ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 19 – 23 березня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 833,  о 14.00)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922, повторне перше читання)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (р.№6055, н.д. О.Медуниця та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо вжиття невідкладних заходів із прискорення паювання земель державної власності (р.№6433, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про приватизацію та порядок виділення громадянам України в натурі (на місцевості) земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності  (р.№6407, н.д. Н.Шуфрич).  

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб (р.№2406а, н.д. В.Давиденко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів (р.№3871,  н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про кредитні спілки  (р.№6405, н.д. С.Рибалка та ін.).

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році відповідно до предмету відання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         (вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

 

20 березня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення реалізації державних житлових програм для молодих сімей та внутрішньо переміщених осіб: державної підтримки за програмою доступного житла, а також пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8041, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення реалізації державних житлових програм для молодих сімей та внутрішньо переміщених осіб: державної підтримки за програмою доступного житла, а також пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8041-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Додатку № 3 та Додатку № 4 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення конституційних прав громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом громадян, зокрема  молоді,  учасників  АТО  та  внутрішньо-переміщених  осіб) (р.№8041-2, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо забезпечення права громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм та вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб) (р.№8041-3, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

21 березня

(Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр,   о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№6403, друге читання).

 

Інші питання:

Про концепцію подальшого реформування Державного архітектурно-будівельного контролю.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

Про бюджетне забезпечення основних напрямів діяльності місцевих органів влади Тернопільської області та розвитку регіону в умовах реформування міжбюджетних відносин /продовження обговорення питань, порушених у м. Тернопіль Тернопільської області, та ухвалення рішення щодо них/.

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про публічні консультації (р.№7453, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури добровільного об’єднання територіальних громад (р.№7467, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про міські агломерації (р.№6743, н.д. Л.Зубач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення гласності та відкритості місцевих рад (р.№7071, н.д. О.Дубінін та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування, використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, доопрацьований, н.д. Дзюблик П. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та інших законодавчих актів України із питань охорони природно-заповідного фонду України (р.№7510, н.д.  Дзюблик П.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо розширення переліку суб'єктів, які мають право утворювати професійні спілки) (р.№7357, н.д. Мисик В.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо уточнення суб'єктів боротьби з тероризмом (р.№8054, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей розподілу екологічного податку (р.№8067, н.д.Недава О. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення встановленого режиму зон санітарної охорони водних об'єктів) (р.№8048, н.д. Куліченко І.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо скасування мораторію на проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища (р.№8072, н.д. Купрій В. та ін.).

 

Інші питання:

Про лист народного депутата України Недави О.А. щодо скарги мешканців Дніпровського району міста Херсона.

Про звернення народних депутатів України Войціцької В.М., Єднака О.В. та ініціативної групи мешканців міста Дніпра про вплив виробничої діяльності Придніпровської теплоелектростанції (м. Дніпро) на навколишнє природне середовище.

Про лист народного депутата Єднака О.В. про заслуховування робочої групи зі створення Національного природного парку "Дніпровсько-Тетерівський".

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності справляння та дієвості контролю за надходженням плати за користування надрами для видобування газу до державного бюджету.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів фінансового аудиту Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади в частині забезпечення повноти справляння податків та інших надходжень до державного бюджету суб’єктами господарювання у сфері лісового господарства.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№8128, КМУ).

Проект Закону про концесії (р.№8125, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні (р.№8124, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів (р.№5548, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022, КМУ).

 Проект Закону про фінансове оздоровлення Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" (р.№6779, н.д. Г.Чекіта та ін).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

( вул. Садова, 3-а, кімн.620, о 14.15)

 

21 березня

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (р.№0119, Президент України).

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності виведення банків з ринку, продажу активів банків, а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів стосовно забезпечення простежуваності (р.№7489, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю (р.№7318, н.д. М.Бурбак та ін.).

 

Інші питання:

Щодо Звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Щодо Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони на 2018-2019 роки.

 

23 березня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 12.00)

 

Інші питання:

Національний круглий стіл на тему: "Правове регулювання психологічної допомоги в Україні: стратегія європейської та загальносвітової інтеграції" спільно з Міжфракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України "Сприяння захисту прав та соціальній реабілітації учасників АТО" та  Національною психологічною асоціацією.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

21 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів  (р.№№0176, 0177, 0178, 7306, 7435, 7445, 7468, 7512, 7521, 7530, 7531, 7532, 7533, 7537, 7537-1, 7540, 7541, 7548, 7484, 7515, 7516, 7517, 7518, 7519, 7524, 7527, 7527-1, 6602, 7046, 7076, 7106, 7108, 7122, 7146, 7147, 7147-1, 7168, 7230, 7237, 7316, 7320, 7332, 7374, 7375, 7395, 7402, 7449, 7457, 7471, 7475, 7475-1, 7476, 7476-1, 7487, 7536, 7549, 8046, 8037, 8062, 6222, 6284, 7078, 7142, 7298, 7403, 7403-1, 7403-2, 7444, 7451, 7507, 7513, 8005, 8017, 8036, 6320, 6370, 6494, 6665, 7030, 7211, 7229, 7312, 7400, 7405, 7430, 7447, 4456, 6373, 6383, 6495, 6503, 6542, 6543, 6707, 6749, 6767, 6774, 7010, 7010-1, 7035, 7075, 7079, 7124, 7149, 7181, 7362-1, 7362-3, 7053, 7053-1, 7059, 7061, 7109, 7145, 7155, 7186, 7192, 7197, 7204, 7215, 7231, 7267, 7297-1, 7353, 7359, 7372, 7419, 7424, 7485, 7506, 7543, 7544, 6542-д, 7390д, 7207-д).

 Проекти постанов: (р.№№7535, 7542, 7545, 7551, 7552, 8009, 8010, 8025, 8034, 8056).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо безнадійної заборгованості суб'єктів господарювання, які втратили можливість здійснення господарської діяльності на тимчасово неконтрольованих територіях (р.№6030, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо Аграрного фонду) (р.№6055, н.д. Б.Козир та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вирішення проблемних питань проведення антитерористичної операції та посилення боротьби з тероризмом) (р.№6079, н.д. Ю.Македон, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва в Донецькій і Луганській областях шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки (р.№6336, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо особливостей закупівель у сфері охорони здоров’я (р.№6347-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів) (р.№6367, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі товарів і послуг з організації безплатного гарячого харчування для дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи (р.№6450, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо удосконалення порядку формування та діяльності Громадської ради доброчесності) (р.№6593, доопрацьований,    н.д. Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України (р.№6606, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання законних вимог Вищої ради правосуддя, її органу або члена) (р.№6661, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про меценатство у фізичній культурі і спорті (р.№6770,  н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про меценатство у сфері фізичної культури та спорту (р.№6770-1, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6771, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6772, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про фінансове оздоровлення Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" (р.№6779, н.д. Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання здійснення меценатства у сфері фізичної культури та спорту) (р.№7015, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасників війни деяким категоріям осіб, мобілізованих на особливий період (р.№7072,  н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо особливості космічної діяльності України у 2018 році (р.№7154, н.д. М.Курячий, В.Галасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів про трудові та соціальні права громадян) (р.№7287, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей початку досудового розслідування по окремим категоріям правопорушень) (р.№7315, н.д. Я.Безбах,  К.Жеваго).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю (р.№7362, н.д. А.Герасимов,         М.Бурбак).

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№7389, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

 

Інші питання:

Про звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про інформування Комітету щодо стану проходження розробленої Національним агентством з питань запобігання корупції Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки.

Про проект положення про кваліфікаційний відбір  кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про оголошення проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про проект положення щодо організації та проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Про оголошення проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України  у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України. 

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Чумака В.В. щодо заслуховування у Комітеті керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо питань роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виконання вимог статті 52-1 Закону України "Про запобігання корупції", результатів перевірок щорічних декларацій, Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 року № 1375.

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Берези Б.Ю. щодо звіту директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника.

Про розгляд звернення народного депутата України – секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м.Луцьк підприємстві – ДКП "Луцьктепло".

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

21 березня

 

 ІІ. Законопректи, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект  Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Nord Stream 2" та монополії Російської Федерації на газових ринках світу (р.№8111, н.д. М.Бурбак).

 

Інші питання:

Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

Про інформацію Голови Національного агентства України з питань державної служби щодо можливості оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Апарату ВРУ.

Про запрошення взяти участь у Глобальній парламентській конференції (ГПК) Парламентської мережі з питань Світового банку і МВФ з 16 по 17 квітня 2018 року у м.Вашингтон (Сполучені Штати Америки).

Про затвердження Заяви  Голови Верховної Ради України, Голови Парламенту Грузії та Голови Парламенту Республіки Молдова “Про створення Міжпарламентської Асамблеї Верховної Ради України, Парламенту Грузії та  Парламенту Республіки Молдова ” та Статуту цієї Асамблеї.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.10) 

 

22 березня

 

Інші питання:

Інформація про результати аудиту Рахункової палати України щодо ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "Український державний центр радіочастот".

Інформація ПАТ "Укрпошта" щодо скорочення кількості відділень поштового зв’язку.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209,  о 15.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Дотримання квоти демонстрування національних фільмів суб’єктами кінематографії відповідно до положень Закону України "Про кінематографію" (спільно з Державним агентством України з питань кіно та за інформаційної підтримки Європейського інформаційно-дослідницького центру).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал,  о 15.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: “Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

21 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про національну безпеку України (р.№8068, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн.11,  2-й поверх, о 14.30)

 

 

19 березня

Інші питання:

Засідання підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, присвячене актуальним питанням запровадження електронної системи охорони здоров’я в Україні.

           

20 березня

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення оздоровлення дітей та реабілітації інвалідів (р.№7185, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання первинної та профілактичної медичної допомоги дітям (р.№7197, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту населення від інфекційних хвороб (р.№7198, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0166, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7195, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення бюджетної програми на 2018 рік Міністерства охорони здоров'я України за КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" (р.№8016, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення бюджетної програми на  2018  рік Міністерства охорони здоров'я України за КПКВК 2301360 "Лікування громадян України за кордоном" (р.№8035, н.д. В.Дубіль).

 

Інші питання:

Про проект Постанови Верховної Ради України "Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Про Звіт Уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про стан фінансування у 2018 році науково-дослідних установ, підпорядкованих МОЗ України (за пропозицією народного депутата України, заступника голови Комітету О.Мусія).

Про звіт МОЗ України щодо кроків виконання плану заходів із утворення закупівельної організації для забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами у сфері охорони здоров’я, затвердження основних статутних документів організації, формування механізму призначення незалежного керівника закупівельної організації, а також щодо стану підготовки до укладення Національною службою здоров’я України договорів із закладами охорони здоров’я про надання населенню первинної медичної допомоги.

Про доручення Голови Верховної Ради України до звернення народного депутата України Бахтеєвої Т.Д. стосовно заслуховування на пленарному засіданні Верховної Ради України звіту в.о. Міністра охорони здоров’я У.Супрун щодо епідемічної ситуації, пов’язаної зі стрімким зростанням захворюваності на кір в Україні, та звіту про її роботу за період перебування на посаді в.о. Міністра охорони здоров’я України (від 17.01.2018 р. до вх. № 10189 від 16.01.2018 р.).

Про заслуховування на засіданні Комітету представників Асоціації фахівців народної і нетрадиційної медицини України щодо підготовленого МОЗ України та винесеного на публічне обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заняття народною медициною (цілительством).

Про стан підготовки проекту Закону про лікарське самоврядування.

Про організацію розробки проекту Закону про правовий захист осіб, які надають домедичну допомогу (Закон "доброго самаритянина").

Про створення при МОЗ України міжвідомчої робочої групи з метою нормативно-правового врегулювання питання щодо забезпечення виконання вимог Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" у частині скасування вимог обов’язкового відпрацювання трьох років за направленням випускників вищих медичних навчальних закладів, які здобули освіту за кошти державного або місцевого бюджетів.

 

21 березня

(вул. М. Грушевського, 18/2, кім. № 12, о 14.30)

 

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему: "Раптова серцева смерть – фактори ризику та шляхи профілактики".

22 березня

(вул. М. Грушевського, 5, конференц-зал, о 16.30)

 

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему: "Всесвітній день боротьби з туберкульозом" (організатор - міжфракційне депутатське об’єднання "Парламентська платформа боротьби з ТБ").

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

19 березня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Роль електроенергетики у посиленні енергетичної безпеки України".

 

 

21 березня

(Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

 

Інші питання:

Слухання у комітеті  на тему: "ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера. Роль парламенту в законодавчому забезпеченні процесу".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України у зв'язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (р.№7517, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України у зв'язку з організацією та проведенням фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (р.№7519, КМУ).

 

Інші питання:

Звіт Уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році  в частині податкової та митної політики.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо надання притулку бездомним особам) (р.№3833, повторне друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до пункту з розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень (р.№8046, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо уточнення деяких положень, р.№8046-2,  н.д. О.Вілкул).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення суддів Конституційного Суду України.

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо позовної давності) р.№4521, н.д. В. Денисенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо особливостей функціонування Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів протягом перехідного періоду) (р.№4281, Наєм М.-М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення осіб, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№4513, н.д. В.Кривенко, А.Дирів).

Проект Постанови про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України, (р.№5463, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів (р.№5548, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності виведення банків з ринку, продажу активів банків, а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Постанови про здійснення фінансового аудиту та аудиту ефективності використання кредитів (позик), залучених державою до державного бюджету, а також міжнародної технічної допомоги, бенефіціарами якої є органи державної влади (р.№6390, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Мар'їнської районної ради Донецької області, р.№6476, н.д. О.Білий та ін.).

Проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2016 році (р.№6485, н.д. В.Рабінович).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Ради ЄС, Європейського Парламенту, Європейської Комісії та Кабінету Міністрів України з метою скасування ввізного мита, зборів та інших платежів на продукцію походженням з України, тарифні квоти на яку були вичерпані з початку цього року українськими експортерами продовольчих товарів різних груп згідно Угоди про Повну та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (р.№6597, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прийняття рішення про збільшення статутного капіталу акціонерного товариства (р.№6665, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права лікаря на відмову від аборту через міркування совісті (р.№6747, н.д. П. Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління (р.№7014, н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління, (р.№7014-1, н.д. О.Опанасенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав і свобод дітей (р.№7020, н.д. Д. Добродомов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку розгляду кримінальних проваджень колегіально судом та судом присяжних (р.№7022, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України, Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення функціонування суду присяжних в Україні (р.№7022-1, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029, н.д. М.Іонова та ін.).

Проект Закону про колективне управління майновими авторськими та суміжними правами (р.№7029-1, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо встановлення строків позовної давності до вимог кредиторів (кредитодавців) (р.№7045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою захисту майнових прав осіб, які придбали квартири та нежитлові приміщення в об'єктах незавершеного будівництва (р.№7128, н.д. О. Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких нормативних актів України (щодо процедури відкликання депутатів місцевих рад) (р.№7168, н.д. Ю. Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей (р.№7217, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" (щодо усунення протиріч при визначенні суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель) (р.№7226, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо суборенди земельних ділянок) (р.№7290, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо визначення поняття "альтернативні заходи надання туристичного продукту" та конкретизації переліку істотних умов та форми договору на туристичне обслуговування (р.№7300, н.д. В.Мисик, А.Палатний).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо пом'якшення процесу відбування покарань, (р.№7335, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону "На захист українських експортерів!" (про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність") (р.№7365, н.д, О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва) (р.№7379, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо унормування порядку дій органів доходів і зборів та відповідальності юридичних і фізичних осіб під час вирішення питань, що стосується класифікації товарів для митних цілей (р.№7391, н.д. О.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№7409, КМУ).

Проект Закону про франчайзинг (р.№7430, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки України та покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (р.№7439, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку (р.№7447, КМУ)

Проект Закону про правовий статус осіб, які незаконно позбавлені волі незаконними збройними формуваннями, правоохоронними органами іноземної держави, або незаконно засуджені (р.№7452, н.д. Шухевич Ю.-Б.Р.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення реєстрації актів цивільного стану для громадян України, що вимушено залишились на тимчасово окупованій території України або території України, де органи влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, реєстр. № 7463, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з окремих питань діяльності Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції (р.№7470, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування податком на нерухоме майно об'єктів, які належать багатодітним, прийомним, малозабезпеченим родинам) (р.№7477, н.д. Є.Мураєв).

Проект Постанови про оприлюднення розмірів виплачених заробітних плат членам Кабінету Міністрів України, народним депутатам України, керівникам центральних органів виконавчої влади та керівникам державних підприємств (р.№7478, н.д. С.Каплін)

Проект Закону про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом (р.№7479, КМУ).

Проект Закону про врегулювання питань в окремих галузях охорони здоров'я (р.№7480, н.д. А.Яценко).

Проект Постанови про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (р.№7492, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розмірів стипендії та щорічної допомоги (р.№7508, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (р.№7523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо державної реєстрації припинення юридичної особи (р.№7533, н.д. М.Довбенко, Н.Южаніна).

Проект Постанови про виконання Кабінетом Міністрів України зобов'язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб (р.№7552, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан).

 

Інші питання:

Про інформацію щодо результатів аудиту ефективності використання  коштів, виділених на здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України.

Про затвердження персонального складу робочої групи з підготовки до розгляду в другому читанні проекту Виборчого кодексу України (реєстр. № 3112-1).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о  12.00 )

 

 21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо державної реєстрації припинення юридичної особи (р.№7533, н.д. М.Довбенко, Н.Южаніна).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків) (р.№7283, н.д. С. Войцеховська та ін.).                        

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)  (р.№7284, н.д. С.Войцеховська).

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розподілу посад у комітетах Верховної Ради України за принципом д'Ондта  (р.№7550, н.д. А.Парубій та ін.).  

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань розслідування фактів побиття мітингувальників, зокрема, учасників АТО, біля Верховної Ради України  3 березня 2018 року(р.№8094, н.д. С.Каплін)

Про проект розкладу засідань Комітету у квітні 2018 року.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (р.№8042, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування (р.№8043, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо державного оборонного бюджету)   (р.№8076, О.Сироїд та ін.).

 

22 березня

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 08.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання, підтримані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. від 15 березня 2018 року, "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Савченко Надії Вікторівни", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Савченко Надії Вікторівни", "Про надання згоди на обрання запобіжного заходу у вигляді  тримання під вартою (арешту) стосовно народного депутата України Савченко Надії Вікторівни" (№10/4-18316-15).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 12-й поверх, о 14.30)

 

21 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про особливості провадження гастрольно-концертної діяльності особами, які беруть участь у видовищних заходах на території держави-агресора та на тимчасово окупованій території України (р.№8085, н.д. О.Медуниця та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій права працівника на приватність та таємницю кореспонденції), (р.№8037, н.д. В.Мисик).                              

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби (р.№7528, н.д. С.Власенко та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення голови правління ПАТ ʻʻНСТУˮ Зураба Аласанії до Голови Верховної Рад України Андрія Парубія щодо трансляції Кубку Світу FIFA 2018.

Про звернення ГО ʻʻАгентства журналістських дослідженьˮ щодо обшуків у компанії  ʻʻЮ Контролˮ.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

21 березня

 

Інші питання.

Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року та заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року.

Про ефективність використання коштів державного бюджету на заходи із оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, за матеріалами Рахункової палати України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн. № 11, о 14.15 )

 

20 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання мобінгу) (р.№7005, н.д. Д.Лінько, А.Лозовой).

Проект Постанови про виконання Кабінетом Міністрів України зобов'язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб (р.№7552, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо підвищення розміру пенсій особам, які працювали в колгоспах, сільськогосподарських кооперативах, фермерських господарствах та сільськогосподарських підприємствах (організаціях) (р.№8004, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо призначення пенсій учасникам АТО, нагородженим орденом України (р.№8033, н.д. О. Білозір  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо справедливого розміру пенсій для громадян, які працювали на підземних роботах, роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці) (р.№8001, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про засади національної стратегії збільшення зарплат та пенсій, створення нових робочих місць на 2018 - 2019 роки (Національна стратегія зростання заробітних плат та пенсій, створення нових робочих місць) (р.№7352, н.д. С.Каплін).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо забезпечення діяльності професійних спілок) (р.№7512, н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок) (р.№5655, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про Фінансову поліцію (р.№4228, н.д. Т.Острікова  та ін.).

Проект Закону про проведення експерименту з переселення на постійне місце проживання внутрішньо переміщених осіб, які є власниками житла на непідконтрольних територіях Донбасу (р.№7295, н.д. В.Підберезняк ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення відключення від теплопостачання об'єктів соціальної інфраструктури (р.№7408, н.д. С.Шахов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо справедливого забезпечення прав та законних інтересів ветеранів війни та вдосконалення порядку фінансування об'єднань ветеранів війни) (р.№6703, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації" (р.№7332, н.д. Я.Дубневич, І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань удосконалення державного регулювання в галузі державної авіації України (р.№7202, н.д. Є.Балицький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо аудиту безпеки автомобільних доріг (р.№7320, н.д. М. Бурбак та ін.).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

20 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про установу фінансового омбудсмена (р.№8055, н.д. Р.Демчак та ін.).

 

Інші питання.

Презентація нової редакції Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", підготовленої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Про план пріоритетної законодавчої роботи Комітету на восьму сесію Верховної Ради України (відповідно до рішення Комітету 28.02.2018);

Затвердження графіку засідань Комітету на квітень 2018 року:

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330,  о 14.00)

 

22 березня

 

Інші питання:

Щодо захисту майнових інтересів держави, протидії корупції та доцільності приватизації ДСК "Чорноморське морське пароплавство".

Про захист майнових інтересів держави при приватизації ДАК "Укррудпром" та стан виконання рішення Комісії з цього питання від 22 квітня 2015 року.                   

Затвердження плану роботи Комісії  на період роботи восьмої сесії.                     

Про прийняття рішень з раніше розглянутих питань:

- про купівлю ПАТ "Укрексімбанк" та  ПАТ "Ощадбанк" облігацій, емітованих   покупцем державного пакету акцій ПАТ "Укртелеком" ТОВ "ЕСУ" та ситуацію щодо непогашення заборгованості перед  державними банками;

щодо приватизації  публічних акціонерних товариств "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України";

щодо набуття права власності  Івано-Франківською міською   радою    на  придбаний пакет акцій  розміром 99,5 % статутного капіталу Приватного акціонерного товариства "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод". 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                      Головне організаційне управління

16 березня 2018 року