Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

11 - 15 жовтня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, об 11.00)

13 жовтня

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2005 рік (р.№6147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 44 Закону України "Про виконавче провадження" (р.№5685, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення зміни до Цивільного кодексу України (щодо обмеження права розпорядження рахунком) (р. № 5507, КМУ) та проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (р.№5507/П, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (щодо порядку прийняття присяги та її тексту) (р.№5020, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про статус суддів" (щодо зарахування до суддівського стажу часу роботи на оперативно-розшуковій роботі) (р.№5021, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про статус суддів" (щодо зарахування до суддівського стажу часу роботи адвокатом) (р.№5762, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про статус суддів" (щодо зарахування до суддівського стажу часу роботи юрисконсультом) (р.№5763, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо призначення тимчасової державної допомоги дітям) (р.№5744, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Господарського процесуального кодексу України (щодо касаційних звернень) (р.№5240, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо порядку зупинення дії акту) (р.№6003, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо виконання судових рішень) (р.№6023, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

13 жовтня

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про стандарти демократичних виборів, виборчих прав і свобод в державах учасницях Співдружності Незалежних Держав (р. № 0158, Президент України).

Проект Закону про реєстрацію фізичних осіб в Україні (р. № 4002, н.д. Л.Кириченко та ін.).

Проект Кодексу України про адміністративні проступки (р. № 5558, КМУ).

Проект Закону про довічне грошове утримання окремих категорій осіб та впорядкування їх пенсійного забезпечення (р. № 5698, н.д. О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи органів юстиції (р. № 5780, КМУ).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р. № 6000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо доходів місцевих бюджетів, які акумулюються на рахунках Державного казначейства) (р. № 6146, н.д. Б.Загрева).

Проект Закону внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств на їх відповідність вимогам Закону України "Про металобрухт") (р. № 6054, н.д. О.Зімін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

13 жовтня

Проект Постанови про оголошення лікувально-оздоровчої місцевості м.Саки Автономної Республіки Крим курортом державного значення (р.№5712, н.д. А.Раханський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Основ законодавства України про охорону здоров'я (р.№3270, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо усиновлення дітей) (р.№4258-1, н.д. І.Васюник).

Проект Закону про обов'язкове медичне страхування (р.№5655, н.д. М.Добкін та ін.).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування (р.№5771, н.д. І.Шурма, Я.Сухий).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2005 рік (р.№6147, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

________________________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

12 жовтня

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2005 рік (р. № 6147, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект розвитку системи державної статистики для моніторингу соціально-економічних перетворень) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р. № 0218, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Митного кодексу України (р. № 3507, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо підприємств теплопостачання) (р. № 3070, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Переліку майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів основного виробництва, приватизація або передача в оренду яких не допускається (щодо захисних споруд цивільної оборони) (р. № 5662, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вітчизняного нафтогазовидобування у виключній (морській) економічній зоні України) (р. № 5766, н.д. А.Александровська та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про особливості відчуження акцій підприємств, які перебувають у державній власності" (р. № 6084).

Проект Закону про повернення грошових заощаджень громадян України за рахунок надходження коштів від приватизації державного майна (р. № 4093, друге читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Господарський кодекс України" (щодо управління державними підприємствами) (р. № 3030, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (щодо критеріїв віднесення об'єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави) (р. № 6009, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про державний нагляд за діяльністю приватизованих підприємств (р. № 4109, н.д. І.Бастрига).

Проект Закону про додаткові умови конкурсу з продажу акцій ВАТ "ДХК "Павлоградвугілля" (р. № 5470, н.д. О.Бондарчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо передачі гуртожитків до комунальної власності) (р. № 5282, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо об'єктів приватизації) (р. № 5282-1, н.д. Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань забезпечення захисту житлових прав громадян, які проживають у гуртожитках (р. № 5282-2, КМУ).

Проект Закону про порядок примусового відчуження об'єктів права приватної власності у власність держави (націоналізації) (р. № 3709, н.д. М.Рудьковський).

Проект Закону про особливості приватизації ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" (р. № 5306, н.д. В.Петренко, О.Морозов).

Проект Постанови про дотримання законодавства в процесі приватизації Національної акціонерної страхової компанії "Оранта" (р. № 5626, н.д. В.Семенюк та ін).

Проект Постанови про "День Уряду України" у грудні 2004 року (про заходи Уряду щодо підвищення ефективності управління державною власністю у статутних фондах господарських товариств, що приватизуються та товариств, створених за участю держави) (р. № 6164, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про державну допомогу (р. № 5469, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (щодо відносин між замовниками та учасниками торгів) (р. № 5758, н.д. М.Янковський та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

12,14 жовтня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р. № 6000, КМУ).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(виїзне засідання, м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1,

приміщення Хмельницької торгово-промислової палати, о 12.30)

13 жовтня

Про хід впровадження Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності у Хмельницькій області".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

____________________________________________________________

(спільно з Комітетом у закордонних справах,

Міністерством закордонних справ України,

Міністерством палива та енергетики України,

Шведським інспекторатом з ядерної енергії)

____________________________________________________

(вул. Липська, 5, зал засідань, о 9.00)

12-14 жовтня

Міжнародний семінар із проектного планування в галузі ядерного нерозповсюдження.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(засідання робочої групи, вул. Садова, 3а, кімн. 934)

13-15 жовтня

Проект Житлового кодексу України (р. № 3584, друге читання).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 833, о 16.00)

13 жовтня

Проект Постанови про визнання такою, що втратила чинність, Постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року (№3529-ХІІ) "Про Воєнну доктрину України" (р.№6177, н.д. Г.Крючков та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" (р.№4526).

Проект Закону про засади запобігання та протидії корупції (р.№5776, КМУ).

Проект Закону про Державні сили спеціального призначення (р.№5728, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про взаємну охорону секретної інформації (р.№0204, КМУ).

Інформація Міністерства закордонних справ України про ситуацію у Придністров'ї.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

12 жовтня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (р.№5602, н.д. І.Мигович).

Проект Закону про Загальнодержавну програму розвитку виробництва засобів захисту тварин на основі сучасних технологій на 2005-2010 роки (р.№6045, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

12 жовтня

Про стан правопорядку в Україні.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(виїзне засідання, м. Одеса))

15-16 жовтня

Про хід реалізації законів щодо реформування Збройних Сил України у Південному оперативному командуванні (за участю керівників департаментів оборонної, оборонно-промислової політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, Заступника Голови Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, заступників голів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської, Черкаської обласних державних адміністрацій).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 418, о 14.00)

12 жовтня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" та Постанови Верховної Ради України "Про Положення про посвідчення народного депутата України і нагрудний знак "Народний депутат України" (р.№6016, КМУ).

Проект Постанови про внесення змін і доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про "День Уряду України" у листопаді 2004 року" (р.№6205, н.д. І.Бокий, Й.Вінський).

Проект Закону про статус депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим (р.№5279, на заміну, н.д. А.Раханський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, об 11-00)

14 жовтня

"Круглий стіл" на тему: "Проблемні питання збереження у державній власності підприємств поліграфічної галузі, які включено до Переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (за участю Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512 )

12 жовтня, о 16.00

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про правовий статус закордонних українців" (р.№6036, КМУ).

13 жовтня, о 10.00

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань рівних можливостей для жінок та чоловіків (р.№5745, н.д. Б.Олійник та ін.).

14 жовтня, о 10.00

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо видань українською мовою) (р.№5332, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до "Положення про паспорт громадянина України" (щодо удосконалення законодавства у сфері забезпечення конституційних прав громадян) (р.№6163, н.д. Л.Черновецький).

15 жовтня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про телекомунікації" (щодо вживання мов у сфері телекомунікацій) (р.№5583, н.д. А.Шкіль).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

12 жовтня

Про роботу Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років" щодо обновлення експозиції музею у зв'язку з підготовкою до 60-річчя Перемоги і звільнення України від гітлерівської Німеччини.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поліпшення матеріального становища інвалідів війни" (р. № 6104, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статі 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (р. № 5268, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо мінімальної пенсії за віком) (р. № 4600-2, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про соціальний захист дітей війни (р. № 3728, друге читання).

Проект Закону про джерела фінансування соціальних виплат та пов'язаних з ними адміністративних витрат (р. № 2329, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (р. № 4084, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 620)

12 жовтня, о 14.00

Семінар на тему: "Рамкова конвенція ВООЗ, європейський досвід та національне законодавство контролю над тютюном".

13 жовтня, о 15-00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо митних органів України) (р. № 5221, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про морське торговельне судноплавство (р. № 0206, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про збереження біорізноманіття та ландшафтів Чорного моря до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення (р. № 0207, КМУ).

Проект Закону про Державний земельний (іпотечний) банк (р. № 3566-1, н.д. В.Воюш).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р. № 3726, н.д. В.Шкляр, М. Зубець).

Проект Закону про Державні сили спеціального призначення (р. № 5728, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо готівкових розрахунків та усунення обмежень земельних ділянок) (р. № 5654, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств на їх відповідність вимогам Закону України "Про металобрухт") (р. № 6054, н.д. О.Зімін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (щодо видачі спеціальних дозволів на користування надрами) (р. № 5163, н.д. Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р. № 5753, н.д. В.Бронніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо процедури ліквідації банків) (р. № 5759, С.Буряк та ін.).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2005 рік (р. № 6147, КМУ).

Проект Закону про систему харчування працівників (р. № 6044, н.д. В.Семенюк, С.Шевчук).

Головне організаційне управління