Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

15-19 листопада 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про статус сільських, селищних, міських голів (р.№5743, н.д. В.Ющенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (р.№5722, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 13-річниці проведення Всеукраїнського Референдуму 1 грудня 1991 року (р.№6233, н.д. С.Хмара).

Про проект Постанови про деякі питання щодо забезпечення проведення 21 листопада 2004 року повторного голосування на виборах Президента України відповідно до Конституції та законів України (р.№6314, н.д. Б.Беспалий, Р.Зварич).

Про проект Закону про впорядкування в Україні питань утримання посадових осіб всіх гілок влади у відповідності до норм діяльності правової та демократичної держави (р.№6201, н.д. Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо розмірів допомоги) (р.№5638, друге читання).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д. М.Сятиня).

Проект Кодексу України про адміністративні проступки (р.№5558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо державної підтримки громадських організацій) (р.№5060, н.д. К.Самойлик).

Про проект Закону України про внесення зміни до статті 80 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування державних закладів охорони здоров'я, р.№6322/host/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=&skl=5та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо підготовки кадрів) (р.№3323, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального забезпечення працівників закладів освіти, культури та охорони здоров'я) (р.№6206, н.д.О.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільно-процесуального кодексу України (щодо усиновлення) (р.№5683, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3438-3, н.д.Л.Миримський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 10.00)

17 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення сприятливих умов для розвитку національної кіноіндустрії) (р.№5731, н.д.П.Мовчан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо фінансування кіноіндустрії) (р.№6037, КМУ).

Проект Закону про Концепцію розвитку інформаційно-бібліотечної справи в Україні (р.№5035, н.д.В.Шкляр).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", що стосуються Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського (р.№6059, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (щодо доповнення переліку суб'єктів права на постійне користування земельними ділянками державної та комерційної форми власності) (р.№6287, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про телекомунікації" (р.№5567, КМУ).

Інформація Міністерства культури і мистецтв України про результати виконання Постанови Верховної Ради України №1351-ІV від 27 листопада 2003 року "Про інформацію Кабінету Міністрів України про сучасний стан та перспективи охорони об'єктів культурної спадщини України, а також пам'яток історії та культури Українського народу, що знаходяться за її межами".

Про участь народних депутатів-членів Комітету з питань культури і духовності в парламентських слуханнях "Стан та проблеми правового і соціального статусу сучасної української трудової міграції".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

17 листопада

Розгляд законопроектів щодо їх впливу на доходи та видатки бюджету відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

Про перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1034-а, о 14.15)

16 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтвердження відповідності" (р.№5078, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про державну підтримку суб'єктів малого підприємництва (р.№6215, н.д.В.Драчевський, І.Шаров).

Про затвердження рекомендацій слухань у комітетах Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва та з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій на тему: "Проект Закону України "Про акціонерні товариства" - актуальні питання", які відбулися 6 жовтня 2004 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (щодо вимог при проведенні будівництва та ремонту доріг) (р.№5184, н.д.О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№5491, н.д.Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про телекомунікації" (щодо вживання мов у сфері телекомунікації) (р.№5583, н.д.А.Шкіль).

Проект Закону про запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до автомобілів (р.№5486, н.д.О.Климпуш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (р.№6235, н.д.В.Кириллов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 721, о 14.30)

16 листопада

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України" (р.№3372).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров'я, що проживають у сільській місцевості" (р.№2352).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності у сфері земельних відносин) (р.№5600, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

17 листопада

Проект Закону про внесення змін до статті 52 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо щомісячної компенсації в разі втрати годувальника) (р.№5087, н.д.П.Матвієнко, повторний розгляд).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№2373).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування Чорнобильської будівельної програми) (р.№6274, н.д.І.Єремеєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

17 листопада

Проект Закону про внесення зміни до статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил проїзду залізничних переїздів) (р.№5110, н.д.О.Климпуш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення права засуджених на листування з Європейським судом з прав людини) (р.№6038, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності у сфері земельних відносин) (р.№5600, КМУ).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України" (щодо відповідальності за самовільне заняття земельної ділянки) (р.№4556/П1, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про детективну діяльність (р.№5380-1, н.д.М.Оніщук та ін.)

Проект Закону про внесення змін до ст.147 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№5729, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2004 рік" (р.№5328-1, н.д.М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5338, н.д.Д.Святаш та ін.).

Проект Постанови про рекомендацію щодо висловлення недовіри Міністру внутрішніх справ України Білоконю М.В. (р.№6258, н.д.А.Шкіль).

Проект Постанови про висловлення недовіри Генеральному прокурору України Васильєву Г.А., Міністру внутрішніх справ Білоконю М.В. (р.№6258-1, н.д.С.Хмара).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

17 листопада

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури м.Севастополя.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Чернівецької області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Проект Закону про кримінологічну експертизу проектів нормативно-правових актів (р.№6020, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (щодо забезпечення житлом) (р.№6145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стажу роботи при призначенні пенсії) (р.№6111, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про увічнення пам'яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо державної соціальної допомоги) (р.№6180, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5760, н.д.Г.Самофалов, на заміну).

Проекти постанов про внесення змін до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (р.№6297, н.д.А.Шкіль); про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про календарний план проведення шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання" (р.№6297-1, н.д.Р.Богатирьова, С.Гавриш); про внесення змін до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України ІV скликання (р.№6297-2, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про календарний план роботи сьомої сесії Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

17 листопада

Проект Закону про політичну рекламу (р.№3143, н.д. В.Мішура).

Проект Постанови про відзначення 13-річниці проведення Всеукраїнського Референдуму 1 грудня 1991 року (р.№6233, н.д. С.Хмара).

Проект Постанови про звернення до Президента України щодо встановлення Дня захисту свободи слова в Україні (р.№6239, н.д. О.Мороз та ін.).

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (щодо органу виконавчої влади у галузі зв'язку) (р.№6193, н.д. Ю.Луценко та ін., р.№6193-1, н.д. О.Юхновський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

17 листопада

Проект Закону про увічнення пам'яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (р.№5751, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

17 листопада

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 11 травня 2004 року "Про сучасний стан пенсійного забезпечення та впровадження пенсійного страхування в Україні".

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту жертв нацистських переслідувань" (р.№3383).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам") (р.№6133, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо платників фіксованого та єдиного податків) (р.№5104, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо недопущення додаткових пенсійних обтяжень) (р.№5016, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (р.№2012, н.д.Л.Лук'яненко).

 

 

Головне організаційне управління