Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

13-17 грудня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

15 грудня

Про обрання суддів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення системи органів юстиції (р.№5780, КМУ).

Проекти законів: про внесення змін до статті 7 Цивільного процесуального кодексу України (щодо застосування в судових органах мовних прав національних меншин) (р.№6228, н.д. В.Мироненко); про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо мови цивільного судочинства) (р.№6228-1, н.д. С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 107 Цивільного процесуального кодексу України (щодо військових судів гарнізонів) (р.№6252, н.д. Д.Рудковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо виконання судових рішень) (р.№6023, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо третейських судів при товарних біржах) (р.№6061, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо виконавчого провадження) (р.№6014, КМУ).

Проект Закону про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (р.№4232-1, н.д. О.Стоян).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 26 та 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо компетенції та повноважень місцевих рад) (р.№6301, н.д. В.Балога, І.Іванчо).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (р.№3599).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (р.№2415).

Проект Постанови про ситуацію, яка склалася у державі у зв'язку із виборами Президента України (р.№6361, н.д. А.Шкіль, В.Пинзеник) та проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування масових порушень виборчого законодавства та обставин встановлення підсумків голосування в межах територіальних округів, результатів виборів Президента України у 2004 році (р.№6361-1, н.д. О.Мороз, Ю.Павленко, М.Рудьковський).

Проект Постанови про ситуацію, яка склалася у державі у зв'язку із виборами Президента України (р.№6361-2, н.д. Р.Зварич) та проект Постанови про політичну ситуацію в Україні (р.№6371, н.д. Р.Зварич, О.Зінченко, П.Порошенко).

Проект Акту про подолання кризи влади в Україні (р.№6378, н.д. І.Сподаренко та ін.).

Проект Постанови про резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України (р.№6369, н.д. С.Соболєв та ін.).

Проект Постанови щодо припинення порушень конституційних принципів територіальної цілісності України (р.№6367-2, н.д. О.Турчинов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

15 грудня

Пропозиції Президента України до Закону "Про затвердження прожиткового мінімуму на 2005 рік" (р.№6032).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (щодо впорядкування структури основних соціально-демографічних груп населення) (р.№3701, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації інвалідами права на трудову зайнятість (р.№3668, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (р.№4044).

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань "Про державну політику в галузі повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян. Стан відновлення та перспективи".

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо спрямування коштів, отриманих від приватизації ВАТ "Укртелеком", на повернення заощаджень громадян України) (р.№6070, н.д. О.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ціни і ціноутворення" (щодо мораторію на підвищення цін на продукти харчування) (р.№6088, н.д. П.Симоненко, О.Ткаченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального забезпечення працівників закладів освіти, культури та охорони здоров’я) (р.№6206, н.д. О.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо допомоги по безробіттю) (р.№6198, н.д. П.Мовчан).

Проект Закону про вилучення та подальшу приватизацію майна Федерації професійних спілок України з метою повернення громадянам України втрачених з вини держави коштів (р.№6241, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за не укладення трудових угод) (р.№6245, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 109-3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо погашення заборгованості) (р.№6249, н.д. К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо першочерговості виплати зарплати) (р.№6066, КМУ).

Проект Закону про введення мораторію на утворення суб’єктів господарювання юридичними і фізичними особами, якщо пов’язані з ними суб’єкти господарювання мають прострочену заборгованість із заробітної плати (р.№6058, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня - День Матері) (р.№3199-2, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарської Конфедерації про обмін стажистами (р.№0219, КМУ).

Проект Закону про інформаційно-аналітичне забезпечення у сфері соціального захисту населення (р.№6046, н.д. В.Сушкевич та ін.).

Проект Постанови про підсумки організації оздоровлення дітей влітку 2004 року та про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2005 року (р.№6338, н.д. К.Самойлик та ін.).

Проект Постанови про парламентські слухання "Технічне регулювання як інструмент споживчої політики на шляху підвищення якості життя" (р.№6303, н.д. Ю.Єхануров, В.Гуров).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

15 грудня

Пропозиції Президента України до Закону "Про затвердження прожиткового мінімуму на 2005 рік" (р.№6032).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо розмірів допомоги) (р.№5638, друге читання).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д. М.Сятиня).

Проект Кодексу України про адміністративні проступки (р.№5558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо державної підтримки громадських організацій) (р.№5060, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації виконання та відбування покарань засуджених) (р.№6234, н.д. В.Онопенко, О.Пеклушенко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (р.№5150, друге читання).

Проект Закону про оголошення природних територій м.Бердянська Запорізької області курортом державного значення (р.№6289, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

15 грудня

Проект Закону про оплачувані громадські роботи (р.№6219, н.д. Ю.Іоффе та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо послуг туроператора) (р.№5330, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо готелів) (р.№5717, н.д. В.Горбатов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень з питань опіки та усиновлення дітей) (р.№6290, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо перерахунку пенсій) (р.№5152-5, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до статті 61 Закону України "Про освіту" (щодо статутної діяльності навчальних закладів) (р.№5716, н.д. Л.Байсаров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо учасників навчально-виховного процесу) (р.№5740, н.д. В.Воюш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо умов оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл) (р.№6127, н.д. В.Гуров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо самоврядування студентів і аспірантів та їхньої участі у справах вищих навчальних закладів (р.№6352, н.д. Ю.Павленко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів" (щодо права відмовитися від ідентифікаційного номера) (р.№3711-1, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Постанови про розгляд проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів" (щодо права сплачувати податки без ідентифікаційного номера) (р.№3711-3П, н.д.С.Буряк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів" (щодо права відмовитися від ідентифікаційного номера) (р.№3711, н.д.Б.Беспалий, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів" (щодо права сплачувати податки без ідентифікаційного номера) (р.№3711-3, н.д.К.Самойлик та ін.).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів" (щодо обов’язковості введення реєстрації всіх громадян у Державному реєстрі фізичних осіб) (р.№3711-1П3, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів" (щодо порядку обліку фізичних осіб без застосування ідентифікаційного коду) (р.№6002, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про захист суспільної моралі" (р.№6041, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про об’єднання громадян" (р.№3263, н.д.О.Шевченко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про стимулювання розвитку регіонів (р.№3384, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виготовлення бланків цінних паперів) (р.№5727, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва пестицидів та регуляторів росту рослин) (р.№6191,КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5043-4).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5043-8,КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (Львівський іподром) (р.№5043-13, н.д.В.Литвин).

Пропозиції Президента України до Закону "Про призупинення приватизації підприємств нафтопереробної промисловості України" (р.№6083).

Пропозиції Президента України до Закону "Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб" (р.№5584).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Декрету Кабінету Міністрів України "Про впорядкування діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств" (щодо підприємств авіаційної промисловості) (р.№5571, н.д.В.Гуреєв та ін.).

Проект Закону про вилучення та подальшу приватизацію майна Федерації професійних спілок України з метою повернення громадянам України втрачених з вини держави коштів (р.№6241,н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо порядку ввезення) (р.№5701, н.д.В.Калінчук,В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (щодо відносин між замовниками та учасниками торгів) (р.№5758, н.д.М.Янковський та ін.).

Проект Закону про стимулювання розвитку малих та середніх міст України (р.№4563, н.д.Д.Рудковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноваження державних органів по моніторингу цін) (р.№5387, н.д.В.Олуйко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

15 грудня

Про перерозподіл бюджетних призначень відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

14 грудня

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№4147).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (р.№4016).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (р.№5023).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування спадщини)(р.№5038, В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування спадщини) (р.№5038-1, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо об’єктів спадщини та дарування)(р.№5038-2, н.д.А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань справляння земельного податку (р.№6195, н.д.С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо системи оподаткування) (р.№6165, н.д.О.Юхновський, С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування сільськогосподарських підприємств - платників фіксованого сільськогосподарського податку (р.№6165-1, н.д.М.Гладій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо міжнародної технічної допомоги) (р.№3160, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо приведення у відповідність до міжнародних договорів) (р.№4529, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0222, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1034, о 14.15)

14 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо металобрухту) (р.№5619, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про трубопровідний транспорт" (щодо магістральних трубопроводів) (р.№5604,КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань оподаткування товарів, що тимчасово ввозяться (пересилаються) на митну територію України (р.№5598,КМУ).

Проект Закону про галузеві формування (асоціації, союзи, спілки) (р.№5702, н.д.О.Юхновський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№6130, н.д.Ю.Кармазін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р.№5753, н.д. В.Бронніков та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781,КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нафту і газ” (щодо екологічної броні споживання природного газу) (р.№6261,КМУ).

Проект Закону про функціонування паливно-енергетичного комплексу України в особливий період (р.№6035, КМУ).

Проект Закону про порядок погашення заборгованості за електроенергію (р.№2511,н.д. В. Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України(р.№6178, н.д. В.Драчевський, С.Касьянов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дорожній рух” (щодо вимог при проведенні будівництва та ремонту доріг) (р.№5184, н.д.О.Задорожнiй).

Проект Закону про запровадження в Українi міжнародних екологічних вимог до автомобілів (р.№5486, н.д.О.Климпуш та iн.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (р.№6253, н.д.В.Кириллов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Декрету Кабінету Міністрів України “Про впорядкування діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств” (р.№5571, н.д.В.Гуреєв та iн.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.721)

14 грудня, о 14.30

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (р.№2657).

Пропозиції Президента України до Закону “Про м’ясо та м’ясні продукти” (р.№3077).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності у сфері земельних відносин) (р.№5600, КМУ).

Проект Постанови про перевірку законності рішень Київської міської ради про передачу земельних ділянок громадянам України для будівництва житлових будинків, господарських будівель i споруд, для будівництва індивідуальних гаражів та ведення індивідуального садівництва по вул.Вишгородськiй, 150 у Оболонському районі м.Києва (р.№6327, н.д.М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ввізного мита на сільськогосподарську техніку та оподаткування) (р.№6286, н.д.О.Борзих та iн.).

Проекти законів: про внесення змін до статті 109-3 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо погашення заборгованості) (р.№6249, н.д.К.Вашук та iн.); про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№6188, н.д.П.Порошенко та iн.).

Проект Закону про внесення змін до статті 80 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо плати за землю цукровими заводами) (р.№6011, н.д.К.Полiщук).

15 грудня, о 15.00

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо угод про розподіл продукції у сфері користування надрами) (р.№5004, н.д.В.Литвин та iн.).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (р.№3632).

Проект Закону про списання заборгованості суб’єктів господарювання за сільськогосподарську техніку, придбану за іноземні кредити під гарантії Кабінету Міністрів України (р.№5748, н.д.О.Борзих).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо спеціальних вимог для одержання ліцензій) (р.№5219, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо видачі, призупинення та анулювання ліцензій) (р.№5467, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо роботи спиртової галузі) (р.№5505, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державного регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв i тютюнових виробів) (р.№6093, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби” (щодо торгівлі підакцизними товарами) (р.№6091, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо ставок на виноматерiали) (р.№6094, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України “Про державні нагороди України” (р.№5383, н.д.П.Сулковський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (р.№6191, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо спостерігачів на закордонних виборчих дільницях) (р.№6312, н.д.В.Гаврилюк).

Проект Закону про прийняття Протоколу про вибухонебезпечні предмети - наслідки війни (р.№0221, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

15 грудня

Про повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до статті 52 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо щомісячної компенсації в разі втрати годувальника) (р.№5087, н.д. П.Матвієнко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№2373).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування Чорнобильської будівельної програми) (р.№6274, н.д. І.Єремеєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (щодо екологічної броні споживання природного газу) (р.№6261, КМУ).

Проект Закону про оголошення природних територій м.Бердянська Запорізької області курортом державного значення (р.№6289, КМУ).

Проект Повітряного кодексу України (р.№6028, К.Поліщук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (р.№6181, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страховий фонд документації України" (щодо формування, ведення та використання фонду) (р.№6033, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5042, н.д. С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення строків розгляду звернень) (р.№5022, н.д. В.Горбачов, М.Маркуш).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо невиконання рішень та недодержання висновків Конституційного Суду України) (р.№5772, н.д. О.Грачев).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за не укладення трудових угод) (р.№6245, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про службу безпеки суб’єктів господарювання та інших юридичних осіб (р.№5738, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№5739, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 147 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№5729, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо перевищення меж необхідної оборони)(р.№6324, н.д.М.Комар та ін.).

Проект Закону про систему органів досудового слідства (р.№5372, н.д.В.Гаврилюк).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист)" (р.№3743).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації виконання та відбування покарань засуджених) (р.№6234, н.д.В.Онопенко, О.Пеклушенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України (р.№6178, н.д.В.Драчевський, С.Касьянов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо використання праці найманих працівників) (р.№6144, н.д.В.Майстришин та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 330, о 15.00)

15 грудня

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ у м.Севастополі.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ у м.Севастополі.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Автономної Республіки Крим.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури м.Севастополя.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокутатури Кіровоградської області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Чернівецької області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Проект Закону про кримінологічну експертизу проектів нормативно-правових актів (р.№6020, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

15 грудня

Проект Закону про прийняття Протоколу про вибухонебезпечні предмети-наслідки війни (р.№0221, Президент України).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України з приводу вжиття заходів щодо збереження єдності України (р.№6332, н.д.В.Пинзеник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (у зв’язку з прийняттям Закону України "Про Державну прикордонну службу України") (р.№4443, друге читання).

Проект Закону про Державні сили спеціального призначення (р.№5728, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які належать до інвалідів війни) (р.№6121, н.д.О.Царьов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

15 грудня

Проект Календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 18 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5396).

Проект Постанови про порядок проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого складенню присяги новообраним Президентом України (р.№6373, н.д. А.Матвієнко, Ю.Ключковський, І.Іванчо, В.Асадчев).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (р.№5751, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Про лист Міністерства внутрішніх справ України на Заяву Комітету стосовно порушень законодавства про вибори Президента України.

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

15 грудня

Інформація Українського національного фонду “Взаєморозуміння і примирення” щодо стану з компенсаційними виплатами жертвам нацистських переслідувань за рахунок коштів австрійської та німецької сторін.

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України з питань соціального захисту військовослужбовців” (р.№4487).

Пропозиції Президента України до Закону “Про затвердження прожиткового мінімуму на 2005 рік” (р.№6032).

Проекти законів про внесення змін та доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (р.№4600, 4600-1, 4600-2, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права працівників бібліотечної сфери на пенсію за вислугу років) (р.№5713, н.д.О.Корсаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо створення належних умов професійної та творчої реалізації) (р.№6225, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо осіб, які працювали в сільській місцевості) (р.№6200, н.д.М.Нощенко, І Шаров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” (щодо вилучення зі складу оподатковуваного доходу винагород чемпіонам і призерам Олімпійських, Параолімпійських і Дефлімпійських ігор) (р.№6354, н.д.В.Сушкевич).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

 

15 грудня

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д. В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтвердження відповідності" (щодо уточнення окремих положень) (р.№5078, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо підприємств комунальної теплоенергетики) (р.№3335, н.д. О.Єдін та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо термінів проведення інспекційних перевірок) (р.№5640, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів (щодо гарантування діяльності банків України) (р.№5691, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо забезпечення охорони його майна та майна клієнтів) (р.№5133, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про ратифікацію Цивільної конвенції про боротьбу з корупцією (р.№0214, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо митних органів України) (р.№5221, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 78, 265 Митного кодексу України (щодо митної оцінки товарів) (р.№5371, н.д. В.Скомаровський).

Проект Закону про державну допомогу (р.№5469, КМУ).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1116, о 14.30)

14 грудня

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5043-12, н.д.О.Борзих, М.Гладій; р.№5043-13, н.д.В.Литвин; р.№5043-14, н.д.О.Шевченко; р.№5043-15, н.д.М.Оніщук).

Пропозиції Президента України до Закону "Про призупинення приватизації підприємств нафтопереробної промисловості України" (р.№6083, н.д.В.Цушко, С.Косінов).

Головне організаційне управління