ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

на період восьмої сесії 2022 року

(24 - 28 жовтня 2022 року)

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

28 жовтня

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 27 народних депутатів з 30)

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури (р.№7616, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

Інші питання

Про затвердження рекомендацій виїзних комітетських слухань на тему: "Стан галузі рибного господарства та етапи її реформування" (20 жовтня 2022 року, Черкаська область).

Про пропозиції Комітету до проекту Плану законопроектних робіт на 2023 рік.

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

_____________________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 9.00)

 

28 жовтня

(Головував М.Р. Потураєв)

(Присутні 17 народних депутатів з 17)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вирішення батьками питань тимчасового виїзду дітей за межі України (р.№6146, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення використання державної мови в паспортах громадян України, які видані у формі книжечки (р.№8106, н.д. А.Ляшенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання джерел інформації держави-агресора або держави-окупанта в освітніх програмах, в науковій та науково-технічній діяльності (р.№7633, н.д. І. Совсун та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо борців за незалежність України у XX столітті (р.№8032, н.д. В. В’ятрович та ін.).

 

Інші питання

Про державні архіви України в умовах війни: загрози, втрати, оптимізація роботи.

Про діяльність телеканалу "Дом".

Про необхідність внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Списку історичних населених місць України" № 878 від 26 липня 2001 року.

Про створення робочої групи з підготовки доопрацьованого проекту Закону на основі проекту Закону про деколонізацію гуманітарної сфери України (р.№7721, н.д. М. Княжицький та інші народні депутати України) та проекту Закону про подальшу деколонізацію, деокупацію та суверенізацію культурного простору України (р.№7721-1, н.д. М. Потураєв та інші народні депутати України).

Про голову підкомітету з питань розвитку гуманітарної сфери в умовах децентралізації.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

______________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 10.30)

26 жовтня

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 16 народних депутатів з 19)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів (р.№7438, друге читання) – рекомендовано прийняти в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо користування водними ресурсами протягом дії воєнного стану в Україні (р.№7440, н.д. І.Аллахвердієва та ін.).

Проект Закону про прискорений перегляд інструментів державного регулювання господарської діяльності (р.№8058, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні" (р.№8138, Кабінет Міністрів України).

 

Інші питання

Про Рішення Рахункової палати від 30.08.2022 року № 18-2 щодо розгляду Звіту про результати аудиту ефективності виконання заходів із зменшення обсягів викидів парникових газів.

Про персональний склад підкомітетів.

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

26 жовтня

(Головував Д.А. Наталуха)

 

Інші питання

Слухання у Комітеті на тему: "Відновлення та післявоєнний сталий розвиток України" у форматі відеоконференції.

 

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

_______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14:00)

 

27 жовтня

(Головував М.Б. Радуцький)

(Присутні 13 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону України про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі "EU4Health" (р.№0171, Президент України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

Інші питання

Про здійснення  централізованих державних закупівель лікарських засобів (вакцин) та медичних виробів за кошти, передбачені Міністерству охорони здоров’я України у Державному бюджеті України на 2022 рік за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних  програм та комплексних заходів програмного характеру" (КПКВК 2301400). 

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00 )

 

26 жовтня

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 11 народних депутатів з 13)

 

Інші питання

Про обрання голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

Міжпарламентська співпраця

Про зміни у керівному складі депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Румунією.

Про визначення координатора щодо утворення депутатської групи з міжпарламентських зв'язків зі Святим Престолом.

Про візит народної депутатки України Г.Михайлюк до м. Буенос-Айрес (Аргентинська Республіка)  у період з 1 по 9 листопада 2022 року з метою участі у Дванадцятій консультативній асамблеї парламентарів з питань Міжнародного кримінального суду та верховенства права (CAP-ICC).

Про візит народних депутатів України Ю.Тимошенко, Г. Немирі до                 м. Брюссель (Бельгія)  у період з 5 по 9 грудня 2022 року з метою участі 25-ому ювілейному  Європейському молитовному сніданку.

Про візити народного депутата України М.Волинця до м. Варшава (Польська Республіка) у період з 24 по 26 жовтня 2022 року з метою участі в семінарі "Україна на шляху до Європейського Союзу" та до м. Брюссель (Королівство Бельгія) у період з 26 по 28 жовтня 2022 року з метою участі в роботі 19-ої сесії Виконавчого комітету Пан'європейської регіональної ради профспілок.

Про візит народних депутатів України О.Горобця, С.Буніна до Республіки Польща у період з 24 по 30 жовтня 2022 року з метою участі у робочій зустрічі із сенаторами Польського Сейму щодо впровадження спільної стратегії та обговорення дій, спрямованих на розвиток партнерських взаємин між Україною і Польщею.

Про візит народного депутата України Я.Юрчишина до м. Прага (Чехія) у період з 14 по 15 листопада 2022 року з метою участі у засіданні круглого стола з питань стягнення активів на користь держави у результаті застосування санкцій

Про візит народного депутата України М.Лаби до м. Спішська Нова Вес (Словацька Республіка) у період 28 жовтня 2022 року з метою проведення зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування, представниками місцевого бізнесу та громадського суспільства Словацької Республіки щодо планування подальшої допомоги українцям, налагодження зв’язків щодо повоєнного відновлення регіонів, які постраждали від бойових дій, а також задля розширення тісної співпраці між Україною та Словаччиною.

Про візит народного депутата України М.Лаби до м. Сігету-Мармація (Румунія) у період 11 листопада 2022 року  з метою проведення зустрічей з представниками органів державної влади, органів місцевого самоврядування, з переселенцями для з‘ясування їхніх найбільших проблем в країні перебування.

Про візити Голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом І.Климпуш_Цинцадзе до м. Париж (Франція) у період з 5 по 8 листопада 2022 року з метою участі в роботі групи об'єднаних міжнародних парламентарів U4U з адвокації України та з 9 по 11 листопада 2022 року до м. Брюссель (Королівство Бельгія) з метою проведення двосторонніх зустрічей та круглих столів за участі депутатів Європарламенту.

Про візит делегації Верховної Ради України у складі народних депутатів України -  І.Климпуш-Цинцадзе, В.Галайчука, М.Мезенцевої, А.Багрінця у період з 13 по 15 листопада 2022 року до м. Прага (Чеська Республіка) з метою участі в роботі засідання Конференції комітетів з європейських справ національних парламентів держав-членів ЄС (COSAC),

Про візит народного депутата України М.Княжицького до                              м. Варшава (Республіка Польща) у період з 28 по 31 жовтня 2022 року з метою проведення  зустрічей з парламентарями, експертами та лідерами думок в рамках роботи депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща.

Про візити народного  депутата України Т.Тарасенка до                                    м. Страсбурга (Французька Республіка) у період з 5 по 7 листопада 2022 року з метою проведення зустрічі української делегації з експертами Ради Європи  та  обговорення проекту Закону "Про національні спільноти України", 8 - 12 листопада до Латвійської Республіки з метою  участі у спільному проекті Національного реабілітаційного центру "Vaivari" Впровадження в медичних закладах України програми реабілітації для пацієнтів після ампутації кінцівки, обмін досвідом з Національним реабілітаційним центром "Vaivari".

Про участь делегації Верховної Ради України у заході "Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях уперед у повоєнний період"  стосовно реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018 - 2022 роки  у період  з 5 по 11 листопада 2022 року, м. Страсбург (Французька Республіка).

Про запрошення  делегації Верховної Ради України для участі у Глобальному форумі у Рейк'явіку  - Жінки-лідери у період з 8 по 10 листопада 2022 року, м. Рейк'явік (Ісландія).

Про візит народного депутата України  С.Буніна до Республіки Польща у період з 5 по 9 листопада 2022 року з метою участі у робочій зустрічі із сенаторами Польського Сейму щодо впровадження спільної стратегії та обговорення дій, спрямованих на розвиток партнерських взаємин між Україною і Польщею.

Про візит народних депутатів України Г.Васильченко, Н.Піпи до                  м. Брюссель (Королівство Бельгія) у період з 7 по 11 листопада 2022 року з метою участі у міжпарламентській дискусії Ліберального центру сучасності (Берлін) та Фонду Східної Європи (Київ) щодо поточної ситуації в Україні.

Про візит народного депутата України В.Ар'єва до м. Аугсбург (ФРН) у період з 26 по 31 жовтня 2022 року з метою участі в роботі партійного конгресу Християнсько-Соціального Союзу (ХСС).

Про увільнення народних депутатів України з посад голів підкомітетів   у зв'язку з обранням їх членами інших комітетів.

 

Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу

______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

26 жовтня

(Головувала І.О. Климпуш-Цинцадзе)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина щодо подальшого надання важкого озброєння та всебічної військово-технічної підтримки України в протистоянні повномасштабній російській інтервенції (р.№8080, н.д. І.Совсун та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо імплементації законодавства (р.№8082, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки (р.№8231, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" щодо подання інформації з питань фінансового моніторингу (р.№6301, н.д. О.Василевська-Смаглюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" щодо подання інформації з питань фінансового моніторингу (р.№6301-1, н.д. Н.Южаніна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансову реструктуризацію" щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації та в частині подовження термінів дії цього закону (р.№7625,  н.д. А.Мотовиловець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення системи управління об’єктами інженерної інфраструктури меліоративних систем державної власності (р.№7577, н.д. А.Чорноморов та ін.).

Проект Закону про використання рахунків-фактур в операціях з виконання робіт (надання послуг) (р.№8125, н.д. Я.Железняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов’язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі представниками правничих професій, юридичними особами та фізичними особами-підприємцями    (р.№7574-д, н.д. Д.Маслов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення" щодо змін у переліку додатків до проекту закону про розміщення, проектування та будівництво ядерної установки або об'єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення (р.№5146, н.д. С.Нагорняк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врахування результатів оцінки впливу на довкілля та врегулювання деяких питань у сфері поводження з радіоактивними відходами (р.№5146-1, н.д. Л.Василенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення демократичних засад управління закладами вищої освіти (р.№8050, н.д. С.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення сталості та демократичності в управлінні закладами вищої освіти (р.№8050-1, н.д. А.Герасимов).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення демократичних засад управління закладами вищої освіти (р.№8050-2, н.д. О.Лукашев).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення демократичних засад управління закладами вищої освіти та особливостей її застосування в період дії воєнного стану (р.№8050-3, н.д. О.Василевська-Смаглюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо обрання, призначення та звільнення з посади керівника закладу вищої освіти (р.№8050-4, н.д. Ю.Гришина та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань інтеграції України до ЄС (всього 22 законопроекти).

 

Комітет з питань молоді і спорту

_________________________________________

(онлайн, Zoom, о 14.00)

 

26 жовтня

(засідання перенесено)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності комітетів Верховної Ради України та народних депутатів України (р.№8073, н.д. Іонушас С.К. та інші.)

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо удосконалення відповідальності за перешкоджання діяльності депутатів, виконання контрольних функцій комітетами Верховної Ради України, (р.№8073-1, н.д. Іонушас С.К. та інші.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо унормування діяльності та державної реєстрації громадських організацій (р.№8084, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації педагогічним працівникам, які працюють в закладах дошкільної та позашкільної освіти, (р.№8117, н.д. Піпа Н.Р. та інші).

Інші питання

Про заходи Міністерства молоді та спорту України щодо залучення молоді до волонтерської діяльності.

Про стан роботи електронного реєстру спортивних споруд та шляхи його удосконалення і модернізації.

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(в режимі відеоконференції, о 14.00)

 

27 жовтня

(Головував Д.В. Маслов)

(Присутні 20 народних депутатів з 21)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів (р.№7565, н.д. С.Демченко) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про внесення змін в прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів (р.№7565-1, н.д. П.Павліш та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих правил повернення та стягнення судового збору (р.№8046, н.д. Д.Маслов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу з доопрацюванням положень відповідно до ч.1 ст. 116.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану (р.№8064, н.д. Д.Маслов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу з доопрацюванням положень відповідно до ч.1 ст. 116.

 

Інші питання

Про персональний склад підкомітетів.

 

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

______________________________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 10.00)

 

28 жовтня

(Головував С.В. Кальченко)

(Присутні 10 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до  Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим" (р.№8127, н.д. І.Копитін та ін.) – рекомендовано прийняти в цілому.

Проект Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук України" (р.№5196, н.д. А,Гунько) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

Проект Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання", внесений народним депутатом України, головою депутатської фракції Політичної Партії "Голос" (р.№8141, н.д. О.Устінова) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

Проект Постанови Верховної Ради України "Про скасування рішення Верховної Ради України від 19.10.2022 р. про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" щодо створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії" (р.№8027/П, н.д. Я.Железняк) – рекомендовано визначитись щодо законопроекту шляхом голосування.

 

Інші питання

Про доручення Першого заступника Голови Верховної Ради України Корнієнка О.С. від 25 жовтня 2022 року щодо Указу Президента України від 18 липня 2022 року № 502/2022 стосовно народного депутата України Васильковського І.І.

Про доручення Першого заступника Голови Верховної Ради України Корнієнка О.С. від 25 жовтня  2022 року щодо Указу Президента України від 18 липня 2022 року № 502/2022 стосовно народного депутата України  Рабіновича В.З. 

Про лист в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України Янчука А.О. від  21 жовтня 2022 року № 06/03-2022/179028 щодо визначення народному депутату України Хлапуку М.М. робочого місця в залі засідань Верховної Ради України.

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(в режимі відеоконференції, о 13.00)

 

24 жовтня

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 10 народних депутатів з 10)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Підготовка до другого читання:

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії порушенню прав у сфері праці (р.№5748, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання учасниками бойових дій осіб, які брали безпосередню участь в здійсненні заходів необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та інших питань (р.№7322, друге читання) - доопрацьовується.

 

Інші питання

            Про створення робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону про колективні угоди та договори (р.№7628).

            Про створення робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (р.№8076).

            Організаційні питання щодо внесення змін до плану роботи Комітету.

 

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

________________________________________________

 (в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

28 жовтня

(Головував Д.О. Гетманцев)

(Присутні 25 народних депутатів з 35)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" щодо захисту фінансової системи України від дій держави, яка здійснює збройну агресію проти України, та адаптації законодавства до окремих стандартів FATF і вимог Директиви ЄС 2018/843 (р.№8008, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо приватизації державного і комунального майна, яке перебуває у податковій заставі, та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу (р.№8045, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств за структурні підрозділи, які здійснюють торгівлю валютними цінностями у готівковій формі (р.№7655, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо удосконалення відповідальності за перешкоджання діяльності депутатів, виконання контрольних функцій комітетами Верховної Ради України (р.№8073-1, н.д. С.Іонушас та ін.).

 

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

                    курсивом виділені питання, що розглянуті додатково

 

28 жовтня 2022 року

Головне організаційне управління