ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 22 – 25 травня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00)

 

24 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448-д, друге читання).

Проект Закону про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку  (р.№8171, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" щодо переліку техніки і обладнання для агропромислового комплексу (р.№8275, н.д. Л.Козаченко та ін.).

Проект Закону про державний контроль за генетично модифікованою продукцією у сільському господарстві та харчовій промисловості (р.№7186, н.д. М.Люшняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких  законів України щодо відстеження і маркування генетично модифікованих організмів та обігу, відстеження і маркування харчових продуктів, кормів та/або кормових добавок, ветеринарних препаратів, отриманих з використанням генетично модифікованих організмів (р.№7210, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         (вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

 

23 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) (р.№7266-1) (Уточнення рішення Комітету від 28 лютого 2018 року).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки (р.№8357, КМУ).

 

Інші питання:

Про проблеми імплементації законів України "Про житлово-комунальні послуги" та "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

23 травня

   II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

   Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

 Інші питання:

Про погодження Переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

- у Сумській області (згідно з листом Сумської обласної державної адміністрації від 10.05.2018 р. № 01-14/4514)

- у Запорізькій області (згідно з листом Запорізької обласної державної адміністрації від 10.05.2018 р. № 01-14/4514)

Про погодження розподілу коштів, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1)  розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству екології та природних ресурсів за бюджетною програмою 2401270 "Здійснення природоохоронних заходів" (постанова КМУ від 18.04.2018 № 361);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Державному агентству автомобільних доріг України (постанова КМУ від 10.05.2018 № 365);

3) перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 16.05.2018 № 317-р);

4) розподіл між місцевими бюджетами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5—8 пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю І—ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11—14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов (розпорядження КМУ від 16.05.2018  № 327-р).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

22 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо виплати грошової компенсації на харчування дітей) (р.№6230, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) (р.№6656, друге читання).

Проект Постанови про заходи із посилення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№8285, н.д. Н. Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення повноважень обласних рад в сфері охорони тваринного, рослинного світу і раціонального використання природних ресурсів  (р.№7207, доопрацьований, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо вдосконалення співпраці органів влади у сфері охорони навколишнього природного середовища) (р.№8065,  н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення у відповідність з Бюджетним кодексом України плати за спеціальне використання об’єктів тваринного світу (р.№8100, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності власників тварин (р.№7461, н.д. А.Вітко, Д.Лубінець).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України (щодо розширення переліку суб'єктів, які мають право утворювати професійні спілки) (р.№7357,  н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систем (р.№6624, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства про гуманітарну допомогу у відповідність до сучасних умов та нових соціальних викликів (р.№8130, н.д. О.Шевченко та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до статті 15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розширення переліку підстав для притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовців та інших осіб, на яких поширюється дія дисциплінарних статутів) (р.№8231, н.д.  Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки (р.№8327, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покладення на органи місцевого самоврядування відповідальності за організацію та забезпечення пожежної безпеки населених пунктів і територій (р.№8333, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922-д, н.д. А.Кіт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо проекту "Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв" (р.№8278, н.д. А.Ільюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо спрямування додатково одержаних доходів на фінансування окремих видатків із соціального та медичного забезпечення (р.№8298,  н.д. В. Бондар та ін.).

 

Інші питання:

Про результати виїзного засідання робочої групи Комітету до
м. Чорнобиль Київської області з метою вивчення питання введення в експлуатацію нового безпечного конфайменту та інших об’єктів зони відчуження.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів розгляду матеріалів аналізу стану виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття".

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання Міністерством екології та природних ресурсів України коштів державного бюджету за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів".

Про рекомендації круглого столу на тему: "Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики в Україні".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, повторне перше читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, 2 -й поверх, кінозал, о 10.30)

 

 

22 травня

 

Інші питання:

Конференція на тему: "Українська молодь та управління інтернетом в контексті європейської інтеграції України" спільно з міжнародною громадською організацією "Європейська Медіа Платформа".

 

23 травня

( вул. Садова, 3-а, кімн.620, о 14.15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей, які перебувають на утриманні дипломатичного, адміністративного та технічного персоналу дипломатичних представництв та консульських установ (р.№0176, Президент України).

 

ІІ.Законопроект, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відстеження і маркування генетично модифікованих організмів та обігу, відстеження і маркування харчових продуктів, кормів та/або кормових добавок, ветеринарних препаратів, отриманих з використанням генетично модифікованих організмів (р.№7210, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав вкладників, відновлення довіри до банківської системи України, підвищення ефективності виведення банків з ринку а також адаптації до міжнародних стандартів та актів законодавства ЄС (р.№6273-1,  н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо захисту прав вкладників та інших кредиторів неплатоспроможних банків та відновлення справедливості і довіри до банківської системи) (р.№2530а, н.д. К.Матейченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кооперацію" (щодо вдосконалення механізму господарської діяльності кооперативів) (р.№5597, н.д. М.Головко).

Проект Закону про залізничний транспорт України (р.№7316,  н.д. В.Остапчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового механізму дії колективних договорів (р.№6632, н.д. Н.Кацер-Бучковська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання мобінгу) (р.№7005, н.д. Д.Лінько та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції.  Всього 58 проектів: (р.№№8123, 8142, 8131, 8150, 8146, 8126, 8129, 8132, 8154, 8140, 8136, 8130, 8117, 8119, 8137, 8153, 8166, 8167, 8096-1, 8173, 8170, 8184, 8139, 8197, 8195, 8193, 8194, 8188, 8192, 8196, 8185, 8187, 8182, 8181, 8183, 6391-1, 8045, 8172, 8210,8213, 8211, 8212, 8214, 8202, 8201, 8198, 8205, 8207, 8206, 7362-1, 7362, 8167-1, 8233, 8223, 8218, 8224, 8221, 8222).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень з питань діяльності Державного бюро розслідувань (р.№7450, повторне перше читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з окремих питань діяльності Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції (р.№7470, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування та ознак належності до Національної поліції України (р.№7474, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень цих актів з огляду на внесені Законом № 2120-VIII зміни (р.№8166, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті, факту Голодомору 1932-1933 років в Україні (р.№5692, н.д. Шухевич Ю.Р.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму використання прибережних захисних смуг (р.№5721, н.д. Шухевич Ю.Р.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та за проїзд на заборонний сигнал світлофора) (р.№7432, н.д. Л.Ємець, Б.Береза).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності) (р.№4710, н.д. А.Шинькович, О.Герега).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

23 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№8177, 8183, 8187, 8187-1, 8189, 8190, 8192, 8193, 8193-1, 8194, 8195, 8196, 8197, 8201, 8204, 8204-1, 8205, 8207, 8215, 8220, 8221, 8222, 8224, 8260, 8264, 8323, 8326, 8328).

Проекти законів України (р.№№2475а-4, р.№№7047, 7047-1, 7105, 7534, 7538, 8115, 8156, 8296, 8296-1, 8314).

Проекти законів України (р.№№7051, 7303, 8279, 8297, 8302, 8340).

Проекти законів України (р.№№8321-1, 8308-1, 8308, 8006, 7401, 8321, 8152, 7128, 7191, 7257, 8027).

Проекти законів України (р.№№6113, 7183, 7183-1,7226, 8043, 8044, 8281, 8286, 8298).

Проекти законів України (р.№№8023, 8102, 8103, 8104, 8109, 8165, 8208).

Проекти законів України (р.№№6553, 7279-д, д-П, 8229, 8304-1, 8325, 8327,  8336, 8339, 8346, 8252, 8262, 8294, 8301-1, 8274, 8276).

Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Бюджетного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні (р.№6541, КМУ).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо модернізації окремих положень в галузі санітарно-епідемічного благополуччя населення) (р.№6625, н.д. Є.Балицький,           О.Ревега).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" та деяких законодавчих актів України щодо заходів детінізації діяльності суб'єктів електронної комерції (р.№6754, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо створення умов для детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (р.№6757, н.д. Р.Демчак та ін.)Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування митом деяких товарів, направлених на стимулювання залучення інвестицій для розвитку гірських населених пунктів в Україні (р.№7039, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, яким надано статус гірських (р.№7040, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).Початок форми

Кінець форми

 

 

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо здійснення внесків на підтримку політичних партій (р.№8078, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про судову експертизу та самоврядування судових експертів (р.№8223, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку" (р.№8226, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України) (р.№8230, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання порушенню процедури внесення змін до Конституції України, призначення всеукраїнського референдуму, прийняття законів) (р.№8234, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших об'єктів фізичними особами (р.№8257, н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо добровільного декларування коштів, майна та інших об'єктів фізичними особами (р.№8258, н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта)

 

Інші питання:

Про обговорення інформації щодо результатів розгляду документів поданих кандидатами для участі у кваліфікаційному відборі представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України та визначення кандидатів, які допускаються до участі у кваліфікаційному відборі.

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Чумака В.В. про заслуховування у Комітеті керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо питань роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, щодо виконання вимог статті 52-1 Закону України "Про запобігання корупції", результатів перевірок щорічних декларацій та обгрунтованість Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 року № 1375.

Про звернення народного депутата України – секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м. Луцьк підприємстві – ДКП "Луцьктепло".

Про звернення народного депутата України – члена  Комітету Ричкової Т.Б. з приводу загроз у сфері енергетичної безпеки України, зокрема виявлення фактів виведення за межі України коштів ДП НАЕК "Енергоатом" в особливо великих розмірах.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації (р.№0182, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємне сприяння та захист інвестицій (р.№0183, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією (р.№0184, Президент України).

 

Інші питання:

Про належне забезпечення юридичного супроводу судових міжнародних позовів України проти РФ з метою захисту національних інтересів України.

Про зміни у складі Постійної делегації ВРУ у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва.

Про звернення Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо ситуації навколо паспортизації акредитованими в Україні дипломатичними та консульськими установами громадян України, зокрема членів суднокоманди НОРД.

Про відповідь Міністерства фінансів України щодо внесення змін до нормативно-правових актів для врегулювання здійснення міжнародної діяльності ВРУ.

Про інформацію Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі щодо деяких питань співпраці між нашими країнами.   

  Про звернення Президента Генеральної Асамблеї Міжпарламентської Асамблеї Православ’я С.Попова та Генерального секретаря МАП А.Міхаілідіса щодо визначення складу делегації ВРУ для участі у 25-й ювілейній ГА Міжпарламентської Асамблеї Православ’я у період з 25 по 30 червня 2018 року.

Про міжпарламентську співпрацю ВРУ.

Про звернення керівництва ПАРЄ щодо звіту незалежного зовнішнього органу розслідувань стосовно підозри в корупції у ПАРЄ.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.10) 

 

24 травня     

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання  з яких Комітет  не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки (р.№8357, КМУ).

Проект Закону про національну інфраструктуру геопросторових даних, (р.№7523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення здійснення фінансового контролю окремих категорій суб'єктів декларування) (р.№8129, н.д. І.Артюшенко та ін.).

 

Інші питання:

Про умисне пошкодження телекомунікаційних мереж та об’єктів з метою викрадення майна (технічних засобів телекомунікацій та споруд електрозв’язку).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209,  о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини (р.№8202, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи охорони культурної спадщини (р.№8202-1, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з набранням чинності Законом України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" (р.№8251, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності Українського культурного фонду (р.№8266, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Постанови про увічнення пам'яті Першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка (р.№8310, н.д. С.Тарута та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини у сфері охорони культурної спадщини та статті 44 Закону України "Про охорону культурної спадщини" (р.№8050, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розпалювання ворожнечі на мовному ґрунті під час проведення передвиборчої агітації (р.№8224, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії нелегальному вилученню об'єктів археологічної спадщини (р.№8314, н.д. І.Подоляк та ін.).

 

Інші питання:

Про результати аудиту Рахункової палати України щодо ефективності використання коштів державного бюджету на заходи з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу.

Про Рекомендації парламентських слухань "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

 Проект Закону про внесення змін до пункту з розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про освіту” щодо уточнення деяких положень (р.№8046, КМУ).
Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України “Про вищу освіту” (щодо стимулювання академічної успішності та наукової діяльності студентів) (р.№5147, н.д.Є.Мураєв).
Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи стосовно забезпечення прав корінних народів, національних меншин України на навчання рідною мовою (р.№7259, н.д.В.Писаренко).
Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо врахування висновків Венеційської комісії стосовно положень Закону України “Про освіту” що регулюють використання державної мови та мови національних меншин в освіті (р.№7402, н.д.О.Вілкул).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перерахунку пенсій науковим працівникам, журналістам, працівникам органів місцевого самоврядування та іншим) (р.№7406, н.д.С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення фінансування професійно-технічної освіти з державного бюджету України) (р.№7268, н.д.А.Вітко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення фінансування навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти з бюджетів різних рівнів) (р.№7268-1, н.д.І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про організацію медичного обслуговування населення в Україні (р.№7065, н.д.О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 85 Бюджетного кодексу України щодо фінансування закладів загальної середньої освіти і охорони здоров’я та можливості органів місцевого самоврядування визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до чинного законодавства (р.№2064а, н.д.О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про приєднання України до Метричної конвенції Президент України (р.№0181, Президент України).

 

Інші питання:

Інформація щодо засад та перспектив розвитку науки в Україні у контексті реалізації норм Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.
Про результати роботи Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій та стан забезпечення його діяльності відповідно до статей 20 та 21 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.
Про стан та результати впровадження в системі загальної середньої освіти інтегрованого курсу “Людина і Природа”.
Про проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік. 
Про проект Постанови про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених. 
Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку.
Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань науки і освіти на період  восьмої сесії восьмого скликання.
 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про національну безпеку України (р.№8068, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю у пунктах пропуску (р.№7302, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції"
(р.№7438, н.д. С.Кіраль та ін.).

Проект Закону про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки України та покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (р.№7439, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях (р.№6109, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки (р.№8357, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю у пунктах пропуску (р.№7303, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях) (р.№8349, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях) (р.№8350, н.д. А.Герасимов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

22 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення відключення від теплопостачання об'єктів соціальної інфраструктури (р.№7408, н.д. С.Шахов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення ефективного функціонування закладів охорони здоров'я, які безпосередньо займаються  реабілітацією учасників антитерористичної операції та ветеранів збройних конфліктів (р.№8062, н.д. В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо спрямування додатково одержаних доходів на фінансування окремих видатків із соціального та медичного забезпечення   (р.№8298, н.д. В. Бондар та ін.).

 Проект Постанови про забезпечення формування прожиткового мінімуму відповідно до вимог законодавства та з урахуванням фактичних споживчих цін (р.№7336, н.д. Н.Веселова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (р.№7182, н.д. І.Лапін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" щодо запровадження форм компенсації громадянам України знецінених заощаджень (р.№7349, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів (р.№7382, н.д. І.Єфремова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення реклами лікарських засобів, медичних виробів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації (р.№8136, н.д. В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення Товариству Червоного Хреста України (р.№8274, н.д. О.Вілкул, К.Павлов).

Проект Постанови про відзначення 275-ї річниці від дня народження Нестора Максимовича Амбодика-Максимовича (7 листопада 2019 року) (р.№7325, н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

Про результати роботи утвореної при МОЗ України міжвідомчої робочої групи щодо нормативно-правового врегулювання питання забезпечення виконання вимог Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" в частині  скасування вимоги обов’язкового відпрацювання протягом трьох років за направленням випускників вищих медичних навчальних закладів, які здобули освіту за кошти державного або місцевого бюджетів.

Про заходи, що вживаються МОЗ України для забезпечення прозорого та підзвітного надходження та використання закладами охорони здоров’я благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб. 

Про стан виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи громадського здоров’я, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 560-р, та заходи, що вживаються МОЗ України з метою розбудови системи громадського здоров’я в Україні. 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України (р.№8295, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях) (р.№8349, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях) (р.№8350, н.д. А.Герасимов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.30)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

21 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Вищий антикорупційний суд (р.№7440, друге читання).

 

 

23 травня

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" (р.№6697, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного контролю за використанням і охороною надр та посилення відповідальності за незаконне видобування,  використання та незаконні операції з корисними копалинами місцевого та загальнодержавного значення (р.№7298, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо забезпечення діяльності професійних спілок) (р.№7512, н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за шантаж) (р.№8005, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за зайняття гральним бізнесом (р.№8011, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій права працівника на приватність та таємницю кореспонденції) (р.№8037, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо офіційних документів (р.№8185, н.д. І.Котвіцький, В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб (р.№8201, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами (р.№8205, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про заходи щодо впорядкування використання прапорів та інших державних символів іноземних держав на території України (р.№8212, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування (р.№8245, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення зміни до статті 182 Сімейного кодексу України (щодо підвищення мінімального розміру аліментів до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) (р.№8247, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо розмежування підслідності злочинів, вчинених у сфері використання електронно-обчислювальних машин…, (р.№8304, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 14.50 ) 

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про захисні заходи  (р.№8102, КМУ).

Проект Закону про захист від субсидованого імпорту (р.№8103, КМУ).

Проект Закону про захист від демпінгового імпорту (р.№8104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері торговельного захисту  (р.№8105, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

23 травня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про заяву народного депутата України Побочіх М.О. про обрання його членом Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань вивчення обґрунтованості витрачання НАК "Нафтогаз України" коштів, сплачених споживачами природного газу (р.№8352, н.д. С.Каплін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ґендерно-правової експертизи (р.№8315, н.д. І.Луценко та ін.).

 

Інші питання:

Роз’яснення про застосування окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України" щодо прав та обов’язків народних депутатів України, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень.  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

 (вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

23 травня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність з Конвенцією про права осіб з інвалідністю та Факультативним протоколом до неї (р.№8326, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 30-ї річниці з дня проведення першої антикомуністичної екологічної демонстрації в Україні організованої Українським культурологічним клубом проти приховування радянською владою наслідків Чорнобильської катастрофи (р.№8311, н.д. С.Рудик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства
(р.№8270-3, н.д.  Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів і зміни умов розповсюдження фільмів та іншої аудіовізуальної продукції (р.№8263, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розповсюдження і демонстрування фільмів спільного виробництва і зміни умов розповсюдження іншої аудіовізуальної продукції (р.№8263-1, н.д. А.Лозовий, І.Мосійчук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

22 травня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до частини першої статті 164 Сімейного кодексу України (щодо розширення підстав позбавлення батьківських прав) (р.№6463, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо забезпечення конституційного права українських сімей на достатній життєвий рівень) (р.№6576, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України (р.№6647, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції (р.№8227, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання добровольцям статусу учасника бойових дій (р.№8227-1, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний і правовий статус (р.№8227-2, н.д. Ю.Левченко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30 )

 

23  травня 

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Ефективність системи надання субсидій населенню".

 

о  15.30

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: на тему: "Соціальний захист сімей з дітьми".

 

 

о  16.30

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми (р.№8294, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці (р.№8045, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо вдосконалення здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (р.№8101, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного розвитку художнього та артистичного персоналу театру (р.№8222, н.д. А.Геращенко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" щодо індексації грошової оцінки матеріального забезпечення за договором довічного утримання (догляду) (р.№8192, н.д. С.Березкін).

Проект Постанови про виконання Кабінетом Міністрів України зобов'язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб (р.№7552, н.д. Ю.Одарченко, Р.Богдан).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та громадян, які проживають поблизу лінії зіткнення (р.№8255, н.д. Н.Королевська  та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки (р.№8357, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку із прийняттям Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" (р.№8293, н.д. Ю.Третьяков  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (р.№8262, н.д. В.Литвин).

 

 

Інші питання:

Про стан виконання пункту 9 Розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03 жовтня 2017 року № 2148–VIII.

Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо стану виконання пункту 19 Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

Про результати зустрічі Першого заступника голови Комітету Капліна С.М. із представниками профспілок залізничників щодо з’ясування обставин конфлікту між трудовим колективом та адміністрацією публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

23 травня (засідання перенесено) 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього (р.№8358, н. д. О.Третьяков та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (р.№8363, н. д. О.Третьяков та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

___________________________________

(вул. Садова,3а, кімн.934, о 15.00)

23 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів (р.№7387, н.д. В.Корчик та ін.).

Проект Закону про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях (р.№7514, н.д.  В.Корчик та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння державних зборів із суб'єктів авіаційної діяльності (р.№7515, н.д. В.Корчик та ін.).

 

Інші питання:

Щодо діяльності ПАТ "Укрзалізниця":

виконання рішення Комітету від 04.04.2018 року щодо забезпечення перевезень вантажів;

стан аварійності на залізничному транспорті у 2017 та 2018 рр., вжиття заходів з підвищення рівня безпеки, зокрема щодо виконання рекомендацій Міністерства інфраструктури України та  Державної служби з безпеки на транспорті (лист № 04-36/10-36 від 07.02.2018 року);

забезпечення схоронності та запобігання розкраданню елементів інфраструктури та залізничного рухомого складу;

стан виконання плану капітальних інвестицій ПАТ "Укрзалізниця";

виконання ПАТ "Укрзалізниця" Антикорупційної програми.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

22 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (р.№7270, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо встановлення строків позовної давності до вимог кредиторів (кредитодавців) (р.№7045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку із ратифікацією Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA) (р.№8189, КМУ).

 

24 травня, о 14.30

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективного функціонування Експортно-кредитного агентства (р.№8318, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні (р.№8331, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про удосконалення функціонування фінансового сектору та створення державної банківської групи в Україні (р.№8331-1, н.д. С.Рибалка).

 

Інші питання:

Інформація Голови Національного банку України Смолія Я.В про хід реалізації застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно банків, акціонери яких мають відношення до країни-агресора, та щодо основних напрямів роботи Національного банку України у 2018 році, стану банківської системи та валютного ринку України, а також перспектив законодавчої ініціативи на 2018 рік.

                            

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 620,  о 14.00)

 

24 травня

 

Інші питання:

Про інформацію Фонду державного майна України та Міністерства інфраструктури України щодо поточного стану об’єктів державної власності морських портів України та перспектив реалізації державно-приватного партнерства для підвищення ефективності їх використання.

Щодо стану підготовки до приватизації ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

18 травня 2018 року