Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

6-10 грудня 2004 року

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

8 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 26 та 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо компетенції та повноважень місцевих рад) (р.№6301, н.д. В.Балога, І.Іванчо).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (р.№3599).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (р.№2415).

Проект Постанови про ситуацію, яка склалася у державі у зв'язку із виборами Президента України (р.№6361, н.д. А.Шкіль, В.Пинзеник) та проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування масових порушень виборчого законодавства та обставин встановлення підсумків голосування в межах територіальних округів, результатів виборів Президента України у 2004 році (р.№6361-1, н.д. О.Мороз, Ю.Павленко, М.Рудьковський).

Проект Постанови про ситуацію, яка склалася у державі у зв'язку із виборами Президента України (р.№6361-2, н.д. Р.Зварич) та проект Постанови про політичну ситуації в Україні (р.№6371, н.д. Р.Зварич, О.Зінченко, П.Порошенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

8 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо розмірів допомоги) (р.№5638, друге читання).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д. М.Сятиня).

Проект Кодексу України про адміністративні проступки (р.№5558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо державної підтримки громадських організацій) (р.№5060, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації виконання та відбування покарань засуджених) (р.№6234, н.д. В.Онопенко, О.Пеклушенко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (р.№5150, друге читання).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне страхування на випадок захворювання і отруєння неякісними алкогольними напоями та тютюновими виробами (р.№5708, н.д. Л.Вернигора).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, об 11.00)

7 грудня

Проект Закону про прості і подвійні складські свідоцтва (р.№2527, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вітчизняного нафтогазовидобування у виключній (морській) економічній зоні України) (р.№5766, н.д. А.Александровська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо фінансової звітності за міжнародними стандартами) (р.№5404, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання всіх правових відносин, які виникають під час здійснення оцінки майна) (р.№2033, друге читання).

Проект Постанови про "День Уряду України" у грудні 2004 року (про заходи Уряду щодо підвищення ефективності управління державною власністю у статутних фондах господарських товариств, що приватизуються та товариств, створених за участю держави) (р.№6164, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№6130, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом" та ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№6130-3, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про впорядкування в Україні питань утримання посадових осіб всіх гілок влади у відповідності до норм діяльності правової та демократичної держави (р.№6201, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про державну допомогу (р.№5469, КМУ).

Проект Закону про промислово-фінансові групи (р.№5503, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Миколаїв" (щодо вдосконалення положень) (р.№4388, друге читання).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території Чигиринського району Черкаської області (р.№5741, н.д. В.Демьохін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про природні монополії" (щодо обов'язків суб'єктів природних монополій) (р.№5508, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо першочерговості виплати зарплати) (р.№6066, КМУ).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (про терміни введення мораторію) (р.№5012/П1, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вимог кредиторів) (р.№6063, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист)" (р.№3743).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Італійською Республікою (р.№0211, Президент України).

Проект Закону про ратифікації Угоди між Україною та Республікою Панама про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0226, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Таджикистан про довгострокове економічне співробітництво на 2003-2012 роки (р.№0227, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

7, 9 грудня

Про перерозподіл бюджетних призначень відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

8 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р.№5753, н.д. В.Бронніков та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781,КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нафту і газ” (щодо екологічної броні споживання природного газу) (р.№6261,КМУ).

Проект Закону про функціонування паливно-енергетичного комплексу України в особливий період (р.№6035, КМУ).

Проект Закону про порядок погашення заборгованості за електроенергію (р.№2511,н.д. В. Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України(р.№6178, н.д. В.Драчевський, С.Касьянов).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

8 грудня

Проект Закону про прийняття Протоколу про вибухонебезпечні предмети - наслідки війни (р.№0221, Президент України).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо спостерігачів на закордонних виборчих дільницях) (р.№6312, н.д. В.Гаврилюк).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 10.00)

7 грудня

Про повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до статті 52 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо щомісячної компенсації в разі втрати годувальника) (р.№5087, н.д. П.Матвієнко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№2373).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування Чорнобильської будівельної програми) (р.№6274, н.д. І.Єремеєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (щодо екологічної броні споживання природного газу) (р.№6261, КМУ).

Проект Закону про оголошення природних територій м.Бердянська Запорізької області курортом державного значення (р.№6289, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

8 грудня

Проект Закону про внесення зміни до статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил проїзду залізничних переїздів) (р.№5110, н.д. О.Климпуш).

Проект Закону про детективну діяльність (р.№5380-1, н.д. М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про службу безпеки суб'єктів господарювання та інших юридичних осіб (р.№5738, н.д. М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№5739, н.д. М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 147 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№5729, н.д. Б.Беспалий та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5042, н.д. С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення строків розгляду звернень) (р.№5022, н.д. В.Горбачов, М.Маркуш).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо невиконання рішень та недодержання висновків Конституційного Суду України) (р.№5772, н.д. О.Грачев).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за не укладення трудових угод) (р.№6245, н.д. Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 330, о 15.00)

8 грудня

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ у м.Севастополі.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ у м.Севастополі.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Автономної Республіки Крим.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури м.Севастополя.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокутатури Кіровоградської області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Чернівецької області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Проект Закону про кримінологічну експертизу проектів нормативно-правових актів (р.№6020, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

8 грудня

Проект Календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 18 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5396).

Пропозиції Управління справами Апарату Верховної Ради України щодо перерозподілу асигнувань кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України у 2004 році.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512)

7 грудня, об 11.00

Проект Закону про увічнення пам'яті осіб, що загинули унаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (р.№5751, друге читання).

8 грудня, о 10.00

Проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики (р.№5659, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (р.№4192, н.д. Г.Удовенко).

9 грудня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм, пов'язаних з усиновленням) (р.№6306, н.д. С.Косінов та ін.).

Про лист Міністерства внутрішніх справ України на Заяву Комітету стосовно порушень законодавства про вибори Президента України.

10 грудня, о 10.00

Проект Закону про запровадження мораторію на усиновлення іноземними громадянами та особами без громадянства, які проживають на території України, українських дітей, які можуть бути усиновленими (р.№6318, н.д. С.Матвієнков).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, об 11.00)

8 грудня

Про стан видачі посвідчень інваліда війни згідно з законами про внесення змін до статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (нарада працівників відповідних міністерств та відомств).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

8 грудня

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д. В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтвердження відповідності" (щодо уточнення окремих положень) (р.№5078, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо підприємств комунальної теплоенергетики) (р.№3335, н.д. О.Єдін та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо термінів проведення інспекційних перевірок) (р.№5640, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів (щодо гарантування діяльності банків України) (р.№5691, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо забезпечення охорони його майна та майна клієнтів) (р.№5133, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про ратифікацію Цивільної конвенції про боротьбу з корупцією (р.№0214, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо митних органів України) (р.№5221, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 78, 265 Митного кодексу України (щодо митної оцінки товарів) (р.№5371, н.д. В.Скомаровський).

Проект Закону про державну допомогу (р.№5469, КМУ).

 

 

Головне організаційне управління