Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

4 - 8 жовтня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Закону України “Про виконавче провадження” (щодо експертної оцінки) (р.№3369, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання визнаної претензії) (р.№5714, н.д.В.Онопенко, О.Пеклушенко).

Про звільнення суддів.

Проект Закону про реєстрацію фізичних осіб в Україні (р.№4002, н.д.Л.Кириченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1241 Цивільного кодексу України (щодо обов’язкової частки малолітніх у спадщині) (р.№5548, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо опіки і піклування) (р.№5572, н.д.В.Асадчев).

Проект Закону про міжнародне приватне право України (р.№2274, друге читання).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Італійською Республікою (р.№0211, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо оплати праці керівних працівників департаментів) (р.№5639, н.д.М.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (про володіння державною мовою) (р.№5681, н.д.В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про державну службу" (щодо розширення штату державних службовців) (р.№5665, н.д.Т.Прошкуратова).

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Вінниці у зв'язку з 650-річчям його заснування (р.№6150, н.д.В.Антемюк, І.Кальніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо перешкоджання здійсненню виборчого права) (р.№6096, н.д.О.Грачев).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

6 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про затвердження прожиткового мінімуму на 2005 рік (р.№6032, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік” (р.№6047, н.д.О.Мороз, В.Семенюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прожитковий мінімум" (щодо впорядкування структури основних соціально-демографічних груп населення) (р.№3701, н.д.В.Сушкевич).

Проекти законів про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (р.№4241, 4241-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” (щодо розповсюдження права соціального страхування на студентську молодь) (р.№3227, друге читання).

Затвердження рекомендацій “круглого столу”, який відбувся 16 червня 2004 року на тему: “Впровадження законів України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до вимог Конституції України”.

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 33 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”(щодо призначення страхових виплат у разі втрати годувальника) (р.№5768, н.д.П.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо соціальних послуг та виплат потерпілим на виробництві) (р.№6024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо фонду соціального страхування від нещасних випадків) (р.№6026, н.д.М.Оніщук).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо розрахунку пенсій за відпрацьований час) (р.№5450, н.д.В.Хара, Я.Сухий).

Проект Закону про реструктуризацію податкового боргу зі збору на обов’язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підприємств вугільної промисловості (р.№5198, н.д.В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (щодо передачі об’єктів соціальної інфраструктури) (р.№5541, н.д.П.Качур).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо стажу роботи на прокурорській посаді) (р.№5502, н.д.В.Заплатинський).

Про виконання рекомендацій “круглого столу” на тему: “Україна на шляху до Європи: соціальні стандарти і гарантії” .

Проект Постанови про інформацію Кабінету Міністрів України про стан і формування цін та тарифів у житлово-комунальній сфері (р.№5614-3, н.д.В.Кириленко).

Проект Закону про профілактику безпритульності (р.№5415, н.д.В.Гошовський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо призначення тимчасової державної допомоги дітям) (р.№5744, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо розмірів допомоги) (р.№5638, н.д.В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” (щодо путівок) (р.№5286, н.д.В.Надрага, М.Мельников).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про державну службу” (щодо розширення штату державних службовців) (р.№5665, н.д.Т.Прошкуратова).

Проект Закону про правові, соціальні та інші гарантії Президенту України, який припинив виконання своїх повноважень (р.№5721, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Проект Закону про надання гарантій Президенту України Л.Д.Кучмі, що припинив здійснення своїх повноважень, а також членам його сім’ї (р.№5721-2, н.д.С.Терьохін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про засади охорони здоров’я в Україні (р.№4620, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про репродуктивні права та гарантії їх здійснення (р.№5105, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про репродуктивне здоров’я населення (р.№5369, н.д.Р.Богатирьова, М.Сятиня).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України “Про охорону дитинства” (щодо позашкільних навчальних закладів) (р.№6056, КМУ).

Проект Закону про Загальнодержавну програму розвитку виробництва засобів захисту тварин на основі сучасних технологій на 2005-2010 роки (р.№6045, КМУ).

Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№6034, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016, о 14.30)

7 жовтня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” (р.№6004, н.д.К.Самойлик та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1316, о 15.00)

 

6 жовтня

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2005 рік (р.№6147, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Угоди про ввезення матеріалів освітнього, наукового і культурного характеру 1950 року та Протоколу до неї (р.№0217, КМУ).

Проект Постанови про збереження керівних кадрів державних промислових підприємств та науково-дослідних інститутів України (р.№6108, н.д.В.Майко, В.Гуреєв).

Проект Закону про культуру (р.№6018, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

6 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№5597, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про культуру (р.№4342, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Кодексу України про адміністративні проступки (р.№5558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про телекомунікації” (щодо вживання мов у сфері телекомунікацій) (р.№5583, н.д.А.Шкіль).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

________________________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

6 жовтня

Слухання у Комітеті на тему: "Проект Закону України про акціонерні товариства: актуальні питання" (спільно з Комітетом з питань промислової політики та підприємництва).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

5 жовтня

Проект Закону про обов’язкове медичне страхування (р.№5655, н.д.М.Добкін, О.Морозов).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок на товари харчової промисловості) (р.№3694, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України “Про Митний тариф України” (р.№5181, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань оподаткування товарів, що тимчасово ввозяться (пересилаються) на митну територію України (р.№5598, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо іпотеки майнових прав) (р.№6156, н.д.М.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо процедури сплати за аеронавігаційне обслуговування повітряних суден) (р.№6019, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 14.15)

5 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо повноважень на заборону торгівлі алкоголем) (р.№6122, н.д.О.Царьов, В.Наконечний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державного регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів) (р.№6093, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби” (щодо торгівлі підакцизними товарами) (р.№6091, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про організацію виробництва та поводження з хімічними джерелами струму (повторне перше читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00)

6 жовтня

Про проведення парламентських слухань "Про стан виконання законодавства України про зв'язок" у листопаді 2004 року .

Проекти постанов про інформацію Кабінету Міністрів України про стан і формування цін та тарифів у житлово-комунальній сфері (р.№5614-д, н.д.В.Демьохін та ін.; р.№5614-3, н.д.В.Кириленко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки про міжнародне автомобільне сполучення та Протоколу про внесення доповнень до цієї Угоди (р.№0202, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення пасажирів і багажу (КАПП) (р.№0212, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Італійською Республікою (р.№0211, Президент України).

Проект Закону про право власності на окремі види майна (р.№5402, н.д.В.Горбаль та ін.).

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (р.№5282, н.д.М.Добкін; р.№5282-1, н.д.Ю.Артеменко) та до деяких законів України з питань забезпечення захисту житлових прав громадян, які проживають у гуртожитках (р.№5282-2, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пенсійного забезпечення льотно-випробувального складу авіації) (р.№5711, н.д.В.Майко, В.Єщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (р.№4450, н.д.С.Косінов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 721)

5 жовтня, о 14.30

Про стан забезпечення паливно-мастильними матеріалами при проведенні комплексу сільськогосподарських робіт восени 2004 року.

6 жовтня, о 15.00

Проект Закону про Загальнодержавну програму використання та охорони земель (р.№5755, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо системи оподаткування) (р.№6165, н.д.О.Юхновський, С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо об’єктів нафтогазового комплексу) (р.№2304, н.д.В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Земельного кодексу України (щодо земельних ділянок під об’єктами трубопровідного транспорту) (р.№4579, н.д.В.Литвин).

Проект Постанови про Державну програму розвитку конярства України до 2010 року (р.№5461, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проекти законів про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки) (р.№4556, н.д.С.Терещук; р.№4556-1, н.д.Л.Миримський, О.Ременюк; р.№4556-2, н.д.С.Іванов).

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-8, КМУ; р.№5043-10, н.д. А.Козловський; р.№5043-12, н.д.О.Борзих, М.Гладій; р.№5043-13, н.д.В.Литвин; р.№5043-14, н.д.О.Шевченко).

Проект Закону про списання заборгованості суб’єктів господарювання за сільськогосподарську техніку, придбану за іноземні кредити під гарантії Кабінету Міністрів України (р.№5748, н.д.О.Борзих та ін.).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 833, о 16.00)

6 жовтня

Проект Закону про визнання депортованим і відновлення прав українського населення, примусово переселеного у 1944-1951 роках (р.№6013, н.д.М.Косів).

Пропозиції Президента України до Закону “Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою” (р.№4526).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про правовий статус закордонних українців” (р.№6036, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про взаємну охорону секретної інформації (р.№0204, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Панама про морське торговельне судноплавство (р.№0205, КМУ).

Інформація Міністерства закордонних справ України про забезпечення прав закордонних українців щодо голосування на виборах Президента України 31 жовтня 2004 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

6 жовтня

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про збереження біорізноманіття та ландшафтів Чорного моря до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення (р.№0207, КМУ).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї (р.№0215, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Переліку майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів основного виробництва, приватизація або передача в оренду яких не допускається (щодо захисних споруд цивільної оборони) (р.№5662, КМУ).

Проект Закону про право власності на окремі види майна (р.№5402, н.д.В.Горбаль та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 727, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5109, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про зброю (р.№1171-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5674, н.д.В.Асадчев).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4017, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№4335, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про Державні сили спеціального призначення (р.№5728, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки протизаконної діяльності керівництва ДПА у Львівській області (р.№4089, н.д.Я.Кендзьор, Т.Стецьків, О.Тягнибок).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№4556/П1, н.д.Л.Черновецький).

Проект рішення виїзного засідання Комітету від 16 вересня 2004 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 330, о 15.00)

6 жовтня

Про надання згоди на призначення начальником Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Луганській області.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо процедури державної реєстрації юридичних осіб) (р.№5597, КМУ).

Проект Закону про кримінологічну експертизу проектів нормативно-правових актів (р.№6020, КМУ).

Проект Кодексу України про адміністративні проступки (р.№5558, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо відстрочки від призову випускникам гірничої спеціальності професійно-технічних та вищих закладів освіти) (р.№5179-1, н.д.Л.Байсаров).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо відстрочки від призову учням та студентам) (р.№5179-2, н.д.С.Стребко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо відстрочки від призову) (р.№5179-3, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відстрочки від призову на строкову військову службу призовників – членів фермерських господарств) (р.№5595, н.д.Б.Тарасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пенсійного забезпечення льотно-випробувального складу авіації) (р.№5711, н.д.В.Майко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про поліпшення матеріального становища інвалідів війни” (р.№6104, КМУ).

Проект Закону про амністію (р.№5629, н.д.А.Шкіль).

Проект Закону про амністію (р.№5629-1, КМУ).

Звіт комісії по вивченню питання щодо подальшого функціонування Військового ліцею імені Богуна у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України та скороченням їх чисельності.

Проект Закону про засади запобігання та протидії корупції (р.№5776, КМУ).

Проект Закону про демографічну безпеку України (р.№4269, н.д.О.Волков).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5663, н.д.В.Анастасієв, М.Кульчинський).

Проект Постанови про визнання неприйнятним проекту Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України" (р.№5484-2П, н.д.Л.Черновецький).

Про звернення Керівника Апарату Верховної Ради України Зайчука В.О. щодо самовільного перепланування і встановлення окремими народними депутатами України перегородок в холі адміністративного будинку по вул. Садовій, 3а.

Проект Постанови про внесення доповнення до Постанови Верховної Ради України "Про Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України, народного депутата України Віктора Ющенка" (р.№6166, н.д.С.Шевчук).

Проект Постанови про обрання народного депутата України Дзоня В.М. членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (р.№6184, н.д.О.Зарубінський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за використання телекомунікаційної мережі для масової розсилки рекламних повідомлень) (р.№6107, н.д.І.Васюник, Т.Довгий).

Проект Закону про інформаційну безпеку України (р.№5732, на заміну, н.д.В.Кириллов).

Проект Закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій (р.№4042-1, на заміну, н.д.В.Лебедівський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

6 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” (р.№5357, н.д.Л.Черновецький).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(виїзне засідання Комітету спільно з колегією Міністерства

праці та соціальної політики України,

м. Трускавець, Міжнародна клініка відновного лікування)

6 жовтня

Про впровадження комплексного підходу до реабілітаційного процесу інвалідів та його законодавче забезпечення.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 620, о 15.00)

6 жовтня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (р.№5751, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо митних органів України) (р.№5221, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про морське торговельне судноплавство (р.№0206, КМУ).

Проект Закону про промислово-фінансові групи (р.№5503, КМУ).

Проект Закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій (р.№4042-1, н.д.В.Лебедівський).

Проект Закону про Державний земельний (іпотечний) банк (р.№3566-1, н.д.В.Воюш).

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№5394, н.д.І.Томич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо повноважень у сфері регулювання ринків фінансових послуг) (р.№5296, н.д.С.Буряк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо передачі повноважень) (р.№5296-1, н.д.М.Добкін, О.Морозов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо повноважень у сфері регулювання ринків фінансових послуг) (р.№5296-2, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо процентів на банківський поточний (у тому числі картковий) рахунок) (р.№5185, н.д.В.Горбаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо процентів з довгострокових банківських вкладів)(р.№4577, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування відсотків з банківських вкладів) (р.№5657-д, н.д.С.Буряк).

 

Головне організаційне управління