ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 05 – 08 червня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул. Грушевського, 5,  конференц-зал,  о 14.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448-д, друге читання).

Проект Закону про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку  (р.№8171, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" щодо переліку техніки і обладнання для агропромислового комплексу (р.№8275, н.д. Л.Козаченко та ін.).

Проект Закону про державний контроль за генетично модифікованою продукцією у сільському господарстві та харчовій промисловості (р.№7186, н.д. М.Люшняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких  законів України щодо відстеження і маркування генетично модифікованих організмів та обігу, відстеження і маркування харчових продуктів, кормів та/або кормових добавок, ветеринарних препаратів, отриманих з використанням генетично модифікованих організмів (р.№7210, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         (вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

 

6 червня

Інші питання:

Про проблемні питання вдосконалення законодавства у сферах містобудування, будівельної діяльності та житлово-комунального господарства.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

6 червня

   II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 23 законопроекти, у тому числі: (р.№№8280, 8306, 8279, 8173, 8315, 8316, 8289, 8293, 8309, 8302, 8281, 8305, 8253, 8286, 8236, 8236-1, 8272, 8212, 8262, 8233, 8290, 8256, 8260).

 

Інші питання:

Про погодження Переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

- у Чернівецькій області (згідно з листом Чернівецької обласної державної адміністрації від 17.04.2018 р. № 01.34/5-716);

- у місті Києві (згідно з листом Київської міської державної адміністрації від 21.05.2018 р. № 002-481).

Про звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

Про звіт Рахункової палати за 2017 рік.

Про проект Основних напрямів бюджетної політики на 2019–2021 роки, поданий Кабінетом Міністрів України (згідно з проектом Постанови Верховної Ради України за реєстр. № 8357 від 16.05.2018 р.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (р.№8369, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та наближення до громадян адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (р.№6150, КМУ).

 

Інші питання:

Про інформацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України щодо стану виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь:  проблемні  питання, шляхи, методи та способи", що відбулися 15 червня 2016 року.

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на професійне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, за період з 2016 по 2017 рік.

Про комплексні зміни до законодавства України щодо засад державного регіонального розвитку, розроблені за наслідками круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування "Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання", що відбувся 20 квітня у м.Каневі.

Про інформацію Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування щодо результатів проведення Всеукраїнського конгресу старост об’єднаних територіальних громад, що відбувся 24-25 травня 2018 року у місті Дніпро.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

5 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності власників тварин (р.№7461, н.д. А.Вітко, Д.Лубінець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення території спеціального промислового використання (р.№8268, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів (р.№8241, н.д. А.Кіт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України (щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі) (р.№8238, н.д. А.Кіт та ін.).

 

            ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі) (р.№8239, н.д. А.Кіт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до пункту 256.3 статті 256 Податкового кодексу України (щодо фінансового забезпечення лісової галузі) (р.№8240, н.д. А.Кіт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо фінансового забезпечення лісової галузі)"
(р.№8246, н.д. А.Кіт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього
(р.№8358, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо пенсійного забезпечення осіб, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№8377, н.д. П.Дзюблик та ін.).

 

Інші питання:

Про лист народного депутата України Єднака О.В. щодо перегляду рішення Комітету стосовно законопроекту (р.№7267) "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними".

Про лист народних депутатів України Єднака О. В. і Гопко Г. М. щодо заслуховування на засіданні Комітету т.в.о. Голови Держгеонадр Кирилюка О. В. стосовно видачі спеціальних дозволів на користування надрами для видобування літію.

Про лист народного депутата України Єднака О.В. щодо неналежного забезпечення розробки нормативно-правових актів, передбачених нещодавно прийнятими законами, зокрема Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно з рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат», Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі", Законом України "Про оцінку впливу на довкілля".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання (р.№8296, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо впорядкування процедури відчуження суб'єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам (р.№3131, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, кулуари 2-го поверху, о 14.00)

 

5 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей, які перебувають на утриманні дипломатичного, адміністративного та технічного персоналу дипломатичних представництв та консульських установ (р.№0176, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відстеження і маркування генетично модифікованих організмів та обігу, відстеження і маркування харчових продуктів, кормів та/або кормових добавок, ветеринарних препаратів, отриманих з використанням генетично модифікованих організмів (р.№7210, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав вкладників, відновлення довіри до банківської системи України, підвищення ефективності виведення банків з ринку а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273-1,  н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо захисту прав вкладників та інших кредиторів неплатоспроможних банків та відновлення справедливості і довіри до банківської системи) (р.№2530а,  н.д. К.Матейченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кооперацію" (щодо вдосконалення механізму господарської діяльності кооперативів) (р.№5597, н.д. М.Головко).

Проект Закону про залізничний транспорт України (р.№7316, н.д. В.Остапчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового механізму дії колективних договорів (р.№6632, н.д. Н.Кацер-Бучковська  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання мобінгу) (р.№7005, н.д. Д.Лінько та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 58 законопроектів:  (р.№№8123, 8142, 8131, 8150, 8146, 8126, 8129, 8132, 8154, 8140, 8136, 8130, 8117, 8119, 8137, 8153, 8166, 8167, 8096-1, 8173, 8170, 8184, 8139, 8197, 8195, 8193, 8194, 8188, 8192, 8196, 8185, 8187, 8182, 8181, 8183, 6391-1, 8045, 8172, 8210,8213, 8211, 8212, 8214, 8202, 8201, 8198, 8205, 8207, 8206, 7362-1, 7362, 8167-1, 8233, 8223, 8218, 8224, 8221, 8222).

 

Інші питання:

Щодо звернення гр. Литвиненко Т.М.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (р.№7286, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки (р.№8327, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підслідності злочинів Державному бюро розслідувань) (р.№8123, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення засади змагальності) (р.№8280, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" (щодо відрядження поліцейських до державних (міждержавних) органів, підприємств, установ і організацій та присвоєння чергових спеціальних звань поліцейським, прикомандированим із залишенням на службі в поліції) (р.№8339, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до статті 263 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вибухових речовин або вибухових пристроїв) (р.№7413, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень цих актів з огляду на внесені Законом № 2120-VIII зміни (р.№8166, н.д. Ю.Бублик).

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням (р.№2292).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4367, н.д. К.Усов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) за обігом генетично модифікованих організмів (р.№2977, н.д.  Ю.Левченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

6 червня

 

 

Інші питання:

Про заслуховування і обговорення Комітетом кандидатів на представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України та подання кандидата (кандидатів) на розгляд Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури Публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця") між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0186, Президент України).

 

Інші питання:

Про пропозиції Президента України до Закону України "Про дипломатичну службу" (р.№7322) (лист Представника Президента України у Верховній Раді України І.Луценко щодо сприяння розгляду).

Про інформацію Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі щодо деяких питань співпраці між нашими країнами.  

Про міжпарламентську співпрацю ВРУ:

про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення;

про лист Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина щодо товариського футбольного матчу між депутатами ВРУ та Бундестагу;

про візит депутатської групи Зборів Республіки Македонія в Україну у період з 28 по 31 травня 2018 року.

Про доповідну записку членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Соціалістичною Республікою В'єтнам щодо візиту до В’єтнам у період з 23 по 28 квітня 2018 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.10) 

 

5 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (р.№7523, КМУ).

 

Інші питання:

Про розроблення та затвердження Кабінетом Міністрів України та органами державної влади нормативно-правових актів (Правил та Методик) передбачених Законом України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж" № 1834-VIII від 07 лютого 2017 року.

Про схвалення Рекомендацій виїзних слухань в Комітеті з питань інформатизації та зв’язку на тему: "Актуальні питання законодавчого забезпечення галузі інформаційно-комунікаційних технологій".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(м.Київ, вул. Грушевського, 5, кулуари III-го поверху, о 12.00)

 

7 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Пантелеймона Олександровича Куліша (р.№8303, н.д. І.Молоток та ін.).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення Державної служби України з питань охорони культурної спадщини - центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини  (р.№8386, н.д. О.Білозір та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розпалювання ворожнечі на мовному ґрунті під час проведення передвиборчої агітації (р.№8224, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього (р.№8358, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

Інші питання:

Про долучення Комітету з  питань культури і духовності до проведення  міжнародної конференції "Коло Вінценза".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(м. Київ, пр. Перемоги, 37, головний корпус Національного технічного університету України, “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”,  о 15.00)

 

6 червня

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на тему: “Про законодавче забезпечення розвитку вищої технічної освіти в Україні”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про національну безпеку України (р.№8068, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

5 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення відключення від теплопостачання об'єктів соціальної інфраструктури (р.№7408, н.д. С.Шахов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення ефективного функціонування закладів охорони здоров'я, які безпосередньо займаються реабілітацією учасників антитерористичної операції та ветеранів збройних конфліктів (р.№8062, н.д. В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо спрямування додатково одержаних доходів на фінансування окремих видатків із соціального та медичного забезпечення   (р.№8298, н.д. В.Бондар та ін.).

Проект Постанови про забезпечення формування прожиткового мінімуму відповідно до вимог законодавства та з урахуванням фактичних споживчих цін (р.№7336, н.д. Н.Веселова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (р.№7182, н.д. І.Лапін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" щодо запровадження форм компенсації громадянам України знецінених заощаджень (р.№7349, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів (р.№7382, н.д.  І.Єфремова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення реклами лікарських засобів, медичних виробів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації (р.№8136, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення Товариству Червоного Хреста України (р.№8274, н.д. О.Вілкул, К.Павлов).

Проект Постанови про відзначення 275-ї річниці від дня народження Нестора Максимовича Амбодика-Максимовича (7 листопада 2019 року) (р.№7325, н.д. Ю.Бублик).

 

 

 Інші питання:

Про стан виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 560-р, та заходи, що вживаються МОЗ України з метою розбудови системи громадського здоров’я в Україні. 

Про звернення судді Конституційного суду України Шаптали Н.К. за конституційним поданням 59 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" від 19 жовтня 2017 року № 2168-VIII.

Про  утворення при Комітеті робочої групи супроводу Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині" для контролю за станом розробки передбачених ним нормативно-правових актів, необхідних для своєчасного введення в дію цього Закону та забезпечення його реалізації.

Про ситуацію довкола ДП "Спеціалізована медико-санітарна частина      № 18 МОЗ України", м. Київ.

Про ситуацію довкола ДЗ "Спеціалізована медико-санітарна частина №14 МОЗ України", м. Сміла Черкаської області.

Про включення до порядку денного наступного засідання Комітету  питання про стан медичного забезпечення в районах проведення Операції об'єднаних сил та доцільність подальшого залучення цивільних медиків-добровольців для надання медичної допомоги в районах проведення ООС.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 16.00)

 

6 червня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Перспективи створення системи електронної торгівлі біопаливом в Україні".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

6 червня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" (р.№6697, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування,  використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо забезпечення діяльності професійних спілок) (р.№7512, н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за шантаж) (р.№8005, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за зайняття гральним бізнесом (р.№8011, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо офіційних документів (р.№8185, н.д. І.Котвіцький, В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб (р.№8201, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами (р.№8205, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про заходи щодо впорядкування використання прапорів та інших державних символів іноземних держав на території України (р.№8212, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування (р.№8245, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення зміни до статті 182 Сімейного кодексу України (щодо підвищення мінімального розміру аліментів до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) (р.№8247, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо розмежування підслідності злочинів, вчинених у сфері використання електронно-обчислювальних машин…, (р.№8304, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 14.15 ) 

 

6 червня

 

Інші питання:

Щодо аналізу практики застосування Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" № 222-VIII від 02.03.2015 року в порядку контролю за виконанням законів.

Щодо аналізу практики застосування Закону України "Про державно-приватне партнерство" № 2404-VI від 01.07.2010 року в порядку контролю за виконанням законів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул.Грушевського, 5,  3-й поверх, зал нарад,  о 12.00)

 

5 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про порядок розгляду подання "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича", підтриманого та внесеного до Верховної Ради України 15 травня 2018 року Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. (лист № 01/1-32вих-18).

Про порядок розгляду подання "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича", підтриманого та внесеного до Верховної Ради України 18 травня 2018 року Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. (лист № 01/1-33вих-18).

 

 

7 червня

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про розгляд подання "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича", підтриманого та внесеного до Верховної Ради України 18 травня 2018 року Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. (лист № 01/1-33вих-18).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

 (вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

6 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Постанови про недопущення трансляції в Україні заходів, що відбуватимуться на території Російської Федерації, якщо їх трансляція порушує законні права та інтереси громадян України (р.№8343, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Постанови про Основні напрямки бюджетної політики на 2019-2021 роки (р.№8357, КМУ).

 

Інші питання:                            

Про причини припинення мовлення на середніх хвилях НСТУ -українського радіо з передавачів, що розташовані в населених пунктах Луч Миколаївської області та Таранівці Харківської області.                                   

Про звернення народних депутатів України до правоохоронних органів із заявою про відкриття кримінального провадження за статтею 351 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності народних депутатів України - членів Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики та створення штучних перешкод у їх роботі).                                         

Інформація про хід підготовки до виїзного розширеного засідання Комітету у Донецькій області 14-16 червня 2018 року.                           

Про виконання Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення рішення Комітету від 20 вересня 2017р. за підсумками робочої поїздки в прикордонні райони Одеської області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

5 червня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до частини першої статті 164 Сімейного кодексу України (щодо розширення підстав позбавлення батьківських прав) (р.№6463, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо забезпечення конституційного права українських сімей на достатній життєвий рівень) (р.6576, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо удосконалення державної політики у сфері туризму (р.8317, н.д. А.Романова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо визначення поняття "альтернативні заходи надання туристичного продукту" та конкретизації переліку істотних умов та форми договору на туристичне обслуговування (р.7300, н.д. В. Мисик та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Спортивної спілки учнівської молоді України) (р.8181, н.д. І.Крулько та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30 )

 

6 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо належного пенсійного забезпечення осіб, які мають 40 і більше років страхового стажу (р.№8187, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування щодо коефіцієнту страхового стажу (р.№8187-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо забезпечення врахування фактичних споживчих цін при встановленні розміру прожиткового мінімуму (р.№8193, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо встановлення та затвердження прожиткового мінімуму (р.№8193-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільної участі у системі державного пенсійного забезпечення) (р.№7157, н.д. Є.Мураєв).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування державних пенсійних облігацій) (р.№7158, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо компенсації дефіциту коштів Пенсійного фонду України) (р.№7159, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (р.№6439-д, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 341 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за захоплення та знищення будівель та споруд, що забезпечують діяльність об’єднань громадян, зокрема, професійних спілок, їх об’єднань та/або організацій профспілок) (р.№7412, н.д. С.Каплін).

Проект Закону України про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо розширення переліку суб’єктів, які мають право утворювати професійні спілки) (р.№7357, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту постраждалих осіб) (р.№8308, н.д. О.Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо встановлення належного рівня соціального захисту постраждалих осіб (р.№8308-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо розширення прав ветеранів війни на отримання землі (р.№7069, н.д. В.Кривохатько).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р.№7069-1, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України про встановлення та надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг шахтарям і членам їх сімей (р.№8140, н.д. О.Недава).

Про створення робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (р.№6275-д).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

6 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього (р.№8358, н. д. О.Третьяков та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (р.№8363, н. д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо узгодження термінології з положеннями Конвенції про права осіб з інвалідністю та деяких інших питань (р.№8383, н. д. О.Третьяков та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

5 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні (р.№8331, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про удосконалення функціонування фінансового сектору та створення державної банківської групи в Україні (р.№8331-1, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо вимог до розміру статутного капіталу банку) (р.№7231, н.д. С.Рибалка та ін.)

 

Інші питання:

Інформація Голови Національного банку України Смолія Я.В про хід реалізації застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно банків, акціонери яких мають відношення до країни-агресора, та щодо основних напрямів роботи Національного банку України у 2018 році, стану банківської системи та валютного ринку України, а також перспектив законодавчої ініціативи на 2018 рік.

 

                            

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00)

 

7 червня

 

Інші питання:

Про стан підготовки до приватизації ПАТ "Сумихімпром".

Щодо ситуації, яка склалась навколо Дочірнього підприємства "Прикарпатзахідтранс" Південно-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів.

 

 

 

Головне організаційне управління

1 червня 2018 року