ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2024 листопада 2017 року

 

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

____________________________________________________________

(Донецька область, м. Краматорськ, б-р Краматорський, 41, Ювелірний Дім "SA&GA", конференц-зала, 3 поверх, о 10.00)

 

23-24 листопада

 

Інші питання:

Форум "Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку" (спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програмою Ради Європи "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні").

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

( вул.Госпітальна, 12, Президент Готель, о 09.30)

 

22 листопада

 

Інші питання:

Міжнародна конференція "Кримінальний процесуальний кодекс України 2012.: проблеми застосування й перспективи удосконалення" (спільно з Комітетом правової політики та правосуддя за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

22 листопада

 

Інші питання:

Про обговорення на засіданні Комітету:

- кримінальних проваджень, відкритих Національним антикорупційним бюро України щодо заяви директора департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Соломатіної Г.Ж. щодо фальсифікацій керівництвом Національного агентства результатів спеціальних та повних перевірок декларацій та за фактом подання Головою Національного агентства з питань запобігання корупції    Корчак Н.М. завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави;

- повідомлення народного депутата України Геращенка А.Ю. на засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції 15 листопада поточного року про можливі неправомірні дії директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.00)

 

22 листопада

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про взаємний захист секретної інформації (р.№0168, КМУ).

 

Інші питання:

Про проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого 100-річчю дипломатичної служби української держави.

Про зміну керівництва депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою.

Про міжпарламентську співпрацю Верховної Ради України:   

-                   про запрошення Голові Верховної Ради України взяти участь у 39-му Щорічному форумі "Парламентарі за глобальну дію" 27-28 листопада 2017 року у м.Мілан (Італійська Республіка);

-                   про лист керівника депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ірак щодо візиту зазначеної групи до Іраку у  період з 22 по 24 листопада 2017 року;

-                   про лист Посольства України в Марокко щодо сприяння міжпарламентської співпраці на рівні Комітетів у закордонних справах.

Про лист народного депутата України Сотник О.С. щодо експлуатації транспортних засобів закордонних дипломатичних установ України для народних депутатів України під час здійснення робочих візитів за кордон.

Про лист Координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби щодо організації поїздки наприкінці листопада цього року для членів робочої групи по розробці законопроекту "Про протимінну діяльність в Україні" з метою ознайомлення з протимінною програмою в одну з країн, в якій ситуація та проблеми є подібними до українських.

Про рекомендації за результатами спільних комітетських слухань комітетів Верховної Ради України у закордонних справах, з питань європейської інтеграції та з питань національної безпеки і оборони на тему: "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми співробітництва під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України", які відбулися 18 жовтня 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

  ___________________________________________

(м. Луцьк, проспект Волі, 13, Східноєвропейський національний

університет імені Лесі Українки, о 14.00)

 

24  листопада

 

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на тему: "Про роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Волинської області щодо дотримання законодавства України про освіту для забезпечення функціонування та якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти".  

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, об 11.00 )

 

23 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Засідання робочої групи щодо законодавчих ініціатив до проекту Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (р.№7163, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418)

20-24 листопада 

 

 

Інші питання:

Робочі наради щодо стану підготовки урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого 100-річчю проведення першого Курултаю кримськотатарського народу (6 грудня 2017 р.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

( вул. Садова, 3-а, кімн.1016, об 11.00)

22 листопада

 

Інші питання:

Робоча група з підготовки до першого читання проекту Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо скорочення контролюючих функцій державних органів) (р.№4567).

 

 

 

Головне організаційне управління

17 листопада 2017 року