Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

10-14 січня 2005 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.30)

12 січня

Про обрання суддів.

Проект Закону про внесення доповнення до статті 273 Цивільного процесуального кодексу України (щодо правовідношення) (р.№6112, н.д.О.Грачев).

Проекти законів: про внесення змін до статей 182 і 272 Сімейного кодексу України (щодо розміру аліментів) (р.№5388, н.д.В.Олуйко); про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей) (№5388-1, н.д.О.Фельдман); про внесення змін до Сімейного кодексу України (р.№5611, н.д.А.Франчук).

План роботи Комітету на лютий-липень 2005 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

12 січня

Проект Постанови про прийняття у другому читанні проекту Трудового кодексу України.

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Соціальне страхування та соціальне забезпечення в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку" (р.№6279, н.д.О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" (р.№6410, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо перерахунку пенсій по тривалості страхового стажу)(р.№6149, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про державну службу" (р.№2375, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статей 182 і 272 Сімейного кодексу України (щодо розміру аліментів) (р.№5388, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей) (р.№5388-1, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян" (щодо здійснення розрахунків із погашення зобов'язань держави по знецінених грошових заощадженнях громадян) (р.№6253, н.д.В.Кириллов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо відновлення пільг для медичних та фармацевтичних працівників) (р.№6340, н.д.О.Васильєв).

Проект Закону про забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та рівних можливостей їх реалізації (р.№6074-1, н.д.К.Самойлик, В.Надрага).

План роботи Комітету на сьому сесію Верховної Ради України четвертого скликання.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

12 січня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо встановлення медичним працівникам додаткової відпустки) (р.№3270, друге читання).

Проект Закону про державну систему банків крові (р.№6250, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо відновлення пільг для  медичних та фармацевтичних працівників)(р.№6340, н.д.О.Васильєв).

Проект Закону про заклади охорони здоров'я (р.№5426, н.д.М.Поліщук, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва та розповсюдження техніки та виробів медичного призначення) (р.№6280, н.д.А.Клименко, Л.Сергієнко).

Проект Закону про правову допомогу (р.№6320, н.д.М.Катеринчук та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

11 січня

План роботи Комітету на лютий-липень 2005 року.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (р.№2172, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

12 січня

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо визначення інноваційного шляху розвитку фундаментальних і прикладних досліджень, сприяння науково-технічному потенціалу) (р.№6247, н.д.О.Грачев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо перерахунку пенсій) (р.№5152-5, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Українського науково-дослідного інституту зв'язку) (р.№6310-2, н.д.Г.Бондаренко).

Проект Закону про освіту осіб з обмеженими можливостями здоров'я (спеціальну освіту) (р.№6218, н.д.М.Бауер, І.Шаров).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

12 січня

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Національна кінематографія: стан, проблеми та шляхи їх вирішення" (р.№6425, н.д.П.Мовчан).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Культурна політика в Україні: пріоритети, принципи та шляхи реалізації" (р.№6456, н.д.П.Мовчан).

Про Концепцію реформування діяльності Національної кіностудії ім.О.Довженка на 2003-2007 роки.

Про календар ювілейних дат діячів культури України на 2005 рік.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00)

12 січня

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин загибелі Міністра транспорту та зв'язку України Г.Кірпи та з питань комплексної перевірки використання бюджетних коштів Міністерством транспорту України, Укрзалізницею та Укравтодором (р.№6467, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (р.№0224, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (р.№0225, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань справляння земельного податку (р.№6195, н.д.С.Терьохін).

План роботи Комітету на лютий-липень 2005 року.

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

12 січня

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про взаємний захист секретної інформації (р.№0228, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Таджикистан про довгострокове економічне співробітництво на 2003-2012 роки (р.№0227, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Панама про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0226, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарської Конфедерації про обмін стажистами (р.№0219, КМУ).

Проект Закону про схвалення рішення Президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі України в Силах ООН із спостереження за роз'єднанням ізраїльських і сирійських військ (р.№6430, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

12 січня

Проект Закону про схвалення рішення Президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі України в Силах ООН із спостереження за роз'єднанням ізраїльських і сирійських військ (р.№6430, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо пенсійного забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців) (р.№6272, н.д.Л.Сергієнко, А.Клименко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про поліпшення матеріального становища інвалідів війни" (р.№6104, Президент України).

Проект Закону про внесення доповнення статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які належать до інвалідів війни)(р.№6121, н.д.О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (р.№6319, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про взаємну охорону секретної інформації (р.№0237, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про захист секретної інформації військового характеру (р.№0238, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про взаємну охорону секретної інформації (р.№0239, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про взаємну охорону та принципи обміну секретною інформацією (р.№0240, КМУ).

Головне організаційне управління