ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 26 лютого – 02 березня 2018 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.00)

 

27 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками (р.№3157, друге читання).

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448, повторне перше читання).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок з метою збереження об'єктів фізичної культури і спорту (р.№6487, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів стосовно забезпечення простежуваності (р.№7489, н.д. О.Бакуменко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій реалізації учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них, в тому числі учасниками антитерористичної операції, Революції Гідності та їх сім'ями пільг на одержання земельних ділянок, а також припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності  (р.№7511, н.д. В.Івченко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб (р.№2406а, н.д. В.Давиденко та ін.).

 

Інші питання:

Про звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році відповідно до предмету відання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин

Про прийняття рішення за результатами обговорення питання щодо проведеного Рахунковою палатою аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію державної політики з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

         ( вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері  виробництва  електричної  енергії  з   альтернативних   джерел  (р.№6081, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єктів незавершеного будівництва та майбутніх об'єктів нерухомості (р.№7084, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) (р.№7266, н.д. А.Яценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) (р.№7266-1, н.д. Г.Кривошея).

 

Інші питання:

Про доцільність внесення змін до Податкового кодексу України в частині рентної плати за спеціальне використання води (щодо врегулювання питань тарифоутворення на послуги з водопостачання).

Про пропозиції Української Асоціації "Укрелектрокабель" до проекту Закону про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів (р.7151, КМУ).

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

28 лютого

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. Всього 25 законопроектів, у тому числі: (р.№№7366-1, 7471, 7473, 7487, 7390, 7470, 7462, 7504, 7475, 7475-1, 7486, 7366, 7469, 7366-3, 7477, 7420-2, 7403-2, 7413, 7366-2, 7474, 7485, 7385, 7397, 7490, 7497).

 

Інші питання:

Про погодження Переліку об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг в Івано-Франківській області в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 19.02.2018 р. № 184/0/2-18/01-025).

 

Про погодження перерозподілу деяких видатків  Міністерства освіти і науки на 2018 рік та розподілу між місцевими бюджетами обсягу субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (постанова КМУ від 21.02.2018 р. № 88).

Щодо звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

28    лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про перейменування міста Переяслав-Хмельницький Київської області.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби (р.№7528, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення (р.№6466, повторне друге читання)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” щодо вирішення питання покладення обов'язків старости у деяких випадках до обрання його на перших виборах старости (р.№8019, н.д. Ю.Бублик)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного навчання державних службовців (р.№7009, н.д. А.Шкрум та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення Спеціального посланника з питань реформ в Україні (добре врядування, децентралізація, державна служба) п. Г.Мільбрадта щодо просування реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування в Україні та про спільну заяву двосторонніх донорських агенцій та багатосторонніх організацій, що підтримують реформу децентралізації та місцевого самоврядування в Україні.

Презентація порівняльного огляду Ради Європи щодо парламентської служби, підготовленого Центром експертизи реформ місцевого самоврядування в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці з Парламентською Асамблеєю Ради Європи та експертом Ради Європи, почесним Генеральним секретарем  Сенату Франції А.Делькампом на запит Комітету (Д.Попеску)

Про Висновок Ради Європи щодо пропозиції про призначення заступника міського голови на конкурсній основі (Закон України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, реєстр. №2489) та про пропозицію Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”

Підписання Меморандуму про співпрацю між Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг.

Підписання Меморандуму про включення, співпрацю та партнерство між Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг та центрами надання адміністративних послуг м. Первомайський, м. Куп’янськ Харківської області і м. Маріуполь Донецької області.

Про інформацію щодо перейменування селища міського типу Більмак Більмацького району Запорізької області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції (р.№6723, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції  (р.№6746, друге читання).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період восьмої сесії.

Пропозиції до проекту Порядку денного восьмої сесії.

 

 

КОМІТЕТІВ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

 (вул. Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

28 лютого

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів (р.№0150, Президент України).

Проект Закону про денонсацію Європейської Конвенції про насильству та неналежну поведінку з боку глядачів під час проведення спортивних заходів, і зокрема футбольних матчів (р.№0151, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України (р.№4614, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності (р.№5699, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень (р.№6023, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності (р.№6235, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у гірських зонах України (р.№4102, н.д. І.Рибак та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 158 проектів: (р.№№4758, 7127, 7147, 7267, 3305, 7390, 7475, 7476, 7467, 7468, 7464, 7366-6, 7366-7, 7425-1, 7434, 7224, 7435, 7381, 7456, 7451, 7443, 7437, 7436, 7442, 7438, 7450, 7449, 7474, 7472, 7469, 7470, 7452, 7462, 7463, 7453, 7458, 7446,7447, 7416,7413,7421,7419,7366-3,7366-1,7366-2, 7414, 7415, 7397, 7412, 7411, 7408, 7410, 7405, 7407, 7406, 7366, 7362-3, 7362-2, 7439, 7431, 7429, 7425, 7426, 7366-5, 7366-4, 7396, 7108, 7372, 7377, 7373, 7379, 7370, 7369, 7371, 7381, 7392, 7393, 7388, 7395, 7389, 7330, 7329, 7339, 7268-1, 0171, 7344, 7340, 7343, 7341, 7236, 7290, 7265, 7297, 7300, 7313, 7312, 7305, 7307, 7314, 7311, 7295, 7296, 7291, 7326, 7315, 7304, 7319, 6593, 7111, 7008, 7273, 7009, 7261, 7262, 7272, 7271, 7268, 7288, 7287, 7289, 7222, 7229, 7221, 7224, 2702-д, 7128, 7211, 7165-1, 7208, 7204, 7401, 7390, 7333-2, 7349, 7297-1, 7330-1, 7352, 7304-1, 7314-1, 7354, 7357, 7358, 7356, 7314-2, 7333-1, 7366, 7360, 7365, 7226, 7302, 7333, 7335, 0170, 7328, 7336, 2327а, 6439-д, 2365а).

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань (р.№6430,  доопрацьований, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень з питань діяльності Державного бюро розслідувань (р.№7450, н.д. Найєм М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проведення судово-психіатричної експертизи в адміністративному провадженні (р.№7472, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення кримінального судочинства (р.№7547, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих його положень (р.№7547-1, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" щодо окремих повноважень поліції (р.№6626, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та за проїзд на заборонний сигнал світлофора) (р.№7432,  н.д. Л.Ємець, Б.Береза).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (р.7233, н.д. В.Мисик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законів України (щодо призначення позапланових ревізій, перевірок) (р.№6482, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей порядку притягнення до кримінальної відповідальності та підстав звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка залучається до виконання завдань контррозвідувальної діяльності (р.№8017, н.д. А.Тетерук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

28 лютого

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо доповнення переліку суб’єктів декларування Президентами України, після перебування на посаді (р.№6399, н.д. В.Кривохатько).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо безнадійної заборгованості суб'єктів господарювання, які втратили можливість здійснення господарської діяльності на тимчасово неконтрольованих територіях (р.№6030, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо Аграрного фонду) (р.№6055, н.д. Б.Козир та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вирішення проблемних питань проведення антитерористичної операції та посилення боротьби з тероризмом) (р.№6079, н.д. Ю.Македон, І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва в Донецькій і Луганській областях шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки (р.№6336, н.д. О.Кірш та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо особливостей закупівель у сфері охорони здоров’я (р.№6347-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів) (р.№6367, н.д. А.Шипко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі товарів і послуг з організації безплатного гарячого харчування для дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи (р.№6450, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про регулювання діяльності з надання небанківських кредитів під заставу рухомого майна (р.№6569, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо удосконалення порядку формування та діяльності Громадської ради доброчесності) (р.№6593, доопрацьований,    н.д. Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового звязку  (р.№6601,  н.д В.Курило та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України (р.№6606, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання законних вимог Вищої ради правосуддя, її органу або члена) (р.№6661, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про меценатство у фізичній культурі і спорті (р.№6770,  н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про меценатство у сфері фізичної культури та спорту (р.№6770-1, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6771, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті (р.№6772, н.д. Т.Ричкова та ін.).

Проект Закону про фінансове оздоровлення Публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" (р.№6779, н.д. Г.Чекіта та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання здійснення меценатства у сфері фізичної культури та спорту) (р.№7015, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасників війни деяким категоріям осіб, мобілізованих на особливий період (р.№7072,  н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо особливості космічної діяльності України у 2018 році (р.№7154, н.д. М.Курячий, В.Галасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів про трудові та соціальні права громадян) (р.№7287, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей початку досудового розслідування по окремим категоріям правопорушень) (р.№7315, н.д. Я.Безбах,  К.Жеваго).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю (р.№7362, н.д. А.Герасимов,         М.Бурбак).

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№7389, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

 

Інші питання:

Про проект положення про кваліфікаційний відбір кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про оголошення проведення кваліфікаційного відбору кандидата від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Чумака В.В. щодо заслуховування у Комітеті керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції щодо питань роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виконання вимог статті 52-1 Закону України "Про запобігання корупції", результатів перевірок щорічних декларацій, Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 року № 1375.

Про звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету Берези Б.Ю. щодо звіту директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника.

Про розгляд звернення народного депутата України – секретаря Комітету Добродомова Д.Є. з приводу критичної ситуації, що склалася на стратегічному для м. Луцьк підприємстві – ДКП "Луцьктепло".

Про звернення заступника Голови Координаційної ради загальнонаціонального форуму з безпеки руху В. Караєва щодо створення у Комітеті робочої групи для розробки законопроекту у сфері безпеки дорожнього руху.

Про колективне звернення посадових осіб Українського Науково-дослідницького інституту соціальної і судової психіатрії та наркології щодо незаконного призначення директора інституту Шума С.С. та можливих корупційних ризиків  у його діяльності.

Про лист першого заступника  Голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України  Пинзеника П.В. щодо обрання нового Голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

27 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України - в АР Крим та Севастополі (р.№7546, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про дипломатичну службу (р.№7322, друге читання).

 

28         лютого

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 15.00)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон (р.№0175, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Листа про внесення змін № 2 до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська") (р.№0177, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Листа про внесення змін № 3 до Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0178, Президент України).

 

Інші питання:

Про діяльність правоохоронних органів щодо інформування ЄС стосовно кримінального переслідування колишніх українських високопосадовців до яких застосовано обмежувальні заходи з метою запровадження міжнародних санкцій ЄС та ситуацію, що склалася у зв’язку зі зняттям санкцій з С.Клюєва.

Про співпрацю з Міжнародним кримінальним судом щодо розслідування скоєних злочинів проти людяності вищими посадовими особами держави, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Про Звіт щодо ходу і результатів виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

Про ситуацію щодо ухвалення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права" (запропонованого Міністерством юстиції).

Про стратегію розблокування діяльності Комісії Україна-НАТО.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30) 

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії телефонному спаму (р.№7043, н.д. Б.Береза, Л.Ємець).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про розвиток цифрової економіки (р.№7485, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про обіг криптовалюти в Україні (р.№7183, н.д. І.Єфремова та ін.).

Проект Закону про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні (р.№7183-1, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців (р.№5310, н.д. В.Сташук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання корупції окремими суб'єктами виборчого процесу) (р.№7049, н.д. Ю.Буглак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо техніко-юридичного вдосконалення подання декларацій у виборчому процесі (р.№6409, н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

28 лютого

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про діяльність державної установи “Український інститут”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

28 лютого 

 

Інші питання:

Про стан впровадження Закону України “Про вищу освіту”.

Про досвід Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” щодо моделі нового типу взаємодії освіти, науки і бізнесу для розвитку інноваційного виробництва та створення конкурентоспроможної економіки України.

Про затвердження складу робочої групи з підготовки та проведення 21 березня 2018 року парламентських слухань на тему: “Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку”.

 

 

2 березня 

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: “Інституційне забезпечення Національної системи кваліфікацій: стан, проблеми та шляхи їх вирішення”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

27 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров’я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р.№2386а-1, друге читання, доопрацьований з урахуванням зауважень Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення оздоровлення дітей та реабілітації інвалідів (р.№7185, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання первинної та профілактичної медичної допомоги дітям (р.№7197, н.д.  Т.Бахтеєва та ін.) .

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту населення від інфекційних хвороб (р.№7198, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0166, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7195, Президент України).

Інші питання:

Звіт  про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Про проект Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Про стан фінансування у 2018 році науково-дослідних установ, підпорядкованих МОЗ України.

Про звіт МОЗ України щодо кроків виконання плану заходів із утворення закупівельної організації для забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами у сфері охорони здоров’я, затвердження основних статутних документів організації, формування механізму призначення незалежного керівника закупівельної організації, а також щодо стану підготовки до укладення Національною службою здоров’я України договорів із закладами охорони здоров’я про надання населенню первинної медичної допомоги.

Про доручення Голови Верховної Ради України до звернення народного депутата України Бахтеєвої Т.Д. стосовно заслуховування на пленарному засіданні Верховної Ради України звіту в.о. Міністра охорони здоров’я У.Супрун щодо епідемічної ситуації, пов’язаної зі стрімким зростанням захворюваності на кір в Україні, та звіту про її роботу за період перебування на посаді в.о. Міністра охорони здоров’я України.

Про доручення Голови Верховної Ради України до звернення народного депутата України Дерев’янка Ю.Б. щодо звернення до коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна» у Верховній Раді України восьмого скликання  про призначення на посади Міністра охорони здоров’я України, Міністра аграрної політики і продовольства України та Міністра інформаційної політики України (від 14.02.2018 р. до вх. № 28925 від 12.02.2018 р.).

Про заслуховування на засіданні Комітету представників Асоціації фахівців народної і нетрадиційної медицини України щодо підготовленого МОЗ України та винесеного на публічне обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заняття народною медициною (цілительством).

Про стан підготовки проекту Закону про лікарське самоврядування.

Про організацію розробки проекту Закону про правовий захист осіб, які надають домедичну допомогу (Закон "доброго самаритянина").

Про обрання голів утворених при Комітеті підкомітетів з питань медичної освіти та науки, кадрової політики та запобігання корупції у сфері охорони здоров’я та з питань військової медицини та соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

Про затвердження персонального складу підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров`я.

Про результати проведених Рахунковою палатою України аналізу стану залучення та використання позик міжнародних фінансових організацій в частині реалізації проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" та  аудиту проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку, та заходи, що вживаються МОЗ України для усунення виявлених недоліків.

Про розгляд звернення народного депутата України Мельничука С.П. стосовно проблемних питань у галузі охорони здоров’я Одеської області.

 

2 березня    

(вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. № 12, о 14.30)

 

Інші питання:

Засідання круглого столу на тему: "Актуальні проблеми забезпечення учасників АТО медичною, фізичною та психологічною реабілітацією".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.15)

 

28 лютого

 

Інші питання:

Законодавче забезпечення процесу прогресу України у виконанні своїх зобов'язань відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, а також інших міжнародних зобов'язань України у сфері енергетики.

 

о 16.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про енергетичного омбудсмена (р.№7059, н.д. О. Рябчин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" щодо розвитку високоефективної когенерації (р.№7465, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання) (р.№8012, н.д. Д. Білоцерковець та ін.).

 

 

2 березня

(м. Київ, вул. Пирогова, 7-а, 3-й поверх , конференц-зал, о 12.30)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Проблеми формування в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів" спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень з розглядом питань:

проблеми та перспективи створення в Україні нафтового та енергетичного резервів;

напрями співробітництва органів державної влади з імплементації в Україні вимог Директиви 2009/119/ЄС;

позиція бізнесу, незалежних експертів і громадськості у формуванні нафтових резервів;

презентація моделі створення в Україні мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів, розробленої групою вітчизняних та європейських експертів.

 

 

2 березня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Запровадження RAB-тарифів в електроенергетиці: реформа чи перешкода" за сприяння Уряду Великобританії".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України (р.№7010, н.д. О.Кришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення функціонування механізму "єдиного вікна" та спрощення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України (р.№7010-1, н.д. А.Журжій).

Проект закону внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо оподаткування спирту етилового, який використовується для виробництва продукції технічного призначення) (р.№6649, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо оподаткування спирту етилового, який використовується для виробництва оцту з харчової сировини та парфумерно-косметичної продукції)  (р.№6650, н.д. О.Барна).

Проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо питного спирту) (р.№6737, н.д. О.Барна).

Інші питання:

Інформація  Міністерства фінансів України. про стан готовності впровадження з 1 березня 2018 року механізму зупинення  реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Звіт Уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році  в частині податкової та митної політики.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.30)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про правовий статус осіб, які незаконно позбавлені волі незаконними збройними формуваннями, правоохоронними органами іноземної держави, або незаконно засуджені (р.№7452,  н.д. Шухевич Ю-Б.Р. та ін.).

Проект Закону про засади правового і соціального захисту заручників, інших незаконно позбавлених волі осіб (р.№8006, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№7304, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб (р.№7304-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

           

Інші питання:

Про проведення виїзного засідання Комітету на тему: "Забезпечення прав жінок-ромів як складова дотримання прав людини в Україні" (у квітні 2018 р., м. Одеса).

Про розгляд пропозицій представників громадських організацій з питання підготовки  та проведення комітетських слухань щодо стану виконання Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

28 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю (р.№2133а-1, н.д. І.Мосійчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вимог фінансового контролю з метою запобігання корупції (р.№3787, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо коаліції депутатських фракцій) (р.№4331-1, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо удосконалення регулювання реклами послуг народної медицини (цілительства), послуг, пов'язаних із залученням коштів населення …, (р.№4924-д,  н.д.  В. Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підслідності кримінальних правопорушень органу досудового розслідування, поза юрисдикцією якого знаходиться місце їх вчинення  (р.№5443, н.д. М.Паламарчук, В.Король).

Проект Закону про внесення змін до статті 343 Кримінального кодексу України (щодо захисту прав державних реєстраторів та заборони протиправного втручання у діяльність державних реєстраторів) (р.№5478, н.д.  О.Купрієнко).

Проект Закону про лікарняні каси (р.№5664, н.д. А.Яценко, В.Бондар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо визначення посадової особи юридичної особи публічного права) (р.№5672, н.д. К. Матейченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 336 Кримінального процесуального кодексу України (щодо проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції під час судового провадження у разі неможливості виконання ухвали про здійснення приводу) (р.№6110, н.д. А.Немировський  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 111 Кримінального кодексу України (р.№6195,  н.д. І.Фріз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо громадянства осіб, які претендують на зайняття посад з відповідальним або особливо відповідальним становищем, а також з підвищеним корупційним ризиком (р.№6196, н.д. В.Чумак).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо оформлення прав на землю під об'єктами енергетики (р.№6255, н.д. Л. Підлісецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання порядку надання в оренду земель, які перебувають у постійному користуванні) (р.№6262, н.д.  А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо врегулювання порядку надання в оренду земель, які перебувають у постійному користуванні) (р.№6263, н.д.  А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо відокремлення діяльності суб'єктів природних монополій від діяльності на суміжних ринках) (р.№6265, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав вкладників, відновлення довіри до банківської системи України, підвищення ефективності виведення банків …, (р.№6273-1,  н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо уточнення визначення істотної шкоди та тяжких наслідків при вчинені злочинів проти довкілля та злочинів у сфері службової та професійної діяльності р.№6318-1, н.д. І.Луценко)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (р.№6355, н.д. І. Рибак та ін.).

Проект Закону про державну підтримку сільськогосподарського страхування (р.№6355-1, н.д. Ф.Негой).

Проект Закону про систему обов'язкового державного страхування вкладів фізичних осіб (р.№6374, н.д.  Є.Мураєв).

Проект Закону про кредитні спілки (р.№6405, н.д. С. Рибалка та ін.)

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо вжиття невідкладних заходів із прискорення паювання земель державної власності (р.№6433, н.д.  В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування іпотечної заставної (р.№6484, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування прибутку контрольованих іноземних компаній) (р.№6502, н.д.  Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо міжнародного автоматичного обміну інформацією з податкових питань) (р.№6503, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку надходження та використання гуманітарної допомоги у вигляді національної валюти) (р.№6523, н.д.  С.Тарута, О.Кірш).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо збільшення норм безоплатної приватизації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства) (р.№6524, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Української РСР у сфері земельних відносин (р.№6535, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння збереженню водних об'єктів і моря (р.№6559, н.д.  О.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо вдосконалення порядку кримінального провадження або його окремих матеріалів, втрачених на стадії досудового розслідування та судового розгляду) (р.№6580, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення порушень прав та свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод) (р.№6581, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо першочергового права громадян України - спадкоємців осіб, які мали у постійному користуванні земельні ділянки, на оренду такої землі (р.№6594, н.д. В. Купрій).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо відновлення прав і законних інтересів фермерських господарств та громадян України - членів фермерських господарств (р.№6594-1, н.д. В. Івченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права на пенсію у випадках не перерахування роботодавцями страхових внесків (р.№6599, н.д.  Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв'язку (р.№6601, н.д. В.Курило  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього…, (р.№6607, н.д.  О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" щодо окремих повноважень поліції (р.№6626, н.д. І.Котвіцький  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації особи для оформлення, видачі, обміну, визнання недійсними та знищення документів, що підтверджують громадянство України…, (р.№6630, н.д.  М. Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації особи для оформлення, видачі, обміну, визнання недійсними та знищення документів, що підтверджують громадянство України…, (р.№6630-1, н.д.  Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо оформлення документів релігійних організацій) (р.№6642, н.д.  П. Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії насильству в сім'ї (р.№6652, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо громадянства осіб, яким надано допуск до державної таємниці, а також осіб, які претендують на зайняття або обіймають посади в органах державної влади…, (р.№6658, н.д. О. Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб, які конфіденційно співробітничають з розвідувальними органами України (р.№6669, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур (р.№6673, н.д.  О. Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян (р.№6692, н.д. Л.Денісова  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо справедливого забезпечення прав та законних інтересів ветеранів війни та вдосконалення порядку фінансування об'єднань ветеранів війни) (р.№6703, н.д. А. Білецький, О. Петренко).

Проект Закону про внесення змін до пункту 26 Розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення механізму виплати щорічної грошової допомоги ветеранам війни…, (р.№6704, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо уточнення переліку злочинів, за яких може проводитися спеціальне досудове розслідування) (р.№6706, н.д.  О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно невиконання вимог законодавства щодо організації та забезпечення захисту інформації  (р.№6711, КМУ).

Проект Закону про відновлення довіри споживачів кредитних послуг - фізичних осіб до банківської системи України (р.№6721, н.д.  М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо збільшення публічності земельних торгів) (р.№6726, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6733, н.д.  А. Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із проведенням економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№6734, н.д.  А. Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Розділу ІV "Прикінцеві положення" Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (щодо встановлення кінцевих термінів) (р.№6739, н.д.  Я.Москаленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо вдосконалення заходів запобігання конфлікту інтересів) (р.№6740, н.д. Є. Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо недопущення зловживання правом на зміну умов договору про закупівлю) (р.№6744, н.д.  Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо створення умов для детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (р.№6757, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо питань відшкодування покупцям частини штрафних санкцій за порушення порядку проведення розрахункових операцій (р.№6759, н.д.  Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про статус та розвиток гірських населених пунктів в Україні (р.№7038, н.д.  А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інвентаризації та обліку державного майна, яке розташоване на тимчасово окупованій території, на території, органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження…, (р.№7053, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інвентаризації та обліку майна, яке розташоване на тимчасово окупованій території, на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на лінії зіткнення (р.№7053-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань…, (р.№7060, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії (р.№7083, н.д.  Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування (р.№7085, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо приведення порядку застосування запобіжних заходів у відповідність з практикою Європейського суду з прав людини (р.№7089, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо термінологічного вдосконалення Законодавства України про кримінальну відповідальність) (р.№7119, н.д. А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року (р.№7122, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб (р.№7133, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 14 та 168 Податкового кодексу України щодо зарахування податку з доходів фізичних осіб по місцю знаходження виробничих підрозділів (р.№7149, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів (р.№7151, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (р.№7176, н.д. О.Бригинець)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони майна від псування або знищення) (р.№7200, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо вимог до розміру статутного капіталу банку) (р.№7231, н.д. С. Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардіївської) стрічки (р.№7244, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (р.№7257, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо порядку переміщення та оподаткування видавничої продукції, яка має виняткове походження з території держави-агресора та/або тимчасово окупованої території України…, (р.№7293, н.д. Б.Береза та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 32 Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей територіальної підсудності кримінальних правопорушень, вчинених в районах проведення антитерористичної операції (р.№7296, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України (р.№7301, н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№7304, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб (р.№7304-1, н.д.  Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення соціальної реклами з зображенням учасників бойових дій, волонтерів та інших осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (р.№7360, н.д.  О.Корчинська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 283 Сімейного кодексу України (р.№7424, н.д. А. Немировський та ін.).

Інші питання:

План роботи Комітету на восьму сесію (лютий – липень 2018 року).

Про календарний план проведення засідань Комітету і його підкомітетів на період восьмої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії.

Звіт про роботу Комітету за період сьомої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3,  кім. 211, о 14.15)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо унормування діяльності та державної реєстрації всеукраїнських громадських об'єднань  (р.№7372, н.д. О. Продан та ін.).

Інші питання.

Деякі уточнення до пропозицій щодо порядку денного чергової (восьмої) сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

28 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про подання депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка щодо обрання народного депутата України Заружко В.Л. заступником голови Комітету з питань європейської інтеграції;

Проект Постанови про утворення Депутатської робочої групи Верховної Ради України щодо напрацювання змін до Конституції України про скорочення кількості народних депутатів України до 150 осіб (р.№7509, н.д. С.Міщенко).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань об'єктивного вивчення ситуації, що склалася навколо звинувачення Голови Державної аудиторської служби України Гаврилової Л. у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірних даних  (р.№7526, н.д. С.Каплін).

Про лист Голови Комітету з питань економічної політики Іванчука А.В. від 7 лютого 2018 року (№ 04-16/7-69 (26029);

Про подання, ініційовані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В., "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України  Бакуліна Євгена Миколайовича", "Про надання згоди на затримання народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича", "Про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту)" (№14/2/1-36811-16).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо унормування порядку призначення та звільнення Генерального прокурора, а також висловлення йому недовіри  (р.№7449, н.д. Ю. Дерев’янко).

Проект Закону про відкликання народного депутата України  (р.№7481, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби  (р.№7528, н.д. С.Власенко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

 

28 лютого

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Стоп фейк: проблеми законодавчого регулювання відповідальності за дифамацію у медіа".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

27 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо встановлення обов'язкового мінімуму виплат на дітей одиноким матерям (батькам), одиноким усиновлювачам, матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, які є пенсіонерами) (р.№5652,   н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді (р.№6751, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (р.№7537, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7195, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення  (р.№0166, Президент України).

 

28 лютого, о 14.30

Інші питання:

Про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

27 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування (р.№6677, н.д. Ю.Соловей та ін.).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0166, Президент України)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7195, Президент України).

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році (в межах предметів відання Комітету).

Про стан виконання рекомендацій за результатами робочої поїздки в м.Бахмут Донецької області, 9-10 жовтня 2017 року, схвалених рішенням Комітету від 6 грудня 2017 року.

Реалізація права громадян на отримання житла з житлового фонду соціального призначення.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 14.00)

26 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років (р.№6574, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про реабілітацію інвалідів України" щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції (р.№7161, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти (р.№6298, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з інвалідністю) (р.№7209, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з інвалідністю  (р.№7209-1, н.д. Н.Королевська. Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни  (доопрацьований Комітетом на основі проекту Закону р.№7442).

 

 

28 лютого, о 14.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про реабілітацію інвалідів України" щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції (р.№7161, друге читання, повторний розгляд за ініціативою автора, н.д. В.Сюмар).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо скасування однієї з форм пенсійної несправедливості та обчислення пенсії за двоскладовою формулою (р.№6508, н.д. Ю-Б.Р. Шухевич).

 Інші питання.

Про стан реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" в частині затвердження нормативно-правових актів, необхідних для виконання бюджетних програм Міністерства соціальної політики України, спрямованих на соціальний захист ветеранів, учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та людей з інвалідністю, та стан забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих за результатами виконання бюджетної програми по КПКВК 2511120 у 2017 році.

Про стан реалізації пункту 3 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до Закону України від 14 листопада 2017 року № 2203-VIII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб" щодо прийняття Кабінетом Міністрів України нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону, та приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 1, о 14.30)

 

28 лютого

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (р.№6355, н.д. І.Рибак та ін.).

Проект Закону про державну підтримку сільськогосподарського страхування (р.№6355-1, н.д. Ф.Негой).

 

 Інші питання:

Обговорення планів законодавчої роботи на 2018 рік Комітету та державних органів, які відносяться до сфери контролю Комітету.

Про продовження дії санкцій, введених РНБО та НБУ щодо банків, акціонери яких мають відношення до країни-агресора.

Про надання відповіді на звернення НБУ щодо погодження скасування нормативних актів НБУ (стосовно функціонування санаційного банку).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11,  о 14.00)

 

1 березня

 

Інші питання:

Щодо доцільності приватизації Державної судноплавної компанії "Чорноморське морське пароплавство".

 

 

Головне організаційне управління

23 лютого 2018 року