ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

одинадцятої сесії 2024 року

(19 23 лютого 2024 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кім. 12, о 15.30)

 

22 лютого

(Головував Гайду О.В.)

(Присутні 24 народні депутати з 30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Інформація про основні положення проектів законів:

про внесення змін до деяких законів України щодо обігу насіння сортів бавовника в Україні (р.№10427, н.д. С.Чернявський та ін.).

про внесення змін до деяких законів України щодо поширення сортів бавовника в Україні (р.№10427-1, н.д. С.Чернявський та ін.).

 

Інші питання

Про схвалення Рекомендацій виїзних комітетських слухань на тему: "Молочна галузь України: стан, проблеми та шляхи їх вирішення".

Інформація Міністра аграрної політики та продовольства України та Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо ситуації, яка склалася на українсько-польському кордоні.

Інформація щодо звернень, направлених до Прем'єр-міністра України і Кабінету Міністрів України на виконання рішень Комітету за період з 01.01.2023 року по теперішній час в рамках здійснення Комітетом контрольної функції.

 

Комітет з питань антикорупційної політики

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

20 лютого

 (Головувала Радіна А.О.)

(Присутні 11 народних депутатів з 11)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності діяльності у сфері виявлення, розшуку та управління активами (р.№10069, н.д. О.Ткаченко та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства та з метою проведення антикорупційної експертизи:  (р.№№10399, 10380, 10068, 9569, 10308, (із зауваженнями), 10256 (із зауваженнями),  р.№№10215, 10313, доопрацьований (із зауваженнями), р.№№10190, 9083, 10265, (із зауваженнями),  рр.№№9462, 10157 (із зауваженнями),  р.№№9283, 10244, 9116, (із зауваженнями), р.№№9319, 10236, 10143, 10094, р.№№10425, (із зауваженнями), 6369-д, доопрацьований).

 

Інші питання

Звіт про підсумки роботи Комітету у період вересня 2023 року – лютого 2024 року.

 

Комітет з питань бюджету

________________________________

(у режимі відеоконференції, о 17.30)

 

19 лютого

(Головував Гевко В.Л.)

(Присутні 29 народних депутатів з 36)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про особливості припинення державних підприємств за рішенням Фонду державного майна України" (р.№9387, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

Інші питання

Щодо проведення засідань Комітету з питань бюджету у період одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

19 лютого

 (Головував Наталуха Д.А.)

(Присутні 13 народних депутатів з 15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№5593-д, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

Інші питання

Щодо проведення виїзного спільного засідання у березні 2024 року між Комітетом Верховної Ради України з питань економічного розвитку та Комітетом Сейму Литовської Республіки з питань економіки на тему: "Виклики війни  для литовської та української економік - знайдемо найкращі рішення разом".

Щодо проведення спільного круглого столу у місті Вільнюсі, в залі Сейму Литовської Республіки на тему: "Виклики війни для економіки Литви та України - шукаймо рішення разом".

 

21 лютого

 (у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

(Головував Наталуха Д.А.)

(Присутні 13 народних депутатів з 15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава  (р.№5593-д,  друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

21 лютого

(Головував Герус А.М.)

(Присутні 22 народні депутати з 26)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері забезпечення енергетичної ефективності (р.№10393, КМУ) – рекомендовано включити в порядок денний сесії та прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо державного енергетичного нагляду (контролю) у сфері теплопостачання (р.№10403, КМУ) – розгляд продовжується.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до парламентів та урядів іноземних держав, міжнародних організацій та парламентських асамблей у зв’язку з другою річницею повномасштабного збройного вторгнення російської федерації в Україну та десятою річницею протистояння Українського народу збройній агресії російської федерації  (р.№11019, н.д. Р. Стефанчук).

Проект Закону про внесення змін до Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року (р.№6227, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення термінології у відповідність із законодавством у сферах містобудівної діяльності та дорожнього господарства (р.№10182, КМУ).

 

Інші питання

Звіт про роботу Комітету за 10-ту сесію.

Про внесення змін до Плану роботи комітету на одинадцяту сесію, щодо виїзного засідання 27 лютого 2024 року у м. Черкаси на тему: "Напрями ефективного розвитку централізованого теплопостачання міст України".

Щодо кандидатур до складу конкурсної комісії НКРЕКП (відповідно до ст.8 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг").

Інформація Директора ПАТ Укрнафта С.Корецького щодо результатів роботи компанії за 2023 рік.

22 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 9.00)

 

 (Головував Бондар М.Л.)

 

Круглий стіл на тему: "Розвиток вугледобувних підприємств та проблеми вугільної галузі".

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 13.00 )

 

 20 лютого

(Головував Мережко О.О.)

(Присутні 12 народних депутатів з 14)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до парламентів та урядів іноземних держав, міжнародних організацій та парламентських асамблей у зв’язку з другою річницею повномасштабного збройного вторгнення російської федерації в Україну та десятою річницею протистояння Українського народу збройній агресії російської федерації (р.№11019, н.д. Р.Стефанчук та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Інші питання

Про виконання рішень засідання Комітету (Протокол №186 від 17.01.2024) щодо докорінного реформування ООН, зокрема Ради Безпеки ООН.

 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

21 лютого

(Головувала Климпуш-Цинцадзе І.О.)

(Присутні 7 народних депутатів з 8)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Законопроекти спрямовані на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, підготовлені до ІІ читання:

Проект Закону про доброчесне лобіювання (р.№10337, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№5593-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків" та деяких інших законодавчих актів України щодо регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках (р.№5865, друге читання).

 

Щодо визначення законопроектів такими, що спрямовані на адаптацію законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції (всього 56 законопроектів).

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_________________________________________

 (у режимі відеоконференції, о 16.00)

 

19 лютого

 (Головував Завітневич О.М.)

(Присутні 18 народних депутатів з 20)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оборонні закупівлі" щодо удосконалення правового регулювання ціноутворення в оборонних закупівлях під час дії правового режиму воєнного стану (р.№10454, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

22 - 23 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 16.00, 9.00)

 

(Головував Завітневич О.М.)

(Присутні 17 народних депутатів з 20)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до глави ХІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо строків строкової військової служби (р.№11035, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до глави ХІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо строків строкової військової служби (р.№11035-1, н.д. О.Гончаренко) – рекомендовано відхилити.

 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кім. 407, о 15.00)

 

21 лютого

(Головувала Шуляк О.О.)

(Присутні 24 народні депутати з 26)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні (р.№4298, друге читання).

Питання адміністративно - територіального устрою

Про перейменування окремих населених пунктів Дніпропетровської та Миколаївської областей, назви яких містять символіку російської імперської політики або не відповідають стандартам державної мови (всього 28 населених пунктів).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу" щодо вдосконалення проходження дипломатичної служби (р.№10370, Президент України).

 

Інші питання

Про внесення змін до деяких рішень Комітету щодо утворення підкомітету з питань деколонізації Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – рішення прийнято, утворено підкомітет з питань деколонізації.

 

22 лютого

 (вул. Садова, 3а, кім. 407, о 10.00)

(продовження засідання від 21.02.2024)

 

 (Головувала Шуляк О.О.)

(Присутні 24 народні депутати з 26)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні (р.№4298, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

Про повторний розгляд проекту Закону  про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення участі місцевого самоврядування у міжтериторіальному та транскордонному співробітництві (р.№9450, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.30)

 

19 лютого

(Головував Маслов Д.В.)

(Присутні 18 народних депутатів з 19)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про доброчесне лобіювання (р.№10337, друге читання) -- рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

Комітет з питань правоохоронної діяльності

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

21 лютого

(Головував Іонушас С.К.)

(Присутні 23 народних депутата з 23)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення роботи Бюро економічної безпеки України (р.№10440, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів щодо забезпечення незалежності та деполітизації роботи Бюро економічної безпеки України (р.№10440-1, н.д. Д.Разумков та ін.) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення роботи Бюро економічної безпеки України та уточнення окремих положень з метою забезпечення захисту прав учасників кримінального провадження (р.№10440-2, н.д. Г.Янченко) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення роботи Бюро економічної безпеки України (р.№10440-3, н.д. Я.Железняк та ін.) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення роботи Бюро економічної безпеки України з метою посилення захисту прав та інтересів бізнесу (р.№10440-4, н.д. Н.Южаніна та ін.) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення законодавства в сфері здійснення лобіювання (р.№10373, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо протидії порушенням у сфері лобіювання (р.№10373-1, н.д. Л.Буймістер) рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок i домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція) (р.№8329, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за несанкціоноване втручання, збут або розповсюдження інформації, що оброблюється в публічних електронних реєстрах та посилення кримінальної відповідальності під час дії воєнного стану за кримінальні правопорушення у сфері використання інформаційно-комунікаційних систем (р.№10242, друге читання).

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

______________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 9.30)

 

19 лютого

(Головував Кальченко С.В.)

(Присутні 10 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб органів державної влади, інших державних органів та суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що можуть загрожувати економічній безпеці України (р.№10461, н.д. Я. Железняк) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України у Міністерстві оборони України, Збройних Силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, правоохоронних органах спеціального призначення, посади в яких комплектуються військовослужбовцями" (р.№10428, н.д. А.Скороход) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України для підготовки та комплексного врегулювання питань надання соціальних гарантій ветеранам війни, Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України за шість місяців діяльності (р.№11004, н.д. А. Остапенко та ін.).

Проект Постанови про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з  питань правового статусу, соціальної підтримки, медичного забезпечення ветеранів війни, військовослужбовців, Захисників і  Захисниць та  членів їх сімей  про виконану роботу за шість місяців діяльності  (р.№11005, н.д. Я.Зінкевич).

 

22 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 9.30)

 

 (Головував Кальченко С.В.)

(Присутні 9 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Медяника В.А. (р.№11036, н.д. С.Кальченко) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Постанови про Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства під час відчуження об’єктів державної власності України, розташованих за кордоном, про виконану роботу за рік її діяльності (р.№11032, н.д. Ф.Веніславський). 

 

22 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 19.00)

 

 (Головував Кальченко С.В.)

(Присутні 9 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

На засіданні Комітету у режимі відеоконференції був присутній народний депутат України Безгін Віталій Юрійович – автор проекту Постанови.

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади в місті Києві – столиці України під час воєнного стану" (р.№11038, н.д. В.Безгін) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

 

 

 

Комітет з питань свободи слова

__________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

21 лютого

(Головував Юрчишин Я.Р.)

(Присутні 3 народних депутата з 4)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№5593-д, друге читання).

 

Інші питання

Про звернення АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" щодо страхування журналістів та інших працівників медіа для забезпечення додаткових гарантій захисту журналістів, які працюють у районах ведення воєнних (бойових) дій та/або на тимчасово окупованих територіях України.

Про внесення змін до Положення про Громадську Раду при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова.

Про звернення журналіста інформаційного агентства "Журналісти проти корупції" Олександра Жукова щодо неналежного розгляду правоохоронними органами його заяв про перешкоджання журналістській діяльності та подальшого досудового розслідування.

Про звернення депутатів Ковельської районної  ради до  Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення переслідування представників засобів масової інформації та журналістів.

Про звернення Михайла Безщасного від 21.01.2024 р. щодо можливого порушення Національним антикорупційним бюро України вимог Закону України "Про звернення громадян".

Про звернення Михайла Безщасного від 05.02.2024 р. щодо можливого порушення Національним антикорупційним бюро України вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію".

Про звернення Михайла Безщасного від 14.02.2024 р. щодо можливого порушення Національним антикорупційним бюро України вимог Закону України "Про звернення громадян".

Про ознайомлення з інформаційно-аналітичною довідкою, підготовленою аналітичним відділом газети "Повернись на 100%" щодо загальної внутрішньополітичної та соціально-економічної ситуації на тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Про затвердження заяв та звернень Комітету з питань свободи слова.

Інформація про проведення Комітетом з питань свободи слова засідання "круглого столу" на тему: "Журналістські стандарти та професійна етика в умовах війни" 28.02.2024 р.).

 

Комітет з питань транспорту та інфраструктури

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, об 11.00)

 

19 лютого

 (Головував Кісєль Ю.Г.)

(Присутні 20 народних депутатів з 22)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення діяльності в галузі державної авіації України (р.№9379, друге читання) – доопрацьовується в комітеті.

           

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

19 лютого

(Головував Гетманцев Д.О.)

(Присутні 25 народних депутатів з 32)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків" та деяких інших законодавчих актів України щодо регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках  (р.№5865, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому

Перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону про електронні аграрні розписки (р.№9266, друге читання)рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

21 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

 (Головував Гетманцев Д.О.)

(Присутні 27 народних депутатів з 32)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Бюро економічної безпеки України" щодо удосконалення роботи Бюро (р.№10439, КМУ) – рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності та деполітизації роботи Бюро економічної безпеки України (р.№10439-1, н.д. Д.Разумков та ін.) – рекомендовано відхилити.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Бюро економічної безпеки України" та інших законів України щодо удосконалення роботи Бюро (р.№10439-2, н.д. Я.Железняк та ін.) рекомендовано відхилити.

 

22 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 16.00)

 

 (Головував Гетманцев Д.О.)

(Присутні 22 народних депутата з 32)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства (р.№9662, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

23 лютого

 (у режимі відеоконференції, о 9.00)

 (Головував Гетманцев Д.О.)

(Присутні 22 народних депутата з 32)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Перегляд рішення Комітету щодо проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства (р.№9662, друге читання) – рекомендовано прийняти в ІІ читанні та в цілому.

 

Комітет з питань цифрової трансформації

__________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, зал засідань 1034, о 10.30)

 

22 лютого

 (Головував Крячко М.В.)

(Присутні 6 народних депутатів з 7)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України  (р.№10423. КМУ).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№10066, КМУ).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№10066-1, н.д. Г.Янченко, С.Швец).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№10066-2, О.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про систему державного сприяння благодійній діяльності в Україні (р.№10154, н.д. С.Гривко).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо порядку набуття права власності на безхазяйні транспортні засоби (р.№10204, н.д. С.Гривко).

Проект Закону про ветеранське підприємництво (р.№10258, н.д. Т.Тарасенко  та ін.).

Проект Закону про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального (р.№10346, н.д. Д.Гетманцев та ін.).

 

Інші питання

Про затвердження Розкладу засідань Комітету на березень 2024 року.

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

 

23 лютого 2024 року