ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на  16 – 20 вересня 2019 року  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн. 330, о 18.00)

 

17 вересня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" (щодо початку роботи суду) (р.№1025, друге читання) – рекомендовано в другому читанні та в цілому 17.09.2019

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№2035, 2036).

 

19 вересня

(вул. Садова, 3а, кімн. 330, о 14.30)

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції (р.№1029, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів (р.№1031, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 14.00)

 

17 вересня

(засідання перенесено)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування (р.№1064, н.д. О.Кубраков та ін.).

 

Інші питання:

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передачі бюджетних призначень, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам (перелік питань буде проінформовано додатково).

 

 

18 вересня

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про представлення проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік (р.№2000,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (р.№2039, н.д. О.Кубраков та ін.). - рекомендовано за основу та в цілому 19.09.2019.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо покращення стану автомобільних доріг в Одеській області (р.№2039-1, н.д. С.Колебошин  та ін.). - рекомендовано відхилити 19.09.2019.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.  (Підтримано проекти рішення до проектів (р.№№1231, 1230, 1208).

Інші питання:

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передачі бюджетних призначень, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Апарату Верховної Ради України (розпорядження КМУ від 14.08.2019 № 610-р);

2) передача бюджетних призначень Міністерству фінансів (розпорядження КМУ від 12.08.2019 № 668-р);

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики (розпорядження КМУ від 21.08.2019 № 692-р);

Про Висновок Рахункової палати про результати аналізу виконання закону про Державний бюджет України на 2019 рік у першому півріччі та інформацію щодо виконання державного бюджету у поточному році.

 

 

 

20 вересня, о 12-00

(вул. Грушевського, 5, зал №5)

Інші питання:

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я (розпорядження КМУ від 24.07.2019 № 600-р).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

__________________________________________________________

  (вул. Садова, 3а, кімн. 1016, о 17.00)

 

17 вересня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям (р.№2035, н.д. О.Ткаченко та ін.) – рекомендовано за основу 17.09.2019.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (р.№2036, н.д. О.Ткаченко та ін.)-рекомедовано за основу та в цілому 17.09.2019.

 

19 вересня

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016, о 14.45)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні (р.№1058, друге читання).

 

 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування

__________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн. 306, о 14.30)

 

18 вересня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:   

Проект Закону про концесію (р.№1046, доопрацьований, н.д. Д.Наталуха та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (р.№1060, н.д. Р.Підласа та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 69-1 Бюджетного кодексу України (щодо збільшення доходів спеціального фонду бюджетів місцевого самоврядування в частині екологічного податку) (р.№1165, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про введення мораторію на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в населених пунктах (р.№1130, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо збереження родючості грунтів) (р.№1132, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки в лісах) (р.№1149, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо покращення стану навколишнього природного середовища (р.№1151, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення належних соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на виконання рішення Конституційного Суду України (р.№1117, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 65 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№1163, н.д. Д.Шпенов).

           

Інші питання:

Інформація Міністра енергетики та захисту довкілля України Оржеля Олексія Анатолійовича "Про основні напрями політики Кабінету Міністрів України в екологічній сфері".

Про внесення доповнень до рішення Комітету № 2/1 від 04 вересня 2019 року "Про персональний склад підкомітетів".

 

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211,  о 14.30)

 

18 вересня

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів (р.№1062, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель (р.№1076, друге читання).

 

Інші питання:

Про обрання голів підкомітетів та формування складу підкомітетів.

 

19 вересня

(вул.Садова, 3, кімн.211,  о 14.30)

 

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні (р.№1059, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних назв (р.№1065, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію"  (р.№1068, друге читання).

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

_____________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 09.00)

18 вересня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.1084, друге читання).

 

о 14.15

Інші питання:

Інформація Міністра енергетики та захисту довкілля України Оржеля О. А. щодо стану підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2019/2020, зокрема щодо:

накопичення вугілля на складах теплових електростанцій та теплоелектроцентралей;

накопичення мазуту як резервного палива на складах теплових електростанцій та теплоелектроцентралей;

накопичення природного газу в підземних сховищах;

оцінки готовності об’єктів електроенергетики;

оцінки готовності теплових електростанцій, теплоелектроцентралей, котелень та теплових мереж;

стану повітряних ліній електропередач та підстанцій усіх класів напруги.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ, МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

_______________________­­­­_____________________

(вул. В.Житомирська, 11, третій поверх, зал засідань,  о 16.15)

 

17 вересня

 

Інші питання:

Про створення у складі Комітету підкомітету з питань профілактики та боротьби з  онкологічними захворюваннями та обрання його голови.

Про План роботи Комітету на період другої сесії.

Про затвердження персонального складу підкомітетів Комітету.

Про організацію розгляду законопроектів, з підготовки яких Комітет не визначено головним.

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

16 вересня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Києві 30 жовтня 2000 року (р.№0004, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно (р.№0005, КМУ).

 

 

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом

________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620а, о 16.00)

                                                                      

17 вересня

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав та інтересів клієнтів фінансових установ (р.№1108, н.д. Д.Гетманцев).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України та визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності (р.№1067, н.д. В.Безгін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю) (р.№2075, н.д.  І.Крулько та ін.).

Проект Закону про державне регулювання у сфері мийних засобів (р.№1170,  н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування постачання міжнародних електронних комунікаційних послуг та послуг міжнародного роумінгу, які надають оператори електронних комунікацій України на користь іноземних операторів електронних комунікацій) (р.№2041, н.д. О.Федієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування (р.№1008,  Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції (р.№1010, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів (р.№1031, Президент України)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури (р.№1032, Президент України)

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України з ЄС. Всього 47 законопроектів: (р.№№2035, 1051, 1130, 1100, 2014, 2001, 1173, 2010, 2018, 2006, 2002, 2008, 2009, 2011, 2045, 1168, 1163, 2046, 2038, 1223, 2031, 2030, 1114, 1144-1, 1120, 2029, 2028, 2044, 1101-1, 1135, 1089, 1115, 1101, 1146, 1134, 1143, 1171, 1169, 1106-1, 1227, 1166, 1165, 1167, 1158, 1160, 1159, 1089-1).

 

Інші питання:

Щодо затвердження персонального складу підкомітетів, створених у складі Комітету з питань інтеграції України з ЄС.

Щодо формування складу парламентських делегацій, діяльність яких забезпечується Комітетом з питань інтеграції України з ЄС.

Щодо формування делегації для участі у інавгураційному засіданні групи дружби між депутатами Європейського Парламенту та Верховної Ради України новообраного Європейського Парламенту.

 

18 вересня

(вул. Садова, 3а, кімн.620а, о 15.00)

                                                                      

Інші питання:

Щодо актуального порядку денного відносин України з ЄС та НАТО.

Щодо подальшого розвитку відносин України з Радою Європи у зв’язку із ситуацією, що склалася у Парламентській Асамблеї Ради Європи під час чергової літньої сесії 2019 року.

Щодо предметів відання Комітетів Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом та з питань міжнародної політики та міжпарламентського співробітництва.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІ І СПОРТУ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 916, о 15.00)

18 вересня

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України до ХХХІІ Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор 2020 року (р.№2130, н.д. А.Кожемякін та ін.).

Пропозиції Президента до Закону України "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України" (р.№0976).

Про пропозиції щодо присудження Премії Верховної Ради України  за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2018 році.

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки Пласту - національної скаутської організації України (реєстр. № 2074, н.д. І. Крулько та ін.).

Інші питання:

Про ефективність використання коштів Державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях, у тому числі при проведенні експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів.

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 14.15)

18 вересня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо застосування Збройними Силами України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період (р.№1224, н.д. І.Верещук та ін.).

Проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб (р.№1225, н.д. І.Копитін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби (р.№1227, н.д. І.Герасименко та ін.).

 

Інші питання:

Проект Розпорядження Голови Верховної Ради України "Про призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, на 2019-2020 навчальний рік".

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного другої сесії.

 

20 вересня, о 14.30

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави (р.№1011, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.10)

18   вересня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Про перейменування міста Переяслав-Хмельницький Київської області.

Про перейменування села Рачки Немирівського району Вінницької області.

Про перейменування села Островки Маневицького району Волинської області.

Про перейменування села Старий Чорторийськ Маневицького району Волинської області.

Про перейменування села Війтівці Хмільницького району Вінницької області.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади (р.№1066, друге читання).

 

Інші питання:   

Про Розклад засідань Комітету на період 18.09-11.10.2019 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316 , об 11.00)

 

16 вересня

 

Інші питання:

Засідання робочої групи для опрацювання пропозицій до проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні” (р. № 1059 від 29.08.2019), внесеного народними депутатами України Шуляк О.О. та прийнятим Верховною Радою України за основу із скороченням строку його підготовки до другого читання.

 

18 вересня, о 18.00

Інші питання:

Засідання робочої групи з підготовки проекту Закону про повну загальну середню освіту (р. № 0901, КМУ) до другого читання.

 

 

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418 , об 11.00)

 

17 вересня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо забезпечення права осіб, які незаконно позбавлені особистої свободи, на безоплатну вторинну правову допомогу (р.№2056, н.д. М.Забродський та ін.).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо мешканців тимчасово окупованих територій) (р.№2015, н.д. М.Цимбалюк та ін.).

 

Інші питання:

Про хід підготовки до виїзного засідання Комітету в Донецьку та Луганську області (жовтень 2019 р.).

Про пропозиції до Плану роботи Комітету на період другої сесії.

Про визначення персонального складу підкомітетів Комітету.

Про позаштатних консультантів Комітету.

Про висвітлення роботи Комітету (надання інформації про порядок висвітлення роботи Комітету в газеті "Голос України" (квота комітету), на телеканалі "Рада", на веб-сайті Верховної Ради України, про висвітлення діяльності Комітету, керівництва Комітету та підкомітетів на веб-сайті Комітету).

 

 

 

Комітет з питань правової політики

______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536 , о 15.00)

 

18 вересня

 

Інші питання:

Про План роботи Комітету на період роботи другої сесії.

Про Робочу групу по внесенню змін до предметів відання Комітету.

Про графік засідань підкомітетів на період роботи другої сесії.

 

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 727 , о 18.30)

 

17 вересня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес (р.№1080, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури (р.№1032, друге читання).

 

Для включення до порядку денного другої сесії.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань (р.№2116, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Бюро фінансових розслідувань (р.№1208, н.д. Д.Гетманцев).

Проект Закону про Національне бюро фінансової безпеки України (р.№1208-1, н.д. Н. Южаніна  та ін.).

 

 

17 вересня, о 17.00

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства (р.№1009, друге читання).

 

 

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

__________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8,  кімн.418, о 15.00)

 

18 вересня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань  розслідування діяльності керівництва Національного банку України та керівництва Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у 2014-2019 роках (р.№2082, н.д. О.Дубінський).

Про розгляд проекту Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури (р.№1043), підготовленого до другого читання.

 

Інші питання:   

Про інформацію щодо доручення Першого заступника Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О. та звернення співголови депутатської фракції Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Герасимова А.В. стосовно неособистого голосування окремими народними депутатами України.

Про звернення народного депутата України Цимбалюка М.М. (лист від 11.09.2019 № 19/11-09-06(157500) та народного депутата України                 Яременка Б.В. (лист від 11.09.2019 вх. № 157424) щодо уточнення даних їх письмової реєстрації та реєстрації за допомогою електронної системи в залі засідань Верховної Ради України.

Комітет з питань свободи слова

_______________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх,  о 15.00)

 

18 вересня 

Інші питання:   

Про забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників засобів масової інформації на здійснення їх професійної діяльності у будинку Верховної Ради України.

Про звернення громадського руху "Чесно" з приводу погроз народного депутата України О. Ковальова на адресу журналістів громадського руху "Чесно".

Про обрання голови підкомітету з питань захисту прав та свобод журналістів і працівників засобів масової інформації Комітету з питань свободи слова.

Про оновлення складу Громадської ради при Комітеті.

Про розклад засідань Комітету  на жовтень 2019 року.

Про захист прав журналістів і працівників реформованих друкованих ЗМІ на державну підтримку їх редакцій.        

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА

ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ

_______________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

18 вересня

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Щодо доцільності включення до порядку денного другої сесії проекту Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо затвердження прожиткових мінімумів на рівні фактичного розміру (р.№1175, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Щодо доцільності включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№1175-1, н.д. М.Папієв ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (р.№1209, н.д. Д.Гетманцев).

 

Інші питання:

Про стан заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

План роботи Комітету на період другої сесії.

 

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

____________________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал № 2, о 15.00)

 

16 вересня

 

Інші питання:

Круглий стіл з обговорення законопроектів про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (р.№№1209, 1210).

18 вересня

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 17.00)

 

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації (р.№1070, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб (р.№1072, друге читання). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб (р.№1057, друге читання). 

 

19    вересня, о 09.00

 

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№1085-1, друге читання)- рекомендовано у другому читанні та в цілому 19.09.2019.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (р.№1053-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (р.№1073, друге читання) - Висновок комітету до другого читання 19.09.2019

 

20 вересня

 (вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 12.00)

 

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект закону про Бюро фінансових розслідувань (р.№1208, н.д. Д.Гетманцев).

Проект закону про Національне бюро фінансової безпеки України (р.№1208-1, н.д. Н. Южаніна та ін.).

Проект закону про Бюро фінансових розслідувань (р.№1208-2, н.д. О.Василевська-Смаглюк,  Д.Монастирський)- рекомендовано за основу 20.09.2019.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

20 вересня 2019 року