ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

на період одинадцятої сесії 2024 року

(11 - 15 березня 2024 року)

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

_____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

12 березня

(Головував Потураєв М.Р.)

(Присутні 15 народних депутатів з 17)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі (р.№10249, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до статті 212 Сімейного кодексу України щодо визначення осіб, які не можуть бути усиновлювачами (р.№10298, н.д. Т.Скрипка та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання Україною Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей (р.№10176, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про спільне кінематографічне виробництво (переглянутої) (р.№0236, Президент України).

 

Інші питання

Про створення та діяльність Державної служби України у справах дітей.

Про виконання Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" в частині реалізації права сімей на отримання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", або грошової компенсації замість такої допомоги та стан реалізації інших програм захисту прав дітей.

Про підкомітет з питань розвитку гуманітарної сфери в умовах децентралізації.

 

 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

14 березня

(Головував Бондаренко О.В.)

(Присутні 15 народних депутатів з 17)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ефективного управління лісами на основі ведення лісового господарства на принципах наближеного до природи лісівництва, адаптованого до кліматичних змін, збереження біорізноманіття в лісах (р.№9516, н.д. О.Матусевич та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду (р.№11024, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обігу насіння сортів бавовника в Україні (р.№10427, н.д. С.Чернявський та ін.) та проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поширення сортів бавовника в Україні (р.№10427-1, н.д. С.Чернявський та ін.).

 

15 березня

 (м. Харків та у режимі відеоконференції, о 10.00)

 (Головував Бондаренко О.В.)

(Присутні 9 народних депутатів з 17)

 

Виїзне засідання

Управління твердими побутовими відходами.

Управління відходами руйнації.

 

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

14 березня

(Головував Жупанин А.В.)

 

            Круглий стіл на тему: "Другий рік заборони експорту природного газу з України: наслідки та перспективи". 

 

15 березня

(у режимі відеоконференції, о 14.40)

(продовження засідання від 21 лютого 2024 року)

(Головував Герус А.М.)

(Присутні 23 народні депутати з 26)

 

Інші питання

Щодо кандидатур до складу конкурсної комісії НКРЕКП (відповідно до ст.8 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг").

 

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

_______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, 3-й поверх, зала засідань, о 16.00)

 

14 березня

(Головував Радуцький М.Б.)

(Присутні 9 народних депутатів з 17)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення спроможності наглядових рад закладів охорони здоров’я та продовження спрощеного періоду реорганізації в державні некомерційні підприємства (р.№10094, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України з метою сприяння діяльності Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні (р.№10345, О.Стефанишина та ін.).

 

Інші питання

Щодо прогресу у підготовці установ Національної академії медичних наук України до контрактування Національною службою здоров’я України за Програмою медичних гарантій.

Про забезпечення життєво необхідними лікарськими засобами хворих на рідкісні (орфанні) захворювання.

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00 )

 

13 березня

(Головував Мережко О.О.)

(Присутні 13 народних депутатів з 14)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про проект Постанови Верховної Ради України "Про Звернення Верховної Ради України до урядів та парламентів іноземних держав, міжнародних організацій, парламентських асамблей у зв’язку з проведенням російською федерацією "президентських виборів" на тимчасово окупованій території України" (р.№11078, н.д. Р.Стефанчук та ін.) – рекомендовано прийняти в цілому.

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою (р.№0242, Президент України).

 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

13 березня

(Головувала Климпуш-Цинцадзе І.О.)

(Присутні 6 народних депутатів з 8)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у Програмі ЄС "Громадяни, рівність, права та цінності" (р.№0249, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України в Програмі ЄС у сфері юстиції (р.№0250, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про технічне та фінансове співробітництво (р.№0251, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Постанови про виконання Резолюції Європейського Парламенту від 29 лютого 2024 року № Р9_ТА(2024)0119 в частині скасування обмежень щодо закордонних поїздок народних депутатів України (р.№11058, н.д. І.Геращенко та ін.) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Словенія про донацію безповоротних коштів Уряду Республіки Словенія Уряду України для гуманітарної допомоги з діяльності у сфері розмінування (р.№0252, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про право членів сімей працівників дипломатичних представництв і консульських установ здійснювати оплачувану діяльність (р.№0254, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування публічних електронних реєстрів (р.№10340, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування (р.№10433, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування (р.№10433-1, н.д. А.Чорноморов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо правового режиму майна в умовах воєнного або надзвичайного стану (р.№10080, н.д. М.Заблоцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" та деяких інших законодавчих актів України щодо обов’язкового страхування відповідальності медичних працівників (р.№10452, н.д. А.Бурміч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обігу насіння сортів бавовника в Україні (р.№10427, н.д. С.Чернявський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поширення сортів бавовника в Україні (р.№10427-1, н.д. С.Чернявський та ін.).

Проект Закону про хміль та хмелепродукти (р.№9234-д, н.д. О.Гайду та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України з метою сприяння діяльності Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні (р.№10345, н.д. О.Стефанишина та ін.).

Проект Закону про деякі питання у сфері міграції щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України (р.№10425, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку малого бізнесу та заходів з детінізації обігу товарів і послуг (р.№10234-1, н.д. О.Гончаренко).

 

Законопроекти спрямовані на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, підготовлені до ІІ читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення участі місцевого самоврядування у міжтериторіальному та транскордонному співробітництві (р.№9450, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні (р.№4298, н.д. В.Безгін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення законодавства в сфері здійснення лобіювання (р.№10373, друге читання).

 

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав внутрішньо переміщених осіб (р.№10405, н.д. В.Мороз, В.Гнатенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" щодо удосконалення процедур подання, відзначення та позбавлення державних нагород (р.№11033, н.д. Г.Мазурашу).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік" (р.№11027, н.д. О.Красов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, виплаченої протягом дії правового режиму воєнного чи надзвичайного стану на користь військовослужбовців, що не мають статусу учасника бойових дій (р.№11011, н.д. І.Совсун та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо надання додаткових пільг сім’ям з дітьми (р.№11000, н.д. В.Гнатенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на пільговий проїзд (р.№11000-1, н.д. Т.Скрипка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік" щодо підвищення розмірів прожиткових мінімумів (р.№10400, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо виплати компенсації за пошкоджений або знищений транспортний засіб внаслідок збройної агресії проти України (р.№11001, н.д. В.Гнатенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо встановлення заборони нарахування, стягнення штрафів та припинення надання житлово-комунальних послуг для соціально вразливих категорій осіб в період дії воєнного стану (р.№11015, н.д. В.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист" щодо соціального захисту осіб, які виконували заходи необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (р.№11020, н.д. О.Юрченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік" (р.№11027, н.д. О.Красов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетного права деяких категорій внутрішньо переміщених осіб на отримання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна (р.№11028, н.д. П.Фролов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” щодо виплати одноразової допомоги здобувачам освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (р.№11040, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо забезпечення трансляції та поіменного голосування на засіданнях комітетів Верховної Ради України (р.№10268, н.д. А.Бурміч).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження хвилини мовчання (р.№11021, н.д. О.Юрченко).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про Правила визначення країни походження товарів до Угоди про створення зони вільної торгівлі між державами – учасницями ГУУАМ (р.№0241, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" щодо подовження строку оформлення права власності на земельну ділянку власником невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємцем на період дії воєнного стану (р.№11016, н.д. М.Мороз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення використання земель оборони (р.№11008, н.д. І.Герасименко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 32 Кодексу цивільного захисту України щодо можливості передачі під час дії правового режиму воєнного стану в Україні в оренду суб’єктам господарювання захисних споруд цивільного захисту, які не перебувають у постійній готовності до використання за призначенням (р.№11003, н.д. С.Гривко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо врегулювання можливості реєстрації права власності на нерухоме майно, яке знищене внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, на підставі свідоцтва про право на спадщину з метою забезпечення права громадян на отримання компенсації за зруйноване житло (р.№10404, н.д. В.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 10-3 розділу XIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про виконавче провадження" щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти боржника-фізичної особи, що надійшли такій особі від міжнародних громадських, благодійних та інших організацій, а також від представництв міжнародних організацій в Україні у якості благодійних пожертв та інших видів грошової допомоги (р.№10387, н. д. С.Гривко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" щодо виконання рішень судів про відшкодування шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України (р.№10444, н.д. О.Юрченко).

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_________________________________________

 (у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

12 березня

 (Головував Завітневич О.М.)

(Присутні 15 народних депутатів з 20)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку (р.№10449, друге читання) – розгляд продовжується.

 

15 березня

 (у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

(Головував Завітневич О.М.)

(Присутні 16 народних депутатів з 20)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку (р.№10449, друге читання) – розгляд продовжується.

 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

____________________________________________________________

(м. Полтава та у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

11 березня

(Головував Безгін В.Ю.)

 

Круглий стіл з дискусійними панелями на теми: "Участь органів місцевого самоврядування у міжнародному територіальному співробітництві в рамках процесу вступу до Європейського Союзу" та "Інститут старости та його вплив на функціонування громад".

 

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій україни, національних меншин і міжнаціональних відносин

____________________________________________________________________

 (у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

12 березня

(Головував Задорожний А.В.)

(Присутні 11 народних депутатів з 11)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання окремих адміністративних послуг громадянам України, у тому числі за кордоном (р.№11017, н.д. А.Задорожний та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про споживче кредитування" щодо врегулювання деяких питань простроченої заборгованості на період дії воєнного, надзвичайного стану для внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу або працездатність та перемістилися (повторно перемістилися) з територій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих, або втратили житло (р.№10333, н.д.  В.Мороз, В.Гнатенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (р.№11006, н.д. Я.Рущишин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" щодо проведення перевірок в частині вчинення мобінгу (р.№11044, н.д. Ю.Гришина та ін.).

 

Інші питання

Про розгляд листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.30)

 

14 березня

(Головував Маслов Д.В.)

(Присутні 16 народних депутатів з 19)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до статті 281 Цивільного кодексу України щодо збереження генофонду Українського народу (р.№10450, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, об 11.00)

 

11 березня

(Головував Іонушас С.К.)

(Присутні 23 народних депутата з 23)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення законодавства в сфері здійснення лобіювання

(р.№10373, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України для виправлення недоліків технічного характеру (р.№10274, н.д. С.Демченко) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Інші питання

Звіт про роботу Комітету протягом десятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

 

Комітет з питань свободи слова

__________________________________________

(Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, об 11.30)

 

14 березня

(Головував Юрчишин Я.Р.)

(Присутні 3 народних депутата з 4)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, парламентів та урядів держав - членів Європейського Союзу та НАТО, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Міжнародної федерації журналістів, Європейської федерації журналістів, Міжнародної неурядової організації "Комітет захисту журналістів", Міжнародної неурядової організації "Репортери без кордонів" щодо забезпечення звільнення та повернення в Україну полонених та незаконно утримуваних журналістів (включно з громадянськими журналістами) (р.№11034, н.д. Я.Юрчишин та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до урядів та парламентів іноземних держав, міжнародних організацій, парламентських асамблей у зв’язку з проведенням російською федерацією "президентських виборів" на тимчасово окупованій території України (р.№11078, н.д. Р.Стефанчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" щодо забезпечення гідних умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування (р.№11054, н.д. В.Безгін та ін.).

 

Інші питання

Про повторне звернення Михайла Безщасного від 23.02.2024р. щодо можливого порушення Національним антикорупційним бюро України вимог Закону України "Про звернення громадян".

Про звернення Михайла Безщасного від 04.03.2024р. щодо особистого прийому Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Про звернення Андрія Гриценка щодо напрацювання правового механізму заборони замовних статей.

Про звернення депутата Херсонської міської ради, журналіста, обвинуваченого в державній зраді Карамалікова І.М. щодо порушення його прав при веденні слідства в Криворізькій установі виконання покарань.

Про звернення директора ТОВ "Золота середина" Михайла Кривди щодо поширення інформації через відеохостинг YouTube.

Про ознайомлення з інформаційно-аналітичною довідкою підготовленою аналітичним відділом газети "Повернись на 100%" щодо загальної внутрішньополітичної та соціально-економічної ситуації на тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей за січень 2024 року.

Звернення Комітету з питань свободи слова до Комісії з питань правосуддя і прав людини Сейму Республіки Польща щодо затриманням журналіста "Української правди" Михайла Ткача і його оператора під час  виконання ними службових обов’язків.

Інформація про проведення у березні ц.р. Комітетом з питань свободи слова засідання круглого столу на тему: "Порядок акредитації журналістів, які працюють на лінії зіткнення".

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(м. Тернопіль, та у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

11 березня

 (Головував Остапенко А.Д.)

 

Круглий стіл на тему: "Розширення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо послуг соціального захисту прав ветеранів шляхом активної взаємодії держави з громадськими організаціями, волонтерами".

 

13 березня

 (у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

(Головувала Третьякова Г.М.)

(Присутні 10 народних депутатів з 11)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Перегляд висновку Комітету від 17 січня 2024 року (протокол № 173) щодо проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України  щодо  забезпечення прав осіб з  інвалідністю  на  працю (р.№5344-д, друге читання).

Проект Закону про ветеранське підприємництво (р.№10258, н.д. Т.Тарасенко  та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" щодо формування комплексного підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері (р.№11007, н.д. Т.Тарасенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (р.№11006, н.д. Я.Рущишин  та ін.)

 

Контрольна функція

Звіт Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України при відведенні їм земельних ділянок за рахунок земель державної і комунальної власності (р.№10027, н.д. С.Рудик  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права учасників бойових дій та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на відведенні їм земельних ділянок за рахунок земель державної та комунальної власності (р.№10027-1, н.д. В.Мороз ).

 

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, о 12.00)

 

12 березня

 (Головував Кісєль Ю.Г.)

(Присутні 21 народний депутат з 22)

 

Інші питання

Щодо ситуації на польсько-українському кордоні, яка виникла внаслідок блокування руху вантажного транспорту з боку польських фермерів й автоперевізників.

Щодо суттєвого зростання корупціогенних факторів і зменшення ефективності діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті.

Щодо критичної ситуації, пов’язаної з діяльністю метрополітену у місті Києві та щодо бездіяльності відповідальних посадових осіб виконавчих органів влади й органів місцевого самоврядування.

Щодо розгляду звітності за 2023 рік і затвердження консолідованого фінансового плану акціонерного товариства "Українська залізниця" на 2024 рік.

Щодо розгляду звітності за 2023 рік Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України й інформації щодо запланованих показників діяльності Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України на 2024 рік.

Щодо розгляду звітності за 2023 рік Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України й інформації щодо запланованих показників діяльності Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 2024 рік.

Щодо питання реорганізації обласних служб відновлення та розвитку інфраструктури, що належать до сфери управління Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Щодо звернення народного депутата України Крейденка В.В. про виявлені факти порушення заступником Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Кузькіним Є.Ю. основоположних принципів державної служби.

Про створення в Комітеті з питань транспорту та інфраструктури робочої групи щодо проблемних питань, технічного стану метрополітенів України та перспектив їх розвитку.

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 13.00)

 

15 березня

(Головував Гетманцев Д.О.)

(Присутні 25 народних депутатів з 32)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України (р.№10423, КМУ)рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення зміни до розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України та інших законів України щодо забезпечення потреб сил безпеки та оборони транспортними засобами (р.№10219, н.д. О.Ковальчук та ін.)рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо забезпечення потреб сил безпеки та оборони транспортними засобами (р.№10220, н.д. О.Ковальчук та ін.)рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення потреб сил безпеки та оборони транспортними засобами (р.№10220-1, н.д. А.Дмитрук) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо митного оформлення біометану (р.№9456, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо імплементації деяких положень Митного кодексу Європейського Союзу (р.№10411, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу.

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

 

15 березня 2024 року