ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на період 14 - 18 лютого 2022 року

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

__________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30 )

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу (р.№6070-1, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж (р.№5183, н.д. А.Пузійчук та інші).

 

 

Комітет з питань антикорупційної політики

__________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330,  о 15.30)

15 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо встановлення заборони особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та членам їх сімей на відкриття та/або використання рахунків і збереження фінансових активів в іноземних банках (р.№5350, н.д. Качура О.А.).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо декларування видатків на отримання медичних послуг поза межами України (р.№6008, н.д. Дубінський О.А.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деофшоризації доходів національних публічних діячів (р.№6142, н.д. Дубінський О.А.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства.

Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України р.№№2805-д,доопрацьований, р.№№5516, (із зауваженнями), р.№№5337, 6486, 5708, (із зауваженнями), р.№№5709, доопрацьований (із зауваженнями), р.№№6394, (із зауваженнями), р.№№6394-1, 6394-2, (із зауваженнями), р.№№6394-3, (із зауваженнями), р.№№6395, 6395-1, 6395-2, 6396, 6396-1, 6396-2, 6397, 6397-1, 3607, доопрацьований (із зауваженнями), р.№№6508, 6368, (із зауваженнями), р.№№6368-1, (із зауваженнями), р.№№6368-2, (із зауваженнями), р.№№6369, (із зауваженнями), р.№№6369-1, (із зауваженнями), р.№№2683, доопрацьований (із зауваженнями), р.№№5108, (із зауваженнями), р.№№6306, доопрацьований, р.№№6235, (із зауваженнями), р.№№6236, (із зауваженнями), р.№№4210, доопрацьований, р.№№6521, 5801, (із зауваженнями), р.№№5702, (із зауваженнями), р.№№5818, 6350, 6392). 

Проекти нормативно-правових актів, які потребують додаткової правової оцінки

Проект Закону про захист персональних даних (р.№5628, н. Є.Чернєв та інші).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках (р.№5322, н.д. Герус А.М. та інші).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою імплементації адаптованої версії Регламенту (ЄС) № 1227/2011 від 25 жовтня 2011 року щодо доброчесності та прозорості оптового енергетичного ринку (р.№5322-1, н.д. Буймістер Л.А., Ніколаєнко А.І., Кучеренко О.Ю.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" стосовно удосконалення процедури оцінки впливу на довкілля (р.№5766, н.д. О. Бондаренко та інші).

Проект Закону про державну реєстрацію геномної інформації людини (р.№4265, доопрацьований, н.д. О.Бакумов та інші).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо деяких аспектів реалізації принципів академічної доброчесності (р.№3758, н.д. І.Совсун та інші).

 

 

  Комітет з питань бюджету

-------------------------------------------------

  (вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.30)

16 лютого

(засідання перенесено)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" щодо збільшення видатків на оборону (р.№7012, н.д. Я.Железняк та інші)

та альтернативні законопроекти (р.№7012-1, н.д. Д.Гетманцев), (р.№7012-2, н.д. О.Завітневич).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Інші питання

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на лютий, березень, квітень, травень, червень, липень 2022 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016,  у режимі відеоконференції, о 15.00)

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" щодо забезпечення дієвого механізму надання державної допомоги сім'ям з дітьми (р.№3124, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження (р.№6287, друге читання).

Інші питання

Про стан виконання Рішення Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 30.06.2021 "Про захист культурної спадщини та культурних цінностей України на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя" та затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Збереження археологічної спадщини та інших культурних цінностей: аналіз, проблеми та пропозиції щодо їх врегулювання" в частині захисту археологічної спадщини та культурних цінностей, які розташовані на тимчасово окупованих територіях.

Про Звіт Рахункової палати "Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Про проблеми функціонування Національної комісії зі стандартів державної мови (у порядку контролю за реалізацією Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної").

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

_________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, в режимі відеоконференції, о 14.30)

16 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про водовідведення стічних вод населених пунктів   (р.№6478, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження дозвільних процедур та контролю у сфері надання соціальних послуг (р.№6419, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України у зв’язку із запровадженням спеціального режиму господарської діяльності на території пріоритетного розвитку у Донецькій та Луганській областях (р.№6459, н.д. Е.Рєпіна та ін.). 

Інші питання:

Інформація Голови Державного агентства лісових ресурсів України про результати діяльності за 2021 рік та план роботи на 2022 рік.

Про лист Державного агентства водних ресурсів України щодо включення народних депутатів України до складу колегії. 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ, МЕДИЧНОЇ

ДОПОМОГИ ТА МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15:00)

 

16 лютого  

 

Інші питання:

Про поточний стан із захворюваністю населення на коронавірусну хворобу COVID-19, організацію надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу COVID-19 та хід вакцинації населення проти COVID-19.

Про звернення народного депутата України, голови підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету Булах Л.В. щодо проєкту Закону про внесення змін до статті 22 Закону України «Про рекламу» щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах (р.№4212).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІЖПАРЛАМЕНТСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

__________________________________________________

 (у режимі відеоконференції, о 09.30)

15 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, урядів та парламентів іноземних держав у зв'язку з ескалацією Російською Федерацією безпекової ситуації навколо України (р.№7045, н.д. Р.Стефанчук та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейської Комісії, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів і парламентів держав світу щодо невизнання незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей (р.№7048, н.д. П.Бакунець та ін.).

 

16 лютого

(вул. Садова, 3а, кімн. 833, о 14.30)

 

Інші питання

Про проект Заяви Комітету Верховної Ради України у з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Про стан і результати дипломатичних консультацій та перемовин щодо ескалації збройного конфлікту на сході України та зростаючої загрози військової агресії з боку Російської Федерації, а також щодо стану виконання Мінських домовленостей та результатів перемовин в рамках Нормандського формату (в закритому режимі).

Про міжпарламентську співпрацю Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

________________________________________

 (у режимі відеоконференції, о 14.30)

16 лютого

Інші питання

Щодо заходів, вжитих на виконання Рішення Комітету, прийнятого на виїзному засіданні, зокрема стосовно реформування митної системи відповідно до норм ЄС (в рамках парламентського контролю).

 

 

Комітет з питань молоді і спорту

________________________________________

(вул. вул. Садова, 3а, кімн. 916,  о 15.00)

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Щодо усунення неточностей та неузгодженостей у прийнятих 26 січня 2022 року Верховною Радою України законів про антидопінгову діяльність у спорті (р.№5099) та про внесення зміни до статті 52 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (р.№5640) щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю.

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо сприяння розвитку культури, фізичної культури і спорту (р.№6560, н.д. О.Пасічний та інші).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усиновлення дітей (р.№5580, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 125 Житлового кодексу Української РСР щодо захисту житлових прав дітей (р.№6441, н.д. Т.Скрипка  та інші).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо встановлення пільги по судовому збору для громадян України (р.№6526, н.д. Ю.Тимошенко та інші).

Проект Постанови про встановлення Дня багатодітної сім’ї  (р.№6564, н.д. І.Констанкевич).

 

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 14.30)

16 лютого

Інші питання

Інформація Міністра закордонних справ України (розгляд питання у закритому режимі).

Питання перспективного фінансування сектору безпеки і оборони на 2023 – 2024 роки (розгляд питання у закритому режимі).

Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки трирічних та річних планів закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення на 2022 – 2024 роки у формі відкритих даних та змін до них.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.30)

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про зміну і встановлення меж м. Вилкове Ізмаїльського району Одеської області (р.№6556, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про благоустрій населених пунктів” щодо встановлення пам'ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території населених пунктів з метою увічнення пам'яті осіб, які брали участь у захисті Батьківщини (р.№6483, КМУ)

Інші питання

Інформація про результати проведеного на запит Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування дослідження практики застосування та ефективності законодавства з організації надання адміністративних послуг, здійсненого за сприяння Вестмінстерської фундації за демократію в рамках виконання контрольної функції комітету

Про Розклад засідань Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на березень 2022 року

18 лютого, о 14.00

Інші питання

Круглий стіл на тему: "Законодавче забезпечення  організації та проведення місцевого референдуму в Україні".

Презентація проекту Закону про місцевий референдум (р.№5512) та проекту висновку Європейської комісії "За демократію через право" (Венеційської комісії), а також обговорення положень законопроекту та проекту висновку Венеційської комісії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ

  _______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, у режимі відеоконференції, о 15.00)

16 лютого

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності (р.№6341, н.д. В.Мокан та ін.).

Проект Закону про утвердження української національної та громадянської ідентичності (р.№6341-1, н.д. М.Бужанський та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України, Голови Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я України та інших міністерств, органів державної влади, органів місцевого самоврядування щодо недопущення ескалації російсько-українського збройного конфлікту (р.№6545, н.д. Ю.Клименко та ін.).

Інші питання

Про конкурс на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік та тематику конкурсних робіт на призначення іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук за 2023 рік.

 

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

____________________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, з можливістю участі в режимі відеоконференції, о 15.00)

16 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (р.№6516, Кабінет Міністрів України).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про запровадження спеціального режиму господарської діяльності на території пріоритетного розвитку у Донецькій та Луганській областях (р.№6403, н.д. Р.Горбенко та ін.).

Інші питання

Про затвердження рекомендацій міжкомітетських слухань щодо захисту прав людини  громадян Республіки Білорусь, які шукають захисту на території України.

Про звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л. з ініціативою щодо підтримки проведення   у вересні  2022 року Міжнародного форуму омбудсманів "Додержання прав і свобод людини  в умовах глобальних викликів" та відзначення 25 річниці з нагоди утворення інституту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на державному рівні. 

Про заяву Комітету.

 

Комітет з питань правової політики

__________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо оптимізації строку відновлення подання політичними партіями фінансових звітів (р.№6519, н.д. О.Устінова та інші)

Проект Закону про правотворчу діяльність (р.№5707, друге читання)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_________________________________________

(вул. Садова 3а, кабінет 727, о 15.00)

16 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за самовільне проникнення на військові об'єкти (р.№5703,  Кабінет Міністрів України)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо застосування обмежувальних заходів протидії домашньому насильству (р.№5629, н.д. О.Бакумов та інші).

Проект Закону про внесення змін до статті 188-31 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог посадових осіб органів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (р.№4415, Кабінет Міністрів України).

Інші питання

Про заслуховування інформації керівництва Офісу Генерального прокурора та керівництва Державного бюро розслідувань про стан досудового розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених під час Революції Гідності (2013 – 2014 р.).

Про затвердження Звіту про роботу Комітету за період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Про підкомітети Комітету з питань правоохоронної діяльності, їх склад та предмети відання.

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

________________________________________________________________

(вул. Банкова 6-8, в режимі відеоконференції, о 15:30)

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії дискримінації та дотримання норм етики народними депутатами України (р.№5005, н.д. О.Кондратюк та ін.).

Інші питання:

Про реалізацію окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України".

Про розклад засідань Комітету у березні 2022 року.

 

 

Комітет з питань свободи слова

___________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.15)

16 лютого

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним 

Проект Закону про внесення зміни до статті 60-1 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо забезпечення відкритості та доступу до інформації про діяльність міжфракційних депутатських об’єднань (р.№6362, н.д. І. Абрамович та інші).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України та інших органів державної влади щодо скасування державної підтримки виробництва окремих фільмів задля захисту суспільної моралі (р.№6473, н.д. О.Качура та інші).

Інші питання

Про звернення директора ТОВ "НАШ 365" Владіміра Грановського щодо блокування та пошкодження майна телеканалу «НАШ», яке відбулось 01-03 лютого 2022 року.

Про розклад засідань Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова на березень 2022 року.

 

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

________________________________________________________________

 (вул. Банкова, 6-8, кімн. 525, у режимі відеоконференції, об 14.30)

16 лютого

Про схвалення рекомендацій слухань у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на тему: "Щодо роботи міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та Міністерства у справах ветеранів України з приводу надання статусу учасника бойових дій".

 

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення (р.№3515, друге читання).

 

Підготовка до першого читання:

Проекти законів:

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг (р.№5651, Кабінет Міністрів України).

про внесення змін до деяких законів України щодо пільг з проїзду та деяких інших пільг (р.№5651-1, н.д. Н.Королевська  та інші).

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг (р.№5651-2, н.д. О.Устінова та інші).

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг (р.№5651-3, н.д. Ю.Тимошенко, М.Цимбалюк).

Попередній розгляд

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

про внесення змін до деяких законів України щодо визначення розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня (р.№5832, Кабінет Міністрів України)

про внесення змін до деяких законів України щодо визначення розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня (р.№5832-1, н.д. Н.Королевська  та інші)

про внесення змін до деяких законів України щодо визначення розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня (р.№5089, доопрацьований, н.д. Н.Королевська  та інші)

про соціальну роботу (р.№6415, Кабінет Міністрів України)

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження дозвільних процедур та контролю у сфері надання соціальних послуг (р.№6419, Кабінет Міністрів України)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Постанови про заходи, спрямовані на соціальний захист населення та удосконалення порядку призначення житлових субсидій у зв'язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги (р.№5868, н.д. Н.Королевська та інші)

про порядок призначення житлових субсидій домогосподарствам на житлово-комунальні послуги, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (р.№6031, н.д. Ю.Тимошенко та інші)

про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо державних гарантій реалізації конституційних прав на охорону життя, здоров'я та соціальний захист, громадянами України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№5444, н.д. С.Кузьміних)

про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних прав і гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№5444-1, н.д. Н. Королевська  та інші)

 про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" щодо забезпечення соціального захисту дітей війни (р.№5841, н.д. Н.Королевська та інші)

проектів законів:

про внесення змін до статті 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення (р.№6040, н.д. Ю. Тимошенко та інші)

про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення, а також відновлення (збільшення) існуючих раніше пільг (р.№6040-1, н.д. Н.Королевська та інші)

про внесення змін до статті 5 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" щодо надання пільги дітям війни на придбання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення (р.№6041, н.д. Ю.Тимошенко та інші)

про внесення змін до статті 5 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" щодо збільшення пільг медичного спрямування для дітей війни (р.№6041-1, н.д. І.Абрамович та інші)

 

 

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

________________________________________________

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, о 15.00)

16 лютого

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування безоплатної передачі транспортних та інших засобів, затриманих митними органами і конфіскованих в установленому порядку для потреб закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям (р.№5686, н.д. Р.Лозинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування безоплатної передачі транспортних засобів, конфіскованих контролюючим органом в установленому порядку для потреб закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям (р.№5686-1, н.д. І.Абрамович та ін.).

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

_________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.30)

16 лютого

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (р.№6559, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях та порядку їх декларування) (р.№4279).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо посилення боротьби з тіньовим обігом пального (р.№6299, н.д. О. Мовчан та інші).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо адміністрування акцизного податку (р.№6299-1, н.д. Холодов А.І., Гетманцев Д.О., Сова О.Г.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання україномовних аудіокниг (р.№5876, н.д. Я. Железняк та інші).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (р.№6244, Кабінет Міністрів України).

 

 

 

Комітет з питань цифрової трансформації

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1034, в режимі відеоконференції, о 15.00)

16 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

За наявності висновку ГНЕУ:

Проект Закону про Національну програму інформатизації (р.№6241, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про захист послуг, що надаються із застосуванням системи умовного доступу (р.№5870, КМУ).

Проект Закону про захист послуг умовного доступу (р.№5870-1, н.д. М.Потураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визнання публічного заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, тимчасової окупації Російською Федерацією територій України та спроб легалізувати та легітимізувати анексію частини території України протиправним діянням (р.№6435, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (р.№6516, КМУ.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законів України щодо впровадження обліку штрафних балів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№6502, н.д. П.Фролов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в галузі поштового зв’язку (р. №4354, н.д. М.Зуєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та деяких законодавчих актів (щодо забезпечення споживачів (платників) інформацією з електронних розрахункових документів) (р.№4616, н.д. О.Дубінський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо підтримки наукової і науково-технічної діяльності (р.№5500, н.д. С.Бабак та ін.).

Інші питання:

Про затвердження Розкладу засідань Комітету на березень 2022 року.

 

Головне організаційне управління

16 лютого 2022 року