Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

10 - 14 вересня 2001 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

12 вересня

Про проект Закону України про народну ініціативу (р.№6085, н.д. С.Ларін).

Про проект Закону про державно-правовий експеримент розвитку місцевого самоврядування в місті Жмеринці, селищі Браїлів та селі Леляки (р.№7380, н.д.О.Зарубінський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 15.00)

12 вересня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2002 рік.

Про проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України “Про розмір внесків на деякі види загальнообов`язкового державного соціального страхування” (р.№7231, н.д.Ю.Донченко, н.д.П.Цибенко).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про розмір внесків на деякі види загальнообов`язкового державного соціального страхування” (р.№7231-1, н.д.А.Кінах).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань соціального страхування та охорони праці (р.№6098-2Д, н.д.В.Цушко, н.д.С.Терьохін).

Про проект Закону про механізм повернення трудових заощаджень населення (трете читання) (р.№3144).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оплату праці” (р.№2069, н.д.Н.Вітренко, н.д.П.Романчук).

Про проект Постанови про Концепцію державної політики в області харчування населення на період до 2005 року (р.№7114, н.д.Н.Вітренко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оплату праці” (р.№7145, н.д.П.Тищенко, н.д.С.Гуренко).

Про пропозиції Президента України до Закону України “Про погашення заборгованості із заробітної плати та інших видів грошових виплат” (р.№6308).

Про проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України про “День Уряду України” в жовтні 2001 року (р.№8032, н.д.В.Таран(Терен).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.30)

12 вересня

Про проект Закону про забезпечення рівності прав жінок та чоловіків (р.№3076-2, н.д.Я.Стецько, н.д.Р.Зварич).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 15.00)

12 вересня

Про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо змін до Законів України “Про фізичну культуру і спорт”, “Про туризм”).

Про діяльність органів виконавчої влади з дотримання вимог законодавства щодо забезпечення захисту та безпеки туристів.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

12 вересня

Про проект Закону про вищу освіту (друге читання) (р.№2010-D).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про інноваційну діяльність” (р.№3154).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 321, о 15.00)

12 вересня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (стосовно ліцензування у сфері зв`язку) (р.№5455, н.д.О.Поліщук); (стосовно ліцензування у сфері будівельної діяльності) (р.№5455-1, н.д.В.Череп, н.д.Д.Костржевський); (стосовно ліцензування рибогосподарської діяльності) (р.№5455-2, н.д.О.Задорожній); (щодо пошуку (розвідки) та експлуатації родовищ корисних копалин), (р.№5455-3, н.д.С.Чукмасов); (стосовно розподілу коштів, отриманих від видачі ліцензій) (р.№5455-5, н.д.С.Чукмасов); (стосовно порядку здійснення платежів за видачу ліцензій) (р.№5455-5, н.д.В.Арабаджи); (стосовно порядку ліцензування роздрібного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів) (р.№5455-6, н.д.В.Єльчанінов); (стосовно ліцензування професійної діяльності на ринку цінних паперів) (р.№5455-7, КМУ).

Про проект Постанови про включення до порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України питання “Про хід виконання Кабінетом Міністрів України Постанови Верховної Ради України від 7 червня 2001 року “Про стан і формування цін та тарифів у житлово-комунальній сфері” (р.№8044, н.д. В.Матвєев, н.д.П.Кузнецов).

Про проект Постанови Верховної Ради України про незадовільну роботу Державної інспекції з контролю за цінами щодо виконання нормативно-правових актів у частині регулювання цін і тарифів для населення (р.№8048, н.д.В.Коновалюк, н.д.Р.Богатирьова).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про операції з давальницькою сировиною в зовнішньоекономічних відносинах (нова редакція)” (третє читання) (р.№4042,).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон і запровадження спеціальних режимів інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку (р.№8022, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної діяльності у Закарпатській області” (р.№/host/pls/zweb_n/webproc4_2?skl=4&pf3516=7293, н.д.Н.Шуфрич).

Про проект Закону про ратифікацію Рішення Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав про Правила визначення країни походження товарів (р.№0261, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Протоколу про правила ліцензування імпорту державами-учасницями Угоди про створення зони вільної торгівлі (р.№0237, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

__________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 613, о 14.00)

11 вересня

Про результати аналізу перевірки Рахунковою палатою використання коштів Резервного фонду Кабінету Міністрів України.

Про хід виконання Державного бюджету України на 2001 рік в частині фінансування судів та на проведення судової реформи у поточному році.

12 вересня, о 15.00

Про перевірку використання бюджетних коштів, виділених на придбання техніки для сільськогосподарського виробництва по лізингу.

Про результати перевірки місцевих бюджетів та їх відповідність Закону України “Про Державний бюджет України на 2001 рік”.

Про використання коштів Державного бюджету, виділених на державні централізовані капітальні вкладення, за перше півріччя 2001 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.620, о 15.00)

12 вересня

Про проект Закону про ратифікацію Кредитної угоди (відновлення автомагістралі М06 та реформа фінансування сектору автодоріг) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0266).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Кабінетом Міністрів України і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал (р.№0268).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Індія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал (р.№0269).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв`язку з прийняттям Закону України “Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)” (р.№8017, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо оподаткування доходів індивідуальних інвесторів) (р.№8020, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (стосовно підвищення ролі фондового ринку, вдосконалення засад державного регулювання фондового ринку України) (р.№8021, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до пункту 22.3 статті 22 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (стосовно військовослужбовців) (р.№6353, н.д.О.Волков, н.д.О.Марченко).

Про проект Закону про зміни і доповнення до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо оподаткування підприємств нафтогазового комплексу) (друге читання) (р.№6314).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 318, о 15.00)

 

12 вересня

 

Про хід виконання Державного бюджету України на 2001 рік по промисловості (обговорення пропозицій до Державного бюджету України на 2002 рік).

Про проект Закону про особливості виробництва, експорту та імпорту дисків для лазерних систем зчитування (р.№8026, н.д.С.Чукмасов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№8008, КМУ).

Про проект Закону про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу (р.№7451, н.д.К.Ващук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова 6-8, кімн.636, о 15.00)

 

12 вересня

 

Про проект Закону про основи державного регулювання природних монополій та суміжних ринків у паливно-енергетичному комплекс (р.№5070, н.д.Є.Мармазов, н.д.М.Ковалко).

Про пропозиції Президента України до Закону України “Про альтернативні джерела енергії” (р.№6145).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ

І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 16.00)

11 вересня

Про стан та завдання по вдосконаленню законодавчого поля транспортно-дорожнього комплексу України (зустріч з Міністром транспорту України В.П.Пустовойтенком).

Про проект Закону про ратифікацію Кредитної Угоди (відновлення автомагістралі М06 та реформа фінансування сектору автодоріг) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0266).

Про план підготовки виїзного засідання Комітету “Про стан виконання прийнятих рішень щодо поліпшення фінансово-економічного стану Українського Дунайського пароплавства” (10 жовтня 2001 р.).

12 вересня

Про проект Закону про національну програму будівництва суден рибопромислового флоту України (р.№8019, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№7472, н.д.М.Савенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Шовковична,2, Зал засідань, о 14.30)

12 вересня

Про стан та заходи щодо розрахунків за сільськогосподарську техніку, отриману на умовах лізингу.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору і ввізного мита на спирт етиловий та алкогольні напої” (р.№8014, н.д.І.Юхновський, н.д.О.Борзих).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, об 14.30)

 

12 вересня

Про проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Вірменія про економічне співробітництво на 2001-2010 роки (р.№0265).

Про проект Закону про ратифікацію Кредитної угоди (відновлення автомагістралі М06 та реформа фінансування сектору автодоріг) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0266).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про умови резервних поставок і оплати російського природного газу в Україну в 2001 році і Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про гарантії транзиту російського природного газу територією України (р.№0267).

Про проект Закону про приєднання України до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, підписаної 5 жовтня 1961 року в м. Гаага (р.№0262).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Індія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал (р.№0269).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Кабінетом Міністрів України і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал (р.№0268).

Про проект Закону про ратифікацію Торгівельної Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр (р.№0270).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Ірак про торгівельне, економічне, наукове та технічне співробітництво (р.№0271).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

 

12 вересня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2002 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.12-а, о 15.00)

 

12 вересня

Про проект Закону про військову поліцію у Збройних Силах України (р.№7425, КМУ).

Про структуру Міністерства внутрішніх справ України.

Про Подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Карпачової Н.І. Голові Верховної Ради України Плющу І.С. “Про усунення порушень конституційних прав затриманих та арештованих громадян під час перебування їх в міськрайорганах МВС України”.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів” (р.№8010, КМУ).

Про проект Закону про зброю (р.№1032, н.д.Ю.Кармазін, н.д.І.Білас та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (друге читання) (р.№6190).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

12 вересня

Про проект Розпорядження Голови Верховної Ради України про призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи на 2001-2002 навчальний рік.

Про проект Закону про військову поліцію у Збройних Силах України (р.№7425, КМУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (р.№7444, н.д.В.Король).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського,5, ІІІ поверх, кулуари, о 12.00)

12 вересня

Про внесення змін до ст.9 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (р.№8062, н.д.В.Понеділко).

Про проекти постанов Верховної Ради України про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для з`ясування причин замаху на життя журналіста, генерального директора інформаційної телерадіокомпанії “ТОР” м.Слов`янська Донецької області Александрова І.О. (р.№7458, 7458-1, н.д.А.Хмельовий, н.д.М.Бродський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (р.№7192, н.д.І.Квятковський).

Про проект Постанови Верховної Ради України про відзначення 150-річчя з дня народження І.Франка.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, ІІІ поверх кулуари, о 12.00)

11 вересня

Про проект Закону про порядок надання притулку в Україні іноземцями та особам без громадянства (р.№6072, н.д.Г.Удовенко, н.д.Р.Безсмертний, н.д.С.Ларін).

Про проект Рекомендацій парламентських слухань “П`ята річниця прийняття Конституції України. Права і свободи громадян України - сподівання і реальність”.

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.106, о 15.00)

11 вересня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення сплати коштів на обов`язкове соціальне страхування на випадок безробіття платниками фіксованого сільськогосподарського податку) (друге читання) (р.№5293).

Робоча зустріч членів Комітету з керівниками та працівниками Українського національного Фонду “Взаєморозуміння і примирення” (вул.Фрунзе,15, о 16.00).

Головне організаційне управління