Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

20-24 грудня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

22 грудня

Проект Закону про внесення доповнення до статті 273 Цивільного процесуального кодексу України (щодо правовідношення) (р.№6112, н.д.О.Грачев).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо узгодження його норм з положеннями Цивільного кодексу України) (р.№4151, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 177 Сімейного кодексу України (р.№5434, н.д.К.Самойлик).

Проект Закону про систему органів досудового слідства (р.№5372, н.д.В.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо процедури ліквідації банків) (р.№5759, н.д.С.Буряк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

22 грудня

Проект Акту Верховної Ради України про подолання кризи влади в Україні (р.№6378-1, н.д.О.Білорус та ін.).

Проект Постанови про неправомірні дії керівників місцевих органів Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Харківської областей та бездіяльність органів прокуратури (р.№6367-1, н.д.А.Матвієнко).

Проект Постанови про ситуацію, яка склалася у державі у зв’язку із виборами Президента України (р.№6361, н.д.А.Шкіль, В.Пинзеник) та проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування масових порушень виборчого законодавства та обставин встановлення підсумків голосування в межах територіальних округів, результатів виборів Президента України у 2004 році (р.№6361-1, н.д.О.Мороз та ін.).

Проект Закону про право комунальної власності та управління об’єктами права комунальної власності (р.№6042, н.д.В.Семенюк).

Проект Закону про комунальну власність (р.№6042-1, н.д.О.Царьов та ін.).

Проект Закону про управління об’єктами комунальної власності (р.№6042-2, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

22 грудня

Проект Закону про загальнообов’язкове державне страхування на випадок захворювання і отруєння неякісними алкогольними напоями та тютюновими виробами (р.№5708, н.д.Л.Вернигора).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо подання кандидатом на пост Президента України медичних довідок про стан здоров’я) (р.№6266, н.д.р.Богатирьова та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 21 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо заборони найгірших форм дитячої праці) (р.№5106, друге читання).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав з питань повернення неповнолітніх у держави їх постійного проживання (р.№0216, КМУ).

Проекти законів про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення, опіки і піклування) (р.№3438-3, 4411-1, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стягнення аліментів) (р.№6244, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо дітей-інвалідів) (р.№2522, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо усиновлення дітей) (р.№4258-1, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (р.№4044).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

22 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо перерахунку пенсій) (р.№5152-5, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до статті 61 Закону України "Про освіту" (щодо статутної діяльності навчальних закладів) (р.№5716, н.д.Л.Байсаров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо учасників навчально-виховного процесу) (р.№5740, н.д.В.Воюш та ін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо умов оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл) (р.№6127, н.д.В.Гуров).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань освіти (р.№6069, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

22 грудня

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№4147).

Проект Закону про приєднання України до Угоди про ввезення матеріалів освітнього, наукового і культурного характеру 1950 року та Протоколу до неї (р.№0217, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за розповсюдження і демонстрування фільмів) (р.№6362, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо розширення переліку неробочих днів) (р.№6309, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

22 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" (щодо підприємств теплопостачання) (р.№3070, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо передачі гуртожитків до комунальної власності) (р.№5282, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо об’єктів приватизації) (р.№5282-1, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань забезпечення захисту житлових прав громадян, які проживають у гуртожитках (р.№5282-2, КМУ).

Проект Закону про державний нагляд за діяльністю приватизованих підприємств (р.№410, н.д.І.Бастрига).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення права громадян України на безоплатне одержання в процесі приватизації частки державного майна) (р.№5693, н.д.В.Лебедивський, Р.Зварич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (щодо критеріїв віднесення об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави) (р.№6009, н.д.В.Семенюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ціни і ціноутворення" (щодо мораторію на підвищення цін на продукти харчування) (р.№6088, н.д.П.Симоненко, О.Ткаченко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

7, 9 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

21 грудня

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо ставки акцизного збору на етиловий спирт для медичної галузі" (р.№4191, П.Жебрівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо міжнародної технічної допомоги) (р.№3160, КМУ).

Проект закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо приведення у відповідність до міжнародних договрів) (р.№4529, КМУ).

Проект Закону по внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань справляння земельного податку (р.№6195, н.д.С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування спадщини) (р.№5038, н.д.В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування спадщини) (р.№5038-1, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо об’єктів спадщини та дарування) (р.№5038-2, н.д.А.Семинога).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1034, о 14.15)

21 грудня

Про хід виконання Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 15.05.2003 р. №755-IV.

Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№6034, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо підприємств гірничо-металургійного комплексу) (р.№6388, н.д.І.Сміяненко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.721, о 14.30)

21, 22 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо угод про розподіл продукції у сфері користування надрами) (р.№5004, н.д.В.Литвин та iн.).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (р.№3632).

Проект Закону про списання заборгованості суб’єктів господарювання за сільськогосподарську техніку, придбану за іноземні кредити під гарантії Кабінету Міністрів України (р.№5748, н.д.О.Борзих).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо спеціальних вимог для одержання ліцензій) (р.№5219, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо видачі, призупинення та анулювання ліцензій) (р.№5467, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо роботи спиртової галузі) (р.№5505, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державного регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв i тютюнових виробів) (р.№6093, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби” (щодо торгівлі підакцизними товарами) (р.№6091, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо ставок на виноматерiали) (р.№6094, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України “Про державні нагороди України” (р.№5383, н.д.П.Сулковський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (р.№6191, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

22 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь України в міжнародних миротворчих операціях" (щодо соціального захисту учасників) (р.№6339, н.д.А.Доманський та ін.).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, доопрацьований).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Італійською Республікою (р.№0211, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї (р.№0215, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав з питань повернення неповнолітніх у держави їх постійного проживання (р.№0216, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0222, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та урядом Швейцарської Конфедерації стосовно внесення поправок до Угоди про фінансову допомогу для проекту реабілітації гідроенергетики та системного контролю (р.№0229, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

22 грудня

Проекти законів про ідентифікацію та реєстрацію тварин і маркування продукції тваринного походження (р.№4554, н.д.В.Майстришин та ін.; р.№4554-1, н.д.К.Ващук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо земель під береговими смугами водних шляхів) (р.№6220, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за неправомірне використання землі) (р.№6356, КМУ).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, доопрацьований).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

22 грудня

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за не укладення трудових угод) (р.№6245, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до статті 147 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№5729, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за невиконання посадовими особами правил реєстрації нормативно-правових актів) (р.№6311, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про систему органів досудового слідства (р.№5372, н.д.В.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації виконання та відбування покарань засуджених) (р.№6234, н.д.В.Онопенко, О.Пеклушенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України (р.№6178, н.д.В.Драчевський, С.Касьянов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо використання праці найманих працівників) (р.№6144, н.д.В.Майстришин, та ін.).

Проект Закону про внесення змін до кримінального кодексу України (щодо перевищення меж необхідної обороні) (р.№6324, н.д.М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№6356, КМУ)

Проект Закону про засади запобігання та протидії корупції (р.№5776, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про кінематографію (щодо демонстрування фільмів державною мовою) (р.№5263-1, н.д.А.Шкіль, С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (стосовно розвідувальних органів) (р.№6251, Президент України).

Інформація про стан виконання рішень виїзних засідань Комітету в Сумській, Івано-Франківській та Одеській областях.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

22 грудня

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури м.Севастополя.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Кіровоградської області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області.

Проект Постанови про притягнення до відповідальності осіб, підозрюваних у державній зраді та запобігання вивезенню їх капіталів за кордон (р.№6376, н.д.С.Терьохін).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 10.00)

3 липня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

22 грудня

Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2004 рік.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо визначення поняття "передвиборча агітація") (р.№6351, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про запровадження мораторію на усиновлення іноземними громадянами та особами без громадянства, які проживають на території України, українських дітей, які можуть бути усиновленими (р.№6318, н.д.С.Матвієнко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

22 грудня

Проект Закону про забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та рівних можливостей їх реалізації (р.№6074-1, н.д.К.Самойлик, В.Надрага).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кимн.300, о 15.00)

 

22 грудня

Проект Закону про Державний бюджет України на 2005 рік (р.№6000, доопрацьований).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування) (р.№4584, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 41 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (р.№5442, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (р.№.3297, 2407-2, 5439, 5283; друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (р.№5761, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (щодо обов’язкової виплати надбавки на догляд) (р.№6052-1, н.д.С.Бичков).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

22 грудня

Проект Закону про приєднання України до Угоди про ввезення матеріалів освітнього, наукового і культурного характеру 1950 року та Протоколу до неї (р.№0217, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Італійською Республікою (р.№0211, Президент України).

Проект Закону про комерційну таємницю (р.№5180, н.д.Т.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо фінансової звітності за міжнародними стандартами) (р.№5404, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо підприємств комунальної теплоенергетики) (р.№.3335, н.д.О.Єдін та ін.).

Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№6034, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо усунення подвійної відповідальності) (р.№3288, н.д.В.Заплатинський).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємства (р.№4186, н.д.С.Слабенко).

Проект Закону про засади охорони здоров’я в Україні (р.№4620, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д.В.Шкляр, М.Зубець).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1116, о 14.00)

21 грудня

 

Проекти

Головне організаційне управління