До переліку питань порядку денного
шостої сесії Верховної Ради України

четвертого скликання
(7 вересня 2004 року – 14 січня 2005 року)

На виконання доручення Голови Верховної Ради України від 19.05.2004 № 06/4-91166 Апаратом Верховної Ради України узагальнено попередні пропозиції комітетів Верховної Ради України до переліку питань порядку денного шостої сесії.

Всього, виходячи з підготовлених питань та намічених планів законотворчої роботи комітетів, у період сесії пропонується розглянути 657 питань, до яких, враховуючи альтернативні, включено понад 800 законопроектів ініційованих Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Національним банком України та народними депутатами України.

Серед передбачених питань 187 пропонується включити до першого розділу проекту порядку денного сесії (питання, які підготовлені до розгляду на пленарних засіданнях), 470 - до другого розділу (питання, які мають бути підготовлені або доопрацьовані на розгляд сесії). Їх розподіл у розрізі відповідних профільних комітетів додається.

Крім того, надійшли пропозиції щодо включення до проекту порядку денного шостої сесії близько 150 законопроектів та питань, які за результатами їх попереднього розгляду не отримали підтримки профільних комітетів або потребують доопрацювання.

Додатково до затвердженого порядку денного в міру підготовки питань Регламент передбачає також внесення на ратифікацію міжнародних договорів і угод, заслуховування звітів органів і посадових осіб, підзвітних Верховній Раді України, погодження змін в адміністративно-територіальному устрої, обрання та звільнення посадових осіб, вирішення організаційних та інших питань у випадках, передбачених законодавством, установчими або контрольними повноваженнями парламенту.

До відкриття шостої сесії запропонований перелік питань передбачено уточнити з урахуванням додаткових пропозицій суб¢ єктів права законодавчої ініціативи і комітетів Верховної Ради України та за підсумками обговорення на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп) внести як проект порядку денного шостої сесії для його затвердження Верховною Радою.

Апарат Верховної Ради України