.№6655, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо процедури призначення та звільнення з посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) (р.№7018, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо порядку призначення на посад та звільнення з посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) (р.№7018-1, н.д. І.Суслова).

 

Інші питання:

Про стан підготовки спільного засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та підкомітету Європейського Парламенту з прав людини (DROI)(12 жовтня 2017 р., м. Брюссель).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

4 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання процесу будівництва (р.№4187, н.д. В.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо прав опозиції) (р.№5284, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення захисту діяльності державних реєстраторів (р.№5531, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту прав державних реєстраторів та недопущення втручання в їхню діяльність (р.№5531-1, н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення судової практики у визначенні впливу наявних у обвинуваченого захворювань, вад та інших проявів, що виникли через вживання алкоголю, наркотичних або прирівняних речовин (р.№5686, н.д. Ю.Савчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо організаційного удосконалення кримінального процесуального закону) (р.№6009, н.д. Д.Лубінець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо переоформлення деяких прав на землю, набутих до набрання чинності Земельним кодексом України (р.№6148, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав постійних користувачів земельних ділянок (р.№6148-1, н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до статей 212 та 212-1 Кримінального кодексу України (щодо кваліфікації злочинів) (р.№6207, н.д. Ю.Мірошниченко, С.Ларін).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" (р.№6228, КМУ).

Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях (р.№6229, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 149 Кримінального кодексу України (щодо приведення у відповідність до міжнародних стандартів) (р.№6243, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" щодо зазначення відомостей про громадянство (підданство) іншої держави (громадянства (підданства) інших держав у разі його (їх) наявності (р.№6272, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію") (р.№6276, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо здійснення реєстраційних дій спрямованих на набуття, зміну або припинення прав на нерухоме майно та їх обтяження лише за місцем розташування об'єкту) (р.№6282, н.д. Д.Лінько).

Проект Закону про внесення змін до статті 364 Кримінального кодексу України щодо уточнення визначення істотної шкоди та тяжких наслідків (р.№6318, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління державними пакетами акцій господарських товариств та підприємствами паливно-енергетичного комплексу (р.№6323, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у сфері облаштування місць базування, реєстрації та організації безпечної експлуатації суден флоту рибної промисловості (р.№6366, н.д. О.Кришин).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення положень Кодексу з урахуванням практики Європейського суду з прав людини з питань застосування адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту (р.№6401, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відпустки при народженні дитини (р.№6460, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до частини першої статті 164 Сімейного кодексу України (щодо розширення підстав позбавлення батьківських прав) (р.№6463, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо розширення переліку предметів, які можуть визнаватися заставою (р.№6497, н.д. В.Мисик).

 

Інші питання:

Про звіт Комітету за період роботи шостої сесії  (лютий – липень 2017 року).

Про календарний план проведення засідань Комітету і його підкомітетів на період сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

( вул. Садова, 3, кімн. 211, о 14.15)

4 жовтня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо особливості космічної діяльності України у 2018 році (р.№7154, н.д. М.Курячий  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

 

Інші питання:

Щодо впровадження Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій" №2058-VIII від 23.05.2017 року.

 

 (вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 16.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Законодавче обмеження використання полімерних пластикових пакетів".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

4 жовтня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів та проектів інших актів Верховної Ради України на відповідність їх оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та інших прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

 

Інші питання:

Про лист народного депутата України Власенка С.В. (від 22.09.2017) №223/А3/98 (214787) щодо надання роз’яснення Комітету про застосування окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

4 жовтня 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами)
(р.№2702, н.д. О.Опанасенко та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами
(р.№2702-1, н.д. Н.Новак, Г.Ткачук).                    

   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (р.№6762, н.д. М.Княжицький та ін.).                                           

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо несанкціонованої реклами) (р.№7004, н.д. Д.Лінько, А.Лозовий).                                      

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (р.№6588, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів незавершеного будівництва та майбутніх об’єктів нерухомості
(р.№7084, н.д. Д.Андрієвський  та ін.).                                          

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування (р.№7085, н.д. Д.Андрієвський та ін.).          

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016, о 14.30)

3 жовтня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної допомоги дітям та сім'ям з дітьми, які потребують соціальної підтримки) (р.№4985, н.д. В.Гудзенко).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів (р.№0150, Президент України).

Проект Закону про денонсацію Європейської Конвенції про насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час проведення спортивних заходів, і зокрема футбольних матчів (р.№0151, Президент України).

 

Інші питання:

Про виконання Постанови Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді" від 23 лютого 2017 року № 1908-VII.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о  14.30)

 

4 жовтня

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про деякі питання забезпечення життєдіяльності та основних потреб громадян, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення" (р.№6572, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Постанови про деякі питання підвищення державних соціальних стандартів і гарантій та розробки Концепції соціального розвитку України (р.№5345, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод) (заява про відкликання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо скасування однієї з форм пенсійної несправедливості та обчислення пенсії за двоскладовою формулою (р.№6508, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо обмеження розміру пенсій до п'яти мінімальних пенсій за віком для деяких осіб, які виконували функції держави (р.№6432, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді (р.№6751, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законодавчих актів України (щодо відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (р.№6627, н.д. І.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від плати податку на доходи у вигляді заробітної плати осіб, які є пенсіонерами за віком або інвалідами (р.№6411, н.д. Н.Шуфрич ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо посилення державних гарантій соціально-економічного розвитку) (р.№6520, н.д. В.Івченко, І.Крулько ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення максимального розміру штрафних санкцій по заборгованості за житлово-комунальні послуги та кредитних договорах (р.№6140, н.д. В.Кривохатько ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників газу малозабезпеченим категоріям громадян (р.№6306, н.д. С.Мельник).

Проект Постанови про вжиття заходів щодо утворення Міністерства у справах ветеранів України (р.№6333, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:

Про стан реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та утворення Фонду соціального страхування України.

Про стан виконання рекомендацій Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення за результатами розгляду питання "Про стан виконання Закону України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей" № 2623-IV від 02 червня 2005 року".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

4 жовтня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей визнання гуманітарною допомогою та реєстрації транспортних засобів, ввезених у початковий період проведення антитерористичної операції на територію України для потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань (р.№6380, доопрацьований, н.д. А. Геращенко, І. Лапін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо уточнення деяких положень  (р.№6202, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо розширення кола осіб, яким надається статус учасника бойових дій за участь у антитерористичній операції  (р.№6202-1, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надходження та використання гуманітарної допомоги у вигляді національної валюти (р.№6523, н.д. С.Тарута, О.Кірш).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік  (р.№7000, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 35 Закону України "Про дорожній рух" щодо періодичності проходження обов'язкового технічного контролю (р.№5017, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень норм законодавства в частині вагових та габаритних параметрів транспортних засобів) (р.№6644, н.д. В.Корчик та ін).

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо прийняття Авіаційних правил України (р.№6392, н.д. І. Васюник та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ).

                                   

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

___________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

3 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення строків призначення та звільнення Голови Національного банку України (р.№7101, н.д. О.Ляшко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" щодо передачі активів неприбутковій організації у разі реорганізації та/або ліквідації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (р.№7092, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів) (р.№5592-д, друге читання).

 

4 жовтня

(вул. Липська, 1, готель "Київ", кришталева зала, другий поверх, о 14.30)

 

 

Інші питання:

Інформація керівництва Національного банку України щодо ряду проблемних питань у банківській системі (в тому числі обговорення питання щодо зміни розміру статутного капіталу банків) та узгодження позицій щодо перспективних законодавчих ініціатив та пріорітетних завдань.

 

 

 

Головне організаційне управління

29 вересня 2017 року