ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

29 листопада – 3 грудня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

(вул.Садова, 3-а, кімн.536, о 15.00)

1 грудня

Про обрання суддів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення системи органів юстиції) (р.№5780, КМУ).

Проекти законів про внесення змін до статті 7 Цивільного процесуального кодексу України (щодо застосування в судових органах мовних прав національних меншин) (р.№6228, н.д. В. Мироненко) та про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо мови цивільного судочинства) (р.№6228-1, н.д. С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 107 Цивільного процесуального кодексу України (щодо військових судів гарнізонів) (р.№6252, н.д. Д. Рудковський ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження” (щодо виконання судових рішень) (р.№6023, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів Украї- ни (щодо третейських судів при товарних біржах) (р.№6061, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо виконавчого провад- ження) (р.№6014, КМУ).

Проект Закону про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (р.№4232-1, н.д. О. Стоян).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

(вул. Садова, 3-а, кімн. 416, о 15.00)

1 грудня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 26 та 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо компетенції та повноважень місцевих рад) (р.№6301, н.д. В.Балога, І.Іванчо).

Пропозиції Президента до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (р.№3599).

Пропозиції Президента до Закону “Про внесення змін до деяких законів України” (р.№2415).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

1 грудня

Пропозиції Президента України до Закону “Про затвердження прожиткового мінімуму на 2005 рік) (р.№6032).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прожитковий мінімум” (щодо впорядкування структури основних соціально-демографічних груп населення) (р.№3701, н.д.В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо спрямування коштів, отриманих від приватизації ВАТ “Укртелеком”, на повернення заощаджень громадян України) (р.№6070, н.д.О.Мороз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ціни і ціноутворення” (щодо мораторію на підвищення цін на продукти харчування) (р.№6088, н.д.П.Симоненко, О.Ткаченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо передачі страховими фондами функції реєстрації страхувальників Пенсійному фонду України (р.№4534, КМУ).

Проект Закону про вилучення та подальшу приватизацію майна Федерації професійних спілок України з метою повернення громадянам України втрачених з вини держави коштів (р.№6241, н.д.Л.Черновецький).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” (р.№5384/П1, н.д.В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за не укладення трудових угод) (р.№6245, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 109-3 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо погашення заборгованості) (р.№6249, н.д.К.Ващук та ін.).

Проект Закону про інформаційно-аналітичне забезпечення у сфері соціального захисту населення (р.№6046, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Проект Постанови про підсумки організації оздоровлення дітей влітку 2004 року та про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2004 року (р.№6338, н.д.К.Самойлик та ін.).

Проект Постанови про парламентські слухання “Технічне регулювання як інструмент споживчої політики на шляху підвищення якості життя” (р.№6303, н.д.Ю.Єхануров, В.Гуров).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

1 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо перерахунку пенсій) (р.№5152-5, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до статті 61 Закону України “Про освіту” (щодо статутної діяльності навчальних закладів) (р.№5716, н.д.Л.Байсаров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” (щодо учасників навчально-виховного процесу) (р.№5740, н.д.В.Воюш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” (щодо умов оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл) (р.№6127,н.д.В.Гуров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо самоврядування студентів і аспірантів та їхньої участі у справах вищих навчальних закладів) (р.№6352, н.д.Ю.Павленко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

1 грудня

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів” (щодо порядку обліку фізичних осіб без застосування ідентифікаційного коду) (р.№3711,н.д. Б.Беспалий, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про захист суспільної моралі” (р.№6041,КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

(вул. Велика Житомирська,11, кімн.703, о 15.00)

1 грудня

Проект Закону про прості і подвійні складські свідоцтва (р.№2527, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вітчизняного нафтогазовидобування у виключній (морській) економічній зоні України) (р.№5766, н.д. А.Александровська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо фінансової звітності за міжнародними стандартами) (р.№5404, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання всіх правових відносин, які виникають під час здійснення оцінки майна) (р.№2033, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№6130, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом" та ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№6130-3, н.д. В.Семенюк).

Проект Закону про впорядкування в Україні питань утримання посадових осіб всіх гілок влади у відповідності до норм діяльності правової та демократичної держави (р.№6201, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про стимулювання розвитку регіонів (р.№3384, друге читання).

Проект Закону про державну допомогу (р.№5469, КМУ).

Проект Закону про промислово-фінансові групи (р.№5503, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Миколаїв" (щодо вдосконалення положень) (р.№4388, друге читання).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території Чигиринського району Черкаської області (р.№5741, н.д. В.Демьохін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо першочерговості виплати зарплати) (р.№6066, КМУ).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (про терміни введення мораторію) (р.№5012/П1, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вимог кредиторів) (р.№6063, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення правового захисту громадян та запровадження механізмів реалізації конституційних прав громадян на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захисту)" (р.№3743).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Італійською Республікою (р.№0211, Президент України).

Проект Закону про ратифікації Угоди між Україною та Республікою Панама про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0226, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Таджикистан про довгострокове економічне співробітництво на 2003-2012 роки (р.№0227, Президент України).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

(вул. Садова, 3-а, кімн.1034, о 14.15)

30 листопада

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відходи” (щодо металобрухту) (р.№5619, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про трубопровідний транспорт” (щодо магістральних трубопроводів) (р.№5604, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань оподаткування товарів, що тимчасово ввозяться (пересилаються) на митну територію України (р.№5598, КМУ).

Проект Закону про галузеві формування (асоціації, союзи, спілки) (р.№5702, н.д. О.Юхновський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (щодо ВАТ “Турбоатом”) (р.№6130, н.д. Ю.Кармазін).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

(вул. Липська, 3, великий зал, о 15.00)

1 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту громадян, що проживають на територіях, на яких реалізується план захисту населення на випадок аварії на атомній електричній станції) (р.№5753, н.д. В.Бронніков та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781,КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нафту і газ” (щодо екологічної броні споживання природного газу) (р.№6261,КМУ).

Проект Закону про функціонування паливно-енергетичного комплексу України в особливий період (р.№6035, КМУ).

Проект Закону про порядок погашення заборгованості за електроенергію (р.№2511,н.д. В. Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України(р.№6178, н.д. В.Драчевський, С.Касьянов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ’ЯЗКУ

(вул. Садова, 3-а, кімн.934, о 15.00

1 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дорожній рух” (щодо вимог при проведенні будівництва та ремонту доріг) (р.№5184, н.д. О. Задорожній).

Проект Закону про запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до автомобілів (р.№5486, н.д. О.Климпуш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (р.№6253, н.д. В.Кириллов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Декрету Кабінету Міністрів України “Про впорядкування діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств” (р.№5571, н.д. В.Гуреєв та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

(вул. Садова, 3, кімн.721, о 15.00)

1 грудня

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ветеринарну медицину" (р.№2657).

Пропозиції Президента України до Закону "Про м'ясо та м'ясні продукти" (р.№3077).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності у сфері земельних відносин) (р.№5600, КМУ).

Проект Постанови про перевірку законності рішень Київської міської ради про передачу земельних ділянок громадянам України для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд, для будівництва індивідуальних гаражів та ведення індивідуального садівництва по вул. Вишгородській, 150 у Оболонському районі м. Києва (р.№6327, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ввізного мита на сільськогосподарську техніку та оподаткування) (р.№6286, н.д. О.Борзих та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 109-3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо погашення заборгованості) (р.№6249, н.д. К.Ващук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 80 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо плати за землю цукровими заводами) (р.№6011, н.д. К.Поліщук).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

(вул.Садова, 3-а, кімн.833, о 16.00)

1 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стягнення аліментів) (р.№6244, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

(вул. Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

1 грудня

Про повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до статті 52 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо щомісячної компенсації в разі втрати годувальника) (р.№5087, н.д. П.Матвієнко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№2373).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування Чорнобильської будівельної програми) (р.№6274, н.д. І.Єремеєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5781, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (щодо екологічної броні споживання природного газу) (р.№6261, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(вул. Садова, 3-а, кімн.727, о 15.00)

1 грудня

Проект Закону про внесення зміни до статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил проїзду залізничних переїздів) (р.№5110, н.д.О.Климпуш).

Проект Закону про детективну діяльність (р.№5380-1, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про службу безпеки суб’єктів господарювання та інших юридичних осіб (р.№5738, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№5739, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 147 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№5729, н.д.Б.Беспалий, В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України (р.№3624, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за незаконне фінансування судових органів) (р.№2366).

Проект Постанови про рекомендацію щодо висловлення недовіри Міністру внутрішніх справ України Білоконю М.В. (р.№6258, н.д.А.Шкіль).

Проект Постанови про висловлення недовіри Генеральному прокурору України Васильєву Г.А., Міністру внутрішніх справ України Білоконю М.В. (р.№6258-1, н.д.С.Хмара).

Проект Постанови про заслуховування інформації Генерального прокурора України про стан законності в Україні протягом проведення виборів Президента України (р.№6337, н.д.Р.Зварич).

Проект Постанови про ситуацію, яка склалася у державі у зв’язку із виборами Президента України (р.№6361, н.д.А.Шкіль).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування масових порушень виборчого законодавства та обставин встановлення підсумків голосування в межах територіальних округів результатів виборів Президента України у 2004 році (р.№6361-1, н.н.О.Мороз та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

(вул. Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

1 грудня

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 18 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5396).

Проект Календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Пропозиції Управління справами Апарату Верховної Ради України щодо перерозподілу асигнувань кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України у 2004 році.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512, о 16.00)

1 грудня

Проект Закону про увічнення пам’яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№6179, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про біженців” (р.№5751, друге читання).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

(вул. Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

1 грудня

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України з питань соціального захисту військовослужбовців” (р.№4487).

Пропозиції Президента України до Закону “Про затвердження прожиткового мінімуму на 2005 рік” (р.№6032).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права працівників бібліотечної сфери на пенсію за вислугу років) (р.№5713,н.д. О.Корсаков та ін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо створення належних умов професійної та творчої реалізації) (р.№6225, н.д. О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо осіб, які працювали в сільській місцевості) (р.№6200,н.д. М.Нощенко, І.Шаров).

 

 

Головне організаційне управління