ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на  03 – 07 грудня 2018 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

5 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поховання та похоронну справу" щодо Національного військового меморіального комплексу (р.№9170, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

5 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо надходження та спрямування коштів від розподілу (продажу) часток щорічної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин) (р.№9064, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування (р.№8044,  друге читання.

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження Переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

1) у Луганській області (згідно з листом Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 19.11.2018 р. № 3/9-6981);

2) у Донецькій області (згідно з листом Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 28.11.2018 р. № 0.1/12/2268/0/2-18).

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

 

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я України (розпорядження КМУ від 28.11.2018 № 897-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі України (розпорядження КМУ від 28.11.2018 № 910-р);

Про погодження Порядку та обсягу спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення (постанова КМУ від 14.11.2018 № 978).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кімн. № 5, о 12.00)

 

4 грудня

І. Питання, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про перейменування села Рачки Немирівського району Вінницької області.

Про перейменування села Бірки Сокальського району Львівської області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

4 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" щодо посилення охорони природно-заповідних територій (р.№9134, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про зелені насадження міст та інших населених пунктів (р.№9112, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" щодо створення природних умов для медичної реабілітації морських ссавців, в тому числі дельфінів (р.№9249, н.д. О.Грановський, О.Червак).

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 252 Податкового кодексу України щодо визначення бази оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування енергетичного вугілля та антрациту (р.№9271, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збереження лісів та підтримання підприємств лісової галузі) (р.№9245, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 273 Податкового кодексу України щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель (р.№9276, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (р.№9286,  н.д. С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№9291, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу плати за використання природних ресурсів) (р.№9312, н.д. В.Купрій).

Проект Закону про публічний порядок (р.№9300, н.д. С.Шахов).

Проект Закону про внесення змін до статті 252 Податкового кодексу України щодо збільшення видобутку нафти і газу (р.№9302, н.д. Ю.Чижмар).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо видатків для Міністерства екології та природних ресурсів) (р.№9177, доопрацьований, н.д.І. Рибак та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 14.15)

 

5 грудня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

 Проект Закону про внесення зміни до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування відеотюнерів цифрового наземного (ефірного) телерадіомовлення (р.№9131, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо виробництва тютюнових виробів (р.№9056,  н.д. О.Юринець та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування тютюнових виробів (р.№9057, н.д. О.Юринець та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування тютюнових виробів (р.№9057-1, н.д. В.Гуляєв).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування окремих тютюнових виробів та рідин для електронних сигарет (р.№9059, н.д. А.Кіт та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування окремих тютюнових виробів та рідин для електронних сигарет (р.№9059-1, н.д. В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення ліків для населення (р.№9146, н.д. Н.Королевська та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо підтримки спорту в Україні) (р.№9295, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про молодь (р.№3621, н.д. І.Крулько та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розповсюдження соціальної реклами на телебаченні і радіо (р.№8616, н.д. В.Сюмар).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації (р.№8558, н.д. І.Луценко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

5 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вилучення статті 391 Кримінального кодексу України) (р.№9228, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 283 Кримінального процесуального кодексу України (щодо вдосконалення процедури закінчення досудового розслідування) (р.№8477, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією) (р.№9014, н.д А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони майна від псування або знищення) (р.№7200, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення судової практики у визначенні впливу наявних у обвинуваченого захворювань, вад та інших проявів, що виникли через вживання алкоголю, наркотичних або прирівняних речовин (р.№5686, н.д. Ю.Савчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 98 Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення визначеності протоколу слідчих дій) (р.№8475,  н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення механізму недопущення ризиків та своєчасного визначення здатності водіїв (наявності захворювань і вад) безпечно керувати транспортними засобами (р.№5683, н.д. Ю.Савчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконну забудову прибережних захисних смуг водних об'єктів (р.№4949, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо запровадження механізму уникнення відповідальності особами, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів (р.№4013а, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України (щодо зміни підслідності незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) (р.№5704, н.д. Ю.Тимошенко).

 

Інші питання:

Про кадрове питання секретаріату Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

5 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації процедур фінансового контролю в сфері запобігання корупції) (р.№9008, н.д. С.Шахов).

Початок форми

Кінець форми

Початок форми

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" (щодо апеляційного оскарження у справах, підсудних Вищому антикорупційному суду) (р.№8545, н.д. Ю.Дерев’янко).Початок формиКінець форми

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№8224, 8569, 9002, 9006, 9009, 9016, 9019, 9020, 9021, 9022, 9025, 9056, 9087, 9092, 9094, 9104, 9115, 9124, 9141, 9145, 9147, 9151, 9154, 9177, 9183, 9184, 9193, 9204, 9267, 9277, 9279, 9286, 9289, 9310).

Проекти  постанов (р.№№9252, 9257, 9269, 9280, 9281, 9283, 9292).

Проеки законів (р.№№8268, 8469, 8474, 8545, 8602, 8605, 9029, 9032, 9038, 9055-1, 9055-2, 9064, 9074, 9074-1).

Проекти законів (р.№№6303-д, 8454, 8594, 8606, 8609, 8616, 8623, 8628, 8632, 9033, 9039, 9047, 9075, 9076, 9103, 9108, 9114, 9138, 9164, 9165, 9210, 9270).

Проекти законів (р.№№7461, 8611, 8629, 8629-1, 9096, 9102, 9111, 9256, 9248, 9259, 9275, 9298).

Проекти законів (р.№№9205-1, 9232, 9249, 9263, 9285, 9288, 9294.

Проекти законів (р.№№8022, 8562, 9023, 9035, 9054, 9078, 9086, 9181-1, 9187, 9188, 9188-1, 9190, 9191, 9201, 9202, 9236, 9242, 9245, 9268, 9276, 9278, 9299, 9302).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку (р.№6424-д доопрацьований, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо вжиття невідкладних заходів із прискорення паювання земель державної власності (р.№6433, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Бюджетного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6541, КМУ).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо модернізації окремих положень в галузі санітарно-епідемічного благополуччя населення) (р.№6625, н.д. Є.Балицький, О.Ревега).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері (р.№6688, н.д. І.Вінник та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" та деяких законодавчих актів України щодо заходів детінізації діяльності суб’єктів електронної комерції (р.№6754, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо створення умов для детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (р.№6757, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення ефективного використання державного майна закладів освіти, підприємств, установ та організацій, що відносяться до сфери освіти і науки) (р.№7001, н.д. Т.Кремінь та ін.).Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування митом деяких товарів, направлених на стимулювання залучення інвестицій для розвитку гірських населених пунктів в Україні (р.№7039, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, яким надано статус гірських (р.№7040, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо порядку організації та діяльності Конституційного Суду України) (р.№7074, н.д. Є.Мураєв).Початок формиКінець форми

Проект Закону про ринок земель (р.№7112, н.д. О.Мушак та ін.).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин (р.№7118-1, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури добровільного об'єднання територіальних громад (р.№7467, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про відкликання народного депутата України (р.№7481, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо законодавчого врегулювання окремих питань виборів народних депутатів України) (р.№8061, н.д. А.Яценко та ін.).Початок формиКінець форми

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо здійснення внесків на підтримку політичних партій (р.№8078, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення умов для модернізації інфраструктури шляхом реалізації проектів на умовах державно-приватного партнерства, утому числі концесії (р.№8126, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№8128, КМУ).

Проект Закону про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами (р.№8205, н.д. Геращенко І.В., Третьяков О.Ю.).

Проект Закону про заходи щодо впорядкування використання прапорів та інших державних символів іноземних держав на території України  (р.№8212, н.д. В.Балога).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про судову експертизу та самоврядування судових експертів (р.№8223, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління об'єктами державної власності (р.№8225, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України) (р.№8230, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо дозволеної безліцензійної діяльності) (р.№8232, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про засади формування та діяльності політичних інститутів у Верховній Раді України (р.№8233, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання порушенню процедури внесення змін до Конституції України, призначення всеукраїнського референдуму, прийняття законів) (р.№8234, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про особливості погашення заборгованості, що утворилися на оптовому ринку електричної енергії (р.№8253, КМУ).

Проект Закону про правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших обєктів фізичними особами (р.№8257, н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо добровільного декларування коштів, майна та інших об'єктів фізичними особами (р.№8258,  н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Земельного кодексу України (щодо гарантування права на земельні ділянки під багатоквартирними будинками) (р.№8272, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо посилення конкуренції на ринку постачання природного газу) (р.№8312, н.д. А.Лопушанський та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо приватизації земельних ділянок, на яких знаходяться об'єкти приватизації) (р.№8452, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до статті 98 Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення визначеності протоколу слідчих дій) (р.№8475,н.д. М.Микитась).

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства  (р.№8482, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) у сфері публічних закупівель (р.№8483, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (щодо перейменування місцевих об'єктів топоніміки за рішенням органів місцевого самоврядування та надання права місцевим громадам визначатися відносно перейменування населених пунктів шляхом місцевого референдуму) (р.№8516, н.д. Є.Балицький, С.Ларін).

Проект Закону  про внесення змін до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№8537, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону   про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами (р.№8591, н.д.  І. Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про громадянський контроль за діяльністю органів влади, їх посадових і службових осіб (р.№9013, н.д. С.Каплін).

Проект Закону   про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо послуг за договорами про надання професійної правничої допомоги  (р.№9081, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо першочергової державної підтримки фермерських господарств та розвитку зрошуваного землеробства України) (р.№9110, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону   про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом (р.№9122, н.д. І.Вінник).

Проект Закону   про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення природоохоронного рівня у межах територій природно-заповідного фонду (р.№9136, н.д. А.Вадатурський та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (щодо засудження та заборони "російського світу" ("руского міра") в Україні) (р.№9139, н.д. О.Шевченко та ін.).

Проект Закону  про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№9218, н.д. С.Березенко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№9258, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№9291, КМУ).

Інші питання:

Про обговорення питання щодо стану кваліфікаційного відбору представника  від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про звернення народного депутата України – заступника  Голови Комітету Чумака В.В. щодо Указу Президента України №169/2018 "Про визначення особи до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України" від   19 червня 2018 року.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету  Комітету Луценка І.В.  щодо запобігання та протидії корупційним ризикам в сфері управління майном та землями Міністерства оборони України.

Про звернення народного депутата України – секретаря  Комітету Добродомова Д.Є.  щодо зловживання та вчинення корупційних правопорушень керівництвом Державного агентства  лісових ресурсів України та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30)

 

5 грудня

Інші питання:

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

Про безпекову ситуацію в Азовському морі та Керченській протоці (щодо реакції міжнародних партнерів та подальших кроків з метою посилення позиції України на міжнародній арені).

Про створення в рамках Міжпарламентської асамблеї ВРУ, Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща комітету з питань співробітництва України, Литви і Польщі у сфері безпеки.

Про міжпарламентську співпрацю ВРУ.

Про підготовку до чергової сесії ПАРЄ (січень 2019 року) (інформація Голови Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ В.Ар’єва).

Про інформацію Г.Гопко за результатами візиту у складі делегації на чолі з Головою ВРУ до м.Брюссель (Бельгія).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

__________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1034, о 14.10)

 

4 грудня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні (р.№9083, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні (р.№9083-1, н.д. Ю.Дерев'янко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№8608, КМУ).

Інші питання:

Інформація ПАТ "Укртелеком" щодо тривалої відсутності послуг проводового радіомовлення.

Про створення Робочої групи з розробки законопроекту "Про інноваційні цифрові технології та послуги".      

Про План міжнародних заходів Комітету на 2019 рік.                     

Початок форми

Кінець форми

Кінець форми

Кінець форми

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

5 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (р.№5670-д, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 14.30)

 

5 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (р.№5040,  н.д. А.Деркач, В.Дубіль).

Проект Закону про внесення зміни до статті 63 Закону України “Про освіту” щодо оренди земель навчальних закладів (р.№2968, н.д.І.Фурсін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Постанови про підготовку та відзначення у 2019 році 25-річчя від дня заснування Національного університету “Острозька академія” як наступника першого вищого навчального закладу України та Східної Європи - Острозької слов’яно-греко-латинської академії (р.№9043, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Постанови про заходи із забезпечення захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні (р.№8521, н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 397 Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо здешевлення одягу (р.№9018, н.д.О.Мушак, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту мирних (цивільних) громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№7046, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту мирних (цивільних) громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№7046-1, н.д. Н.Веселова).

Інші питання:

Проект Постанови про призначення у 2019 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених.

Проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік.

Інформація про участь України у міжнародній некомерційній асоціації  WORLDSKILLS INTERNATIONAL та про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WORLDSKILLS UKRAINE” у 2018 році.

Про роботу Комітету за шосту сесію VІІІ скликання.

Про роботу Комітету  за сьому сесію VІІІ скликання.

Про роботу Комітету за восьму сесію VІІІ скликання.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ
___________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1224, о 15.00)

 

3 грудня

Інші питання:

Засідання Робочої групи з питань доопрацювання проекту Закону України про прилеглу зону України (р.№8361, друге читання).

 

5 грудня

 (вул. Садова, 3-а, кімн. 1224, о 15.00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про прилеглу зону України (р.№8361, друге читання).

Проект Закону про протимінну діяльність в Україні (р.№9080-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення комплектування Збройних Сил України резервістами в особливий період (р.№9307, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації громадян України, які працюють в міжнародних організаціях (р.№9046, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про внесення змін до Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України стосовно створення спільної військової частини (р.№0200, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

4 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2162, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні" щодо привілеїв та імунітетів Глобального фонду (р.№9115, КМУ).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Розділу VІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині" щодо перенесення терміну введення в дію (р.№9284, н.д. О.Колганова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продовження терміну спрощеної процедури реорганізації державних і комунальних закладів охорони здоров'я (р.№9075, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

 

ІІ.  Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" щодо підвищення розміру допомоги (р.№9145, н.д. Н.Королевська).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо покращення соціально-економічного становища учасників бойових дій, інвалідів війни та учасників війни, осіб, на яких поширюється чинність цього закону (р.№8524, н.д. С.Ківалов, В.Развадовський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо першочергового забезпечення автомобілями осіб з інвалідністю внаслідок війни (р.№8526, н.д. О.Барна). 

Проект Постанови про звернення до правоохоронних органів щодо розслідування кримінальних правопорушень та притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у завданні збитків державі внаслідок проведення державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення із залученням спеціалізованих організацій (р.№9325, н.д. І.Шурма та ін.).

Інші питання:

Про стан забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до життєво необхідних лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються МОЗ України із залученням спеціалізованих міжнародних організацій у 2016 – 2018 роках. (відповідно до ухваленого Комітетом рішення 04.09.2018 р.).

Про звернення колективу ДУ "Український науково-дослідний протичумний інститут ім. І.І. Мечнікова МОЗ України" щодо сприяння припиненню його реорганізації (ліквідації), збереження статусу та функцій єдиної в Україні профільної установи, яка займається проблемами біологічної безпеки та біозахисту.

Про надання кандидатури від Комітету до складу Опікунської  ради ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України".

Про необхідність ухвалення рішення за результатами розгляду Комітетом 18 вересня 2018 року питання про ситуацію, що склалася у липні-вересні поточного року в Одеському національному медичному університеті довкола призначення керівництва цього закладу (протокол № 95).

Про ухвалення рішення за результатами розгляду звернення Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я та трудового колективу ДЗ "Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення МОЗ України" щодо недопущення його закриття.

Про необхідність заслуховування на засіданні Комітету директора ДУ "Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України" стосовно медичних аспектів скорочення населення України та можливих шляхів впливу на демографічні процеси.

 

5  грудня

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. № 12, о 14.30)

 

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему: "Проблеми фінансування програм лікування вірусних гепатитів, онкологічних та гематологічних захворювань, зубопротезування серед учасників АТО/ООС".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.05)

 

4 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії ) (р.№8449, н.д. Домбровський О.Г. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку конкурентного виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії  (р.№8449-1, н.д. Єфімов М.В. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення конкурентних умов для надання державної підтримки об'єктам відновлювальної енергетики (р.№8449-2, н.д. Шахов С.В. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії  (р.№8449-3, н.д. Писаренко В.В.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" (щодо коефіцієнтів "зеленого" тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії) (р.№8449-4, н.д. Парасюк В.З та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії (р.№8449-5, н.д. Войціцька В.М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії (р.№8449-6, н.д. Чижмар Ю.В. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" щодо зміни коефіцієнту "зеленого" тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії та створення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії (р.№8449-7, н.д. Рябчин О.М).

 

 

5 грудня, о 14.30

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про засади державної політики у сфері енергетичної безпеки України (р.№8609, н.д. Кацер-Бучковська Н.В. та ін.).

Проект Постанови "Про проведення Парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання державної політики України у сфері енергетичної безпеки".

Проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо відмови від комерційного обліку природного газу за встановленими загальнобудинковими лічильниками газу", підготовленого на основі проектів Законів (р.№4749,5093,8092,8096,8096-1). 

 

Інші питання:

Затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Державний сектор вугільної промисловості на шляху до... Стратегічне бачення і бюджетний процес".

Затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "100 днів роботи оновленого регулятора. Чи стала комісія більш професійною та незалежною".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Грушевського 5, кулуари, 3-й поверх, 14.30)

 

6 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України) (р.№3433, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства (р.№9123, н.д. І.Сулова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо реабілітації дітей жертв політичних репресій) (р.№4979, н.д. О.Мусій та ін.).

 

Інші питання:

Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп".

Про рекомендації слухань у Комітеті на тему: "Удосконалення державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до незаконних політично мотивованих переслідувань громадян України на тимчасово окупованих територіях та в Російській Федерації".

Про заслуховування інформації Міністерства юстиції України про стан підготовки та внесення змін до нормативно-правових актів з питань удосконалення Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.

Про проведення  публічних слухань у Комітеті з питання: "Презентація та обговорення проекту концепції "Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" (12 грудня 2018 р.).

 

 

 

7 грудня

(вул. Грушевського, 5, кулуари, 2-й та 3-й поверхи,  о 14.30)

 

Інші питання:

Тематичні заходи з нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

5 грудня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) (р.№9037, Президент України).

Проект Закону про адвокатуру та адвокатську діяльність (р.№9055, Президент України).

Проект Закону про адвокатуру та адвокатську діяльність (р.№9055-1, н.д. Писаренко В.В.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб (р.№4471, н.д. Вілкул О.Ю. та ін.)

Про заяву Міністра аграрної політики та продовольства України Кутового Т.В.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян) (р.№6240, н.д. Немиря Г.М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо строку застосування до судді дисциплінарного стягнення, притягнення до відповідальності судді за грубе чи систематичне нехтування обов'язками) (р.№5197, н.д. Власенко С.В.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності судді, який виніс рішення з порушенням меж застосування обмежень прав) (р.№8302, н.д. Власенко С.В.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення назв закладів охорони здоров'я (р.№8407, н.д. Богомолець О.В. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подолання проблеми заборгованості держави за рішеннями судів (р.№8533, н.д. Сидорович Р.М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"…, (р.№9139, н.д. Шевченко О.Л. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"…, (р.№9200, н.д. Бригинець О.М. та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проекти законів (р.№№4393, 4394, 6319, 6564, 6613, 6679, 6713, 7077, 7094, 7142, 7191, 7211, 7261, 7298, 7349, 7413, 7494, 7512, 7543, 8005, 8011, 8026, 8036, 8049, 8109, 8122, 8123, 8130, 8131, 8166, 8173, 8185, 8204, 8204-1, 8205, 8212, 8220, 8227, 8227-1, 8227-2, 8245, 8253,8269, 8273, 8289, 8290, 8304, 8304-1, 8305, 8312, 8315, 8325, 8325-1, 8345, 8354, 8369, 8386, 8403, 8523, 8585, 8589, 8613, 8621, 8625, 8625-1, 8625-2, 8629, 8631, 9014, 9024, 9048, 4922-д, 6534-д ).

 

 

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати.

Про Щорічну доповідь Вищої ради правосуддя щодо стану забезпечення незалежності суддів в Україні.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари, 3-й поверх,  о 12.00)

 

4 грудня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності (р.№6235, уточнення до другого читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, 3-й поверх,  о 12.00)

 

4 грудня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 22 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень"  (р.№7279-д-П, н.д. О.Сотник).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України  від 23.11.2018 про прийняття  в цілому, як закону законопроекту "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (р.№9000/П, н.д. Ю.Левченко).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України  від 23.11.2018 про прийняття  в цілому, як закону законопроекту "Про Державний бюджет України на 2019 рік"(р.№9000/П1, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України  від 23.11.2018 про прийняття  в цілому, як закону законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (р.№9260/П, н.д. Ю.Левченко).

Проект Постанови про скасування  рішення  Верховної Ради України від 23.11.2018 про прийняття  в другому читанні та в цілому, як закону проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (р.№9260/П1, н.д. С.Каплін).

 

5 грудня

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)                                                                              

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення" (р.№9250, н.д. С.Каплін).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про стратегію сталого розвитку України до 2030 року (р.№9015, н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про Стратегію впровадження моделі збалансованого розвитку України до 2030 року (р.№9015-1, н.д. С.Тарута).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх  о 14.30)

 

5 грудня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2019 року (р.№9329, н.д. В.Сюмар  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224, н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224-1, н.д.  Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224-2, н.д. Р.Семенуха та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" щодо засудження та заборони імперської ідеології держави-агресора в Україні (р.№9200, н.д. О.Бригинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за наклеп (р.№9306, н.д. М.Паламарчук та ін.).

 

Інші питання:    

Про завершення розгляду питання щодо конкурсного відбору кандидатів на вакантну посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.     

Про звернення Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики до міжнародних організацій щодо застосування так званих санкцій Російською Федерацією проти українського журналіста Віталія Портнікова.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

4 грудня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розвитку туризму (р.№8513, н.д. А.Яценко та ін.). 

  Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення місцевих фондів розвитку туризму та пільгового використання їх коштів (р.№8565, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№9218, н.д. С.Березенко та ін.).

Інші питання:

Про затвердження Рішення Комітету від 21.11.2018 "Щодо масових порушень прав українських туристів у туристичному сезоні 2018 року".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

   5 грудня

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" щодо підвищення умов пенсійного забезпечення бортпровідників повітряних суден цивільної авіації (р.№8445, н.д. Я.Дубневич  та ін.)

Проект Постанови про оприлюднення розмірів виплачених заробітних плат членам Кабінету Міністрів України, народним депутатам України, керівникам центральних органів виконавчої влади та керівникам державних підприємств (р.№7478, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо стабілізації пенсійної системи та сприяння збалансуванню бюджету Пенсійного фонду України (р.№9143, н.д. Н.Королевська та ін.).

IІ. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Бюджетного кодексу України (щодо включення до державного боргу заборгованості держави із здійснення соціальних виплат громадянам за рішеннями судів) (р.№9021, н.д. С.Каплін ).

Проект Закону про внесення змін до Розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо порядку реалізації збільшення посадового окладу педагогічного працівника (р.№8260, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства (р.№9123, н.д. І.Суслова та ін.).

Інші питання:

Про схвалення рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Про стан дотримання в Україні прав профспілок та організацій роботодавців відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці №87 про свободу асоціації та захист права на організацію», які відбулися 7 листопада 2018 року

Про схвалення рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Результати пенсійної реформи», які відбулися 21 листопада 2018 року

Про результати робочої поїздки Першого заступника голови  Комітету  Капліна С.М. в місто Лисичанськ Луганської області

Про результати робочої наради у Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення від 13 листопада 2018 року з обговорення проблеми щодо заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях державного сектору

Про розгляд звернення народного депутата України Дроздика О.В. про відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці працівників (р.№4291-доопр., н.д. Дроздик О.)

Про розгляд звернення народного депутата України Дроздика О.В. про відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення мінімальної питомої ваги заробітної плати у структурі собівартості) (р. №2332а, н.д. Дроздик О.)

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ

ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

__________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

5 грудня

Інформація Міністра у справах ветеранів України Фріз І.В. щодо стану реалізації рішення Кабінету Міністрів України про створення Міністерства у справах ветеранів України.

о 15.30

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу та наругу над місцем поховання захисника суверенітету та територіальної цілісності України та деяких інших осіб (р.№9217, н.д. А.Тетерук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання пільг дітям учасників бойових дій антитерористичної операції      (р.№8058, н.д. Р.Демчак).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

5 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо особливостей участі у дорожньому русі комбайнів зернозбиральних та тракторів з сільськогосподарським навісним або причіпним обладнанням, (р.№8634, н.д. Мірошніченко І.В. та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо скорочення часу стоянки потягів для проведення митного контролю (р.№9242, н.д. Довгий О.С.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового забезпечення автомобілями осіб з інвалідністю внаслідок війни) (р.№8526,   н.д. Барна О.С.).

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Обговорення проекту Закону України Про залізничний транспорт".

 

 

 

7 грудня

м.Кременчук, вул.Івана Приходька, 139, 3 поверх, кімн.309    

(приміщення Крюківського вагонобудівного заводу, о 16.00)

 

Інші питання:

Шляхи оновлення тягового рухомого складу в Україні:

виконання Програми оновлення  рухомого складу ПАТ “Укрзалізниця” (підтримка національного виробника, залучення приватних інвесторів до оновлення локомотивного парку, заборона ввезення та придбання застарілих конструкцій);

виконання плану капітальних інвестицій ПАТ "Українська залізниця" щодо оновлення рухомого складу;

забезпечення законодавчих основ для системного оновлення рухомого складу Укрзалізниці шляхом укладання середньострокових (до 3 років) договорів;

внесення зміни до законодавства в сфері публічних закупівель з метою залучення державними монополіями на пріоритетній основі національних товаровиробників при здійсненні публічних закупівель та при реалізації інфраструктурних інвестиційних проектів;

тарифна політика  ПАТ "Українська залізниця". Підвищення тарифів за рахунок локомотивної складової.

Покращення пасажирського сполучення регіону (в тому числі приміського):

оновлення пасажирського рухомого складу через фінансування державного бюджету згідно з ст. 10 Закону "Про залізничний транспорт".

Про аварійний стан Крюківського мосту та перспективи будівництва мостового переходу через річку Дніпро в місті Кременчуці Полтавської області.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (Фонд гарантування вкладів фізичних осіб,  вул. Січових Стрільців, 17, о 15.00)

 

5 грудня

 

Інші питання:

Огляд діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

Стан імплементації Директив Європейського Союзу у галузі гарантування вкладів фізичних осіб;

Першочергові питання, визначені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, що потребують законодавчого врегулювання;

Стан роботи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з правоохоронними та судовими органами.

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00)

 

6 грудня

(засідання перенесено)

 

Інші питання:

Підсумки малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи "ProZorro. Продажі".

Інформація Фонду державного майна України щодо відмови у задоволенні позову до ТОВ "ЕСУ".

Щодо загрози зриву приватизації державного пакету акцій ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

 

 

 

    Головне організаційне управління

30 листопада 2018 року