Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

20 - 24 вересня 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо Касаційного суду України) (р.№4588, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (щодо утворення Вищого Цивільного суду України та Вищого кримінального суду України) (р.№4588-1, н.д.В.Онопенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо усиновлення) (р.№5683, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

22 вересня

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо заслуженого землевпорядника України) (р.№5383, н.д.П.Сулковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо володіння державною мовою) (р.№5443, н.д.С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо статусу народного депутата та державного службовця) (р.№5463, КМУ).

Проекти постанов про відзначення 110-річчя з дня народження видатного державного діяча Радянської України Д.С.Коротченка (р.№5764, н.д.П.Симоненко, В.Матвєєв) та про відзначення 110-річчя з дня народження Коротченка Дем'яна Сергійовича - видатного державного діяча (р.№5764-1, н.д.О.Гінзбург).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№3713).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№1055-2).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 525, о 14.30)

 

22 вересня

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" (щодо строку розгляду вимог найманих працівників або профспілки) (р.№5302, н.д.С.Косінов).

Проект Кодексу поведінки державних службовців (р.№5585, н.д.С.Косінов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо відповідальності за непрацевлаштування) (р.№4569, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо додаткової відпустки батькам) (р.№4482, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (щодо розповсюдження права соціального страхування на студентську молодь) (р.№3227, друге читання).

Затвердження рекомендацій "круглого столу", що відбувся 16 червня 2004 року, на тему: "Впровадження законів України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування згідно з вимогами Конституції України".

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (щодо призначення страхових виплат у разі втрати годувальника) (р.№5768, н.д.П.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо розрахунку пенсій за відпрацьований час) (р.№5450, н.д.В.Хара, Я.Сухий).

Проект Закону про реструктуризацію податкового боргу зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування підприємств вугільної промисловості (р.№5198, н.д.В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо передачі об'єктів соціальної інфраструктури) (р.№5541, н.д.П.Качур).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо стажу роботи на прокурорській посаді) (р.№5502, н.д.В.Заплатинський).

Про виконання рекомендацій "круглого столу" на тему: "Україна на шляху до Європи: соціальні стандарти і гарантії".

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік" (р.№6047, н.д.О.Мороз, В.Семенюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (р.№4475-2, н.д.В.Гаврилюк).

Проект Закону про відновлення не наданих в минулому субсидій соціально малозахищеним верствам населення та про розрахунки з постачальниками комунальних і енергетичних послуг (р.№5472, н.д.М.Полянчич).

Проект Закону про особливості приватизації ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" (р.№5306, н.д.В.Петренко, О.Мороз).

Проект Постанови про дотримання законодавства в процесі приватизації Національної акціонерної страхової компанії "Оранта" (р.№5626, н.д.В.Семенюк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про охорону здоров'я населення від шкідливих наслідків вживання тютюнових виробів (р.№3237-1, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо розмірів допомоги) (р.№5638, н.д.В.Скомаровський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1316, о 15.00)

 

22 вересня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (р.№4016).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (р.№6075, н.д.В.Ющенко та ін.).

Проект Закону про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту (р.№5528, н.д.С.Бубка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (р.№6004, н.д.К.Самойлик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно відпусток) (р.№5710, н.д.І.Юхновський, К.Ситник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

22 вересня

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№4147).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про правовий статус закордонних українців" (щодо державних гарантій) (р.№6036, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (р.№4029, друге читання).

Проект Закону про збір на розвиток національного кіно (р.№5425, н.д.С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо товарів, призначених для використання у книговидавничій справі) (р.№6040, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підтримки кінематографії) (р.№5660, Л.Танюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій з надання послуг закладами культури) (р.№5636, н.д.В.Гуров та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2005 рік (р.№6147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо підприємств теплопостачання) (р.№3070, друге читання).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" (р.2216, НБУ).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" (р.№2216-1, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб" (р.5584).

Проект Закону про внесення зміни до статті 77 Господарського кодексу України (щодо діяльності казенних підприємств) (р.№5504, КМУ).

Проект Закону про місцеві програми соціально-економічного та культурного розвитку адміністративно-територіальних одиниць (р.№4572, н.д.М.Солошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" (щодо видобутих корисних копалин) (р.№4344, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 14.30)

21 вересня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (представлення у Комітеті Кабінетом Міністрів України) (р.№6000, КМУ).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

21 вересня

Проект Закону про єдиний соціальний внесок та адміністрування збору та обліку єдиного соціального внеску (р.№5750, н.д.Л.Кириченко).

Проект Закону про державне фінансування та цільове довгострокове кредитування будівництва житла (р.№1285-1, КМУ).

Проект Закону про житлове кредитування громадян України (р.№1285, н.д.К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сфери іпотечного кредитування) (р.№6062, КМУ).

Проект Закону про довірче управління окремими видами майна (р.№6068, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (р.№5340).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо ставки акцизного збору на спирт етиловий для медичної галузі" (р.№4191).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1034, о 14.00)

22 вересня

Проект Закону про поводження з вибуховими матеріалами (р.№4589, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств на їх відповідність вимогам Закону України "Про металобрухт") (р.№6054, н.д.О.Зімін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо первинної металургійної переробки металобрухту кольорових металів) (р.№5779, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права держаної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5043-15, н.д.М.Оніщук).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про припинення дії Угоди про створення Міждержавного Європейсько-азійського об'єднання вугілля та металу від 24 вересня 1993 року (р.№0213, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (р.№5619, н.д.О.Зімін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

 

22 вересня

Проект Постанови про підготовку та відзначення 70-річчя стаханівського руху (р.№5493, н.д.В.Надрага).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про припинення дії Угоди про створення Міждержавного Європейсько-азійського об'єднання вугілля та металу від 24 вересня 1993 року (р.№0213, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

22 вересня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Словенія про морське торговельне судноплавство (р.№0206, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Панама про морське торговельне судноплавство (р.№0205, КМУ).

Проект Закону про облік та технічну інвентаризацію окремих видів об'єктів нерухомого майна (р.№5274, н.д.Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про Загальнодержавну програму "Питна вода України" (р.№5222, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.721)

21 вересня, о 14.30

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України" (р.№3372).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про землеустрій" (щодо оренди земельних ділянок єдиним масивом)(р.№6105, н.д.К.Ващук та ін.).

Проект Закону про ідентифікацію та реєстрацію тварин і маркування продукції тваринного походження (р.№4554-1, н.д.К.Ващук та ін.).

22 вересня, о 15.00

Про стан забезпечення паливно-мастильними матеріалами при проведенні комплексу сільськогосподарських робіт восени 2004 року.

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 833, о 16.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін до Цивільно-процесуального кодексу України (щодо усиновлення) (р.№5683, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо встановлення терміну дії спеціальних санкцій) (р.№3300, н.д.І.Васюник, М.Оніщук).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про торговельно-економічне співробітництво між Урядом України та Урядом Мексиканських Сполучених Штатів (р.№0199, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про ліквідацію і порядок повернення авіаційної техніки, що знаходиться на ремонтних підприємствах Міністерства оборони України і Міністерства оборони Російської Федерації (р.№0209, КМУ).

Інформація Міністерства закордонних справ України про стан забезпечення виборчого права українських громадян, які тимчасово перебувають за кордоном.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

 

22 вересня

 

Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№6034, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї (р.№0215, Президент України).

Проект Закону про Загальнодержавну програму використання та охорони земель (р.№5755, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на доходи фізичних осіб" (щодо виключення з оподаткування доходу коштів, отриманих за здачу відпрацьованих свинцевих акумуляторних батарей) (р.№5618, н.д.О.Зімін, В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо порушення правил охорони надр) (р.№4594-1, н.д.Г.Руденко).

Про необхідність розроблення Загальнодержавної програми "Ведення агропромислового виробництва на забруднених територіях та їх комплексної реабілітації на період 2005-2015 р.р.".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 727, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін до статті 240 Кримінального кодексу України (р.№4594, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушень у сфері захисту економічної конкуренції) (р.№5109, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення безпеки дорожнього руху) (р.№5581, н.д.В.Хара).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення безпеки дорожнього руху) (р.№5581, н.д.А.Шкіль).

Проект Постанови про парламентські слухання "Безпека дорожнього руху: реалії та перспективи" (жовтень 2004 року) (р.№6029, н.д.М.Кравченко).

Про звернення до Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності судді Печерського районного суду м. Києва.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 330, о 15.00)

22 вересня

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Тернопільській області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Тернопільській області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Полтавській області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Полтавській області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про міліцію" (щодо судової міліції) (р.№5523, н.д.П.Кузьменко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо процедури державної реєстрації юридичних осіб) (р.№5597, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Цивільної конвенції про боротьбу з корупцією (р.№0214, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (р.№2415).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (щодо ветеранів кримінально-виконавчої системи) (р.№5747, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо перерахунку пенсій) (р.№4487, друге читання).

Проект Постанови про заслуховування доповіді Міністра оборони України про забезпечення внутрішньої та зовнішньої безпеки держави у зв'язку з жертвами українських військових в Іраку та загрозою терористичних актів (р.№6087, н.д.О.Мороз та ін.).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України з пропозицією щодо поетапного виведення українського миротворчого контингенту з Республіки Ірак (р.№4316-5, н.д.М.Томенко, Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо пільг окремим категоріям громадян) (р.№5399, н.д.В.Мироненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо пільг непрацездатним членам сімей загиблих військовослужбовців)(р.№5761, н.д.С.Сінченко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав з питань повернення неповнолітніх у держави їх постійного проживання (р.№0216, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

22 вересня

Про депутатське звернення семи народних депутатів України про недотримання народним депутатом України Калетніком Г.М. вимог частини другої статті 78 Конституції України і статті 3 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності.

Про недотримання народним депутатом України Сацюком В.М. вимог частини другої статті 78 Конституції України і статті 3 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності.

Про проект кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України на 2005 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

22 вересня

Інформація Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного комітету телебачення і радіомовлення України про діяльність ДТРК "Українське телебачення і радіомовлення".

Про організацію та проведення теледебатів кандидатів на пост Президента України.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про радіочастотний ресурс України").

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№5357, н.д.Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо пільг непрацездатним членам сімей загиблих військовослужбовців)(р.№5761, н.д.С.Сінченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (нова редакція)(р.№5406, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поліпшення матеріального становища інвалідів війни" (р.№6104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5760, н.д.Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо стажу роботи наукових працівників)(р.№5152-4, н.д.А.Оржаховський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№5465, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про взаємну охорону секретної інформації (р.№0204, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про припинення дії Угоди про створення Міждержавного Європейського-азійського об'єднання вугілля та металу від 24 вересня 1993 року (р.№0213, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про нафту і газ" (щодо диверсифікації постачання сирої нафти)(р.№5416, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 206 Митного кодексу України (щодо обладнання та устаткування для буріння)(р.№5377, н.д.М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо впорядкування операцій, пов'язаних з виробництвом та переміщенням через митний кордон носіїв для лазерних систем зчитування)(р.№5520, н.д.С.Осика, н.д.В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо порядку ввезення)(р.№5701, н.д.В.Калінчук, В.Цушко).

Про порядок розгляду у Верховній Раді України проектів законодавчих актів, які належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

Про доцільність участі України в ініціативі "регіонального (стратегічного) партнерства" Австрійської Республіки.

Про затвердження переліку законодавчих актів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1116, о 14.30)

22 вересня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№6130, н.д.Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо радгоспу "Більковецький") (р.№6090, н.д.В.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо передачі об'єктів комунальної власності) (р.№6110, н.д.І.Гайдош).

Головне організаційне управління