Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

13-17 вересня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.536)

14 вересня, о 15.00

Про обрання суддею Вищого адміністративного суду України Німченка В.І.

Проект Адміністративного процесуального кодексу України (р.№1331, третє читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (р.№5488, н.д. Л.Миримський).

Про затвердження плану роботи Комітету на вересень 2004 року - січень 2005 року.

Проект Постанови про зняття з розгляду деяких законопроектів.

15 вересня, об 11.00

Про обрання суддів.

Проект Закону про внесення змін до статті 1224 Цивільного кодексу України (щодо усунення від права на спадкування) (р.№4516, н.д.С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до статті 281 Цивільного кодексу України (щодо збереження репродуктивного здоров'я) (р.№4533, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 707 Цивільного кодексу України (р.№4441, н.д.В.Олуйко).

Проекти законів про амністію (р.№5629, н.д.А.Шкіль; р.№5629-1, КМУ).

16 вересня, об 11.00

Про звільнення суддів Чепурного С.В., Писаренка А.О., Заграничного В.Г., Василенка Ю.О. з посад у зв'язку з порушенням ними присяги судді.

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про виконавче провадження" (р.№5316, н.д.В.Мойсик, О.Бандурка).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

15 вересня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо об'єктів приватизації) (р.№5282-1, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань забезпечення захисту житлових прав громадян, які проживають у гуртожитках (р.№5282-2, КМУ).

Проект Закону про Державні сили спеціального призначення (р.№5728, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушень законодавства в галузі виборів Президента України і народних депутатів України) (р.№5674, н.д.В.Асадчев).

Про звернення Конгресу місцевих та регіональних влад України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

15 вересня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (щодо безпечних виробів медичного призначення) (р.№5412, н.д.Л.Миримський).

Проект Постанови про створення Всеукраїнського реабілітаційного центру (щодо осіб, які постійно піддаються психологічному стресу) (р.№5350, н.д.М.Сокирко, І.Гаврилюк).

Проект Закону про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему (р.№6057, КМУ).

Проект Закону про Загальнодержавну програму "Питна вода України" (р.№5222, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1016, о 15.00)

14 вересня

Проект Закону про забезпечення молоді першим робочим місцем (р.№2159, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей) (р.№5388-1, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо позашкільних навчальних закладів) (р.№6056, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1316, о 10.00)

14 вересня

Проект Закону про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту (р.№5528, н.д.С.Бубка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (р.№6004, н.д.К.Самойлик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно відпусток) (р.№5710, н.д.І.Юхновський, К.Ситник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 10.00,

засідання робочої групи)

14, 17 вересня

Пропозиції Президента України до Закону "Про театри і театральну справу" (р.№3189).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

14 вересня

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Господарський кодекс України" (щодо управління державними підприємствами) (р.№3030, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підприємства в Україні" (щодо створення та діяльності комунальних підприємств) (р.№2581, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підприємства в Україні" (щодо управління державними підприємствами) (р.№3286, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-20, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ціни і ціноутворення" (щодо мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги населенню) (р.№3635, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виготовлення бланків цінних паперів) (р.№5727, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибного промислу у відкритому морі) (р.№5349, КМУ).

Проект Закону про запровадження мораторію на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей (р.№5349, н.д.К.Самойлик та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про підприємства в Україні" (щодо класифікації підприємств) (р.№1216, КМУ).

Проект Постанови про "День Уряду України" у жовтні 2004 року (про стан виконання Урядом вимог Конституції України та законів України щодо належного рівня та своєчасної виплати заробітної плати) (р.№5765, н.д.П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" (щодо спеціального торгового патенту) (р.№2160, н.д.Р.Богатирьова, Ю.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо передачі об'єктів соціальної інфраструктури) (р.№5541, н.д.П.Качур).

Проект Закону про промислово-фінансові групи (р.№5503, КМУ).

Проект Постанови про інформацію Кабінету Міністрів України про стан і формування цін та тарифів у житлово-комунальній сфері (р.№5614, н.д.В.Демьохін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

14 вересня

Про організацію роботи з розгляду проекту Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (опрацювання графіків проходження проекту Закону про Державний бюджет України на 2005 рік у Комітеті та Верховній Раді України; заслуховування головних розпорядників коштів державного бюджету і місцевих органів влади, створення відповідних робочих груп тощо).

Про перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

16 вересня

Представлення проекту Закону про Державний бюджет України на 2005 рік Кабінетом Міністрів України у Комітеті.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул. Липська, 3, конференц-зал, об 11.00)

14 вересня

План роботи Комітету на шосту сесію Верховної Ради України четвертого скликання.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо процедури ліквідації банків) (р.№5759, н.д.С.Буряк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо фінансування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) (р.№5613, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань здійснення банківського нагляду, врегулювання проблемних питань аудиту банків (р.№3669, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування відсотків з банківських вкладів) (р.№5657, н.д.О.Турчинов, А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо приведення законодавства у відповідність до Цивільного кодексу України) (р.№5637, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо повноважень у сфері регулювання ринків фінансових послуг) (р.№5296-2, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо повноважень у сфері регулювання ринків фінансових послуг) (р.№5296, н.д.С.Буряк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо передачі повноважень) (р.№5296-1, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо охорони його майна та майна клієнтів) (р.№3223, друге читання).

Проект Закон про внесення змін до статті 3 Закону України "Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати" (щодо максимального розміру кредиту)(р.№5239, друге читання).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Королівства Таїланд про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи (р.№0210, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (р.№5340).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо ставки акцизного збору на спирт етиловий для медичної галузі" (р.№4191).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№4147).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

15 вересня

План роботи Комітету на період шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (вересень 2004 року - січень 2005 року).

Проект Постанови про підготовку та відзначення 70-річчя стаханівського руху (р.№5493, н.д.В.Надрага).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 934, засідання робочої групи)

15, 16 вересня

Проект Житлового кодексу України (р.№3584, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 833, о 16.00)

15 вересня

Проект Закону про внесення змін до Цивільно-процесуального кодексу України (щодо усиновлення) (р.№5683, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про ратифікацію Цивільної конвенції про боротьбу з корупцією (р.№0214, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо процедури сплати за аеронавігаційне обслуговування повітряних суден) (р.№6019, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

14 вересня

Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№6034, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї (р.№0215, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(виїзне засідання, м. Одеса, пр. Шевченка, 4, зал засідань облдержадміністрації та облради, об 11.00)

16 вересня

Про дотримання Конституції та законів України правоохоронними органами Одеської області

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

 

14 вересня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Збройні Сили України" (щодо правового врегулювання застосування зброї і бойової техніки) (р.№5574, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону земель" (щодо земель оборони) (р.№5564, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про ліквідацію і порядок повернення авіаційної техніки, що знаходиться на ремонтних підприємствах Міністерства оборони України і Міністерства оборони Російської Федерації (р.№0209, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне оборонне замовлення" (щодо механізму формування основних показників) (р.№5725, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (щодо відчуження військового майна) (р.№5777, КМУ).

Проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, на заміну, н.д.М.Рудьковський, О.Баранівський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (щодо ветеранів кримінально-виконавчої системи) (р.№5747, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо перерахунку пенсій) (р.№4487, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

14 вересня

Про проект кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України на 2005 рік.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512)

14 вересня, о 16.00

Проект Закону про порядок надання притулку в Україні іноземцям та особам без громадянства (р.№0992, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (р.№5751, КМУ).

15 вересня, о 10.00

Пропозиції Президента України до Закону "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" (р.№4526)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (щодо представників в областях та Автономній Республіці Крим) (р.№3667, н.д.М.Круць).

Про звернення Президента Всеукраїнської спілки громадських організацій "Конгрес Ромен України" П.Григоріченка.

16 вересня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (нова редакція) (р.№3558, н.д.О.Фельдман, І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (р.№4027, КМУ).

Проект Закону про забезпечення рівності прав жінок та чоловіків (р.№6074, н.д.Р.Зварич).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, другий поверх, актовий зал, о 10.00)

16 вересня

Слухання у Комітеті на тему: "Про стан виконання органами освіти і науки нормативно-правових актів щодо необхідності правдивого висвітлення в Україні новітньої вітчизняної історії, подій Великої Вітчизняної війни".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 620, о 15.00)

15 вересня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення права засуджених на листування з Європейським судом з прав людини) (р.№6038, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д.В.Стретович, Г.Буйко).

Проект Закону про внесення змін до частини другої статті 92 Земельного кодексу України щодо визначення права на постійне користування земельними ділянками (р.№5354-1, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо бази оподаткування) (р.№4358, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про судоустрій України (р.№4541, н.д.Ю.Кармазін, М.Потебенько).

Проект Закону про етику професійної діяльності судді (р.№4057, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про судоустрій України" (щодо звільнення судді з адміністративної посади) (р.№4061, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо права ініціювати питання про дисциплінарну відповідальність суддів) (р.№4521, н.д.М.Гапочка, О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо нульової ставки для підприємств ПЕК) (р.№2305, н.д.В.Литвин).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону про внесення змін до статті 225 Митного кодексу України (р.№4276, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки автомобілебудівної промисловості України (р.№4313, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо нафтогазової промисловості) (р.№5192, н.д.Г.Руденко).

Про затвердження переліку законодавчих актів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства.

Про затвердження переліку законодавчих актів, які потребують перевірки на відповідність праву Європейського Союзу.

 

Головне організаційне управління