ОРІЄНТОВНИЙ ТИЖНЕВИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ТА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЙОГО ВИКОНАННЯ

на період восьмої сесії 2022 року

(26 - 30 вересня 2022 року)

 

 

Комітет з питань аграрної та земельної політики

___________________________________________________

(готель Прем'єр Палац, м.Київ, бул.Т.Шевченка/вул.Пушкінська, 5-7/29,

о 10.00)

 

28 вересня

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 8 народних депутатів з 29)

 

Інші питання

"Круглий стіл" з обговоренням перспектив та викликів реформи в секторі гідротехнічної меліорації, питань створення організацій водокористувачів, операторів об’єктів меліоративних систем, що перебувають у державній власності.

 

30 вересня

(у режимі відеоконференції, о 12.00)

 

(Головував О.В. Гайду)

(Присутні 24 народні депутати з 29)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель (р.№7636, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

 

Інші питання

Про затвердження рекомендацій виїзних комітетських слухань на тему: "Стан та перспективи розвитку аграрного сектору в Поліській зоні в умовах воєнного стану" (22 вересня 2022 року, м. Житомир).

 

 

 

Комітет з питань бюджету

________________________________

(у режимі відеоконференції, о 10.00)

 

30 вересня

(Головував Ю.Ю. Арістов)

(Присутні 24 народні депутати з 34)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Щодо оформлення Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" (р.№7669), прийнятого Верховною Радою України 21 вересня 2022 року – рекомендовано направити звернення до Голови Верховної Ради щодо застосування ним норм статті 131 Регламенту.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" щодо створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії (р.№8027, н.д. Ю.Арістов та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

     

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

______________________________________________

(вул. Шовковична, 4, в режимі відеоконференції, о 10.30)

28 вересня

(Головував О.В. Бондаренко)

(Присутні 12 народних депутатів з 18)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів (р.№7438, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

 

Інші питання

Інформація щодо створення державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України".

 

 

 

Комітет з питань економічного розвитку

__________________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

28 вересня

(Головував Д.А. Наталуха)

(Присутні 13 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про спеціальний правовий режим господарської та інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку "Чернігівщина" (р.№8010, н.д. С.Гривко та ін.) – рекомендовано включити в порядок денний сесії та прийняти за основу.

Проект Закону про прискорений перегляд інструментів державного регулювання господарської діяльності (р.№8058, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано включити в порядок денний сесії та прийняти за основу.

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (р.№7712, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

 

Інші питання

Інформація Антимонопольного комітету України про діяльність Антимонопольного комітету України в умовах воєнного стану.

Звіт Антимонопольного комітету України за 2021 рік та звіт Рахункової палати про результати аналізу Звіту Антимонопольного комітету України за 2021 рік у частині, що впливає на виконання державного бюджету.

 

 

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

_______________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14:00)

 

28 вересня

(Головував М.Б. Радуцький)

(Присутні 14 народних депутатів з 16)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ" щодо застосування сучасних підходів до профілактики, тестування і лікування ВІЛ-інфекції відповідно до керівних документів ВООЗ (р.№6364, н.д. Л.Булах та ін.) – рекомендовано прийняти за основу.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Про проект Закону України про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

Про проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень (р.№8035, Кабінет Міністрів України).

Про проект Закону України про вихід з Конвенції про передачу осіб, які страждають психічними розладами, для проведення примусового лікування (р.№0168, Президент України).

 

Інші питання

Про затвердження Звіту про роботу Комітету за період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

 

 

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

_____________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00 )

 

28 вересня

(Головував О. О. Мережко)

(Присутні 11 народних депутатів з 14)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова від 13 листопада 2003 року (р.№0151, Кабінет Міністрів України) – звернутись до Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України щодо розгляду цього законопроекту у зв'язку з відсутністю належного пакету документів та відтермінувати його розгляд.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у використанні інформації про тих, хто подорожує (р.№0152, Кабінет Міністрів України) – рекомендовано підтримати законопроект разом із імплементаційним законопроектом, який буде внесено пізніше.

 

 

Інші питання

Міжпарламентська співпраця

Щодо кандидатур для участі у візиті Комітету до Франції (17 - 18 жовтня 2022 року) та Німеччини (19 - 20 жовтня 2022 року).

Про відрядження народного депутата України О.Семінського до м. Дюссельдорф, Німеччина для участі у міжнародній виставці "GLASSTE" у період з 21-24 вересня 2022 року.

Про візит народної депутатки України К.Рудик до м. Нью-йорк (США) у період з 19 по 25 вересня 2022 року з метою участі у роботі сесії Генасамблеї ООН.

Про візит народного депутата України О.Кузнєцова до м. Інчхон (Республіка Корея) у період з 1 по 8 жовтня 2022 року в рамках депутатської діяльності.

Про візит народного депутата України О.Ковальова до Йорданського Хашимітського Королівства у період з 30 вересня по 14 жовтня 2022 року з метою зміцнення та подальшого розвитку двосторонніх міжпарламентських відносин.

Про візит народної депутатки України Г.Янченко до м. Варшава (Республіка Польща) у період з 4 по 7 жовтня 2022 року з метою участі в роботі Міжнародної конференції з питань відновлення України.

Про візит народної депутатки України Г.Янченко до м. Берлін (ФРН) у період з 10 по 16 жовтня 2022 року з метою участі у роботі міжнародної конференції Київського діалогу на тему "Війна в Україні як перевірка німецько-українських відносин. Нові шляхи до партнерства".

Про візит народної депутатки України В.Гриб до м. Женева (Швейцарія) у період з 5 по 8 жовтня 2022 року з метою участі в роботі круглого столу "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні".

Про візит народного депутата України О.Мережка до м. Берлін (Німеччина) у період з 19 по 22 жовтня 2022 року з метою участі в роботі конференції в рамках обговорення міжнародно-правової кваліфікації агресивних війн росії проти України.

Про візит народного депутата України П.Бакунця до м. Любачів (Республіка Польща) у період 10 жовтня 2022 року з метою участі в роботі конференції щодо створення транскордонної функціональної зони "Брама Розточчя".

Про візит народного депутата України Є.Пивоварова до Корейської Республіки у період з 30 вересня по 10 жовтня 2022 року з метою налагодження міжпарламентських зв'язків груп дружби.

Про візит народної депутатки України Г.Боднар до м. Прага (Чеська Республіка) у період з 8 по 15 жовтня 2022 року з метою участі в роботі конференції з питань архітектури та політики культури будівництва ЕСАР 2022.

Про візит народних депутатів України Ю.Гришиної, О.Красова до м. Берн (Швейцарська Конфедерація) у період з 23 по 30 вересня 2022 року з метою участі в Українському форумі в рамках діяльності депутатської групи.

Про візит Голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування М.Радуцького до м. Берлін (Німеччина) з метою участі в роботі Всесвітнього саміту з питань глобального здоров'я.

Про візит народної депутатки України М. Бардіної до м. Краків (Республіка Польща) у період з 3 по 5 жовтня 2022 року з метою проведення ряду зустрічей з українською громадою, українцями, які знаходяться на території Польщі під тимчасовим захистом та представниками організації Європейське жіноче лобі.

Про візит народного депутата України О.Копиленка до м. Варшава (Республіка Польща) у період з 4 по 7 жовтня 2022 року з метою участі в роботі Міжнародного семінару "Радіаційні ризики для України: результати довоєнних досліджень та сучасні виклики".

Про візит народних депутатів України Ю.Тимошенко, Г.Немирі до м. Відень (Австрія) у період з 2 по 6 листопада 2022 року з метою участі в роботі 26-го Віденського європейського форуму 2022 "Нова епоха для європейської безпеки".

Про візит народної депутатки України А.Радіної до м. Варшава (Республіка Польща) у період з 3 по 6 жовтня 2022 року з метою участі у роботі міжнародного Варшавського безпекового форуму.

 

 

Комітет з питань молоді і спорту

_________________________________________

(у режимі відеоконференції, о 14.00)

 

28 вересня

(Головував А.А. Кожем'якін)

(Присутні 7 народних депутатів з 7)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним

Проект Закону України про внесення змін до Законів України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" та "Про фізичну культуру і спорт" щодо запровадження державних стандартів у сфері фізичної культури і спорту та державних соціальних нормативів надання послуг суб'єктами сфери фізичної культури і спорту (р.№5325, друге читання, повторний розгляд) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень (р.№8035, Кабінет Міністрів України).

 

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

_________________________________________

(у режимі відеоконференції, об 11.00)

 

28 вересня

 (Головував О.М. Завітневич)

(Присутні 13 народних депутатів з 16)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

 

 

 

Комітет з питань освіти, науки та інновацій

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1316, у режимі відеоконференції, о 15.00)

 

26 вересня

(Головував С.В. Бабак)

(Присутні 12 народних депутатів з 12)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень (р.№8035, Кабінет Міністрів України).

 

Комітет з питань правової політики

_____________________________________

(в режимі відеоконференції, о 11.00)

 

26 вересня

(Головував Д.В. Маслов)

(Присутні 18 народних депутатів з 21)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

 

 

 

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

_____________________________________________

(в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

28 вересня

(Головувала Г.М. Третьякова)

(Присутні 6 народних депутатів з 9)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та деяких інших законів України, щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю (р.№7433, друге читання) – рекомендовано продовжити роботу у робочій групі, остаточне рішення буде ухвалено на засіданні 30.09.2022.

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2023 рік (р.№8000, Кабінет Міністрів України).

 

 

Інші питання

            Про створення робочої групи по доопрацюванню до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виплати грошової винагороди ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань (р.№7295).

 

30 вересня

(в режимі відеоконференції, о 10.00)

 

(засідання перенесено)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Підготовка до другого читання:

 

       Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та деяких інших законів України, щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю (р.№7433, друге читання).

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

________________________________________________

 (в режимі відеоконференції, об 11.00)

 

30 вересня

(Головував Д.О. Гетманцев)

(Присутні 22 народні депутати з 33)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Проект Закону про Митний тариф України (р.№7737, Кабінет Міністрів України, євроінтеграційний) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності (р.№3361, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому цілому.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів (р.№5270, друге читання) – рекомендовано прийняти у ІІ читанні та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо приватизації державного і комунального майна, яке перебуває у податковій заставі, та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу (р.№8045, н.д. Д.Гетманцев та ін.) – рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо особливостей виведення з ринку системно важливого банку в умовах воєнного стану (р.№8069, н.д. Д.Гетманцев та ін.) –рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

 

 

 

Примітка: жирним шрифтом виділені розглянуті питання

 

 

30 вересня 2022 року

Головне організаційне управління