ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 16 – 19 січня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.00)

 

16 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою"(р.№6355, н.д. І.Рибак та ін.).

Проект Закону про державну підтримку сільськогосподарського страхування (р.№6355-1, н.д. Ф.Негой).

 

Інші питання:

Про результати проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію державної політики з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень 2018 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності) (р.№7370, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття адміністративних бар'єрів та підвищення інвестиційної привабливості  галузі  виробництва  енергії  з  альтернативних джерел (р.№6496, н.д. О.Домбровський та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії  (лютий – липень 2018 року). 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

17 січня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

План роботи Комітету на  восьму сесію.

Про основні підсумки роботи Комітету за сьому сесію.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету на лютий, березень та квітень 2018 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

17 січня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного навчання державних службовців (р.№7009, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про громадські слухання (р.№2295а, н.д. О.Бойко та ін.).

Проект Закону про місцеві ініціативи (р.№2296а, н.д. О.Бойко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо Статуту територіальної громади та форм безпосередньої участі мешканців у здійсненні влади) (р.№3634, н.д. Л.Зубач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статутів територіальних громад (р.№7297, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статутів територіальних громад (р.№7297-1, н.д. С.Заліщук, А.Шкрум).

 

 Інші питання:

 Про дослідження Лабораторії законодавчих ініціатив “Пропозиції до політики щодо врегулювання статуса депутата місцевої ради.

 Про аналітичний звіт “На півдорозі: “Децентралізація”, реформа фінансів органів місцевого самоврядування та реорганізація державного сектору в Україні у 2014 - 2016 роках”, підготовлений в рамках діяльності шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”  (автори: Тоні Левітас (США), Ясміна Джийкіч (Боснія)).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

16 січня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) (р.№6598, доопрацьований, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності державного управління у сфері охорони рослинного світу (р.№7324, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій збереження лісів (р.№7229, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону) (р.№6749, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування, використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України щодо врегулювання питання виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (р.№7340, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про співробітництво у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків (р.№0173, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок рентної плати за спеціальне використання води (р.№7347,  н.д. І.Рибак).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію  (вересень 2017 року – січень 2018 року).

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії  (лютий – липень 2018 року).

Про пропозицію міжвідомчої робочої групи щодо розробки проекту Концепції Загальнодержавної програми поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету спрямованих на розвиток та функціонування системи протипаводкового захисту.

 

 

КОМІТЕТІВ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

 (вул. Садова, 3-а, кімн.620, о 14.15)

 

16 січня:

 

Інші питання:

Спільне засідання з Комітетами у закордонних справах і з питань свободи слова та інформаційної політики з питання державної стратегії позиціонування України в світі.

 

17 січня, о 14.15

Інші питання:

План заходів на 2018 рік з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони за участю Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе та міністрів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення факту воєнної агресії Російської Федерації до України) (р.№7354,  н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору) (р.№7343, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення захисту професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників (р.№6288, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо розширення переліку кримінально-карних способів доведення до самогубства чи самокалічення або замаху на самогубство чи самокалічення) (р.6748,  н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав людини у кримінальному судочинстві (р.№2930,  н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо незастосування давності в разі ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування) (р.№4765, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 219 Кримінального процесуального кодексу України щодо встановлення граничних строків досудового розслідування до моменту повідомлення про підозру (р.№6222, Ю.Бублик та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

Про перелік законопроектів Комітету для включення до проекту порядку денного восьмої сесії  (лютий – липень 2018 року).

План роботи Комітету на восьму сесію  (лютий – липень 2018 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.10)

 

16 січня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7152, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7285, КМУ).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів законності виплати премій керівникам та заступникам керівників правоохоронних органів, членам Національного агентства з питань запобігання корупції, міністрам та їх заступникам у 2016 році (р.№6526, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів порушень законодавства при присвоєнні спеціальних звань поліції (р.№6742, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки фактів неефективного та нецільового використання коштів Державного бюджету України при фінансуванні проекту "Європейський вал" ("Стіна") (р.№7024, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо переліку спеціалізованих організацій, що здійснюють закупівлі) (р.№6245, н.д. О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення внутрішніх потреб населення України в природному газі) (р.№5459-1,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації прав на об'єкти меліоративних систем (р.№5500,  С.Хлань).

Проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (р.№5516, н.д. С.Євтушок, І.Крулько).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (р.№5578,  н.д. Р.Сольвар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557,  н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, н.д.О.Богомолець).

Початок формиКінець формиПроект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№5718, н.д. О.Долженков).

 Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057,  н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.Дзюблик та ін.).Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221,  н.д.Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо уточнення окремих положень) (р.№6227, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.Голубов).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій) (р.№6464,  н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права на пенсію у випадках не перерахування роботодавцями страхових внесків (р.№6599, н.д. Ю.Одарченко).

Кінець форми

2626Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продовження строку дії експерименту про державну підтримку суднобудівної промисловості та поширення підтримки на всі підприємства, які здійснюють суднобудівну діяльність (р.№6732, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6733, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6734, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України (р.№6735, н.д. А.Вадатурський та ін.).Початок формиКінець форми..

Початок форми

Кінець форми

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо посадового окладу судді (р.№6750, н.д. Ю.Бублик).Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо посадового окладу судді (р.№6750-1, н.д.І.Мосійчук, Т.Юзькова).Початок форми

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (р.№7115, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Кінець форми

40Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового регулювання використання лісів (р.№7235, н.д. Ю.Бублик).                                      

ППочаток форми

Кінець форми

40роект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання емфітевзису та суперфіцію (р.№7236, н.д. Ю.Бублик).                                      

Початок форми

Кінець форми

40Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (р.№7286, КМУ).                                      

 

Інші питання:

Про розгляд звернення народного депутата України – Секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м. Луцьк підприємстві – ДКП "Луцьктепло".

 Про звернення заступника Голови Координаційної ради загальнонаціонального форуму з безпеки руху В. Караєва щодо створення у Комітеті робочої групи для розробки законопроекту у сфері безпеки дорожнього руху.

Про проведення конкурсів із визначенням кандидатів у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних  та інших злочинів. 

Про проект положення щодо організації та проведення щорічного конкурсу із відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності (аудиту) Національного антикорупційного бюро України.

Про проект положення щодо організації та проведення щорічного конкурсу із відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних злочинів. 

Про оголошення конкурсу  щодо відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності (аудиту) Національного антикорупційного бюро України.

Про оголошення конкурсу  щодо відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних злочинів. 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про дипломатичну службу (р.№7322, друге читання).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про засудження випробувань зброї масового ураження Корейською Народно-Демократичною Республікою"(р.№7434, н.д. Л.Ємець та ін.).

 

Інші питання:

Про стратегічні пріоритети зовнішньої політики України та  напрямки міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення (головування Болгарії в Раді ЄС, головування Канади в G7, головування Італії в ОБСЄ та ін).

Про  вжиті заходи щодо підвищення ефективності роботи Національно-культурного центру України в м.Москві (закритий режим).

Про діяльність правоохоронних органів щодо інформування ЄС стосовно кримінального переслідування колишніх українських високопосадовців до яких застосовано обмежувальні заходи з метою запровадження міжнародних санкцій ЄС.

Про Орієнтовний план міжнародних обмінів ВРУ на 2018 рік.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень  2018 року).

Про лист Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони щодо участі представника Комітету закордонних справах у візиті до Хорватії в рамках ознайомлення з протимінною програмою цієї країни.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30) 

 

17 січня

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення питань керівництва територіальною обороною (р.№6544, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" та деяких законодавчих актів України щодо заходів детінізації діяльності суб’єктів електронної комерції (р.№6754, н.д. Р.Демчак та ін.).

 

Інші питання:

Інформація про взаємодію Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку з Міністерством інфраструктури України щодо розвитку цифрової інфраструктури на транспорті.

Інформація про роботу Комітету за сьому сесію.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень  2018 року).

Про затвердження проекту Розкладу засідань Комітету на лютий 2018 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

17 січня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (р.№6439-д, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 89 Бюджетного кодексу України (р.№7419, н.д. М.Княжицький, В.Єленський).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень  2018 року).

Пропозиції до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень  2018 року) .

Про проблеми фінансування та підпорядкування Київського державного хореографічного училища.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

17 січня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2721, н.д.О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи самоврядування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів (р.№2410а, н.д.В.Сташук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту” (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу) (р.№1182, н.д.С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення, заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (р.№5530, н.д.Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 63 Закону України “Про освіту” щодо оренди земель навчальних закладів (р.№2968, н.д.І.Фурсін).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (р.№5040, н.д.А.Деркач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про інноваційну діяльність” (щодо сприяння розвитку інноваційної діяльності) (р.№3796, н.д.Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків) (р.№2157а, н.д.О.Фельдман).

 Проект Закону про розвиток галузевої науки (р.№4237, н.д.О.Вілкул та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС) (р.№4615, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перейменування географічних об’єктів шляхом зміни походження (етимології) назви географічного об’єкту з залишенням незмінним написання цієї назви (р.№4179,  н.д.О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення перейменування географічних об’єктів за результатами громадських слухань або загальних зборів територіальних громад (р.№4754, н.д.В.Рабінович, Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України (щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук) (р.№6189, н.д.О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду за обігом генетично модифікованих організмів (р.№2977, н.д.Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо уточнення ставки податку на доходи фізичних осіб для суб’єктів наукової і науково-технічної діяльності) (р.№4398, н.д.Є.Мураєв).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки комплексного проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

17 січня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях (р.№7428, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо військової служби осіб, які отримали поранення, контузії, травми або каліцтво) (р.№6492, н.д. Т. Ричкова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо підвищення розмірів допомоги (р.№7356, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо перерахунку та виплати пенсій пенсіонерам усіх силових відомств (р.№7334, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

16 січня

 

Інші питання:

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015 – 2016 роках та І півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров’я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», та заходи, що вживаються МОЗ України для усунення виявлених недоліків та порушень.

Про результати проведених Рахунковою палатою України аналізу стану залучення та використання позик міжнародних фінансових організацій в частині реалізації проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" та  результатів аудиту проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку, та заходи, що вживаються МОЗ України для усунення виявлених недоліків.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий - липень 2018 року).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий - липень 2018 року).

Про обрання голів утворених при Комітеті підкомітетів з питань медичної освіти та науки, кадрової політики та запобігання корупції у сфері охорони здоров’я та з питань військової медицини та соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну службу") (р.№4634, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну службу") (р.№4635, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 165 Податкового кодексу України (р.№6024, КМУ).

 

Інші питання:

Звіт  В.о. Голови Державної фіскальної служби  України Продана М.В. про стан реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних з 1 січня 2018 року, у тому числі реєстрації відповідно до пункту 571 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких було зупинено до 1 грудня 2017 року.

Звіт  В.о. Голови Державної фіскальної служби  України Продана М.В.  про стан впровадження норм Податкового кодексу України (абзацу другого підпункту 191.2.3 пункту 191.2 статті 191  та підпункту 196.1.18 пункту 196.1 статті 196) щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення фізичними особами на митну територію України   товарів у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі.

Звіт  Голови робочої групи народного депутата України Антонищака А.Ф.  про результати контролю за станом матеріально-технічного забезпечення митних постів пропуску у зоні діяльності Львівської митниці ДФС.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо розгляду телефонних та електронних звернень) (р.№7201, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо особистого розгляду звернень певної категорії громадян) (р.№7214, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків) (р.№7283, н.д. С.Войцеховська та ін.).

 

Інші питання:

Представлення звіту Громадської платформи моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини.

Про внесення змін до податкового законодавства в частині скасування дискримінаційного підходу до оподаткування фізичних осіб-підприємців, місцезнаходження або місце проживання яких є тимчасово окупована територія та/або територія населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Про звернення ГО "ДОНБАС СОС" щодо неправомірних дії оператора мобільного зв’язку Vodafone стосовно громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії (6 лютого – 20 липня 2018 року).

План роботи Комітету на восьму сесію (6 лютого – 20 липня 2018 року).

Про проведення парламентських слухань на тему: "Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп" (у вересні-жовтні 2018 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

17 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 111 Кримінального кодексу України (р.№6195, н.д. І.Фріз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо уточнення визначення істотної шкоди та тяжких наслідків при вчинені злочинів проти довкілля та злочинів у сфері службової та професійної діяльності (р.№6318-1, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння збереженню водних об'єктів і моря (р.№6559, н.д. О.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо громадянства осіб, яким надано допуск до державної таємниці, а також осіб, які претендують на зайняття або обіймають посади в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування (р.№6658, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб, які конфіденційно співробітничають з розвідувальними органами України (р.№6669, КМУ).

Проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб (р.№7133, КМУ).

Проект Закону про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів (р.№7151, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо вимог до розміру статутного капіталу банку) (р.№7231, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардіївської) стрічки (р.№7244, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№7304, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб (р.№7304-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Про календарний план проведення засідань Комітету і його підкомітетів на період восьмої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень 2018 року).

Звіт про роботу Комітету за період сьомої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 14.15

 

17 січня

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий - липень 2018 року).

Пропозиції до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий - липень 2018 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 21 грудня 2017 року про прийняття в цілому проекту Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність  (р.№6016-д, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народних депутатів України (р.№7255, н.д. Є Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення процедури застосування заходів, які обмежують права і свободи народного депутата України (р.№7243, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо обмеження розміру заробітної плати (р.№5307, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо зняття заробітної плати з народного депутата за прогули та порушення Регламенту) (р.№5328, доопрацьований, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про встановлення розміру посадового окладу народних депутатів України  (р.№5659, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обов'язкового подання народним депутатом інформації про перебування за кордоном та зменшення фінансового забезпечення народного депутата у випадку відсутності на пленарному засіданні) (р.№7194, н.д. С.Каплін).

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період сьомої сесії.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень 2018 року).

Проект розкладу засідань Комітету у лютому 2018 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення соціальної реклами з зображенням учасників бойових дій, волонтерів та інших осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною  (р.№7360, н.д. О.Корчинська та ін.).            

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про ринки капіталу та регулюванні ринки (р.№7055, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо збільшення публічності земельних торгів) (р.№6726, н.д. М.Микитась).     

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на видавничу продукцію, яка має виняткове походження з території держави-агресора та/або тимчасово окупованої території та переміщується (пересилається) з території держави-агресора та/або з тимчасово окупованої території України (р.№7292, н.д. Б.Береза та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо порядку переміщення та оподаткування продукції, яка має виняткове походження з території держави агресора та/або тимчасово окупованої території України та переміщується (пересилається) з території держави-агресора та/або з тимчасово окупованої території України (р.№7293, н.д. Б.Береза та ін.).

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію  (лютий-липень 2018 року).

Про затвердження розкладу засідань Комітету на восьму сесію  (лютий-липень 2018 року.).                    

Інформація про роботу Комітету за сьому сесію (вересень 2017-січень 2018 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

16 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді (р.№6751, Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо скорочення контролюючих функцій державних органів) (р.№4567, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту мирних (цивільних) громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№7046,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту мирних (цивільних) громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№7046-1, н.д. Н.Веселова).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень 2018 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

17 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (р.№6275, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (щодо відпусток працівникам на період проведення антитерористичної операції) (р.№7305, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 115 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції Гідності (р.№7429, н.д. Л.Денісова  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оплати праці та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад) (р.№6731, н.д. С.Каплін ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту працівника у випадку затримки виплати заробітної плати (р.№7002, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо страхового стажу внутрішньо переміщених осіб) (р.№7081, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови Верховної Ради України про Концепцію модернізації пенсійної системи України (р.№6509, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо скасування негативних положень "пенсійної реформи" (р.№7237, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року (р.№7122, н.д. М.Папієв).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб, які конфіденційно співробітничають з розвідувальними органами України (р.№6669, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 168 Податкового кодексу України щодо посилення захисту працівника у випадку затримки виплати заробітної плати (р.№7003, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо стабілізації цін на скраплений газ та упередження цінових коливань у майбутньому (р.№7041, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо перерахунку та виплати пенсій пенсіонерам усіх силових відомств (р.№7334, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи справляння судового збору (р.№6258, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про пенітенціарну систему (р.№7337, н.д. І.Мосійчук  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких Законів України (щодо зменшення викидів в атмосферу шляхом стимулювання попиту на екологічні види транспортних засобів та підтримки розвитку інфраструктури для них) (р.№7177, н.д. Д.Макар'ян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо забезпечення конституційного права українських сімей на достатній життєвий рівень) (р.№6576, н.д. А.Шинькович  та ін.).

 

Інші питання:

Про внесення змін до Плану роботи на сьому сесію .

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень 2018 року).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

17 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 32 Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей територіальної підсудності кримінальних правопорушень, вчинених в районах проведення антитерористичної операції (р.№7296, н.д. Г.Немиря та ін.).

 

Інші питання:

Щодо посилення соціального захисту учасників АТО, в тому числі шляхом утворення Міністерства у справах ветеранів України.

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Пропозиції до проекту порядку денного восьмої сесії (лютий – липень 2018 року).

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

16 січня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо вдосконалення системи гарантування вкладів та процедури виведення банків з ринку)  (р.5256, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (нова редакція) (р.№5391, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про систему обов'язкового державного страхування вкладів фізичних осіб (р.№6374, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності виведення банків з ринку, продажу активів банків, а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав вкладників, відновлення довіри до банківської системи України, підвищення ефективності виведення банків з ринку а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273-1, н.д. О.Вілкул та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на  восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11,  о 14.00)

 

 

18    січня

 

Інші питання:

Щодо неповернення державним банкам (ПАТ "Ощадбанк", ПАТ "Укрексімбанк") боргу по облігаціях ЕСУ (дочірня компанія СКМ, власник ПАТ "Укртелеком"), випущених в забезпечення оплати державного пакета акцій 92,791%  ПАТ "Укртелеком".

 

 

 

Головне організаційне управління

12 січня 2018 року