ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1720 жовтня 2017 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(вул.Грушевського,5, конференц-зал, о 14.00)

 

17 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад"  (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин" (р.№7118-1,  н.д. О.І,Кулініч та ін.).)

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» (р.№6490, н.д.  В.Є.Івченко та ін.).

 

 

19 жовтня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері агропромислового комплексу: досягнення, пріоритети та виклики" спільно з Комітетом з питань європейської інтеграції.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн. 104, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення максимального розміру штрафних санкцій по заборгованості за житлово-комунальні послуги та кредитних договорах (р.№6140, н.д. В.В.Кривохатько).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Житлового кодексу Української РСР (р.№6724, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості (р.№7117,  Президент України).

Проект  Закону  про  внесення  змін  до  Бюджетного кодексу України (р.№7116, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про фінансування програми відселення мешканців житлових будинків «гнучкої» конструктивної системи у м. Херсоні.

Про затвердження Програми виїзного засідання Комітету на тему: «Проблеми надання житлово-комунальних послуг в зоні АТО» (01-02 листопада 2017 року, м. Торецьк Донецької області).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону України про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (щодо забезпечення житлом військовослужбовців) (р.№7125,  н.д. В.М.Кривенко).

Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 201рік» (щодо функціонування стратегічних об’єктів життєзабезпечення та запобігання гуманітарній катастрофі) (р.№7140, н.д. М.В.Єфімов).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№7116, КМУ).

Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (р.№7000, КМУ).

 

Інші питання:

Про погодження розподілу коштів, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2801540 «Державна підтримка галузі тваринництва» на 2017 рік (розпорядження КМУ від 20.09.2017 №651-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства, і зміни до розподілу коштів за бюджетною програмою 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» (розпорядження КМУ від 04.10.2017
№701-р);

3) зміни до розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою 2401500 «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища» на 2017 рік (постанова КМУ від 27.09.2017 №739);

4) розподіл у 2017 році залишку коштів спеціального фонду державного бюджету, джерелом формування яких були надходження в рамках програм допомоги Європейського Союзу, для підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту (постанова КМУ від 11.05.2017 №326);

5) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості (розпорядження КМУ від 04.10.2017 №715-р);

6) розподіл між місцевими бюджетами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (постанова КМУ від 04.10.2017 №754).

Про погодження щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (ПДВ і мито) до загального фонду державного бюджету на серпень-грудень 2017 року зі змінами (згідно з листом Міністерства фінансів України від 28.08.2017 р. № 35110-02-2/23133).

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на листопад, грудень 2017 року та січень 2018 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (р.6439, н.д.  М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо посилення державних гарантій соціально-економічного розвитку) (р.№6520, н.д. В.Івченко, І.Крулько).

Проект Закону про статус та розвиток гірських населених пунктів в Україні (р.7038, н.д. А.Лопушанський).

 

           Інші питання:

 

Про стан фінансування програм соціально-економічного та культурного розвитку Київської області у 2017 році та заяву депутатів Київської обласної ради про знищення місцевого самоврядування через безпрецедентний тиск правоохоронних органів  та блокування казначейських рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Про обговорення проблемних питань добровільного об’єднання територіальних громад та призначення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах.

Про інформацію Національного агентства України з питань державної служби щодо діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби, атестації з володіння державною мовою кандидатів на посади державної служби та притягнення державних службовців до дисциплінарної відповідальності за порушення Присяги.

Про пропозиції Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України до Дня місцевого самоврядування в Україні (7 грудня)

Про зміну дати призначення окремих позачергових місцевих виборів (проекти Постанов Верховної Ради України №№6413-6413-73, 6555, 6666, 7102, 7103, 5618-20).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

17 жовтня

 

            І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про добровільну пожежну охорону (р.№7006, н.д. С.П.Мельничук, І.М.Побер).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо вдосконалення механізму планування та використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№7082, н.д. О.А.Недава).

           

Інші питання:

 

Про проведення парламентських слухань на тему: "Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату".

Інформація т.в.о. голови Державної служби геології та надр України Кирилюка О.В. про роботу Держгеонадр.

Інформація Міністерства екології та природних ресурсів України про проблемні питання у природно-заповідній справі.

Про лист Рахункової палати України щодо пропозиції міжвідомчої робочої групи з розробки проекту Концепції Загальнодержавної програми поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами.

Про звернення до Кабінету Міністрів України стосовно національного природного парку  “Бузький Гард” та регіонального ландшафтного парку “Гранітно-степове Побужжя”

 

20 жовтня

 (вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

Інші питання:

 

 "Круглий стіл" на тему: "Впровадження Закону України "Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів" (№980-УІІІ від 03.02.2016 р.) та про використання екологічного податку".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію" (р.№7124, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зала, о 14.30)

 

18 жовтня

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті на тему: "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми співробітництва під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України" спільно з комітетами у закордонних справах та з питань національної безпеки і оборони.

 

19 жовтня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері агропромислового комплексу: досягнення, пріоритети та виклики" спільно з Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність із Конституцією та законами України окремих положень діяльності органів досудового розслідування) (р.№5662, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності у сфері охорони культурної спадщини (р.№5677, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо організаційного удосконалення кримінального процесуального закону) (р.№6009, н.д. Д.Лубінець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7104, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу) (р.№4305, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо термінів обрання запобіжного заходу (р.№6575, н.д. Б.Береза).

Проект Закону про внесення змін до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо надання суду права не визначати розмір застави у кримінальних провадженнях про тяжкі та особливо тяжкі злочини, які вчинені окремими суб’єктами (р.№4596, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення запобіжних заходів) (р.№5118, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж) (р.№4497, н.д. Р.Семенуха та ін., повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399,  н.д. В.В.Кривохатько).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об'єднань та використання міжнародної технічної допомоги (р.№6674, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та очищення влади) (р.№6051,  доопрацьований, н.д. І.Ю.Вінник).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів (р.№6441, КМУ).

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (р.№7000, КМУ).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Ю.Третьяков  та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення внутрішніх потреб населення України в природному газі) (р.№5459-1, н.д. Є.В.Мураєв).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації прав на об'єкти меліоративних систем (р.№5500, н.д. С.В.Хлань).

Про проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (р.№5516, н.д. С.М.Євтушок, І.І.Крулько).

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551, С.В.Мартиняк).

Про проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (р.№5578, Р.М.Сольвар  та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.В.Мартиняк ).

Про проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557, н.д. М.Ю.Бурбак та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про очищення влади» (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д. С.І.Кіраль, В.В.Голуб).

Про проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617, суб’єкт права законодавчої ініціативи –  народний депутат України Мусій О.С.). Початок формиКінець форми

Про проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, О.В.Богомолець).

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України (р.№6005, н.д. М.В.Єфімов).

Про проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.В.Шинькович та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.М.Македон).

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.В.Дзюблик  та ін.).

Початок форми

Кінець форми

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації  (р.№6088, КМУ).

Початок форми

Кінець форми

Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221, н.д. Ю.В.Бублик).

Початок форми

Кінець форми

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.І.Голубов).

Початок форми

Кінець форми

Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо підвищення рівня конкуренції в процедурі добору кандидатів на посаду судді) (р.№6663, н.д. Л.О.Ємець).

Початок форми

Кінець форми

2626Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продовження строку дії експерименту про державну підтримку суднобудівної промисловості та поширення підтримки на всі підприємства, які здійснюють суднобудівну діяльність (р.№6732, н.д. А.О.Вадатурський  та ін.).Початок форми

Кінець форми

 

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6733, н.д. А.О.Вадатурський  та ін.).Початок форми

Кінець форми

 

Про проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6734, н.д. А.О.Вадатурський  та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України (р.№6735, н.д. А.О.Вадатурський та ін.).Початок форми

Кінець форми

 

Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо посадового окладу судді (р.№6750,  н.д. Ю.В.Бублик).

Початок форми

Кінець форми

Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо посадового окладу судді (р.№6750-1, н.д. І.В.Мосійчук, Т.Л.Юзькова).

Про проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (р.№7115, н.д. Н.П.Южаніна  та ін.).

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету та підкомітетів на листопад 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зала, о 14.30)

 

18 жовтня

 

Інші питання:

 

Слухання у комітеті на тему: "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми співробітництва під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України" спільно з комітетами з питань європейської інтеграції та з питань національної безпеки і оборони.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

18 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості (р.№7117, Президент України).

 

Інші питання:

 

Дотримання операторами телекомунікацій законодавства у сфері телекомунікацій і користування радіочастотним ресурсом України, а саме виконання ліцензійних умов щодо забезпечення дотримання показників якості послуг на території всіх населених пунктів (в тому числі прикордонних районах і районах вздовж лінії розмежування з тимчасово окупованою територією України, зоною проведення АТО) та основних транспортних шляхів регіонів вказаних ліцензій. Виконання операторами телекомунікацій Порядку маршрутизації трафіка, а саме щодо забезпечення трансляції оригінального номера абонента та дотримання заборони вносити зміни до параметрів, характеристик та даних трафіка.

Інформація правоохоронних органів та профільних організацій щодо ситуації з крадіжками та пошкодженням телекомунікаційного обладнання.

Про проект Розкладу засідань Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на листопад 2017 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони ввезення на український ринок друкованої продукції з території держави-агресора (р.№6291, н.д. В.Кривенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поетапної заборони ввезення на територію України видавничої продукції з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України (р.№6291-1, н.д. Р.Семенуха, В.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей розповсюдження фільмів та іншої аудіовізуальної продукції, створеної за участю держави-агресора (р.№6623, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України, в тому числі й на тимчасово окупованій території України) (р.№6660, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 100-ліття від часу заснування Національної академії наук України (р.№6471, н.д. Т.Кремінь та ін.).

 

Інші питання:

 

Про проект Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029, н.д.М.Іонова та ін.).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029-1, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про авторське право і суміжні права” щодо діяльності організацій колективного управління (р.№7014,  н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про авторське право і суміжні права” щодо діяльності організацій колективного управління
 (р.№
7014-1, н.д. О.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності (р.№5699, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону прав на сорти рослин” (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3144,  н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо уточнення деяких положень) (р.№4349,   н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 14 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (р.№6533, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Про проект Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році.

Про роботу органів виконавчої влади щодо  введення в дію новобудов та об’єктів незавершеного будівництва сфери освіти та науки України.

Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань науки і освіти на період  сьомої сесії восьмого скликання.

Про внесення змін до складу робочої групи з підготовки комплексного проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

17 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості (р.№7117, Президент України).

Проект Закону про засади державної політики охорони здоров'я
(р.№2409а, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про організацію медичного обслуговування населення в Україні (р.№7065, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів (р.№6367, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини (р.№6634, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р.№2386а-1, друге читання).

Проект Постанови про першочергові заходи для забезпечення соціального захисту медичних працівників та недопущення руйнації системи охорони здоров’я в Україні (р.№7139, н.д. України О.Богомолець та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України  (р.№7116, КМУ).

 

Інші питання:

Про забезпечення лікарськими засобами, імунобіологічними препаратами та медичними виробами, які закуповуються із залученням спеціалізованих міжнародних організацій.

Про стан виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" в частині скасування вимоги обов’язкового відпрацювання протягом трьох років за направленням випускників вищих медичних навчальних закладів, які здобули освіту за кошти державного або місцевого бюджетів.

Про позаштатних радників, консультантів Міністерства охорони здоров’я України та його посадових осіб.

Про робочі групи і групи експертів Міністерства охорони здоров’я України та джерела фінансування їх діяльності.

 

20 жовтня  

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. № 12, о 14.30)

 

 "Круглий стіл" на тему: "Проблемні питання виконання органами виконавчої влади Закону України "Про гуманітарну допомогу" № 1192-XIV від 22 жовтня 1999 року із змінами для потреб антитерористичної операції".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

___________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал  №3, о 14.30)

 

18 жовтня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" щодо реалізації прав мешканців гуртожитків як побутових споживачів  (р.№6069, н.д. В.В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№5631, н.д. О.В.Романовський та ін.).

Проект Закону про «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу». (Зазначений законопроект розроблено на виконання рішення Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки від 21 червня 2017 року (протокол № 48), як узагальнюючий на основі законопроектів р.№5722, 6277, 6277-1, 6306).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA) (р.№0164, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул. М.Грушевського,5, кулуари, 3 поверх, зал №5, о 14.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність (р.№6016-д, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України (р.№4614, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС) (р.№4615, КМУ).     

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування розміщення побутових відходів) (р.№4836,  н.д. Н.П. Южаніна  та ін.).     

 

Інші питання:

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків (р.№6776, КМУ).   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

18 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"(щодо звільнення співвласників багатоквартирного будинку від плати за надання інформації з Державного реєстру прав) (р.№5268, н.д. О.С.Довгий)

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення забезпечення права на необхідну оборону) (р.№5603, н.д. О.І.Лапін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо вдосконалення порядку державної реєстрації громадських об'єднань та їх відокремлених підрозділів) (р.№5620, н.д. А.Є.Білецький, О.М.Петренко).

            Проект Закону про внесення зміни до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України" щодо установчих документів неприбуткової організації (р.№5622, н.д. В.В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті, факту Голодомору 1932-1933 років в Україні  (р.№5692,  н.д. Ю.-Б.Р.Шухевич).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення трудового договору та виплат належних працівникові сум у разі його смерті (р.№5716,  н.д. Ю.В.Бублик).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму використання прибережних захисних смуг (р.№5721, н.д.  Ю.-Б.Р.Шухевич).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень (р.№6023, КМУ).        Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей виконання кредитних зобов'язань на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей (р.№6029, н.д. А.П.Денисенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо удосконалення оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав (р.№6121, н.д. О.В.Ляшко ін.).

            Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України Порошенка П.О. щодо присвоєння Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету звання Герой України (р.№6153, н.д. Сугоняко О.Л. та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про судовий збір" щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів (р.№6211, КМУ).           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язку службових осіб подавати інформацію про наявність громадянства (підданства) іншої держави (держав) (р.№6216, н.д. Ю.М.Македон та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221, н.д. Ю.В.Бублик).

            Проект Закону про внесення змін до статті 219 Кримінального процесуального кодексу України щодо встановлення граничних строків досудового розслідування до моменту повідомлення про підозру (р.№6222, н.д. Ю.В.Бублик ).

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Господарського кодексу України щодо статусу дочірніх підприємств  (р.№6223, н.д. Ю.В.Бублик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники (р.№6231, н.д.  А.І.Шкрум  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники (р.№6231-1, н.д. А.І.Шкрум  та ін.).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу (р.№6233, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо депутатів сільських рад) (р.№6300, н.д. Р.Є.Демчак та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення питання відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки (р.№6319, н.д. Ю.В.Бублик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№6353, н.д. А.А.Кожем'якін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українського села та відродження фермерства (р.№6368, н.д. В.Є.Івченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг (р.№6388, КМУ).

            Проект Закону про фінансовий лізинг (р.№6395, н.д. М.В.Довбенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення покарання за деякі злочини проти осіб похилого віку (р.№6397, н.д. Г.Б.Бобов).

            Проект Закону про внесення змін до статті 67 Кримінального кодексу України щодо встановлення обставиною, яка обтяжує покарання, вчинення злочину щодо особи визнаної інвалідом (р.№6398, н.д. Г.Б.Бобов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, КМУ).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (р.№6442, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких питань ліцензійних та дозвільних процедур
(р.№6456, н.д.  В.В.Галасюк  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій) (р.№6464, н.д. А.В.Шинькович та ін.).

            Проект Закону про надання житлової допомоги громадянам України, житло яких було зруйноване (знищене) або пошкоджене внаслідок збройної агресії держави-агресора (р.№6472, н.д. І.М.Суслова  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційної публікації законів України та інших нормативно-правових актів (р.№6518, н.д. О.В.Ляшко, В.М.Литвин).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації (р.№6560, н.д.  В.П.Сюмар  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо термінів обрання запобіжного заходу (р.№6575, н.д. Б.Ю.Береза).

            Проект Закону про внесення змін у Додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо впорядкування назв і мережі місцевих прокуратур (р.№6595,  н.д. О.С.Сотник та ін.).

            Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини (р.№6634, н.д. І.В.Сисоєнко  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України (р.№6647, н.д. А.Л.Палатний  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за умисне знищення або пошкодження об'єкта життєзабезпечення (р.№6653, н.д. Ю.В.Бублик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України, в тому числі й на тимчасово окупованій території України) (р.№6660, н.д. А.Ю.Іллєнко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 40 Житлового кодексу Української РСР (р.№6724, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо розширення переліку кримінально-карних способів доведення до самогубства чи самокалічення або замаху на самогубство чи самокалічення)
(р.№6748, н.д. П.Я.Унгурян  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді (р.№6751, н.д. Ю.В.Бублик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оскарження та перегляду постанов по справах про адміністративні правопорушення (р.№7016, н.д. В.М.Король  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо співпраці із закордонними українцями) (р.№7033, КМУ).        

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№7034, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про робочу групу щодо доопрацювання до другого читання проекту Закону про медіацію (р.№3665, н.д. А.І.Шкрум та ін.).

            Про виконання положень Закону України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України».

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211, о 14.15)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо особливості космічної діяльності України у 2018 році (р.№7154, н.д. М.П.Курячий та ін.).

Проект Закону про деякі особливості виконання Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України у 2018 році (р.№7205, н.д. В.В. Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№5399, н.д. О.Л.Сугоняко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо процедури призначення на посаду та звільнення з посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) (р.№7018, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України"  (щодо  процедури  призначення на посаду та звільнення з посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) (р.№7018-1, н.д. І.Суслова та ін.)

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань розслідування причин надзвичайної ситуації, яка сталася 26 вересня 2017 року на військових складах боєприпасів біля с. Калинівка Вінницької області та бездіяльності органів МВС, зокрема, керівництва Нацгвардії та МНС (р.№7143, н.д. С.Каплін). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд проектів постанов Верховної Ради України на відповідність їх оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та інших прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, кулуари, 3 поверх, о 12.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо несанкціонованої реклами) (р.№7004, н.д. Д.Лінько, А.Лозовий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період з виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (р.№7048,  н.д. В.Рабінович).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів незавершеного будівництва та майбутніх об’єктів нерухомості (р.№7084, н.д. Д.Андрієвський та ін.). 

  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування (р.№7085, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України
(р.№7116, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

( вул. Садова, 3-а, кімн. 1016, о 14:30)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про запобігання та протидію домашньому насильству (р.№5294, друге читання).

Проект Закону про соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій, збройної агресії або збройного конфлікту (р.№6270-1, н.д. Н.В.Веселова).

 

ІІ. Інші питання:

Про пропозиції щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у  2017 році.

 

 

20-23 жовтня

( м. Одеса)

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету спільно з Комісією з питань фізичної культури, спорту і туризму Сейму Республіки Польщі на тему: "Розвиток туризму в Одеській області, як ефективний приклад успішної співпраці влади та бізнесу на регіональному рівні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525 о 14 год. 30 хв.)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового механізму дії колективних договорів (р.№6632, н.д. Н.Кацер-Бучковська та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відпустки при народженні дитини (р.№6460, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівником) (р.№6662, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо підвищення гарантій соціального захисту вагітних жінок (р.№7113, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо захисту права громадян України на справедливе пенсійне забезпечення (р.№6469, н.д. Т.Батенко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо забезпечення права жінок на заслужену пенсію (р.№6558, н.д. Т.Констанкевич та ін.)

Проект Закону про внесення змін до розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо забезпечення права жінок на заслужену пенсію (р.№6558-1, н.д. О.Довгий).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3-1 Закону України "Про оплату праці" щодо збереження пільг громадянам, які одержали статус особи, що працює, проживає або навчається на території населеного пункту, якому надано статус гірського (р.№6690, н.д. А.Лопушанський).

 

ІI.Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6540, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (р.№6439, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законодавчих актів України (щодо відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (р.№6627, н.д. І.Рибак І.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді (р.№675, н.д. Ю.Бублик Ю).

Проект Закону про судово-експертну діяльність в Україні (р.№6264, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення максимального розміру штрафних санкцій по заборгованості за житлово-комунальні послуги та кредитних договорах (р.№6140, н.д. В.Кривохатько).

 

Інші питання:

Затвердження рекомендацій Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення за результатами робочої поїздки в Донецьку область.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

18 жовтня 

Інші питання:

 

Про стан реалізації Рекомендацій Парламентських слухань на тему: «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи».

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

____________________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

18 жовтня 

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо заходів з детінізації оподаткування ввезення товарів в окремих випадках (р.№6755, н.д. Р.Є.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо заходів з детінізації оподаткування ввезення товарі жовтнв в окремих випадках" (р.№6756, н.д. Р.Є.Демчак  та ін.).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання законодавства у сфері залізничного транспорту та діяльність ПАТ “Укрзалізниця”:

стан виконання основних фінансово-економічних показників господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» за 9 місяців 2017 року;

тарифна політика та дерегуляція вагонної складової тарифу на перевезення;

стратегія розвитку ПАТ «Укрзалізниця» до 2021 р. щодо підвищення ефективності системи корпоративного управління, економічної ефективності компанії, фінансової стабільності; забезпечення задоволення попиту на вантажні перевезення; виконання інвестиційного плану на 2017-2021 рр;

стан та перспективи розвитку міжнародних перевезень (вантажних та пасажирських перевезення).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

19 жовтня

 

Інші питання:

Застосування державними банками процедур фінансової реструктуризації, передбачених Законом України  "Про фінансову реструктуризацію" та проблеми, які виникають під час практичного застосування положень Закону.

 

 

20-21 жовтня, о 15.00

(м. Умань, вул. Садова, 2, зал засідань Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини)

 

Інші питання:

Засади стратегічного реформування державного банківського сектору.

Інструменти фінансування сільського господарства в Україні.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.00)

 

19 жовтня

Інші питання:

Про стан виконання Фондом державного майна України рішень судів України та Європейського суду з прав людини стосовно приватизації нежитлового приміщення у м. Києві.

Щодо приватизації публічних акціонерних товариств "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

 

Головне організаційне управління

13 жовтня  2017 року