ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 12 – 16 березня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.00)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками (р.№3157, друге читання).

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448, повторне перше читання).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок з метою збереження об'єктів фізичної культури і спорту (р.№6487, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів стосовно забезпечення простежуваності (р.№7489, н.д. О.Бакуменко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій реалізації учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них, в тому числі учасниками антитерористичної операції, Революції Гідності та їх сім'ями пільг на одержання земельних ділянок, а також припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності  (р.№7511, н.д. В.Івченко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб (р.№2406а, н.д. В.Давиденко та ін.).

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році відповідно до предмету відання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин

Про прийняття рішення за результатами обговорення питання щодо проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію державної політики з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         (вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо врегулювання питання надання документів на земельну ділянку) (р.№7405, н.д. Б.Дубневич та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення реалізації державних житлових програм для молодих сімей та внутрішньо переміщених осіб: державної підтримки за програмою доступного житла, а також пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8041, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення реалізації державних житлових програм для молодих сімей та внутрішньо переміщених осіб: державної підтримки за програмою доступного житла, а також пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8041-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Додатку № 3 та Додатку № 4 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення конституційних прав громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом громадян, зокрема  молоді,  учасників  АТО  та  внутрішньо-переміщених  осіб) (р.№8041-2, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення права громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм та вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб) (р.№8041-3, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про результати роботи Робочої групи та розроблення законопроекту щодо механізмів забезпечення житлом.

Про проведення 21 березня 2018 року виїзної наради Комітету щодо підготовки до ІІ читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№6403, (м.Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 16.00)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№8044, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування (р.№8043, КМУ).

Проект Закону  про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо середньострокового бюджетного планування) (р.№8099, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 89 Бюджетного кодексу України (р.№7419, н.д. М.Княжицький,  В.Єленський).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження Переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

- у Хмельницькій області (згідно з листом Хмельницької обласної державної адміністрації від 02.03.2018 р. № 55/26.20.1014/2018);

- у Донецькій області (згідно з листом Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 07.03.2018 р. № 0.1/12/483/0/2-18);

- у Закарпатській області (згідно з листом Закарпатської  обласної державної адміністрації від 12.03.2018 р. № 06-7/632).

Лист Закарпатської обласної державної адміністрації щодо погодження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального то поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Закарпатської області, фінансове забезпечення яких здійснюється за рахунок відповідної субвенції.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

14 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України Аміні Окуєвій (посмертно) (р.№7491, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення гласності та відкритості місцевих рад (р.№7071, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Постанови про зміну в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Добропільського району Донецької області (р.№7310, н.д. М.Єфімов, В.Курило).

Проект Постанови про зміну в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Олександрівського району Донецької області (р.№7311, н.д. М.Єфімов, В.Курило).

              Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Бахмутського району Донецької області (р.№7249,  н.д. М.Єфімов, В.Курило).

              Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Слов'янського району Донецької області (р.№8009,  н.д. М.Єфімов, В.Курило).

 

Інші питання:

Про результати  моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році (у частині фінансової децентралізації та результатів проведеної оцінки фінансової спроможності 366 об’єднаних територіальних громад).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

13 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону) (р.№6749, н.д.  Подоляк І.І. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони мисливської фауни та посилення боротьби з браконьєрством) (р.№7108, доопрацьований, н.д. Рибак І.П.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення боротьби з порушниками правил полювання, рибальства та лісокористування) (р.№7464, н.д. Дзюблик П.В., Рибак І.П.).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України щодо використання води для забезпечення режиму територій територій та об'єктів природно-заповідного фонду (р.№7498, н.д. Балицький Є.В. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо забезпечення безоплатними лікарськими засобами) (р.№7333, н.д. Міщенко С.Г.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо забезпечення лікування постраждалих громадян) (р.№7333-1, н.д. Тимошенко Ю.В. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення постраждалих та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (р.№7333-2, н.д. Королевська Н.Ю., Солод Ю.В.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки" (р.№7221, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо удосконалення повноважень територіальних громад, утворених внаслідок добровільного об'єднання, у сфері цивільного захисту) (р.№7224,  доопрацьований, н.д. Барна О.С.)

Проект Закону про Єдину інформаційну систему у сфері обігу деревини (р.№7435, н.д. Єднак О.В. та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо Єдиної інформаційної системи у сфері обігу деревини (р.№7436, н.д. Єднак О.В.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні (р.№6049-д, н.д. Кулініч О.І. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо моніторингу земельних відносин (р.№7502, н.д.Іщейкін К.Є., Матвієнко А.С.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо запровадження європейського досвіду про здійснення державного природоохоронного контролю) (р.№8026, н.д.  Дирів А.Б. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (р.№6439-д, н.д. Власенко С.В. та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку морегосподарського комплексу (р.№7385, н.д. Козир Б.Ю. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок рентної плати за спеціальне використання води (р.№7347, н.д. Рибак І.П.).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про співробітництво в разі виникнення катастроф (р.№0174, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з окремих питань діяльності Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції (р.№7470, КМУ).

Проект Закону про стратегічні резерви (р.№7543, н.д. Демчак Р.Є. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлювальної енергетики) (р.№8015, н.д. Андрієвський Д.Й. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії (р.№7471, КМУ).

 

Інші питання:

Про підготовку до проведення виїзного засідання Комітету у зону відчуження.

Щодо проведення засідання круглого столу на тему: "Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики в Україні".

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Кодексу України з процедур банкрутства (р.№8060, н.д. А.Іванчук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

( вул. Садова, 3-а, кімн.620, о 14.15)

 

14 березня

Інші питання:

Робоча нарада з питань надання кредитної допомоги, фінансування та реалізації проектів транскордонного співробітництва.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

14 березня  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом (р.№7479, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо співробітництва з Міжнародним кримінальним судом» (р.№7179, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону") (р.№7245, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення переліку злочинів, за яких може проводитися спеціальне досудове розслідування) (р.№6706, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про Дисциплінарний статут пенітенціарної системи (р.№8083, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та за проїзд на заборонний сигнал світлофора) (р.№7432, н.д. Л.Ємець, Б.Береза).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей порядку притягнення до кримінальної відповідальності та підстав звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка залучається до виконання завдань контррозвідувальної діяльності (р.№8017, н.д. А.Тетерук).

 

II.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про національну безпеку України (р.8068, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

14 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів  (р.№№0176, 0177, 0178, 7306, 7435, 7445, 7468, 7512, 7521, 7530, 7531, 7532, 7533, 7537, 7537-1, 7540, 7541, 7548, 7484, 7515, 7516, 7517, 7518, 7519, 7524, 7527, 7527-1, 6602, 7046, 7076, 7106, 7108, 7122, 7146, 7147, 7147-1, 7168, 7230, 7237, 7316, 7320, 7332, 7374, 7375, 7395, 7402, 7449, 7457, 7471, 7475, 7475-1, 7476, 7476-1, 7487, 7536, 7549, 8046, 8037, 8062, 6222, 6284, 7078, 7142, 7298, 7403, 7403-1, 7403-2, 7444, 7451, 7507, 7513, 8005, 8017, 8036, 6320, 6370, 6494, 6665, 7030, 7211, 7229, 7312, 7400, 7405, 7430, 7447, 4456, 6373, 6383, 6495, 6503, 6542, 6543, 6707, 6749, 6767, 6774, 7010, 7010-1, 7035, 7075, 7079, 7124, 7149, 7181, 7362-1, 7362-3, 7053, 7053-1, 7059, 7061, 7109, 7145, 7155, 7186, 7192, 7197, 7204, 7215, 7231, 7267, 7297-1, 7353, 7359, 7372, 7419, 7424, 7485, 7506, 7543, 7544, 6542-д, 7390д, 7207-д).

 Проекти постанов: (р.№№7509, 7526, 7535, 7542, 7545, 7551, 7552, 8009, 8010, 8025, 8034, 8056).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо безнадійної заборгованості суб'єктів господарювання, які втратили можливість здійснення господарської діяльності на тимчасово неконтрольованих територіях (р.№6030, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо Аграрного фонду) (р.№6055, н.д. Б.Козир та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вирішення проблемних питань проведення антитерористичної операції та посилення боротьби з тероризмом) (р.№6079, н.д. Ю.Македон, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва в Донецькій і Луганській областях шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки (р.№6336, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо особливостей закупівель у сфері охорони здоров’я (р.№6347-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів) (р.№6367, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі товарів і послуг з організації безплатного гарячого харчування для дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи (р.№6450, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо удосконалення порядку формування та діяльності Громадської ради доброчесності) (р.№6593, доопрацьований,    н.д. Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового звязку  (р.№6601,  н.д В.Курило та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України (р.№6606, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання законних вимог Вищої ради правосуддя, її органу або члена) (р.№6661, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про меценатство у фізичній культурі і спорті (р.№6770,  н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про меценатство у сфері фізичної культури та спорту (р.№6770-1, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6771, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6772, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про фінансове оздоровлення Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" (р.№6779, н.д. Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання здійснення меценатства у сфері фізичної культури та спорту) (р.№7015, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасників війни деяким категоріям осіб, мобілізованих на особливий період (р.№7072,  н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо особливості космічної діяльності України у 2018 році (р.№7154, н.д. М.Курячий, В.Галасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів про трудові та соціальні права громадян) (р.№7287, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей початку досудового розслідування по окремим категоріям правопорушень) (р.№7315, н.д. Я.Безбах,  К.Жеваго).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю (р.№7362, н.д. А.Герасимов,         М.Бурбак).

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№7389, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

 

Інші питання:

Про звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про інформування Комітету щодо стану проходження розробленої Національним агентством з питань запобігання корупції Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки.

Про проект положення про кваліфікаційний відбір  кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про оголошення проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про проект положення щодо організації та проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Про оголошення проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України  у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України. 

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Чумака В.В. щодо заслуховування у Комітеті керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо питань роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виконання вимог статті 52-1 Закону України "Про запобігання корупції", результатів перевірок щорічних декларацій, Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 року № 1375.

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Берези Б.Ю. щодо звіту директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника.

Про розгляд звернення народного депутата України – секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м.Луцьк підприємстві – ДКП "Луцьктепло".

Про звернення заступника Голови Координаційної ради загальнонаціонального форуму з безпеки руху В. Караєва щодо створення у Комітеті робочої групи для розробки законопроекту у сфері безпеки дорожнього руху.

Про колективне звернення посадових осіб Українського Науково-дослідницького інституту соціальної і судової психіатрії та наркології щодо незаконного призначення директора інституту Шума С.С. та можливих корупційних ризиків  у його діяльності.

Про лист першого заступника  Голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України  Пинзеника П.В. щодо обрання нового Голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0166, Президент України).

Проект Закону про дипломатичну службу (р.№7322, друге читання)

 

Інші питання:

Про Звіт щодо ходу і результатів виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про міжпарламентську співпрацю ВРУ на 2018 рік.

Про організацію та проведення в Україні "Щорічного парламентського форуму" в листопаді 2018 р.

Про вжиті заходи щодо підвищення ефективності роботи Національного культурного центру України у м.Москва.

Про кадрове забезпечення секретаріату Комітету.

Про запрошення взяти участь у Глобальній парламентській конференції (ГПК) Парламентської мережі з питань Світового банку і МВФ з 16 по 17 квітня 2018 року у м.Вашингтон (Сполучені Штати Америки).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30) 

 

14 березня

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (р.№8042, КМУ).

 

Інші питання:

Про проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію і моніторинг виконання персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо припинення надання телекомунікаційних послуг".

Забезпечення в Україні у 2018 році безперебійного функціонування електронної системи декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та здійснення заходів захисту від кіберзагроз.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

 

16 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо уточнення вимог до кандидатів у народні депутати України в частині ступеня освіти та володіння державною мовою (р.№6462, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" (р.№7208, н.д. В.Єленський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо встановлення обсягів національного аудіовізуального продукту в загальному обсязі мовлення телерадіоорганізацій (р.№7329, н.д. В.Сюмар).

Проект Закону про історичні транспортні засоби (р.№7374, н.д. Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питання про історичні транспортні засоби (р.№7375, н.д. Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо питання про історичні транспортні засоби (р.№7376, н.д. Б.Матківський та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення учасників круглого столу "Всеукраїнський маршрут індустріального туризму: Чорнобиль та інші видатні пост-/індустріальні дестинації України як місця Світової спадщини ЮНЕСКО".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

14 березня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо уточнення деяких положень (р.№8046-1, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо уточнення деяких положень (р.№8046-2, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо уточнення деяких положень) (р.№4349, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав (р.№7539, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України (щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук) (р.№6189, н.д. О.Вілкул  та ін.).

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№7389, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо уточнення ставки податку на доходи фізичних осіб для субєктів наукової і науково-технічної діяльності) (р.№4398, н.д.Є.Мураєв).

 

Інші питання:

Про внесення змін до Рішення Комітету від 15.07.2015 (протокол № 16) “Про законодавче забезпечення діяльності в Антарктиці”.

Про прийняття рішення Комітету про стан впровадження Закону України Про вищу освіту.

Про прийняття рішення Комітету про досвід Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” щодо моделі нового типу взаємодії освіти, науки і бізнесу для розвитку інноваційного виробництва та створення конкурентоспроможної економіки України.

Про затвердження резолюції круглого столу на тему: “Інституційне забезпечення Національної системи кваліфікацій: стан, проблеми та шляхи їх вирішення”.

Про затвердження складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав (р.№7466, КМУ) до другого читання.

Про внесення змін до плану роботи Комітету на період восьмої сесії восьмого скликання.

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки комплексного проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

 

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

14 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону України "Про національну безпеку України" (р.№8068, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" (щодо належного утримання пунктів пропуску через державний кордон України та контрольних пунктів в'їзду-виїзду) (р.№7105, н.д. Рудик С.Я. та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 27 Закону України "Про запобігання корупції" щодо роботи близьких осіб військових посадових осіб (р.№6561,  н.д. Паламарчук М.П. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань удосконалення державного регулювання в галузі державної авіації України (р.№7202, н.д. Балицький Є.В.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

13 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров’я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р.№2386а-1, друге читання, доопрацьований з урахуванням зауважень Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення оздоровлення дітей та реабілітації інвалідів (р.№7185, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання первинної та профілактичної медичної допомоги дітям (р.№7197, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту населення від інфекційних хвороб (р.№7198, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0166, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7195, Президент України).

 

Інші питання:

Про інформацію МОЗ України про створення міжвідомчої робочої групи з метою нормативно-правового врегулювання питання щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників» у  частині скасування вимог обов’язкового відпрацювання трьох років за направленням випускників вищих медичних навчальних закладів, які здобули освіту за кошти державного або місцевого бюджетів (за пропозицією народного депутата України К.Яриніча).

Звіт  про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про проект Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Про стан фінансування у 2018 році науково-дослідних установ, підпорядкованих МОЗ України.

Про доручення Голови Верховної Ради України до звернення народного депутата України Бахтеєвої Т.Д. стосовно заслуховування на пленарному засіданні Верховної Ради України звіту в.о. Міністра охорони здоров’я У.Супрун щодо епідемічної ситуації, пов’язаної зі стрімким зростанням захворюваності на кір в Україні, та звіту про її роботу за період перебування на посаді в.о. Міністра охорони здоров’я України.

Про доручення Голови Верховної Ради України до звернення народного депутата України Дерев’янка Ю.Б. щодо звернення до коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна» у Верховній Раді України восьмого скликання  про призначення на посади Міністра охорони здоров’я України, Міністра аграрної політики і продовольства України та Міністра інформаційної політики України (від 14.02.2018 р. до вх. № 28925 від 12.02.2018 р.).

Про заслуховування на засіданні Комітету представників Асоціації фахівців народної і нетрадиційної медицини України щодо підготовленого МОЗ України та винесеного на публічне обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заняття народною медициною (цілительством).

 

14 березня    

(вул. М. Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 09.00)

 

Інші питання:

Проведення Дня профілактики глаукоми у Верховній Раді України.

16  березня    

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. № 12, о 14.30)

 

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему: "Застосування сучасних міжнародних протоколів в умовах надання медичної допомоги пораненим під час бойових дій".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.30)

 

14 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту (р.№7348, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про енергетичного омбудсмена (р.№7059, н.д.  О.Рябчин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання) (р.№8095, н.д. Д.Білоцерковець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом (р.№7390, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" (щодо посилення прозорості фінансово-господарської діяльності у зазначених сферах з метою протидії можливим зловживанням) (р.№6547, н.д. В.Константіновський).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

14 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС) (р.№4615, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо деяких питань виконання Глави 5 Розділу IV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (р.№7473, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України у зв'язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (р.№7517, КМУ)

Проект Закону про внесення зміни до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України у зв'язку з організацією та проведенням фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (р.№7519, КМУ).

 

Інші питання:

Звіт Уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році  в частині податкової та митної політики.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.30)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про правовий статус осіб, які незаконно позбавлені волі незаконними збройними формуваннями, правоохоронними органами іноземної держави, або незаконно засуджені (р.№7452,  н.д. Шухевич Ю-Б.Р. та ін.).

Проект Закону про засади правового і соціального захисту заручників, інших незаконно позбавлених волі осіб (р.№8006, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№7304, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб (р.№7304-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

           

Інші питання:

Про проведення виїзного засідання Комітету на тему: "Забезпечення прав жінок-ромів як складова дотримання прав людини в Україні" (у квітні 2018 р., м. Одеса).

Про розгляд пропозицій представників громадських організацій з питання підготовки  та проведення комітетських слухань щодо стану виконання Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо позовної давності) р.№4521, н.д. В. Денисенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0166, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо особливостей функціонування Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів протягом перехідного періоду) (р.№4281, Наєм М.-М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення осіб, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№4513, н.д. В.Кривенко, А.Дирів).

Проект Постанови про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України, (р.№5463, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів (р.№5548, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності виведення банків з ринку, продажу активів банків, а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Постанови про здійснення фінансового аудиту та аудиту ефективності використання кредитів (позик), залучених державою до державного бюджету, а також міжнародної технічної допомоги, бенефіціарами якої є органи державної влади (р.№6390, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань (р.№6430, Кабінет Міністрів України).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Мар'їнської районної ради Донецької області, р.№6476, н.д. О.Білий та ін.).

Проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2016 році (р.№6485, н.д. В.Рабінович).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Ради ЄС, Європейського Парламенту, Європейської Комісії та Кабінету Міністрів України з метою скасування ввізного мита, зборів та інших платежів на продукцію походженням з України, тарифні квоти на яку були вичерпані з початку цього року українськими експортерами продовольчих товарів різних груп згідно Угоди про Повну та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (р.№6597, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прийняття рішення про збільшення статутного капіталу акціонерного товариства (р.№6665, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права лікаря на відмову від аборту через міркування совісті (р.№6747, н.д. П. Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління (р.№7014, н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління, (р.№7014-1, н.д. О.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав і свобод дітей (р.№7020, н.д. Д. Добродомов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку розгляду кримінальних проваджень колегіально судом та судом присяжних (р.№7022, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України, Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення функціонування суду присяжних в Україні (р.№7022-1, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029, н.д. М.Іонова та ін.).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029-1, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо встановлення строків позовної давності до вимог кредиторів (кредитодавців) (р.№7045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою захисту майнових прав осіб, які придбали квартири та нежитлові приміщення в об'єктах незавершеного будівництва (р.№7128, н.д. О. Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких нормативних актів України (щодо процедури відкликання депутатів місцевих рад) (р.№7168, н.д. Ю. Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей (р.№7217, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" (щодо усунення протиріч при визначенні суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель) (р.№7226, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного доступу Національного агентства з питань запобігання корупції до інформації, необхідної для реалізації його повноважень (р.№7276, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо суборенди земельних ділянок) (р.№7290, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо пом'якшення процесу відбування покарань, (р.№7335, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва) (р.№7379, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо унормування порядку дій органів доходів і зборів та відповідальності юридичних і фізичних осіб під час вирішення питань, що стосується класифікації товарів для митних цілей (р.№7391, н.д. О.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7409, КМУ).

Проект Закону про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки України та покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (р.№7439, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, які незаконно позбавлені волі незаконними збройними формуваннями, правоохоронними органами іноземної держави, або незаконно засуджені (р.№7452, н.д. Шухевич Ю.-Б.Р.)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування податком на нерухоме майно об'єктів, які належать багатодітним, прийомним, малозабезпеченим родинам) (р.№7477, н.д. Є.Мураєв).

Проект Постанови про оприлюднення розмірів виплачених заробітних плат членам Кабінету Міністрів України, народним депутатам України, керівникам центральних органів виконавчої влади та керівникам державних підприємств (р.№7478, н.д. С.Каплін)

Проект Закону про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом (р.№7479, КМУ).

Проект Закону про врегулювання питань в окремих галузях охорони здоров'я (р.№7480, н.д. А.Яценко).

Проект Постанови про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (р.№7492, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розмірів стипендії та щорічної допомоги (р.№7508, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (р.№7523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо державної реєстрації припинення юридичної особи (р.№7533, н.д. М.Довбенко, Н.Южаніна).

Проект Постанови про виконання Кабінетом Міністрів України зобов'язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб (р.№7552, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3,  кім 211, о  14.15 )

 

 14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо державної реєстрації припинення юридичної особи (р.№7533, н.д. М.Довбенко, Н.Южаніна).

 

 

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.30)

 

Інші питання.

Круглий стіл на тему: "Стратегія розвитку промисловості України" .

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 14.00)

 

12 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, ініційовані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. від 19 лютого 2018 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України  Бакуліна Євгена Миколайовича", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича", "Про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту)"  (№ 14/2/1-36811-16).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

13 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону  про меценатство у фізичній культурі і спорті (р.№6770, н.д. Т.Ричкова та ін).

Проект Закону про меценатство у сфері фізичної культури та спорту (р.№6770-1, н.д. Ю.Береза).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6771,  н.д. Т.Ричкова та ін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання здійснення меценатства у сфері фізичної культури та спорту) (р.№7015, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону  про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6772, н.д. Т.Ричкова та ін).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

14 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" у зв'язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (р.№7516, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо обмеження максимальної заробітної плати) (р.№7204, н.д. В.Підберезняк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо покращення рівня соціального захисту військовослужбовців, осіб з інвалідністю, осіб, які не мають права на пенсію, зниження пенсійного віку для деяких категорій осіб (р.№7532, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільної участі у системі державного пенсійного забезпечення) (р.№7157, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання мобінгу) (р.№7005, н.д. Д.Лінько, А.Лозовой).

Проект Постанови про деякі питання осучаснення (валоризації) пенсій в Україні (р.№6274, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей, які перебувають на утриманні дипломатичного, адміністративного та технічного персоналу дипломатичних представництв та консульських установ (р.№0176, Президент України) .

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запровадження європейських стандартів соціального захисту осіб з інвалідністю) (р.№6670, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування державних пенсійних облігацій) (р.№7158, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо компенсації дефіциту коштів Пенсійного фонду України) (р.№7159, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до пункту 26 Розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення механізму виплати щорічної грошової допомоги ветеранам війни, членам сімей загиблих та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною у належному розмірі) (р.№6704, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про врегулювання питань в окремих галузях охорони здоров'я (р.№7480, н.д. А.Яценко).

Інші питання:

Реалізація права громадян на отримання житла з житлового фонду соціального призначення.

Про результати робочої поїздки члена Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення – народного депутата України Королевської Н. до м. Слов’янськ.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

14 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними (р.№7267, н.д. О.Опанасенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію" (р.№7123, КМУ).

Проект Закону про пенітенціарну систему (р.№7337, н.д. І.Мосійчук та ін.).

 

Інші питання.

Інформація Голови Комітету Олександра Третьякова про результати робочого візиту до США для налагодження співпраці з метою посилення соціального захисту ветеранів в Україні.

Створення робочої групи з питань утворення Міністерства України у справах ветеранів.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11,  о 14.00)

 

15 березня

 

Інші питання:

Щодо майнового стану та перспектив подальшої діяльності ПАТ "Одеська ТЕЦ".

Про стан підготовки до приватизації ПАТ  "Сумихімпорм".

Затвердження плану роботи Комісії  на період роботи восьмої сесії.

Про прийняття рішень з раніше розглянутих питань:

щодо доцільності приватизації Державної судноплавної компанії   "Чорноморське морське пароплавство";

про купівлю ПАТ "Укрексімбанк" та  ПАТ "Ощадбанк" облігацій, емітованих покупцем державного пакету акцій ПАТ "Укртелеком" ТОВ "ЕСУ" та ситуацію щодо непогашення заборгованості перед державними банками;

щодо приватизації  публічних акціонерних товариств "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України";

щодо набуття права власності  Івано-Франківською міською    радою    на  придбаний пакет акцій  розміром 99,5 % статутного капіталу Приватного акціонерного товариства "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод". 

 

 

Головне організаційне управління

7 березня 2018 року