ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1317 листопада 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00)

14 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про карантин рослин" щодо вдосконалення процедур під час переміщення через митний кордон дерев'яного пакувального матеріалу (р.№6486, н.д. О.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (р.№6355, н.д. І.Рибак та ін.).

Проект Закону про державну підтримку сільськогосподарського страхування  (р.№6355-1, н.д. Ф.Негой).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України (р.№6735, н.д.А.Вадатурський  та ін.).

 

Інші питання:

Про результати проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток рибного господарства у 2015-2016 роках.

 

15 листопада , о 14.00

Інші питання:

Робоча зустріч на тему: "Перспективи законодавчого врегулювання проведення консолідації земель сільськогосподарського призначення в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів (р.№7151, КМУ).

Проект Закону про відшкодування шкоди, заподіяної громадянам терористичним актом та внаслідок проведення антитерористичної операції (р.№6041,  н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про відшкодування збитків, завданих житлу населення під час проведення антитерористичної операції (р.№6001, Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав власників (співвласників) багатоквартирного будинку (р.№4908, н.д. С.Драюк).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо порядку встановлення лічильників газу малозабезпеченим категоріям громадян) (р.№6306, н.д. С.Мельник).

 

Інші питання:

Про затвердження Рішення виїзного засідання Комітету 01-02 листопада 2017 року у м. Торецьку Донецької області на тему: "Проблеми надання житлово-комунальних послуг в зоні АТО".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

15 листопада

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 10 законопроектів, зокрема: (р.№№6598, 6598-1, 7042, 7108, 7176, 6466, 7156, 7001, 7118-1, 7151).

 

Інші питання:

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів державного бюджету місцевим бюджетам:

1) перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (розпорядження КМУ від 18.10.2017 № 783-р)

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 18.10.2017 № 793-р)

3) зміни до розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» (розпорядження КМУ від 08.11.2017 № 791-р)

4) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції (розпорядження КМУ від 08.11.2017 № 792-р)

Про погодження змін до переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.11.2017 № 1414/5-17).

Про погодження уточненого Переліку об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у Сумській області в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Сумської обласної державної адміністрації від 30.10.2017 р. № 01-14/9978).

Про погодження надання у 2017 році державних гарантій за кредитами (позиками), що залучаються для фінансування програм, пов’язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави, згідно з постановами КМУ від 04.10.2017 № 745, № 746, № 747 і № 758.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо вдосконалення форм депутатської діяльності та механізму контролю) (р.№6741, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж (р.№6636, н.д. М.Федорук та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення вимог законів України, спрямованих на створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель і споруд (р.№6536, КМУ).

 

Інші питання:

Про пропозиції Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України до Дня місцевого самоврядування в Україні (7 грудня).

Про зміну дати призначення окремих позачергових місцевих виборів (проекти Постанов Верховної Ради України (р.№№6413 – р.№№6413-73, р.№№6555, 6666, 7102, 7103, 5618-20).

Про стан фінансування програм соціально-економічного та культурного розвитку Київської області у 2017 році та заяву депутатів Київської обласної ради про знищення місцевого самоврядування через безпрецедентний тиск правоохоронних органів та блокування казначейських рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Про інформацію Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України щодо оплати праці державних службовців Апарату Верховної Ради України.

Про проект "Підтримка впровадження державної регіональної політики в Україні" Програми U-LEAD з Європою та пропозиції до Закону України "Про стимулювання розвитку регіонів".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

14 листопада

Інші питання:

Презентація Концепції реформування системи державного нагляду і контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

о 14.45

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення повноважень місцевих рад в сфері охорони тваринного, рослинного світу і раціонального використання природних ресурсів (р.№7207, н.д. І.Луценко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внутрішній водний транспорт (р.№2475а-3, доопрацьований, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо рентної плати за спеціальне використання води) (р.№7213, н.д. С.Хлань та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (р.№7233, н.д. В.Мисик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового регулювання використання лісів (р.№7235, н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи із оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету виділених на забезпечення діяльності сил цивільного захисту.

Про рішення Комітету за результатами "круглого столу" на тему: "Впровадження Закону України "Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів" та використання екологічного податку".

Інформація Міністерства екології та природних ресурсів України про проблемні питання у природно-заповідній справі (продовження розгляду від 07.11.2017 р.).

Щодо будівництва у місті Коломиї деревообробного комплексу австрійською фірмою "Хольціндустрі Швайгофер ГмбХ".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію" (р.№7124, КМУ).

Проект Закону про фінансове оздоровлення Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" (р.№6779, н.д. Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо передачі майна до державної та комунальної власності) (р.№6007, н.д. Б.Дубневич та ін.).

Проект Закону "Купуй українське, плати українцям" (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва) (р.№7206, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Про техногенну катастрофу, що сталася в Дрогобицькому районі Львівської області в наслідок діяльності ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 12.00)

 

14 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2018 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року (р.№0169, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність (р.№6016-д, н.д. Н.Южаніна та ін.)

 

Інші питання:

Щодо стану виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до розділу Х "Прикінцеві положення" Кримінального процесуального кодексу України щодо набрання чинності окремих положень (р.№7278, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оскарження та перегляду постанов по справах про адміністративні правопорушення (р.№7016, н.д. В.Король та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків) (р.№6280, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії насильству в сім'ї (р.№6652, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку виклику свідків та потерпілих у кримінальному провадженні (р.№3682, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 191 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності осіб, які займають відповідальне і особливо відповідальне становище, за вчинення корупційних злочинів) (р.№2385а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до статті 364-1 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) (р.№2397а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування (р.№7275, КМУ).

 

Інші питання:

Про особистий прийом громадян у Верховні Раді України під час роботи сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 16 листопада 2017 року.

Про стан підготовки проведення 22 листопада 2017 року міжнародної конференції на тему: "Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 р.: проблеми застосування та перспективи удосконалення".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

15 листопада

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного доступу Національного агентства з питань запобігання корупції до інформації, необхідної для реалізації його повноважень (р.№7276, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об'єднань та використання міжнародної технічної допомоги (р.№6674,  Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та очищення влади) (р.№6051, доопрацьований,  н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів (р.№6441, КМУ).

 Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів законності виплати премій керівникам та заступникам керівників правоохоронних органів, членам Національного агентства з питань запобігання корупції, міністрам та їх заступникам у 2016 році (р.№6526, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів порушень законодавства при присвоєнні спеціальних звань поліції (р.№6742, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів неефективного та нецільового використання коштів Державного бюджету України при фінансуванні проекту "Європейський вал" ("Стіна") (р.№7024, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо переліку спеціалізованих організацій, що здійснюють закупівлі) (р.№6245, н.д. О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення внутрішніх потреб населення України в природному газі) (р.№5459-1,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації прав на об'єкти меліоративних систем (р.№5500,  С.Хлань).

Проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (р.№5516, н.д. С.Євтушок, І.Крулько).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (р.№5578,  н.д. Р.Сольвар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557,  н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563,  н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, н.д.О.Богомолець).

Початок формиКінець формиПроект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№5718, н.д. О.Долженков).

 Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057,  н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.Дзюблик та ін.).Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221,  н.д.Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо уточнення окремих положень) (р.№6227, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.Голубов).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій) (р.№6464,  н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права на пенсію у випадках не перерахування роботодавцями страхових внесків (р.№6599, н.д. Ю.Одарченко).

Кінець форми

2626Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продовження строку дії експерименту про державну підтримку суднобудівної промисловості та поширення підтримки на всі підприємства, які здійснюють суднобудівну діяльність (р.№6732, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6733, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6734, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України (р.№6735, н.д. А.Вадатурський та ін.).Початок формиКінець форми..

Початок форми

Кінець форми

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо посадового окладу судді (р.№6750,н.д. Ю.Бублик).Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо посадового окладу судді (р.№6750-1, н.д.І.Мосійчук, Т.Юзькова).Початок форми

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (р.№7115, н.д. Н.Южаніна та ін.).

 

Інші питання:

Про заяву керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Соломатіної Г.Ж.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про взаємний захист секретної інформації (р.№0168, КМУ).

 

Інші питання:

Про проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого 100-річчю дипломатичної служби української держави.

Про зміну керівництва депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою.

Про міжпарламентську співпрацю Верховної Ради України:   

-          про запрошення Голові ВРУ взяти участь у 39-му Щорічному форумі "Парламентарі за глобальну дію" 27-28 листопада 2017 року у м.Мілан (Італійська Республіка);

-          про лист керівника депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ірак щодо візиту зазначеної групи до Іраку у  період з 22 по 24 листопада 2017 року;

-          про лист Посольства України в Марокко щодо сприяння міжпарламентської співпраці на рівні Комітетів у закордонних справах.

Про лист Координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби щодо організації поїздки наприкінці листопада цього року для членів робочої групи по розробці законопроекту "Про протимінну діяльність в Україні" з метою ознайомлення з протимінною програмою в одну з країн, в якій ситуація та проблеми є подібними до українських.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 14.00)

14 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей розповсюдження фільмів та іншої аудіовізуальної продукції, створеної за участю держави-агресора (р.№6623, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України, в тому числі й на тимчасово окупованій території України) (р.№6660, н.д. А.Іллєнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про охорону культурної спадщини" (р.№6765, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо державного нагляду (контролю) у сфері охорони культурної спадщини (р.№6769, н.д. І.Подоляк).

Інші питання:

Про проведення виїзних засідань Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

15 листопада

 

Інші питання:

Про стан реалізації Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань науки і освіти на період  сьомої сесії восьмого скликання.

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки комплексного проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 12.30 )

 

13 листопада

 

Інші питання:

Робоча група щодо узгодження тексту проекту Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (р.№7163, друге читання).

 

15 листопада, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (р.№7163, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

14 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень по проведенню операцій штучного переривання вагітності (абортів) (р.№6239,  н.д. Д.Голубов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо освітньої та медичної субвенцій, поданий народними депутатами України (р.№6108, н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо медичної субвенції, поданий народним депутатом України (р.№6317, н.д. А.Кошелєва).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо права на реабілітацію)  (р.№6457, н.д. Ю.Береза та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо військової служби осіб, які отримали поранення, контузії, травми або каліцтво) (р.№6492, н.д. Т.Ричкова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо посилення соціального захисту резервістів, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення (р.№6562,  н.д. М.Паламарчук).

 

 

Інші питання

Про стан виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" в частині скасування вимоги обов’язкового відпрацювання протягом трьох років за направленням випускників вищих медичних навчальних закладів, які здобули освіту за кошти державного або місцевого бюджетів.

 

15 листопада  

(вул. Банкова, 6/8, кінозал, о 16.00)

 

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему: "Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 09.00)

 

14 листопада  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до мінімального рівня, діючого в ЄС (р.№7110, н.д. В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до мінімального рівня, діючого в ЄС (р.№7110-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків (р.№6776, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків (р.№6776-д).

 

 

15 листопада

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті  на тему: "Про роботу Уряду щодо забезпечення ефективного функціонування системи протидії формуванню "схемного" податкового кредиту з податку на додану вартість".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

15 листопада 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення парламентського контролю за захистом прав та свобод внутрішньо переміщених осіб; осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях та на території проведення антитерористичної операції (р.№7027, н.д. Н.Веселова).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації особи для оформлення, видачі, обміну, визнання недійсними та знищення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус (р.№6630, н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації особи для оформлення, видачі, обміну, визнання недійсними та знищення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, а також звільнення від сплати адміністративного збору за оформлення таких документів осіб, постраждалих в наслідок окупації або збройного конфлікту (р.№6630-1, н.д. Н.Веселова).

 

Інші питання:

Про стан підготовки урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого 100-річчю проведення першого Курултаю кримськотатарського народу (6 грудня 2017 р.)

Про ініціювання внесення змін в законодавчому порядку підсудності кримінальних проваджень за кримінальними правопорушеннями, вчиненими військовослужбовцями та іншими особами під час участі в антитерористичній операції.

Про персональний склад та Положення Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з питань моніторингу дотримання і забезпечення прав людини Урядом України за стратегічними напрямками, визначеними Національною стратегією у сфері прав людини.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

15 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про конкурс на посади суддів Конституційного Суду України.

Про робочу групу щодо доопрацювання до другого читання проекту Закону про медіацію (р.№3665).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"(щодо звільнення співвласників багатоквартирного будинку від плати за надання інформації з Державного реєстру прав)  (р.№5268, н.д. О.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення забезпечення права на необхідну оборону) (р.№5603, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо вдосконалення порядку державної реєстрації громадських об'єднань та їх відокремлених підрозділів) (р.№5620, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення зміни до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України" щодо установчих документів неприбуткової організації (р.№5622, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті, факту Голодомору 1932-1933 років в Україні (р.№5692, н.д. Ю.-Б.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення трудового договору та виплат належних працівникові сум у разі його смерті (р.№5716, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму використання прибережних захисних смуг (р.№5721, н.д. Ю.-Б.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень (р.№6023, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей виконання кредитних зобов'язань на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей (р.№6029, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо удосконалення оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав (р.№6121, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України Порошенка П.О. щодо присвоєння Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету звання Герой України (р.№6153, н.д. О.Сугоняко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про судовий збір" щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів (р.№6211, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язку службових осіб подавати інформацію про наявність громадянства (підданства) іншої держави (держав) (р.№6216, н.д. Ю.Македон та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до статті 219 Кримінального процесуального кодексу України щодо встановлення граничних строків досудового розслідування до моменту повідомлення про підозру (р.№6222, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Господарського кодексу України щодо статусу дочірніх підприємств (р.№6223, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники (р.№6231, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники (р.№6231-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу (р.№6233, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо депутатів сільських рад) (р.№6300, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення питання відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки (р.№6319, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№6353, н.д. А.Кожем'якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українського села та відродження фермерства (р.№6368, н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг (р.№6388, КМУ).

Проект Закону про фінансовий лізинг (р.№6395, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення покарання за деякі злочини проти осіб похилого віку (р.№6397, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до статті 67 Кримінального кодексу України щодо встановлення обставиною, яка обтяжує покарання, вчинення злочину щодо особи визнаної інвалідом (р.№6398, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (р.№6442, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких питань ліцензійних та дозвільних процедур (р.№6456, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій) (р.№6464, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про надання житлової допомоги громадянам України, житло яких було зруйноване (знищене) або пошкоджене внаслідок збройної агресії держави-агресора (р.№6472, н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційної публікації законів України та інших нормативно-правових актів (р.№6518, н.д. О.Ляшко, В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації (р.№6560, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо термінів обрання запобіжного заходу (р.№6575, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення змін у Додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо впорядкування назв і мережі місцевих прокуратур) (р.№6595, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини (р.№6634, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України (р.№6647, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за умисне знищення або пошкодження об'єкта життєзабезпечення (р.№6653, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України, в тому числі й на тимчасово окупованій території України) (р.№6660, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Житлового кодексу Української РСР (р.№6724, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо розширення переліку кримінально-карних способів доведення до самогубства чи самокалічення або замаху на самогубство чи самокалічення) (р.№6748, н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді (р.№6751, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оскарження та перегляду постанов по справах про адміністративні правопорушення (р.№7016, н.д. В.Король та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо співпраці із закордонними українцями) (р.№7033, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№7034, КМУ).

Інші питання:

Про робочу групу щодо підготовки законопроекту стосовно імплементації Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у процесуальне законодавство.

Про виконання положень Закону України "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України".

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Національним агентством з питань запобігання корупції.

Про роз’яснення Комітету щодо застосування окремих положень Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", пов’язаних із адвокатською таємницею та адвокатським запитом.

Про результати "круглого столу" на тему: "Законодавство про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

( вул. Садова, 3, кімн. 211, о 14.15)

15 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію" (р.№7123, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін деяких законів України щодо відмови в реєстрації кандидата у народні депутати України, особі, яка здійснюючи повноваження народного депутата України, використала картку іншого народного депутата при реєстрації та голосуванні (р.№6672, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо медичного обслуговування народних депутатів, які підтримали медичну реформу, та їх близьких осіб на загальних підставах і виключно на території України) (р.№6571, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до статті 93 Регламенту Верховної Ради України (щодо обов’язковості оцінки відповідності законопроектів та проектів інших актів Верховної Ради України Конституції України) (р.№7095, н.д. С.Ківалов).

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення організації та діяльності Конституційного Суду України (р.№7074-1, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про забезпечення прозорості та законності комунікації з суб’єктами владних повноважень (р.№7129, н.д. М.-М.Найєм та ін.).

 

Інші питання:

Про проект розкладу засідань Комітету у грудні 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

15 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період з виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (р.№7048, н.д. В.Рабінович).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо розподілу коштів, виділених для державної підтримки кінематографії (р.№7178, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового подання народним депутатом інформації про перебування за кордоном та зменшення фінансового забезпечення народного депутата у випадку відсутності на пленарному засіданні (р.№7194, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про ринки капіталу та регулюванні ринки (р.№7055, н.д. Р.Демчак та ін.).

Інші питання:

Про інцидент з ознаками перешкоджання журналістській діяльності Михайла Ткача і оператора Кирила Лазаревича ввечері 7 листопада 2017 року біля VIP-терміналу аеропорту "Київ".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

( вул. Грушевського, 5, зал пленарних засідань, о 15.00)

15 листопада

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки (р.№6159, КМУ).

Проект Закону про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки (р.№6159-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про забезпечення державно-громадського контролю під час надання соціальної підтримки (р.№6159-2, н.д. Н.Королевська  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону праці" (щодо імплементації Директиви 2009/104/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 16 вересня 2009 року) (р.№6537, н.д. Г.Кривошея, В.Карпунцов).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо щорічної грошової допомоги (р.№6361, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств (р.№6490, н.д. В.Івченко та ін.).

 

Інші питання:

Про схвалення рекомендацій круглого столу на тему: "Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави".

Формування прожиткового мінімуму на 2018 рік і кореляція його розміру з фактичними споживчими цінами.

Про стан виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій", схвалених рішенням Комітету від 23 травня 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.30)

 

15 листопада

Інші питання:

Стан реалізації Рекомендацій Парламентських слухань на тему: "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи".

Cтан реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за 10 місяців 2017 року в частині виконання бюджетних програм, які пов'язані із соціальним захистом ветеранів, учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та людей з інвалідністю.

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

15 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про дорожній рух та його безпеку (р.№5184, н.д. Г.Шверк). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління у сфері організації та безпеки дорожнього руху (р.№4275, н.д. І.Діденко та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безпечного перевезення дітей в автотранспортних засобах) (р.№6720,  н.д. Ю.Шаповалов та ін.).

 

Інші питання:

Стан підготовки проектів законів в рамках імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

14 листопада

 І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України (р.№7114, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення та ведення Єдиного реєстру значних кредитних зобов'язань (р.№7114-1, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення якості управління кредитними ризиками банків шляхом створення Кредитного реєстру (р.№7114-2, н.д. М. Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України (р.№7114-д).

Проект Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (р.№3670, доопрацьований);

15 листопада

( вул. Липська, 3, зал №1, о 14.30)

 І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про ринки капіталу та регульовані ринки (р.№7055, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу (р.№6303, н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання участі акціонерів в управлінні акціонерним товариством (р.№5043, КМУ).

 

Інші питання:

Інформація Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Хромаєва Т.З. про діяльність Комісії у 2017 році, основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2018 рік для узгодження позицій з метою підвищення ефективності подальшої співпраці.

 

 

Головне організаційне управління

10 листопада 2017 року