ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

на період восьмої сесії 2022 року

(7 – 11 листопада 2022 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

11 листопада

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 25 народних депутатів з 30)

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами (р.№4558, повторне друге читання) – рекомендовано прийняти у повторному ІІ читанні та в цілому.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.30)

9 листопада

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 15 народних депутатів з 19)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про внесення змін до постанов Верховної Ради України "Про затвердження Положення про Національну комісію з радіаційного захисту населення України" та "Про затвердження Голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України" (р.№8004, н.д. О.Копиленко, І.Кривошеєв)рекомендовано прийняти в цілому.

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони" (р.№7557, н.д. О.Бондаренко та ін.) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про залучення інвестицій у розвиток галузі рибного господарства (р.№8119, н.д. О.Гайду  та ін. ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо врегулювання процедури відновлення будівель і споруд, пошкоджених внаслідок бойових дій (р.№8072, н.д. Т.Плачкова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо належного відзначення внеску захисників і захисниць України у забезпечення оборони України, захист безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (р.№8090,   н.д. С.Рудик та ін.).

 

Інші питання

Щодо Звіту про діяльність Національної комісії з радіаційного захисту населення України у 2021 році.

Про лист народного депутата України Прощука Е.П. до листа Держлісагентства з пропозиціями щодо внесення змін до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля".

Презентація основних завдань та напрямів діяльності відділу з питань економічного розвитку та фінансової політики Дослідницької служби  Верховної Ради України.

 

10 листопада

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

(Головував О.В. Бондаренко)

 

Слухання у Комітеті на тему: "Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та його відновлення до природного стану".

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00 )

 

9 листопада

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 10 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Білорусь про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків стосовно податків на доходи і майно (р.№0170, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про домовленість між Урядом України та Організацією НАТО із зв'язку та інформації стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв'язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру" (р.№0173, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісландії про повітряне сполучення (р.№0174, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про повітряне сполучення (р.№0175, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Інші питання

Про внесення змін до складу постійних делегацій Верховної Ради України  у парламентських органах міжнародних організацій та українських частинах у двосторонніх та тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

Міжпарламентська співпраця

Про візит народної депутатки України М. Мезенцевої до м. Брюссель (Королівство Бельгія) у період з 9 по 11 листопада 2022 року з метою проведення зустрічей з депутатами Європейського Парламенту, представниками Європейської Комісії, Європейської служби зовнішніх справ, експертним колом.

Про візит народного депутата України А. Драбовського до Республіки Польща у період з 9 по 13 листопада 2022 року з метою участі в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності Республіки Польща.

Про візит народних депутатів України А. Швачка, В. Ар'єва до м. Відень (Республіка Австрія) у період з 10 по 11  листопада 2022 року з метою участі у робочому семінарі "Інноваційні політичні рішення щодо зменшення ризиків з відмивання грошей, пов’язаних з віртуальними активами".

Про візит народного депутата України Р. Тістика до м. Прага (Чеська Республіка) у період з 11 по 12 листопада 2022 року з метою проведення переговорів щодо основних питань чесько-українського співробітництва та взаємодія держав на міжнародній арені.

Про візит народного депутата України А. Пушкаренка до м. Таллінн (Естонська Республіка) у період з 14 по 16 листопада 2022 року з метою проведення зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.

Про візит народних депутатів України Ю. Тимошенко, Г. Немирі до
м. Вашингтон (США) у період з 4 по 11 грудня 2022 року з метою участі в роботі Форуму Міжнародного демократичного союзу.

Про візит народного депутата України Р. Павленка до м. Каденабія (Італія) у період з 13 по 16 листопада 2022 року з метою участі в роботі міжпарламентського семінару  "Європейські цінності на тлі війни в Європі".

Про візит народної депутатки України М.Іонової до м. Відень (Австрія) 15 листопада 2022 року з метою участі у нараді з питань реалізації економічного та екологічного виміру ОБСЄ.

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

11 листопада

(Головував Д.В. Маслов)

(Присутні 20 народних депутатів з 20)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування діяльності відокремлених підрозділів юридичної особи, утвореної відповідно до законодавства іноземної держави (р.№4482, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародне приватне право" у зв'язку з ратифікацією Протоколу про право, що застосовується до зобов'язань про утримання (р.№6107, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо запобігання та протидії загрозам національній безпеці України у сфері громадянства (невідкладний) (р.№6371, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Цивільного кодексу України, спрямованих на розширення кола об’єктів цивільних прав (р.№6447, н.д. І.Калаур) рекомендовано прийняти за основу.

 

Інші питання

Внесення змін до персонального складу підкомітетів Комітету

Інформація про Дослідницьку службу

 

 

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

( у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

12 листопада

(Головував С. К. Іонушас)

(Присутні 23 народні депутати з 24)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№6246, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти  за основу.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України у зв'язку з ратифікацією Додаткового протоколу до Конвенції Ради Європи про запобігання тероризму, а також до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення боротьби з тероризмом (р.№8146, н.д. С.Іонушас та ін.) рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону "Про внесення змін до статті 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв'язку зі змінами в порядку подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи" (р.№6321, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо кримінальної відповідальності за катування (р.№5336, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення положень про відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження, скасування запобіжного заходу для проходження військової служби в умовах воєнного стану (р.№7494, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

 

Комітет з питань соціальної політики тА захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 13.00)

 

9 листопада

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 7 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Підготовка до другого читання:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (р.№8076, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

Попередній розгляд законопроектів:

            Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про окремі питання оптимізації функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану (р.№7703, н.д. С.Кузьміних).

            Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (р.№8123, н.д. Г.Третьякова) – рекомендовано включити до порядку денного та прийняти за основу.

 

Інші питання

            Презентація Дослідницької служби Верховної Ради України

 

 

 

 

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

 

14 листопада 2022 року

Головне організаційне управління