ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

 (05 - 09 вересня 2022 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(вул. Липська,3, зала №2, о 15.30)

 

6 вересня

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 21 народний депутат з 29)

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури (р.№7616, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Інші питання

            Про інформацію голови робочої групи щодо контролю доцільності, економічності та ефективності використання державних коштів щодо закупівлі товарів, робіт та послуг для задоволення нагальних потреб у продовольчій продукції під час воєнного стану.

 

Комітет з питань антикорупційної політики

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 09.45)

 

7 вересня

(Головувала А.О. Радіна)

(Присутні 12 народних депутатів з 17)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Розділу II Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" щодо встановлення обмежень для призначення директора Національного антикорупційного бюро України у зв’язку із введенням воєнного стану (р.№8003, н.д. Д. Арахамія та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Комітет з питань бюджету

________________________________

(у режимі відеоконференції, о 09.00)

 

7 вересня

(засідання перенесено)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про підготовку до другого читання проекту Закону України про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" щодо використання коштів державного дорожнього фонду (р.№7669).

     

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

______________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 12.00)

5 вересня

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 15 народних депутатів з 18)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проходження служби цивільного захисту (р.№6230, друге читання) – рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 (р.№7581друге читання) – рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки розвитку виробництва та переробки продукції тваринництва (р.№7072, н.д. А.Богданець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення державного фонду розвитку рибного господарства (р.№7641, н.д. А.Чорноморов та ін.).  

 

Інші питання

Про проект Звіту про роботу Комітету з питань екологічної політики та природокористування за період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – серпень 2022 року).

            Інформація голови підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду Овчинникової Ю.Ю. стосовно стану розгляду законопроектів євроінтеграційного спрямування.

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари, о 09.00)

 

7 вересня

(Головував Д.А. Наталуха)

(Присутні 9 народних депутатів з 16)

 

Інші питання

Про призначення УМЄРОВА Рустема Енверовича на посаду Голови Фонду державного майна,  України Проект Постанови про призначення Умєрова Р. Е. на посаду Голови Фонду державного майна України (р.№8005, н.д. Д.Наталуха) – постанову прийнято.

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

_________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

5 вересня

(за відсутності кворуму засідання не відбулося)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про особливості утворення акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", (р.№7650, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо експерта з радіаційного захисту, (р.№3869, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (р.№5860, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії", (р.№6425, Кабінет Міністрів України).

 

Інші питання

Звіт про роботу Комітету за 7-му сесію.

            Пропозиції Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних  послуг до порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

           Про затвердження Орієнтовного плану основних заходів Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних  послуг на період восьмої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

Обрання Голови і членів Підкомітету з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконанням міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції (відповідно до Постанови ВРУ "Про деякі заходи щодо виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції" від 29.07.2022 №2483-IX, підпункт 1 п.4).

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00 )

 

7 вересня

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 12 народних депутатів з 14)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, Програми Організації Об’єднаних Націй з навколишнього середовища, Європейського Парламенту, Європейської Комісії, парламентів та урядів держав, які є членами Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, щодо утворення спеціальної екологічної моніторингової місії для фіксації екологічної шкоди, заподіяної внаслідок збройної агресії на території України   (р.№7504, н.д. О.Криворучкіна та ін.).

 

Інші питання

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів спільно із комітетами Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу; з питань гуманітарної та інформаційної політики; з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної  Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин; з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи, внаслідок збройної агресії Російської Федерації".

Про внесення змін до складу Постійної делегації ВРУ в ПАРЄ: - лист Керівниці Постійної делегації ВРУ в ПАРЄ М.Мезенцевої щодо виключення зі складу делегації Лубінця Д.В.  - лист Голови депутатської групи "Довіра" О.Кулініча щодо призначення Білозір Л.М. членом Постійної делегації у ПАРЄ.

Міжпарламентська співпраця

Про візит Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва до м. Берлін (ФРН) у період з 26 по 30 вересня 2022 року.

Про проведення установчої сесії Міжпарламентській асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки в м. Києві у жовтні 2022 року.

Про запрошення здійснити візит в Україну членам депутатської групи Національної ради Австрії у вересня поточного року.

Про візит народного депутата України Р.Умєрова до Туреччини у період з 23 по 27 серпня 2022 року з метою вирішення питань гуманітарної допомоги.

Про візит народного депутата України О.Семінського у період з 6 по 14 серпня 2022 року з метою участі у робочій зустрічі з низкою міжнародних компаній та проведенням перемовин з європейськими партнерами для вироблення спільної стратегії та обговорення дій спрямованих на подальший розвиток партнерських взаємин між Україною, країнами ЄС та Сполученими Штатами Америки з питань переробки світлих нафтових продуктів та їх транспортування.

Про візит народного депутата України Є.Чернєва до м. Лісабон (Португалія) у період з 8 по 14 вересня 2022 року з  метою участі  у заході "Annual Policymakers Dialogue".

Про візит народних депутатів України О.Дмітрієвої, Р.Грищука до                     м. Вашингтон (США) у період з 7 по 19 вересня 2022 року з метою участі у  заходах в рамках програми "Відкритий світ" під час сесії конгресу США

Про відрядження Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій С.Бабака до Ізраїлю у період з 8 по 26 вересня 2022 року  з метою ознайомлення з наявними практиками організації освітнього процесу в умовах війни та подальшої імплементації цього досвіду в українських реаліях.

Про відрядження народного депутата України К.Рудик до м. Брюссель, Королівство Бельгія у період з 7 по 9 вересня 2022 року у зв’язку із участю у засіданні Бюро Ради Альянсу лібералів і демократів за Європу (ALDE).

Про візит народної депутатки України К.Рудик до м. Ольштин (Республіка Польща) у період з 31 серпня по 1 вересня 2022 року з метою участі у панельній дискусії щодо технологій та демократизації в рамках циклу соціополітичних подій Campus Polska.

Про візит народних депутатів України О.Дунди, К.Рудик до м. Карпач (Республіка Польща) у період з 5 по 9 вересня 2022 року з метою участі в роботі 31-го Міжнародного Економічного Форуму "Європа перед обличчям нових викликів".

Про візит народного депутата України В.Струневича до м. Тель-Авів (Ізраїль) у період з 10 по 17 вересня 2022 року з метою участі у 72-ій сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ.

Про візит депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією до м. Токіо (Японія) у період з 12 по 30 жовтня 2022 року з метою візиту до Національного Парламенту Японії, зокрема проведення зустрічей з представниками Парламентської асоціації дружби "Японія–Україна".

Про візит народних депутатів України С.Іонушаса, Г.Михайлюк, М.Павлюка до м. Відень (Австрія) у період з 23 по 29 вересня 2022 року з метою участі у круглому столі "Посилення ролі парламенту в управлінні та нагляді за сектором безпеки".

Про візит народної депутатки України І.Геращенко до м. Рейк'явік (Ісландія) у період з 7 по 11 листопада 2022 року з метою участі у роботі Всесвітнього Форуму Reykjavík Global Forum – Women Leaders 2022.

Про візит народних депутатів України О.Мережка, М.Княжицького  до м. Вашингтон (США) у період з 11 по 16 вересня 2022 року з метою участі в роботі конференції Міжпарламентського альянсу з питань Китаю.

Про візит народного депутата України Є.Кравчук до м. Люцерн (Швейцарія) у період з 11 по 16 вересня 2022 року з метою участі вThe SwissMediaForum.

Про візит народного депутата України В.Івченка до м. Стамбул ( Туреччина) у період з 12 по 21 вересня 2022 року для консультацій в Парламентській асамблеї ОЧЕС.

Про візит народних депутатів України О.Аліксійчука, О.Мовчан, І.Марчука та В.Безгіна у період з 11 вересня по 14 вересня 2022 року до Литовської Республіки з метою участі у круглому столі Комітету економіки Сейму Литовської Республіки та Комітету економічно розвитку Верховної Ради України "Виклики, спричинені війною, для промислових галузей України та Литви: шукаємо вирішення разом" .

Про відрядження народної депутатки України М.Бардіної до м. Стамбул, Туреччина у період з 21 вересня по 24 вересня 2022 року для участі у Регіональній конференції "Інклюзивна сімейна політика для кращого майбутнього".

Про відрядження народних депутатів України до Словацької Республіки у період з 22 по 28 вересня 2022 року та з 03 по 7 жовтня 2022 року.

 

 

 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

5 вересня

(Головувала І.О. Климпуш-Цинцадзе)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до інституцій Європейського Союзу та країн-членів Європейського Союзу щодо припинення видачі віз громадянам російської федерації (р.№7710, н.д. І.Климпуш-Цинцадзе та ін.) – рекомендовано на розгляд.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

 

Проект Закону про медичні вироби (р.№7585, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до пунктів 38 і 38-1 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо створення умов для закупівель у сфері охорони здоров’я за кошти державного бюджету із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі, та особи, уповноваженої на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я (р.№7495, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про особливості утворення акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (р.№7650, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов провадження господарської діяльності в період воєнного (надзвичайного) стану в Україні (р.№7331, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо забезпечення стабільності податкового законодавства на період воєнного стану (р.№7668-1, н.д. Д.Разумков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку на альтернативне паливо (р.№7668-2, н.д. Я.Железняк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо адаптації рівня оподаткування пального до вимог Європейської енергетичної директиви (р.№7668-3, н.д. Н.Южаніна, І.Климпуш-Цинцадзе та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану (р.№7668-д, н.д. А.Мотовиловець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування ринків капіталу та організованих товарних ринків в умовах воєнного стану чи під час особливого періоду (р.№7224, н.д. Я.Железняк та ін,).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань участі юридичних осіб, зареєстрованих на території держави-агресора та/або кінцевими-бенефіціарними власниками яких є громадяни держави-агресора та громадян держави-агресора у юридичних особах, що зареєстровані за законодавством України (р.№7277, н.д. Ю.Клименко та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС. Всього 13 проектів, зокрема (р.№№4357-1, 7701, 7704, 7703, 7706, 7707, 7596, 7551, 5545, 5516, 5442, 5317, 5317-1).

 

6 вересня

(у режимі відеоконференції, об 11.45)

 

(Головувала І.О. Климпуш-Цинцадзе)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до інституцій Європейського Союзу, парламентів та урядів його держав-членів щодо обмеження видачі шенгенських віз для громадян держави-агресора – Російської Федерації (р.№7733, н.д. О.Качура, М.Мезенцева та ін.) – рекомендовано визначитися щодо законопроекту шляхом голосування.

 

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

5 вересня

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 15 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (р.№6482, н.д. М.Бужанський та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (р.№6482-1, н.д. Д.Костюк) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо вдосконалення вимог порядку взяття жінок на військовий облік військовозобов’язаних (р.№6482-2, н.д. О.Гончаренко) – рекомендовано відхилити.

 

Інші питання

Про призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам ВВНЗ.

 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

5 вересня

(Головував А.А. Клочко)

(Присутні 23 народні депутати з 27)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інформування споживачів про виробників будівельної продукції, які пов'язані економічними зв'язками з державою – агресором (р.№7618, н.д. О.Шуляк та ін.)– рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно уніфікації вимог до керівників окремих державних органів (р.№7654, н.д. А.Клочко) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно уніфікації вимог до керівників окремих державних органів (р.№7654-1, н.д. А.Радіна) – рекомендовано відхилити.

 

Інші питання

Про внесення змін до рішення Комітету від 3 листопада 2021 року "Про обрання голів та членів підкомітетів Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування". 

Моніторинг реалізації проекту "Місцеве спостереження за політичними процесами в Україні", що впроваджується Всеукраїнською громадською організацією "Громадянська мережа "ОПОРА".

Про Звіт Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за сьому сесію Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Про пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування до проекту порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Про План роботи Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на період восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 Про внесення змін до деяких рішень Комітету щодо створення підкомітету з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу, виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(в режимі відеоконференції, о 14.30)

 

5 вересня

(Головував Д.В. Маслов)

(Присутні 20 народних депутатів з 21)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України на конкурсних засадах (р.№7662, н.д. Д.Маслов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу з доопрацюванням положень відповідно до ч.1 ст. 116.

Проект Закону про внесення зміни до статті 129 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо уточнення повноважень з’їзду суддів України, (р.№7663, Д.Маслов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

(в режимі відеоконференції, о 12.00)

 

5 вересня

(Головував С. К. Іонушас)

(Присутні 21 народний депутат з 23)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення співробітництва з Міжнародним кримінальним судом при проведенні процесуальних дій на території України  (р.№7728, н.д. С.Іонушас та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України «Про Національну гвардію України" щодо проведення робіт із розмінування, у тому числі під час воєнного стану (р.№7673, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу.

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

______________________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 18.00)

 

5 вересня

(Головував С.В. Кальченко)

(Присутні 12 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про деякі питання організації роботи Верховної Ради України дев’ятого скликання під час проведення восьмої сесії в умовах дії воєнного стану (р.№7736, н.д. Р.Стефанчук та ін.) – рекомендовано на розгляд.

Проект Постанови про деякі питання висвітлення роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання в умовах дії воєнного стану (р.№7739, н.д. О.Божков) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

6 вересня

(в режимі відеоконференції, о 10.00)

 

(Головував С.В. Кальченко)

(Присутні 10 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про перегляд рішення Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України  від 5 вересня 2022 року (протокол № 126) про проект Постанови про деякі питання організації роботи Верховної Ради України дев’ятого скликання під час проведення восьмої сесії в умовах дії воєнного стану   (р.№7736, н.д. Р.Стефанчук та ін.).

Проект Постанови про деякі питання організації роботи Верховної Ради України дев’ятого скликання під час проведення восьмої сесії в умовах дії воєнного стану (р.№7736, н.д. Р.Стефанчук та ін.) – рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

 

Комітет з питань свободи слова

__________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари, об 11.30)

 

6 вересня

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народних депутатів з 5)

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Про проект Постанови про деякі питання висвітлення роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання в умовах дії воєнного стану (р.№7739, н.д. О.Божков).

 

Інші питання

Про затвердження дати проведення спільних з Комітетом Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики комітетських слухань на тему: "Українські медіа в умовах широкомасштабної війни та економічної кризи".

 

7 вересня

(вул. Грушевського, 5, кулуари, о 09.30)

 

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народних депутатів з 5)

 

            Про затвердження персонального складу підкомітету з питань адаптації законодавства України до положень права ЄС, виконання міжнародно-правових зобов'язань України у сфері європейської інтеграції.

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 09.00)

 

5 вересня

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 8 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про перегляд висновку Комітету від 21 липня 2022 року (протокол № 123) щодо розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (р.№3663, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (р.№3663, друге читання) – рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

9 вересня 2022 року

Головне організаційне управління