Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

8-12 листопада 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, об 11.00)

 

10 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення системи органів юстиції) (р.№5780, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо виконання судових рішень) (р.№6023, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення положень чинного законодавства у відповідність до Цивільного процесуального кодексу України) (р.№6017, КМУ).

Проекти законів про внесення змін до статті 7 Цивільного процесуального кодексу України (щодо застосування в судових органах мовних прав національних меншин) (р.№6228, н.д. В.Мироненко) та про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо мови цивільного судочинства) (р.№6228-1, н.д. С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо пенсійних, аліментних та спадкових сум, отриманих з іноземних джерел) (р.№5767, н.д. В.Онопенко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

10 листопада

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо права виходу на пенсію) (р.№6131, н.д. М.Косів).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо повноважень на заборону торгівлі алкоголем) (р.№6122, н.д. О.Царьов, В.Наконечний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо передачі об'єктів комунальної власності) (р.№6110, н.д. І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відведення земельної ділянки) (р.№6199, КМУ).

Проект Закону про статус кримськотатарського народу (про володіння державною мовою) (р.№4098, н.д. Р.Безсмертний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (щодо забезпечення житлом) (р.№6145, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 75-річчя від дня народження Ліни Костенко та 70-річчя від дня народження Бориса Олійника (р.№5733, н.д. О.Мороз, І.Бокий).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

10 листопада

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про запобігання захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (щодо посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції) (р.№6174, н.д. Т.Бахтеєва).

Проект Закону про молочне харчування немовлят (р.№1260, н.д. І.Челомбітко).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне страхування на випадок захворювання і отруєння неякісними алкогольними напоями та тютюновими виробами (р.№5708, н.д. Л.Вернигора).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (р.№2353).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо ставки акцизного збору на етиловий спирт для медичної галузі" (р.№4191).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

9 листопада

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів з питань освіти.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків" (щодо технологічного парку "Машинобудівні технології") (р.№5730, н.д. В.Гуров).

Проекти законів про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо пенсій наукових (науково-педагогічних) працівників) (р.№5152-1, н.д. С.Косінов); (щодо пенсійного забезпечення наукових працівників) (р.№5152-2, н.д. О.Волков, О.Біловол).

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо вирівнювання розміру пенсій) (р.№5152-3, н.д. Ю.Тимошенко, К.Ситник); (щодо стажу роботи наукових працівників) (р.№5152-4, н.д. А.Оржаховський); (щодо перерахунку пенсій) (р.№5152-5, н.д. Л.Миримський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

9 листопада

Проект Закону про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (щодо доповнення переліку суб'єктів права на постійне користування земельними ділянками державної та комерційної форми власності) (р.№6287, н.д. О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про телекомунікації" (р.№5567, КМУ).

Про участь народних депутатів-членів Комітету з питань культури і духовності в парламентських слуханнях "Стан та проблеми правового і соціального статусу сучасної української трудової міграції".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

9, 11 листопада

 

Розгляд законопроектів щодо їх впливу на доходи та видатки бюджету відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00,

засідання робочої групи)

9, 12 листопада

Проект Житлового кодексу України (р.№3584, друге читання).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

10 листопада

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3438-3, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про зміну імені фізичної особи (р.№6223, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення пасажирів і багажу (КАПП) (р.№0212, Президент України).

Інформація про підсумки виборів Президента України у закордонному виборчому окрузі.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

9 листопада

Проект Закону про внесення змін до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків (р.№3538, друге читання).

Проект Закону про Національний екологічний фонд (р.№4508, друге читання).

Проект Закону про організацію виробництва та поводження з хімічними джерелами струму (р.№5030-д, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам") (р.№6133, КМУ).

Проект Закону про благоустрій населених пунктів (р.№5666, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

9 листопада

Проект Закону про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо правил реєстрації нормативно-правових актів) (р.№5624, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення зміни до статті 123 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" (щодо порушення правил проїзду залізничних переїздів) (р.№5110, н.д. О.Климпуш).

Проект Закону про запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до автомобілів (р.№5486, н.д. О.Климпуш та ін.).

Проект Закону про увічнення пам'яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення правил тримання тварин (р.№4574, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо кримінальної відповідальності за незаконне збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять банківську таємницю, та за розголошення банківської таємниці (р.№3550, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення права засуджених на листування з Європейським судом з прав людини) (р.№6038, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512)

9 листопада, о 16.00

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо голосування за відкріпними посвідченнями) (р.№6299, н.д. Ю.Ключковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо голосування за відкріпними посвідченнями) (р.№6298, н.д. В.Шкляр, О.Козаченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№5357, н.д. Л.Черновецький).

10 листопада, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за приниження національної честі та гідності) (р.№5446, н.д. І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (р.№6234, н.д. В.Онопенко, О.Пеклушенко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної Комісії Верховної Ради України з питань рівних можливостей для жінок і чоловіків (р.№5745, н.д. Б.Олійник та ін.).

 

11 листопада, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (щодо представників в областях та Автономній Республіці Крим) (р.№3667, н.д. М.Круць).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (р.№5751, друге читання).

12 листопада, о 10.00

Проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики (р.№5659, КМУ).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

9 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пенсійного забезпечення льотновипробувального складу авіації) (р.№5711, н.д. В.Майко, В.Єщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо сімей загиблих працівників госпіталів і лікарень) (р.№6082, н.д. Б.Беспалий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стажу роботи при призначенні пенсії) (р.№6111, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які належать до інвалідів війни) (р.№6121, н.д. О.Царьов).

Проект Закону про реабілітацію інвалідів в Україні (р.№5699, н.д. В.Сушкевич, М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (щодо ветеранів кримінально-виконавчої системи) (р.№5747, н.д. В.Олуйко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

10 листопада

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарської Конфедерації про обмін стажистами (р.№0219, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д. В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтвердження відповідності" (щодо уточнення окремих положень) (р.№5078, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності у сфері державних закупівель) (р.№4347, н.д. І.Вернидубов, Є.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо адміністративної відповідальності за порушення законодавства про закупівлю товарів) (р.№5513, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років" (щодо визначення терміну "сільськогосподарська техніка") (р.№5451, н.д. О.Шевченко та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (р.№5340).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р.№5753, н.д. В.Бронніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про трубопровідний транспорт" (щодо магістральних трубопроводів) (р.№5604, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ грошей в Україні" (р.№3422, НБУ).

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1116, о 14.30)

9 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№6130-1, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації ВАТ "Укртелеком" (р.№5358, н.д. В.Семенюк).

Про виїзне засідання щодо дотримання законодавства в ході приватизації державного пакету акцій ВАТ "Маяк".

Головне організаційне управління