ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

на період сьомої сесії 2022 року

(5 - 9 липня 2022 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(вул. Липська, 3, зала №2, о 16.30)

 

8 липня

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 23 народні депутати з 29)

 

      Інші питання

Про затвердження рекомендацій виїзних комітетських слухань на тему: "Аграрні інновації як фактор росту української економіки" (23 червня 2022 року, Тернопільська область).

Інформація Кабінету Міністрів України щодо окремих питань діяльності Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

Комітет з питань бюджету

________________________________

(вул. Грушевського, 5, зала № 5, о 15.00)

 

8 липня

(Головував Ю.Ю. Арістов)

(Присутні 28 народних депутатів з 34)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про  Державний бюджет України на 2022 рік" (р.№7523, н.д. Ю.Арістов, А.Клочко та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

9 липня

(в режимі відеоконференції, о 9.00)

 

(Головував Ю.Ю. Арістов)

(Присутні 28 народних депутатів з 34)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про підготовку до другого читання проекту Закону про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень (р.№7426, друге читання) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЛЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

_________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, в режимі відеоконференції, о 12.00)

 

6 липня

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 16 народних депутатів з 18)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів (р.№7438, н.д. Ю.Овчинникова та ін.) – рекомендовано прийняти в І читанні за основу.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення тиші в населених пунктах і громадських місцях та за використання піротехнічних засобів у період дії воєнного стану (р.№7446, н.д. С.Федина та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних виробів (р.№7446-1, н.д. Ю.Овчинникова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту державного кордону України (р.№7475, н.д. Ю.Здебський та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до статті 114-2 Кримінального кодексу України (щодо удосконалення відповідальності за несанкціоноване поширення інформації в умовах воєнного або надзвичайного стану) (р.№7455, н.д. О.Федієнко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та деяких інших законів України, щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю (р.№7433, н.д. Д.Гетманцев).

 

Інші питання

Про лист Рахункової палати про результати аудиту ефективності виконання повноважень державними органами щодо повноти нарахування і контролю за сплатою збору за видачу спеціальних дозволів на користування надрами та коштів від продажу таких дозволів.

 

7 липня

(вул. Шовковична, 4, в режимі відеоконференції, о 12.30) 

 

(Головував О.В.Бондаренко)

(Присутні 12 народних депутатів з 18)

 

Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо недопущення створення державного унітарного комерційного підприємства "Ліси України" та руйнування лісової галузі в Україні (р.№7517, н.д. І.Фріс та ін.) - рекомендовано прийняти в цілому.

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

8 липня

(Головувала Р.А. Підласа)

(Присутні 9 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7525, н.д. Р.Підласа) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Комітет з питань енергетики та                                                               житлово-комунальних послуг

__________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 09.00)

 

9 липня

(Головував А.М. Герус)

(Присутні 18 народних депутатів з 24)

 

            Інші питання

            Щодо роботи НАЕК "Енергоатом" та атомних електростанцій в умовах війни із російськими окупантами.

 

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 20.00 )

 

7 липня

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 10 народних депутатів з 14)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про приєднання України до Конвенції про юрисдикцію, право, що застосовується, визнання, виконання та співробітництво щодо батьківської відповідальності та заходів захисту дітей" (р.№6145, Кабінет Міністрів України, повторний розгляд) рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

8 липня

(у режимі відеоконференції, о 15.15 )

 

(Головувала М.О. Бардіна)

(Присутні 11 народних депутатів з 14)

 

Інші питання

Міжпарламентська співпраця

Про розгляд листа Голови депутатської групи "Довіра" О.Кулініча щодо включення до складу постійних делегацій ВРУ у парламентських органах міжнародних організацій представників депутатської групи.

Про візит народного депутата України П.Бакунця до м. Венгожево (Республіка Польща) у період з 2 по 5 липня 2022 року з метою участі в заході "День міста Венгожево". 

Про візит народного депутата України О.Копиленка до м. Варшава (Республіка Польща) у період з 9 по 17 липня 2022 року з метою вирішення гуманітарних питань на запрошення Інституту організації та управління Військово-технічної академії м. Варшава. 

Про візит народного депутата України М.Дирдіна до м. Медика (Республіка Польща) у період з 10 по 15 липня 2022 року в рамках гуманітарної місії. 

Про візит народного депутата України А.Кота до м. Еш-сюр-Альзетт (Люксембург) у період з 10 по 17 липня 2022 року з метою підписання угоди про співпрацю.

Про візит народного депутата України С.Демченка до м. Валенсія (Королівство Іспанія) у період з 10 по 24 липня 2022 року з метою проведення зустрічей на підтримку зареєстрованих у парламенті Валенсійської автономії ініціатив, направлених на покращення становища біженців з України. 

Про візит народних депутатів України О.Аліксійчука, Е.Прощука до м. Вільнюс (Литовська Республіка) у період з 11 по 13 липня 2022 року з метою участі в роботі міжнародної конференції "Відбудуємо Україну".  

Про візит народного депутата України О.Кузнєцова, М.Лаби, Д.Люботи, О.Кабанова до м. Спішська Нова Вес (Словацька Республіка) у період з 14 по 17 липня 2022 року з метою  проведення зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування щодо планування подальшої допомоги українцям.

Про візит народних депутатів України І.Копитіна, Ф.Веніславського, І.Герасименка до м. Вашингтон (США) у період з 15 по 25 липня 2022 року з метою проведення зустрічей з членами Комітетів Збройних Сил Палати Представників США та Сенату США.

Про візит в Україну делегації Сенату Конгресу та Палати депутатів Конгресу Мексиканських Сполучених Штатів у період 15 липня 2022 року.

 

 

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, у режимі відеоконференції, о 9.00)

 

8 липня

(Головував С.В. Бабак)

(Присутні 9 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про внесення змін до проекту Постанови про призупинення процедур присудження премій Верховної Ради України у сфері освіти у 2022 році (р.№7477) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

(в режимі відеоконференції, о 11.00)

 

6 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону "Про державну реєстрацію геномної інформації людини" (р.№4265, друге читання) –рекомендовано прийняти у ІІ читанні.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України щодо врегулювання процедури обміну засуджених як військовополонених (р.№7436, н.д. Ф.Веніславський та ін.) – доопрацьовується.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо врегулювання процедури звільнення від відбування покарання особами, які підлягають обміну як військовополонені (р.№7436-1, н.д. В.Неклюдов) доопрацьовується.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо застосування до засуджених та осіб, які тримаються під вартою, заходів примусового годування (р.№4324, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

Інші питання

Про розгляд звернення Офісу Генерального прокурора до Комітету щодо роз’яснення положень статті 624 "Виконання Міжнародним кримінальним судом функцій на території України" Кримінального процесуального кодексу України у частині визначення кола осіб, уповноважених на виконання процесуальних дій на території України.

 

8 липня

(Головував С. К. Іонушас)

(Присутні 15 народних депутата з 24)

 

Інші питання

            Заслуховування керівників правоохоронних органів (закрите засідання).

 

9 липня

(Головував С. К. Іонушас)

(Присутні 15 народних депутата з 24)

 

Інші питання

            Щодо інформації, отриманої за результатами закритого засідання Комітету 08.07.2022.

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

______________________________________________________________

(вул. Банкова 6-8, в режимі відеоконференції, о 10:00)

 

7 липня

(Головував С.В.Кальченко)

(Присутні 10 народних депутатів з 11)

 

Інші питання:

Про заяву народного депутата України Новинського В.В. про складення ним депутатських повноважень -  прийнято рішення внести н.д. – членами Комітету на розгляд ВРУ проект Постанови "Про дострокове припинення повноважень н.д. Новинського В.В." та рекомендувати ВРУ прийняти її в цілому.

           

8 липня

(вул. Банкова 6-8, в режимі відеоконференції, о 10:00)

 

(Головував С.В. Кальченко)

(Присутні 11 народних депутатів з 11)

 

            І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" (р.№7535, н.д. Р.Стефанчук та ін.) - рекомендовано прийняти в цілому.

 

Інші питання

Про листи депутатської групи "Відновлення України" (957001) та  Апарату Верховної Ради України (956785).

  

Комітет з питань свободи слова

__________________________________________

(Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, об 11.00)

 

8 червня

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народні депутата з 5)

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо використання громадськими організаціями права на доступ до інформації (р.№7512, н.д. Я. Рущишини та ін.).

Інші питання

Про затвердження заяв та звернень Комітету Верховної Ради України  з питань свободи слова.

 

9 червня

(вул. Грушевського, 5, кулуари, 2-й поверх, о 9.30)

 

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народні депутата з 5)

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про електронні комунікації" щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки (р.№7478, н.д. О.Федієнко та ін.).

 

Інші питання

Про затвердження заяв та звернень Комітету Верховної Ради України  з питань свободи слова.

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кім. 525, в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

6 липня

(Головував М.М. Цимбалюк)

(Присутні 7 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

          Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про волонтерську діяльність" щодо підтримки волонтерської діяльності (р.№7363, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

          Про перегляд висновку Комітету від 28 квітня 2022 року (протокол № 111) щодо розгляду проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виплати грошової винагороди ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань (р.№7295, н.д. Г.Третьякова  та ін.) (з метою визначення терміну набрання чинності Законом) – прийнято рішення про перегляд висновку.

         Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виплати грошової винагороди ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань (р.№7295, н.д. Г.Третьякова та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

          Про перегляд висновку Комітету від 4 лютого 2022 року (протокол №100) про розгляд проекту Закону про внесення змін до деяких законів України, спрямованих на забезпечення додаткових гарантій соціального захисту ветеранів війни (р.№6350) (з метою приведення у відповідність до законів, прийнятих у період дії воєнного стану).

         Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, спрямованих на забезпечення додаткових гарантій соціального захисту ветеранів війни (р.№6350, Кабінет Міністрів України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

         Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та деяких інших законів України, щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю (р.№7433, н.д. Д.Гетманцев).

 

         Інші питання

         Про схвалення рекомендацій спільних із комітетами Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу; з питань гуманітарної та інформаційної політики; з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної  Республіки Крим,  міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин; з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва слухань у Комітеті на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи, внаслідок збройної агресії Російської Федерації".

                   Про результати співробітництва України та Міжнародної організації праці (2019-2022 роки).

 

7 липня, о 14:00

 

           Інші питання

            Круглий стіл на тему: "Розвиток ветеранського бізнесу" на виконання плану роботи на період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

 

9 липня 2022 року

Головне організаційне управління