ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

на період сьомої сесії 2022 року

(16 - 22 липня 2022 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(вул. Липська, 3 зала № 2, у режимі відеоконференції, о 11.00)

 

21 липня

 

Інші питання

Круглий стіл на тему: "Актуальні питання співпраці України та Польщі в галузі ветеринарії".

 

Комітет з питань бюджету

________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

16 липня

(Головував Ю.Ю. Арістов)

(Присутні 28 народних депутатів з 34)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" (щодо фінансування заходів, спрямованих на врегулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час війни та подальшого відновлення) (р.№7429,  Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

  

20 липня

(у режимі відеоконференції, о 08.30)

 

(Головував Ю.Ю. Арістов)

(Присутні 28 народних депутатів з 34)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Про погодження основних умов правочинів з державним боргом, які здійснюються у 2022 році, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 року № 805.

 

 

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

_____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

21 липня

(Головував М.Р. Потураєв)

(Присутні 13 народних депутатів з 18)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав дітей у зв’язку з утворенням Державної служби України у справах дітей (р.№7087, друге читання) – рекомендовано прийняти в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Сімейного кодексу України щодо окремих питань влаштування та перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя під час періоду дії воєнного стану (р.№7443, н.д. А.Ляшенко) – рекомендовано прийняти за основу.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про приєднання України до Марракеського договору про полегшення доступу сліпих, осіб з порушеннями зору або іншими обмеженнями з причин інвалідності сприймати друковану інформацію до опублікованих творів (р.№0159, Президент України).

 

Інші питання

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітетах Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, з питань гуманітарної та інформаційної політики, з питань інтеграції України до Європейського Союзу, з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва на тему: "Захист прав і свобод громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС та інших держав як тимчасово переміщені особи внаслідок збройної агресії Російської Федерації" (в частині предметів відання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики).

Про звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо роз’яснень вимог законодавства, які поширюються на членів Наглядової ради АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" під час їх мобілізації до лав Збройних Сил України.

Про звернення Національної спілки журналістів України щодо обговорення проблем функціонування засобів масової інформації в умовах широкомасштабної війни.

Про звернення Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського щодо збереження її назви.

Про участь представників Комітету та Міністерства культури та інформаційної політики у робочій групі з доопрацювання проекту Закону про авторське право і суміжні права (р.№5552-1).

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

17 липня

(Головувала Р.А. Підласа)

(Присутні 11 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про офіційну статистику (р.№5886, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому. 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної статистичної діяльності (р.№5108, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.. 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави (р.№7451, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому. 

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

17 липня

(Головував А.М. Герус)

(Присутні 20 народних депутатів з 24)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення, (р.№7427, друге читання) – доопрацьовується.

 

 

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00 )

 

20 липня

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 13 народних депутатів з 14)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№6082, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу.

 

Інші питання

Про інформацію Міністра закордонних справ України Д.Кулеби щодо санкційної політики проти РФ та актуальних питань зовнішньої політики в контексті протидій агресії Росії.

Про виїзне засідання Комітету до м.Суми.

Про дату проведення виїзного засідання Комітету до м.Суми 14 серпня.

 

Міжпарламентська співпраця

Про візити Комітету до США, Німеччини, Канади та Франції з метою обговорення питань військової та фінансової політики, посилення санкційної політики проти РФ та інших актуальних тем.

Про візит народного депутата України Р.Умєрова до Республіки Туреччина у період з 12 по 13 липня 2022 року з метою вирішення питань гуманітарної допомоги.

Про візит народного депутата України Р.Умєрова до Республіки Албанії у період з 14 по 15 липня 2022 року з метою проведення зустрічей з парламентською групою Соціалістичної партії Парламенту Албанії в рамках взаємодії в умовах військової агресії РФ проти України.

Про візит народного депутата України Д.Наталухи до м. Стамбул (Турецька Республіка) у період з 21 по 22 липня 2022 року з метою участі у роботі Форуму глобального економічного впливу на Україну.

Про візит народного депутата України О.Гончаренка до м. Вашингтон (США) у період з 18 по 23 липня 2022 року з метою участі у слуханнях Комісії з безпеки та співробітництва в Європі під назвою "Зблизька, це особисто: боротьба за тимчасово окуповані території України".

Про візит народного депутата України Г.Васильченко до м. Лондон (Велика Британія) в період з 8 по 12 серпня 2022 року в рамках співпраці щодо поточної ситуації в Україні.

Про візит в Україну делегації Комітету у закордонних справах Фолькетингу (Парламент Данії) в період орієнтовно 22 серпня 2022 року.

Про візит Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу І.Клипуш-Цинцадзе до м.Зальцбург (Республіка Австрія) у період з 21 по 23 серпня 2022 року з метою участі у міжнародному заході "DER- Dialog Eastern European Reorientation".

Про створення міжкомітетської робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва та Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності щодо імплементації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами та внесення змін до національного законодавства.

Про створення депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Гватемала.

Про затвердження координатора з проведення організаційних зборів депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Республікою Гватемала.

Про інформацію Першого заступника Голови Комітету Г.Немирі щодо участі у 26 Щорічному урядовому круглому столі "The Economist"  у м. Афіни (Греція) у період з 3 по 9 липня 2022 року.

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 18.00)

 

18 липня

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 13 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення боротьби з тероризмом (р.№7349, н.д. М.Безугла та ін.) – рекомендовано включити до порядку денного на повторне І читання.

 

19 липня

(у режимі відеоконференції, о 09.00)

 

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 12 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про звільнення Баканова І.Г. з посади Голови Служби безпеки України (р.№7564, Президент України) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

20 липня

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 10 народних депутатів з 16)

 

Інші питання

Обговорення 4 питань в закритому режимі.

 

21 липня

(у режимі відеоконференції, о 11.00)

 

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 11 народних депутатів з 16)

 

Інші питання

            Кадрове питання.

 

 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 10.00)

 

22 липня

(Головував А.А. Клочко)

(Присутні 20 народних депутатів з 26)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками (р.№7029, н.д. Д.Нальотов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій (р.№7398, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про гарантування речових прав на обєкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому (р.№5091друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

Інші питання

Про інформацію, наведену у засобах масової інформації, що стосується організації окупаційними адміністраціями російської федерації псевдореферендумів на території України.

 

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, у режимі відеоконференції, о 9.00)

 

18 липня

(Головував С.В. Бабак)

(Присутні 9 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (р.№7396, друге читання) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

Інші питання

Про стан забезпечення нормативно-правової бази функціонування корпоративних закладів загальної середньої освіти.

Про приведення у відповідність законодавства України в сфері освіти і науки до законодавства Європейського Союзу.

 

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

____________________________________________________________________

 (в режимі відеоконференції, о 10.30)

 

18 липня

(Головував М.М. Ткаченко)

(Присутні 10 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Щодо доцільності включення до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону України про встановлення правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України (р.№7550, Президент України, попередній розгляд) – рекомендовано включити до порядку денного.

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо забезпечення прав зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб на безоплатне отримання комунальних послуг та безоплатне тимчасове проживання у період дії воєнного стану (р.№7507, н.д. В.Неклюдов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (р.№5019, н.д. Т.Тарасенко та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації (р.№7481, н.д. М.Безугла та ін.).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування закладів професійної (професійної-технічної) освіти (р.№7294, н.д. О.Коваль та ін.).

Проект Закону України про приєднання України до Конвенції про екстрадицію (р.№0158, Президент України).

Проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо назви та предмета відання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин (р.№7549, н.д. Р.Горбенко та ін.).

 

о 16.15

(Головував М.М. Ткаченко)

(Присутні 10 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону України про встановлення правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України (р.№7550, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

19 липня

(вул. Грушевського, 5, кулуари, о 10.30)

 

(Головував М.М. Ткаченко)

(Присутні 9 народних депутатів з 12)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про перегляд рішення Комітету від 18 липня 2022 року щодо проекту Закону України про встановлення правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України (р.№7550, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу.

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

21 липня

 

Інші питання

Круглий стіл на тему: "25 років імплементації Європейської Конвенції з прав людини: досягнення та плани на майбутнє".

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

19 липня

(Головував С. К. Іонушас)

(Присутні 18 народних депутатів з 24)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про надання згоди на звільнення Президентом України Венедіктової І.В. з посади Генерального прокурора (р.№7567) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

 

22 липня

(в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

(Головував С. К. Іонушас)

(Присутні 20 народних депутатів з 24)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо врегулювання процедури обміну осіб як військовополонених (р.№7436-д, друге читання) рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо обрання запобіжного заходу до військовослужбовців, які вчинили військові злочини під час дії воєнного стану) (р.№7431, н.д. С.Власенко) рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Проект Закону про внесення змін до статті 42-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення встановленого порядку реалізації (відпуску) лікарських засобів (р.№7445, н.д. М.Радуцький та ін.) – рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Проект Закону про внесення змін до статті 114² Кримінального кодексу України (р.№7502, н.д. М.Бужанський та ін.) – рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Проект Закону про внесення змін до розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державне бюро розслідувань" (р.№7552, н.д. П.Павліш)рекомендовано прийняти в першому читанні за основу та в цілому.

 

Інші питання

Про Проект Постанови Верховної Ради України "Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання" щодо питання правового регулювання й організації діяльності Бюро економічної безпеки України – Підтримати редакцію проекту Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до Додатку до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання" щодо предметів відання комітетів" та внести на розгляд Верховної Ради України.

 

 

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

______________________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 20.00)

 

18 липня

(Головував С.В. Кальченко)

(Присутні 11 народних депутатів з 11)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану (р.№7563, н.д. Р.Умєров) – рекомендовано на розгляд.

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України" (р.№7561, н.д. Р.Стефанчук та ін.) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

22 липня

(в режимі відеоконференції, о 18.00)

 

(Головував С.В. Кальченко)

(Присутні 9 народних депутатів з 11)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про проект Постанови Верховної Ради України "Про скасування рішення Верховної Ради України від 19.07.2022 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність" (р.№5371, н.д. Г.Третьякова), (р.№5371/П, н.д. М.Волинець) – рекомендовано визначитись шляхом голосування.

Про проект Постанови Верховної Ради України "Про скасування рішення Верховної Ради України від 19.07.2022 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність", внесений народним депутатом України О. (р.№5371/П1, н.д. В.Наливайченко) – рекомендовано визначитись шляхом голосування.

 

Комітет з питань свободи слова

__________________________________________

(Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, об 11.00)

 

18 липня

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народних депутатів з 5)

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку електронних комунікаційних мереж" (щодо забезпечення умов для розвитку та відновлення електронних комунікаційних мереж), (р.№7544, н.д. О.Федієнко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо покращення управління у сфері електронних комунікацій (р.№7486, н.д. М.Крячко та ін.).

 

Інші питання

            Про затвердження заяв та звернень Комітету Верховної Ради України  з питань свободи слова.

 

19 липня

(вул. Грушевського, 5, кулуари другого поверху, о 10.00)

 

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народних депутатів з 5)

 

Інші питання

Про заяву Комітету з питань свободи слова щодо загибелі телеведучого Каріма Гуламова.

Про привітання Севгіль Мусаєвої з отриманням Міжнародної премії за свободу преси 2022 року.

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(в режимі відеоконференції, об 08.00)

 

19 липня

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 7 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про призначення Жолнович О.І. на посаду Міністра соціальної політики України (р.7568, н.д Г.Третьякова) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

о 9.30

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність (р.№5371, н.д. Г.Третьякова та ін.) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

21 липня

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 7 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (р.№3663, н.д. М.Папієв) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

Про розгляд проектів Законів про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці (р.№6067, Кабінет Міністрів України; р.№6067-1; р.№6067-2; р.№6067-3; р.№6067-4). – рекомендовано внести проект Закону р.№6067-д та рекомендувати прийняти його за основу.

 

Інші питання

Про створення робочої групи з опрацювання Проекту Закону про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон (р.№2365, н.д. Г.Третьякова та ін.).

Про створення робочої групи з опрацювання Проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні (р.№5795, Кабінет Міністрів України).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, о 14.30)

 

18 липня

(Головував Ю.Г. Кісєль)

(Присутні 18 народних депутатів з 22)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу (р.№4560, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення електричних транспортних засобів та об’єкту зарядної інфраструктури (р.№7434, н.д. І.Василів та ін.) - доопрацьовується.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення електричних транспортних засобів та об’єкту зарядної інфраструктури (р.№7435, н.д. І.Василів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення соціального захисту осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України (р.№7419, н.д. Ю.Тимошенко, М.Цимбалюк).

 

Інші питання

Про затвердження складу робочої групи Комітету щодо діяльності підприємств морегосподарського комплексу України під час воєнного стану.

Кадрове питання.

 

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

________________________________________________

 (в режимі відеоконференції, о 09.00)

 

18 липня

(Головував Д.О. Гетманцев)

(Присутні 26 народних депутатів з 34)

 

         І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей діяльності фінансового сектору у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні (р.№7465-1, друге читання)рекомендовано прийняти в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист інтересів суб'єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни" щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни (р.№7378,  друге читання)рекомендовано прийняти в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (р.№6244, друге читання)рекомендовано прийняти в цілому.

Проект Закону про внесення зміни до розділу XXІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, що використовуються для забезпечення зберігання зернових та/або олійних культур (р.№7548, н.д. О.Ковальчук та ін.).

Проект Закону «Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо забезпечення стабільного функціонування ринку природного газу протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» (р.№7428-2, друге читання)рекомендовано прийняти в цілому.

 

Інші питання

Щодо відкликання з посади голови підкомітету Ковальова О.І.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

_____________________________________________________________

 (в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

22 липня

 

(Головував М.В. Крячко)

(Присутні 10 народних депутатів з 10)

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про повернення до розгляду Проекту Закону України "Про реєстрацію доменних імен" (р.№7357, н.д. О.Федієнко та ін.) – рекомендовано включити до порядку денного.

 

Інші питання

            Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті  на тему: "Проблеми доступу до інфраструктури при розбудові електронних комунікацій".

            Про затвердження Резолюції круглого столу на тему: "Реалізація функцій наглядового органу у сферах електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг".

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

22 липня 2022 року

Головне організаційне управління