ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 18 – 22 червня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 14.00)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур (р.№6673, друге читання).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру (р.№4532, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності (р.№7060, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні (р.№6049-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками  (щодо уточнення редакції пункту 2 розділу І) (р.№3157, друге читання).

Проект Закону про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів (р.№8450,  н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку  (р.№8171, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" щодо переліку техніки і обладнання для агропромислового комплексу (р.№8275, н.д. Л.Козаченко та ін.).

Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію (р.№6527, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо становлення і розвитку сільськогосподарської кооперації та її державної підтримки (р.№6527-1, н.д. Ю.Тимошенко, В.Івченко).

Проект Закону про державний контроль за генетично модифікованою продукцією у сільському господарстві та харчовій промисловості (р.№7186, н.д. М.Люшняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких  законів України щодо відстеження і маркування генетично модифікованих організмів та обігу, відстеження і маркування харчових продуктів, кормів та/або кормових добавок, ветеринарних препаратів, отриманих з використанням генетично модифікованих організмів (р.№7210, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         (вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№7304, друге читання).

 

Інші питання:

Про проблемні питання реалізації державної житлової політики.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

20 червня

   II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 30 законопроектів, у тому числі: (р.№№8338, 0184, 8331-1, 8348, 8349, 8354, 8346, 8341,8382, 8370, 8341, 8344, 8350, 8371, 8345, 8342, 8388, 8393, 8342-1, 8347, 8378, 8381, 8270-1, 8270-27171-д, 5550-д).

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

20 червня

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) (р.№8329, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області) (р.№8380, н.д. О.Горбунов та ін.).

 

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг.

Про інформацію проекту "Реформа управління на сході України", що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH щодо їх участі в процесі впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Про інформацію Всеукраїнської Асоціації центрів надання адміністративних послуг щодо її діяльності у сфері підвищення якості надання адміністративних послуг в умовах децентралізації владних повноважень.

Про інформацію підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету щодо результатів проведення Другого полтавського регіонального форуму міжмуніципального співробітництва, що відбувся 30 травня 2018 року у місті Полтава.

Про інформацію щодо результатів проведення 8 червня у смт. Авангард Одеської області круглих столів Комітету "Вдосконалення базового Закону системи місцевого самоврядування та механізмів участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення. Поточний стан і перспективи проведення реформи децентралізації у сфері освіти", "Актуальні питання у сфері розвитку співробітництва територіальних громад та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади" та 11 червня Форуму "Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади у південно-західній частині Одеської області: стан та перспективи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систем (р.№6624, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) (р.№6598, доопрацьований, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про тваринний світ" (щодо охорони тваринного світу) (р.№8242, н.д. І.Рибак та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо захисту населення від шуму та інших факторів (р.№8366, н.д. І.Котвіцький, Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо підвищення відповідальності за правопорушення у сфері охорони рослинного світу (р.№8382,  н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до пункту 2 Розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо витрат на виплату і доставку пільгових пенсій (р.№8377-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Кодексу з процедур банкрутства (р.№8060, друге читання).

Проект Закону про концесії (р.№8125, друге читання).

Проект Закону про детінізацію ринку металургійної сировини (про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо операцій з металобрухтом) (р.№7497, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

20 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про економічне співробітництво (р.№0187, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту "Фінська підтримка реформи української школи" (р.№0190, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про трудову діяльність членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ (р.№0191, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року (р.№0193, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про залізничний транспорт України (р.№7316, н.д. В.Остапчук та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 119 законопроектів: (р.№№8279, 8273, 8277, 8291, 8293, 8272, 8271, 8276, 8275, 8274, 8278, 8286, 8281, 8289, 8287, 8309, 8314, 8313, 8316, 8308, 8315, 8259-1, 8270-2, 8327, 8270-1, 8324, 8321, 8319, 8323, 8263-1, 8270-3, 8334, 8333, 8332, 8330, 8329, 8336, 8357, 8360, 8354, 8351, 8355, 8342-1, 8332-1, 8386, 8377, 8381, 8375, 8385, 8380, 8382, 7511, 8373, 8369, 8370, 8374, 8363, 8364, 8362, 8358, 8356, 8301-1, 8338, 8321-1, 8308-1, 8304-1, 8340, 8339, 8342, 8341, 8350, 8349, 8346, 8348, 8345, 8344, 8268, 8317, 8322, 8337, 8388, 8395, 8387, 8407, 8405, 8404, 8400, 8403, 8393, 8396, 8390, 8389, 8391, 8394, 8399, 7544, 7220, 6353, 8377-1, 8431, 8429, 8432, 8428, 8430, 8392-1, 8387-1, 8355-1, 0188, 8423, 8421, 8417, 8412, 8413, 8410, 8414, 8420, 8409, 8422, 8463).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень з питань охорони громадського порядку і державного кордону (р.№8206, н.д. Найєм М.-М. та ін.).

Проект Закону про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві (р.№8457, н.д. А.Кожем'якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо надання слідчим та прокурорам права самостійного призначення окремих слідчих дій в ситуаціях, коли такі дії не зачіпають права та свободи інших осіб (р.№8273, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (р.№7286, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності (р.№8336, н.д. А.Геращенко, Д.Білоцерковець).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення переліку злочинів, за яких може проводитися спеціальне досудове розслідування) (р.№6706, н.д. О.Сугоняко).

 

Інші питання:

Про заслуховування інформації щодо проведення експерименту з об’єднання в одному підрозділі  слідчих та оперативних працівників Національної поліції України.

Про заслуховування інформації про результати роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів за рік роботи.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про запобігання корупції" щодо підвищення ролі уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції (р.№8375, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку проведення спеціальної перевірки кандидата на посаду прокурора (р.№8389, н.д. М.Паламарчук, В.Король).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв’язку з прийняттям Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" (р.№7441, Президент України).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№0184, 0185, 0186, 0187, 0188, 0190, 8177, 8183, 8187, 8187-1, 8189, 8190, 8192, 8193, 8193-1, 8194, 8195, 8196, 8197, 8204, 8204-1, 8207, 8215, 8220, 8221, 8222, 8260, 8264, 8323, 8326, 8328).

Проекти постанов: (р.№№8343, 8352, 8353, 8357, 8359, 8376, 8379, 8384, 8386, 8401, 8417, 8421).

Проекти законів України (р.№№2475а-4, р.№№7047, 7047-1, 7090, 7105, 7187, 7295, 7366, 7366-1, 7366-2, 7366-3, 7366-4, 7366-5, 7366-6, 7366-7, 7462, 7463, 7480, 7489, 7528, 7534, 7538, 8115, 8156, 8314, 8322, 8332-1, 8337, 8341, 8345, 8348, 8349, 8350, 8364, 8371, 8372, 8373, 8385).

Проекти законів України (р.№№3670-д, д/П, 7051, 7303, 7307, 8140,  8302, 8309, 8374).   

Поекти законів України (р.№№5194, 7128, 7191, 7257, 7401, 7438, 7529, 7529-1, 8006, 8027, 8028, 8072, 8092, 8096, 8308, 8308-1, 8321, 8321-1).

Проекти законів України (р.№№6113, 6407, 6483, 6513, 6523, 7183, 7183-1, 8043, 8044, 8191, 8275, 8281, 8286, 8298, 8399, 8411, 8423, 8430).

Проекти законів України (р.№№8023, 8102, 8103, 8104, 8109, 8165, 8208, 8319, 8354, 8370).

Проекти законів України (р.№№5550-д, -д/П, 6553, 7279-д, -д/П, 7471-д,-д/П, р.№№8229, 8304-1, 8325, 8325-1, 8327, 8336, 8339, 8346, 8347, 8358, 8361, 8377, 8377-1, 8378, 8382, 8396, 8403, 8404, 8405, 8412, 8432, 8457, 8459, 8461).

Проекти законів України (р.№№8252, 8262, 8301-1, 8274, 8276, 8389, 8390, 8391, 8395, 8402, 8406, 8414, 8438).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо вжиття невідкладних заходів із прискорення паювання земель державної власності (р.№6433, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Бюджетного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6541, КМУ).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо модернізації окремих положень в галузі санітарно-епідемічного благополуччя населення) (р.№6625, н.д. Є.Балицький,           О.Ревега).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" та деяких законодавчих актів України щодо заходів детінізації діяльності суб’єктів електронної комерції (р.№6754, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо створення умов для детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (р.№6757, н.д. Р.Демчак та ін.)Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування митом деяких товарів, направлених на стимулювання залучення інвестицій для розвитку гірських населених пунктів в Україні (р.№7039, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, яким надано статус гірських (р.№7040, н.д. А.Лопушанський).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д М.Головко). Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо здійснення внесків на підтримку політичних партій (р.№8078, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про заходи щодо впорядкування використання прапорів та інших державних символів іноземних держав на території України  (р.№8212, н.д. В.Балога).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про судову експертизу та самоврядування судових експертів (р.№8223, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України) (р.№8230, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо дозволеної безліцензійної діяльності) (р.№8232, н.д. Є.Мураєв)

 Проект Закону про засади формування та діяльності політичних інститутів у Верховній Раді України (р.№8233, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання порушенню процедури внесення змін до Конституції України, призначення всеукраїнського референдуму, прийняття законів) (р.№8234, н.д.  Є.Мураєв).

Проект Закону про правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших об’єктів фізичними особами (р.№8257, доопрацьований,  А.Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо добровільного декларування коштів, майна та інших об'єктів фізичними особами (р.№8258, н.д. А. Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо посилення конкуренції на ринку постачання природного газу) (р.№8312, н.д. А. Лопушанський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посвідчення заповіту та довіреності у сільській або селищній раді) (р.№8299, н.д. С.Міщенко).

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету на липень 2018 року.

Про зустріч із керівництвом Державного бюро розслідувань щодо початку роботи бюро, удосконалення законодавства, пов’язаного із діяльністю   Державного бюро розслідувань шляхом співпраці із Комітетом з питань запобігання і протидії корупції.

Про презентацію і обговорення експертної думки незалежних експертів Міжнародної антикорупційної ради (МАКР) "Електронної декларації як спосіб виявлення статків набутих незаконним шляхом". 

Про обговорення питання щодо подальшого проведення кваліфікаційного відбору представника  від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про звернення народного депутата України – члена  Комітету   Ричкової Т.Б. з приводу загроз у сфері енергетичної безпеки України, зокрема виявлення фактів виведення за межі України коштів ДП НАЕК "Енергоатом" в особливо великих розмірах.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15)

 

20 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації (р.№0182, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про реадмісію осіб (р.№0188, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Швейцарською Конфедерацією про реадмісію осіб (р.№0192, КМУ).

 

Інші питання:

Про міжпарламентську співпрацю ВРУ:

про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення;

про візит членів Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи до м.Лондон (Великобританія) у період х 19 по 21 липня 2018 року з метою участі в чергових засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.10) 

 

19 червня

 

Інші питання:

Про включення послуг міжнародного зв’язку, транзиту трафіку та послуг роумінгу до переліку товарів та послуг, що є об’єктом оподаткування ПДВ за нульовою ставкою.

Про розгляд інформації ПАТ "Укрпошта" щодо матеріально-фінансового забезпечення працівників галузі поштового зв’язку.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

( вул. Банкова, 6-8, кімн. 209,  о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про переміщення через державний кордон України культурних цінностей (р.№8021, н.д. І. Подоляк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про врегулювання питань в окремих галузях охорони здоров'я (р.№7480, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби (р.№7528, н.д. C.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про переміщення через державний кордон України культурних цінностей" (р.№8022, н.д. І. Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про переміщення через державний кордон України культурних цінностей" (р.№8023, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного розвитку художнього та артистичного персоналу театру (р.№8222, н.д. А.Геращенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про вищу освіту” (щодо обов’язкової атестації осіб, які здобувають ступінь магістра медичного або фармацевтичного спрямування, інтернів) (р.№8364, н.д.В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо статусу керівника вищого навчального закладу) (р.№1151, н.д.В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи стосовно забезпечення прав корінних народів, національних меншин України на навчання рідною мовою (р.№7259, н.д.В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо врахування висновків Венеційської комісії стосовно положень Закону України “Про освіту” що регулюють використання державної мови та мови національних меншин в освіті (р.№7402, н.д.О.Вілкул).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень
(р.№6023, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів (р.№5694, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи” (р.№0190, КМУ).

Інші питання:

Про внесення змін до складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав” (реєстр. № 7539 від 01.02.2018), поданого Кабінетом Міністрів України до повторного першого читання.

Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань науки і освіти на період  восьмої сесії восьмого скликання.

Про внесення змін до Рішення Комітету з питань науки і освіти від 18 квітня 2018 року “Про нагородження працівників секретаріату Комітету з питань науки і освіти”

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 14.30)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про національну безпеку України (р.№8068, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

19 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безпечних умов надання медичної допомоги (р.№6311, н.д.  І. Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту мирних (цивільних) громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№7046, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту мирних (цивільних) громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій чи збройних конфліктів (р.№7046-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р.№7069-1, н.д. Ю. Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист" щодо права на пільгове санаторно-курортне лікування членів сімей померлих (загиблих) військовослужбовців (р.№7469, н.д.                       С. Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітнього (малолітньої) (р.№6151, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" щодо внесення до декларації даних про лікування та/або навчання осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та їх близьких осіб (р.№6434, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення назв закладів охорони здоров’я (р.№8407, н.д.  О.Богомолець та ін.). 

 

Інші питання:

Про стан медичного забезпечення в районах проведення Операції об'єднаних сил та доцільність подальшого залучення цивільних медиків-добровольців для надання медичної допомоги в районах проведення ООС.

Про ситуацію, що склалася у Васильківському госпітальному окрузі Київської області.

 

20  червня

(м. Київ, вул.  В. Чорновола, 28/1,

адміністративний корпус НДСЛ "Охматдит", о 15.00)

 

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 13.30)

 

18 червня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Ключові пріоритети реформи видобувного сектору" за сприяння Уряду Великобританії.

 

20 червня

(вул.Грушевського 5, кулуари, 3 поверх, зал №5, о 12.00)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" (р.№8338, н.д. І.Луценко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком легкових транспортних засобів (р.№8487, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України  (р.№8488, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України (р.№8295, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств" (р.№6490-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України (р.№7010, друге читання).

 

 

Інші питання:

Інформація В.о. Міністра фінансів України Маркарової Оксани Сергіївни про напрями роботи Міністерства фінансів України  у другому півріччі 2018 року щодо забезпечення формування та реалізації державної податкової та митної політики.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. М.Грушевського, 5, кулуари третього поверху,  о 14.00)

 

19 червня

(засідання перенесено)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України) (р.№4023, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо захисту житлових прав студентів (р.№6142, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до пункту 3 розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень (р.№8046, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень (р.№8046-2, н.д. О.Вілкул).

 

Інші питання:

Про підсумки виїзного засідання підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації щодо розгляду питання "Про стан забезпечення прав ромських жінок в Одеській області" (29 травня 2018 р., м. Одеса).

Про повернення на повторне друге читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій (р.№1170).

Про кандидатуру представника Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин до персонального складу Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва  у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

20 червня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування,  використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо забезпечення діяльності професійних спілок) (р.№7512, н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за шантаж) (р.№8005, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за зайняття гральним бізнесом (р.№8011, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо офіційних документів (р.№8185, н.д. І.Котвіцький, В.Мисик).

Проект Закону про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами (р.№8205, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про заходи щодо впорядкування використання прапорів та інших державних символів іноземних держав на території України (р.№8212, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування (р.№8245, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення зміни до статті 182 Сімейного кодексу України (щодо підвищення мінімального розміру аліментів до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) (р.№8247, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо розмежування підслідності злочинів, вчинених у сфері використання електронно-обчислювальних машин…, (р.№8304, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00 ) 

 

19 червня

 

Інші питання:

Щодо аналізу практики застосування Закону України "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" № 327- VIII від 09.04.2015 року в порядку контролю за виконанням законів.

Щодо аналізу практики застосування Закону України "Про державно-приватне партнерство" № 2404-VI від 01.07.2010 року в порядку контролю за виконанням законів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 14.15)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про порядок розгляду подань, підтриманих та внесених до Верховної Ради України 21 травня 2018 року Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Колєснікова Дмитра Валерійовича" (лист № 01/1-35вих-18) та "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича" (лист № 01/1-36вих-18).

 

 

20 червня

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Про проект календарного плану проведення дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2018 року – січень 2019 року). 

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації"   (р.№5666, н.д. С.Пашинський та ін.).

Про розгляд проектів законів України щодо доцільності їх включення до порядку денного дев’ятої сесії Верховної Ради України (ч. 3 ст. 93 Регламенту Верховної Ради України): 

Проект Закон про внесення змін до статті 51 Регламенту Верховної Ради України щодо заборони народним депутатам України розмовляти по мобільному телефону під час пленарних засідань  (р.№2091а, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного законодавчого процесу" (р.№3557, О.Ляшко та ін).

Проект Закону про внесення змін до статті 218 та глави 35 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України та заміни слова "арешт" на словосполучення "тримання під вартою")  (р.№4028а, н.д. Ю.Чижмар).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Регламенту Верховної Ради України (щодо участі народних депутатів України в пленарних засіданнях)" (р.№4667, н.д.Т.Донець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (про забезпечення юридичної визначеності щодо ухвалених Верховною Радою України законопроектів)  (р.№4851, н.д. О.Сироїд).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо права законодавчої ініціативи) (р.№5163, н.д. С.Тарута).

Проект Закону внесення змін до деяких законів України щодо права бути обраним народним депутатам України лише один раз"  (р.№8306, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про запобігання корупції" щодо підвищення ролі уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції  (р.№8375, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення реклами лікарських засобів, медичних виробів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації" (р.№8136, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Про проект розкладу засідань Комітету у липні 2018 року. 

Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

 (вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

20 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо посилення законодавчих вимог до реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів) (р.№8215, н.д. Ю.Тимошенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього (р.№8358, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей (р.№8442, н.д. О.Вілкул).                   

 

Інші питання:                            

Про звернення керівника Прес-служби Апарату Верховної Ради України Ірини Кармелюк щодо позбавлення акредитації у Верховній Раді України журналістів Юлії Махмуді та Валерії Єгорової.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

21 червня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації шлюбу громадян, що проживають на тимчасово окупованій території (р.№8400, н.д. Г.Гопко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (р.№7537, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України (р.№6647, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки (р.№8357, КМУ).

 

Інші питання:

Щодо розгляду звернення народного депутата України Опанасенка О.В. стосовно механізму реалізації переважного права прийомних батьків, батьків-вихователів на усиновлення дитини, яка виховується в прийомній сім'ї, дитячому будинку сімейного типу.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30 )

 

20 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо пенсійного забезпечення осіб, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№8377, н.д. П.Дзюблик  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до пункту 2 Розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо витрат на виплату і доставку пільгових пенсій (р.№8377-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв)

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільної участі у системі державного пенсійного забезпечення) (р.№7157, н.д. Є.Мураєв ).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування державних пенсійних облігацій) (р.№7158, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо компенсації дефіциту коштів Пенсійного фонду України) (р.№7159, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про управління об’єктами державної власності" щодо оплати праці керівників суб’єктів господарської діяльності державного сектору економіки (р.№7540, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України про встановлення та надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг шахтарям і членам їх сімей (р.№8140, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо розширення прав ветеранів війни на отримання землі (р.№7069, н.д. В.Кривохатько).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р.№7069-1, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про фахову передвищу освіту (р.№8321, н.д. О.Марченко )

Проект Закону про фахову передвищу освіту (р.№8321-1, н.д. Т.Кремінь , І.Бриченко ).

 

Інші питання:                            

Про стан виконання рекомендацій круглого столу на тему: "Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави", що відбувся 8 листопада 2017 року

Про стан виконання рекомендацій Комітету  з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо результатів робочої поїздки члена Комітету – народного депутата України Королевської Н. до м. Слов’янськ 5-6 березня 2018 року, схвалених рішенням Комітету 14 березня 2018 року.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

20 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства про гуманітарну допомогу у відповідність до сучасних умов та нових соціальних викликів (р.№8130, н. д. О. Шевченко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України                  (р.№8402, КМУ).

 

Інші питання.

Порядок організації роботи у Міністерстві соціальної політики України в частині забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

Про стан виконання Міністерством соціальної політики України Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення Міністерства України у справах ветеранів - центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни» від 27 лютого 2018 року № 2294-VIII в частині створення Міністерства у справах ветеранів України.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування (р.№6027-д , друге читання).

Проект Закону про валюту (р.№8152, друге читання).

 

20 червня

(вул. Липська, 3, зал № 1, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про рейтингування (р.№8007, н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про ринки капіталу та регульовані ринки (р.№7055, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу (р.№6303, н.д. П.Різаненко та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Хромаєва Т.З. про роботу Національної комісії за 2017-2018 роки, стан фондового ринку, проблемні явища, можливі шляхи їх розв'язання, основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2018 рік.

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00)

 

21 червня

 

Інші питання:

Звіт про роботу Фонду державного майна України, хід та результати виконання Державної програми приватизації у 2017 році. 

Щодо ситуації, яка склалась навколо Дочірнього підприємства "Прикарпатзахідтранс" Південно-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів".

Щодо стану підготовки до приватизації державних торфовидобувних підприємств (Волиньторф, Рівнеторф). 

 

 

 

Головне організаційне управління

15 червня 2018 року