ДОВІДКА

ПРО ВИКОНАННЯ ОРІЄНТОВНОГО ГРАФІКА

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

на період сьомої сесії 2022 року

(20 - 24 червня 2022 року)

 

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(с. Острів Великоберезовицької громади Тернопільського району, вул. Промислова, 1, офісне приміщення компанії "Агропродсервіс")

22 -24 червня

Інші питання

Виїзні слухання у Комітеті на тему: "Аграрні інновації як фактор росту української економіки".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

____________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, в режимі відеоконференції, о 12.00)

 

22 червня

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 11 народних депутатів з 18)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо користування водними ресурсами протягом дії воєнного стану в Україні (р.№7440, н.д. І.Аллахвердієва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави (р.№7451, н.д. О.Мовчан та ін.).

 

Інші питання

Презентація оновленої довкілевої стратегії діяльності Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

 

 

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

20 червня

(Головував Д.А. Наталуха)

(Присутні 15 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави (р.№7451)рекомендовано прийняти за основу.

 

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 13.00)

 

21 червня

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 11 народних депутатів з 14)

 

Інші питання

Про візит народного депутата України М.Лаби до м. Спішська Нова Вес (Словацька Республіка) у період 22 червня 2022 року з метою проведення зустрічі з представниками органів  в рамках депутатської діяльності

Про візит народних депутатів України Є.Чернєва, А.Жупаніна до Німеччини у період з 22 по 25 червня з метою проведення зустрічі з членами німецького парламенту.

Про візит народного депутата України П.Порошенка до м. Берлін (Німеччина) у період з 26 по 29 червня 2022 року з метою участі у роботі Форуму “IDU forum 2022”.

Про візит народного депутата Г.Мамки до м. Гаага (Королівство Нідерланди) у період з 28 червня по 3 липня 2022 року з метою участі у конференції, присвяченій 20-річчю набуття чинності Римським статутом – "Міжнародний кримінальний суд 20: Роздуми про минуле, сьогодення та майбутнє".

Про візит заступника Голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів В.Стрункевича до м. Лугано (Швейцарська конфедерація) у період з 4 по 5 липня 2022 року з метою участі у конференції з питань відновлення України від наслідків війни

Про візит народних депутатів України І.Борзової, С.Рахманіна Є.Чернєва, В.Ар’єва, А.Костюха до м. Бухарест (Румунія) у період з 4 по 10 липня 2022 року з метою участі у Парламентському форумі з питань розвідки та безпеки.

 

22 червня

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

 (Головував О. О. Мережко)

(Присутні 10 народних депутатів з 14)

 

            Інші питання

Про візит народних депутатів України Д.Арахамії, Г.Янченко, В.Безгіна, до м. Лугано (Швейцарська Конфедерація) у період з 2  по 8 липня 2022 року з метою участі в Міжнародній конференції з питань відновлення України.

Про візит народного депутата України О.Дануца до м. Гаага (Королівство Нідерланди) у період з 29 червня по 2 липня 2022 року з метою участі у конференції, присвяченій 20-річчю набуття чинності Римським статутом – "Міжнародний кримінальний суд 20: Роздуми про минуле, сьогодення та майбутнє".

 

 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

___________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 09.45)

21 червня

(Головувала І.О. Климпуш-Цинцадзе)

(Присутні 7 народних депутатів з 9)

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

Проект Закону про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення (р.№7427, Кабінет Міністрів України).

 

 

22 червня

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

(Головувала І.О. Климпуш-Цинцадзе)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про ратифікацію Угоди про грант Фонду Е5Р (Проект "Енергоефективність громадських будівель в Україні") між Україною та Європейським інвестиційним банком та Угоди про надання інвестиційного гранту (Проект "Енергоефективність громадських будівель в Україні") між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0156, Президент України) рекомендовано на розгляд.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань виконання Глави 5 Розділу ІV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (р.№7420, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо забезпечення стабільного функціонування ринку природного газу протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення (р.№7428, КМУ).

Проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№6082, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (р.№6516, КМУ).

Проект Закону про захист послуг, що надаються із застосуванням системи умовного доступу (р.№5870, КМУ).

Проект Закону про захист послуг умовного доступу (р.№5870-1, н.д. М.Потураєв).

Проект Закону про обмеження виробництва та обігу пластикової продукції одноразового використання на території України (р.№6077, О.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації (продажу) лісоматеріалів необроблених (р.№6005, н.д. С.Кузьміних).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ветеринарну медицину" щодо спрощення умов доступу суб’єктів тваринництва до племінних (генетичних) ресурсів (р.№7028, н.д І.Чайківський та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул. Банкова 6-8, в режимі відеоконференції, о 10:00)

24 червня

(Головував С.В.Кальченко)

(Присутні 11 народних депутатів з 11)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво" (р.№5688/П, н.д.                    Ю.Тимошенко та М. Цимбалюк) – рекомендовано на розгляд.

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво" (р.№5689/П, н.д. Ю.Тимошенко та М. Цимбалюк) - – рекомендовано на розгляд

Про звернення до Комітету з питань правової політики про надання висновку на проект Закону про внесення зміни до статті 51 Регламенту Верховної Ради України щодо політичної відповідальності народних депутатів України від політичних партій, діяльність яких зупинена (призупинена) (р.№7424, н.д. Т.Батенко та ін.) – рекомендовано на розгляд.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА

--------------------------------------------------------------

(вул. Грушевського, 5, кулуари другого поверху о 11.40)

 

20 червня

(Головував Н.І. Шуфрич)

(Присутні 5 народні депутата з 5)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Про проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій захисту журналістам, які працюють в районах ведення воєнних (бойових) дій)", (р.№7367, друге читання) – рекомендовано прийняти у другому читанні з техніко-юридичними правками комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

________________________________________

(вул. Садова, 3-А, кімн. 934, о 10.00)

 

21 червня

(Головував Ю.Г. Кісєль)

(Присутні 20 народних депутатів з 22)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" щодо забезпечення безперебійного функціонування судової влади (р.№7397, н.д. С.Власенко та ін.) – рекомендовано відхилити.

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про ратифікацію Поправки та Другої поправки до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (р.№0154, Президент України).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки (р.№7298,  Кабінет Міністрів України).

Проект Постанови про вжиття невідкладних заходів спрямованих на стабілізацію роботи Акціонерного товариства "Укрпошта" (р.№5803, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту (р.№6439, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора (р.№7273-д, н.д. М.Потураєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (р.№5198, н.д. В.Наливайченко та ін.).

 

Комітет з питань фінансів, податкової та

 митної політики

________________________________________________

 (в режимі відеоконференції, о 10.00)

 

20 червня

(Головував Д.О. Гетманцев)

(Присутні 33 народних депутата з 34)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо забезпечення стабільного функціонування ринку природного газу протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення (р.№7428, перегляд рішення Комітету від 16.06.2022 року).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо врегулювання відносин та забезпечення стабільності на ринку природного газу (р.№7428-1, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо забезпечення стабільного функціонування ринку природного газу протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення (р.№7428-2, н.д. Д.Гетманцев та ін.) - рекомендовано прийняти за основу.

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань виконання Глави 5 Розділу ІV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (р.№7420, Кабінет Міністрів України) - рекомендовано прийняти за основу.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, в режимі відеоконференції, о 11.00)

 

22 червня

(Головував М.В. Крячко)

(Присутні 10 народних депутатів з 10)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у використанні інформації про тих, хто подорожує" (р.№0152, КМУ).

Проект Закону про компенсацію за майно, втрачене, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії Російської Федерації та справедливий розподіл репарацій (р.№7237, н.д. О.Мовчан та ін.).

Проект Закону про цифровий контент та цифрові послуги (р.№6576, н.д. І.Калаур та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансову реструктуризацію" щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації та в частині подовження термінів дії цього закону (р.№6546, н.д. А.Мотовиловець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення безперервності роботи Конституційного Суду України в умовах воєнного стану) (р.№7139, н.д. О.Совгиря, Ф.Веніславський).

 

24 червня  

(вул. Садова, 3а, в режимі відеоконференції, о 12.00)

 

 (Головував М.В.Крячко)

(Присутні 9 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про електронні комунікації" щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки (р.№7478, н.д. О.Федієнко та ін.) - рекомендовано включити до порядку денного .

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

 

24 червня 2022 року

Головне організаційне управління