Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

1 - 5 листопада 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

3 листопада

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення системи органів юстиції) (р.№5780, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо виконання судових рішень) (р.№6023, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу законів про працю України (щодо розгляду трудових спорів) (р.№2598, н.д. О.Грачев).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

3 листопада

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України" (р.№2415).

Проект Кодексу поведінки державних службовців України (р.№5585, н.д. С.Косінов та ін.).

Проект Закону про довічне грошове утримання окремих категорій осіб та впорядкування їх пенсійного забезпечення (р.№5698, н.д. О.Задорожній).

Проект Закону про вилучення об'єктів незаконної забудови у комунальну власність (р.№5298, н.д. І.Мигович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відведення земельної ділянки) (р.№6199, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

3 листопада

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань "Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання".

Затвердження рекомендацій Круглого столу на тему: "Про критичний фінансовий стан Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності".

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо механізму відшкодування) (р.№4475-3, н.д. В.Заєць).

Проект Закону про Український державний компенсаційний фонд (р.№6053, н.д.П.Симоненко, П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (щодо впорядкування структури основних соціально-демографічних груп населення) (р.№3701, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо спрямування коштів, отриманих від приватизації ВАТ "Укртелеком", на повернення заощаджень громадян України) (р.№6070, н.д. О.Мороз та ін.).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне страхування на випадок захворювання і отруєння неякісними алкогольними напоями та тютюновими виробами (р.№5708, н.д. Л.Вернигора).

Проект Постанови про інформацію Кабінету Міністрів України про стан виконання Урядом України вимог Конституції України та законів України щодо належного рівня та своєчасності виплати заробітної плати (н.д.В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо переліку святкових днів) (р.№3199-1, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня - День Матері) (р.№3199-2, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо переліку святкових днів) (р.№5207, н.д. В.Кириллов).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 109-3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо погашення заборгованості) (р.№6249, н.д. К.Ващук та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

 

3 листопада

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту жертв нацистських переслідувань" (р.№3383).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій) (р.№5724, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р.№5753, н.д. В.Бронніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (нова редакція, р.№6004, н.д. К.Самойлик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (щодо соціальних послуг та виплат потерпілим на виробництві) (р.№6024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від оподаткування операцій з обладнанням для виробництва сухих молочних продуктів дитячого харчування) (р.№6148, н.д. О.Масенко).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування (р.№5771, н.д. І.Шурма, Я.Сухий).

Проект Закону про засади охорони здоров'я в Україні (р.№4620, н.д. Р.Богатирьова).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

3 листопада

Проект Закону про оплачувані громадські роботи (р.№6219, н.д. Ю.Іоффе та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (р.№6181, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

3 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків" (щодо технологічного парку "Машинобудівні технології") (р.№5730, н.д. В.Гуров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо реорганізації Міністерства у справах науки і технологій) (р.№5566, КМУ).

Проект Закону про профілактику безпритульності (р.№5415, н.д. В.Гошовський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг) (р.№5177, н.д. О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо опіки і піклування) (р.№4411-1, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 21 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо заборони найгірших форм дитячої праці) (р.№5106, н.д. С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження Державної премії України в галузі освіти) (р.№5664, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо позашкільних навчальних закладів) (р.№6056, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" (щодо відстрочки від призову учням та студентам) (р.№5179-2, н.д. С.Стребко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" (щодо відстрочки від призову) (р.№5179-3, н.д. О.Фельдман).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

3 листопада

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (р.№2353).

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Коростеня у зв'язку з 1300-річчям заснування (р.№6237, н.д. П.Матвієнко).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження видатного українського драматурга, державного та громадського діяча, Героя Соціалістичної праці Олександра Євдокимовича Корнійчука (р.№6212, н.д. А.Мартинюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи органів юстиції (р.№5780, КМУ).

Звернення представників творчих спілок.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 510, о 14.00)

2 листопада

Про доопрацювання проекту Закону про Державний бюджет України на 2005 рік.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1034, о 14.15)

2 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо порядку відшкодування ПДВ за експортовані товари) (р.№5622, н.д. Б.Загрева).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо окремих видів відходів) (р.№6022, н.д. Г.Руденко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Декрету Кабінету Міністрів України "Про впорядкування діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств" (щодо підприємств авіаційної промисловості) (р.№5571, н.д. В.Гуреєв та ін.).

Проект Закону про запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до автомобілів (р.№5486, н.д. О.Климпуш та ін.).

Про хід підготовки до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо діяльності з розроблення та виготовлення озброєння, військової техніки та ін.) (р.№4054, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00)

3 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№5491, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про телекомунікації" (р.№5567, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про телекомунікації" (щодо вживання мов у сфері телекомунікацій) (р.№5583, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування" (р.№4112, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (р.№5249, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6130-3, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (щодо вимог при проведенні будівництва та ремонту доріг) (р.№5184, н.д. О.Задорожній).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 721)

2 листопада, о 14.30

Проект Закону про внесення змін до Закону України №1033-ХІV "Про ставки вивізного (експортного) мита на насіння деяких видів олійних культур" (р.№5200, н.д. О.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки вивізного (експортного) мита на насіння деяких видів олійних культур" (р.№5200-1, н.д. В.Мартиновський).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки вивізного (експортного) мита на насіння деяких видів олійних культур" (р.№5200-1П, н.д. А.Шкіль, С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо об'єктів нафтогазового комплексу) (р.№2304, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Земельного кодексу України (щодо земельних ділянок під об'єктами трубопровідного транспорту) (р.№4579, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких декретів Кабінету Міністрів України та актів Верховної Ради України (р.№6015, КМУ).

3 листопада, о 15.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо маломірних човнів) (р.№2490, н.д. В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо земельних ділянок товариств власників човнів) (р.№2490-1, н.д. Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо звільнення від земельного податку підприємств водопровідно-каналізаційного господарства) (р.№3073, н.д. В.Пєхота та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про плату за землю" (щодо впорядкування прийняття рішень про надання землі у землекористування і плати за неї) (р.№4300, н.д. А.Раханський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (р.№4353, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо пільг землекористувачам) (р.№4499, н.д. А.Франчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо незаконного зайняття земельної ділянки) (р.№4556-1, н.д. Л.Миримський, О.Ременюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо самовільного зайняття земельної ділянки) (р.№4556-2, н.д. С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності у сфері земельних відносин) (р.№5600, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 80 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо плати за землю цукровими заводами) (р.№6011, н.д. К.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування агропромислового комплексу та об'єктів соціальної інфраструктури на селі) (р.№5694, н.д. М.Гладій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо підтримки споживачів питної води у сільській місцевості) (р.№5615, н.д. С.Касьянов).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

3 листопада

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо розширення кола осіб, що належать до учасників війни) (р.№5769, н.д. П.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо громадян, які тимчасово перебувають за кордоном) (р.№6118, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення положень чинного законодавства у відповідність до Цивільного процесуального кодексу України) (р.№6017, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про морське торговельне судноплавство (р.№0206, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про припинення дії Угоди про створення Міждержавного Європейсько-азійського об'єднання вугілля та металу від 24 вересня 1993 року (р.№0213, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

3 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо визначення об'єкта права власності) (р.№5707, н.д. В.Кириллов).

Проекти законів:

про загальні засади створення та функціонування промислових парків (р.№5363, н.д. Л.Кириченко, Е.Галієв);

про експериментальний промисловий парк "Київщина" (р.№5364, н.д. Л.Кириченко, Е.Галієв).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території Чигиринського району Черкаської області (р.№5741, н.д. В.Демьохін та ін.).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року (р.№1166, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

3 листопада

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4622, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підстав та порядку звільнення з-під варти) (р.№4309, 4404, доопрацьований).

Проект Закону про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо правил реєстрації нормативно-правових актів) (р.№5624, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення зміни до статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил проїзду залізничних переїздів) (р.№5110, н.д. О.Климпуш).

Проект Закону про запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до автомобілів (р.№5486, н.д. О.Климпуш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо державних органів ветеринарної медицини) (р.№6030, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо порушень в сфері виробництва та обігу підакцизних товарів) (р.№5562, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) (р.№5562-1, н.д. С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту інтересів акціонерів) (р.№5514, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини в сфері використання комп'ютерів) (р.№3039, друге читання).

Проект Закону про увічнення пам'яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

3 листопада

Проект Постанови про визнання такою, що втратила чинність, Постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року (№3529-ХІІ) "Про Воєнну доктрину України" (р.№6177, н.д. Г.Крючков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо військових судів) (р.№6039, КМУ).

Проект Закону про організацію оборонного планування (р.№5314, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, на яких поширюється дія закону) (р.№6143, н.д. О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо сімей загиблих працівників госпіталів і лікарень) (р.№6082, н.д. Б.Беспалий).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які належать до інвалідів війни) (р.№6121, н.д. О.Царьов).

Проект Закону про загальну чисельність Служби безпеки України (р.№6224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (стосовно розвідувальних органів) (р.№6251, Президент України).

Проект Закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій (р.№4042-1, н.д. В.Лебедівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страховий фонд документації України" (щодо формування, ведення та використання фонду) (р.№6033, КМУ).

Проект Повітряного кодексу України (р.№6028, н.д. К.Поліщук та ін.).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

3 листопада

Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 5 липня 2001 року №2541-ІІІ.

Проект Закону про парламентську більшість та парламентську опозицію (р.№2214, н.д. Р.Зварич).

Проект Постанови про утворення постійно діючої комісії Верховної Ради України у справах борців за незалежність України 1929-1960 років (р.№6213, н.д. Л.Лук'яненко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

3 листопада

Проект Закону про внесення доповнень до статті 27 Закону України "Про видавничу справу" (щодо узагальненої інформації про видану літературу) (р.№6008, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про рекламу" (щодо реклами зброї) (р.№5569, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

3 листопада

Пропозиції Президента України до Закону "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" (р.№4526).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

3 листопада

Проект Закону про увічнення пам'яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо державної соціальної допомоги) (р.№6180, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення працівників льотного складу авіації Товариства сприяння обороні України та колишнього ДТСААФ Української РСР" (р.№3125).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо працюючих пенсіонерів) (р.№6169, н.д. В.Надрага).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обчислення пенсій) (р.№5760, на заміну, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо права виходу на пенсію) (р.№6131, н.д. М.Косів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства" (щодо виплат) (р.№6052, н.д. В.Сушкевич, П.Цибенко).

Проект Закону про інформаційно-аналітичне забезпечення у сфері соціального захисту населення (р.№6046, н.д. В.Сушкевич, М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стажу роботи при призначенні пенсії) (р.№6111, н.д. М.Волинець).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

3 листопада

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки про міжнародне автомобільне сполучення та Протоколу про внесення доповнень до цієї Угоди (р.№0202, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення пасажирів і багажу (КАПП) (р.№0212, Президент України).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д. В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо встановлення терміну дії спеціальних санкцій) (р.№3300, н.д. І.Васюник, М.Оніщук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення" (щодо компенсації втрат доходів підприємств житлово-комунального господарства) (р.№3513-д, н.д.С.Гуренко, А.Гіршфельд).

Проект Закону про внесення змін до статті 206 Митного кодексу України (щодо обладнання та устаткування для буріння) (р.№5377, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо уточнення деяких термінів) (р.№5474, н.д. І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтвердження відповідності" (щодо уточнення окремих положень) (р.№5078, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо Касаційного суду України) (р.№4588, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо утворення Вищого цивільного суду України та Вищого кримінального суду України) (р.№4588-1, н.д.В.Онопенко, М.Оніщук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо господарських судів) (р.№4458, н.д. В.Бартків, С.Слабенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо господарських судів) (р.№4458-1, н.д.М.Карнаух).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (щодо видачі спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№5163, н.д. Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р.№5753, н.д. В.Бронніков та ін.).

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (включені до переліку питань порядку денного шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання).

 

 

Головне організаційне управління